|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 20:48:04   
ninasiki
ojla

PRANJE jst sm prala z tekočim praškom za babyje vse na 90 brez pardona nič dodatnega izpiranja pač normalno in likanje z parnim to sm delala ene pol leta zih zdej pa normalno pa nimam nobenih posebnih praškou tekočga in mehčalc to je to

DIANTAL GEL bomo vidl kaj se bove zmenle dons sm jo uprašala ampak je rekla da je še čas tko da bomo vidl sm bla pa jst tud prvo rundo rezana in nism naslednji dan ustala in še 10 dni za tem zih ne :( bomo vidl

PLIŠ ne maram ga in ga tud ne kupujem pozimi pa tok grejemo da skačemo v kratkih po bajti nevem mi je na otip smotan me kr strese user posted image

ANGEL CARE jst mam navadn baby fon če ga pa nebi mela bi pa verjetno kupila ampak mi ga je mati že neki časa nazaj kupla tko da brezveze metat denar stran če že mamo varuško :)

sm bla pa na pregledu danes in me je tko v lepem tonu nadrla zakaj ne opustim sladkarij popolnoma to pomeni niiiiiiič lar vsebuje sladko za sadje je sicer nism vprašala ampak vseeno preveč vsega v vodi in je rekla da če se ne bom držala da bo huda :) drugače pa srčka slišal to je pa to

NASLEDNJI PREGLED 7.3.2011



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 21:17:06   
fluf
bemtiš... ČVEEEKEEEEEE ... sm rabla zdele da sem se čez tole prebila...
 
moj možek je za valentinovo sestavil vsaj nekaj otroške sobice... Ker pač prenavljava, ampak sva danes ta velike stvari naredla. Jest sm mu pa kupla en parfumček, ker mi ga je zmanjkalo. Ubistvu sva ga jest in pikica kuple v zahvalo k je tko lepo naredu sobico user posted image še zdeleč ni fertik, ampak vsaj premika se.
 
Pranje... pojma nimam, jaz sem hotla sam manj praška uporabljat, pa svojno izpiranje na začetku,... pol bomo pa vidl. Če ne bo težav super, če pa bodo bomo pa pol pogledal kako in kaj...
 
sem pa pogledala tale oglas od nanny.girll ker me ful mika, da bi tkole v kompletu vse kupila... ker če bova vse novo kupovala tudi naprej bo krepko čez tole ceno... glede na to, da si nimava kje sposoditi... ne vem, mojemu sem omenila, zdej bomo pa vidl kaj bo rekel... aia pa men je ša ful prekmal za nabavo takih stvari zdele, samo morm mal razmišljat o tem...
 
No mene je pa v hrbtu štihnilo... in zjutrej nisem mogla vstati, zamudila v službo in po nekaj urah šibala domov, ker enostavno nisem mogla več sedet. Men se je očitno obrnla pikica, ker mam probleme s hrbtom/križem že od srede in ker nisem ukrepala se stanje hudo slabša. Tako da sem do nadaljnega doma.
ma sej ste ful čvekale, sam nimam kej tazg za napisat user posted image

(odgovor članu nanny.girll)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Majčice 2011
14.2.2011 23:41:48   
cowgirl
Jest pa danes s pregleda... ampak na nevro. kliniki. So me dal na magnetno resonanco glave, pa je z mojo bučo zaenkrat vse ok. Me ajo pa na monitoringu, na srečo sem lahko doma. Pojutrišnjem imam cukr test na polikliniki. Njami! user posted image Bom mogoče kero od vas tam srečala?
Ful bi šla rada v IKEO, da bi nabavila predalnik in postlo za našo punco, Ker vem, da bo potem še neki cajta trajal, da bomo mi to sestavli. user posted image
Ta vikend me je neki angina prijemala, pa sem jo onesposobla z enormnimi količinami pogrgranega žajblja.
Mogoče mi rata do Ikeje pridt v naslednjih dneh. user posted image




_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 6:17:05   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka


Punce sem čisto že pozabila od prvič - kdaj si lahko začnem urejati na CSD-ju za paket, porodniško... pa te zadeve? A za očetovstvo je še vedno enak postopek za nas koruznike?user posted image user posted image Da si lahko greš vse prej uredit in je to to?




