|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 11:22:30   
pixieM
BRinME - jaz sem odddala papirje delodajalcu v petek. In smo se zmenili, da mi jih izpolnijo v roku dveh tednov, ko bo nakazana še avgustovska plača (imam kanček višjo plačo zdaj zaradi delovne dobe in posl.uspeha). Se bom na CSDju pač noro naredila, da mi prej niso dali papirjev v službi. In bom nesla potem papirje kje od 13.-15.9., s porodniško pa začnem 22.9.2010. Kaj pa naj drugega, saj je rekla na CSD, da naj oddam papirje kakšna 2 tedna pred porodniško - bom pač kak dan zamudila (mislim, da ne bi smelo biti težav).

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 11:26:52   
BRinME
Meni se začne porodniška 30.9....sam vseeno bi rada ti čimprej vse uredila in me prav jezi, ker čakam že 3 tedne. user posted image
Zdaj je pršu poštar, bom videla, če bo kaj prinesel, če ne kar takoj pokličem dol...user posted image

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 11:44:10   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: BRinME

user posted image Kolko časa so vaši delodajalci rabli, da so izpolnili papirje za porodniško?? Jst sem poslala že 6.8. s priporočeno pošto, pa še zdej niso nič poslali nazaj...???
Še do 1.9. počakam in če ne bo nič pokličem dol...user posted image user posted image



Jaz sem osebno nesla v racunovodsko firmo prejsnjo sredo, sva skupaj samo vnesli zneske, potem sem se nesla sefu podpisat in ostalo sama izpolnila. Samo delam v druzinski firmi in itak rihtam del birokracije. Lahko bi tudi sama vse izpolnila po placilnih listah in dala samo podpisat... Najbolje da neses osebno in ti takoj izpolni, potem neses se postempljat, ce ti ne kar tam.

pixieM vlogo za porodnisko lahko mende oddas do dneva pred nastopom porodniske user posted image . Jaz sem jo danes in mende dobim odlocbo se ta teden.

(odgovor članu BRinME)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 12:15:49   
Pokora
Evo mene, lenčino. Sem danes tako lena da se mi še pisat ne da.  Me tale vreme tako lepo pomirja, da bi kar cel dan spalauser posted image

Jaz sem pa šele danes nesla (no moj mož jih je nesel moji sodelavki, ona pa naprej) papirje za CSD. Upam dami čim prej izpolnijo. Samo to je pri nas kar projekt, ker imamo zunanji servis ki nam dela plače, pa še zamenjali smo ga vmes...
user posted image  Kako je pa z otroškim dodatkom? A se to tut zdaj oddaja? Mi na CSDju niso dali nobenega obrazca, pa mi je dala kukr vse kar rabim...

Vitamini - jaz nič ne jemljem, razen magnezija.

Caroline, kako pa kaj Janez, brca? user posted image user posted image user posted image

Po mojem bova mi2 z imenom kar počakala, da bova malo vidla, pa jo potem pimenovala. Pa hvala vam punce za vaša mnenjauser posted image

Pixie, ti imaš pa res tako mejhnega bauhija, da skor nosečniških oblek ne bi rabilauser posted image

Najki ma pa novo slikcouser posted image

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 12:17:38   
Pokora
Dajte no prosim kakšen predlog za kosilo, jaz sem tudi brez idejeuser posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 12:23:46   
pixieM
pokora - ja, kr rabim nosečniške hlače, ker čez trebuh me vse veže - očitno imam res bolj nizko user posted image .

kosilo - mi imamo danes ostanke od včeraj user posted image . Smo imeli dunajske zrezke in mi jih je škoda stran metat. Pa še goveja juha je ostala. Ampak jutri bom naredila pa lazanjo!!!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 12:26:20   
caroline1
Otroški dodatek- v 90 dneh po rojstvu! Tiste, ki smo samohranilke moramo urediti še preživnino na pristojnem okrajnem sodišču!
 
Vse ki nam pogodba o delovnem razmerju poteče vmes med porodniško- (jaz imam pogodbo do 31.12.2010) moramo spremembo sporočiti v 8 dneh. Bodisi kopijo pogodbe ali odločbo o prenehanju delovnega razmerja.
 
