|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 11:08:04   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: petrazg

Ledenka... mož??

user posted image user posted image user posted image  ma sestanek takrat... enga precej pomembnega.

sej mi ni problem, sam jaz moram en dan prej vedet, da varuško organiziram, da gre ponj. ne pa tak, par ur prej. nimam babice okol vogala, al pa tete, al pa moža, ki konča ob uri...



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2476
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 13:11:32   
koala.cek
popoldan bom naročila just - če slučajno kera še kaj rabi user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2477
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 13:13:36   
zoja10
morgen,...
smo se na bobale....snežaka in vse možno...
danes je driska 10. dan, sem klicala v ZD je rekla da ima razdraženo črevo...upam da res, drgač pa je na volji je in pije tudi...

ledenka hudič je če ni tet in babic, no hudič je tudi če so in so neuporabne user posted image ...
boš mogla manjkat,.. no sej sestanki so včasih dolgočasni user posted image

zdej k spet malo bolj sledim, sem zapogrešala k.tjo, a se še kaj javi ali ima drugi nick?

čudovit dan je,... bajta v razsulu,.. ah kaj bi se sekirali...user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2478
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 13:19:48   
maja1488
zojolinda, lepo da si spet tle! Betty.ford je tvoja pogrešanka, pa dej mal bolj sledit, da boš na tekočem.

Pri nas pa končno lepo vreme in soooooonce. Prav pomladno je zunaj. Sem si prej privoščla eno kafe...kadilci so presrečni, se ni nikjer za usest zunaj. Vse nabito. No, nej tko ostane.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2479
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 13:40:07   
zoja10
haaa sej sm vedla da je ona... :)sam nism bla prou 100% :)

bety se opravičujem user posted image

kadilci smo res srečni user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2480
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 13:59:20   
ledenka
zoya, pri našem so pri hudi driski pomagali probiotiki, jaz sem mu dala Jogermino junior (sicer je od 2. leta naprj, ampak je vsaj pomagalo)



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2481
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 14:05:47   
maja1488
Ja, točno ledenka, mi dajemo Bio Gaio. Tut pomaga.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2482
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 14:13:27   
koala.cek
bio gaia je fajn. mi jo tudi uporabljamo. sicer pa ne bi nič priporočala proti driski. naj se spuca in očisti tisto kar se ima. sicer se potem samo paca v črevesju.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2483
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 14:33:16   
zoja10
hvala za nasveteuser posted image
sem kupla en probiotik limbi, ji dam enkrat na dan v čaj nič ne pomaga...
pa borovničev čaj pijemo, riž, itd...
važno da pije, vse ostalo pa bo že, enkrat user posted image




(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2484
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 15:30:41   
ivanamdb
ku kuc, samo na hitr, vceraj smo prisli v IT, moj ima neke opravke, pa tud jaz. tko da danes in jutr letiva okoli...a v nedeljo spet nazaj v DE.

uh ledenka - mislim, ma kaksni so to elementi ki se odlocijo za sastanek v petek ob 4 !!!!! pacijenti, mazohisti, nc drugega! uh!!!!! zarad takih in inih (kot ta mobbing ce je otrok bolan) sm sla v s.p. sh@t take osebe mi res gredo ob zivce...kot da edino delo v zivljenju obstaja...

betty - daj bo cez mal cajta pomlad pa si bos spet pozitivne baterije napolnila!

uh zoja user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2485
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 17:14:29   
zoja10
pravkar sem izvedela da je umrla 6 let stara punčka iz sosednje vasi, so rekli da ima samo virozo pol ji je pa voda plujča zalila... je bla na aparatih, sam žal...user posted image user posted image user posted image user posted image  grozljivka,....


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2486
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 17:16:56   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

pravkar sem izvedela da je umrla 6 let stara punčka iz sosednje vasi, so rekli da ima samo virozo pol ji je pa voda plujča zalila... je bla na aparatih, sam žal...user posted image user posted image user posted image user posted image  grozljivka,....




