|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 10:56:51   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki
RAKICA2007 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke drgač je biu pa moj prvorodec 3940g, 55cm in 35 cm obseg glave je težko ampak mislm da bo teb velik laži ker je drugi pa jst si tuuuud želim hčerkico da bi mel parčk sam je ne bo bo fantek no tko je rekla na NS sam dvomim da bi blo še kej šanje ampak bomo vidl 11.1 še enkrat čestitam


hvala za čestitke user posted image
jah če v prvo rodiš 46 cm veliko, 2.800g in OG 34, težko bitjece... ti je že 3 kg tuuuu maaač user posted image user posted image user posted image
drugače pa lepe manekenske mere je imela tale fantič

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 10:58:27   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

mi smo mel pa dons eno zeloooooo hitro budilko je aleksej spau pri nama in je biu že zbujen nakar skače gor pa dol po pojstli vs nemiren in men čudn kaj mu je no se pa usede k men in se stisne k moji roki jst pa začutm mokroooo revež je biu pokakan do vratu sm mojga k je zbollu tko hit dvignla sva sam letela po tuš skopat ga user posted image user posted image user posted image sva se tok na hit dvignla da mislm da se nism še nikol user posted image

nč šibam likat goro perila se še tipkamo papa - pazi nase in na roke user posted image , mene je izučilo user posted image


oooo boščka... verjamem, da je bilo bujenje ekspresno user posted image  in da mu je sedaj malo bolje user posted image
hitro se pozdravite user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 11:22:57   
Luskica
user posted image user posted image user posted image Rakica bravo za user posted image !user posted image user posted image user posted image  Verjetno tvoj že kar žari od ponosa, da bo imel sina pri hišiuser posted image  Kot kaže imate še vedno kar mir, da lahko tok tipkaš! Sej je prav, komu se pa da delat v teh dneh.
Sem bla pa včer v btcju. To je pa noooroooo!!! A folk res nima kej za delat? user posted image  Sem šla v HM, ker je prijateljica predvčerajšnjim rodila. Sem kupla take luštne roza hlačke za tamalouser posted image  Sem se pa komaj zadržala, da nisem še za svojega dojenčija ene vzela, pa spolh še ne vem če bo punčka , samo zdi se mi.user posted image  Bom mogla še en teden počakat!
Moj možek je imel pa včeraj žurko. Konec delavnega leta, potem pa je še ta kolega častu za rojstvo hčerkice. Prtresu se je domov ob pol štirih, potem pa je še ponoč neki motovilu v pojstli in me je v trbuh brcnu. Zdaj me pa neki čudn boli, pa ne vem, če čem paniko zaganjatuser posted image  Sam že vem, da bom presrana do večera, ko se bo spet dojenči bolj spravu telovadit. Si bom pa mal angelsound vklopla!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 11:25:25   
Luskica
Tud jaz izvajam preventivouser posted image  A mislte, da bi mogla G poklicat?
Kokapoka drugače pa v Lj. v Citiparku nimaš nosečniškega HMa, niti C&Aja. Moraš it v Supernovo. Tam imaš oboje. Da ne boš zastonj hodila!
Ajdi, dost bo za zdele!
Čao

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 11:41:14   
Luskica
No še enkrat jaz! MORFOLOGIJA: 13.1.2010
To mam v porodnišnici, v okviru Bum raziskave, upam pa, da  mi bo šestega, ,ko imam svojo ginekologinjo tud ona kaj bolj pogledala.
To pa je zdaj res touser posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 12:05:24   
RAKICA2007
user posted image user posted image  WE ARE SORRY

mah tale hudič nazaj no... grrrrrr

no nekam tihe ste danes user posted image  nobena noče nič povedati user posted image
jah res je, pri nas pripelje vsake toliko avtobus in nato navali narode, potem pa lep čas nič user posted image  čeprav za tak dan to ni ravno v navadi user posted image

aja, naslednji pregled: 01.02.2011

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 12:46:36   
fluf
ČVEKEEEE sam en da me ni pa mam tooook za prebrat, da sm že pozabila kaj vse morm povedat...

aia najprej kar se hrane tiče... jaz bi že v nosečnosti jedla SAMO sadje in zelenjavo, pa nekaj mesa... ostalo je tako-tako... če izvzamem fast food. No in ker sem prvorodka zadnjič naletim na internetu, da kao tega in tega ne smeš jest ko dojiš... in ko berem seznam, se vprašam, če je folk mal ku-ku, ker mi ni blo več jasno kaj sploh lahko ješ user posted image s tem, da moram rečt, da je še lastna mam ponosna name, da uporabljam zdravo kmečko logiko (HB, če sm že s kmetov jo lahko a ne??)...

