|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 13:53:22   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, dajte mi povedat v čem shranite fiziološko raztopino ko jo skuhate doma? Jaz nič pametnega ne najdem pri hiši...user posted image


jaz je ne kuham doma, ker pri nas je zaenkrat ne gre veliko no skoraj ničuser posted image .Sem na azčetku v leclerku kupila fiziološko v ampulah in jih imam še sedaj, imamo srečo da noseka nima zabitga tako da ji kar z vato očistim in je. Imaš mogoče razmerje koliko soli koliko vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image da jo doma narediš- mogoče mi še pa prav prideuser posted image .

No jaz upam da bo alex kmalu ok in da ji bo nosek začel spet normalno funkcioniratuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 13:58:16   
Arwenko
Ja, 1 liter prekuhane vode in 9g morske soli ali pa kakšne himalajske. Saj zato pa je problem, ker se manj kot liter ne splača kuhat, pa tudi sol je težko prav odmerit ne, nimamo tak natančnih tehtnic. In sem že gledala neke kozarce steklene, pa plastenke, pa to meni tak smrdi vse, tudi ko je že oprano in nebi glih te raztopine dajala noter pol.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 14:01:06   
nadka30
če že bo po mojem najboljš uporabit kako stekleno posodo, ki se zapreuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 14:44:04   
Anonimen
ne kuham doma... kupim pol litra v lekarni pa je...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 14:56:50   
Arwenko
Saj to jaz mojemu tud pravim...pa mi nosi neke kapljice pa razpršila domov,, taka mala, imamo ravno za 3 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:02:52   
Anonimen
eto lih dans mi jo je A. prinesel.. pol litra stane okoli 2eur, s tem, da jaz sem prvič kupila tisto malo flaško za nos (taka mini flaška fiziološke je), ker se da napolniti in je super za stisniti v noska... jo potem napolnim iz polliterske, pa vedno ko jo spraznim jo steriliziram in je to to...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:07:29   
kpmk
fiziološke ampulce - najceneje v leclercu user posted image user posted image  jst če jo kuham slučajn, jo vsak dan sproti skuham (samo ko gre res v potokih - mogoče ene 2* na prehlad)
TZ - super bravo Filip, da mami ne bo več kadila, no ni super , da ma rdeče očke, je pa super, da mami ne bo kadila user posted image

naše mere 3m in 6dni - 57cm - 4840g   -  imamo kontrolo teže v petek! pa da vdimo kako in kaj ... sem P povedala kaj mi je reku na pediatriji glede gh in ja , naj začnemo, da bo vsaj nekaj jedla user posted image

tz - SUPER link na FBuser posted image , res super, ker na kajuhu se začne s febriuarjem
nadka30 - a že imap izvid??? jaz nimam ne od alergije, ne tega ko sva bili tam na pregledu (pred 1t)  user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:10:53   
nadka30
jaz tudi nimam še nič, ma očitno bo to še trajalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:15:10   
Anonimen
kpmk a bi mi2 to skupi mal hodle huh??? user posted image

ampule s fiziološko: mi grejo pa na živce ker se mi zdi da slabše prešpricam nosek z njimi kot s to flaško, ki jo imam iz lekarne...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:25:20   
kpmk
zumba - ma ja itak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jst bom hodla 100%
fiziološke, jst to našpricam v en pokrovček pol pa z injekcijo ven in direkt v nos user posted image
nadka30 - kolk mučkajo


teža - mene pa še vedn za pikico skrbi, ker ona ne bi mleka več jedla, sokec pa,  me zanima kaj me čaka če se do petka ne poredi malo, a ma katera izkušnje, če je otrok pod krivuljo ???


