|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 11:40:13   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: polmaja
Čisto na začetku nosečnosti je namreč ponosno izjavil: "Mi bomo pa imeli odojčka"! Pa je zdaj za vse odojček user posted image  user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ta je dobra user posted image .

bi vas rada brala do konca, pa me mali cuka za noge, roke, racunalnik mece iz narocja, da moram it sedet k njemu in se igrat. ker bi mroal ze spat, ga bom vrgla v voz in peljala ven, da bo spal v vozku zunaj, jaz pa na klopco pa knjigo v roke.

se beremo kasneje.

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 11:48:44   
anju
Najki kako je z malim? so ugotovili kaj mu je?

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 11:53:14   
jana84
user posted image
 
user posted image
 
(nick, starost, kraj bivanja, zaporedna nosečnost, otrok doma in letnik rojstva, spol otroka, kje bomo rodile, naslednji pregled)
 
28.september
SMARNCA 29let, Mozirje, 2. user posted image  1user posted image , user posted image , CE-SG, NP 7.9.
 
30. september
BINABINA 25 let, Celje, 2. user posted image
TINAALEKS 27 let, Ljubljana, 2. , 1 user posted image , user posted image , PO, NP 27.8.
 
1. oktober
 
2.oktober
TINDA 28 let 1.user posted image  
INNA79 30 let 1.user posted image
BIČKA user posted imageuser posted image
TEJČI08 32 let, Šoštanj, 3 user posted image , 2 user posted image  , user posted image , SG,
 
3.oktober
ARUAL2006 33 let, Celje, 2.user posted image , 1 user posted image ,user posted image
GRETAGARBO 28 let, 4.user posted image , 1 user posted imageuser posted image
ROSE85 24 let, 1.user posted image ,user posted image     
BORN*TO*BE*WILD 21 let, Dobrepolje, 1.user posted image ,user posted image Kiara
 
4.oktober
3XMAMI 27 let, Obala, 3.user posted image , 2 user posted image (06, 07) ,user posted image , PO, NP 1.9.
PIKAB84 26 let, S Primorska, 1.user posted image ,   user posted image , PO,
FILISA 28 let, Maribor, 1.user posted image ,user posted image Brina, MB
 
5.oktober
 
6.oktober
KOLUMBO 32 let, 3.user posted image , 2 user posted image , user posted image ,   
NEJAJA 23 let, Koroška, 1.user posted image ,  
LENCICA 2.user posted image
KPMK 26 let, Celje, 2 user posted image , 1 user posted image  (09 Ian), user posted image , CE, NP 16.9.  
BEKA77 25 let, 1.user posted image , user posted image ,
BIČKA1 ?.user posted image , 1user posted imageuser posted image
 
7.oktober
 
8.oktober
MAMICA30
 
9.oktober
 
10.oktober
ZINCHY 22 let, Kranj, 1.user posted image ,user posted image  Mai Peter , KR, NP 23.8., 6.9.
CAROLINE1 Celje, user posted image , CE,  
BIBALEZE1
 
11.oktober
ANJU 29 let, Primorska, 2.user posted image , 1 user posted image  (07), user posted image , PO, NP 6.9.  
NEJKEC 1. user posted image ,  user posted image
MOJCAYA 26 let, 1.user posted image , user posted image , Ptuj
SAMANTKA 24 let, Štajerska, 1.user posted image , user posted image ,  MB
MELAMI
LIJA30 1.user posted image
MELITA 73  36 let, ?user posted image , 1 user posted image (06 Zara),  user posted image Juš, LJ,  
 
12.oktober
PIKICA1111 25 let
TINULA
 
13.oktober
KATRA55 3.user posted image , 1 user posted image ,  
SM10 33 let, 5.user posted image , 1 user posted image ,user posted image
SNEŽAKINJA user posted image
 
14.oktober
ZOJIKA80 Ptuj, 2.user posted image , 1 user posted image ,
 
15.oktober
KROKAR 31 let, 2.user posted image , 1 user posted image ,
ROKIPOKI
? user posted image , 1 user posted image ,
 
16.oktober
MAMAMAJČA Šmarje, ? user posted image , 1 user posted image (07 Mark), user posted image  ,Ptuj, NP 30.8.
POKORA 35 let, Medvode, 5 user posted image ,  1 user posted image  (06), user posted image , LJ, NP 3.9.
 