Kar se tiče dohtarjev... jim ne zaupam preveč... svoji osebni, pa svoji G ja, ostalo pa... e-e...

kar se pa tiče opreme... midva bi že kar kupila, samo se nama ne da hodit po trgovinah. In ker svaoba anti-shopping, mislim da bova bolj do zadnjega čakala user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 13:20:09   
zvezdica1980
No pa se vam še jaz malo javim!!!

Lep dan se je naredil, pri nas sije sonček in prav luštno je.

Jaz sem dobila B podaljšano do 25.1.....ampak pregled imam pa šele 24.1.user posted image
In kaj naj sedaj? Razmišljala sem da bi v ponedeljek po praznikih poklicala G če bi me prej naročila vsaj okoli 15-20 januarja.

Včeraj bila mal po trgovinah na Rudniku in seveda zopet kupila oz. moj je izbral kompletek (srajčka+majčka z kr. rokavi+ful hude hlačke)za našegauser posted image .....jaz bi kr vse pokupla, tok so luštne tele male cunjice.

No zdaj pa res ne bom več zapravljala ....januarja še skok v MB na ogled in pa upam da tudi nakup vozička, in to je to.....pol je pa lohka zarad mene že kr majuser posted image user posted image user posted image

Jaz premike in brcike čutim že dobre 3-4 tedne (no glih kar se je najin korenjak zbudu)

Ne čutim pa še brcik če dam roko na trebušček. Glede na to da je to 2.user posted image , in bo 1 user posted image .

Kdaj so vaši partnerji oz. ve začutile prve konkretne brce???


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 14:14:00   
absolventka2
danes pa same lepe novice user posted image user posted image user posted image

rakica2007 super za pobeca pa res bo imel manekenske mereuser posted image , za kile se pa nič ne sekiraj, tudi sama sem se pred kratkim hvalila da sem jih precej manj pridelala kot 1user posted image , sem pa včerej stopila na vago pa bi me skoraj kap, ni kaj to so pa prazniki....

ninasiki to je pa bla budnica, pr nas je blo danes podobno le da smo bili vsi že budni in jaz nekaj voham pa rečem mojemu naj ga gre preveit, pol pa sam naenkrat slišim iz spalnice neko vreščanje in pridem pogledat pa sta bila oba namazana z drekom user posted image tak da sta lahko ša nahitro pod tuš...

zvezdica1980 sem glih zadnjič napisala da je moj prvič čutu brcike ravno na božični večer pa sem bla takrat noseča 18/5 in me je kar presenetlo da se tako hitro čuti...sam ne se obremenjevat s tem ker je vse odvisno kje nosiš in kako je otrok obrnjen...

Lep sončen dan še naprejuser posted image

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 17:12:21   
Anonimen
dan dan punce.....

rakica2007 česitke za fantka :)....ima pa konkretne mere :) kako ti pa lahko izračuna že zdaj,sta vidva tudi velika...

ninasiki to je pa bla budnica :)

zvezdica1980 super za shoping za tamelega....te mičkene stvari te že v rokah kličejo kupi kupi...jaz se kar malo držim nazaj,da ne bo potem še lepše pa bi mi blo žal da bi že imela doma hehehhe.....

sem dobila pa na emial tole spletno stran

http://www.smejko.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=2877&ime=Za_nosecnice

se da sposodit določeno opremo, če ne bi imela AS sposojen bi si ga sigurno za kaki mesec izposodila....

drugače sem pa danes jokava...pa sama ne vem zakaj...enostavno jokam...gre rešilec mimo jaz pa jokam kot kuža v luno...sama sebi se čudim kaj mi dogaja hehehe

fajn se imejte

anonimna :)

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 18:05:43   
Elizabeth
Zvezdica1980 jaz imam bolniško podaljšano do 22.1. pregled 24.1. tako da bom šla tam nekje 18, 19 k ginekologu da mi napiše predlog za podaljšanje bolniške, da moja zdravnica pošlje na komisijo. Meni je sicer samoumevno da mi bo podaljšal bolniško in napisal predlog, ker sem v bolniški že od 6. tedna nosečnosti... krvavitve, en prezgodnji porod, spet pritisk navzdol...
Pokliči ginekologa in povej kako je na stvari, mogoče ti prestavi pregled, ali pa ti bo kar potrdilo napisal in boš imela pregled ko si naročena (tako je meni že tudi naredil).