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 19:26:19   
kpmk
tz- zumba - jst sem bla 1* v žalcu in ti res povem, da mi je blo RES full fajn, te not potegne, pa najbolj to da grejo kalorije user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 21:23:22   
kpmk
na kratko - sej ne upam povedat, ma pa bom, ma dejte me zbombat, sam konc koncev sta 2 dr to predlagala in ja .... za enkrat hb!!!! mi smo danes 2gi dan poskusli kašico - jabolko in sem jo morala umaknat, ker ona bi celo mnde zmazala.... problem je ker mi mala mleka noče pit in komaj nabirmama za cca 250ml čez dan in punca se ne redi user posted image  očitn noče mlekca,... ne vem kako ga bomo nadomestili user posted image  glavno da je.... aja pa še to , pol ko sem ji dala stran kašico in jo je večji pojedel do konca je full žalostno gledala in ko smo imeli kosilo si je kar usteca oblizovala, ej to bi RES mogle videt, in še to nič ni izbruhala (po mleku mi bruhauser posted image ) samo upam, da bo začela pridobivati na teži....

evo zdej pa ajde ... bombandirajte

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 21:53:16   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

na kratko - sej ne upam povedat, ma pa bom, ma dejte me zbombat, sam konc koncev sta 2 dr to predlagala in ja .... za enkrat hb!!!! mi smo danes 2gi dan poskusli kašico - jabolko in sem jo morala umaknat, ker ona bi celo mnde zmazala.... problem je ker mi mala mleka noče pit in komaj nabirmama za cca 250ml čez dan in punca se ne redi user posted image  očitn noče mlekca,... ne vem kako ga bomo nadomestili user posted image  glavno da je.... aja pa še to , pol ko sem ji dala stran kašico in jo je večji pojedel do konca je full žalostno gledala in ko smo imeli kosilo si je kar usteca oblizovala, ej to bi RES mogle videt, in še to nič ni izbruhala (po mleku mi bruhauser posted image ) samo upam, da bo začela pridobivati na teži....

evo zdej pa ajde ... bombandirajte



Zakaj bi te pa bombardirali user posted image

Delaj tako, kot misliš, da je za tvojega otroka najboljše. In če ta mala nima težav, hvala bogu. user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
4.1.2011 21:59:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

na kratko - sej ne upam povedat, ma pa bom, ma dejte me zbombat, sam konc koncev sta 2 dr to predlagala in ja .... za enkrat hb!!!! mi smo danes 2gi dan poskusli kašico - jabolko in sem jo morala umaknat, ker ona bi celo mnde zmazala.... problem je ker mi mala mleka noče pit in komaj nabirmama za cca 250ml čez dan in punca se ne redi user posted image  očitn noče mlekca,... ne vem kako ga bomo nadomestili user posted image  glavno da je.... aja pa še to , pol ko sem ji dala stran kašico in jo je večji pojedel do konca je full žalostno gledala in ko smo imeli kosilo si je kar usteca oblizovala, ej to bi RES mogle videt, in še to nič ni izbruhala (po mleku mi bruhauser posted image ) samo upam, da bo začela pridobivati na teži....

evo zdej pa ajde ... bombandirajte


glej, če bi to nardila ena, ki ji tega zdravniki NISO svetovali bi jo zbombala tukaj a velja? če otrok normalno sprejema mleko in se po njem super redi se pri 3mesecih pač ne začne z GH.
tvoja tamala pa se NE redi, zavrača mleko in bruha po njem. in 2 (!!) zdravnika sta ti svetovala, da poskusi z GH. Torej? če ne bo imela težav potem ji pač daj kašico. morda prvo malo kašice, da bo dobila GH, nato pa še malo mleka (pa poskusi magari po žlički...). morda ne bo bruhala, ker bo vse skupaj prišlo gostejše.

hvala bogu, da lepo sprejema vsaj eno hrano, Filip ima namreč zadnja 2 dni "modo", da se joče pred vsakim obrokom kot da bi ga iz kože dajala. malce poje, potem pa jok na polno ene 5min kot da ni lačen in da ga silim, nato pa je normalno naprej.... mislim.... kaj bo ta otrok še vse poštudiral glede hrane tudi ne vem....user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 7:38:05   
kpmk
a ste gledale včeraj preverjeno??? so komentirali tudi o tem kako se spreminjajo meseci pr gh? fajn za gledat, pa za dojenje... super je blo.....

