|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 11:04:22   
fluf
borovnicica uuu bova pa skupaj pihale :)
jaz pa počasi čutim brcike ornk... kakšen dan ful, pol pa lahko tud po 5-6 dni nič... pa se ne sikiram, itak sem prvorodka... pa šele v 20t... tko da sem vesela, da sploh že čutim user posted image sicer pa uživam v še nekaj minutkah brezdelja, pol pa akcija za danes... kuhanje kosila, peka peciva... jest mam obiske šele danes... pa še vse naenkrat... moja mama, tašča, prijatelji...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 15:55:45   
zmaja2
Ojla!

Absolventka2 hvala za pojasnilo. Takrat so nam sam rekl, da je treba gibe štet, ne pa od kdaj. Hvala. je pa dons naša mala brcika kr fajn trenirala. Sm se mogla kr fajn nasmejat, saj je blo par takih brc, da se je prou na trebuhu vidl. Prvo  sm opazila, da se je remaknu kovter, ko sm ležala, pa kar nism mogla vrjet. res nekaj fantastičnega. user posted image

Očitno je res le malo vse skupaj pršlo za mano, saj je danes velik bolš. Sm pa včeraj kar nekaj kandiranega ingverja pojedla pa čaja se napila. Mogoče je tud to mal pomagal.

Jutri pa že delovno v novo leto. Js bi še kr mal podaljšala. user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 19:21:05   
rakica 2
SREČNO IN ZDRAVO NOVO LETO VSEM IN ČIMVEČ BRCIK!
jst sm silvestrovo preživela v postelji,me je vrglo ravno na silvestrovo,fulslabo,glava bolela in treslo me je,dans je ok,verjetni kašna trebušna viroza,lani pa sem za božič imela prašičjo gripo in pljučnico,vedno kak praznik trofimuser posted image
vse že vnaprej veste,kdaj imate morfologijo,naša g nič ne pove,mislim da sem jo mela v 19t,vse organe je pregledala,zmerla,spola se žal ni vidlo,mislim da je bilo to touser posted image ,se pa user posted image že pošteno premetava,čez dan je komaj kdaj mir,taka je bla tamala,nonstop akcija,pa tud zunaj ni blo nič bolje,spala 3xpo 20min čez dan....user posted image user posted image

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 19:37:00   
zmaja2
rakica 2 očitno sva imeli podobne problme. More bit neki v zraku. user posted image  Važn, da je že bolš in da se bolš počutš. user posted image

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 22:54:29   
Njeli
Vsem majčicam želim vse lepo v letu 2011!!!
Vedno bližje smo datumu, ko bomo spoznale svoje sončke!!!
user posted image user posted image user posted image

Jutri imam končno že težko pričakovano morfologijo.. V četrtek sem sicer bila na pregledu, ampak pri drugi G (moja je bila na dopustu), ker sem imela bolečine pod levo rebro. No in mi je seveda nardila UZ, mi je po 2 mescih uspelo videt svoj zakladek. user posted image Na srečo je z njim/njo vse v najlepšem redu, zato me je poslala k pljučnemu dispanzerju, kjer smo prišli do ugotovitve, da imam natolčen rebrni lok. Glede na to kak neverjetno je hiperaktivn/a se sploh ne čudim, ampak je na srečo že 2 dni boljše. user posted image Spola seveda spet nisem zvedla, kr je nogice imel/a čisto pokrčene kot na NS in me prav zanima kak bo jutri.. user posted image Imam občutek, da bo spet enako, čeprav srčno upam, da ne.. Niti 3D mi nebo pomagal, če nogic ne premakne, tak da bo na koncu še res najino majsko darilce presenečenje.. user posted image

Lep večer vsem, ki še ne spančkate!! user posted image

< Sporočilo je popravil Njeli -- 2.1.2011 22:57:27 >


_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 9:23:11   
bučkabb
lepo pzdravljene v novem letu, naj bo srečno, zdravo in čim bolj nasmejanouser posted image user posted image user posted image

no se vam jaz javljam po dolgem času, sem imela prejšni teden delovni dopust, tako da smo novo leto pričakali v našem novem stanovanjuuser posted image user posted image user posted image , tako da smo sedaj na svojemuser posted image user posted image