mi2 sva že v petek uredila očetovstvo in takrat sem tudi prejela papirologijo za porodniško in očetovski dopust.
Sicer je za oddajo porodniške prekmalu, ampak jo lahko oddam že 08.03. user posted image 60 dni pred PDP... tako, da bom tole uredila do takrat in bom imela mir... upaaam

So mi pa na CSDju (Bežigrad) rekli, da ne potrebujem več ničesar za dokazovanje nosečnosti in PDPja... da verjamejo vse, kar se napiše user posted image OK, pa naj bo tako... tako, da tudi potrdil od ginekologinje ali fotokopije materinske ne potrebujem nositi oz. priložiti zraven... čeprav zihr je zihr in jaz bom kopijo nesla s seboj... je pa res, da imam materinsko vedno pri sebi (bog ne daj, ampak naj se kaj zgodi...)

za otroške dodatke se dostavi nova vloga in kopija (baje) rojstnega lista novorojenčka... no to bomo potlej urejali...

ne vem pa, kaj dostavim v vrtec... saj potem se mi tudi zniža plačilni razred za tavečjo, ane user posted image HELP... pliiiiis
pomoje se odda nova vloga za zmanjšano plačilo vrtca in priloži roj.list pa verjetno že nova dohodnina?!?! ah, ja se moram pozanimat v vrtcu...

imela sem v mislih, da bi že sedaj marca (ko imamo vpis v našem vrtcu) oddala vlogo za nerojenega otročka in potem samo vlogo dopolnila... pa me zanima, ali je katera že kaj o tem razmišljala... jap, srečnica jaz 6 mesecev ga ne bom imela kam dat user posted image skrbi, skrbi, skrbi... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 6:22:28   
RAKICA2007
drugače pa ...

punce DOBRO JUTROOOO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo kava že skoraj spita... tamala pa smrčuha kot klada...
včeraj je šla po 14ih dneh končno v vrtec in je bila budna že ob 04.30... danes pa vleče in ni 2x za rečt, da je ne bom mogla ob 7.00 vlečt iz postelje user posted image

včeraj zvečer me je tako ''rezalo'' po maternici, da sem imela prav krče... in to ene 10 minut... resnično pekoč, grozen občutek... kot, da bi me nekdo rezal z nožem od znotraj, tik nad ''nesramno'' kostjo, ki pa me še vedno zelo nesramno boli user posted image user posted image ah ja... čari nosečnosti user posted image sem se kar malo ustrašila, ker se je tudi malček potuhnil in se ni in ni hotel premakniti, a se je ob 3h obrnil, me zbudil - tako da sem mirna zaspala nazaj... sedaj pa imamo že plesne urice user posted image wiiiii kakšni luštni občutki user posted image user posted image user posted image danes se mi zdi, da bo en tak lep dan... pustimo se presenetiti...

se beremo

uuuuf, se opravičujem za naložen dolg post user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 6:34:24   
Nefretiti
Jutro!

Jaz sem zelo površna bralka, ampak mislim, da vem nekaj odgovorov.
VRTEC: ni potrebno dajat nove vloge, ampak samo spremembo (prineseš rojstni list in to je to - vsaj pri nas)
PRANJE: če prašku dodate malo alkoholnega kisa, je perilo veliko mehkejše, lepo oprano z manj detergenta in tudi lepo diši, prav nič se ne vonja kis). Od kar sem odkrila kis ga uporabljam za vsa čiščenja (TV je imel prej kar črn rob in je edino kis spravil dol vso umazanijo), kis uporabljam tudi za odišavljanje prostora (v izparilnik dam nekaj kaplic kisa in olja vanilije in ima prijeten vonj po skutnem pecivu).
OTROŠKI DODATEK: enako kot vrtec.....ni potrebno oddajat nove vloge, ampak samo spremembo
VOZIČEK: jaz še vedno prodajam PEgPerego UNO po zelo ugodni ceni. Je odlično ohranjen, ampak jaz hočem imeti novega. Če katero zanima, naj mi piše ZS.

Pri nas pa še vedno nismo čisto ničesar pripravili za dojenčka. Razen tega, da sem se jaz podala v kvačkanje odejice nimam čisto nič (res je, da imam na podstrešju še od hčerke). Začela bom v marcu, ko bova dala restavrirat starinsko omaro, v kateri bodo stvari za dojenčka.

