|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 6:55:10   
PapuaNG
jutro babe,


na žalost nimam nič kaj spodbudnih novic. V ponedeljek ginekologinja ni videla utripov srca, zato sem morala včeraj na čiščenje user posted image Je plodek nehal rasti kak teden nazaj, do takrat je bilo pa vse ok. Me je čisto potrlo in na začetku mi je bilo res hudo. Tudi včeraj, ko sem morala do pol treh na tešče čakat na operacijo...ampak se mi zdi, da mi je to čakanje na nek način kar pomagalo, da sem se dokončno sprijaznila z vsem skupaj, pa še dobro družbo sem imela. Kakor je glede na situacijo lahko bila. Pa seveda me je doma mulček spravljal v dobro voljo user posted image Tako da sem zdaj kak teden na bolniški pa malce me trebuh boli, ampak sem ok. Vsaj zdi se mi...ne vem zakaj, ampak cel ponedeljek sem imela nek slab občutek, ki se je na pregledu samo še izrazil v obliki realnosti...

Ampak se ne dam. Tri mesece moram počivati, potem pa upam, da nam bo uspelo user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2426
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 7:04:06   
lananai
Papua, joj, škoda... Če te kaj potolaži, je bilo pri meni prav isto, lani avgusta. Ampak se ne damo, ane? Gremo v nov boj! user posted image Pikepoke zate. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2427
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 7:56:56   
nikolet
papua: user posted image user posted image user posted image

jutro

kava je popita, N. še spi, je včeraj šla spat ob 23h in zdej še spi.... je mela en čudn danuser posted image


vsem bolančko pikepoke...


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 2428
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 8:08:00   
koala.cek
papua user posted image user posted image

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2429
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 8:13:31   
maja1488
Jutro!

Papua user posted image user posted image user posted image user posted image

Hitim delat, dokler sta zdravi. M je nekam sumljivo kašljala celo noč.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2430
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 8:16:39   
majana79
papua user posted image

midva sva doma, spet... rahli bronhitis, ampak mu zgleda ventolin pomaga, ker ne piska več

bomo videli kaj bo jutri na kontroli

pa še bučobol imam :S

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2431
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 8:51:44   
koala.cek
no ja, meni vožnja z avtomobilom sploh ni problem. se vedno lahko ustaviš, poješ, sprehodiš, lulat, kakat, .... vse se da. je veliko težja vožnja z avionom. enkrat sem potovala z 9 mesečnikom iz NY v Slovenijo. zvečer. v avionu smo čakali na let. dve uri. nema sprehajanja, nema lulanja, nema odpenjanja, samo sedet in čakat. za ubit se. so mi ponujali neko uspavalo za malegauser posted image

petrazg - 6 ur vožnje z avionom je glih prav. se sploh ne vleče. moj max je 10 ur. takrat sem pa že živčna.

majana - glede kosila, če dopustuješ v hotelu. mi smo šli na kakšen pomfri, ali pa smo vzeli eno kosilo, pa smo vsi skupaj malo pojedli. seveda sem vzela nekaj stvari tudi od doma. kot recimo mleko, pa jogurte, palčke, kakšno sadje in kos kruha sem pa kar pri zajtrku vzela,...intd...tako za intermezzo. fajn je imet tudi tisto hladilno torbo, na elektriko. ker hladilniki po hotelih so tko tko....

tavelik je bil v mini otroškem klubu, kjer si ga ob desetih pustil ob pol enih pa prišel iskat. pa še na kosilo so jih vmes peljali. tako da on je bil rešen. mali pa flašo mleka in to je to.

zajtrk je bil do desetih, večerja pa od 18ure dalje. ponavadi smo vsi kar čakali pred vrati. to je bilo res malo smešno. ampak ok. lakota pač.

sicer pa čim manj komplicirat. mah, če gledam iz prakse, ko s 5 dni starimi otroci hodijo na avion...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2432
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 9:18:39   
betty.ford
Papua user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2433
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 10:46:11   
ledenka

Papua user posted image user posted image user posted image

Majana user posted image user posted image user posted image  za J!

Naš tud grozno kašlja, ampak v glavnem sam, ko vstane. Ampak plavat jutri raj ne greva...



