|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 20:36:47   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

taljani majo same dobre rcnijeuser posted image Mogla bi začet kr Aciclovir tablete jest,pa jih nimam doma.Zdele se mi pa tud ne lub v lekarno.


nimam pojma o čem ti to user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2601
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 20:52:34   
betty.ford
Tanja_ meni so v lekarni svetovali vitamin B

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2602
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 21:02:22   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

Zdaj smo v kitajskem novem letu zajca...naj bi bilo bolj nežno in mirno kot prejšnje tigrovo. A ne bi bilo to fino?


mi je všeč. a danes smo prestopili?
sem opazila, da smo v bivšem azilanstkem domu dobili kitajsko restavracijo...user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

hello, my name is ivana and I am a slummy mummy

grupa: hello ivana! user posted image user posted image

http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/woman/article233011.ece

ful priporocam to knjigo! zenska je res super. jst jo ponavad berem v timesu. ona kao ima 3+1 otroka, jst samo eno pa mi se zdi da mi nc ne gre.... user posted image


hello ivana!

to kar sem videla mi je všeč: predvsem modna zapoved! to je moj stil!user posted image

šivilja, torbice so mi zelo všeč! mojstrica si!
pa user posted image  za mulčke, da bo hitro minilo.

sem srečala kolegico danes - doma prebolevajo norice in smo se že napovedali na obisk, da jih čimprej dobimo. zdaj, ko nimamo v planu nobenih dopustov pa ko še ni sončka,... upam, da se nalezemo.
a sem zlobna? izzivam?

koalčka, prijetno potovanje!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2603
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 21:23:19   
zoja10
oh,.. sem nesla tamickeno spat in sm se zasanjala o poletju,....mmmm......

herpes: ga ni učinkovitega zdravila, nažalost...sem imela ta mesec že dva enga na ustnici in takoj za tem enga na bradi,...obup....

taljani so pa res poseben narod, ane ivana user posted image

do ponedeljka sem fraj,... jutri obrišem prah iz diplome in jo dodelam... user posted image user posted image


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2604
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
22.2.2011 21:24:04   
zoja10
bety.. to bo veselja,... nora hiša user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2605
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 7:42:11   
betty.ford
oh,.. sem nesla tamickeno spat in sm se zasanjala o poletju,....mmmm......


user posted image user posted image user posted image  bo luštno, ker bo toplo do vroče... pa samo nekaj cunj bomo lahko imele na sebi ne da bi nas čudno gledali kaj tako malo oblečene skačemo naokrog... mulčkom samo majčke pa hlačke (a veste, kako preprosto jim je samo to oblečt? se še spomnite?)

zojolinda, si še mene zasanjala!
pa kar pogumno z dodajanjem črk, da bo naloga hitro opravljena!user posted image

jaz uživam tretje dopoldne by solo (seveda mi gre čas hitro/opravkov ogromno).

FLASK_A tvojima pa user posted image , da bosta hitro v redu.


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2606
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 7:42:51   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

bety.. to bo veselja,... nora hiša user posted image


se bomo vsi praskali od smeha!user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2607
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 7:51:54   
Leela
jutro

betty ni slaba ideja za norice (slabo vreme) dobila jih bosta pa itak. Pa še pripravljena si.
V kit. novo leto pa smo šli enkrat prejšnji teden

pikepoke za bolančke

ivana knjiga zgleda smešna. Moram prebrat članek.


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2608
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 7:57:26   
majana79
Jutro!

Otrok je spet v vrtcu, another countdown begins...

ivana, I'm a slummy mummy too. user posted image bo treba knjigo nabavit, zgleda obetajoče

betka, kar pejte po norice, meni je žal da jih nismo pobrali lani pri prijateljih, ko sem bila še doma

lačna user posted image



(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2609
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 8:34:36   
PapuaNG
jutro,


