|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 12:13:17   
kokapoka
angel miss js morm pa do dveh počakat da možek pride da bo merku tamauga...pol bl popoldne bom js šla...mmm dobr se sliš....naj ti tekne...mi bomo pa dons pico papcal

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 12:33:09   
absolventka2
Punce vidim da se spet pogovarjate o teh kao samoplačniških uz, pa mi je res čudno ker meni je moja prejšnja G rekla da ti v user posted image pripadajo trije uz ampak ker jih ona prej že opravi je potrebno zadnjega plačat ki pa je bil 25 eur..Sedaj ko pa imam novo pa avtomatsko naredi tri uz  ker kontrola rasti je kao 3 uz in je zastonj...user posted image To je men res čudno kako tej G to kar po občutku delajo eni pravijo da ti pripada eni da ne eni da so že naredili user posted image svašta, pa da ne govorim o cenah kako se razlikujejo, to mi pa tudi ni jasno kdo določa te ceneuser posted image ...

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 12:48:34   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2

Punce vidim da se spet pogovarjate o teh kao samoplačniških uz, pa mi je res čudno ker meni je moja prejšnja G rekla da ti v user posted image pripadajo trije uz ampak ker jih ona prej že opravi je potrebno zadnjega plačat ki pa je bil 25 eur..Sedaj ko pa imam novo pa avtomatsko naredi tri uz  ker kontrola rasti je kao 3 uz in je zastonj...user posted image To je men res čudno kako tej G to kar po občutku delajo eni pravijo da ti pripada eni da ne eni da so že naredili user posted image svašta, pa da ne govorim o cenah kako se razlikujejo, to mi pa tudi ni jasno kdo določa te ceneuser posted image ...


Meni je to zelo mimo, da moraš pri svojem G plačevat UZ. Moja G nardi samo 3, če pa so kakšne težave pa nardi zastonj. Poznam G, ki delajo na vsakem pregledu UZ zastonj, ker teh par minut, da ti pogleda, pa bi res lahko reskirali. Je pa v Londonu tako, da tam plačaš 1,5 funta (okrog 2 €) za eno UZ fotografijo. Me razkuri ta požrešnost, ko pa tako in tako moramo plačat NS, pa če želimo 3D ali 4D. Pa plačamo krvne preiskave. Pa po vrhu še dodatno zavarovanje, potem pa nam nič ne pripada. JOJ sem HUDA NA POŽREŠNO DRŽAVOuser posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 13:59:35   
Luskica
Niso samo v Londonu požrešni...tud moja ginekologinja ima ceno dva evra za eno fotografijo...Meni je sicer ni računala, ampak uradno ma tako ceno! Sej so res utrgani glede teh cen. Itak že vse preplačamo z obveznim in dodatnim zavarovanjem.
Aja, pa da se vrnem k pranju. A je trba oblekce vseeno polikat, pa čeprav jih daš v sušilca? Midva ga bova verjetno tudi poleti uporabljala, ker so obleke pol res tok mehke, če pa ne bom mehčalca uporabljala pa sploh!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 14:13:45   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Aja, pa da se vrnem k pranju. A je trba oblekce vseeno polikat, pa čeprav jih daš v sušilca? Midva ga bova verjetno tudi poleti uporabljala, ker so obleke pol res tok mehke, če pa ne bom mehčalca uporabljala pa sploh!


Jaz bom prvič, ko bom vse preprala tudi vse zlikala, ker je potem vse tako lepo zloženouser posted image , kasneje, ko pa bodo bebeki na svetu, pa ne verjamem, da bom vse likala. Če sploh bom. Če boš sušila v sušilcu, pa potem hitro zložila, boš mela tudi lepo zloženo.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 14:20:33   
kengurujček
pozdravček,

mogoče vam bo lažje,. moja mi je računala 7 eurov za prvo sličico,. naslednje pa po 4 eur,. ampak domov brez nje pa ne morem,. user posted image

drugače smo super, tamala je premetala že vse notranje organe v mojem trebuščku, čakamo na laboratorij in pregled naslednji teden ter počasi nabiramo stavri na kup,.

prijeten dan!