čestitam vsem za uspešno opravljene preglede in za težko pričakovane user posted image  in user posted image

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 9:28:17   
bučkabb
mi je enkrat ven vrglo in sem zdaj v ponovnem pisanju imela telef. klic vmes in sem potem hitro potrdila, da ne bi bilo spet we are sorri......

no skratka v sredo gremo tudi mi na morf. in upam da tudi mi izvemo kaj dobimo, ker smo že pošteno radovedni.

drgač sem oz. sma dobro nič kaj posebnega

sem brala mal nazaj kaj ste naklofale in sem videla da ste imele debato o kilogramih, ma ne se sekirat zaradi tega, ker je najmanj pomembno, ne vem zakaj nekateri gin. delajo tak cirkos, drugi pa spet nič ne rečejo, nisem pa še slišala, da bi bilo pri kateri nosečnici ki je pridobila veliko kg. z otročkom oz. z njo  zaradi tega kaj narobe, ma jaz sem v prvo tudi 18+ pridelala in potem hitro skoraj vse izgubila.

morem mal delat tuki v službi, ker že dolg nisem ničuser posted image

lp

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 9:47:36   
absolventka2
Njeli ne vem če sem te dobro razumela, a maš ti natolčeno rebro od user posted image , od brcik???? Mal se mi hitro zdi da bi lahko imela natolčeno od tako majhnega user posted image , ne vem popravi me če se motim...V vsakem primeru pa najberš ni prijetno, tako da ti želim čimprejšnje okrevanje...

bučkabb user posted image user posted image user posted image čestitke za stanovanje..Kar se pa kil tiče se tudi meni zdi neumno da te G nakuri ker si eno kilo preveč dobila....Je pa res da če več kil pridelaš obstaja večja verjetnost da ti jih tudi po porodu ne rata vse dol dobit, vendar to ni ziher ker jst sem v prvi user posted image zredila za kar 23kg in sem vse do zadnjega tudi izgubila, tako da se mi ne zdi smiselno se preveč obremenjevat, raje uživam v nosečnosti in hrani seveda....

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 9:52:57   
ninasiki
ojla punce

kako ste preživele najdalšo noč v letu mi smo se mel super za piko na i sva pa pri mojih prespala tko da smo leto začel noro fajn upam da tko tud ostane sier je mami bla pol ceu vikend boga nevem a se vm tud dogaja mene začne ob vikendih tko špikat da je joooj k da bi kej slabga pojedla in to me tko zvija da nič ne jem ker enostauno ne morm user posted image tko da naša vda sta pa zdrava štartala v novo leto aleluja upam da tko ostane je pa učer biu vodoinštalater in je zarisu kje treba preštemat da potegne sevi da bo naredu centralno ker ta ki je gradiu ni potegnu cevi za treto etažo user posted image nevem kje je logika ampak midva morva to nardit dodatno aja plus odtoke pa vodo uglaunem katastrofa a stene mam že vse pobeljene ampak sam prvo roko tist u nulo bova pa midva samadva ker se bova še z barvam igrala user posted image

bučkabb jooooj jst komi čakam da napišem ta stauk k si ga ti ker res že težko pričakujem svoje gnezdece vem pa da do maja more bit ker čene se selim v najem ker 4 pa ne bomo bli v eni mejhni sobici sej tud pojstlice nebi mela kam dat tko da bo kr treba moškim rokave ravihat user posted image

sm pa učeri vstopila v drugo polovico joj kok gre hit a v prvo se mi je tko vleklo da je blo joj user posted image

držim pesti za vse preglede k jih mate ta tedn sicer pa bojo brez kakršnega koli dvoma ooookkkkeeejjjj user posted image

nč šibam še maj na fb pofirbcat user posted image

< Sporočilo je popravil ninasiki -- 3.1.2011 9:54:01 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 10:57:41   
Njeli
Jutro punce!
Čisto sem že neučakana.. user posted image

