|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 13:48:37   
anchika
Jutri je pa naš vrtec zaprt ker bo na primorsekm rdeč alarem zaradi burje. Primorke držte se da vas ne odnese-haha!!!!!!!!!!!

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 14:14:32   
mami411
Maliprinc ful lepa previjalna. Kolk je pa bila?

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 14:26:48   
maliprinc2
Ni bla glih najcenejša, ampak sem jo mogla kupit :)..... 299 EUR v Avstriji

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 15:18:11   
najkica
maliprinc2 sem ti prav fouš za tole previjalno.user posted image Je res lepa. Mi imamo še od prvorojenca in sem včasih prav razočarana in jezna, da nisem dala takrat več denarja. Predali so le 3 (imamo že tako ali tako problem s premalo omarami) in še majavo se odpirajo... Ampak bo že...

Jst sem pa ful vesela, ker sem "ta star" voziček prodala in konec marca grem po novega. To je edina stvar, ki jo bomo sploh kupili in sem si dala mal duška... user posted image  Itak bo imel vse stvari od Vala in sem hotla, da ima vsaj voziček nov... ja ja, sej vem...u bistvu bolj sebe razvajam... user posted image  Moram tud to!

klaraklara30... sej zato smo tukaj...da malce pojamramo druga drugi. user posted image  No, upam da je bolečina že kaj manj nadležna oz da se hitro pozdraviš.

brcike... tud mene bebica včasih tako brcne tam dol, da se mi zdi da mi bo glihkar ven rokico pomolil. Je včasih kot bi me z nožem rezal... Se takrat takoj usedem in počakam, da mine. Me pa ful močneje brcne kot me je 1.sin. Verjetno ga drugače nosim... 

izcedek... se je umiril kar se tiče obarvanosti, ampak ga imam pa tok, da ne morem bit brez vložka. Še ponoči spim s spodnjimi hlačami in so zjutraj vse "umazane"... No sej, jutri imam pregled in bom rekla ginekologu, da me pošteno prečekira. res mi ni jasno kako bi lahko imela spet vnetje, če sem pred 2 tedni nehala z dvojno "kuro" tablet...
Imam pa UZ!! user posted image user posted image  Jupi......se fuuul veselim, da ga spet mal vidim kako je zrastel moj fantiček. Ja, je pa to un pregled, ki ga moram plačati (EUR 40 in še EUR 5 za sliko). No comment...res mi ni jasno zakaj moramo nekje plačati, drugi ginekologi imajo pa to zastonj (glih danes mi je rekla prijateljica, da v Kranju naj ne bi plačali)...

kile: sem prav ponosna nase. Se v zadnjem mesecu nisem nič zredila in sem še vedno na +7. Moj cilj je itak, da ne grem čez 10kg in mislim, da mi bo uspelo...imam le še 8 tednov do konca. Joj...1,2,3 in se bomo pogovarjale katera je šla rodit... user posted image

papa





(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 16:28:50   
hillmagic
MIKRO BB hvala za naslovčke filmov, jih že dol vlečem pa da se malo posladkam user posted image
ANCHIkA ušeska so user posted image  ker to fulll boli boži maliuser posted image  upam da se pocajtata Jaz imam tudi nos kar zamašen

VESNA-b hvala. Sem že čekirala nisem pa našla nikjer napisano kako to računajo No sej bom kmalu vse izvedela

ZATEKANJE: voda voda voda skoz imejte kozarce z vodo pri roki. Pa čim manj soliti...drugače pa donat pomaga tudi pa magnezijeve tablete Meni so tudi začele neki zatekati, ko sem bila v službi sedaj ko sem doma pa ne več ker res pijem in pijem..

