|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
8.4.2011 13:41:36   
Anonimen
Pozdravljene user posted image  in user posted image , končno je prišel petek in težko pričakovani vikend. Danes se samo na hitro oglašam, ker imam milijon opravkov in se komaj dohajam.

MagicSpell77, ročka vozička se da prilagoditi, ampak ne pridobiš veliko...mogoče največ 5 cm. Sem ravno prej preverila. Mi je pa všeč, ker pride skozi vsaka vrata, pa še v trgovinah ga menda zrineš mimo vsake blagajne.

petrussa, glede FB ti kontaktiraj mene, pa ti pošljem link od skupine (samo pred večerom me ne bo za računalnikom).

Vsem ostalim pa user posted image  za dobro opravljene preglede user posted image

Zdaj vam pa želim lepo popoldne in čim več počitka (ker jaz ga danes očitno ne bom imela) user posted image

(odgovor članu rakica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 2576
   RE: Julijke 2011
8.4.2011 18:32:32   
julijka11
hojla,
babyboom se je res ponovil 2008; sem takrat prvič rodila in so punce dan predmano čakale tudi na hodniku, najavljene CR so pa prestavljali; midve sva proti koncu jan. imeli št. čez 140user posted image ;

upam da zdaj ne bo takšne gužve, ker se pozna na osebju....

mene nahod še ni zapustiluser posted image ; HB za Operril, vsaj ponoči se malo naspim..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2577
   RE: Julijke 2011
8.4.2011 22:26:03   
maca84
hej user posted image

a katera ve (ujel me je namreč prehlad user posted image boleče in pekoče grlo,kašelj,mal smrkanja,hripavost) če se lahko uporabljajo kaki dodatki za blažitev prehlada (poleg domačih zadev)?npr kake pastile za lizat (islamoos,neoangin,...) al pa kak angal s pa coldrex al pa kej temu podobnega???sej bi sama kej pobrskala če se to sme jemati pa vas rajš kr vprašam kr se mi resnično ne da tipkat več po googlu in klikat ker sem preveč zmatrana od kašlanja in odkašlevanja pa kihanja......me od vsega napenjanja že cel trebuh boli user posted image tko da upam da čimprej mine.ampak beba pa še zmr veselo brca tako da vsaj za to sem lhk mirna da je ok user posted image

dobro spite pa čimmanj nezaželenih nočnih obiskov wcja želim

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2578
   RE: Julijke 2011
8.4.2011 23:14:45   
julijka11
IZVIRNO SPOROČILO: maca84

hej user posted image

a katera ve (ujel me je namreč prehlad user posted image boleče in pekoče grlo,kašelj,mal smrkanja,hripavost) če se lahko uporabljajo kaki dodatki za blažitev prehlada (poleg domačih zadev)?npr kake pastile za lizat (islamoos,neoangin,...) al pa kak angal s pa coldrex al pa kej temu podobnega???sej bi sama kej pobrskala če se to sme jemati pa vas rajš kr vprašam kr se mi resnično ne da tipkat več po googlu in klikat ker sem preveč zmatrana od kašlanja in odkašlevanja pa kihanja......me od vsega napenjanja že cel trebuh boli user posted image tko da upam da čimprej mine.ampak beba pa še zmr veselo brca tako da vsaj za to sem lhk mirna da je ok user posted image

dobro spite pa čimmanj nezaželenih nočnih obiskov wcja želim



lahko, brez skrbi; sem ravno na istem...ližem pastile islandskega lišaja in ponoči uporabim Operil, če bi me bolela še glava, bi vzela tudi Lekadol..piše pa dosti Pušenjak o uporabi le taga v nosečnosti

lahko si brez skrbi

p.s. samo v primeru gnojne angine bi jo bilo treba zdraviti z antibiotiki

pa čimprej okrevaj!

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2579
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 7:54:25   
bucibirba
Dobro jutro punce!!!