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 14:26:09   
Angel miss
eko, dobila napotnico za polikliniko, sem že naročena za ponedeljek z vsemi napotki, kaj moram prinesti s sabo. Ni mi treba priti na tešče in to pomeni, da ne bo treba piti tiste nagnusne sladke vode (da ne bo pomote, čokolade, piškote in podobne sladkiče obožujem, pijač pa sladkih ne maram, tudi kave si ne sladkam). Do zdravnice mi ni bilo treba, tako da verjetno ostajam do nadaljnjega v njeni obravnavi (v prvi nosečnosti so me prevzeli v Ambulanti za patološko nosečnost tudi zaradi popadkov v 28t). Torej od torka dalje lahko pričakujem inzulin, veselica.

likanje oblekic - ni treba, ampak jaz nimam sušilca in sem jih tri mesece likala, da so bile bolj mehke. Tudi sedaj bom vse likala.

požrešna država user posted image  - se strinjam z vsako od vas. Šparati je treba, kriza je. Ampak na otrocih pa glih ni bilo treba, no. Vsekakor je tistih 60€ oziroma kolikor že stane UZ vredno, da pomiri naše živčke in izsili kakšno solzico sreče user posted image .

oblekice - a boste imeli kaj bodijev z dolgimi rokavi za čez poletje? Mi imamo v stanovanju konstantno tam od 20-22 stopinj in se mi zdi, da kratki rokavi ne bodo dovolj pri tako majhnem čmrlu.

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 14:35:30   
kokapoka
angel miss kok je pa teb pokazal cukra?men ga je 5.1.dj me mal skrbi...k men so rekl da bom šla na triurni test pa da se bo tm vidl pol...ne želim si glih inzulina al pa kej...user posted image ne vem kaj nj prčakujm

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 15:28:59   
Angel miss
kokapoka - jaz sem ga imela 5,9. Za zdravega človeka je meja 6,1, kar je več je intoleranca na glukozo, nad 7,0 pa sladkorna. Ti si še daleč od tega. pač za nosečnice so sedaj malo poostrili kriterije. Mislim pa, da tiste, ki ste na meji, boste dobile samo dieto, nič drugega. Pa je dieta dvakrat hujša kot inzulin, ker si skozi pod pritiskom ali ti bo in koliko ti bo nekaj dvignilo cuker. Če pa imaš inzulin, pa si prilagajaš glede na izmerjen sladkor. Boli pa injekcija itak ne.
Ko sem govorila s sestro na sprejemni na Polikliniki, mi je rekla, da bom verjetno takoj na inzulinu glede na sladkor na tešče. Se bo pa zdravnica v torek odločila. Najbolje, da jutri pokličeš tja med 12 in 14 uro pa ti bodo vse povedali (telefonsko boš dobila pri G). Še enkrat - ne skrbi, to ni noben bav bav.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 17:58:13   
bobica
evo me iz pregleda...sicer nisem imela UZ ampak vseeno lepo slišat kako bije srček user posted image
imam pa zelo nizek pristisk in malo mi noge zatekajo od celodnevnega sedenja..sem pa že na +8...

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 17:59:42   
maliprinc2
Hey...

A moramo vse na test sladkorja? Meni niso še nič omenili, pa sem v 25. tednu...user posted image  Mogoče zato, ker sem imela pri prvem izvidu krvi nizek sladkor (3,9)?

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 18:14:26   
bobica
jst nism šla...mi ni nič rekla...bo

(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 18:16:06   
kokapoka
sem šla po napotnico za cukr,dobila številko kamor morm poklicat od 12.00-14.00 tko ko si rekla angel miss,in se naročit...pa sem v čekalnici vidla eno k je šla sicer k dr. lomškovi ampak je bla tud učer na testu se jo spomnm in je tud pršla po napotnco:))

drgač sem pa tko neki slabe volje...neki nimam volje za nč...vse mi gre na živce dons...ah sj bo bolš aneuser posted image user posted image

mati mi je še neki bodijev starih oprala...fotra sem vprašala če bo šel za krstnega botra...sem mu mogla že prej povedat ker to je zanga taka zadeva da se more psihično prpravt:))hehe...kok smo že delč aneuser posted image user posted image no vsaj mal se pogovarjamo kako bo