ANCHIKA a se hecaš A res zaprt vrtec zaradi burje WAW zanimivo. Sem na koledar pogledala če ni slučajno 1.april danesuser posted image

MALI PRINC2 lepa previjalna Fino tole gnezdenje
NAJKICA jeeee super za prodajo in da boste kupili nov vozičekuser posted image

Mi smo imeli celo dopoldne ene obiske pa kosilo sva z možem skupaj kuhala. Karuna še kar driska je doma. Jaz grem jutri do svoje Z da urediva za bolniško 30 dni preko zavoda za zdravstvo pa na komisijo in upam, da se mi lepo izzide vse skupaj Pismo sam letanje z papirji bom imela ker mi niso za ta mesec podaljšali Bučki zmešaniuser posted image

Muziko poslušam mi full sede pevka vsestranska SARAH BRIGHTMAN-Symphony live pomoje dojenček tudi uživa. Premišljujem da bi potem čez čas začela zopet peti v zboruuser posted image







< Sporočilo je popravil hillmagic -- 1.3.2011 16:32:34 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 16:40:37   
hillmagic
za pokušino če je kateri tudi tole všeč;
http://www.youtube.com/watch?v=Gej1jdDnN1o

aja pa alenka gotar mi je tudi fullll všečuser posted image

< Sporočilo je popravil hillmagic -- 1.3.2011 16:43:05 >


_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 17:14:29   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: maliprinc2

vesna b: moj je zdaj kar dober in čaka na zdravilišče... Trenutno sva skupaj doma, kar tudi ni tako slabo. Če se ne motim si z NM... jaz tudi v originalu, starost pa imamo tudi enako... Mogoče se poznamo, pa ne vemo...


ej, full lepo je za videti! res. kako bošele lepo, ko bo v posteljici bebica spala!

hm, a ne bi bilo zanimivo? he he he
ja, sem iz okolice NM, v srednjo sem hodila v NM, tako da ja, možno, da se poznamo. moramo preverit!


(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 18:19:16   
mikroBB
Še jaz tukaj! Čakam na jutrišnji pregled pri gin, da vidim kaj bo prinesel...drugače pa sem že zakoračila v 30. teden user posted image - ni kaj cajt kr leti, js sem pa tud začela že čutit, da nisem več tako poskočna kot sem bila user posted image . Bom mogla malo upočasnit tempo oz. sem ga že. Tudi meni na trenutke čist otrdi trebuh user posted image , to so po moje res lažni popadki...pol se grem pa uno dihanje skozi nos vdih skozi usta ven...pa ne vem a pomaga al neuser posted image user posted image . K sreči po neki časa krč spusti in niso prepogosti, mogoče eden ali max dva na dan. Sem pa začela namesto ene zdaj pit dve Mg tableti na dan - mogoče bo pomagalo. Pa seveda manj tekanja in naprezanja mi ne uide user posted image .

Sem včeri šok na pevskih vajah doživela, ko mi je enostavno zmanjkalo sape pa pet visoke tone. user posted image Ne da ne bi imela pevske kondicije, enostavno so pljuča in prepona zdaj tako stisnjena, da ne morem več tok zraka zajet...al pa se morm sam navadit na trenutne razmere in bo naslednjič boljš... Mamo v začetku aprila s pevskim zborom še dva huda koncerta in tam bi še rada pela zraven, pol grem pa na porodniško user posted image . Plavat bom pa še hodla, tam mi ni hudega...sicer plavam bolj kot hipo langsam, ampak dobro dene vsa tista "negativna gravitacija"... user posted image

Počasi sem bom mogla tud js spopast s papirnato vojno, da ugotovim kdo mi more kateri obrazec izpolnit in kako, ker sem v zadnjih 12 mesecih dobivala plačo od 2 delodajalcev in nadomestilo od zavoda...sej sem že razmišljala, da bi oddala vlogo šele aprila, da bi mi prvi delodajalec ven padel iz zadnjih 12 M, pa bi se mi pri porodniški poznalo, tk da bom ugriznila v kislo jabolko in mela malo več letanja...


