|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 13:03:46   
absolventka2
klaraklara30 meni se tudi zdi da mam več izcedka kot pa na začetkuuser posted image sam peče al pa srbi me pa ne bom pa vseeno omenla svoji G..Upam da ni nič ker vidim da so ta vnetja kar pogosta saj je že kar nekaj majčic jamralouser posted image ...Oprosto ker spet težim sam me pa zanima katero G imaš če ni skrivnost?!

najkica ne sekiraj se preveč ziher je kakšno vnetje, ti sam danes fino pojmraj svoji G pa ti bo mogoče še kak uz nardila...Pa jst verjamem da ni nič hudegauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 13:30:37   
Klaraklara30
absolventka2 Imaš ZS.

bučkabb Ja, pri nas je bilo tudi tako. Kar naprej je bilo nekaj prvo leto in je cotke sproti dobival. Meni se je ful luštalo, da bi mu kaj kupila, ampak je vse dobil in mi je bilo potem škoda, da bi še jaz kupovala, ker bi itak 2x ali 3x oblekel.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 14:11:00   
hillmagic
uuu shit tale vnetja so res zoprna reč, hvala bogu jih jaz nimam ampak če te neki moti doli spodaj je res bedno in se ne počutiš glih ok...Upam da se pozdravi ta reč ...

Meni pa DANES poteče moja pogodba sem dobila pošto da se ferik blablabla...tako da se moram ta teden zrihtati bolniško da sem lahko še 30 dni pokrita iz strani zdravstva pol pa na zavod. Dobila bom nadomestilo Ne vem kako ga računajo A katera ve?user posted image  Pol pa porodniškauser posted image . Tako da bom imela papirnati teden.

Moja Karuna je včeraj jedla sladoled in je bruhala celo noč pa trebušček jo še danes zvija Sva kar doma. Ker ima drisko. Bo pa za MAŠKARE čarovnica taka prijazna. Moram ji samo še čarobno palico narediti da ne bo šla glih z metlo v vrtec drugi teden.user posted image

Jaz imam NOS zamešen v nulo, že dva meseca se kar ta sluz ne spuca...če ne prej bo Maja ziher šlo vse ven.

Sitna sem, neprespana noč je za menoj, težim možu ker sem nataknjena, najbolj da se vležem pa en film pogledam. Karuna je itak zaspala, mož je šel pa delat. A veste za kakšen naslov bolj zadnje romantične komedije? Tk 2008-20011...

Naj vam dan mine v miru in radosti kljub vremenu ki je brez vezenuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 14:48:31   
fluf
he he... ČVEKE, sej se vam ne da sledit tle pa še na FB... tam pofirbcam, če je kaj preberem... no zdej bom doma pa bo pomoje več časa... tudi jaz sem danes vremenu primerno...

tečno... pa trebušček me boli za znort... sem pršla domov in padla na kavč, možek pa pospravlja... se mu bom oddolžila s kosilom...

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 16:51:36   
najkica
Joj, FUL HVALA za pomirjajoče besede!!! Verjetno gre res le za vnetje...ampak ko sem včeraj in zjutraj zagledala rjav izcedek me je skoraj kap in sem bila danes stalno na WC, da sem čekirala da ni slučajno kri... No, ker se mi od zjutraj izcedek sploh ni več ponovil sem se odločila, da ne bom panicirala in bom počakal do srede, ko imam itak pregled pri G. Še enkrat hvala!!  

Zdej bomo počasi res še bolj redne obiskovalke foruma, ker bomo konec s službami! Jst imam še 3 tedne službe in še to polovičnega delavnika, potem pa dopust! user posted image  Men se prou ne da več delat in samo še štejem dneve... Nameravam pa naslednji teden urejat papirje za porodniško.

Grem nazaj počivat....
papa


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 17:11:59   
maliprinc2
Pozdravljene,
Da se še jaz malo oglasim... preberem čisto vse kar napišete, napišem pa bolj malo.