(odgovor članu maliprinc2)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 22:00:33   
hillmagic
Čer. Super da ste se malo razpisale.
Jutri zjutraj imam G upam da mi naredi UZ pa za slikico ji bom rekla. Eno mi je že naredila ko je bil čisto taprvi pregled, pa ji bom rekla če mi lahko še eno naredi. Od prejšnje nosečnosti imam tudi 2 narejene tukaj ena pa je bila iz Nepala. Pa kri in vodo moram dati. Za cuker ni še nič rekla.
CUNJICE: jaz res ne likam in me je kar malo strah ker vsaj kakšen mesec dva je priporočljivo. Pri prviuser posted image  sem bila še pri svoji materi in je imela res hud likalnik in sem likala na začetku pa tudi ona jih je z veseljem polikala ...vnuki imajo svoj čar in se babice pa dediji kar topijouser posted image . Sedaj ko smo na svoje pa ga niti kupit nisem šla, ker ne likamo.Tk da bom videla.
BODIJI: jaz sem malo zmedena, ker je bila prviuser posted image  zimski, kako bom tega ki je poletni sploh oblačilauser posted image . Kupila sem ene kratke bodije pa premišljujem da bi še kakšne dolge...pa ne vem kako bo to sem zmedena kot sem bila prvič, če bi bil ta tudi zimskiuser posted image  bi mi bilo kar se oblačenja tiče lažje in poznano ..tako pa nimam pojma ...sej bo sam ne vem še kako hehehe
LUPINICO.: sem našla sem mislila da sem jo nekam posodila pa sem jo našla pri starših lepo zavito v plahtah povilinila...
VOZIČEK: jaz imam PP UNO še od prej zelen lep( in je res ZELO PRAKTIČEN in FUNKCIONALEN) samo preobleko še ne vem ali naj novo naročim ker je bil voziček na sposoji in je nazaj prišel obupno grd in zapacan ni besed..saj sem sedežno preobleko oprala, samo se kar vidi kje je bila plesen pa tak spran je..tk da moram še malo preračunat..pride pa 99 €
MORJE: dej nehi nora na morje in ne vem kako bom brez njega...kdaj se pohecam če bi bil moj mož iz Indije (GOA -tam sva se spoznala) da nebi nazaj prišla saj bi z veseljem dol živela v Goji, tako pa je iz Nepala , hribe in gore imamo pa tudi tukaj pa smo v Sloveniji čist happy. Upam, da bomo šli vsaj za par dni na morje, vse je odvisno kako se bova jaz in dojenček počutila in bila sožitna.
PAPIROLOGIJA: vrtec se javi pri nas spremembo na občino. Za Otroški novo vlogo ko se dojenček rodi, in ko pride njegova davčna pa rojstni list. Paket ali denar en mesec pred porodom se odda vloga Se mi zdi, če ne naj me katera popravi. NAGRAda od občine za novorojenca se odda vloga na občini, ko se rodi dojenček (samo nimajo to vse občine na žalost)
PORODNIŠKA: tuki sem še malo zmedena kako bo pri meni ker mi konec februarja poteče pogodba, pa ne vem ali naj grem kar po vlogo pa jo odnesem 60 dni pred nastopom porodniške vseeno na CSDuser posted image   in jo oddam pa nič ne rečem da so mi jo prikinili ker bom itak nastopila bolniško pred iztekom pogodbe....ni me še jasno kako naj to speljem da bo vredu zameuser posted image Vlogo lahko oddam predvidoma od 11.3. naprej in tako pride glih super še februar notri ...ne vem...Če pa rečem da sem brez službe od marca, pol mi bo pa uni drugi obrazec dala verjetno in bo porodniška fulll nižja ker se gleda za tri leta al kakouser posted image  Naj me katera popravi če ni tako? Res škoda ker se nisem mogla zmenit da mi vsaj do porodniškega dopusta podaljša,,, sej pol grem lahko nazaj delat samo res me tole bega ker ne vem kako narediti da bo najbolje...ahhh pa ti delodajalci pa denarci...samo v stres me je spravil tale moj šef...
 
Sporočim kako je bil pregled
Lepo bodite
 
uff sem naklofala....upam da mi ne bo vn vrglo
 

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 22:31:17   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

cukr test: user posted image user posted image user posted image  vsaj nekaj mi je prišparano user posted image

brcike: oooouuuujeeeee, moj mehur je lahko trampolin user posted image user posted image user posted image  naš mali je še vedno v prečni legi (zato tudi išias user posted image  in nič kaj ne kaže, da se namerava postaviti kako drugače... saj vem, da ima še velikooo časa, ampak v 1user posted image  je bila tamala že od 26. tedna naprej do konca glavično vstavljena user posted image ) v desnem kolku čutim noge (vsak prstek posebaj - predvsem ko se pretegne user posted image ) v levem kolku pa rokice in praskanje po mojih sklepih user posted image user posted image  pa se pejt user posted image