Ojej. Si niti predstavljat ne morem user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2487
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 19:20:19   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

pravkar sem izvedela da je umrla 6 let stara punčka iz sosednje vasi, so rekli da ima samo virozo pol ji je pa voda plujča zalila... je bla na aparatih, sam žal...user posted image user posted image user posted image user posted image  grozljivka,....




ooo f****.... šit...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2488
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 21:46:07   
eelyy
Čerr!

Evo punce danes je bil mož doma sva neki pobelila to kar je T. umazal po steni.Vreme je oblačno čist prilagojeno njegovim muham in trmarjenju.Sploh nevem ko mami in oči prideta na obisk(se spremeni čist nori,vse dela da jim pokaže....poganjalčka daje na klubsko mizo,da se vozi po njejuser posted image ).
Danes sem bila pri tašči user posted image mi je živce potegnila 100 na uro,neki časa je dobra potem jo spet meče...babji hudič.

Še eno vprašanje;Je bila katera na Vrsarju....sem bla zadnič ful jezna vedno gledam in iščem,da končno rezervirava on ima pa vedno nekaj za pripomnit.In je našel Vrsar apartmaje Konversada(mu je všeč,ker je baje en otoček zraven se gre lahko čez most) prmerna plaža za otroke,.....

papuang;user posted image user posted image Sej bo bolje nesekiraj se in v novi boj,držim pesti!

zoja;O fakkkkk 6 letna punčka...jst nevem,kako bi se pobrala,da se mi kej tazga zgodi res ubogi starši.Nočem biti pametna res pa nerečem,da za vse spada sam so zdravniki res nepozorni,zadnič sem peljala Tiana zdravniku je bil bolann res 1 teden in v pol urce mu je zgornja ustnica zatekla sem mislila,da je okužba zgornjih dihal....nas je domov poslala in ko komaj teško začne dihati naj pridemo(tudi kri vode nas niso poslali v labaratorij).mogoče sem se pa jst tok ustrašla in,da je to normalno..sej smo dobili alergijski sirup je pomagal,ampak tko.

lahko nočč

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2489
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 22:01:27   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image user posted image zavec user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2490
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 8:14:59   
nikolet
jutro

sem vidla da je zavec še vedno prvakuser posted image user posted image user posted image

no jz sem se pa misenla ustrišt, pa mi je frizerka zbolelauser posted image no pa bom spet čakala ne vem kojk dolg....

komaj čakam ponedeljek....


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2491
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 12:48:03   
PapuaNG
jutro oz. dober dan user posted image

Na rojstnih dnevih je bilo luštno, smo se naklepetali in nasmejali. Malo sem še kuhinjo pospravila in končno spucala kruhomat in ga naoljila, ker je že ful težko mesil, tako da upam, da bomo zdaj spet lahko pekli domač kruhek user posted image Pol grem pa k mami na kosilo, tko da vsaj kuhat ne bo treba. Se pa že cel teden ukvarjam z eno sodbo, pa nikakor ne vem, kako jo rešit user posted image Do naslednjega tedna jo moram pa spisat, ker moja mentorica odhaja in grem k novi mentorici. Mi bo še požrlo živcev tole...

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2492
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 13:28:00   
Dudica1
Tud mi smo bili včeri na rojstnem dnevu user posted image user posted image ...danes pa gre mami na babji žur - taperwer user posted image user posted image

Jutri se bomo pa pomoje šli spet mal kopat na primorsko pa mal domov k našim user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2493
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 14:17:00   
šivilja
popoln safr - utrujena za znort

Že dve soboti zapored v službi.......................

V ponedeljek sem mogla dopust skenslat oz. prestavit na sredo, ker je preveč dela za ponedeljek. Danes je bilo še nekaj narobe, tako da mora ena še jutri v službo.
Vodstvo si pa zatiska oči in grabijo vedno več dela, da smo pa z osebjem in tehnično popolnoma podhranjeni, da so zaradi preutrujenosti odnosti v podnu itd., pa ne dojamejo. Če kaj potožimo nam pa grozijo. MIslim katastrofa...........................

Zakaj mi ni nekdo zapustil bogatega fonda, da bi živela od obresti in ne bi bilo treba hosit v službo?????????

