|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 11:16:14   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: eelyy

No tkole L. mi spet spi,jst sem pospravla vse,zdej pa kavčamuser posted image . Spet je zvečer malo snega nametalo,ampak se jasni.
Tko,da bom šla z vozičkem po T. se je sicer oči ponudil,mi pa paše en krog na zrak.

bety;Blagor se tebi za taščo(mojo vedno kaj piči)je nekaj časa okej,potem pa kr neki nima kontrole (zadnič je rekla,da bo L. vzgaja sama in jo učila svoje kulture)???Mene je to res vrglo v zrak...češ,da T. ni vzgojen(pa je še preveč za svojih 20mes)ga včasih prime da tuli in skače,zato pa sigurno ni nevzgojen je le otrok živahen....
Se ponudi za mirkanje in rade volje pomaga,potem pa to meče naprej,tega pa nemaram(in ona bi rada L. mirkala,ker v družini ni bilo nobene punčke)T. pa da moji in jih na nek način razlikuje.In zato sem sama za vse in mi ni žal,vse kar dobim pomoči je od mojih staršev.



eelyy, ti močno svetujem, da z možem take ideje zatreta v kali, ker imate lahko še hude probleme... jaz bi se že prvič skregala na smrt, če bi moja tašča izjavila kaj takega
ja kaj ji ne pride na pamet? pa da delajo razlike med vnuki... o pri nas bi se kr na oštro pogovarjali...

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 11:46:41   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

no za justovke - če je katera naročila esenco materine dušice....to je tisto ko daš v kopel.

sem izvedela da je super proti ušem. pri nas v vrtcu razsajajo že 3 tedne, pa jih zaenkrat še nismo fasali. upam, da sem s tem zares kaj pripomogla.


to sm jaz že zadnič rekla ko so jih imeli pri nas v vrtcu...jaz ko sem jima dala kopel sta si notr namočila laske da so dišali po materini dušci...ja baje jih ta vonj odganja...mi jih tud HB nismo imeli!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 12:51:24   
PapuaNG
eelyy, tale tvoja tašča je za v skrinjo user posted image Pri nas imajo sicer samo našega mulčka za vnuka, ker preostali bratje še niso nič sproducirali, ampak upam, da ne bo kakšnega razlikovanja potem. Je pa naš mulček res srček, tko da ga bo težko kdo prekašal hahahah....hec user posted image Imajo pa tako situacijo pri bratrancu od mojga-njegov fotr niti pol tok ni šmirglal otrok od tega bratranca kot od njegove sestre. Pa je bila letos za božič cela bruka glede tega in se baje malo popravlja, tko da je blo očitno koristno, da so en drugega nekam poslali user posted image

Glede vzgoje se morajo pa tašče in babice in dedki in kar je še ostalih sorodnikov kar lepo za jezik vgriznit. Vzgajajo naj starši, ostali lahko dajo samo mogoče kak koristen nasvet (če so povprašani po njem seveda), če jim pa kaj ni všeč, nej pa najprej raje pred svojim pragom počistijo.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 13:12:50   
eelyy
Evo kosilo sem nardila,še kmalu greva z L. na pošto in po malega user posted image .Sonček sije je malo pozitivne energije.

Majana;Probleme imam že ves čas znjimi,zaradi tega velikokrat ji je mož rekel,da nej neha in nej se skolera gleda tega.... nepomaga(kar naprej isto tolče),kolikorat zaradi tega nisem šla po mesec na obisk in je okej potem v pogovarjanju pa kej takega vrže,da bo samo L. mirkala.Res škoda besed....aja pa da negovorim(kakšno razliko dela med starejšim vnučkom tistem vse kupijo kar pokaže)našemu tudi 1 igračke nista kupila pa čist zares nisem ljubosumna nič,sam me pa prizadane,tko,da malega po ene tri mesece nisva peljala je šel samo moj gor. Če razlikuje mojega in njegovega brata potem mislim,da sem dovolj napisalauser posted image .

papuang;
Si prav napisala res uh,če bi ona svoj prag gledala bi bla res lahko tiho za vselejuser posted image .Ponavadi je prvi vnuček vedno nekaj posebnega,nevem pri naših doma mami in oči obadva pogleda,če kupi enemu vednu tudi drugemu.In to gledajo tko normalno na svet..ne pa z razlikami itd...Je res tavelka skrinjauser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 13:25:31   
koala.cek
ampak čisto povsod se najdejo takšne cvetke. jest ne vem od kje tem tastarim, da ločujejo enega in drugega vnučka ? user posted image  in da to javno povedo ? mah ubrisani so. to imajo kar neke zgodovinske travmatične vtise. pa če so jih imeli, ali pa ne.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 13:36:17   
zoja10
ok, borovničev narastek, sux...
edini recept na netu je bil tisti ki ga je napisala dudica, vsebuje 2 LITRA mleka...user posted image user posted image  jaz sem ga dala samo en liter in je bljak...