maškare: danes ji moram probati kostum, če ji je še prav (je bila lani mucka)... če pa ji ni prav, pa bo potrebno v šoping ... nima pa nobene posebne ideje in želje, kaj bi bila... mi to zadnji moment, saj ni 2x za rečt, da ne bo do pusta hodila v vrtec oblečena v maškare user posted image user posted image user posted image

rakica,zdaj si pa čisto mene in mojgauser posted image opisala,točno tko je pri meni,prav čutim da mi drgne po kolkih in sklepih,seveda leži in moj križ trpiuser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 22:38:05   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: Angel miss

pranje cunjic - enako kot vesna_b. Najprej s sensitive praškom in dva dodatna izpiranja, pol pa še likanje. Ampak samo prve tri mesece, potem samo sensitive prašek do enega leta in nič več likanja, od enega leta perem skupaj z našimi oblačili (za vse uporabljam prašek in sensitive mehčalec). Nismo imeli nikoli težav s kožo pri dojenčku, upam, da bo sedaj enako user posted image .

kokapoka - ja, v domžalah sem bila na testu.

uf kok ste pridne,jst sm pri vseh prala čist običajno,z mehčalcem,brez likanja in nikol ni blo nič,če pa bi se kaj pojavlo,pol bipa pazlauser posted image user posted image

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 22:49:42   
cowgirl
jaz pa čakam odločbo iz zavoda za zdr. zavarovanje, ker me niso dali na zavod za zaposlovanje, ker bi itak morala bit na bolniški, tudi če bi delala, ampak mi itak niso pogodbe podaljšali. no, sedaj me pa kličejo vsak dan in sprašujejo za maile, kje so in kje se kakšne fajle najde... noben ni pismen v bivši firmi. vsaj na računalniku ne. mislim, da se jim ne bom več javljala na telefon. se mi ne da več. najprej so mi dajal mizerno plačo, potem so me skenslal, zdej me pa še morijo po telefonu. krneki.

lili8: žajblja nisem pila, sem samo grgrala. vem, da se z zelišči v nosečnosti ni za igrat. tudi drugače žajblja za pitje ne uporabljam, ker je zelo močan za želodec, jaz imam pa itak želodčne težave - vsaj zdaj. tako da gre samo do grla, potem pa ven. pa je ful pomagal. HB! samo da ni angina in vročina!!! drugače mi antibiotiki ne bi ušli.

glede likanja in pranja: prvič sem prala posebej cunjice nekaj mesecev, potem pa vedno manj. likala nisem nikoli in se mi zdi totalna potrata časa.

zdele sem pogledala HOusa, zdej morm pa počas u mižole, da jutri ne zaspim cukr testa. user posted image

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 8:25:21   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Angel miss

oblekice - a boste imeli kaj bodijev z dolgimi rokavi za čez poletje? Mi imamo v stanovanju konstantno tam od 20-22 stopinj in se mi zdi, da kratki rokavi ne bodo dovolj pri tako majhnem čmrlu.


za prvi mesec sigurno, potem bomo počasi šli na kratek rokav. ma pri nas je bilo še kaka stopinja več, ker sem jaz zmrznjena, ha ha ha, sam vseen. aja, pa nismo kurili več, razen za kopanje v kopalnici. nimava pa niti klime, saj v najhujši vročini temperatura ne pride nad 25 stopinj notri. ampak to je res zeloooo redko. sva namreč spodaj.

kokapoka - če so ti rekli, da greš na 3-urni test, pol ga mate. pri nas je tudi. sigurno. in lepši rezultat ti želim

hillmagic - ja, jaz tud čakam, da dobim našga pegperegota nazaj. me prav zanima, kako bo izgledal... user posted image  vsaj glede na stanje nosečniških oblačil, ki sem jih dobila vrnjene.

rakica - ena in druga user posted image  - ma naše dete je na glavo že obrnjeno, sam vseen čutim, kako me ruka v kosti. ampak sam na desni strani. pa z rokicami v mehur. pismo, tud par kapljic mi je že ušlo zarad tega, tako "žokne"

jaz pa sem bila včeraj takoooo boga. sem šla ob dveh domov, in ležat. je šel moj po tamalo v vrtec, potem je bila malo pri babici oz pri bratrančku, jaz pa sem do pol petih ležala. luksuz. vse me je bolelo, tiščalo dol, nič nisem mogla. no, potem sem skuhala večerjo - čufte iz skrinje, solata in krompir oz moj si je zaželel makaronov. in potem? nazaj na rit. je še moj posodo pomil.
domov je prišel svak s tamalim, pa sem se mal z njim poafnala. je začel mali ravno šibat okol po štirih, je tako luštkan user posted image  v glavnem, tamalo sem še stuširala oz se je sama, jaz sem jo sam namilila, in potem smo šle počivat. ona v posteljico, jaz mal na kavč, pred tv, kjer sem seveda kmalu zaspala. nič, se še kaj tipkamo.

cowgirl - dobro opravi danes.