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 18:10:52   
zvezdica1980
Hvala Elizabeth!!!!!!

Sem pred 1 uro res klicala G, in je rekla naj pridem 18.1. 2011(imam pa zelo podobne težave kot ti)

IZVIRNO SPOROČILO: Elizabeth

Zvezdica1980 jaz imam bolniško podaljšano do 22.1. pregled 24.1. tako da bom šla tam nekje 18, 19 k ginekologu da mi napiše predlog za podaljšanje bolniške, da moja zdravnica pošlje na komisijo. Meni je sicer samoumevno da mi bo podaljšal bolniško in napisal predlog, ker sem v bolniški že od 6. tedna nosečnosti... krvavitve, en prezgodnji porod, spet pritisk navzdol...
Pokliči ginekologa in povej kako je na stvari, mogoče ti prestavi pregled, ali pa ti bo kar potrdilo napisal in boš imela pregled ko si naročena (tako je meni že tudi naredil).


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Elizabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Majčice 2011
30.12.2010 22:17:04   
zvezdica1980
Evo dodajam en link....je tudi nekaj mrež za spanje, če ti bo kej prav prišlo!!!

http://www.za-otroke.si/oprema-in-dodatki/

Pozdravček

IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

Verjamem, da ste skeptične glede takih alter zadev ala mreža za spanje... ampak se mi zdi, da če pol sveta spi na tak način in pol sveta mam nosi svoje bejbije v slingih, potem to že ne more biti hudo narobe. Bolj se mi zdi narobe, da dajem antibiotike moji mali... in sem sklenila, da se bom tudi glede tega malo bolj v naravne vode vrgla (mogoče homeopatija ali pa kaj drugega). Naš svet je vedno bolj pokvarjen,,, tudi glede načina življenja. Človeštvo ni na zemlji zadnjih 50 let, kot si ga predstavljamo mi... pucanje noskov z električnimi aspiratorji in sesalci imamo nekaj let, pamperske imamo zadnjih 20 let, vozičke zadnjih 200 let, "ravne žimnice"/postelje pa zadnjih 500. kaj je bilo prej? kako so preživeli?

Mene so pediatri totalno razočarali že ob prvem obisku z mojo novorojenko...
Ko so me vprašali: a dojite?
jaz ponosno: seveda.
sestra potem: kako se prehranjujete?
jaz pa, kot smo se naučile v materinski šoli v LJ-porodnišnici: seveda VSE! (spet ful ponosno, da ne kompliciram)... tam so nam povedali, da je to najbolje.
in ona meni nazaj: ja pa, a vi veste, da ne smete... in je začela naštevat: paprika, paradižnik, brokoli, karfjola, jajca, čokolada itd itd itd.
meni se je kar temnilo. halo? to je hrana, ki jo jem vsak dan?! in še nekaj me je pogrelo: dohtarji nimajo pojma: eni pravijo JEJ VSE, drugi pravijo ne jej tega, onega...

povejte mi forumovke, kako naj se prvorodka, zmedena (misli, da bo pri pediatru dobila pravi napotek) potem obnaša - če že v osnovi "kao nima pojma"?

drugi šok ob istem pregledu:
ali dajete vašega dojenčka kaj v lupinico ali ležalnik?
jaz: seveda NE! saj to kao ni dobro.
in ona meni nazaj: ja sedaj so ugotovili, da je nekaj ur ležanja v lupinici dobro za položaj otroka itd
in jaz spet vsa šokirana: ma ne ga srat! a me nategujete?

tretji šok pri PRVEM PREGLEDU PRI PEDIATRU:
z malo vse ok... pogleda dohtarca v usta: vaša ima pa kandido. jaz pa spet : ???? kako to??? saj normalno je, je zelo zadovoljna, ne joka skoraj nič itd. ???
dobim recept za daktarin za mazanje V ustih in še kanesten za ritko. ampak ritka nič vneta. usta je imela bela od mleka... ITAK!
mažem ustka in ritko potem doma... dobi prebavne motnje od daktarina (normalno, če je pa 1 mesec star dojenček ki mu dajem totalno kemijo)... ritka postane vneta zaradi kanestena - najbrž.
takrat sem rekla STOP! mene ne bojo jahali. vzamem mastno kremo, malo presličnega čaja, umijem ritko 3x jo namažem in je bilo vse ok. o kandidi niti sledu.