Počutje: obupno.....jaz sem že v 6. mesecu začela zatekat in me je prav strah, kako bo do konca. Poročnega prstana ne morem več nositi. Imam pogoste bolečine v križu in v spodnjem delu maternice. Otroček pa se še vedno ni obrnil na glavo, ampak z mojim mehurjem igra nogomet. Sploh si ne predstavljam, da bi morala biti v službi. Še vedno mi grozi trombofilija, krvni testi pokažejo vedno kaj novega. Očitno bolj slabo prenašam nosečnosti.

Boste poleti šle na morje z dojenčkom? Jaz sem v veliki dilemi, kaj narediti....



_____________________________

(\_(\
(=' :')
(,('')('')

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 7:55:38   
Klaraklara30
Dobro jutro,

zajtrk pojedla, prebrala za nazaj, zdej še malo napišem, potem pa kavicaaaa. Pridne, pridne, pridne ste bile s pisanjem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes nismo ravno dobro spali, mali se je skos nekaj zbujal. Ne vem, kdaj se bom jaz naspala...bi bilo dobro enkrat pred porodom, ne? Potem itak najmanj celo leto spet ne bo nič od spanja. user posted image Drugo je vse po starem, imam pa kar nekaj za pokomentirat, upam, da ne bom predolga.

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

ne vem pa, kaj dostavim v vrtec... saj potem se mi tudi zniža plačilni razred za tavečjo, ane user posted image HELP... pliiiiis
pomoje se odda nova vloga za zmanjšano plačilo vrtca in priloži roj.list pa verjetno že nova dohodnina?!?! ah, ja se moram pozanimat v vrtcu...



Ja, čimprej je treba javit spremembe, da se ti upošteva pri plačilu vrtca. Menda naj bi se poznalo za cel plačilni razred. Pri nas sem morala vlogo za znižanje plačila vrtca odnest na občino, tako da mislim, da tja javim tudi vse spremembe. Jaz bom možu kar pripravila papirje, preden bom šla rodit, da bo on to pol raznašal naokoli. Mu bodo že povedali, kam mora oddat. user posted image
Ne vem, kako je v LJ. Možno, da tudi kar v vrtec sporočiš in oni naredijo nov izračunuser posted image

Aja, pa če imate res gužvo v vašem vrtcu, kar oddaj vlogo za še nerojenega otroka. Zakaj ga pa 6 mesecev ne boš imela kam dat? A boš prej zaključila porodniško? Boš morala verjetno kako privat varstvo pol najt, če ne bo kakšna babica priskočila na pomoč. Pri nas se bo za ta drugega tudi morala najt ena rešitev za 2 meseca. Ampak to bom kasneje razmišljala, na tako dolgi rok mi ne gre. user posted image user posted image user posted image

Pranje oblačil Jaz sem na začetku prala brez mehčalca, večinoma vse na 90 stopinj, ker je itak vse bombažno. Pol sem pa cotke v sušilcu posušila in so bile tako lepo mehke. Tudi zdej bom tako, verjetno kakih 6 mesecev, pol pa začnem malo mešat tudi z našimi cotami. Ampak mehčalec sem pa še kasneje začela dodajat.

Nefretiti
Tole z odišavljanjem prostora s kisom bom pa poskusila. Vonj po skutnem pecivu...mmmmm!
Tole je pa za boljše počutje user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej nimamo več dolgo do konca, ampak je pa najtežji del. Drži se, čimmanj zapletov (oz. nič!) ti želim. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Morje (dopust) Mi verjetno ne bomo šli za dalj časa. Morda za kakšne tri dni, pa še to bomo videli, kako bo vse skupaj potekalo. Nekako si ne predstavljam z dvomesečnim otrokom iti na dopust, bomo raje na vrtu čofotali in tako preživeli vroče dni...ki jih že nestrpno čakam, ker tale mraz mi ni čisto nič všeč. No, malo bomo pa še dihali in potiskali pred poletjem, ne user posted image user posted image user posted image

maliprinc2 Čestitke za fantka! user posted image user posted image user posted image Zdej pa hitro v nabavo. user posted image user posted image user posted image

No, zdej si grem pa kofetek skuhat pa malo knjigo brat.
Lep dan!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 8:40:59   
Luskica
Jooooj, zdaj vidm, da bom mogla še cel kuo knjig in revij prebrat.user posted image Prej sploh nisem mislila na to, c čim bom prala in podobno, pa vidim, da bo potrebno nekaj sprememb, ko pride naša malčicauser posted image
Tudi mene vleče v ikeo, se bom verjetno kar v soboto tja odpravila.
Morje mi nameravamo  it v juliju za en teden v apartma, potem pa še v drugi polovici avgusta za cca dva tedna v prikolico, ker bomo imeli pavšal. Je bila svakinja lani z en mesec starim fantkom v prikolici in se ji je fino obneslo, tko da če bomo zdravi bomo šli tudi mi hitro na morčija. Komaj čakamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 8:47:03   
bučkabb
pozdravljene!!!!