No, da se še jaz malček javim po dolgem cajtu user posted image ! Kako smo kaj? Sem končno uspela prebrat za nazaj...ste prav pridne s pisanjem user posted image  

Jaz sem bila v torek pri moji G...me je že en par dni tako bolelo na desni strani strebuha in pri ledvici...nič prijetnega in sem se šla raje pokazat. Mi je pogledala mat.vrat in je na srečo vse ok, vodo sem tudi dala in je tudi ok. Pa še srčke sva poslušali user posted image  Je pa rekla, da zna bit to "nosečniški išias" user posted image . No, zdaj je malček boljše...kaj hočemo, to so radosti nosečnosti user posted image

Da pa še malček pokomentiram...

Najprej, dobrodošla beeo in taipai!
Punce, super za vse preglede, ki ste jih imele!!!user posted image user posted image user posted image  Jaz odštevam dneve do 23.4., ko bomo imeli 3D, komaj čakaaaammmm!!!

Zatekanje...pri meni na srečo še ni prišlo na vrsto user posted image , se pa bojim poletja, ko bom že proti koncu in v tisti vročini user posted image ...upam, da ne bo hujšega!

EA...jaz bom rodila v Šempetru, tle pri nas, in EA ni na voljo...tako, da bo moglo it kar po naravni poti user posted image  Ah, če so druge, bom pa tudi jaz...čeprav moram priznat, da glede na to, da imam zeeelooo nizek prag bolečine, malček straha je, sam bo kot bo...

Piccolina1983 in maca84, user posted image  za vozičke!!! Beeo, a sta potem Mutsya naročila? Midva tudi! Komaj čakam, da dobiva košaro in športni del, to namreč še čakava...moram kaj poklicat, kako je stanjeuser posted image


Sunny24, lahko tudi v Po, kadar ti paše. Javi mi, lahko tudi po FB! Pa super za 3Duser posted image !

Maca84, lekadol lahko brez problema vzameš, za kašelj pa sem jaz pila slezov sirup.

Joj, danes bo pa prav poletno vreme, tle pri nas baje do 30 stopinj! Kako lepo!!!! Sam bo treba prej kako čistilno akcijo dat skozi, pa v trgovino, pa...uf, en kup opravkov, pa muffine moram speč, ker dobimo obiske...pestro!

Punce, uživajte!

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2580
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 10:15:06   
maca84
hej user posted image

jst sm se dons zbudila v mal bolšem stanju sicer ampak sm še vseen bolj na počitku. Me pa kr srce boli ko je tak lep sonček zuni,jst pa taka user posted image bi najrajš kr user posted image ma bo pa pol bolš.

A je katera od vas v nosečnosti jemala oz jih jemle sedaj tablete retafer za železo pa poleg tega še kake vitamine ki tut vsebujejo železo?pa da ma poleg vsega še omega3 dopolnila v kapsulah?

jaz semdobila retafer 100 pa že od prej jemljem vitamine elevit,ki pa tudi vsebuje manjšo količino železa. Pa sem šele zdej začela tuhtat če lhk prekoračim dnevno potrebo telesa po železu in kakorkoli škodujem otročku al to pač ni mogoče?po eni strani se mi ne zdi možno da bi blokaj komplikacij,kootroček itak jemlje iz mojih zalog pa itak železo vnašamo v telo še s hrano torej bi lhk meje prekoračila tudi brez elevita in samo ob retafer tabletih in s hrano. pač neko laično razmišlanje ampak sigurna pa tudi nisem. je katera kej bolj domača na tem področju?jemljem pa vsake zadeve po 1 tableto na dan in elevit imajo 60 mg železa,retafer pa 100 mg.Aja,bi se lhk dodale še omega3 k vsemu skupaj?nisem glih neki navdušenec nad ribami,imajo preveč kosti oziroma tudi za tiste ki jih naj nebi imele jih jaz najdem in me mine do rib potem.