Ja absolventka2 jaz sem se enako spraševala, glede na to, da se mi zdi to malo previsoko za ta čas.. Trenutno sem v 24 tednu, pri pljučnem dispanzerju so mi nardili EKG (na srečo vse ok), ko me je pa zdravnica pretipala je pa baje tam začutla nogico.. Res je, da sem dva dni prej sedela enih 9ur v takem bolj pokrčenem stanju, kr sma bla na obisku in se je zavleklo pozno v noč in se je nato naslednji dan začela taka bolečina, ki je trajala kake tri dni, ampak samo občasno, pa so mi rekli naj vseeno raje pridem pokazat. Bolelo me je pa točno tako, kot da bi nekje mela udarnino in če si me tam prijel me je zabolelo.. Meni je blo sicer edino pomembno, da je z mojim user posted image vse dobro, pri pljučnem dispanzerju pa so mi postavli takšno diagnozo, bom videla kaj bo danes moja G na to rekla..

Lep dan vam želim! user posted image  

_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 12:15:38   
RAKICA2007
Daan moje majčice...
no ap se je leto obrnilo in sedaj bo kmalu naš čas user posted image user posted image

to leto bo za vse otročke 2011 nekaj posebnega, še bolj posebno bo za nas starše user posted image

no, kako ste kaj praznovale?
Mi smo v krogu prijateljev in imeli smo se super fino...

drugače pa veselo brcamo in migamo... pa tako hudo me trtica boli user posted image user posted image  ali še katero?



(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 12:16:18   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb


no se vam jaz javljam po dolgem času, sem imela prejšni teden delovni dopust, tako da smo novo leto pričakali v našem novem stanovanjuuser posted image user posted image user posted image , tako da smo sedaj na svojemuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke... bravo

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 12:17:12   
RAKICA2007
tiste, ki imate ta teden in naprej morfo.... glejte, da spišete poročilo user posted image user posted image

evo ravno sem izvedela za krvne izvide... so ODLIČNI user posted image  mi je sestra rekla - le tako naprej user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 3.1.2011 12:20:01 >

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 13:42:51   
portorož
Hej hej babike moje!
Najprej naj vam zaželim predvsem zdravja (vam in našim malim user posted image ) ter seveda vsega lepega v letu 2011, ki nas bo v mesecu ljubezni tako lepo obdarilo!

Sem videla, da ste kg obravnavale...,  jaz se moram malo bolj paziti, ker vsak dodaten kg pomeni še več bolečine in tegob z hrbtenico, a ne bom jamrala..., sem pa kar zadovoljna, do sedaj sem pridelala cca.5kg, kar glede na to, da sem večinoma v mirovanju, ni pretirano. Upam, da bom tako nadaljevala.

Jaz tudi že komaj čakam na morfologijo, ki jo imamo v petek, vse pa dajte res poročat kako bo šlo user posted image

Mislim na vas, čeprav se redko oglasim tukaj gor.

Uživajte v brcikah in klepetajte s svojim trebuščkom user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 13:59:26   
bantaia
ojla,
najprej vsem zaželim eno super novo leto, z našimi novimi srčki :) zame se ja začelo odlično, saj se je moj/a, v 22.tednu, končno prebudila in sem 1.1. zjutraj začutila prve brcike, kar nama je čist polepšalo novoletno jutro. jupi. ta teden mava pa še enkrat morfologijo pri eni drugi ginekologinji, sicer nevem čist točno zakaj, ker je blo nazadnje vse ok, edino spola se ni videlo. a je mela katera od vas tut 2kat? drugač bomo pa zdej na polno štartali tole novo leto, na hitr diplomo skupi vržem in se lotiva otroške sobice, jupi :)
no, en lep sončen dan vsem skupi
:)

(odgovor članu portorož)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 14:06:37   
Dada2
Vsem želim srečno in predvsem zdravja v letu 2011!
Danes sem imela internista imam povečan pritisk, jutri imam pa pregled pri ginekologu ampak mislim da še nebo delala morfologije upam da bom imela vsaj ultrazvok. Dobila sem gor 4 kg. Poročam jutri!
Lep sončen dan!