17.oktober
ŽAN07
 
18.oktober
TYBYSY 36 let, 1.user posted image , user posted image , NM-LJ, NP 23.8.  
S*
33 let,  2.user posted imageuser posted image ,
 
19.oktober
Ninka21
 
20.oktober
EJLA 29 let, 2.user posted image , 1 user posted image ,  
BTO8 2.user posted image , 1 user posted image ,
NOVA.MAMI.81 1.user posted image ,  
 
21.oktober
MISSD 23 let, 2.user posted image , user posted image user posted image , PO-LJ, NP 30.8.
 
22.oktober
SASADEJAN 25 let, Domžale, 1.user posted image , user posted image Mark , LJ, NP 3.9.
MOJCY3
25let, 1.user posted image , NM, NP 9.9.  
BLANCICA
 
23.oktober
JANAJA 26 let, Škofja Loka, 3.user posted image , 2 user posted image  (04 Val, O9 Leon ), user posted image  Rebeka, KR, NP 2.9.
KATIS, ?. user posted image , 1 user posted image , user posted image ,
 
24.oktober
ZANA21 4.user posted image
M&A
34 let, Domžale, 5.user posted image 2 user posted image (05, 07), user posted image , NP 31.8.
 
25.oktober
NIKA1 Ljubljana Polje, 2.user posted image 1 user posted image , user posted image , PO, NP 26.8.  
NAJKI 30 let, Ljubljana, 2.user posted image 1 user posted image ,  user posted image , NP 1.9. 3D, 15.9.  
ORHIDEJA80 29 let, Ljubljana, 1.user posted image , user posted image ,  
ANAU
 
26.oktober
2URSAE 32 let, Ljubljana, 3 user posted image , 2 user posted image , user posted image  Lučka, LJ,
KODRANA 25 let, Dolenjska, 3.user posted image , 1 user posted image
 
27.oktober
POLMAJA 37 let, Obala, 2.user posted image , user posted image Bor, PO, NP 24.8.  
BLOOM1 36 let, Murska Sobota, 8.user posted image , 5 user posted imageuser posted image Natan, MS, NP 14.9.
ROBERTA69 28 let, Ljubljana, 2.user posted image , 1 user posted image , user posted image , LJ
TINA078 31 let, Ljubljana, 2.user posted image ,
ALICIA84 26 let, Domžale, 1.user posted image , user posted image , LJ, NP 13.9.
TIAMO Ljubljana Vevče, 3.user posted image , 1user posted image , user posted image , LJ,
 
28.oktober
LUNA_25 25 let, 1.user posted image , user posted image , NM,  
ČEBELI
3.user posted image , 1 user posted imageuser posted image
URSHY78
32 let, Ljubljana, 1.user posted image ,user posted image , LJ
MAMI_1979
30 let, 5.user posted image , 4 user posted image , user posted image , CE
MARJETICA21
 
29.oktober
JANA84 25 let, S Primorska, 4.user posted image , 1user posted image  (08 Jakob),  user posted image , GO, NP 31.8.   
BRinME 27 let, S. Primorska, 1.user posted imageuser posted image ,  PO, NP 3.9. 
MAJABAR 28 let, Kolumbija, 1. user posted image , user posted image , Medellin Kolumbija, NP 30.8.  
ORTO2 ? user posted image , 1 user posted image
 
30.oktober
 
31.oktober
PixieM 26 let, Koroška, 1.user posted image , user posted image , SG, NP 25.8.  
 
xx.oktober
ANJA83 1.user posted image
 
1.november
STRIPPY Ljubljana 1.user posted image
 
 
user posted image   
user posted image
 
 
 
user posted image
 
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
 
 
user posted image
user posted image
Anonimna ****, Ticamica, Jekica, Himba, Pikicamala