no se vidi da zdaj pa ni primerno za martinčkanje in ste bolj aktivne tukajuser posted image

no glede vlog jaz mislim da moreš na občino javit spremembo za nov izračun plačila vrtca, ker tam to naredijo in potem v vrtec javijo kako veliko položnico ti morejo napisa, za otroške pa tud daš novo vlogo z spremembami na CSD, jaz bom potem po rojstvu to urejala, ko bom vozičkala in bom usput te vloge oddalauser posted image

glede dopusta pa bomo mi mogl it, ker sta moj user posted image  in tamala pevelika ljubitelja morja, da bi se mu odpovedala, bomo šli pa tam avgusta in upam da še bo lepo vreme, imamo pa tudi eno varjanto, kjer je apartma čist zraven morja tak da ne rabimo na plažo tovorit vsega in svašta, ker jo imamo kar zasebno pod balkonom in bom pač jaz z tamalim v senčki, ati in mala pa se bosta podila naokoli....user posted image user posted image

drgač pa smo mi kr fajn, glede na to kolk so otroci okoli nas bolani se še mi kr dober držimo in trkam na les, tok, tok,....., je pa mene včeraj kr mal voda pekla in okol ledvic bolel, tak da upam da ne bom fasala še kakšnega vnetja sečil, ker glivično vnetje nožnice sem glih kar pozdravla,user posted image

nič morem it delat....

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:20:41   
absolventka2
Pa to ne moreš verjet, sedaj mam pa res že velik trebuh, ker imam računalnik na kolenih in napišem že cel spis pol pa tamalemu nos obrišem in se malo nagnem naprej in s trebuhom vse zbrišem user posted image user posted image ...Upam da mi danes rata naložit slikce bušija ker me je včerej moj slikal...

Drgač sem pa vas htela pohvalit da ste spet v formi saj si morem dvakrat na dan vzet čas da vas preberem drgač ne dogajamuser posted image ..

S pranjem perila tudi sama nisem preveč komplicirala saj itak vse opereš na 95 pol pa še z parnim likalnikom prelikaš...Tud glede pralnega praška nisem komplicirala sem mela kr enega iz hoferja pa je bil vredi no ko pa otrok malo zraste pa navadni pralni praški ne operejo dovolj dobro ker so tudi fleki takrat bolj intenzivni, tako da sedaj uporabljam ariel in sem zadovoljna. A ja pa mehčalca še sedaj ne uporabljam mam tisto magnetno kuglo pa ko prelikaš cotke s paro so pa itak mehke....

Naš tamali je danes kar doma ostal je ponoči tako grdo kašlal da ga mam že skor celo jutro na inhalator prikloplenega...HB da ni še kakšne vročine in upam da na tem tudi ostane...

Aja pa morje itak da bomo šli sam ne vemo še za kolk časa al bomo šli za par dni al pa kar za cel teden...Saj user posted image je itak v vozičku skor skoz na senčki starejši pa obožuje vodo in bomo kar mogli it..

Nič čveke se še pišemouser posted image

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:24:59   
lili8
Jaz sem imela pa včeraj pregled. Pogledala mi je maternični vrat, ker sem rekla, da me bolijo kosti, ko hodim, pa je vse lepo zaprto in tudi dovolj dolg je. Prejšnjič je bil obrnjen prečno, zdaj pa je z ritko navzdol, ampak je še čas, da se obrne. Naslednji pregled imam 23. 3. in se bom verjetno kar odločila za samoplačniški UZ. Je rekla, da priporočajouser posted image .
 