(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 20:30:24   
Luskica
Ojla!
Jaz sem bila pa danes prvič v matrinski šoli in je bilo prav fajn. Mojga je tud ful zanimal in je reku, da bo šel verjetno še na vsa ostala predavanja, razen na tistga o epiduralni in podobnem, ki ga ima anasteziolog, ker tega ne bom imela.
Se bom pa presedlala na dopoldanski termin, baje je dost manj ljudi, moj ma pa itak tak šiht, da bo šel lahko z mano.
Uživajte!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 21:04:26   
fluf
Luskica moj je bil na vseh zraven, pa mi je blo super ker sem se res počutla da ga zanima... tud pri anasteziologu je bil... predvsem zato ker sem bla jaz že odločena za EA takrat, pa je hotu tud on slišat, da bo vedu kaj se dogaja z mano, da ne bo takrat butast gledal user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 23:21:31   
rockstar
Hvala vsem za nasvete :) Neslana hrana mi je res fuj. Bom probala potrpet brez soli ali pa jo res minimalno uporabljat. Pijem pa zagotovo več, kadar sem doma in to najraje vodo, včasih kakšno vitaminsko tableto al pa ful kislo limonado, v službi pa kokr čas dopušča. Stranke žal ne razumejo, da imamo tudi osnovne življenske potrebe, kot je pitje vode, in ko je gužva, bognedaj da grem stran od pulta, sam ko je sila se tut izmuznem, včasih pa enostavno pozabim pit user posted image . Noge bi pa tut kdaj z veseljem na pult vrgla, sam pol bi me stranke še le čudn gledle user posted image

Mirne sanje user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 7:21:22   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: rockstar

Hvala vsem za nasvete :) Neslana hrana mi je res fuj. Bom probala potrpet brez soli ali pa jo res minimalno uporabljat. Pijem pa zagotovo več, kadar sem doma in to najraje vodo, včasih kakšno vitaminsko tableto al pa ful kislo limonado, v službi pa kokr čas dopušča. Stranke žal ne razumejo, da imamo tudi osnovne življenske potrebe, kot je pitje vode, in ko je gužva, bognedaj da grem stran od pulta, sam ko je sila se tut izmuznem, včasih pa enostavno pozabim pit user posted image . Noge bi pa tut kdaj z veseljem na pult vrgla, sam pol bi me stranke še le čudn gledle user posted image

Mirne sanje user posted image



Lahko pa poskusiš uporabljati manj soli. Ker ene jedi so res bljak user posted image , če so neslane. Lahko pa črtaš sol na primer, ko kuhaš špagete, pač ne soliš tiste vode in podobno. Pri ostalih jedeh pa pač zmanjšaj. Pa veliko tekočine in si po moje lahko mirna.
Jaz tudi pozabim pit, sploh zdej v zimskem času, ko ne čutim take žeje. Sem potem kar sama nase jezna, ko popoldne ugotovim, da sem popila komaj 0,5 ali 1l vode. Pol se morem pa do večera nalivat, da mi je kar slabo. user posted image Pa še celo noč potem hodim na WC.


Drugače sem pa danes za odtenek boljše. Bolečina v hrbtu je rahlo popustila (morda je pomagala masaža mojega preljubega možeka user posted image ). Morem bit pa še vedno previdna, sploh pri dvigovanju mojega malega sončka. Zdej je že ene dva dni tale moj sonček prava tečka. Sploh ne vem, kaj bi rad, samo nekaj tečnari in kaže s prstom v eno smer, pol v drugo, zraven se pa dere.user posted image Jaz mu kažem stvari in ga sprašujem, kaj bi rad, on pa samo še bolj tuli. user posted image
Ah, sej ga bo minilo...vsaj tako se lahko tolažim...user posted image

Lep dan, pri nas spet sneži.