sem iskala že pri dr. Pušenjaku kej na to temo o kombinaciji več zadev pa nisem nič našla pa rajš tuki vprašam,ko bo kak odgovor hitrejš padel kot pri njemu ki ima vedno ful ful gužvo-sej ni čudno če je pa stručko na svojem področju user posted image

uživajte dan,božajte buškote in razvajajte bebice one naj pa vsa z brcikami

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2581
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 10:48:47   
sunny24
Dan! Tako lepo vrmece, jst pa na šihtu...ni fer! Jst bi se martinčkala zuni...user posted image user posted image user posted image

Včeri sm bla malo v šopingu, sm našemu mistru en kompletek v HM nabavla-se nism mogla upret. No, sej zbrala ga je Gaja, tko da je bla full vesela, pa na blagajno ga je tudi ona nesla...Cukr moj! user posted image

bucibirba, no dej, te pokličem na uno cifro v pondelk. Z Gajo bomo itak šle okoli 10h v akcijo in smo na terenu tam do 13h, tko da če maš cajt, pade kofi! user posted image   23.4. bo pa hmali tle in se boste nagledali!!! user posted image   A že veste kaj boste meli?

maca, jst sem pri prehladu in vročini pila lekadol, za grlo sem uporabljala Granobil pastile, žajbljev čaj za grgranje, na cukr sem dala propolis in to počasi topila v ustih, pa seveda inhalacije slane vode. Razni angal S, coldrex...pa se ne sme.

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2582
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 11:01:11   
sunny24
Se mi je zagužvalo na šihtu, pa sm dol z RR letela...Vam nism uteglna niti enga lepega dneva zaželet! user posted image

V glavnem, uživejte na sončku in lepo se mejte! Ta bolane pa se hitro pozdravte!!! user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2583
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 12:04:14   
juhica
Maca84, jst jemljem retafer in sem z njimi zelo zadovoljna (po parih začetnih težavicahuser posted image ), z ferumom sem bila preveč odprta. Jst ne jem nobenih dodatkov, prva dva meseca sem jedla folno kislino, če bi pa jedla, bi jih nehala, da se ne predoziram... No to je moje mnenje, najbolje da pokličeš v pon. ginekologa in vprašaš. Meni je pri prehladu zdravnik rekel (pa sem štiri tedne kašljala kot da mam  vsaj pljučnico), lekadol in kak domač sirup iz smrekovih vršičkov, pa čaj z limono, drugega raje ne, je bilo pa to bolj na začetku, od 10. tedna naprej...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 2584
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 12:35:39   
rakica82
Hej punce,

danes je pa ta kolep dan. Jaz sem bolj zgodaj vstala in sem šla na teraso,sončkka še ni blo, pol pa pogledam proti Julijkim alpam in Triglav cel v soncuuser posted image . Tak lep začetek dneva.

Zdej sem pa az silo pospravila, spekla čokoladne in višnjeve mufine za eno žurko zvečer. TAko da zdej šibam na Šmarno, popoldne pa mal počitka.


Maca84 pošiljam objemčka za zdravje, upam da bo kmalu mimo tole user posted image

Lepo se mejte pa izkoristite vikend.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2585
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 13:39:12   
Matejita
Maca84, zivjo! Jaz jemljem folno kislino v kombinaciji z zelezom - Ferranina in kalcij kombiniran z magnezijem.

http://www.babycenter.com/0_iron-in-your-pregnancy-diet_1468.bc?page=3#articlesection7

Tule sem nasla link, kjer pravi, da lahko predoziras in kaj so lahko stranski ucinki. Jaz bi na tvojem mestu jemala samo zelezo, ki ti ga je predpisal zdravnik za nosecnost, ostalo bi pa pocakala dokler ne vprasas ginekologa kako in kaj.

Sunny24 vidim, da se vedno delas, si kaj bolj utrujena kot sicer ?


