|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 20:10:45   
betty.ford
user posted image  majana!
se bova mogoče nekje na pol poti srečali, če boš tekla proti Mostecu (bom tudi jaz bolj staromodno opremljenauser posted image )

glede mama faze pa: meni se zdi povsem normalno. s tem da imam sedaj enega na eni nogi, drugega na drugi nogi,... ko imam enega v naročju, drugi pleza čez rame,...
je pa rahlo anoing včasih, ja... ampak tile mulčki se verjetno časa izven sebe še ne zavedajo toliko, zato jim gre oprostiti.

jaz samo upam, da mi bosta toliko zaupala tudi ko odrastega.




nočko vam želim pa sladke sanje! ne pozabit, trden spanec koristi obnavljanju naše kože!!!user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 20:14:38   
Dudica1
eh tud jaz nimam nič posebne opreme...superge si moram res nove kupit pa eno nike tekaško majico imam to je pa to.No zdej bom mela še mp4

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 20:14:57   
betty.ford
Grega


auser posted image
ti bo on najbolj svetoval glede športnih ur... jaz tako daleč še nisem; vem, da imamo ženski pa moški model pa z in brez gpsa. lahko pa preverim in ti jutri pošljem kakšne linke.

xbox kinect pa se že prodaja. decembra je prišel v Slovenijo.
je luštno, ker ne potrebuješ dokupovat nobenih ročk, če bi želela, da vas več igra.

imaš pa na podobno zadevo wii (z ročkami) pa ps3 ima tudi možnost, da mu dokupiš kamerco pa move ročko.

zdaj pa res šibam,... lepo mi bodite!!!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 21:39:24   
Leela
se o gadgetih menite vidim.

moja trenutne igralna konzola je i-Ron.

pa še pralni stroj, pomivalc, sesalc...take zadeve.

Ne resno, imam premalo časa, da bi pokoristila tako kot je treba. Saj bi imela, nič nerečem, trenutno ipada, ampak imam destroyerja doma. V njegovi bližini je nemogoče karkoli takega uporabljat, ker je dretja, ker ne dobi (če dobi razbije v 99,9999%). Da bi pa samo zvečer uporabljala pa nima smisla. Bo prej zastaralo preden bom kaj koristnega od njega dobila. Jabolček je res ena fajn zadevca. Je Forrest Gump rekel, da je vložil denar v delnice sadjarskega podjetja user posted image

Aja pa sposodla sem si playstation in je ratal totalen kreg doma. Ni hotel L. nič več ubogat, naredit, it spat...Smo ga imeli celi 2 uri in je šel nazaj.

ja mami faza...L. jo ima še vedno(5 let je star). Mislim, da bo imel tam do 11. leta. F.

služba...ja ta je res dobra sestanek ob 4.popoldne...Trenutno sem tudi jaz čist overloaded v službi...še en mesec bo hudo, potem pa upam da bo boljš...če ne se bom kar drt začela user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 21:40:31   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pa tudi posebne opreme nimam, samo superge in trenirko... ful sem kmetica, sej vem user posted image



user posted image  to pa res ja user posted image


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 21:56:42   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pa tudi posebne opreme nimam, samo superge in trenirko... ful sem kmetica, sej vem user posted image



user posted image  to pa res ja user posted image




A ura je pa luft user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:17:46   
zoja10
Dudica ti k si bl pekarica, imaš kakšen dober recept za borovničev narastek?
user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:37:58   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

pa tudi posebne opreme nimam, samo superge in trenirko... ful sem kmetica, sej vem user posted image



user posted image  to pa res ja user posted image




A ura je pa luft user posted image


če jo imam, še ne pomeni da jo uporabljam user posted image

pa dobro jutro!

zasuta z delom... pa naj mi še eden reče, da mi je fajn ker grem na bolniško

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:38:43   
PapuaNG
jutro,


spali še kar. Sem se celo pred polnočjo spokala v posteljo, da nisem vsa polomljena zjutraj. Pa mulo se je že malo čez 6 zbudil. Ko se mi pa v službo mudi, pa ob sedmih še drnjoha, da ga komaj zbudim. Upam, da je to samo vpliv lune in bo počasi boljše, da se lahko vsaj v miru spedenam. Da ne omenjam, da bi se on ravno zjutraj igral, da sploh ne sodeluje pri oblačenju. Ampak ok.

Glede mama faze-jst močno upam, da ga to čim prej mine. Je že res malo anojing user posted image

Imamo pa tut mi destrojerja doma-telefoni in ostale igračke so zato vedno zunaj njegovega dosega. Sej ma svoje igračke, za kere mi je bolj ali manj vseeno. Sicer mu težimo, da jih ne sme metat po tleh ipd. - ponavadi se to zgodi, če je kaj tečkan ali jezen, takrat gre pa itak na hlajenje na pomiritev user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2534
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:43:37   
maja1488
Jutro!

user posted image  spet je Z zakuhala. Drugih znakov ne kaže, ne smrka in kašlja (še).