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 8:04:07   
Muca Živc
Dobro jutro,

že navsezgodaj ste se razpisale!!user posted image user posted image  No jaz sem tudi na bolniški, otrdevanje trebuha in slabo počutje.user posted image  Smo bili pa prejšnji teden na 3D. Je pauser posted image  spal, in smo ga ful težko premikali, vendar ko sem mu rekla, mišek mali mami tu se je videlo, da se je nasmejal. Ful je luškan, po atiju. Pridne ste s pisanjem. Vesna_b hvala za fb sporočilo, sem ti šele danes odgovorila.
Tudi naš user posted image  je zelo zelo živahen, sploh zvečer tako, da se kar malo bojim kaj nas bo čakalo. Smo pa tudi mi v fazi gnezdenja, pripravljamo se user posted image . Imejte lep dan

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 8:15:55   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30


Drugače sem pa danes za odtenek boljše. Bolečina v hrbtu je rahlo popustila (morda je pomagala masaža mojega preljubega možeka user posted image ). Morem bit pa še vedno previdna, sploh pri dvigovanju mojega malega sončka. Zdej je že ene dva dni tale moj sonček prava tečka. Sploh ne vem, kaj bi rad, samo nekaj tečnari in kaže s prstom v eno smer, pol v drugo, zraven se pa dere.user posted image Jaz mu kažem stvari in ga sprašujem, kaj bi rad, on pa samo še bolj tuli. user posted image
Ah, sej ga bo minilo...vsaj tako se lahko tolažim...user posted image

Lep dan, pri nas spet sneži.

 

Lepo da se danes boljše počutiš...Te pa čisto razumem glede tamalega saj smo mi to fazo trmarjenja prejšnji teden dali čez...Nekaj ga je pičlo in potem jok pa kr vse bi pa vse mu daš pa nč ni dobro sem bla jezna k user posted image ..Na srečo ga je minlo je pa trajalo en teden oz ed dan vmes je bil priden vse ostalo pa kr nekej user posted image ...Zdej ta teden pa spet priden k pušelc, to so te faze pri otrocih ko probavajo kaj vse se da z jokom dosežt...


rockstar tudi meni se ob neslani hrani obrača in je ne spravim po grlu dol...Probej se izogibat vsej industrijsko predelani hrani saj je tam največ soli (konzerve, salame, namazi, prigrizki, hitra hrana itd....) pa kruhu seveda, kaj pa če si domačega spečeš brez soli??? Ker same hrane doma pa res ne moreš jest neslano saj je zanič....Pa probej čim več gibat to ne pomeni da za pultom skačeš sem ter tja cel dan ampak da si popoldne privoščiš daljši sprehod po sprehodu pa se spočiješ na kavču z dvignjenimi noga ki ti jih možek masirauser posted image user posted image user posted image ...To ti zdej pripada...Ja pa velik vode koker so že rekle punce...

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 8:37:21   
bučkabb
pozdravljene!!!

no glede neslane hrane tud jaz mislim, da boljš da sam omejiš sol in jo pač preskočiš tam, kjer ni tako nujna in te slane prigriske črtaš, ker čist neslana hrana je res user posted image

no upam da vas na vipavskem res ne bo preveč napihalo in naredilo nepotrebne škode

glede vnetij pa je čist možno da se ponovijo, čeprav si jih zdraviš, jaz sem jih imela v tej nosečnosti že 3x in samo  trkam da sem zaključila zdajuser posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 11:00:01   
vesna_b
klaraklara - super, da si boljše. ampak ja, le čuvaj se.
otroci pa... ja, tud taka obdobja imajo. naša je bila totalna tečka prejšnji teden, ko je bila bolna. sam v naročje mi je lezla. ma kaki risanke, ma kaki risanje, al pa knjige. oz knjige ja, sam da je bila pri meni v naročju in da sem ji jaz brala. cele dneve.
no, mene so končno nehale bolet kosti, tako da... sem full vesela. user posted image
ampak vseeno, bom šla danes mal prej domov.

sedaj pa čakam, da se moj zmeni. naj bi šli enkrat ta teden v ikeo. pač tko, mal firbec, izlet v dvoje. midva in še sodelavec z ženo. sam naj bo kmalu...