Imam eno vprašanje. Danes se mi je prvič pojavila precej močna bolečina v spodnjem delu trebuha (kot krči pri menstruaciji), trajala je ca. 5 min potem pa je ponehala. Ali je že imela kakšne podobne težave? ne bi rada delala panike pri G, ker dela šele jutri popoldne. Noseča sem pa 27. tednov.

hvala Vam za vse info.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 17:13:03   
mikroBB
hillmagic romantične komedije sicer ne vem ali so vse iz zadnjih 4 let, ampak mogoče pa dobiš kako fajno idejo:
Strastna zapravljivka (Conffesions od Shopaholic), The Proposal (Zaroka), The Back Up Plan (Rezervni načrt) - ta je tak nosečniški user posted image , Mamma mia je tud luštna, Music and Lyrics (Glasba in besedilo), My Life in Ruins (Moja grška avantura)... je jim pravim kr "cukr filmi", ker ti cukr ob njih naraste, zrediš se pa ne od njih. user posted image

Drugače pa pri nas nič novega razen tega, da sem zakorakala v 30. teden. Končali smo šolo za starše - ena izmed vas user posted image je spraševala zadnjič glede oblačenja dojenčkov. V šoli je bilo rečeno tako, da naj bi imeli 2 plasti po rokicah in nogicah (npr. bodi pa čez eno jopco ali majčko, po nogicah pa hlačke in žabice ali pa copatke...) neki v tem smislu. Ko pa je T enkrat zunaj konstantno nad 25°C pa zadostuje ena plast oblačil. Ampak itak je od vsakega otročka odvisno in sproti vidiš...

V sredo imam spet pregled pri gin, jutr morm še v laboratorij. Trebuh se mi dnevno veča in zdaj zgleda kot da bi pojedla eno žogouser posted image pa bojda bo še zrasuuser posted image ...


(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 20:54:04   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: najkica

ninasiki ... včeraj zvečer sem pa ful nate mislila! Namreč tud meni se je spet pojavil rjavi izcedek in psiha dela 100/h. Vnetje naj bi si pozdravila, ker sem pred 14dnevi nehala jemat Canesten svečke in zdej sem vsa nervozna, da to kej druzga ne napoveduje... Sem klicala včeraj zvečer kar v porodnišnico, pa se mi noben ni javil.... Zdej pa ne vem, a naj počakam na ginekologa, ki dela popoldne al naj probam še enkrat kar v porodnišnico poklicat? A si ti šla k svoji zdravnici na pregled? 
Joj punce mene je res strah.... user posted image  Danes sem polnih 31 tednov, in mali vsaj še 6 tednov ne sme pridt...    



najkica jst upam da nism prepozna in da si vse že pozitivno rešla ampak jst sm šla najprej v leonišče na svetovanje oz. ker mam mami na kliniki mi je njena kolegica zrihtala kr pregled v porodnišnici in tm mi je nardila ctg itak nič pol pa pregled in nato če uz to je blo to



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Majčice 2011
28.2.2011 22:44:12   
anchika
Da se javim še malček jaz. Moj sin je bil že spet bolan. In že spet uhca. Danes sem  ga peljala na kontrolo, je ok, le še antibiotik mora spit do konca. Tko da še 2 dni ne bo šel v vrtec. Je pa že drugi dan  na počitnicah pri moji mami. Sej sem bila tud jaz cel dan  le on še spi tam ker greva jutri zjutraj ko hčerko peljeva  v vrtec midva mal v šoping in sina ne bi rada v tem mrazu vozila okoli.
Jaz sem ponovno prehlajena. IN že spet je šel prehlad na oči. Včeraj zvečer me je grlo le mal praskalo čez noč se mi je zamašil nos in kar na očke. V  tej nosečnosti nimam sreče z očmi. Katastrofa. Imam še nekaj kapljic od zadnjič in bom provala če jih bom pozdravila kar s tistimi ker sem štufa teh zdravnikov. Če ne bo bolje čez 3 dni pa jih bom nazaj obiskala.

