|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 8:51:57   
majana79
betka, kaj si pa tako skrivnostna? user posted image sej zdej je že tolk teh igračk, 3d fotkiči, ipadi, kindli, razne tablice... to pa ja ni nič takega, dej povej kaj te je navdušilo

papua, sej ti bo uspelo, samo ko otroka ne bo doma... skupaj z njimi je nemogoče karkoli naredit user posted image

drugače pa dobro jutro! spet imam glavobol zaradi sinusov, mali je dol pri dedku in babici, jaz pa 'odmaram'

ponoči spet ni nič spal...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2501
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 8:57:24   
Dudica1
dobro jutro
kar od enkrat mi je začel iz nosa tečt,da me že vse peče user posted image ... in zdej z našim kopanjem ne bo nč!!!...mogoče gremo samo do naših
Pa najbrž bom kr ene par dni doma,da se pozdravim,ker se mi tole zdej že res dolg vleče.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2502
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 9:08:25   
betty.ford
majana, Sonyjev nex5 je ta mali aparatek.

uuu, tudi ipad je luštna zadevica, bi jo imela, če bi mi jo kdo podaril - user posted image  sama si je (še) ne bom kupila.
imam pa občutek, da jo bodo naši mulčki že v šolo nosili namesto učbenikov pa zvezkov...
ojej, Dudica,...user posted image


punce, user posted image user posted image  gremo z miselnimi procesi ustvarit boljše vzdušje in verjamem, da bomo tudi dejansko premaknili zadevo!!!
ne obupat, prav? me smo supeRR mame!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2503
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 9:11:57   
majana79
betka, fino, ni slab. Žal je prišel ven kmalu za tem, ko smo mi že kupili novega kompaktnega... no ja, čez par let, ko bo tisti zastarel, bodo pa tile hibridi še bolj izpopolnjeni

samo tile na RR se pa res norca delajo user posted image a še kar ne mislijo popravit teh napak v kodi?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2504
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 9:43:18   
koala.cek
no ja spali smo za en drek, smo pa vsaj potegnili do devetih.

tele i-igračke se meni tudi dopadejo. do zdaj sem si privoščila IPod, pa nek dodatek, ki ga daš v superge - Nike runner, da ti meri koliko pretečeš, pa glasbo ti izbira glede na to kakšen tempo imaš, pa vse skupaj si lahko preneseš na PC, kjer potem lahko analiziraš svoje stanje.

Bi si pa kupila nek manjši laptop al pa mogoče Ipad. Pa ne tukaj...je čist precenjeno.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2505
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 11:02:30   
Dudica1
koalček to od nike bi pa tud jaz imela...imaš kakšen link mogoče?
Pa kje si kupila?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2506
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 11:20:54   
maja1488
Jutro.

O o igračkah je govora. Jst bi x-box imela. Z unim senzorjem. No, tega še neki časa zihr ne bo, gledam pa mal ure z merilcem srčnega utripa.

Betty, pr vas imate tole ane? Kaj se splača vzet? Aja, btw, moj pozna enga tvojega sodelavca.

Drugače smo OK, kokr tolko zdravi. Pa kuhat ni treba danes, ker gremo na eno turistično kmetijo.
Sva si z možem privoščila novo ležišče. Bomo vidli, če bo kej bolj smrčal.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2507
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 12:11:00   
eelyy
Dannn!

No naš mulček je vstal ob 6h je bil siten neverjetno,komaj je dočakal kosilo in sem ga dala spati.Nevem kaj mu je bilo samo dere se in kriči meče vse po tleh.

Še jst sem razmislila,da ima mami prav da se spočijem in da za vsako stvar neletam in pospravljam vse kar vidim.Igračke zdej samo do kota porinem sploh pa ne 5 krat na dam pospravljam v škatlo,nesesam vsak dan (je nepotrebno)in nepomivam vsak danuser posted image user posted image me prav zanima,koliko časa bom zdržala.Čist sem zdelana,da zanjim po stanovanju sam letam in glancam!

Bety; Ja tale stvarca je res dobra,si privoščim,ko bo moj proti koncuuser posted image .Jst tudi tebe občudujem glede na to da imaš tak delavnik pa obadva otročka prevažat,doma kej nardit...je kr vse na hitro ane? O jojj jst si neprestavljam,kako bo,ko bom začela delat(obadva oblečt odnesti dol)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2508
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 13:28:47   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

koalček to od nike bi pa tud jaz imela...imaš kakšen link mogoče?
Pa kje si kupila?



http://nikerunning.nike.com/nikeos/p/nikeplus/en_US/what_is_nike_plus

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2509
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 15:17:12   
Dudica1
to sem že našla ja...a tega se pol pri nas ne dobi?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2510
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 15:40:53   
koala.cek
nimam pojma, pri nas takih stvari nič ne kupujem.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2511
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 16:37:53   
maja1488
Gugl še vedno dela čudeže:

http://www.superge.si/Nike/ipod-sensor-receiver-kit-7621424/

pa še ful jih je, bigbang, športne trgovine...