(odgovor članu bantaia)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 14:58:42   
anchika
SREČNO VSEM SKUPAJ V  LETU 2011

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 16:00:56   
Njeli
No z moje morfologije nebo danes nič.. Uro pred pregledom me sestra kliče, da moje G danes ni in naj pridem v dežurno ambulanto v petek popoldan.. Ne morem verjet.. user posted image Prejšnji cel teden je bila na dopustu zdaj pa še enega al kako.. Razočarana sem vedno bolj.. Sploh nevem, če me bo takrat sprejela ona al kdo.. Najhuje je, ko cel mesec na veliko pričakuješ pol pa nič.. user posted image  

_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 16:18:03   
Luskica
Njeli verkamem, da si ful razočarana, ko pa tok nestrpno pričakujemo te naše preglede. Tolaži se s tem, da do petka ni več dolgauser posted image  Slaba tolažba, ampak boljš kot nič. V petek bi pa jaz potem na tvojem mestu kar malo zasitnarila, če te ne bodo hoteli sprejet.
Rakica mene je to matral slab mesec nazaj. Vsakič, ko sem vstala me je ful bolelo. Sem klicala G, pa mi je rekla, da ne vidi neke povezave z nosečnostjouser posted image , ampak da naj se vseeno oglasim, če me ne bo minilo.

Jaz sem pa popolnoma izmučena. Po tednu dopusta sem šla danes v službo in komaj dočakala, da je bila ura pol štirih. Še vedno sem vsa prehlajena, za povrh so sxe mi pa še kar neke pike na jeziku naredile. >Tko da sem se odločla, da bom pa zdaj res mal izpregla in se pocajtala, ker se mi ta prehlad v lažji al pa težji obliki vleče že dva mesecauser posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 20:11:36   
Klaraklara30
SREČNOOOOO NOVOOOOO LETOOOOO! Naj bo nekaj posebnega in čarobnega. Sploh naš mesec maj naj bo s samo srečo obsijan.

Komaj mi je uspelo vse prebrati za nazaj. Sem kar 3 dni brala, da sem prišla skozi. Te dni sem bila res polno zaposlena, da ni bilo časa niti za branje. No, samo da sem sedaj na tekočem user posted image . Ste bile pa res super pridne s pisanjem in prav zabavno branje je bilo tole.

Bravo za vse, ki ste že imele morfologijo in je z vašimi user posted image vse ok. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi za user posted image in user posted image . Jaz bom do svoje morfologije morala še malo počakati, ampak sem se že navadila, da sem bolj pri tazadnjih, ker imam itak rok čisto na koncu maja. Upam, da ostanem z vami v tem mesecu, da ne bom kje v juniju pristala.

No spet teče beseda o slavnih kilogramih. Jah, tudi jaz sem bila pridna med prazniki in sem jih kar nekaj pridelala. No, malo se zgovarjam, da je bebica lepo rastla te dni in da je zato takšna številka na tehtnici. user posted image Je pa zato trebušček že lepo viden. In majčke postajajo prekratke user posted image Bo treba spet v nabavo. P komaj sem se do hlač dokopala, zdej pa drugi del garderobe. user posted image
Brcike tudi čutim že vsak dan. Sicer gibov še ne štejem. Sem pa včeraj, ko sva šla z mojim spat, začutila na roki prvič brciko. Pol sem pa dala še od mojega roko na trebuh in jo je tudi on čutil. Čarobno! Sva bila oba v devetih nebesih.

Grem malo pred TV, pa kakšno vrečko čipsa si privoščim user posted image . Lepo pančajte, pridno tipkajte in poročajte o svojih pregl
edih.

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 20:29:49   
mami411
pa tako hudo me trtica boli user posted image user posted image  ali še katero?