Jaz sem imela vseskozi namen delati se po tem, ko bi ze bila na bolniski pred porodom (42 dni prej), ker so me v soli vprasali, ce je mozno. Jaz bi bila cisto za, ker bi mi dnevi hitreje minevali, pa sem se ta teden premislila. V temle obdobju je najbolj vroce v letu v nasih koncih in ceprav sem vsako leto komaj cakala, da nastopi tale vrocinca, se letos pocutim, kot da bi me en celo sluzbo pretepaluser posted image . Ko pridem domov, grem najprej v horizontalo, potem za urco ali 2, potem pa prezivim ke do 10h-11h, potem pa v nocno spanje. Hvala bogu imamo konec aprila 2 tedna velikonocnih pocitnic in potem me caka samo se delovni maj, potem pa predporodni odklop.

Prejsnji teden sva praznovala user posted image  1 leto poroke in dragi me je presenetil z verizico v belem znatu in obeskom M. Istocasno sva kupila se obvezno opremo za novorojenke v nasih koncih - uhane, sva izbrala belo zlato, mikro bunkice, kajti tule deklicam ze v porodnisnici vstavijo uhane. V nedeljo bova pa narocila posteljico in omaro za Nino. Bova dala kar po meri narest, pa bo dostavljeno 1 teden kasneje. Sicer pa pocasi raziskujeva, kaj vse bova nabavila in kje, pa kje jo v varstvu pustit. Morava namrec tudi to zadevo uredit, imam 42 dni porodniske, potem pa nazaj v sluzbo, v novo solsko leto (tule se zacne v 2. polovici avgusta). Pa glede na to, da je moja mami na drugem kontinentu in da bo tasca praznovala letos 80 let, bova poiskala jaslice nekje blizu doma. Ene sva sla pogledat, pa se odprejo ob 8.30, ko moram jaz ze 1 uro ucit.

Bozajte svoje pikice in uzivajte v vikendu user posted image


_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2586
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 14:45:54   
frufru
maca84, po moje z železemo ne more bit nič narobe, itak ga ma(m)jo nosečnice vedno premalo, pa na to premalo pozornosti dajo vsaj pri nas. Je pomemben tudi za strjevanje krvi. tako, da malo poglej izvide al pa vpraši G. Spodnja meja je 120, okoli 100 je že kar kriza manj pa že katastrofa. vem, da pri prvem niso nič na to gledali in opozarjali, pol je bila pa cela štala, ko sem ga imela samo 88 in sem ful krvavela. So mi predpisal 3x dnevno železove tablete, pa je šlo zelo počasi gor. Edino kar te lahko železo zapre, zgleda da tudi prebava pod vplivom železa zarjaviuser posted image

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2587
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 16:04:04   
juhica
Joooj kaki dnevi, mene fuul na morje vleče. Zdaj sva se odločila za mobilne domove v kampu Čikat (Mali Lošinj), samo moj gre lahko šele od 23. 4. naprej, upam da bodo takrat še lepi dnevi, ne pa kaka burja pa dež - mava ponavadi malo smole z morjem... Pa ta teden morava še tamala proti meningitisu cepiti, pa jst mam verjetno cel kup pregledov, v sredo rednega, pa ne vem kdaj cuker, ker bom počasi že v 25. tednu, pa vem da me bo dala, ker mam sladkorca v družini (očeta na insulinu)... pa 3D me še čaka... Komi čakam na morjeeeee user posted image user posted image

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 2588
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 20:15:27   
total
Čer,jaz se bolje počutim že 2 dni in hvala bogu je vse ok.Mislim,da mi ne pašejo tableti Rutacid za zgago,zato me je tolk bolelo in napenjalo.
Tut mi uživamo na sončku,jaz kr ležalnik in možgane na off. In ja...sanjarim tut že o morju še 10 dni in šibamo na dopust,komaj čakamuser posted image user posted image user posted image .
Jutr pa gremo na sinkovo željo v Živalski vrt....bo lušno.