Bety sem jih imela v skrinji še od poletja..zdej bodo šle pa v smeti,...user posted image

taja sedi pred ekranom in komentira slikico od ely, mici mici jenko ima loke ...nina...user posted image user posted image
sem iskala smeške in je vidla leva, in ima izpad, ne leva ne leva se dere po dnevni...
se ful boji leva odkar je gledala telebajske in je bil tm neki grozn zvok...

spala samo 40 minut.... dizastr...

mi še vedno driskamo, oz zelo mehko kakamo 1x na dan... je rekla da to ni nič takega ker je imela AB ... torej jutri gre v vrtec...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 13:56:46   
PapuaNG
Meni tudi ni jasno, od kje pravica do razločevanja. Sej jst tut štekam, da je prvi pač prvi, ampak ko sta pa dva (ali več), je treba vse enako tretirat. Kot da bi imel drugega otroka manj rad kot prvega, ker je drugi enostavno-drugi user posted image Moji starši so vedno pazili, da sva z bratom vedno približno enako dobila. In pomoje bo tudi pri vnučkih enako, ker smo se že večkrat pogovarjali o tem in jima je to popolnoma jasno. Enako jasno kot to, da brez predhodnega klica ni obiskov (pa čeprav se samo čez garažo sprehodita do nas), ni pametovanja o vzgoji (no, fotr ma včasih mogoče kakšne prebliske, ampak ga hitro zatrem že v kali)...

Sicer se pa še kar mučim s tole sodbo. Mi gre že na bruhanje. Ampak važno,da napredujem user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 14:05:21   
majana79
zoja, ti ji kar še dajaj probiotike, to ji nič ne škodi

govori pa tale vaša tamala ful... naš otrok spravi skupaj samo kitajščino in ene par kvazi besed

ni kej, ženske začnemo zgodaj user posted image user posted image




(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 15:40:39   
zoja10
napor,... a bo tako skoz do šole al kako?...
skoz neki....
dobili smo prvo zidno fresko z modrim flomastrom....moj je vzgojno ponoru ona se mu je pa pačla v fris,...bog pomagajuser posted image

ja govori že vse, mislm ponavlja,.. zna že zahtevat v smislu, mama pit,  opa mama,.. tuki mama....najpopulajrnejša je pa 'mama roko' in me vleče okrog.... za kakt tudi pove,.. drgač pa itak sam teži...user posted image
uživaj dokler je tiho,.. no sej tvoj je fant bo mogoče bolj redkobesedenuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 16:02:32   
Tanja_
Dan!

zoja naša je prejšnji mesec pri moijh risala po steni in smo jo kregali,pa je tko zgledal, kot da je dojela da ni prav. Potem je pa še moj pršu iz službe, pa ni nič vedu, kaj je blo. K bi vidla s kakšnim ponosom mu je pokazala, kaj je nardilauser posted image Nič ni zastopla, da to ne sme. Zdej, k pa govori gre pa vsakič tja in pove, da je to avto narisala. Se ji je pa tudi zdele v 14 dneh ful odprlo in zdej čist vse pove...Je super k ne rabmo več ugibat kaj hoče.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 18:29:08   
šivilja
Ledenka - jaz sem za v sredo, ker so počitnice. Kam bi pa šle? 
Ful me vleče v kinodvor gledat še eno leto. A bi šla še kera?

Oh Just, sem klicala gospo, pa se kar ne moreva uskladit - al je ona zuni brez koledarja al pa jaz. No bo že, enkrat do poletja user posted image

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 19:08:05   
šivilja
Majana, Ledenka - a vama potem naročim tisto knjigo na Amazonu?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 19:35:56   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Majana, Ledenka - a vama potem naročim tisto knjigo na Amazonu?
tisto o kitajskiuh materah? ja prosim user posted image  

ok, kaj zdaj, kako je za sredo? jaz sem za, še kdo poleg šivilje? sicer bova mele romantičen večer v dvoje user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 20:32:01   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Majana, Ledenka - a vama potem naročim tisto knjigo na Amazonu?
tisto o kitajskiuh materah? ja prosim user posted image  

ok, kaj zdaj, kako je za sredo? jaz sem za, še kdo poleg šivilje? sicer bova mele romantičen večer v dvoje user posted image


Še na Majanino pritrditev počakam (pa mogoče rabim še enkrat naslov), pa naročim.

Tudi proti romanitčnemu večeru v dvoje nimam nič proti user posted image user posted image , sam da je.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 21:02:30   
PapuaNG
deca spijo, upam, da čim bolj mirno. Sem ga po vrtcu že jst malo zgonila zunaj, po kosilu pa še svak. Jst ne vem, od kje temu otroku toliko energije, da se sploh ne ustavi. No, sicer pa tut poje ne prav malouser posted image

Jutri pa spet služba, fuj. Se človek hitro privadi dopusta user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 21:14:14   
majana79
šivilja, može jože

jaz sem tudi za večerjo v sredo, prej kot v kino, ker bom tam zaspala, prisežem user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 21:16:42   
Tanja_
Utrujena sem,pa šele pondelk jeuser posted image Mogoče zato, ker sem dobila M-že po 3 tednih od prejšnjeuser posted image Ne vem,kako je to možno.