ja in od včeraj je spet lepo zaspala in bila čist druga punca.

tz - ona mleka ne sme videt, ne po žlici nikakor ne,... jo prav mi2 silima z mlekom.... me prav zanima kako bo v petek s tehtanjem... me že skrbi ker je tk drobna.... ja res sta mi rekla (dr na pediatriji in včeraj njena osebna dr). Vseeno sem sama pri sebi upala, da bomo zdržali še kaka 2 tedna tako kot pri ta večjem, a pri njej je vse hitreje, pač tako zahteva....  je res vsak otrok drgač.... je pa bilo za hec še včeraj na preverjenu tudi v tem smislu, da kao dojeni dojenčki okušajo hranoo vsak dan, ker mamice uživate različno hrano, med tem ko naši reveži na AM pa skoz isto....mi pa tko imamo to mleko ki je bolj dietično ADC zaradi suma na alergije, čeprav kašica ji pa tekne ko vlki

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 7:51:05   
janca27
jutro
kpmk, lej če so ti zdravniki tako svetovali in če mala sprejema pol začni počasi. Sej boš hitro videla, če bodo kakšni izpuščaji, drugačno blato, krči. Sej ji pa še ne boš začela dajati zadeve z glutenom, ki je tut  alergen, pa kravje mlkeko, da bi mela še večje težave mala.user posted image

Ja jaz sem gledala preverjeno in se strinjam, ja dojenje enkratna stvar ampak ne do 3 leta in če ne gre ne za  vsako ceno. Pa tut ostale stvari so mi ble všeč. Tudi o gh, ti trendi se tako spreminjajo, da ojeo, tako kot paradižnik eno leto je nezdrav pol pa kar zdrav naenkrat postaneuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 7:52:05   
nadka30
kpm- če vidiš da ji mleko ne gre kašici ti pa je ji daj, važno je da ti začne gor dobivat če pač ni mleko pač ni mleko, mogoče bo ga pa kasneje nazaj sprejela ali ji pa narediš pire pa malo goljufaš in z mlekom razredčiš. jaz ji bom tudi danes dala malo kašice pa da viimo kako bo, no mogoče bom samo malo jabolko nastrgala in pretlačila in ji dala. Otroci so različni in če ji paše ji daj to je drugače če otrok sam želiuser posted image user posted image user posted image user posted image tako da sedaj pa pridno pridobit gramčkeuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 7:59:27   
kpmk
janca27 - itak še ne gluten in km - je pa fajn km uvest pred prihodom v vrtec, ker tam ga uživajo (pa je to prej kot 1l)
nadka - javi mi kako bo, sej jo pretentama, da ji ponudiva mleko in spije "celo 30ml" in potem kašico ( ma sej včeraj je dobila cca 5 žličk, kar ni nekaj, dane prej pa 3, a ona bi še) aja sej ji pa smo že jabolko uvajali po sokcu cca 5 dni, in ni nobene reakcije, samo to da mi ne bruha, kar mi je po mlekuuser posted image  

sva pa z mami govorila in je rekla, da sem jaz tudi prej začela kot moj brat , je pa res da so bile takrat čist druge izkušnje

tz -  a boš kaj poklicala v mcc ker se je treba prijavit, da ne bo hitr polna skupina...

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 8:03:15   
kpmk
knjige - če ktero zanima imajo tule večkrat akcije....  knjigarna felix

sem šla gledat knjige, ki jo bomo tastu kupli za rd in še naročila zraven 2 za mojega falota (  besede in prva včeraj vozila user posted image user posted image  komaj čakam, da dobimo, ker ma rad knjige full, sploh pa če so notr avti na 500 način!)

evo to : http://www.felix.si/knjigarna/knjiga/1002372/sk1/3/sk2/40/sk3/43/sk4/0/sk5/0/sk6/0/Besede_-_Igram_se_in_spoznavam/Kartonka

in to http://www.felix.si/knjigarna/knjiga/1000872/sk1/3/sk2/40/sk3/43/sk4/0/sk5/0/sk6/0/Moja_prva_vozila_NA_ZALOGI__PONATIS/Kartonka 

komi čakam poštarja!!!!!!