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2434
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 12:05:37   
Tanja_
Dan!

papua milijon user posted image  

Jaz sem tud včeraj bila doma-je imela Hana v ponedeljek 40,5 vročine. Tko da sem ob pol devetih zvečer pisala recept za Voltaren, da je šel moj v lekarno-še dobro da je CP blizu in da je odprt do devetih, ker po paracetamolu sploh ni padla temperatura. Mala je kar bledla, čist je bla boga. Po Voltarenu je bilo pa kar naenkrat okej. In včeraj ni imela nič vročine, čist normalna nagajivka je bla, kot da nič ni blo. Go figure.

Vreme je pa-za posrat.

< Sporočilo je popravil Tanja_ -- 16.2.2011 12:06:50 >

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2435
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 13:25:59   
ivanamdb
papua  tudi od mene user posted image user posted image user posted image

uh mi smo imeli pestro noc, vceraj popoldan je zacela kasljat, en tak suhi kaselj, in of course, je slabo spala. jaz sem neki prevajala, ampak ko se ob polnoci zbudila ni bilo sanse da jo ati potolazi, je blo samo mami mami, tko da sem prevajala skupi z njo. potem se je seveda spet budila in smo potem vsi skupaj spali, ampak bolj ne kot da... mah...bo fajn, itak nima vrocine, to je najpomembnejse

ellyy- ze so ti petra in koala ze rekle fajn za pocitnice in se totalno strinjam (res je da jaz imam samo eno majhno huliganko). pa tud ena prijatelca iz domzal vsako leto gre v ne vem kateri hotel v sibenik, pa ima dve majhne punce, in je taka razlika kot pri tebi. in je povedala da je fajn, da so family friendly in da je zelo lepo, da se tud ona mal sprosti in relaksira.
jaz mislim je da bisvto v tem da jih se cimprej navadi na avto, na potovanja (tudi ce so manjsa), na drugacno hrano. D je prvic bla v restauraciji ko je bila stara 1 mesec, a letalo ko je bla 2 meseca, a od PO do Splita (mislim da je vse skupi 6 ur) s 3 mes. zdaj ze lahk gremo na vecje distance  - od tasce do karlsruhe imamo 7 ur (ok, seveda se ustavimo na autogrill, pojemo neki, se zaigra v tem koticku za otroke), pa ko sve midve same sle od PO do tasce (okrog 4 ure) bi se vsakic vsatavile v ikei kaj pojest, in vsi ti ful pomagajo.
tko da res, moj nasvet je tudi - navadit jih cimprej, in ne prevec panike delat, moras bit "zen" - jst sm prej vedno vlekla eno ogrooooomno torbo (kot 24 urno) vsakic ko smi nekamor sli, zdaj vse dam v en majhen rusak (tudi moje stvari).

majana - a kaj ste spet doma?!?!? uh upam da bo to novo odstevanje cim manjse!!!!
Tanja user posted image ja voltaren je res dober ko je visoka vrocina, nam nikoli paracetamol ne prijame.

zoja - uh tvoja tasca user posted image HB da skrinja dobr dihta! hm...zlata metlica...to se nisem vidla, to pomeni da moram se enkrat it v kik v inspekcijo user posted image user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2436
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 14:05:23   
zoja10
zdej se grem obest....
ob 9 so me klicali v službo da tamala ful driska.....A SE BO TA BOLEZN ŽE NEHALAAAAAAAAA....user posted image user posted image ... una tm v trgovini kjer sem trenutno (prek študenta) je mislila da me zadavi, ...kao da ma premal ljudi... in da se iz dneva v dan zmišljujem je rekla....hudič ******* babji... sm rekla nej si pa koga druzga najdejo, ni mi fajn vsake dva dni klicat da je tamala zbolela,... od 25 decembra do danes je bla v vrtcu 14 dni... imagine..

ivana, mam eno poslovno priložnost zate, ker sem sama preveč lena...no odvisno seveda od cifre ki mi jo boš postavla.. user posted image user posted image , mi pošlješ mejl na zs?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2437
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 14:28:19   
maja1488
Zoja, naši dve sta bli v januarju dva dni v vrtcu in v februarju teče danes tretji dan. Te zastopim.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2438
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 14:33:19   
ivanamdb
uh zoja posiljam en kos user posted image user posted image user posted image
pa na zs se email.



