|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 11:40:50   
nadka30
a potem sem pa jaz narobe zastopla sorryuser posted image . ja flaška je pa stvar zase nam se ne rata navadit na njo, najprej ko sma prišli iz P je po flaši vlekla kot nora sedaj ko ji pa hočem dati čaj po flaši pa ne gre in ne gre takouser posted image user posted image user posted image user posted image da jaz sem obupala in tudi moja se očitno naje samo za kratek čas ker se mi zbuja na cca 3 ure, pa kaj najuser posted image user posted image user posted image , zato pa upam da bo mogoče bolj zadovoljna z žlico, ji dam sokec ali pa čaj z žličkouser posted image , čez kak teden pa kake riževe kosmičke ali pire krompir po žliciuser posted image user posted image user posted image , kar bo bo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 12:02:45   
Anonimen
mah... jaz sem obupala nad polnim dojenjem, mislim, da sem naredila vse kar sem lahko in še malo več... marsikatera bi že pred 2 mesecema nehala. ampak vse je šlo, dokler sem videla, da se otrok naje; zdaj, ko je pa očitno lačen se pa ne gem več...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 12:30:56   
Arwenko
hej vsem skupaj. Našo so pa danes tak krčki matrali, od 4h zjutraj naprej. smo včeraj probali bit brez kapljic, pa očitno ne bo šlo. Čist je boga, pa ful jo vetrovi dajejo.

Dajte mi povedat, greste kaj ven?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 12:42:12   
archie
Arwenko: proti napenjanju sem ji jaz začela dajati malo čaja-komarček + janež + kumina. Ji je ful pomagalo. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:21:40   
Arwenko
archie...saj ji dajemo Antifilat, pa pomaga, samo včeraj nismo dajali, smo rekli da poskusimo, če se bo dalo bret, pa  očitno ne bo šlo. 

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:24:30   
Anonimen
mi2 ne greva ven, se mi zdi prehladno in tak zopern zrak je... pa še nekaj baje razsaja naokoli, F. je pa že tako na meji prehlada - se je od mene nalezel.

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:29:01   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

mi2 ne greva ven, se mi zdi prehladno in tak zopern zrak je... pa še nekaj baje razsaja naokoli, F. je pa že tako na meji prehlada - se je od mene nalezel.


jaz tudi ne vem ali se naj spravim...od znotraj tak lepo zgleda talesonček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:32:53   
archie
Mi gremo ven skoraj vsak dan. Zimska vreča + deka + bundica in Teja je kot polhek notri user posted image . Izkoristimo ponavadi čas, ko je najbolj toplo. smo pa zunaj po cca. 1 uro. Ko je megleno ali pa deževno, ne gremo ven. V suhem vremenu (sploh če je sonce, kot danes) pa gremo. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:33:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

mi2 ne greva ven, se mi zdi prehladno in tak zopern zrak je... pa še nekaj baje razsaja naokoli, F. je pa že tako na meji prehlada - se je od mene nalezel.


jaz tudi ne vem ali se naj spravim...od znotraj tak lepo zgleda talesonček user posted image user posted image user posted image



mah men bi že tud pasal mal it ven, zdaj k je F. bogi nisva bla nič kaj... sam ne bom tvegala, da ornk kaj stakne. stanovanje začim 3-4x/dan, mam ga pri oknu, da dobi vsaj mal dnevne svetlobe, ven pa ne greva...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:37:07   
Arwenko
Mene danes lenoba daje, ne toliko vremenski pomisleki, ker je res lep sonček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 13:41:40   
Anonimen
ahahahahahaha pol si si pa tko odgovorila user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 14:45:54   
janca27
tz se strinjam, da otrok ne more bit lačen in sploh si se zlo potrudla z dojenjem, kaj pa kako drugo am?
nadka ti si pa že čist not padla v gh, sej prav. jaz se pa kar ne morem zraven spravit, je to taka odgovornost in obveznost, smo se ravno flaške fajn navadliuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:10:01   
Anonimen
janca smo menjali am in je bolje... ni pa še ok.