V sredo bi načeloma tudi jaz. Bom videla kakšen bo mood.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 9:07:07   
betty.ford
Tanja_ sem se nasmejala vaši malčici!user posted image

mene je slikopleskarstvo prvega mulčka presenetilo na enem od obiskov. moj otrok je bil glede tega, kaj lahko in kaj ne sme na obiskih vedno lepo poučen in vzor ostalim otrokom (user posted image ) in je nekako dobil kemični svinčnik in list papirja in temu seveda nisem posvečala pozornosti,... dokler ni čez prelepo steno naredil ogromno šrajbo!!! HB ni šel čez umetniško sliko... grozno sem se počutila, ker smo bili tam prvič na obisku... najrajši bi vzela mačka pa začela belit!

smo šli pred kratkim pogledat dojenčka k znancem in je zmajček dobil pisalo v roke pa list papirja... sem mu rajši kar odvzela. mi ni bilo do opravičevanjauser posted image  ... dokler se otrok še ne giba, ne povzroča nobene škode, odrasli še niso pripravljeni na divjo naravo otrok.

doma pa naj kar rišeta po stenah... 1x letno prebelimo (no letos nam je zaradi čudnega vremena uspelo le kuhinjo), da imata spet prostor. se spomnim učiteljice, ki nam je govorila, da se s tem spodbuja kreativnost človekauser posted image

eelyy, pri nas, v naši družini je ponavadi tako, da je najmlajši ponavadi ljubljenček. kar se tiče pozornosti... (ne glede na spol) radi pa imamo vse. in verjamem, da ima tvoja tašča tudi T. rada.

je pa tako, da če kakšnega od mojih dveh dlje časa ne vidijo, ga bolj željeno sprejmejo. se pa trudimo, da koga ne zapostavljamo do te mere, da bi se počutil odrinjenega.

jaz, priznam, sem do sedaj delala razlike med mojima glede kakšnih igrač (starejšemu sem jih občutno več kupovala - ker mlajši več ali manj dobi od njega podedovano) delno tudi zato ker me starejši prosi za kakšno igračo, malemu je pa še vseeno (vsaj zdi se tako). pa starejši me je dolgo časa imel samo zase, mlajši tega luksuza ne pozna (če odštejem tistih nekaj uric dnevno, ki sva jih imela, ko še ni hodil v vrtec)
vzgoje, priznam, nimata povsem iste, ker sta si različna karakterja in drugačne možnosti. tudi življenje imata vsak svojega.

ojej,... sem se razpisala. ne vem, če je sploh razumljivo napisano. moram še kopirati, ne?

ah; DOBRO JUTRO! sem betty.ford in uživam v tišini svojega doma. user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 9:43:58   
ledenka
user posted image user posted image user posted image

jutro... borba za joško od 5h naprej se nadaljuje... vsi smo umrti. popolnoma.

varuško sem kontaktirala za jutri user posted image  rabim drink v dobri družbi! a gremo spet kako mehiško varjanto? predlagam Cantino poleg Asa user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 9:44:56   
Dudica1
tud jaz uživam tišino...dokler traja user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 9:50:28   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image user posted image user posted image

jutro... borba za joško od 5h naprej se nadaljuje... vsi smo umrti. popolnoma.

varuško sem kontaktirala za jutri user posted image  rabim drink v dobri družbi! a gremo spet kako mehiško varjanto? predlagam Cantino poleg Asa user posted image


sem za

mojito!!!

aja, dobro jutro... moram delat user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 9:56:34   
šivilja
knjigi naročeni

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 10:27:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

user posted image user posted image user posted image

jutro... borba za joško od 5h naprej se nadaljuje... vsi smo umrti. popolnoma.

varuško sem kontaktirala za jutri user posted image  rabim drink v dobri družbi! a gremo spet kako mehiško varjanto? predlagam Cantino poleg Asa user posted image


sem za

mojito!!!

aja, dobro jutro... moram delat user posted image



Kaj pa jaz user posted image   Morm otroke merkat in pedenat, pa še pakiranje mi noče in noče se samo od sebe nardit user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 10:58:16   
Dudica1
živa kako ste?



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 11:45:23   
šivilja
Majana - ti, ki si dosti bolj računalniško pismena kot jaz - zakaj mi v podpisu tistega ne prikaže kot link??? Kaj sem naredila narobe?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pri otrocih je najpogostejši rak kostnega ...
Čeprav rak predstavlja tretji najpogostejši vzrok smrti pri mlajših od 15 let, umrljivost z leti vse bolj pada, tako da ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?