V ponedeljek pa imam pregled in dobim tut inkekcijo za rh-. Kuk čas beži,se že bližam 30 tednu,še malo.

Lp




_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2589
   RE: Julijke 2011
9.4.2011 21:48:18   
Anonimen
Drage moje user posted image , končno se vam še jaz malo javljam. Danes je bil kar naporen dan, ampak zelo lep...smo preživeli celo popoldne zunaj, na pikniku, sedaj pa sva z možem prišla še z večernega sprehoda. Drugače pa sem bila včeraj in danes v shoppingu, sem morala nabaviti nekaj poletnih kosov oblačil zase, ker mi resno primanjkuje oblačil za toplejše dni...buši postaja vedno večji, majice, ki sem jih nosila v svojih preduser posted image časih, pa vedno manjše user posted image da o hlačah sploh ne govorim...gor jih že spravim, zapnem pa ne user posted image user posted image user posted image Sem bila v H&M in Benettonu in moram reči, da ima Benetton nekaj prav lepih kosov za bodoče mamice - jaz sem dobila full lepo jeans oblekico, nad ponudbo v H&M MAMA sem bila pa malce razočarana (sem pa dobila zelo lepo trenirko) in sem kupila par kosov kar iz navadne kolekcije.

Če katero zanima Benetton mama ponudba... http://www.benetton.com/portal/web/guest/kid/mamma

maca84 glede Omega3...tiste kapsule, ki jih uporabljam jaz vsebujejo samo ribje olje in jih lahko jemlješ z ostalimi stvarmi. So pa od Reflexa. Drugače pa jaz dnevno jemljem Omega3 kapsule, magnezij in zelene alge (ki so popolnoma naravne in so samo iz zmletih zelenih alg), folno kislino sem jemala samo pred zanositvijo (2 meseca) in prve 4 mesece, zdaj pa je ne jemljem več.

Drugače pa moje počutje OK, user posted image je zelo aktivna, edina stvar, ki jo čakam, so rezultati krvne analize, da vidim kakšno je stanje z železom. Sicer je bil na zadnjem pregledu še v zadovoljivih mejah in upam, da je tako tudi ostalo.

Zdaj pa vam želim lahko noč in lepe sanje user posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 2590
   RE: Julijke 2011
10.4.2011 22:51:11   
MagicSpell77
Hello srečkeuser posted image !

Kaj pa zdaj to? A kar tiho bomo skoraj cel vikend, samo zato ker je lepo vreme? user posted image
Saj mi smo ga tudi izkoristili. V soboto za en kratek pohod na Mrzlico in potem so šli fantje še malo plezat, danes pa za poležavanje na travniku nad Mariborom user posted image Bomo že pred poletjem dobili barvo, nam na morje ne bo treba.

Mene zanima, če katera hodi na šolo za straše v MB. Jaz nameravam v maju, pa ima moj user posted image ravno rojstni dan na prvi obisk. A mora biti nujno poleg? Bi ga rajši pustila na miru, naj uživa še dokler lahko. Samo, da ne bi pol komlicirali, da ne sme biti poleg pri porodu. Kako je sploh v MB s tem? A imajo partnerji kakšen poseben tečaj ali je pogoj samo šola za straše. Hvala za odgovore!

Sicer pa je ura že pozna, jaz grem počasi v horizontalo. Božajte brcajoče bušije in lahko nočko!


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2591
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 7:54:33   
maca84
hej souser posted image

