|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 12:03:34   
ledenka
pri nas pa so dost hitro splužli... za spremembo

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 12:05:30   
majana79
koalka, a je samo sneg kriv al kej drugega?

ledenka, se strinjam, samo če vidijo da vzameš nego, je itak ne moreš kar tako... zato mislim da bi lahko nehal težit s tem, al pa naj mal spremenijo politiko vrtcev, ne pa da se jih na 20m2 baše 14... ah, BV

kdaj bo pomlad?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 12:24:37   
ledenka
čez en mesec. upam.

glede nege je pa odvisno od P, vsaj kolikor berem. eni težijo do onemoglosti, eni pa so flegma. isto kot pri dohtarjih, pri moji se ne da glumit, so pa taki, ki jim rečeš, da si mal živčen pa utrujen, pa napišejo takoj en teden.

sej veste, tako kot pri nosečnicah, ene so imele bolniško pa skos kofetkale pa to, ene pa so komaj pokonc stale, pa jim komisija ni odobrila podaljšanja... eh.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 12:33:40   
koala.cek
ok, jest res ne vem kje kdo rad glumi bolniško. ma jest okoli sebe ne poznam nikogar ki bi jo. ne vem, mogoče ker sem v gospodarstvu...no kakšen jo sigurno, ampak za božjo voljo, ni treba metat luč kar vse po vrsti.

za nosečnice pa tudi - tri imam v oddelku. pa nobena noče doma ostat. pa jim govorim, da naj čimprej skliznejo na bolniško. pa nočejo. ker se fajn počutijo. baje bi jim bilo doma dolgčas. zdej pa vedi.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 13:22:40   
zoja10
še ena noč pobruhana....
zjutraj pa gospa čepi v dnevni, hb ne na tepihu in pridem pogledat in luža driske okrog nje, je šlo vse vn iz plenice po nogah copatih, ...
kako je mogoče da je pojedla pol jedilne čokolade in spila 0,4 borovničevga soka in še vedno driska..user posted image user posted image ...se vleče že en tedn, ...smo ble pr DR je rekla da je viroza...

no sej bo... je pa drgač ultra super razpoložena in smo že naredile ogromnega snežaka...

ah bolniške so qurc... moj bi jo takoj vzel in mu sploh nebi nič težili, jo pa ne dobi ker sem jaz študentka in sem kao stalno doma...japajade....

Ivana. skeniram tisto mojo reč..sam me skoz gospodična moti, dobiš kmalu...

grem enga pržgat,...se je pokazalo sonce,...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 13:26:58   
majana79
jaz sem bila na bolniški po 4 ure v nosečnosti, ker sem ful zatekala, mislim da kak mesec in pol pred pričetkom porodniške...
bi pa rajši delala normalno, bila 'normalna', brez visokega pritiska in tut rajši bi rodila na rok, ne pa da sem skorej en mesec prej
res mi ni blo fajn, tako da jaz sovražim bolniške, sovražim okrog zdravnikov hodit, bljak

pa sem ravno to nabasala s tem otrokom... karma očitno user posted image

najejo se taki in onaki, definitivno



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 13:42:58   
Tanja_
ledenka rse strinjam to, glede žensk in njihovega teženja. Jaz nisem mogla verjet, ko sem bila noseča, kako so lahko manj razumevajoče kot moški. Npr.mi je rekla, da naj grem za spremstvo na RTG, pa sem povedala, da sem noseča. In odgovor je bil, nič hudega, sa pa za steno postaviuser posted image  , pa npr. če ne zmorem, naj grem na bolniško, ker namest mene špa že ne bojo delali...In še nekaj takih cvetk.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 14:14:42   
Blueeyes
Lep pozdravček od mene.. kako ste kej mačkice??? Vas je kaj zasnežilo?? Jz prov uživam.. Malo lenarim...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 14:18:58   
Blueeyes
Aha, še tko ena neumesna :) Sem začela zbirat te ta nove Sparove nalepkice - Jungle mania Avantura v deževnem gozud.. Če ma katera viška nalepkic oz jih ne rabi, bi jih bila zelo vesela user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 15:46:13   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

Aha, še tko ena neumesna :) Sem začela zbirat te ta nove Sparove nalepkice - Jungle mania Avantura v deževnem gozud.. Če ma katera viška nalepkic oz jih ne rabi, bi jih bila zelo vesela user posted image user posted image user posted image

user posted image



Blue, to je za otroke  user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 19:02:20   
PapuaNG
jou jou,

uspešno opravili cepljenje. Sicer je blo dretje, da smo ga moral štirje držat, ampak je preživel. Pa naloge je vse uspešno opravil user posted image Zdej pa čakam nono pa mami, da prideta na obisk. Počasi pa še tašča z mulcem pride, tko da bo veselo.