Tiste, ki smo upravičene do nadomestila iz Zavoda za zaposlovanje- sporočiti to na Zavod v 15 dneh po preteku porodniške!!!
 
Kosilo- 1/4 piščanca, mlinci in paradižnikova solata! Njami. Za sladico pa breskve z jajčno kremo! Njami še 1x.

Pokora- Janez sumljivo umirjen! Mičken se premika, ampak to je res zelo malo v primerjavi z njegovimi akrobacijami user posted image . Ga moram kar malo objet, da se premakne! Mu ne pašejo dotiki preveč...Ampak je res ful nekaj na miru. Prej se je mičken kobacal, pa malo kolcal! Zdaj pa spi!Pa še nazaj seje obrnil z glavo v želodec! Komaj sedim!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 13:01:52   
Najki
Otroski se oddaja po rojstvu, jaz sem ga oddala za starejsega danes, po rojstvu moram pa oddat se eno vlogo za oba, ker se pac spremeni obema. Obrazec za otroski pa kupis v zalozbi ali pa sprintas z neta.

Najki nima nove slikice user posted image

Js bom dons velikansko solato s piscancem, ker me zaprtost daje. Pa prejle sem si eno brokoli juhco nardila tisto za polit, tudi vcasih pomaga. Se mi ze malo slabo dela od lakote, bo treba v stacuno skocit. Mlinci njami, mislim da so jih zadnjic imeli v toploteki user posted image . Bi ful kej mesnega ma me ze vse tisci in meso bo se poslabsalo.

Bleh lih dezevat je zacelo, zdej se mi pa ne da cez cesto v stacuno user posted image .

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 13:29:39   
Pokora
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Najki nima nove slikice user posted image



Ups, sem hotla napisat Anjuuser posted image

Caroline in Najki, hvala za info za otroški dodatek!

Evo Caroline, te že heca tale Janezuser posted image

Nimam nič od tega kar ste napisale doma za kosilo. Mislim da imam mleto meso v skrinji, pa bom po mojem kar pastirsko pito naredla. Al pa clo Kitajca naročilauser posted image  Navadno se mi česa že zjutri lušta za kosilo, danes bi sam skos neki jedla, pa sploh ne vem kaj.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 13:31:55   
pixieM
Pokora - če imaš mleto meso, pol narediš špagete bolognese ali pa lazanjo - to ponavadi jaz naredim user posted image . Pa en velik ''pisker'' solate zraven. In to je to!!! user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 13:43:33   
jana84
hej punce!

Kako? Vikend je bil "naporen" in zato tudi hitro minil...Dva dni smo gobe nabirali, en dan pa gledali kako dež pada...Vmes sem pa še domov skočila, ker se je soseda poročila in smo ji sosede šrango nardile...HIHI smo se prav nasmejale, ker sva dve babnci žagali en hlod (ena z dvema otrokoma zraven, jaz pa noseča...)...V glavnem je sve lepo izpadlo, tako da upam, da sta imela lep poročni dan in da se bosta fajn imela v zakonskem življenju,...Mi smo nardili vse kar se je dalo user posted image

Vidim da ste malo od imen debatirale...Mi imamo ime zbrano že kar neki časa in sploh ni blo kakšnih večjih problemov - zgleda da imava z možem podoben okus...OK, eno ime ki se je meni dopadlo, se njemu ni, ampak sva hitro našla skupen jezik...To je blo če bo fantek, za punčko imamo pa še od zadnjič rezervirano ime...Ga nismo nikomur povedali...Sem pa zadnjič ugotovila, da bi sestra dala enako ime če bi bila punčka...Sam mislim, da smo imeli mi prej izbrano user posted image  in je povedala, tako da za naprej ne bo šparala imena...Kakorkoli...

Miss D se mi dopade tvoja izbira imen za user posted image user posted image ...Jakob itak, ker je tud naš - sam upam, da ne bo tak razbojnik kot je ta naš...za punčko mi je pa tud luštno ime...Tako preprosto...Sta v vrtcu dve dvojčici z imeni Sofija in Manca...Se mi prav dopade...