jaz res imamo kar zatišje tale vikend kolkr smo prej bile čveke user posted image ampak sm čist prepričana da bomo ziher nadoknadle v naslednjih 2 dneh ko naj bi bil dež in malo slabše vreme spet user posted image pa še našim trebuškom in kobacajem v njih je najbrž prov pasalo da smo izkoristle tako vreme user posted image midva z mojim sicer sobote nisma nič izkoristla, sem bila jaz čist boga - po zajtrku sem šla nazaj še mal ležat ker sploh nisem mogla bit pokonci, pol sem šla za 1 urco mu neki pomagat (tako delo da sm lahk sedela oziroma mela rit naslonjeno in ni blo treba stati) pa sem mela čist mehke noge pa kr tresla sem se pa slabo mi je bilo tako da sem pol šla kr nazaj v hišo,pristavila za kosilo in po kosilu sem sam še v postlo padla in popoldne preležala in predremalauser posted image ....no v nedeljo pa ko da sem čist novauser posted image sma šla pa na šmartinsko jezero po kosilu in malo fotografsko ustvarjala (pride kakšna fotka na FB), pa še sprehod luškan sva mela user posted image ....sicer sem še vsa hripava in smrkava ampak gre na boljeuser posted image (trkam, da ne bo popoldne in jutr pa že slabš spetuser posted image )

sicer se pa počasi bližam koncu pisanja in popravljanja diplome - včeraj mentorica poslala pripombe na drugo branje in sem jih že pridno popravila večino, nekaj mormo še uskladiti, ker je bilo rahlo nejasno napisana pripomba.....potem pa še tretje branje in popravki če bojo potrebni pa smo zaključil.user posted image no lektoriranje in ostala birokracija še pride potem na vrsto in seveda zagovor.

uživajte pa se beremo.

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 2592
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 7:56:27   
Suziiika
Jutro, evo js že pokonci, ne gre spati user posted image  user posted image

Jap vse smo zginle za vikend user posted image  Je blo res lepo zuni, kr naj tak ostane user posted image
Vse super in lepo, samo zdi se mi, da sem se malo prehladila, mam bezgavke otečene, pa malo čutim neki ko požiramuser posted image  Lahko, da sem od dragega kej odnesla, ker je biu malo prehlajen zej par dni.. Samo njega smo pozdravli, upam, da ne bo mene zdej kej fejst napadlo user posted image
Me pa trtica tak nečloveško boli, kadar sedim pa se pol hočem vstat user posted image  Ampak dobro, bomo potrpeli..

maca84 upam, da si že kaj bolše user posted image   Sma se pa midva ravno včeraj pogovarjala, da grema za vikend na Šmartinsko jezero, ker sma bla tam na prvem zmenku(poleg kina, kitajske in šetanja skos celjski park) user posted image  in še nisma bla tam od takrat user posted image

MagicSpell77 a prav na Mrzlico hodite na sprehode? Js sem doma tam na drugi strani hriba user posted image  Pa nisem bla na mrzlici že ufff user posted image  Je pa res, da sem bolj malo doma user posted image
Drugače pa sem js tud v maju hotla v mb v materinsko, še vedno kolebam ali klinčini ali zdravstveni (no za kliničnega še čakam odgovor če še majo prostor, v zdr. pa samo prideš ko je).. Bomo vidli kak bo. Kar se pa prisotnosti partnerja tiče, pa midva tud ne vema kak bo, ker en tedn na mesec dela moj popoldne, in ga en teden ne bo, upam da ne takrat ko so predavanja o partnerjih pri porodu, sam sej kaj pa lahko naredišuser posted image  Če ne more, pač ne more, mnde ga ne bojo zaradi tega nagnal z poroda? user posted image

total fajn zrihti na pregledu danes user posted image  Sma pa midva tud gledala včeraj po internetu, da bi šla v živalski vrt en vikend, ampak boma šla v zagreb, mama skor bližje to kot lj, pa še malo cenejši pa baje dost večji je user posted image

Matejita user posted image  lepo te je dragi presenetu user posted image  čestitke vama z moje strani user posted image

Drugače pa kar se vitaminov tiče, js nič ne jemljem razen magnezija zjutri, drugače pa čez dan skos sadje sadje sadje, ponavadi tolko, da je to tudi moja večerja.. Pa zelenjave tudi, uh user posted image  Če pa bo mi kaj falil, bomo pa vidli..
Zaenkrat smo super, upam, da ste tudi vse ostale tako.