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:13:16   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg







JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )      ?           Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ


JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,0user posted image )        ?            Celje         user posted image        +1






user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 939
   [Brisano sporočilo]
3.1.2011 15:14:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:24:21   
nadka30
torej kdo bo naš prvi celjsko območni bejbi leta 2011user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:26:18   
nadka30
sem pa malo razmišljala da iz naših koncev prav iz tega kraja pa ni nobene punceuser posted image user posted image user posted image user posted image razen mene ali pačuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , no janca in enček sta najbolj blizu meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:45:43   
Arwenko
nadka...pa saj nisi daleč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 15:51:05   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

nadka...pa saj nisi daleč user posted image user posted image user posted image


saj vemuser posted image user posted image user posted image user posted image ampak tak me je zanimalo če je še katera iz slov. konjicuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 16:11:25   
janca27
nadka jaz se kar nekaj obrazov spomnim iz porodnišnice pa iz ctgjev, ker sem jih mela velik na račun zamujanja in  zdaj te mamice srečujem, da vozičkajo po zrečah in konjicahuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 16:33:53   
nadka30
janca ja tiste jaz tudi srečam mislila sem če je katera konjičanka tukaj na rruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 18:01:10   
obcinarka
živjo bejbe... najprej hvala za vse infooo. sem konzumirala... imeli krasno noč, smo spali, z vmesnim zbujanjem-hranjenjem, pol pa spanec, tud čez dan kar ok, malce zvijanja, zdejle spi, bo pa počasi "urnebes"..user posted image user posted image .
imamo vetrovne kapljice koroških lekarn, če je res nuja ( pazi da ne bo pomote, ko vidim kak jo zvija,) pol ji kanem slabo kapljico na dudico... se mi zdi da pomaga..
zdaj pa mnenje o ad3 kapljicah-kaj jih vse dajete, oz.ste jih začele, pa kdaj?? in arwenko sem zasledila antiflat.. od kdaj  ji daješ?? ne bi rada da me narobe razumete, ampak ne bi namešala en kup kapljic... a ktera daje oleovit d3??
zdej sm spet zatežila, ne?? no ko bomo pa mi na vrsti za gosto hrano, bom pa vse upoštevala od vas... hahahahah ker ste v prednosti..user posted image user posted image user posted image
drgač je luštno, jaz sem fajn, ati pomaga na polno, ogromnoooooooo jem, sem skoz lačna, tekočine ogromnooo, nosim pa že stare hlačeuser posted image user posted image  da ne bo pomote... v sredo pride patronažna sestra, upam da bomo šli že ven, če bo vreme seveda...
no zdej počas grem pa eno malo rito previt in jo nahranit, pa se vrnem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 18:28:36   
nadka30
AD3 KAPLJICE- jaz sem jih začela dajat ko je bila melanie stara točno 1 mesec in nič prej pa čeprav sem že v bolnici dobila recept za njih.Začela sem tako da sem en teden ji devala po 1 kapljico, naslednji teden po 2 in tako dalje dokler nisem prišla do 7 kapljic na dan.Dajala sem ji pa obvezno čim bolj zjutraj ker se krči pojavijo cca 10 ur po tistem, ko jih dojenček dobi v sebe( to vem da drži smo ugotovili že pri nadji, ko sma ji dajala na začetku kapljice kadar se je kdo od naju spomnil)user posted image user posted image user posted image

olevit d3 pa ji nisme nikoli dajala.

pa čim prej vam želim en lep kratek sprehoduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 18:34:40   
Anonimen
jaz sem začela z AD3 takrat, ko smo prišli iz porodnišnice (v bistvu ko je bil star 4 dni) in to tako, da je prvi dan dobil eno, naslednji dan dve,.... pri 6 smo počakali in sem mu dajala 3 dni po 6 kapljic, nato pa smo šli na 7 kapljic. šraufalo ga je kakšne 7 ur po kapljicah ampak ni bilo neke panike.
pri krčih pa je nam pomagal Sab Simplex ter BioGaia. Prvi razkraja zračne mehurčke v trebuščku, drugi je pa probiotik.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
3.1.2011 18:41:58   
nadka30
punce da povem novičko; naša melanie je bila pa žrebana za mullerjevo adventno nagradouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je domov dobila obvestilo da je nagrajenka samo ne me vprašat kaj je dobila ker nikjer nič ne piše tako da bo nagrada presenečenje- so pa bile nagrade v bistvu igrače tako da jih bo nadja uporabljala ker je melanie še premajhnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja za krčke smo pa tudi mi uporabljali SAB SIMPLEX user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Katero ime?
marijaa

Katero ime za fantka vam je najbolj všeč?

Marcel (22%)

Gaj (5%)

Lan (31%)

Gal (22%)

Svit (20%)


Število vseh glasov: 484

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!