Mene je po zadnjem porodu bolela za pop....., me je kar groza, če pomislim da se mi to lahko ponovi. Naj bi se mi pa takrat kao premaknila, al nekaj v tem smislu in kar dolgo časa sem se sploh težko vsedla ali pa vstala, tudi dojila sem več ali manj v leže.
Sam hecno je bilo, ker na začetku sploh nisem vedela za kaj se gre, samo s postelje v P sem težko prišla, s tem da šivana pa sploh nisem bila.

No jaz sem vas redno brala, pisat se mi pa ni dalo. Se kar pozna ko so počitnice, pride gužva doma.
Čestitam vsem za dobre rezultate, za punčke in fantke, pa še ena uspešna ac je bila, če se ne motim!!!!

Jaz sem bila pa pridna s kg med prazniki, sladko mi itak ne diši preveč, pa tako ali tako nismo pretiravali.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 20:38:43   
mami411
Njeli a za kak popust za voziček si vprašala? Jaz mu bom omenila da imam šanso dobit ga v tujini, pa bom vidla če mi bi dal kaj.

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 20:57:41   
kokapoka
ojla bejbe:))

kako ste kaj?js sem glih malega dala spat..prej sem pa ribala po tleh k nora...zdj k mamo svoj stanovanje sem prov bol usekana na čistočo kot pa prejuser posted image user posted image user posted image
zdj sem tud js že čez polovico in ker ne morm vrjet...čutm pikico skoraj vsak dan sam da res pa še čakam na tiste bol močne prve brcike:))od firbca se bom razpočla do četrka ko mamo morfologijo:))res me zanima...v službi so tko smešni ko vsi neki ugotavljajo kaj bo...trenutno vodi da bo punčkauser posted image bomo vidl...js pravim da bo še en fantk;))sicer pa sam da bo zdrav/a user posted image .

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 22:31:05   
Njeli
Luskica upam, da se čimprej pozdraviš!! Hvala za tolažilne besede!! user posted image Zdaj sem se že malo pomirla, sem pa res bla grozno jezna! user posted image Vedno pravim vsaka stvar se zgodi z razlogom, pa že mora tak bit.. user posted image Upam, da v petek ne mislijo spet kaj zamučkat, kr nebom tiho, še dobro, da gre moj z mano.. Tolaži me edino to, da vem, da je z najinim user posted image vse vredu, hvalabogu! user posted image

mami411 midva žal nisma vprašala.. Bi pa jaz tudi na tvojem mestu omenla, mogoče pa celo uspe, zakaj pa ne, kvečjemu lahko samo pridobiš.. user posted image

S kilogrami verjetno jaz vodim, sem na +7 trenutno.. user posted image Sicer še vedno nosim konfekcijsko 38, tak da ni neke vidne razlike, večinoma mi gre vse v bušija in malo v boke, drugače pa bolj zadaj nosim.. user posted image

Glede brcik me pa zelo zanima kdaj moje detece sploh spi, kr je dan in noč neglede na to kje sem ali kaj delam neverjetno hiperaktivno, včasih mi trebuh kr valovi.. Saj nevem, če je največ 10min pri miru, mi pa prav paše, da me ne skrbi.. user posted image




_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Majčice 2011
3.1.2011 23:24:52   
cowgirl
evo mene: poročilo z morfologije

imeli bomo user posted image user posted image
vse je ok. razvoj poteka normalno, nobenih napak v telesnem razvoju. ledvičke ima, srce s 4imi prekati tudi, glava je simetrična, po UZ tehta 408g... tko da zdrav fant čaka na maj.
...AMPAK... čaka v sedečem položaju. močno dvomim, da se bo obrnil, čeprav ima še nekaj tednov časa (no, samo še 3) da se obrne. Prejšnjič sem imela CR zaradi medenične vstave... tko da že vem kakšen je potek. user posted image Očitno sem tista, ki je potrebna za vodenje statistike. Saj veste, da je le 3% novorojenčkov pred porodom obrnjenih na ritko?




_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?