Kosilo: pr nas bo mineštrca iz cvetače, goveja pečenka, tenstan krompir in bučke s korenčkom...SVa z mamo zdej že dva al tri dni v zelenjavi in pravljanju zaloge v skrinjo...Imamo na vikendu veeeelik vrt in zdej je tam največja sezona obiranja: smo zadnjič ful fižoletov obrali, pa bučke, korenček, cvetača, brokoli...Oh in sploh...Pa sem pol mal kar sveže dala v skrinjo, za našega user posted image  ko ga bomo marca meseca uvajali v gosto hrano, da bo lahko jedel domačo zelenjavo...Pol pa še malo zame za po porodu, nekaj brez "napenjalnih" zelenjav...Torej tale kombinacija korenček-bučke je ravno s tem namenom, pa brokoli...Zdej pa še hruške vlagata ona in tata...meni se ne da več sedet in tam rezljat stvari...se mi kar stemni pred očmi...

Sem vidla tud da ste govorile, da se vam otročički nekam umirjajo in se že "Bojite" da se kaj pripravlja...Naj vam povem, da je mene Jakob še skor na porodni mizi brcal...Med popadki doma absolutno...Tako, da ne pomeni če se otrok umiri, da se kaj začenja...Ne obvezno user posted image

Tako zdej pa grem še pogledat kdo vse ima ta teden pregled - jaz sem ena ozmed njih juhuhu user posted image

Aha, kilogramci - jez sem zeloooo ponosna sama nase, ker sem se zredila za 1-2kg...OK sem šla vmes za 4kg dol, ampak če gledam začetno in zdejšno težo...user posted image user posted image user posted image  me je zadnjič G tako pohvalila da sem kar malop zrasla user posted image

user posted image  sej vas še kej pokukam, nič bat!

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 13:49:56   
jana84
user posted image
 
ponedeljek, 30.8.2010
Mamamajča
MissD user posted image
Majabar
 
torek, 31.8.2010
M&A
Jana84 UZ, laboratorij
 
sreda, 1.9.2010
Born*to*be*wild
3xmami
Najki 3D UZ
 
četrtek, 2.9.2010
S* UZ
Janaja
 
petek, 3.9.2010
Pokora
Sasadejan
BRinME
 
 

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 14:08:49   
born*to*be*wild
pixieM hvala ti, predno greš pa le sporoči, da se zmenimo dokončno. Če bo pa katera druga šla prov v Ikeo pa naj pove, da tebe ne matram še z dodatnimi trgovinamiuser posted image

joj ja na srečanje sem pa pozabila user posted image

torej:
SREČANJE :

Zvezda BTC

sobota 04.09. (dopoldan) - Tinaaleks, missD, Roberta69, sasadejan, Najki, Alica84, Orhideja80, born*to*be*wild
sobota 18.09. (dopoldan) - anju, Pokora , Tinaaleks, missD, Roberta69, sasadejan, Najki, Filisa, Alica84(?), Orhideja80, born*to*be*wild

načeloma mi je vseeno, ob sobotah imam čas...razen če slučajno kaj pride vmes, ali pa če se odločimo še kakšen vikend na morje skočit. Aja upam da sem kopirala zadnji aktualen seznam? Moram pa še pogum zbrat da pridem na srečanje...sem bolj sramežljive narave, v živo mislimuser posted image

hehe caroline1 tudi mi smo danes jedli mlince in piščanca v omakiuser posted image
jana84 blagor tebi glede kg, no pa še kakšna se najde tuki na oktobrkahuser posted image Mislim da vas je večina ful pridnih pri kg in se niste veliko zredile, razen parih izjem+jazuser posted image


_____________________________

Nobody is perfect...I´m nobody.

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 14:26:14   
sasadejan
pixieMuser posted image  za tako lušno majhen trebušček

Kdaj pa kaj uro predlagate za soboto 04.09.?

Jaz sem bila pa danes pridna sem bila v Tosami in sem v večini vse nabavila. Samo enih vložkov niso imeli. Bom šla pa en drug dan mimo in jih vzela.