Sem pa dobila en kup datumov še za pregled krvi pred Rh- injekcijo, pa za injekcijo, za cukr test. Dobro, da imam vse napisano, drugače bi itak tisti trenutek pozabila, ko bi skozi vrata stopila.user posted image
 
cowgirl, nisem sigurna, ampak mislim, da sem nekje zasledila, da žajblja v nosečnosti ne smemo.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:28:42   
RAKICA2007
evo, danes upam, da bo malo zatišja user posted image
čeprav sem še vedno lena in nikakor se ne morem spraviti delat user posted image  potrebujem nekoga, ki bi mi dal pospešek v tazadnjo, da bi začela migat user posted image user posted image user posted image

vglavnem; morje, morje, morjeeeeee
jaz in sonce greva skupaj in poletje in vonj morja, mmmmmm
jaz sem takoj za, da bi šli na Bol/Brač - smo bili lani v hotelu - božanskoooo user posted image  ampak moj ni za to... saj je normalno, da bo frkolin še zelo majhen, Bol pa je znan po vetrovnem podnebju user posted image user posted image  tako, da žal ne bo nič...
pa drugo leto 1000%

ker prejšnji teden nismo izkoristili Čateških... jih bomo ob naslednji priložnosti (marca), ko bova spet vzela dopust... upam, da takrat ponovno ne zboli user posted image user posted image

vloge... ja meni je na CSD rekla, da je potrebno oddat ponovno novo vlogo in ne samo priloge.... za vrtec bom pa kar v vrtec poklicala ali pa šla tja osebno, pa se bom zmenila... poročam user posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:31:09   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: lili8

 
Sem pa dobila en kup datumov še za pregled krvi pred Rh- injekcijo, pa za injekcijo, za cukr test. Dobro, da imam vse napisano, drugače bi itak tisti trenutek pozabila, ko bi skozi vrata stopila.user posted image  
 


welcome to club user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:32:40   
RAKICA2007
jaz moram jut3 poklicati za izvide krvi Rh- in v četrtek iti po pikico, če bodo izvidi OK...
ji bom pa tudi omenila, moje tiščanje navzdol, pa da vidim če me bo pregledala user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 9:56:40   
fluf
ČVEKICEEEE...

ja dopust... uf ja midva sva govorila o tem. Računava, da bomo šli pri 6-7 t na dopust, sicer ne na morje, ker nisva ljubitelja morja... samo ker nisva vezana na kakšne rezrvacije itd... bova počakala, da bomo vidl kako se bomo poštimal pa ujel. Če ne bova šla pa kasneje.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:07:46   
kokapoka
lili8 a maš v domžalah g?megličevo?js mam njo...sem ful zadovolna in mi je tud priporočala ta samoplačniški uz.ga že komaj čakam...

dele sem tamauga dala kar spat k je biv tooook sitkan...sploh ni vedu kaj bi počel...mene pa zdele čaka bomba v stanovanju...pa sem tud toooook lena bi se raj mal na kavč dala pa za urco smrčat...

jutr grem po enem tednu v službouser posted image pa kr ne bi šla...je tok luštn doma...no sj js delam še do 18marca pol sem pa frej!!!!user posted image user posted image user posted image mam še 25dni dopusta in pol porodniška...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:13:19   
hijenca
Dan dan!

O čvekice, sedaj pa ste naklepetale več, kot cel prejšnji teden. user posted image user posted image

PRANJE: mislim, da bom enako kot pri prvem sinu, imela sem prašek za občutljivo perilo, pa mehčalec sensitiv. Nikoli nisem preveč komplicirala, sem kar hitro skupaj z mojimi stvarmi prala. Edino na kaj sem gledala, je bilo to, da sem sušila v senci in ne na soncu, ker poleti ne sušim v sušilcu, oz. sušim samo brisače, ker so drugače pretrde.

DOPUST: pojma nimam, odvisno kako bo z našimi user posted image user posted image , če ne bodo preveč prehitevali, pa če bosta OK, gremo mogoče tudi na morje. Pri prvem sinu smo šli na morje, ko je bil star 3 mesece, pa je bilo vse OK.

Jaz sem tudi Rh - in sem v tej nosečnosti dobila že 2x injekcijo s protitelesi, prvo, ko sem krvavela na začetku nosečnosti, drugo pa ko smo bili v Londonu. Eno pa dobim menda v 28 tednu.

Vlogo na CSD pa lahko oddam komaj aprila, kje je še to, se vidi, da imam uradni rok komaj junija, pa se pri vas švercam,user posted image ker itak vem, da bomo maja rojeni, če bomo le do maja zdržali. Tokrat pa bom oddala še vlogo za otroške doklade, za tri se pa bo menda ja bolj splačalo. user posted image Ker sem pri sinu dobivala eno leto tisto miloščino 20 € pa sem potem pozabla novo vlogo dat, sedaj pa sploh nisem več dala.