(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 13:22:59   
najkica
rockstar: joj, ti čisto nič ne zavidam. Neslana hrana je res user posted image . Se strinjam z ostalimi, probaj se izogibat konzervirani hrani in mogoče, če dodaš čim več zelenjave za okus (korenje in grah sta npr sladka ...) user posted image  No, pa res čim več vode pit...

klaraklara: tud moj škratek, ki ima BTW jutri 2 leti!! user posted image user posted image user posted image  je zadnje čase prava mala tečka in izkorišča 100/h. Jst probam bit trda in "stroga", ampak kaj ko me potem tako pogleda in se že topim... Jst tud pravim, da je le obdobje in upam, da ga kmalu mine. Mi imamo problem predvsem zvečer, ko je treba spat.... Smo ga zdej dali v običajno posteljo brez ograje in ni šans, da bi on takoj zaspal... Najprej meni teži 1 uro, da mu moram peti pesmice (pravljic ne mara), potem stalno prihaja iz sobe in ga mora moj dragi nazaj pošiljat... Groza. Na koncu ponavadi zaspimo kar vsi skupaj... Res ne vem kako bo, ko bo dojenček prišel...

No, danes sem imela pa pregled!! Jupiiii....sem videla mojega pikca in še slikico smo dobili! Vse je ok, kar se tiče mer in količine plodovnice. No potem sem mu pa omenila moj rjav izcedek in me je res pregledal v nulo. Najprej je naredil vaginalni pregled in potrdil, da imam res malce rjav izcedek ampak da ni vnetje!! Me je potem pretipal in je rekel, da je sicer še vse čvrsto, ampak da je možno da sem že 1cm odprta (!!??) in da ni panike.... Mi je potem za vsak slučaj naredil še vaginalno UZ in imam MV zaprt in dolg 4cm, ampak ustje se že nekaj mehča....ampak to naj ne bi bilo nič nenavadnega za ta teden (32. teden). Skratka prepovedal mi je kakršnekoli aktivnosti (seks odpade!) in pa da naj bolj počivam. Glede izcedka pa je rekel, da imam verjetno ful občutljivo maternično ustje, ki je že tako ali tako zelo prekrvavljeno in mi je lahko krema (MultyGyn - preventivno proti vnetjem) kej razdražila... Mi je sicer priporočil, da jo še jemljem (1x na teden) ampak naj ne vstavim nastavka pregloboko v nožnico. Bom še vidla...



 

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 13:25:14   
hillmagic
Jaz sem pa zvedla da ima celo bronhitisuser posted image  in sem dobila antibiotike za tri dni na dan po eno tableto. Pismo nikoli se nisem toliko z zdravjem in tableti ukvarjala kot pa ravno zdej ko sem nosečka...Mi je kar grozno da sem dobila antibiotik. Kri imam zanič pa zamašen nos da res težko sploh govorim. Sem pa na bolniški preko komisije. Sem bila na CSD-ju pa mi je tam vse razložila glede papirjev. Vzela mi bo zadnji 12 plač, kar je bolje kot zadnja ki bo bolnišniško nadomestilo in potem 15 dni nadomestilo za prezposelnost. Vsaj touser posted image .

Gre za pol urice po dolgem potem pa po tamalo je šla danes v vrtec. Mož pa v službo.

ANCHIKA sorry nisem gledala nič novic mater pa je res grozna burja napovedana.... 

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 13:43:32   
Angel miss
me pa zadnje čase zelo nervira in moti naslednje: ko me mali brca ga čutim levo nad popkom in pa čist notraj v splovilu in mam občutek kot da bo ven porinil rokico al nogico, je zelo neprijeten občutek, tak kot da me nekdo od znotraj lulike praska , no ne znam drgač razložit, sam je res neprijetno

a ima še katera podobne občutke?!