Drugače sem pa bila danes varuška in vam povem, da sem tokkkkkkkkkk zmatrana. Mala je tak živček. Pol se je pa kar naenkrat začela jokat in kar ni nehala. Pojma nisem imela kaj jo matra. Malo je manjkalo, da nisem z njo začela jokat.

Pokora si se že odločila kaj boš kuhala? Jaz moram malo po skrinji pogledat kaj imam user posted image .

(odgovor članu born*to*be*wild)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 14:38:01   
Pokora
Sasadejan, a veš da še zmeri ne vem, mož gre pa čez pol urce iz službeuser posted image , se prav čez kako urco moram met narjen. Po mojem ga bom res kar po pico poslala. Pa ti?

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 14:47:01   
Pokora
Mamamajča kje si? Si že iz pregleda?

Majabar, ti imaš pa danes po dolgem času UZ, ne?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 14:47:26   
nejkec
Dons bojo pa men živci popokal!!! user posted image Sploh se ne morm umirit. Kombinacija slabega spanja, vremena, stresa na šihtu... Potem dobim še mejl, da na ZD vič v materinsko šolo jemljejo le nosečnice, ki imajo tam ginekologa. Sj ne, da mi niso mogl to prej povedat (prijavo sem poslala že 22 julija, da bi ja pršla not!). No zdj grem na Šlajmerjevo in loh sam upam, da me porod nau prehitel (predavanja so mislim da do konca septembra), da bo user posted image loh zraven pa da bom imela vsaj malo pojma kako skrbet za novorojenčka. Uf me je to razkurl. Me kr želodec boliuser posted image . Če ima slučajno katera izmed vas urnik predavanj za september bi bila pa zelo hvaležna.

user posted image Na večih seznamih 'kaj potrebujete za odhod iz porodnišnice' piše 5 plenic. Meni ni jasn zakaj tok plenicuser posted image Do doma mam max pol ure. Kje je tu logika?



(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 15:30:14   
Pokora
nejkecuser posted image  Pa si bila malo tečna in vztrajala da si se že zdavnaj prijavila in bi ti lahko takrat povedali? Jaz mislim da ti nič ne more preprečiti da ne bi prišla na predavanje, sploh če spadaš v to občino. Včasih se splača malo potečnariti, ker take ki nič ne rečejo nazaj se je najlažje odkrižati.
Sploh pa glede na vreme ni čudno da te je čisto sesulo. Drži se!

V porodnišnici se ti začne MŠ 6. septembra, evo link:
materinska šola
(jeee naučila sem se naredit link, ne da so črevauser posted image )


Plenice: po mojem so mišljene tetra pleničke - verjetno dve za široko povijanje, 3 pa za rezervouser posted image  Pleničke za enkratno uporabo pa rabiš dve, če bi se slučajno zgodila kakšna nesreča in bi se otroček med previjanjem polulal ali pokakal.


< Sporočilo je popravil Pokora -- 30.8.2010 15:36:49 >

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 15:40:19   
Pokora
Anju mislim da zdaj si pa že zmagala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 15:45:03   
3x mami
jana84, ta teden nimam pregleda. je prestavljen na naslednji, ko imam ctg.

otroski dodatek. tiste, ki ga ze imate, pazite, da prav cas oddate vlogo - preden potece. ko se rodi nov clan, pa je dovolj, da se tja poslje kopijo rojstnega lista in dopis. pa oni potem popravijo.
isto velja tudi za znizano placilo vrtca.

tiste, ki pricakujemo tretjega otroka: po rojstvuse odda tudi vloga za dodatek veliki druzini - se ga prejme enkrat letno. ne pozabit!

za iz porodnisnice. 5 plenic? zakaj pa to? eno das gor, drugo pa imas za rezervo - sploh ce zivis malo dlje. ce si pa blizu, pa ne rabis. itak pri odhodu lahko, verjetno, uporabis plenico iz porodnisnice.
saj se govori o 'pamperskah', a ne, ne o kakih tetra plenicah? ker tele mogoce lahko res kaj vec rabis: eno do dve za siroko povijanje, eno za brisanje, podlaganje itd. vec pa ne vem, zakaj bi.