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 8:28:09   
obcinarka
jutro punce.. vidim da je pestro in dogajaaaaaaa.. jah pr nas imamo vsako drugo noč mal žurke, ne?? preddvčerajšnjim do urnebes, jo je matralo in krčilo na polno, res... kar solzna sem bla k jo je šraufalo.. smo dali koroške kapljice, pa se mi zdi da ni nič pomagalo..
zamašen nosek..zaenkrat še nimamo težav s tem...
dans pride P, se bomo tehtali, sem pa opazla da mi zdej poje hitreje bolj kot ne, ne rabva več tolko časa.. dans ponoči je spala kot polhec, zdej spet spi z atijem... povejte mi nooo ( no filip je extra priden, kaj pa ostali?? no ko podojite al karkol, pol kupček, kaj pa pol?' jih položite v posteljico kar al je še kaj ujčkanja??) no jaz sm jo res obdržala na rokah po tistem šraufanju, se ji je valjda zelooo dopadlo ko me je gledala s tisitmi ogromnimi očkami, ampak...user posted image user posted image  a si je že zapomnila?? malo crkljanja, no... sej ima komaj 13 dni??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 8:50:41   
nadka30
no pri nas je tako da je ponavadi jedla in na zizi zaspala pa sem jo kar v posteljo položla pa je spala naprej, ali pa je bila na pol budna pa je včasih spala včasih ne pač smo delali oz delamo kar se spomnimo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , malo ujčkamo, malo crtljamo v glavne kar nam pride na pametuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne ne neskrbi to še ona ne ve kaj je pač ji paše družba mamice


je pa naša sedaj pogruntala prst in ga občasno vleče na polno bomo videli kaj bo to prineslouser posted image user posted image user posted image user posted image pa saj smo že navajeni ker ga je tudi nadja vlekla pa smo jo potem uspešno odvadiliuser posted image user posted image user posted image user posted image
dude pa noče špuka jo ven da se rečeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 9:55:51   
janca27
občinarka, ko jih zvija jih je treba nosit, ker pač drugače ne gre, ker ta jok para srce staršem. Ona še zdaj ne ve kaj to pomeni, itak pa še zdaj pri tej starosti otroci ne vedo, da so fizično ločeni od mamice.
Jaz sem žana prvih 6 tednov nosla od jutra do večera, ker ga je zvijalo, ponoči nikoli. Je pa res da si otroci to zapomnijo. Naš še danes hoče biti skoz na rokah, včasih se mi že user posted image  od tega, ko ga položim v ležalnik ali pa na posteljo protestira. Se tolažim, da kmalu ne bom več aktualna, ker bo začel zunanji svet bolj raziskovat.user posted image
Tako da vi se kar cartajte.

< Sporočilo je popravil janca27 -- 5.1.2011 9:57:43 >

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 10:08:09   
kpmk
mogoče prav pride http://bomi.si/casopis-bomi/

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 10:14:16   
janca27
kpmk kaj pa če ti probaš kako drugo mleko? Milumil je za otroke z nizko porodno težo, pa še dokaj dobrega okusa je. Pa malo kombiniraš gh in am

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
5.1.2011 10:15:59   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: janca27

kpmk kaj pa če ti probaš kako drugo mleko? Milumil je za otroke z nizko porodno težo, pa še dokaj dobrega okusa je. Pa malo kombiniraš gh in am


moramo piti le ADC od Aptamilauser posted image

zjutraj je že spila 90ml, kar je user posted image user posted image  upam, da ujameva nek ritem nazaj!
hja nič kombinacija obojnega bo treba

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!