Drgač smo danes že spet  gledali  avte. In zdaj sva se pa odločila da bova kupila PEUGEOT EXPERTA. Nisva ga še naročila a mislim da se ne bova premislila. A ga katera pozna oz. poznate koga ki ga ima?

Bliža se pust, dan žena in rojstni dan mojega prvorojenca in peka torte mi ne uide! KOmaj čakam.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 7:54:33   
9janja
IZVIRNO SPOROČILO: maliprinc2

Pozdravljene,
Da se še jaz malo oglasim... preberem čisto vse kar napišete, napišem pa bolj malo.

Imam eno vprašanje. Danes se mi je prvič pojavila precej močna bolečina v spodnjem delu trebuha (kot krči pri menstruaciji), trajala je ca. 5 min potem pa je ponehala. Ali je že imela kakšne podobne težave? ne bi rada delala panike pri G, ker dela šele jutri popoldne. Noseča sem pa 27. tednov.

hvala Vam za vse info.

Nič nevarnega, tako v bistvu zgledajo popadki, maternica se širi in se pripravlja na porod. Če to ne bi ponehalo, oz. bi se časovno stopnjevalo (npr. na 10 min) in bi bilo močnejše bi bili pravi popdaki. Meni se to dogaja večkrat na dan različno intenzivno.


(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 8:23:35   
bučkabb
hellloooo!

pa sem spet mal tukaj, no vidim da nekaj malega pa debatirate, drgač pa ste mende vse v polnem teku z pripravami in z birokracijouser posted image

tudi meni zelo pogosto trebuh otrdeva, česar se iz prve nosečnosti ne spomnimuser posted image , me pa zadnje čase zelo nervira in moti naslednje: ko me mali brca ga čutim levo nad popkom  in pa čist notraj v splovilu in mam občutek kot da bo ven porinil rokico al nogico, je zelo neprijeten občutek, tak kot da me nekdo od znotraj lulike praskauser posted image user posted image , no ne znam drgač razložit, sam je res neprijetnouser posted image

a ima še katera podobne občutke?!

bomo videli kaj bo rekla v četrtek gin. ko mam pregled.

za vse ki se obadate z prehladi in takšnimi in drugačnimi boleznimi pa user posted image user posted image user posted image , da bo čim prej minelo!!

no pa smo v marcu in upam, da tudi to turobno vreme čim prej mineuser posted image user posted image  in se pokaže sončekkkkkkkuser posted image

(odgovor članu 9janja)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 8:48:56   
absolventka2
klaraklara30 ne vem če mam ZS ampak mi pa lahko na mail al pa od majčic mail pošleš...

bučkabb tudi meni se podobno dogaja ampak ne vedno odvisno kako je user posted image nameščena, včasih ga čutim kar precej nad popkom včasih pa kot ti praviš čist spodaj kot bi po luliki žgečkal...Bolj nisko nosimo ni kaj po moje še vedno bolje to kot pa da te user posted image v rebra brca ker to je baje šele neprijetno...

anchika  po moje boste z avtom zadovoljni sama sicer ne vem kateri model je to a smo že meli peugeota in bli zelo zadovoljni z njim user posted image zelo lepa mehka vožnja majhna poraba pa še kvaru se je minimalno..Tudi sedaj gledamo za peugeota 307 karavana seveda se nam dopade ker ima panoramsko streho...

maliprinc2 ja to kar opisuješ so najberš lažni popadki ki pa niso nič škodljivi dokler so bolečine znosne in se ne pojavlajo v intervalih...