v porodnišnice sem tudi doživela kolaps (pa še hormoni so mi nihali), ko mi reče pediatrinja, da ima mala šum na srčku...
potem pa čez 2 dni: ne, saj je vse ok. in potem sem vsak pregled težila dohtarci, naj jo res dobro posluša, če je kaj narobe s srčkom. in vedno je bilo: vse ok.
hvala bogu!!!


jaz mislim, da je treba comon sense uporabljat in svojo glavo, se malo popraskat po glavi in rečt: zakaj bi bilo to res dobro, oz. zakaj bi bilo to RES TAKO SLABO.

še ena primerjava, mogoče za nekatere totalna budalaština, ker dajem tak primer: moj konj je 24 ur na dan 12 mesecev v letu ZUNAJ. ima streho, pod katero naj bi šel v hudih vremenskih razmerah. a pa mislite, da je kdaj pod streho? ja, je. ampak samo ko je zunaj 30 stopinj in je ura 12 opoldan. pa če je slučajno pod streho seno. ob 4h zjutraj pri minus 5, ali ko pada leden dež je konj na prostem... in še nikoli ni bil bolan, prehlajen... še nikoli nisem klicala veterinarja. če ga pelješ v boks se bo z vsemi 4imi upiral in ne bo hotel not. ali pa bo poskusil uit ven.
se pravi živa bitja so narejena drugače, kot si novodobni človek predstavlja.

to je samo moje mnenje.... mogoče malo za premislek in tudi novim mamicam v poduk, kaj jih lahko čaka pri zdravnikih, sestrah, pediatrih itd...

MISLITE S SVOJO GLAVO IN OBILO KMEČKE LOGIKE VAM ŽELIM. user posted image






_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Majčice 2011
31.12.2010 6:25:08   
RAKICA2007
jutro punce...
jaz sem že od 04.30 pokonci, mi je v glavi budilka zvonila user posted image user posted image poslušam in ugotavljam katera budilka zvoni... pri nas nima noben takšne budilke s takšnim zvokom user posted image user posted image in kaj sem hotla - ugasnit je nisem mogla in sem vstala...

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


rakica2007 česitke za fantka :)....ima pa konkretne mere :) kako ti pa lahko izračuna že zdaj,sta vidva tudi velika...




midva sva povprečna... izračunala je preko UZja in nato, če se bo user posted image tako naprej razvijal bo imel ob rojstvu takšne mere...
pri prejšnji je vzela razmerje moje porodne teže in partnerjeve... pa je prišlo okoli 3.200, tamala je imela pa kar mojo porodno težo na koncu user posted image in porod je bil ekspresen in lahkoten... eeeeh pustimo se presenetiti user posted image če ne prej, bomo v P dihali kot kamele in ne kužki user posted image

evo, še zadnji delovni dan in nato vikeeeend - škoda, da so nam letos vse praznike vzeli user posted image in da sta bila samo 2 na 'delovni' dan... za naslednje leto sploh še nisem šla gledat kako in kaj...
praznovali bomo na Jesenicah in upam, da se bomo imeli super fino fajn user posted image

No punce moje, se še kaj beremo... upam, da ne bo gužve user posted image in maksimalno uživajte v radostih starega leta

crkljajte bušije

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Majčice 2011
31.12.2010 7:46:23   
RAKICA2007
user posted image

V teh dneh, ko vsem se kam mudi,
ko nas že prazniki podijo,
izberi takšne si poti,
ki prave se smeri držijo!
Naj vodijo te med ljudi,
ki te z dobroto bogatijo,
prijazne njihove oči
pa od ljubezni se iskrijo

 
SREČNO 2011

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Majčice 2011
31.12.2010 17:56:04   
ninasiki
punce želim vam in vašim najbljižnjim srečno, zdravo, veselo, nasmejano in okroglo user posted image novo leto

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Majčice 2011
31.12.2010 18:16:23   
Luskica
Punce vse najlepše vam in vašim in vašim najbližjim v novem letu!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Majčice 2011
31.12.2010 19:08:04   
mami411
Naj iskrivost pisanih decembrskih luči
polepša drobne trenutke v mozaiku časa,
naj čarobnost zimskega ivja na drevju
zasenči črne misli, naj toplina in iskrenost
besed osrečujeta vse leto.
Naj pozitivne misli svetlijo jutro kot zarja
iz zasneženih gora.
Naj sreča šepeta neizpeto melodijo
o prijateljstvu.