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:44:39   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

Dudica ti k si bl pekarica, imaš kakšen dober recept za borovničev narastek?
user posted image


uuu user posted image user posted image user posted image

ćaki grem pogledat,neki mam

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:49:05   
Dudica1
samo tole mam,mi je bolj kot pecivo,ne vem

25 dag moke
2 l mleka
ščepec soli
1 žlica sladkorja
3 jajca
maslo za pekač
40 dag opranih borovnic
2 žlici sladkorja za posipanje borovnic
sladkor v prahu za posipanje narastka

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 8:53:41   
betty.ford
maja, Dudica user posted image user posted image
 
zoja, kje pa si nabrala borovničke?


grem v gozd po gobice, da jih umešam v jajčekuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 9:06:25   
koala.cek
dobro jutro,

džizus mi gre tale faza na živce. user posted image user posted image user posted image

pa ugotavljam, da nekam velik švicam. sem otroke v vrtec poslala, pa sem vsa zašvicana. bi mogla imet v pisarni kakšen tuš.

ooo a bomo laufale po tivoliju ? sej bi se res lahko zmenle za enkrat na teden. recimo namesto junk fooda. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 9:11:56   
betty.ford
ni slaba ideja, koalčka,... če med tekom govoriš, se ti na prav poseben način izoblikujejo trebušne mišice. pravzaprav naj bi bilo priporočljivo med tekom govortuser posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 9:53:18   
koala.cek
oja, jest bom imela jezik do tal, ne bo cajta govort. lahk bi tekle ja, z vozički, tako kot po centralnem parku ženske....vse hot in sploh. pol pa izveš, da je pravzaprav varuška. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:07:05   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

oja, jest bom imela jezik do tal, ne bo cajta govort. lahk bi tekle ja, z vozički, tako kot po centralnem parku ženske....vse hot in sploh. pol pa izveš, da je pravzaprav varuška.


bwahahaha

joj, sem zadnjič gledala ene stare dele sexa v mestu - samo tam je možno, da imaš otroka, rodiš in potem zlezeš v kavbojke, ki jih nisi oblekla od najstniških let

gimme a break. user posted image

koalka, jaz tudi ne bom govorila, samo izredno globoko bom dihala user posted image pa tako, zdravo zariplo barvo bom imela na obrazu user posted image

spet we're sorry... grem pizdit na drug podforum

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:13:45   
PapuaNG
jst pomoje prvih parkrat itak umrem pr laufanju. Ko sem šla poleti ene trikrat, sem že itak morala na intervale tečt, ker bi mi sicer pljuča ven vrglo (moj večni problem). Ampak se bomo pa bodrile in ni vrag, da nam ne uspe.

Sem bla pa pri novi mentorici, ker gre prejšnja na drug oddelek. Mi je nova prav všeč, v primerjavi s staro. Velik bolj skulirana in na prvi vtis nič kaj zatežena user posted image Zdej moram sam še tole sodbo za prejšnjo mentorico končat, da se je dokončno rešim!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:18:08   
majana79
papua, no zdej pa kar hitro pisat, preden pride otrok domov user posted image

moja pljuča so tut kr neki... evo, pa bi se res lahko bodrile, samo spravit se moramo za začetek user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:18:30   
ledenka
jutro user posted image  

ve kar tekajte... nimam energije. ne danes, please! M se zbuja ob 5h in brez joške noče nazaj zaspat. eh. ampak se ne dam in ne popustim, itak je mel full service. upam, da bomo čez nekaj časa spali delj. jea right.

geđeti - jaz bi mela IPad user posted image  itak. morda pa bo...

sreda - smo zmenjene???

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2545
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:30:58   
koala.cek
jest sem do nadaljnega slamnata in sem se odločila, da bom naredila red.

ukinila bom vse flaše. takšne in drugačne.

ukinila bom nočno hranjenje oz. hranjenje v postelji. če jemo in pijemo, to počnemo za mizo oz. v budnem stanju.

in sobno kolo bom privlekla izpod prašne kleti. ...

sreda. not. razen, če bomo z vozički popoldan tekale. user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:56:34   
koala.cek
no za justovke - če je katera naročila esenco materine dušice....to je tisto ko daš v kopel.

sem izvedela da je super proti ušem. pri nas v vrtcu razsajajo že 3 tedne, pa jih zaenkrat še nismo fasali. upam, da sem s tem zares kaj pripomogla.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:59:04   
majana79
koalka, a pomaga že če jih samo kopaš v tem, al jim daš še kapljico na laske?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 10:59:24   
eelyy
No tkole L. mi spet spi,jst sem pospravla vse,zdej pa kavčamuser posted image . Spet je zvečer malo snega nametalo,ampak se jasni.
Tko,da bom šla z vozičkem po T. se je sicer oči ponudil,mi pa paše en krog na zrak.

bety;Blagor se tebi za taščo(mojo vedno kaj piči)je nekaj časa okej,potem pa kr neki nima kontrole (zadnič je rekla,da bo L. vzgaja sama in jo učila svoje kulture)???Mene je to res vrglo v zrak...češ,da T. ni vzgojen(pa je še preveč za svojih 20mes)ga včasih prime da tuli in skače,zato pa sigurno ni nevzgojen je le otrok živahen....
Se ponudi za mirkanje in rade volje pomaga,potem pa to meče naprej,tega pa nemaram(in ona bi rada L. mirkala,ker v družini ni bilo nobene punčke)T. pa da moji in jih na nek način razlikuje.In zato sem sama za vse in mi ni žal,vse kar dobim pomoči je od mojih staršev.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
21.2.2011 11:14:53   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

koalka, a pomaga že če jih samo kopaš v tem, al jim daš še kapljico na laske?


super je za lasišče. kakšno kapljico, pa na krpo in pustiš delovati 15 minut. najbolje je to počet kar v banji. ta vonj baje uši odganja.

in posteljnino. daš v banjo in jo namočiš v materini dušici.

z njo lahko pomiješ tudi po tleh. baje vse razkuži.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?