čauči, bejbe. pocartajte vaše lepe bušije user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 8:26:56   
fluf
rakica2007 in rakica 2 jest sem na istem po novem... pomoje se je bebika obrnila in sem čist preč... sem doma... a vidve lahko sedita? Ker imam sedeče delo je le to nemogoče, ker me križ tok boli da mi znese max. 5 ur... zdej sm ta teden doma, naslednji teden bom pa začela s skrajšanim delovnikom... tud mene drgne po kolkih...ah bomo že, za naše pikice...

cowgirl ojej, za čigavo zdravje že? Tudi meni se zdi neumno. Sem uapala, da bo prišla ena po novem letu me nadomeščat, pa je ni, tako da ne vem kaj bodo. Sicer bom šla še malo delat... pol bom pa 2. polovico marca, april in maj doma. Sem se tud z mojim že zmenila.



< Sporočilo je popravil fluf -- 16.2.2011 8:29:23 >

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 8:43:23   
lili8
U, kokapoka a vi že krstne botre izbirate?user posted image
 
Mi smo šli pa včeraj vozičke gledat. Sva se kar navdušila nad bebe confort high trek. Samo nad ceno nisva preveč navdušena.user posted image A katera ima ta voziček? Kolikor sem gledala, ga vsi samo hvalijo.  

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 8:49:27   
fluf
lili8 ma ga ena kolegica, ki ga ne more prehvalit... da se super vozi tudi po snegu, pa zloži ga komot, pa nima težav če je sama... men je bil sicer kar ok, ampak jaz sem za 4kolesnike, pa se pol nisem tako zelo poglabljala...

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 8:49:35   
mikroBB
Meni se je pa danes ponoči prvič zgodilo, da me je ta mala za brcami zbudla...user posted image Sam še vedno ne vem kako je obrnjena. Verjetno sedi na ritki, ker je večina močnejših premikov v spodnjem delu, pod popkom, nad popkom pa redko kaj močnejšega čutim. Tk da se je očitno od zadnjega pregleda pri gin obrnala z glave na noge user posted image , no sej ma še cajt, da se nazaj na glavo obrne... No možno je pa tudi, da je zdaj po diagnonali od zgoraj levo od popka pa spodaj desno pod popek. Ne vem,no glavno da muva. Me je zadnjič enkrat prav zaskrbelo, ker je en dan od popodan do naslednjega dopoldneva nisem nič čutla...

Hillmagic naj te js, ki sem skoraj diplomirala iz te prijave na zavod user posted image in porodniški nadomestil potolažim, da ker ti pogodba poteče konec februarja, boš marca itak še dobla februarsko plačo. V začetku marca se pa lepo na zavod za zaposlovanje prijaviš in oddaš vlogo za denarno nadomestilo, ki ga dobiš, če si bila v zadnjem letu vsaj 9 mescev zaposlena oz. si imela plačane prispevke za starševsko varstvo (al neki v tem smislu) - potem si upravičena do 3 mesecev nadomestila (če si bla več zaposlena dobiš ustrezno več mesecev...)user posted image , ko imaš hkrati plačano tudi zdravstveno zavarovanje in vse prispevke in imaš praktično isti status kot če bi bila zaposlena. Tako, da normalno oddaš tiste obrazec s povprečno plačo v zadnjih 12 mesecih na CSD - edino tega še nisem uspela ugotovit al ga brezposelni izpolnimi sami al morš it na firmo kjer si bil zaposlen, da ti ga izpolnejo...pokliči oz. to se pozanimaj na CSD, no sej js se tud še mormuser posted image . Na zavodu se boš pa po prijavi itak pol s svojo svetovalko zmenla, da ti kao zamrznejo status iskalca zaposlitve, ker si noseča in boš maja rodila - edino potem morš javit na zavod, ko dobiš odločbo o nastopu porodniške, da te "izpišejo" iz evidence oz. ti zamrznejo nadomestilo, ker boš itak porodniško dobivala. Upam, da sem ti vsaj malo razjasnila zadeve...