user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Majčice 2011
1.1.2011 10:26:03   
absolventka2
Dobro jutro, tole jaz častim user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jupi pa smo ga dočakale, leto 2011, ko bomo naše sončke spoznale..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce želim vam velik zdravja in sreče in če boste te dve stvari imele vam ne bo manjkalo ničesar.....Crkljajte bušije...Moji pikici pa že od včerej tako dogaja da je mojega že za fruštek čist zbrcalauser posted image user posted image user posted image

En lep novoletni pozdravčekuser posted image user posted image

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Majčice 2011
1.1.2011 19:10:28   
zmaja2
Ahoj!

Malo dolgo me že ni blo. Zato vam vsem najprej vošim srečno in zdravo leto 2011!!
Sm bla na dopustu od 23.12., pa mi sploh ni uspelo pridt do računalnika in kaj napisat. V glavnm sm se na začetku zabavala s peko piškotov, potem je še dvakrat padla potica pa obiski, pa itak veste kako hitr gre cajt.

Dons mi je pa očitno mal pregorelo, saj me ful boli glava, pa slabo mi je pa še drisko sm fasala. Upam, da ne bom na konc še res zbolela. Čist sm pretiravala, zdaj pa mam. A mate kakšn nasvet, kao umirit prebavo? Ne bi rada glih okrog dohtarju letala, sploh zdaj k so baje spet te viroze na pohodu. Bom vesela vsakega nasveta.

Drgač pa komaj čakam petek 7.1. k mamo morfologijo in me že kr mal firbc matra, saj malega brceka kar pogosto čutim. Edin to ne vem, če je ok, da ga kdaj čez dan ne čutm. Tam na mali materinski šoli nam je babica zabičala, da mormo čutit 10 gibov otroka v 12 urah. Zdaj mi pa to ni jasno, a od samga začetka al to bolj od kakega določenga tedna naprej?? user posted image

Se pa vsako jutro bolj polomljena zbujam, k večino ležim na boku. Pa še te mišice okol trebuha oz. želodca me včasih zategnejo k se obrnem. Skratka sam upam, da ne zbolim in da v petek slišm, da je z brciko vse ok, ostalo bom pa že preživela. user posted image

Še enkrat vsem skupaj srečno in zdravo leto 2011!

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 8:51:24   
ovnica7
Vsem želim srečno in zdravo 2011! Da bi vse imele lahek porod in dobile zdrave user posted image !
Jaz se kar pogosto sprašujem kako bo kaj izgledala naša user posted image , bo svetla, temna, kakšne oči bo imela.. A ni hecno, da boš dobil nekaj svojega, pa pojma nimaš kako bo izgledalo. Če je slučajno ne bi takoj videla, bi jo lahko kasneje sama prepoznala? Niti pod razno si ne morem predstavljati videza.. Tako da, komaj čakam..

Rakica2007: čestitke za user posted image user posted image .
lp

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 8:53:20   
borovnicica
SREČNO, POLNO PRIČAKOVANJ IN ČAROBNO LETO VAM ŽELIM!!
 
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

jest mam morfologij v 21t... šele 12.1.2010... se mi tud zdi, da si vsaka od nas mal drugač računa tele tedne...jaz naj bi bila trenutno v 19t (pa fino se mi vedno začne z novim tednom nov nosečniški teden)... ravn za novo leto bom vztopila v 20t, kar pomeni, da sem že jaz (pa imam rok 28.5.) že SKORAJ na polovički :)

jaz pa imam tudi rok 28.5. hihihi
 
čutim pa že brce.... nekje v 17 tednu (po mojem štetju) sem začutla tiste mehurčke, ki so pokali....sedaj pa je že fejst čutiti. user posted image  Morfologijo imam 27.1.
 
kilce: od začetka sem do sedaj sem na 3+, tako da....njami, kolk je vse dobro zadnje čase user posted image . pa meso in meso in meso....prej zelo zmeren mesojedec sem sedaj skoraj izključno mesojedec user posted image . se mi pa vrača želja po sladkem, ki je od začetka pa do sedaj ni bilo...
naročili smo voziček, čez par tednov pride JUPI!! drugega pa nimava še nič. trenutno belimo, drsamo, brusimo parket....jojoj, komaj čakam, da to preurejanje mine, ker sem kar utrujena od tega.
lp


(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 9:18:30   
absolventka2

IZVIRNO SPOROČILO: zmaja2

Ahoj!