Zaj pa šibam na user posted image  pa neki popapat, Vam pa želim lep dan user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 11.4.2011 7:59:00 >

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 2593
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 8:23:16   
maca84
Suziiika pa sta uspela it? Sej je bla kr gužva pol bolj pozno popoldne, prej (midva sva pršla tja okol pol 3) še niti ne. Pa poln vozičkov,nosečk,no pa ostalih sprehajalcev seveda.....sem bila pa vesela ker je prišla mimo mamica z vozičkom točno tak model kot sva ga midva naročila (ista firma,isti model user posted image , edino barva drugačna) tako da sem videla v živo kako bo zgledal user posted image moram rečt da tko kar sem videla mi ne bo žal za izbor user posted image

MagicSpell77
uf mate pa destinacije za sprehode.....midva sva na Mrzlico hodila pred nosečnostjo, zdej so mi pa že dvojne stopnice čist preveč naporne ko jih moram prehodit ko živia v zgornjem nadstropju v hiši in si niti približno ne predstavlajam da bi si pa upala it na Mrzlico user posted image tko da vsa čast, da med nosečnostjo greš gor user posted image sicer sva pa tudi midva doma pod mrzlico (no kako urico hoje je do gor ,za mojga moža,če sem pa jst zraven pa vsaj uro in pol ko sem bolj na počas narejena user posted image pa odvisno kaj vse še debatirava vmes in si ogledujeva itd...je kr neki faktorjev ki pogojujeo potreben čas do vrha user posted image )

pa še pomoč za FB ker bi rada fotko dala gor.....meni na kompjutru jo kaže prav obrnjeno ko jo dam na FB jo pa obrne za 90 stopinj.....a to sam od sebe počne al kajuser posted image kako to odpravituser posted image če katera zna seveda

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2594
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 8:32:31   
maca84
aja,pa kako na FB prilimat dve fotki hkrati? meni jih noče, moram vsako posebej al kaj?user posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2595
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 8:36:37   
Suziiika
maca84 super, da si boljše, pa kr naj tak ostane user posted image  Drugače ne, nisma šla, to sma se ravno včeraj zvečer menla, da boma šla zdej naslednji vikend user posted image  Gužva pa vrjamem, da je bla, sej smo ko mravljice, koker mal sonček posije, vsi ven user posted image  Sej prav tak..
Kar pa se tiče fb, mislim, da 2 na 1x ne moreš, da ti jo pa kr samo obrne pa ne bi smel? user posted image  hmmm..

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 2596
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 9:37:14   
rakica82
Ojla,

pa smo ble res vse med vikendom bolj stran od računalnikov. Pri meni je to sicer čist normalno.

Je bil pa res tak lep sonček, da je blo prav škoda biti notri. Mi smo soboto izkoristili bolj delovno, potem sva pa bila na eni žurki, sva malo plesala. Sva šla sicer domov ob 2 ponoči, samo spala nisva pa skoraj nič. mene je potem še krč zagrabil v nogo, pa lulat, zbudila sem se pa ob sedmih. TAko ,da včeraj je bil bolj dan za poležavanje, en kratek sprehod, več nama pa ni zneslouser posted image .

Se mi pa dogaja, ker spim samo še na boku, da se pol proti jutru zbudim in me boli kolk. Sej v bistvu niti ni čudno, če par ur ležim tko. Ampak bom že potrpela teh par mesecev.

Maca84 super, da si bolje. Pa fajn za diplomo, še malo pa bouser posted image .

Suziika čaj, pa med liži za grlo. Upam ,da bo kmalu bolje.

MIdva imava pa še ta teden materinsko, pol sva pa s tem fertik. Smo imeli že dvakrat, pa je moj mož čist razočaran, prvi dan je rekel, da ni čist nič novega slišal, drugi dan smo imeli komunikacijo med partnerjema, pa tudi nisva zvedela nič novegauser posted image . Ne vem no, se mi zdi ,da če malo kakšno knjigo v roke vzameš, pa midva sva hodila na ena pradavanja pa seminarje o odnosih, pol je to bolj neki kar pač moreš naredit, to je pa to.
Bubu_bibi kako se pa vama zdi?