Sam je res turoben dan, komaj čakam da se kaj sonček pokaže sedaj pa pospravlat ( če se mi bo dalo)...user posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 9:28:34   
RAKICA2007
Jutro punce user posted image

kako smo kaj?
Evo, mi2 od nedelje nisva več samski... user posted image user posted image user posted image  je prav fino, ker ni samo več mamiiii, mamiiiii, mamiiii... ampak je trenutno faza atiiii user posted image  razen, ko kaj ati ne dovoli je mamiiiii - ampak, tudi mami ne popusti user posted image  

otrdovanje trebuha; hmmmm sedaj se je malce umirilo... me je pa tale naš lump začel kar fajn brcati v levo stran reber - aaauuuuč, to pa zelo boli... ga pa čuti od boka do boka in zeloooo nizko spodaj, tako da imam včasih občutek, da mi bo kar ven pogledal user posted image  no... naj še malo počaka

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 9:34:43   
RAKICA2007
drugače pa....
jeeeeee... še malo, še malo, še malo wiiiiii 3 delovne dni, pa smo tam user posted image user posted image user posted image
potem pa resnično začnem uživati user posted image
10.03. imam pregled... pa da vidimo kako smo user posted image  komaj čakam, upam da mi naredi UZ (če ga bo, bom še enkrat prosila naj pogleda, da mu slučajno ni kaj med nogami odpadlo user posted image user posted image user posted image )

cunjice, vse že poprane... samo še čakam poličke v omari, da jih pospravim na svoje mesto... nato pa v nabavo kaj in kako še kaj potrebujem...

s kg sem tam nekje na +10,5 kg user posted image  OMG - tolk sem jih imela ko sem šla v prvo roditi... upam, da se jih hitro znebim tako kot prve... še v P user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 9:56:17   
maliprinc2
Hvala punce... ste me kar malo pomirile. Ko se zgodi prvič, ne veš kaj je in se malo prestrašiš. Bom pa vseeno poklicala še ginekologinjo popoldne, da se čist pomirim.

Pravkar z mojim sestavljava previjalno in posteljco, ki sva ju včeraj pripeljala iz Kike in ker sva oba bolj ˝neuporabna˝user posted image  jaz noseča, on pa operiran na hrbtenici pred 10 dnevi nama gre bolj počas, tako da imava dela za cel dan user posted image

No lepo bodite in vas berem še pozneje.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 10:08:04   
rockstar
Hejla :)

Jaz sem v petek šla po injekcijo za RH-. No in ker je enkrat ena napisala, da jo je to bolelo in ker možgančki delujejo tako selektivno, sem si to seveda zapomnila. Sestro sem vprašala če kaj boli user posted image , pa me je vprašala če še nikoli nisem dobila injekcije v tazadnjo plat? NE. Se mi je nasmejala in rekla, no pol jo boste pa danes, pa vas bom pol vprašala če je kaj bolelo.  Men je blo tak nerodno, ker niti čutla nisem ko me je zbodla. Joooj sem se še cel dan smejala na ta račun user posted image Ja vse je enkrat prvič...

Men so ful noge začele zatekat, sem med vikendom zgledla tak, kot en buhtl. Včeraj sem se potrudla, da sem si nardila kosilo čist brez soli (ajdove persenike in piščanec v zelenjavni omaki) FUJ user posted image , upam da bom še kak dan zdržala, da vidim če se bo stanje izboljšalo. A ma katera še kak nasvet?

Lepo se imejte

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 10:14:31   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

no pa smo v marcu in upam, da tudi to turobno vreme čim prej mineuser posted image user posted image  in se pokaže sončekkkkkkkuser posted image


Pri nas ne zgleda po sončku, za kazen sneži kot noro.user posted image Namesto user posted image imamo user posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 10:22:14   
hijenca
Drugače pa se danes psihično in fizično pripravljam na jutrišnji cuker testuser posted image , bom danes probala manj sladko jest, da ne bo kaj preveč pokazalo jutri. Jogurt me že čakauser posted image .

Drugače smo OK, le spanje je nikakvo. Že drugo noč sem se zbudila ob 3h in sem tri ure gledala v luft. To je noro. Čez dan sem pa čisto zdelana. Mala dva, pa me bosta raztrgala, tako delata v trebuhu. Gimnastiko imata na urniku, joj mene, kaj še le bo.