Malo dolgo me že ni blo. Zato vam vsem najprej vošim srečno in zdravo leto 2011!!
Sm bla na dopustu od 23.12., pa mi sploh ni uspelo pridt do računalnika in kaj napisat. V glavnm sm se na začetku zabavala s peko piškotov, potem je še dvakrat padla potica pa obiski, pa itak veste kako hitr gre cajt.

Dons mi je pa očitno mal pregorelo, saj me ful boli glava, pa slabo mi je pa še drisko sm fasala. Upam, da ne bom na konc še res zbolela. Čist sm pretiravala, zdaj pa mam. A mate kakšn nasvet, kao umirit prebavo? Ne bi rada glih okrog dohtarju letala, sploh zdaj k so baje spet te viroze na pohodu. Bom vesela vsakega nasveta.

Drgač pa komaj čakam petek 7.1. k mamo morfologijo in me že kr mal firbc matra, saj malega brceka kar pogosto čutim. Edin to ne vem, če je ok, da ga kdaj čez dan ne čutm. Tam na mali materinski šoli nam je babica zabičala, da mormo čutit 10 gibov otroka v 12 urah. Zdaj mi pa to ni jasno, a od samga začetka al to bolj od kakega določenga tedna naprej?? user posted image

Se pa vsako jutro bolj polomljena zbujam, k večino ležim na boku. Pa še te mišice okol trebuha oz. želodca me včasih zategnejo k se obrnem. Skratka sam upam, da ne zbolim in da v petek slišm, da je z brciko vse ok, ostalo bom pa že preživela. user posted image

Še enkrat vsem skupaj srečno in zdravo leto 2011!


Za prebavo ti žal ne morem nič pomagat, vem pa da je potrebno user posted image gibe šteti v zadnjem mesecu (ker obstaja verjetnost da se zaplete v popkovino in se zato umiri) in ne sedaj...V tem času je normalno tudi če user posted image kakšen dan ne čutiš zato se ne obremenjuj preveč..

(odgovor članu zmaja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 9:28:29   
kokapoka
user posted image SREČNO IN ZDRAVO 2011!!!! PRŠLO JE NAŠE LETO IN LETO NAŠIH PIKIC!!!!!!!!!!!!JEEEEEEEEEEEEEJuser posted image user posted image user posted image user posted image VSEM VAM ŽELIM ČIM LEPŠI IN LAŽJI POROD IN ZDRAVE FANTKE IN PUNČKEuser posted image user posted image user posted image

Drgač pa v četrek bova vidla našo pikico in če bo vse po sreč tud vidla spol!!!!!!!!!!!!!pa bom pol poročala!!
fajn se spočite še dons jutr je spet delovni dan in spet jovo na novouser posted image no vsaj zame...

uživajteuser posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Majčice 2011
2.1.2011 10:24:11   
Anonimen
dober dan punce.....

borovnicica pri meni je isto....prej mesa tudi pogledala nisem,zdaj bi pa samo to jedla....sploh diši mleto meso in špageti al pa makoroni z golažom...njami njami...pa tud sladkarije mi zdaj dišijo, se morajo prav skrivat....
kile....mene zdaj zna pa kar kregat gin, sem kar dobila v enem mesecu in pol 5kg...me je kap zadela,ko sem se vagala :(....
glede brcik-meni je bilo tudi rečeno, da zdaj itak nič ne šteješ,ker naj bi bilo normalno da jih do 22 tedna ne čutiš, vsaj tistih močnih ne....ker me je že malo skrbelo, ker naš user posted image je bolj pri lenih,sem komaj včeraj začutila da bi mogoče pa res bile to brcike :) :) ....

mi tudi čakamo morfologijo, še malo pa ga vidimo...pa tudi pri nas se sprašujemo po komu je kaj vzel, kakšen izgleda  :) :)

zmaja2 upam da ne boš zbolela, poizkušaj čim bolj preležat dan pa se mogoče izogneš...je prišla utrujenost za tabo...

lep pozdrav pa lepo nedeljo vam želim

anonimna;)

(odgovor članu kokapoka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?