Cowgirl eni so pa res banda - služba mislim. Mene so tud januarja še klicali, ko sem že bila brez službe, če jim lahko pridem še ene zadeve pomagat delat, ker ta novi zaposleni še ne znajo...pa sem jih kratko malo nekam poslala. Mislim za tista 2-3 mesce bi mi podaljšali pogodbo, pol bi se me pa itak rešli...BANDA user posted image Ti kr vrži telefon dol, sej jim nisi nič dolžna pa naj se sami znajdejo al te pa še za kak mesec zaposlijo...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 9:19:40   
fluf
mikroBB user posted image user posted image točno tako... za nasvet cowgirl... bemtiš... kaj nej rečem... to je smotano, nočejo podaljšat, sam pol bi pa še delal za njih... podobna štorija pri meni, s tem da jaz še delam... ampak tud od decembra čakam na zamenjavo, pa je ni, zdej sm pa itak doma.

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 9:54:39   
hillmagic
MIKRO BB hvala za obrazložitev, sem bom še pozanimala ja a jaz napišem vlogo ali jo vseeno še kaj v službo pošljem ...ma samo letanje je s tebi papirji...namesto da bi mi za uni mesec in 10 dni podaljšali...naj gre v rit...samo on je tok prijazen da me bo potem nazaj vzel WAWuser posted image ..bomo že zrihtali...

VESNA meni je bilo grozno ko se videla naš voziček ker je bil nov sedaj pa očitno rabljen, kot da je dal najmanj 3 otroke že skoziuser posted image  no sej, bom drugič pomislila komu ga posojam, vsaka šola nekaj stane in tam me bo hvala bogu samo 99 eurovuser posted image  A telefončič je vredu?

Drugače pa se iz pregleda pa mi je kratek UZ naredila, dobim naslednjič še eno slikico ker danes je lepo videla samo glavo pa trebušček pa je rekla da je to brez veze, bo naslednjič ujela vsaj rokice ali obrazek če se bo dalo. In NIČ ne računa za slikico...Res ne vem zakaj eni to računajo eni pa ne in zakaj če že so cene tako različne?user posted image
Hemaglobim se mi je zvišal iz 94 na 101 kar je full zame... Imam pa na novo eno alergijo po rokah take pike oz. kot ne vem full suha koža. Zredila sem se za pol kile od zadnjega pregleda.vsega skupaj od začetka do danes 5 kg plusa
Lepo preživite dan...tale dežek mi ni všeč upam, da bo zopet sonček kmalu...
NASLEDNJI PREGLED 16.3.
Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Majčice 2011
16.2.2011 10:23:35   
bučkabb
hellloooo!

ja ti delodajalci so rez za nekam ........, ker mislijo da lahko delajo kar hočejouser posted image , vi se jim kr pokonci postavte, nič javljat in jim dajat potuho, naj vidijo da so oni naredil napakouser posted image user posted image

punce jaz sem se pritoževala da ne čutim močnih brcik, no zdaj pa se je naš mali odločil, da bo namesto čez dan aktiven čez nočuser posted image , me je danes celo noč brčal sto na uro, kakor koli sem se ulegla je protestiro, sem ležala na enem boku al na drugem me je boksal čist ob strani trebuha in mi menda htel rečt:" daj obrn se men tak ne paše",user posted image user posted image tak da sem bolj ko ne prebedele oz. predremala celo noč in se bojevala s tem kateri položaj bo pasal meni in hkrati našemu user posted image .

upam da me ne privaja na nočno bedenje potem ko se bomo videliuser posted image

glede dokumentacije pa bom jaz začela urejat očetovstvo in vse ostale vloge tam v začetku aprila, ko bom upam da že imela pomoč v službi in ko bo marec in vse v zvezi z njim glede poslovanja zaključen.

glede pranja cotik mi nismo v prvo nič komplicirali in tud zdaj ne bom, sicer bom prala otroške cotike posebaj, tak kot jih že zdaj bolj ko ne za tamalo, razen kakšno bundico dam zraven moje prat al pa kakšne kavbojke, mikice in trenerke pa se itak nabere sam njenih takoj za en pralnistrojuser posted image


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?