Pridne bodite punce, pa čuvajte se.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 10:26:11   
Klaraklara30
Živijo, nosečke,

kako kaj danes? Pri meni bolj slabo. user posted image user posted image user posted image Sem zjutraj malega malo nerodno dvignila in me je tako v zgornjem delu hrbta zagrabilo, da se komaj premikam. Zgleda sem si zadaj mišico nategnila, ali kaj, ampak samo čisto vzravnana sem lahko, sploh se ne morem obrnit in nič. Joj, kaj mi je zdej tega treba. Pa tudi ko globoko vdihnem zrak, me kar zareže zadaj. Mislim, haloooo? user posted image user posted image user posted image user posted image

Poleg vsega bom pa sama cel dan, sploh ne vem, kako si bom kurla, ko ne morem nič dvigovat in nič. Groza!

Sem mogla nekomu pojamrat, saj veste, kako je... Upam, da ne zamerite...

Papa

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 10:40:07   
kokapoka
no Angel miss zdj sm pa dubla aparat za cukr mert...sm bla dons spet na polikliniki in so mi namerl 6.8 torej 0.2 več kot je dovoljeno...user posted image user posted image najbol me je pa podražl to da prav pejte v sobo 6 da vam pokažejo kako se mer...pol so mi pa tm dal sam uro za jutr da mi bojo to pokazal!!in js morm se zdj sam zarad tega še enkrat jutr tja pa na šihuser posted image tu se zment da grem na popoldansko izmeno k drgač sem zutriuser posted image grruser posted image user posted image user posted image tko da komi čakam 18.3 da delam zadn dan da bom hudiča mela sploh cajt skos okrog dohtarjev hodt!!!!
so me pa zvagal dons tud tm in zdj sm na +10kg,od zadnga pregleda pred enim mescem pr g sm se pa komi eno kilo zredila kar je ful čudn...oz mal k js se ponavad zih za dve al tri...je pa res da sm zdj nehala sladko jest k me je napsiheral zarad cukra...no ja...tko mal sem vn dala iz sebe da bom loh šla v službouser posted image user posted image user posted image
uživajte in pazite naseuser posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 11:13:03   
vesna_b
najkica - upam, da si dobila odgovore na tvoja vprašanja in da ni tako hudo...

bučka - a smo ble skup, ko naju je povozil vlak? ej, mene še vedno vse tako boli... ta kost, pri desni nogi. komaj hodim, se premikam, vstanem iz postelje...
ampak moram pohvalit mojega. res, včeraj je bil tako priden, mi je vso posodo pomil in jo pospravil, s tamalo se full ukvarja... priden, res.

hillmagic - nekaj si poglej TUKAJ, ampak kako pa računajo, pa ne vem...

maliprinc2 - joj, upam, da se ti to ne bo ponavljalo. vem pa, da ni luštno. jaz sem imela sam 1*. mogoče pa imaš že kake lažne popadke? sicer pa - pokličeš lahko G in jo vprašaš, a ne? meni se zaenkrat ne pojavlja več.
sta sestavila vse? ampak ja, vidva pa sta user posted image . upam, da se tvoj dobro počuti. vem, ko je bila tašča na operaciji, je kar cel mesec bolj ko ne ležala oz počivala in vmes delala tiste vaje.

no, brce jaz v večini čutim okoli popka in nižje, največ pa naravnost v mehur! ampak sej bo. mi pa zvečer trebuh tako skače, da je kar hudo, včeraj sem mela zvečer dieto in sem pred tv jedla mal čipsa - vrečko sem imela na trebuhu in je prav hudo skakala... ha ha ha user posted image sem se tako smejala, da je še moj prišel pogledat

rakica - super, da je tvoj prišel domov. kar izkoristi atija... he he he

cunjice začnem pregledovat po 10.3. - takrat imam pregled in takrat bom vzela polovično bolniško, pa bom mela več časa. kile pa... joj, ne vem, nazadnje sem bila na +7, sam to je skor cel mesec nazaj. prvič sem dobila +9 kg celo nosečnost, sedaj pa... uf ja. bomo še videli. imam pa še 3 mesece skor...