Majana-če hočeš, da se ti lanski dohodki upoštevajo pri otroškem dodatku, moraš vlogo vložiti od prvega aprila naprej. Pri vlogah, vloženih v mesecu januarju, februarju ali marcu pa se upoštevajo predpretekli dohodki, ker traja nekaj časa, da ljudje dobijo vse podatke o dohodkih (z davčno vred). Ampak, a ni tvoj mulček zdaj v vrtcu (državnem)? Ker če je, je bla pol vmes itak sprememba in nova odločba, ki velja od meseca spremembe dalje. Jst moram tko vložit vlogo enkrat septembra se mi zdi (moram pogledat), ker je od septembra mali v vrtcu.

Sicer pa nič novega,še vedno me malo trebuh boli,sploh če me kaj napenja. Pa smotka sem še jajca danes jedla za malico user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 19:05:21   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

Aha, še tko ena neumesna :) Sem začela zbirat te ta nove Sparove nalepkice - Jungle mania Avantura v deževnem gozud.. Če ma katera viška nalepkic oz jih ne rabi, bi jih bila zelo vesela user posted image user posted image user posted image

user posted image



Blue, to je za otroke  user posted image

ha ha, sej jz sem en velik otrok.. bom lepo limala pol pa k bo tamala starejša ji bom dala

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 19:52:48   
majana79
papua, do zdej ga sploh nismo imeli, ker sva presegala cenzus za en bakšiš zarad avtorskih iz preteklosti user posted image

tnx, bom počakala do takrat

blue, potem moraš pa najbolj iskane sličice spravit, veš kolk bo to vredno čez leta in leta za zbiratelje user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 20:00:13   
Leela
papua user posted image  

tudi betka zate user posted image - za boljše razpoloženje. Saj bo kmalu pomlad (sicer pomladna utrujenost ampak vsaj več svetlobe-upam).

Se mi ne da nič napisat. V službi imam gužvo.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 20:33:23   
koala.cek
sem home alone. no razen mulčkov. jih moram kar pohvalit. se mi zdi, da gre malo njuno obnašanje na bolje. še celo zmajček je bil tale teden razpoložen za pohajkovanje.

šopingiram. itak. gap vabi. gospod bodo v NY in rabimo frišno robo. tale gap.eu je bolj tko tko. ni kakšne hude izbire. neke bodije sem sicer naročila in sem kar zadovoljna.

sicer pa umrta. nimam neke hude energije za presnavljat...

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 21:11:45   
betty.ford
hvala, Leela,... tudi tebi en velig hug!

sem se danes zjokala v avtu, ko sem poslušala radio in je športni komentator oznanil, da je Tina svetovna prvakinja!! pa nisem nekakšen smučarski fan, sploh ne spremljam športa, ampak takšne novice pa res nisem pričakovala! BRAVO TINA!!!

po Tini bo šlo vse samo še na bolje, ne?

glede bolniških: sama sem imela običajno 1x letno "prisilno" enotedensko bolniško, ker res nisem mogla niti vstat. no, od kar imam otroka je še ta "prisilna" bolniška odfrčala...
priznam, da sem pri 1. nosečnosti omenila, da bi mogoče šla na bolniško pa me je ginekologinja samo pogledala "na osnovi česa že"? sem pač prej pokoristila dopust... se mi zdi, da sem bila bolj psihično naveličana vsega kot pa da fizično ne bi zmogla. ker je moje delo stoječe, sem takrat dobila za delovni pripomoček stol pa sem ga pridno izkoriščala.

poznam od blizu nekaj primerov, ki so pristali na bolniški in verjamem, da z razlogom. ni verjetno prav nič fletno biti doma, izoliran od vsega...
tako da: po moje so lažne bolniške kar pošteno zreducirali že nekaj let nazaj.