< Sporočilo je popravil jana84 -- 19.8.2010 12:00:53 >

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 11:56:28   
jana84
ok, punce ne me kregat...Sem spet malo "stari" seznam prvlekla na plan...Upam da sem ulovila vse spremembe, ki jih je 3x mami lepo napisala...
Se strinjam z njo in marsikatero drugo, da je tak seznam brez veze vsak teden gor limat, ampak tolk da vemo kje se držimo pa ja, kaj mislite?
Bom se raje potrudla in vsak teden dala seznam kdo ima preglede...Če napišete še zraven kakšne preglede imate (al bo to samo kratek pregled, al UZ, pol se bodo itak lotili že CTG-ji...)...Tako da smo malo bolj na tekočem kaj vse se nam dogaja...

če ima katera pripombe, kar na plan z njimi, sej vas ne bom pojedla preko računalnika user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 11:59:16   
nejkec
Se mi zdi, da še nobena ni omenila Peg Peregotove vozičke. Midva gledava un komplet GT3 pa me zanima, če katera ve predvsem kok kakovostne so lupinice?

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:01:46   
tinaaleks
jana- imaš spet seznam čez? Kar tako naprej, saj imaš rok konec oktobra, tako da ga kar urejajuser posted image user posted image

popravki: 28 let(sem pač že stara), pa lahko dopišeš, da bo user posted image  ime GABRIEL, 27.8. bom imela pa kratek pregled (srček in to je to)

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:01:55   
nejkec
Za seznam: NP imam 23.8., UZ - kontrola rasti, ker je biu moj pikec na zadnjem pregledu premajhen user posted image  

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:05:41   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

Za seznam: NP imam 23.8., UZ - kontrola rasti, ker je biu moj pikec na zadnjem pregledu premajhen user posted image  



koliko pa je velik tvoj pikec???

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:06:09   
nejkec
Eno user posted image , pa ne me kregat, ker je verjetno neumno user posted image . Mi zibke ne bomo imeli in me zanima, če lahko otrok recimo spi v košarici od vozička, zaradi občutka manjšega prostora? Ali je vseeno bolj pametno posteljico obložit?

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:09:10   
tinaaleks
nejkec- moaj je doma spala vedno v posteljici, vendar ko smo šli na vikend, smo jo pustili kar v košarici tisti teden,pa je ravno tako dobro spala....

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:21:09   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: nejkec

Za seznam: NP imam 23.8., UZ - kontrola rasti, ker je biu moj pikec na zadnjem pregledu premajhen user posted image  


Jaz sem jo pa vprašala, koliko meri, pa je rekla, da porodničarjev ne zanima, koliko otrok meri, ampak koliko tehtauser posted image Tako da o nobenih cm nisem seznanjenauser posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:28:45   
kpmk
malamajča - koliko pa tehta tvoj user posted image
meni je na tem pregledu rekel da 1,720 g (33t)

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:30:41   
nejkec
mamamajča, premajhen v smislu, da ima manjši obseg glavice in trebuščka ter manjšo stegnjenico kot bi bilo glede na PDP pričakovati. Koliko je pa ceu velik pa ne vem. Pri 31 tednih je tehtal 1400g, vendar tega G ni komentirala ali je premalo ali ne.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:32:30   
kpmk
nejkec - tudi moj ima manjši obseg bušija, tako da naslednjič mi dela spet UZ, je pa rekel da je čisto na spodnji meji

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:35:32   
anju
nejkec na testih je bola lupinica od peg perego menda ok, samo je menda precej pokončnauser posted image

glede prostora okrog dojenčka. prvi mesec niti še ne vidi prav, tako da mu paše tudi dejansko zmanjšanje prostora, ne samo optično. če ima košara ok dno nima kaj bit narobe, sej tako dosti prespijo v vozičkih.

prvič je kaka 2m spal v zibki, tokrat je ne bi ven vlekla. še razmišljam kje naj spi čez danuser posted image  bom kar malo kavč pogrnila, kupila tisto kačo blazino za dojenje in ga z njo zagradila. prav tako v posteljici ponoči, da bo imel občutek tesnosti.

jana user posted image  bo 3x mami tudi vesela;) moče edino pripomba, sem visela nekje pa ne vem kje, namesto darilca, za tiste ki ne vejo spola, da bi bil dojenček z belo pleničkouser posted image

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:44:18   
Pokora
Mamamajča user posted image user posted image  dobro si potegnilauser posted image
Kako je otroček od tvoje sestre? Se lepo razvija, ali ima kakšne probleme z zdravjem, glede na to, da je rojen tako zgodaj?