takole se pa jaz počutim takrat, ko ni obrnjen na glavo. Groza, sploh če moraš sedeti, in imaš ob brcanu v mehur in bližnje organe, da ti bo kar voda odtekla. Ravno včeraj je imel naš user posted image  tako obdobje. Ful akcija, pol se pa še obrne na nogice in me dol brca. Jaz pa vsake 10 minut na wc user posted image . Mi ni blo za smejat user posted image .

maliprinc2 - super previjalna. Če bi imela prostor, bi si želela točno tako kot jo imaš ti.

le spanje je nikakvo. Že drugo noč sem se zbudila ob 3h in sem tri ure gledala v luft. To je noro. Čez dan sem pa čisto zdelana. Mala dva, pa me bosta raztrgala, tako delata v trebuhu. Gimnastiko imata na urniku, joj mene, kaj še le bo.


tudi jaz imam še vedno težave z nespečnostjo. Dobro, da sem doma, ker sem kot zombi, imam prvič v življenju podočnjake user posted image .

no Angel miss zdj sm pa dubla aparat za cukr mert...sm bla dons spet na polikliniki in so mi namerl 6.8 torej 0.2 več kot je dovoljeno...user posted image user posted image najbol me je pa podražl to da prav pejte v sobo 6 da vam pokažejo kako se mer...pol so mi pa tm dal sam uro za jutr da mi bojo to pokazal!!


A si sestra ni mogla vzet 5 minut časa zate, pa ja ne boš samo zaradi tega hodila na Polikliniko. Svašta. Jaz imam svojega in sem ji kar rekla, da ga bom še naprej uporabljala, da ne rabim njihovega. In se je strinjala. Imam pa spet kontrolo naslednji teden. Žur. Očitno bom spet hodila enkrat tedensko na kontrole. Za pet minut. Brez veze.

cunjice - nekaj imam še od prej, do številke 62 sem kupila, ostalo pa po rojstvu pride na vrsto. Itak bo možek doma in bom lahko te stvari uredila sama, ko bo user posted image  spal.

klaraklara - jaz tudi moje 3-letnice ne dvigujem. Če je že kriza, mi sama spleza na kolena, drugače pa ati dviguje in nosi. Mi je na začetku G rekla, da je največ kar lahko dvignem vrečka za trgovino (se je zasmejala zraven naj ne pretiravam s šopingom user posted image ).

Sem bila spet dolga...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 17:28:51   
bambika
Pozdravljene!
Vidim da imajo naši malčki muhe, naša je tudi zadnji teden prava tečka,skoz bi se po rokah nosla,pa po stopnicah ne bi hodla, jaz se tud kr trmasto nardim,če ne bom pa maja lahlo dva po rokah nosla,si glih ne predstavlam.
Pri nas cel dan gre sneg,pa piha tako da že dva dni nisma bile zunaj,komaj čakam pomlad. Naša pa 14.praznuje dve leti tako da zdaj izdelujema vabila, no mami jih ona pa po svoje čečka.
Jaz sem pa danes prodala voziček,zdaj pa veselo po novega. Tiste,ki imate Viper Luxa me zanima kako dolgo ste čakale na njega?Ali ste ga lahko kar dobile,če so ga imeli na zaogi v takšni barvi kot ste želele?
Jutri pa začnem s peko krofov,upam da jih ne bom preveč pojedla,ker kile kar letijo v višave, se bo treba po porodu se bolj nazaj držat.
Uživajte v božanju trebuščkov