Lepo se mejte

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 2597
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 12:28:44   
balem
Ojla punce!
No pa po dolgem času še jst kej napišem. Čestitke vsem za preglede in nakupeuser posted image
Mi sm os pregledi že v drugi polovici (2 brezplačna UZ smo že imeli, vse v najlepšem redu, edino bejbi mal po teži prehiteva-za cca 2 tedna). Pa še glede na to , da je bila prva frača pri nas zgodnja, je velika verjetnst, da bo tudi ta dojenček pohitel.
Komi sem sfolgala prebrat kaj ste napisale, ste ble ful pridneuser posted image
U glavnem, vsem lepo nosečnost še naprej, da se prehladi čimprej pozdravijo, pa seveda ostale tegobe tudi user posted image

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2598
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 12:54:13   
frcafella
Ojla!

total, super, da si bolje...

škorpijonka, magnesl si kar nabavi, škoditi nima kaj. So šumeče tabletke, jaz imam predpisane maks. 3 na dan... Ampak če povem po pravici, nimam občutka, da bi mi kaj pomagalo....

maca84, upam, da te tale prehlad čimprej zapusti... Ampak res ni čudno, da so še kar neke bolezni in prehladi; zjutraj mrzlo, čez dan pa skorajda poletje. Potem pa vedi, kako naj se oblečeš... Pa pridna z diplomuser posted image

Matejita, zelo rada berem tvoje posteuser posted image  So mi res zelo zanimive razlike med življenjem tu in tamuser posted image

piccolina1983, jaz si vse stare majice podaljšujem z okrasnim pasom, super pride, lahko pa ponosim vse stare majice... PA super poudari trebuh, itak pa pride precej cenej kot menjava garderobeuser posted image  Aja, tega sem vzela http://www.da-da.si/node/26,

user posted image

v živo je dosti boljši kot na tej lutki. Lahko pa ga nosiš na obeh straneh, s tem vzorčkom ali brez....

Suziiika, baje je šola za starše boljša v bolnici; jaz sem tja hodila in je bilo kar ok; je pa res, da sem vse to prebrala tudi na forumih.... Pri praktičnem delu pa nas je itak blo ful preveč in je samo ona kazala, vse skupaj na hitro, zapomnila si večine stvari nisemuser posted image  Itak ti potem po porodu pokažejo še 1x, najbolj pa se naučiš, ko si prepuščen sam sebi.... Partner dobi potrdilo pri tem praktičnem delu, po moje bi ga tudi ti lahko vzela za njega. Tista knjiga prisotnosti kroži okoli drugače, pa komot ti oba napišeš, tak jih je kar nekaj delalo... Ko pa sva prišla rodit, noben ni vprašal za potrdilo....

lp



(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 2599
   RE: Julijke 2011
11.4.2011 19:37:42   
total
Za mano je danes uspešen pregled,sam dolg sam čakala izvide za kri...joj sem glih danes naletela na krvodajalsko akcijo,user posted image sem bla jezna. Dober,da sem mela možeka sabo da sem mela družbo,sva si prvoščila šoping,kavico,malico..pol sem pa spet šla nazaj po inekcijo,pa poslušat srčeka..vse ok.Naročena zopet čez  4tedne,se pravi 10.5. (mismis zate).

Včeri sm se meli super v ZOO,Niki je ful užival.Suziika mi smo bli kr v Lj,smo bli lani v Zagrebu,pa nimajo slona.

frcafella jaz mam tut tak pas,sam modrega.

Danes smo še plačali do konca morje,tak da šibamo drug tedn če bo vse ok,komaj čakamuser posted image user posted image user posted image .

lP


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 2600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  102 103 [104] 105 106   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?