Caroline, pa sej počivam, samo zdej bi mi pa reees že pasal mal okol skakat. Bom pa pač še malo počakala.

Tinaaleks, tudi če je "samo" Portorož, morje boš pa le imela! Sva se ravno včeraj z mrožem pogovarjala, da bomo vsaj za novo leto šli na morje, da ga vsaj vidim in probam če je še slan. Pa če se magari kam nižje zapeljemo, da bo bolj toplo. No sej okoli novega leta bojo naši fracki stari že 2-3 mesece, tako da ni panike.

Mi2 sva pa poročena že dobrih 8 let. A vodiva? user posted image  So imeli pa vsi ful probleme z nama, ker sva se poročila, potem pa nisva imela takoj otrok, ker sva hotela prej še malo potovati. Joj kako so bili vsi pametni!

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:52:05   
samantka
Zdravo nosečke!

Pa se nisem nič oglasila, vas pa redno berem. Se kar hitro polnijo te naše strani.

Jaz sem danes začela prat prve stvari, ker se bojim, da bi me naša pikica presenetila in kaj prej prikukala na svet zaradi pregrade, ki mi je niso uspeli v celoti odstranit zaradi nepravilne oblike maternice. Zanima pa me, kako boste ali že perete oblačilca? Uporabljate mehčalec ali je bolje brez? Kaj pa nežnejša oblačila, saj ne vem ali lahko vse te pisane barve skupaj operem, ne bi rada, da se mi že novo vse pobarva? Ali je dovolj, če katero stvar operem le na roke??? U, sem nevedna glede tega.

Drugače pa tudi midva morava v borbo za vozičkom, odločila sva se za peg perego switch.

Lp, Samantka

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:55:13   
polmaja
mamamajča, le brez panike - otročki so si tako zelo različni, še posebaj proti koncu nosečnosti. Bo pač bolj drobčkan, pa ga bo lažje rodit  user posted image . Preverjat pa itak morajo.

papirji - mogoče bo komu to kaj prav prišlo: jaz sem pogodbena delavka (za vsako turo, ki jo prevzamem, posebaj podpišem pogodbo), tako, da uradno nisem zaposlena. Če pa se zaposliš vsaj en dan pred nastopom na porodniško, ti Ministrstvo za delo in družino izplačuje polovico minimalne slovenske plače eno leto. To znese dobrih 300 evrov na mesec, kar je kar nekaj več, kot prispevek za nezaposlene mamice. Ta denar gre "na breme" države, kolikor sem razumela. Skratka, najdite nekoga, ki vas zaposli na hitrico, mu plačajte prispevke za tistih nekaj dni (pokojninsko, zdravstveno) in odnesite papirje na CSD. Mi je socialna delavka sama povedala, a šele, ko sem jo malo pobezala...

Jaz bom poskusila v tej smeri, a ker sem med zadnjimi Oktobrčicami, ki bodo rodile, vam moja izkušnja ne bo mogla kaj prida pomagat (bo prepozno!)

user posted image  - jaz bi tudi rada vedela, če je ok da  novorojenček spi v košari?
    - pa še: katera dudica in katera flaška sta najbolj primerni za prve tedne? Jaz sem se sicer hotela izognit obema, a mi vsi svetujejo, da le imam oboje pripravljeno, ker se nikoli ne ve... Pa bom.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 12:57:36   
nejkec
mene tud zanima glede mehčalca. Iz vaših postov sem razbrala, da se ga ne sme uporabljati, ampak zakaj? Saj če daš na dvojno splakovanje se pa ja spere dol. A je mehčalec kj bolj agresiven od praška?