Tako, nekaj sem tudi jaz prispevala, sedaj pa moram it nekaj delat. Kopalnica čakauser posted image .

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:35:08   
Angel miss
lili8 a maš v domžalah g?megličevo?js mam njo...sem ful zadovolna in mi je tud priporočala ta samoplačniški uz.ga že komaj čakam...


Jaz imam tudi megličevo user posted image , pa mi je rekla, da mi bo naslednjič naredila UZ kontrolo rasti in razvoja otroka. Nič ni govorila, da ga moram plačat. Mogoče mi pripada več, ker sem imela na začetku težave in v prejšnji nosečnosti gestacijski diabetes. Koliko pa stane ta UZ, a ste se kaj pozanimale? Jo bom danes vprašala, ko grem k njej po napotnico za polikliniko.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:40:37   
Muca Živc
Čveke user posted image

jaz pa danes taka kot da bi me vlak povozil. Nekaj sem me loteva. Dve jutranji kavici mi nista pomagali, da bi prišla k sebi ?????

Pupe, hvala za informacije glede vrtca in otroškega dodatka. Jaz imam pregled v četrtek, jupiiii,  bom vidla mojo pikico. Komaj že čakam.

Tetra plenice so že oprane, edino sedaj potrebujem oprati še oblačila. Čakam še, da jih nekaj dobim in da vse skupi zalaufam.

V službi se mi ne da biti, sicer pa kaj jamram še malo pa grem lahko že 5 Aprila na dopust in potem že porodniško. Kok gre čas hitro. Neverjetno!!

Tako pupike, pridne bodite in še kaj napišite.

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:48:07   
fluf
Pranje cunjic... jest jih še nimam, kaj šele da bi kaj prala... pranje cunjic si puščam za konec aprila oz. prvomajske... se vidi da mam šele konec maja PDP, pa da mam ubistvu cel maj še časa...

jest sm doma do nadaljnega... ležim, pa gledam TV... me je križ izdal in mi gre ležanje pa sprehodi... pospravljanje spet ne, zaradi sklanjanja, sedenje sploh ne...

(odgovor članu Muca Živc)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 10:53:10   
lili8
Kokapoka in Angel miss jaz imam dr. Lomškovo. Se mi tudi zdi v redu. UZ pa stane 60€.

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 11:03:26   
RAKICA2007
only 81 days to go user posted image user posted image user posted image

opa opa.. to je samo še 2,6 meseca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 11:33:22   
kokapoka
angel miss js mam megličevo in grem tud dons po napotnco??se mogoč vidmouser posted image user posted image user posted image kdaj pa greš??

je pa tud pr megličevi uz 60 eur

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 11:44:14   
vesna_b
oooo, čveke user posted image

no, mi smo bili s prvo konec avgusta na morju, v prikolici na pagu, celih 14 dni in je bilo zakon. sploh če dojiš, nimaš kaj velik falit. sicer ajd, tud drugač ne, sam če maš pa še mlekarno s sabo - lahk potuješ vsepovsod. user posted image

letos imamo namen jit isto konec avgusta, v Brelo, sam rezervirala pa ne bom nič vnaprej, saj bomo mal tud gledali na to, kako bo potekala naša gradnja.
sicer v skrajni sili gremo lahko v začetku septembra ali pa kak teden kasneje v toplice. to je meni luksuz, saj zaradi službe ne morem do 15. jit nikamor oz mam termine od 15. do 31. v mesecu lahko dopust.

mene je pa zjutraj tako krč prijel v nogo, da sem skor mal jokala. sej bi, če ne bi bla tamala zraven mene, pa me božala, kaj je, kaj me boli in da ne smem jokat, če je že kaj boljše. je pršu moj in mi nogo mal zmasiral, sam kaj tazga pa še ne...

bo treba res mal počivatuser posted image

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Majčice 2011
15.2.2011 11:52:22   
Angel miss
IZVIRNO SPOROČILO: kokapoka

angel miss js mam megličevo in grem tud dons po napotnco??se mogoč vidmouser posted image user posted image user posted image kdaj pa greš??

je pa tud pr megličevi uz 60 eur


ne vem, začne ob 13h. Bom probala čim prej, ker moram bit ob 14,30 v vrtcu. Mogoče se pa res vidiva user posted image

moram še nekaj pojest prej. Si kuham purana v gobovi omaki s smetano. njamsi.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?