< Sporočilo je popravil maja1488 -- 20.2.2011 16:41:24 >

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2512
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:02:48   
Dudica1
ja MAJA kok si ti fajn user posted image ... sm iskala po guglu pa ni blo nč pametnga veš user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2513
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:05:18   
maja1488
Sm mal gledala, zanimiva zadeva. Bom si za RD mogoče Ipoda zaželela.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2514
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:12:12   
Dudica1
sm ne štekam,a to je samo ta senzorček za v čevlje,tle na superge.si pol si moram pa še ipoda kupit?

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2515
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:18:27   
koala.cek
je, en tak senzorček iz dveh delov - enega daš v čevlje ( v določenih NIKEcah imaš spodaj pod vložkom že prilagojeno za to ), drugi del pa daš v IPOD. in to je med seboj povezano.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2516
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:20:51   
Dudica1
aha pol rabim glih ipod to je pa veeeeelik dnarja user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2517
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 18:43:00   
koala.cek
meni je IPOD kar fajna zadeva. mi imamo vsak svojega. mož pa celo tavelikega. na njem imamo filme, risanke, muziko,...pri meni je vsak dan v uporabi.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2518
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 19:31:23   
Dudica1
user posted image user posted image se mi zdi da bo kr mp4 pa nove tekaške superge user posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2519
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 19:53:16   
PapuaNG
čeeeeer,


oh laufanje-ravno te dni razmišljam, da bi spet mal začela. Je treba neki narest za kondicijo, ki je trenutno na psu. Sam še kak plejer bi si morala kupit. Prej sem mela musko v telefonu, zdejšnji je pa prevelik, da ga trogam s sabo. Sam ko je začetek tako težak...

Smo bili pa bolj kavčasti danes. Je svak malega ven peljal, prej je pa itak spal user posted image

Je pa prava mamina maza mulo. Skos po meni leze in če ga gre moj kopat, je jok in stok v hiši. A to kej kmalu mine? Ne rečem, če bi bil moj ful malo doma, tko pa res ne vem več, kaj narest. Pa je zihr enkrat al pa dvakrat na teden z babico al pa dedkom cel popoldan in takrat ni panike, ampak če pa ve, da sem jaz doma, pa skos hoče, da sem zraven user posted image Skos poslušamo mami mami mami....groza.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2520
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 19:54:05   
betty.ford
user posted image  Dudica, si me nasmejala. user posted image

so pri nas res drage tele igračke. preveč.

hecno, kako smo včasih za tek potrebovali samo tekaške copate pa voljo do teka in je šlo... danes pa lahko bankrotiraš, da kupiš oblačilo proti potenju, nogavice in tekaške copate ki dihajo, uro za merjenje utripa in časa in po možnosti z vgrajenim gpsom, če slučajno zalutaš med tekom, ker se preveč poglobiš v poslušanje glasbe... ki ti jo nudi mp4 predvajalnik,... a sem kaj pozabila? bidon? pa brisačko okrog zapestja in okrog glave? user posted image

je pa ipod res krasna zadeva - ker imaš potem dostop do brezplačnih applovih aplikacij; je to nekako všteto v ceno. je pa res pri nas kar precej višja kot v jameriki.

maja, a res? čist od ta bližnjih sodelavcev? mi na zs zaupaš kdo? se mi je res nekaj kolcalo,...
a xbox kinect misliš?

eelyy, mi tašča ogromno pomaga, tako da gre. sicer se trudim, da jo čim manj izkoriščam (ker otrok vendarle nimam zato da bi mi jih stari straši vzgajali), a ko ne gre, rada priskoči na pomoč.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2521
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 19:56:16   
Dudica1
Ja no če je pa res tko user posted image ... no sej vežno je da bom tekla pa bo...brez muzike pa itak ne bi šlo tečt user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2522
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 19:58:58   
betty.ford
sem razmislila,da ima mami prav da se spočijem


ji dam prav.


(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2523
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 20:03:53   
majana79
papua, pri nas je isto... res ne vem več kaj naredit, ker je nemogoče bit z njim, ko je bolan pa sploh... niti minute noče bi sam ali s kom drugim, če sem zraven user posted image mogoče pa mine?

tek tudi jaz planiram, samo da se malo podaljša dan, nekak mi ne gre tečt po temi v tivolah... pa brez mp3ja, jaz sem še stara šola user posted image pa tudi posebne opreme nimam, samo superge in trenirko... ful sem kmetica, sej vem user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2524
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 20:09:49   
maja1488
Betty, kinect mislim ja. Ga ima kolegica in je ful zadovoljna. Em..kako mu je že ime...Grega...ne vem pa na kerem oddelku dela.

U miganje..tut mi bomo začeli. Sam more bit bolj svetlo zunaj. Nebi rada, da me kak medved v temi za rit zagrabi.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 [101] 102 103   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?