Uživajte v božanju trebuščkov


(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 18:06:35   
mikroBB
Sam na hitrco se javim. Dans sem bla na pregledu pri gin in je vse ok, izvidi in maternica in ta mičkena user posted image user posted image user posted image
Sicer sem se kr načakala, ker ima moja gin ponavadi kr gužvo, ampak si pa vedno čas zate vzame in te temeljito pregleda in se pogovori s tabo, tk da ni tk težko čakat... Pač neseš kako revijo sabo al pa knjigo... Sem se pa na koncu čist stopila, ko mi je na hitrco UZ naredla - ma 3D in mi je dala slikico, ko ta mala zgleda kot bi spala na boku in imela obe rokici pod glavco, čeprav je drugače že pridno obrnjena na glavo user posted image Sestri je bla slikca tud tk všeč, da me je skor pozabla za naslednjič naročit user posted image . Naslednji pregled imam drugače 1.4. user posted image , imam pa še en samoplačniški UZ da morfologijo še enkrat preverijo (ker po ta novem bojda zavarovalnica plača sam[o 2 UZuser posted image ) 24.3. - ob vseh ostalih stroških mi pa tud ni težko dat tistih par 10 eur za dodaten UZ, sploh da bom spet vidla kake dela naša navihanka tam notri.user posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 18:43:33   
zaspana zvezdica
bambika, tud jaz bom naročla viperja, sam se ne morma z mojim za barvo odločit. meni je všeč črn z rožicami. kakšno barvo boš pa ti naročla?

Jaz sem nekje zasledila, da se čaka okrog 4 tedne in sem to pol trgovcu tud omenla, pa je reko, da ne tak dolgo,da kakih 14 dni, lahk pa da je tud že čez en teden.



(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 18:55:21   
bambika
Nama je tud všeč črn z rožicami pa zelen s krogci,se pa bolj nagibama k zelenemu. Morma it pogledat ga v MB,da vidim kako zgleda v živo pa se boma potem odločla.Pa upam ,da se lahko zraven dokupi tudi board za tamalo,da bo lahko stala gor pa se pelala,ker peš mi eno uro skup ziher ne bo hodla.
To se pravi ,da če recimo 4 tedne čakaš moram kar v akcijo,da ne bouser posted image prej tu,mi pa brez vozička. Mi je bilo danes kar malo žal,ko sta ga kar kupla,sploh nista mela pomislekov,pa še tamala ga je tako veselo čistila,pa še zadnjikrat
sedela v njem.
Jah kaj češ,če se je pa mami v viperja zalublauser posted image ,pa ati tud.

(odgovor članu zaspana zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 20:18:29   
pika21
pozdravljene,

po dolgem času sem tukaj in vidim da ste kar aktivne tukaj gor.user posted image .Danes sem imela pregled z ultrazvokom vse je videti ok.Dobila tudi injekcijo
za rh-. Prejšnji teden sem bila v bolnici zaradi blažje krvavitve  a so me spustili naslednji dan domov ker je bilo hvalabogu vse v redu.
Glede opreme - nekaj imam od oblekic in posteljico, VOZIČEK viper lux pa sem naročila pred 4 tedni in še več pa ga še vedno ni.
Sem klicala prodajalko prejšnji teden in je rekla da so ga dobili in mi ga bodo takoj poslali , pa mi ga niso.Ne vem kaj se grejo.
Očitno bom morala sitnariti in klicati tako dolgo dokler ga ne pošljejo.user posted image
Ne vem danes je takšen depresiven dan poleg tega pa še sneg.
Rada bi pomladuser posted image !

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Majčice 2011
2.3.2011 20:51:47   
kokapoka
no tko sem bla zdj dons spet na polikliniki...in seveda dubla datum 10.3 spet aja pa 29.3.no ja...

drgač pa punce čist ste me "zrajcale"user posted image user posted image user posted image  s tem viper lux vozičkom...res je hud!!!!mi voziček sicer že mamo še od tamalega cam ki mi je tud zlo všeč sam sj veste kako je...bi mela tega tud...ajoj...no sj pomoje bom ostala kr pri temu ki ga mamo...boste zlo nobel zgledale k bote mele take lepe  vozičke pa še lepše bebike notuser posted image user posted image user posted image

drgač mi je pa res že zmer težje v službo hodt...še 10krat grem...sploh k morm tok kmal vstajat da grem k zdravnik k ga mam skor vsak dan pol pa še popoldne v službouser posted image user posted image user posted image
tko bi bla že doma...komi čakam 9.3 uz!!odštevam na polno!!!

(odgovor članu pika21)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?