(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2439
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 14:39:42   
majana79
zoja, naš je bil doma celi december in januar, potem 3 tedne v vrtcu, zdej pa spet doma... I feel you.

nehalo se pa žal ne bo, ker pač nimamo sreče, ti rečem... mogoče bodo zdravi maja in junija user posted image

ivana, ma ja, zdej ma pa kao malo bronhitisa, sem že na robu z živci, resno. user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2440
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 16:41:22   
PapuaNG
hvala vsem za user posted image user posted image K sreči je vsaj mali ok in upam, da tako ostane. Jutri imamo cepljenje (končno!), tako da bo potem doma, popoldne ga pa tašča prevzame. Meni je edino bedno, ker ne smem nič težkega dvigat, kar pomeni, da mora moj več al manj vse počet, kar je povezano z dviganjem mulčka. Sva si pa privoščila filmski dan, kot v starih časih, naročila hrano, da ni bilo potrebno kuhati...paše malo miru. Zdej pa še mulo pride iz vrtca, tko da bo pestro.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2441
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
16.2.2011 17:47:29   
Dudica1
papua veliko user posted image user posted image user posted image in pa seveda ne obupat in gremo v nov boj!


Mi smo okej,včeraj in danes sem bila malo v šopingu user posted image ,otroka sta v vrtcu...po starem.




pikepoke za bolančke

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2442
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 8:46:59   
betty.ford
jutro.

user posted image user posted image user posted image  za tiste, ki jih potrebujete!!!

moje počutje še vedno user posted image



me je pa v plus presenetil mulček, ki je želel oblečt kombinizon, ker sneži.
očitno je bolj priseben od meneuser posted image

vsekakor: naj bo danes dan dober za vse!

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2443
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 9:09:14   
nikolet
dan

no pa je spet sneguser posted image

vsem pošiljamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da bo čim lepši dan...

zoja: te čist razumem, jz sem bila decemra doma zarad mulčkov, pa zarad sebe ( oko) tak da so mi zagrozli da bom ob službo če grem sam za en dan na bolniškouser posted image   tak da sem skojz v strahu kaj bo... HB imam tasta k mi jih ta teden mirka k sta že tretji teden doma, dva tedna jih je mel mož, zdaj pa tast k jz ne smem bolniške vzet, sploh pa zdej k imamo inventurouser posted image user posted image

no zdej sta spet na zgornem štuku jz pa mal uživamuser posted image


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2444
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 9:36:59   
majana79
Jutro!

Midva sva tako tako...

nikolet, take grožnje z odpuščanjem so mobing in so prepovedane. Če imaš pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas, je itak ne smejo prekiniti kar tako, ampak so točno določeni postopki in primeri.
Če imaš pa pogodbo za določen čas, je pa res, da ti je lahko ne podaljšajo. Ampak v nedogled ti je itak ne smejo.

Sicer pa, meni ni jasno, a delodajalci resno mislijo da radi hodimo na bolniške al kaj? Že tako dobiš manj denarja, nikamor ne moreš, na živce ti gre ker je otrok bolan... Jao bože, meni se trga po enem tednu bolniške, ne pa da sem rada tle. Rajši bi šla na dopust, tega pa ne dobim, ker sem po 2 tedna v službi 2 pa doma....

Bah

papua, eno službeno vprašanje... kdaj naj dam vlogo za OD, če hočem da mi lanske dohodke upoštevajo in ne od 2 let nazaj?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2445
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 9:57:07   
maja1488
majana, meni je rekla na CSD da takoj ko dobim odločbo o odmeri dohodnine za lansko leto. Torej bo to enkrat poleti.

Aja, nism papua user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2446
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 10:56:49   
majana79
hvala maja, k nisi papua user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2447
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 11:13:56   
ledenka
sem že prej napisala kup pametnih misli, pa je bil pol error user posted image  

v glavnem glede bolniških - na žalost so tud kaki taki, ki izkoriščajo... se najdejo tud pri nas. ko je največja gneča, so na bolniški. sam to potem meče slabo luč na vse, sploh na tiste, ki moramo bit z mularijo doma, ker nimamo babi servisa. žal se mobing dogaja tud v JU... predvsem od žensk (!) s starejšimi mulci, ki so očitno pozabile, kako je bilo pred 10 leti pri njih.

user posted image user posted image user posted image  za vse bolančke!

vreme je pa za bruhat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2448
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 11:33:06   
ledenka
sem pa sanjala, da sem rodila dvojčke user posted image  user posted image  ojej!

pa danes je celo uspelo se izognit jutranjemu dojenju user posted image  joj, ko bi uspelo nehat... mi gre že takoooo na živce, je pa M tako tečen, da se je sposoben 1 uro nonstop dret user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2449
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
17.2.2011 11:47:42   
koala.cek
vse lepo in prav, če ne bi šla zjutraj samomor delat. user posted image  prekleti avtomobili user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 [98] 99 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?