klaraklara - joj, boga. sej sploh ne vem, kako bi bilo kaj boljše. hm, počivaj, kolikor le lahko. in ej, ti kar pojambraj. vem/o, da je boljše...

sej men je tud muka že tamalo prenašat, sam... nočem jo čist odpikat. prenašam jo ravno ne, dvignem pa jo parkrat na dan. oz zjutraj je najtežje, ko se še
ne razmigam, pa se gremo umit. jo vsedem na pralni stroj, in jo umijem, pa zobke. sej če je moj doma, jo on dviguje.

kokapoka - pa saj ni tako hudo. saj bo kmalu maj tukaj, a ne? ampak to te pa res sprehajajo, no. a ne bi mogli danes pokazat ti???

nič, šibam še mal migat.

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 11:15:54   
aniv
IZVIRNO SPOROČILO: rockstar



Men so ful noge začele zatekat, sem med vikendom zgledla tak, kot en buhtl. Včeraj sem se potrudla, da sem si nardila kosilo čist brez soli (ajdove persenike in piščanec v zelenjavni omaki) FUJ user posted image , upam da bom še kak dan zdržala, da vidim če se bo stanje izboljšalo. A ma katera še kak nasvet?

Lepo se imejte



Prijateljičina sestra je imela enake probleme. Odločila se je za zdravnika in porod v Avstriji. Tam so ji svetovali naj si pripravlja različne rižote, brez soli seveda. Baje je pomagalo. Jaz na srečo nimam teh problemov, zato ti ne morem povedati iz prve roke ali res deluje. Probat ni greh user posted image Mogoče ti bo pomagalo user posted image

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 11:24:38   
vesna_b
ja, za otekanje je baje full dobr, da spiješ veliko vode, počivaš z dvignjenimi nogami in ješ hrano brez soli.

men so prvič zatekale sam zadnji mesec, sedaj pa mi že, če sem več na nogah. sam... ej, brez soli pa ne morem jest. se probala, pa sem bila raje lačna... user posted image

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 12:00:36   
maliprinc2
No pa napredujeva s sestavljanjem...Še malo pa bo gotovo....user posted image   user posted image
Izbrala pa sem tole komodo (in ustrezno posteljco):


vesna b: moj je zdaj kar dober in čaka na zdravilišče... Trenutno sva skupaj doma, kar tudi ni tako slabo. Če se ne motim si z NM... jaz tudi v originalu, starost pa imamo tudi enako... Mogoče se poznamo, pa ne vemo...

Lep dan še naprej.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Majčice 2011
1.3.2011 13:38:38   
soncek_25
Pozdravljene!
Najprej se opravičujem, ker takole vdiram v temouser posted image
Tudi jaz sem bila lani na tem forumu v pričakovanju, danes pa sem mamica 5 mesece staremu fantkuuser posted image
Pišem vam, ker prodajam voziček Jane Slalom Pro.
Voziček je sivo zelene barve, star 5 mesecev. Rabljena je bila samo globoka košara, športni del je čisto nov, nikoli rabljen. Zraven dam še čisto novo prevleko za noge (Jane), torbo in prevleko za dež (Jane).
Za informacije pokličite na: 040 438 736

Lastnosti vozička:
- snemljiva kolesa, kar lahko zelo olajša transport.
- stranski odsevniki poskrbijo za večjo varnost na prometnih poteh
- hrbtni del ima nastavljiv do skoraj ležečega položaja
- nastavljiva opora za noge.
- pet točkovni sistem zapenjanja
- zračno tlačilko
- teža vozička samo 8 kg

Uživajte v nosečnosti!!!!


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa zato cilj toliko lepši!

(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?