v našem vrtcu tut norice razsajajo. Do včeraj so že štiri žrtve padle. Pa glede na to, da se itak skos mešajo med sabo, zna bit, da jih tut naš mulo pobere. Samo do naslednjega tedna naj prosim počaka, ta teden res ne morem na bolniško. Ga vztrajno filam z vitamini. Je bila pa današnja noč malo boljša-šele ob pol štirih je romal k nama, ampak ga pa potem kar nekaj premetava in jokca, kot da bi kaj groznega sanjal in kliče mami mami, čeprav sem zraven user posted image Še dobro, da obstaja kava!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2610
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 8:53:12   
šivilja
Ivana - jaz sem pa kar naročila tole knjigo. Se začenjam že spraševat, če imaš ti kakšen dogovor z Amazonom, da nam delaš skomine, me pa nabavljamo user posted image user posted image
Tako da Majana - ti posodim, ko dobim (sem vzela pa kar rabljeno - me je prišlo samo 3€, za prebrat bo že OK. Upam, da stanje DOBRO pomenivsaj to, da so vse strani notri)

Sem v dilemi a otroka peljat v ZD ali ne, da vzamejo bris za angino.


A kera ve, a je Petrazg že šla v tople kraje ali še ne?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2611
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 9:02:10   
majana79
šivilja, zmenjeno user posted image

za bris pa ne vem, pokliči če imajo gužvo, da ne staknete še česa drugega...

petra je pa že šla, se mi zdi da v nedeljo

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2612
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 9:19:37   
ledenka
jutro!

danes - bom rezervirala v Cantini za 6 ob 19.30 user posted image  a je katera obvestila ajetam?

petra prav packasto uživa v toplih krajih, nazaj so naslednji teden user posted image

šivilja user posted image user posted image user posted image  za H! upam, da prideš user posted image

mi smo pa kar spali... ni bilo 2 urne borbe za joško... pa bolj malo cmihanja. a to pomeni, da je na poti izboljšanja al je bil samo preutrujen?

sicer pa je igralnica v Mothercare prav luštna, ko bojo meli odprt kafič, bo še boljš user posted image  zaj majo sam avtomat. so naši že tako veliki, da ni treba bit skoz z njimi, se celo sami zaigrajo

pa napade trme smo dobili... se vrže na tla in tuuuuliiiii user posted image  jaz ga ignoriram. upam, da kmalu mine.

slummy mummy - hja, tud jaz bi morala kaj pod kosilnico, dobr da je zima in debele žabe user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2613
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 9:39:25   
Dudica1
dobro jutro 

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2614
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:21:43   
Tanja_
Jutro!
Herpes na pohodu-na in v nosu...Mislim,tumač.
Mislim da bi raba kak teden dopusta.user posted image

Punce,a ima katera ekonom lonec?Razmišljam o nakupu, a katera kaj priporoča?Mami ima Silit, pa je zadovoljna. Zdej pa gledam še Fissler, WMF..Še kaj drugega?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2615
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:26:42   
ivanamdb
mooooooorgen
zoja - jp italijani so prav posebna sorta...HB da se moj prevzgaja user posted image user posted image (pa se no comment o teh ob meji...so ful skompleksirani...en prijatelj mi je enkrat sr@l da je on italijan...ja ti je priimk veznaver...aha yes...si iz sicilije a ne?!?!)

ooooh slummy mummies user posted image vidim da nisem edina...uh sivilja to za amazon ni slaba ideja user posted image , zdaj nimam vec nc drugega za predlagat....ne vem kdaj sm zadnjic knjigo prebrala (a se posebaj kaj je notr pisalo!) user posted image user posted image

ledenka welcome to the club trme.... jp, men je tko grozno ko se vrze na tla in krici.... pa se na ulici.... in te potem gleda, in spet krici.... mi imamo ze abonma ene pol leta.... user posted image jah...tud jst upam da mine... ce ne ko bo stara 18 let, enkrat jo posljem kupit kruh in medtem zamenjam kljuc na stanovanju....hihihii

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2616
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:27:41   
ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Jutro!
Herpes na pohodu-na in v nosu...Mislim,tumač.
Mislim da bi raba kak teden dopusta.user posted image

Punce,a ima katera ekonom lonec?Razmišljam o nakupu, a katera kaj priporoča?Mami ima Silit, pa je zadovoljna. Zdej pa gledam še Fissler, WMF..Še kaj drugega?



lagostina, men so ti najboljsi, in nimajo ta dolg rocaj in komplicirane dihtunge
bom pogledala ce je kaksen link