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2494
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 19:43:12   
betty.ford
je sobote že skoraj konec. hvala vam za spodbudne besede.

me je danes ves dan nekaj zeblo... pa zjutraj sem bila vzrok joka nekega mulčka (samo da me je pogledal, se je začel jokati... sem se kar čudno počutila, ker tega pa res nisem navajena, da se me kdo boji. očitno sem zgledala kot zdravnicauser posted image  ali pa je videl mojo slabo auro)

sem danes dobila na posodo eno luštno stvarco, za katero sem si jutri rezervirala kakšno urico. moj se je že javil, da popazi na divjad ta čas.

sem zapogrešala k.tjo, a se še kaj javi

tudi jaz jo pogrešam,...

šivilja, user posted image  naj te misel na sredo okrepi! in naj sreda zate čimprej pride!

za bolančke pa žmiljon user posted image user posted image ... naj jih bo kar cela vojska, da bitka ne pade!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2495
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 19:45:49   
betty.ford
eelyy Vrsar/Koversada je baje zelo urejena in lepa plaža... mislim, da je tam FKK (vsaj bil je)

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2496
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
19.2.2011 19:56:03   
betty.ford
Dudica, jutri uživajte jutri! te je prijetno brati, ker zajemaš življenje s polno žlico!

Papua, a ti me lahko kako pomagamo? moraš to podkrepiti z zakoni ali kako? jaz te prav občudujem! otrok, služba, praksa,...

ledenka, ti je uspelo rešiti sestanek-vrtec dilemo?
jaz, priznam, ne vem kako bi, če ne bi bilo tašče in mojih staršev... sem vesela, da nam pomagajo.

nikolet, si boš kakšno posebno obliko frizure omislila?
meni tudi manjka malo lasne osvežitve... ampak bom počakala na pomlad, da jih bo sonce dodatno ožaril.

nič - je čas za spanje.
lahko in mirno noč vam želim. sem prebrala, da se med trdnim spancem obnavlja koža. podprem z dokazi - od kar imam otroka, je koža na mojih rokah obupna... drugje se pa niti ne utegnem pogledatiuser posted image

bye.




(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2497
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 5:51:44   
nikolet
jutro

bety: morem se nujno ustrišt, ker imam predolge lase, jz sm navajana čist kratke imet, in že prov trpim k imam predolge.. tak da zdaj morem čakat še do srede pol pa grem k frizerju....

sem pa prov utrujena, včeraj sem delala popoldna in to do 22h... zdej pa spet šibam v službo in ne vem do kdaj... HB so te inventure sam enkrat letno, k drugač bi živčenga fasala... kojk nervoze za prazen nič... k tako in tako pol vse za j.... user posted image

eh šibam... uživajteuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2498
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 7:57:41   
PapuaNG
jutro,

pri nas smo tudi zgodnji. Pa kljub temu, da je šel šele okoli desetih spat (sva gledala en film z mojim in se nisva mogla odklopit). Tudi prav, bo šel pa prej u mižule.

Beti, s sodbo mi bore malo lahko pomagate-še meni kot pravniku, ki sem naštudirala celotno zadevo mi ni nič jasno user posted image

Še dobro, da sem jutri še na dopustu, mi uspe mogoče celo kaj spacat skupaj, ker dokler je mulc pokonc, ni šans, da sem za kompom dlje kot par minut.

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2499
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
20.2.2011 8:40:17   
betty.ford
Papua, potem pa ti nudim le moralno podporo. user posted image  uspelo bo!

nikolet, da se ne boš slučajn sama kaj striglauser posted image

jaz pa - šššššššššššššššššit, to jutro sem se že "igrala" s to stvarco, ki jo imam na probi in ugotovila, da jo moram imet... pa trenutno nimam možnosti, da si jo ulastninim...
sem pa postala nezadovoljna s svojim starim... aparatomuser posted image

včasih je bolje, da ne veš, da kaj boljšega obstajauser posted image

lepo mi bodite to nedeljo!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  98 99 [100] 101 102   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?