šikaniranje: sem ga doživela letos, ko sem prišla z dopusta in mi je nekdo (ki je malce višji od mene) rekel na nefin način, da sem si "taprav" čas vzela dopust (je nekdo drug zbolel ta čas, ko me ni bilo - kot da se bom ozirala zdaj še na morebitne bolezenske znake drugih osebkov, paja!)
se mi zdi, da se vse bolj pozna recesija na ljudeh: ne toliko finančna kot pa duševna.

zato, drage moje - hugz pa rdeči hroški pa eno veliko upanje, da bo vendrale kmalu pomlad pa sonček, ko se bomo lahko vsedle na klopco in pustile zmajčke sede brskati po pesku,... čakam!

še zdravnike pogledam, potem pa spat,... lahko noč vam želim!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 21:12:56   
betty.ford
hroški so hroščki... ne vem, zakaj se č vedno izgubi,...

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 21:21:42   
betty.ford
verjetno zato ker sem ga 1x posesala, ko sem čistila tipkovnico,...

a; že konec reklam...

BLue*, zoja, lepo da sta spet med nami!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 22:31:39   
Anonimen
Betty pa si kaj bolje?

Majana pomlad bo kmalu - UPAM!  Še tale sneg preživimo, pol pa akcija user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 22:32:04   
Anonimen
P.S. Majana kako si ti zadovoljna z vozičkom? je težek?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 6:58:19   
nikolet
jutro


zaposlena sem za nedoločen čas, ja vem da kršjo pravice če grozijo, sam k nas je za dve osebi preveč si drznejo narediti vse da bi sam šel zarad pritiska, sam jz se ne dam, če se do zdaj nisem zlomila zarad šefov k so prov orenk grozil, za vsako napako, se tud zdaj ne bom k grozijo zarad bolnišk.... sam sem kr skor 100% da grozijo to zdaj sam zarad inventure k jo imamo ta vikend, k če greš na bolniško ti ni treba na inventuro....
aja zdej so vsi bolni razen jaz, je včeraj še možek spet zbolu... ma men se bo zmešal... HB sta otroka zdaj zdrava in gresta v ponedeljek v vrtec.... no ja če jih ne bo zdej mož okužu

no uglavnem vsem en velik koš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa uživajte

< Sporočilo je popravil nikolet -- 18.2.2011 7:00:47 >


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 8:34:45   
PapuaNG
jutro,

jst sem pa nekam gripozna. Upam, da se me en poloti kaj hujšega, imam danes dva rojstna dneva na lagerju. No, bomo pa z likoholom pobil bacile. Za boljše počutje je pa en aspirinček že romal v želodček user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 9:24:11   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: majana79
blue, potem moraš pa najbolj iskane sličice spravit, veš kolk bo to vredno čez leta in leta za zbiratelje user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford
BLue*, zoja, lepo da sta spet med nami!

hvala betty.ford

papua user posted image user posted image ah to boš pa že prebrodila... enga takratkega rukn pa bo kuj boljš user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 10:08:38   
ledenka
so se spomnili, da bi morala bit ob 4h na sestanku... ou je user posted image  komi čakam! po mulca v vrtec bo šel pa kdo?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
18.2.2011 11:00:21   
petrazg
Dan dan....

Naš zmajček se je tudi spremenil v zadnjih 14 dnevih... je full priden postal, uboga veliko bolj, tudi v vrtcu se ne tepe več, še večji cartel je postal in začel je govorit... se mu je odprlo. Želela sva ga prestaviti  v veliko posteljo, pa še ni oz. vstanemu že ob 5 zjutraj, ker pride k nama in ni šans, da nazaj zaspi. Zato spet spi v mali posteljci. Ampak naj, če hoče, ga bomo že prestavili.. itak ima on sam malo prostora pri vseh igračah , ki jih ima notri...

Rabiva nove luči za dnevno, spalnico in zimski vrt... kje naj pogledam? Zdaj sva imela katalog od Sijaja pa so full visoke cene... user posted image                                                                 

Papua user posted image user posted image user posted image

Betka pa kaj je zdaj to. Glavo pokonci, saj bo. Pomlad prihaja, sonček, koeški, zoo.... spet bo luštno...

Ledenka... mož??

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  97 98 [99] 100 101   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?