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2617
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:32:39   
ivanamdb
Tanja
tukaj:
http://www.lagostina.it/collections/PENTOLE-A-PRESSIONE/
zdaj se ne spomnem katero imam, ce je novia ali gaia, mislim gaia
http://www.lagostina.it/collections/PENTOLE-A-PRESSIONE/Novia/Pentola+a+pressione+-+5+6+7+9+12+Lt09.htm
http://www.lagostina.it/collections/PENTOLE-A-PRESSIONE/Gaia/Pentola+a+pressione+-+5-7+Lt09.htm

hm, mislim gaia, ker je novia kao moderna gaia.
zelo priporocam, tasca nam je podarila ze 8-9 let nazaj, in do sedaj nc nismo menjali, ni dihtunga ni nc. zelo je prakticna!
zdaj, cene ne vem kaksne so, ce gres do trsta ali gorice jo zihr dobis ceneje.

a ja pa brez pokrova jo lahk uporabljas kot navaden lonec.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2618
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:36:52   
Dudica1
jaz mam ekonom lonec pa ga nisem še niti enkrat rabila...ne znam oz sploh ne vem zakaj bi ga imela

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2619
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:41:26   
majana79
Tanja, moja sodelavka prisega na WMF, jaz imam 2, zapakirana v škatli user posted image tako da glede izvedbe in uporabe nimam nasveta
nimam prostora zanju v predalu, pa ju potem sploh ne uporabljam... bi mi pa prav prišla, ko je treba kaj na hitro skuhat, ne pa da pizdim zraven zakaj tako dolgo traja user posted image


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2620
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:42:44   
Tanja_
ivana bom počekirala,hvala!

Moja mami v njem kuha vse tisto kar sicer traja dolgo časa, preden je skuhano. Npr.fižol in krompir(neolupljen, za praženega) se kuhata ene 5 minut. Goveje zrezke v 15-20 minutah. Pa golaž, stročji fižol, sgedin...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2621
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 10:49:07   
betty.ford
ce ne ko bo stara 18 let, enkrat jo posljem kupit kruh in medtem zamenjam kljuc na stanovanju....hihihii


user posted image user posted image user posted image user posted image

si moram zapisat, da ne bom pozabila tega narest, ker bom takrat že hudo skleroznauser posted image

punce, uživajte danes na večerji, bom v mislih z vami!

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2622
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:03:32   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

ivana bom počekirala,hvala!

Moja mami v njem kuha vse tisto kar sicer traja dolgo časa, preden je skuhano. Npr.fižol in krompir(neolupljen, za praženega) se kuhata ene 5 minut. Goveje zrezke v 15-20 minutah. Pa golaž, stročji fižol, sgedin...


jp jp, res! podpisem!
jst sm prej bila proti...kao da to samo zenske ki jim ni vsec kuhat imajo...potem...moram rect da sm spremenila misljenje... user posted image
krompir, fizol, pa se cvetaca, brokoli (v vodi mi se razpade), a moj skuha hud golaz! (boljsi kot moj, ki se kuha ne vem kolk ur!)

uh betty, no problem, te bom jst spomnila ko bo cajt za zamenjavo kjuc user posted image user posted image

a jaz bom fous za vecerjo! user posted image



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2623
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:13:42   
majana79
ivana, kdaj prideš kaj v Deželo, da se magari takrat spet kaj zmenimo



(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2624
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
23.2.2011 11:23:35   
Leela
šivilja jaz bi se tudi postavila v vrsto za knjigo.user posted image

Tanja jaz sem zadnjič prek sindikalne prodaje kupila fissler  komplet. Itak je boljš boljšega kupit, ker potem imaš to za vedno. Nisem pa še poštudirala časov kuhanja, zaenkrat smo samo golaž notri naredili. Tile, ki jih je ivana nalimala zgledajo super. Meni gre na živce ta dolgi ročaj.
Zadnjič sem enega vidla na eurospinovi reklami za cca 20€ user posted image

ja petra res nesramno uživa. Sem se včeraj nanjo spomnila, ko sem gledala  sive oblake.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  103 104 [105] 106 107   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?