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 13:06:16   
3x mami
jana84, super za seznam. ga rade volje predam, sam da smo spet na tekocem. po moje dajaj gor samo tistega s pregledi, mogoce na zacetku tedna. potem bo pa treba pocasi pripravit enega z rojstvi user posted image
sem ti pa na zs poslala vse spremembe, ki sem si jih te dneve zabelezila. ce ti bo kaj v pomoč

mehcalec. raje ne uporabljat. ena kemija vec, pa sploh ni potrebna. dajte namesto njega raje uporabljat kis. in dvojno splakovanje - zaradi detergenta.

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 13:12:59   
samantka
Še jaz sporočim svoj termin pregleda. Imam ga v torek, 24. 8. Upam, da bodo lepe novičke in končno vidim spet svojo pikico. Komaj že čakam, sem že tako neučakana.

Niste mi še povedale, ali je dovolj če vrhnja oblačila operem na roke, ali je vseeno bolje pralni stroj?

Lp

(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 13:25:17   
3x mami
jaz bi dala kar lepo vse v pralni stroj. najmanj dela....

(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 13:34:29   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Mamamajča user posted image user posted image  dobro si potegnilauser posted image
Kako je otroček od tvoje sestre? Se lepo razvija, ali ima kakšne probleme z zdravjem, glede na to, da je rojen tako zgodaj?




Super! V ned. smo praznovali njegov 6. rojstni danuser posted image   Za sabo ima nekaj operacij, za očko in mandlje,  tri tedne nazaj je dal skozi menda zadnjo, vsaj upam, da zadnjo. Spomnim se njegovih prvih treh mesecev, ko se je boril za življenje, ampak je kmalu dokazal, da je močno malo bitjece. Razen manjših težavic z očkami in da je malo bolj dovzeten za razne virozice, je ok. je pa bolj drobčkan in z mojim triletnikom sta enkao visoka. Sicer je pa dobro. V šolo še ne gre, lahko bi, ampak je bilo splošno strokovno mnenje, da naj še eno leto počaka.



(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 13:39:45   
mamamajča
Mehčalec- mi smo ga nehali uporabljati v tolikšn količini lani, ko je sin fasal hudo alergijo pa nismo vedeli (in še danes ne vemo), na kaj. Na testiranje ga niso dali, je pristal na antibiotikih, smo pa preventivno umaknili večino kemije iz stanovanja.
Kupujem resda tekoče detergente, nisem pa vedela za to s kisom in bom poskusila.



(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Oktobrke 2010 II
19.8.2010 14:13:53   
jana84
hej...
uf, glede pranja: jaz sem za Jakoba vse normalno oprala v pralnem stroju, pa tud mal mehčalca sem dala zraven...Sem pa uporabljala sensitive prašek in mehčalec še nekaj tednov potem...oz.dokler sem prala ločeno njegove cunje od naših...
Zdaj pa imamo sušilni stroj in razmišljam, da bi res mehčalec ukinla pa poskusla s kisom...Moram še mamo mal povprašat (imamo skupni stroj), če ona kaj ve kako je s tem, al je že kdaj poskusla...
Zdej bom itak izpadla kot ena budala: še enkrat mi prosim povejte kakšen kis je to? user posted image  kje se ga nabavi?

glede dudic in flašk: mi smo za Jakoba imeli vse napravljeno in je tud še kako prav prišlo. Kupli smo od Aventa dudo mislim da 0-6mescev...se ne spomnim prav, obstajajo pa tud 0-3mesce...Cucelj za na flaško pa tud enkico, torej z eno luknjo in vse skupaj od Aventa, flaško tisto ta mičkano 125ml...Zdej imam mislim da še eno flaško doma, ki je nisem nikol uporabljala, tako da moram sam cucelj kupit, pa seveda kakšno dudko...Upam, da je ta user posted image  ne bo uporabljal tolk kot jo Jakob zdej...Ima prav eno grozno obdobje dudlanja in ga ne moremo odnavadit...Seveda ker ima tisti prekleti refluks in bruha ob vsaki najmanjši trmici, kašljanju, če se mu malo slina zaleti...user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?