(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 15:49:42   
luna_25
Hej punce. A ni danes prav fajn dan za poležavat. Že cel dan samo neki počivam in uzivam, mi prav paše. Zjutraj ko še ni padal dež sem šla na sprehod, tako da sem nekaj naredila zase in za otročička. Sedaj pa vse štiri od sebe in nimam nič slabe vestiuser posted image user posted image user posted image . Pa še ko pomislim, da kmalu ne bom več mogla tako cel dan je zadovoljstvo še večjeuser posted image .

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 16:33:09   
Roberta69
IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

IZVIRNO SPOROČILO: Roberta69

Joj, mene je pa danes skoraj kap. Sem stopila na tehtnico in imam kar že 68 kg user posted image , mi je skoraj nepredtsavljivo, da jih bo zdaj zdaj 70 user posted image .




Jaz jih že imam 70 user posted image . Koliko pa si velika?


Sem bolj majhna - 165 cm in imam ponavadi nekje 50-53 kg. Sicer se sploh ne sekiram glede kg in se ne počutim nič debelo, samo številke so mi mal ubitačne user posted image . Sem pa glih s pregleda in tam sem imela pa na tehtnici "samo" 65,5 user posted image , ampak me ne čudi, ker če se pošteno najem, je sigurno takoj za par kil razlike user posted image .


Anju, pridna za štrikanje user posted image . Meni je mami, ko sem bila majhna, ful luštkanih kompletkov naštirakala (jaz se sicer ne spomnim user posted image ), se pa spomnim, da mi je naštrikala in napolnila ene meter velikega medveda user posted image , samo mi sploh ni jasno, kako so se te zadeve kar porazgubile user posted image .


Jaz sem šla enkrat na dekompresijo, čeprav razen 1x nisem nič zares zatekala, ampak tisto ni imelo čisto nobenega učinka...


Sem vmes zasledila ime Trina in mi je fuuuul všeč, je pa tako ime punčki od sosede, sem ga pa pri njih šele prvič slišala.


Joj, kakšne priden kuharice ste user posted image . Mi2 sva se pa glih prejle orng skregala, ker ni kosila in sem jaz vsega kriva, ker se mi ne da v trgovino ali pa vmes, če bi šel on, pražit čebule (sem si zaželela klasičen makaronflajš - tega mi drugače nikoli ne jemo),v glavnem ene zadeve moram prečekirat na netu in se mi pač ne da bit v kuhinji in potem sem jih zdaj slišala od resničnih pa do neresničnih, da ni nič z mano... ve pa s tako lahkoto pišete, kako z levo roko pripravite celovite obroke - bi imel moj user posted image zdajle sigurno doma raje eno od vas... saj po eni strani sem res smotana, ker ima on ful dela (večinoma drugače on kuha - ampak ne pa čist vedno), ampak po drugi strani je pa odrasla oseba in če je lačen, naj si pač naredi za jest (saj sem jaz tut lačna, ampak bom že neki na hitro pojedla)... ma, kaj pa vem, nimam v krvi, da bi kar vsak dan za štedilnikom visela, pa še za mojega user posted image hitro kaj ni dobro...

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 16:40:34   
mamamajča
Hej!
Ja, sem že s pregleda, vse ok. UZ mi ni delala, danes sva samo srčka poslušali, pa v lab. še moram.

NP pa šele 25.9., se mi zdi kar malo pozno, ker pol je pa še samo 3 tedne do roka.

Malo sem vas prebrala, ampak moram it ležat, ker mi mali tolk nogice v rebra potiska, da sploh ne morem sedetuser posted image Ne vem, od kod mu tako veseljeuser posted image

Ja, vreme je super, dežuje 100 na uro in mi prav paše, ker lahko vsi trije lenarimo doma.
Ta malemu pa dovolim risanke gledat, je vsaj pri miruuser posted image

(odgovor članu luna_25)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 16:41:43   
mamamajča
Jana84- če si imela kak zgrešen klic s št., ki je ne poznaš, je mojauser posted image se je mulček s telefonom igraluser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 16:44:22   
mamamajča
Aja kosilo- mi smo pa jedli pršutove torteline s smetanovo omako, pa paradižnik v solati

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?