|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 8:18:31   
KatyK79
jutro punce,

alma - ja obvezno fotke iz 3D!!!!!

drugače bo pa spet en lep dan....še danes!
grem danes kr med službo peš do P, nesem zdravstevno izkaznico za pon. MŠ.
Mi bo čez kakšne dve urce prav pasal sprehod.

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1251
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 8:31:47   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: n a n i

Dobro jutro user posted image

sem imela zanimive sanje danes. Sem sanjala, da smo se dobile na travniku na Stajerskem. Smo sedele lepo v krogu na odejah, razkazovale svoje trebuscke in cvekale.



To si pa imela čudovite sanje. Pa sploh ne bi bilo slabo kaj takega uresničiti, pa čisto odklopiti od ostalih stvari. user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1252
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 9:13:38   
betricija
dobro jutro
danes je spet mrzlo zunaj, no čez dan se ogreje in se je prav fino martinčkat na balkonu.
katy dobro opravi v P. sporoči, kako poteka protokol. baje se dobi neke nalepke zraven?

nani res ne bi bilo prav nič narobe če bi se dobile na kakšnem čveku.

alma čestitke za uspešen 3d in za punčko. juhuuhuuu to bo babnc na svetu. danes pa še morfologija in upam, da je od včeraj na danes dečva kaj zrasla :)

kako ste drugače punce? jaz sem včeraj v BC kupila 2 bodija. imajo tolk luštnih stvari, da bi kar vse imela. dobro da je moj zraven, da me malo bremza. pa taščo sem imela s seboj, pa se je samo na neke oblekce za krst navdušila...jejhata, a veš kje je še krst...sam sva ji dala malo veselja.

imejte se, jaz grem zdajle malo ptiče nafutrat. me vrabci že čakajo na balkonu. lep dan

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1253
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 9:15:37   
zaljubljena23
nani, glede na vreme zunaj, bi se morale podvizati za takšen podviguser posted image

Sprehodi, joj kako jih pogrešam...Ampak na moje stanje tam spodaj ni preveč pametno...Ker že doma sem bolj težko mirna... Zdaj še si glavo belim s tem cukrom, cel dan normalen, a po zajtrku pa visok..Sploh več ne vem kaj naj jem za zajtrk...Očitno najbolje, da cel dan jem samo meso, zelenjavo in solatouser posted image user posted image Da o kg sploh ne govorim...Sem že na -5kguser posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1254
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 9:23:18   
Frutiq
Jutrouser posted image

Se mi prav smilite tiste, ki morate pazit na cukruser posted image . Ne vem kako bi jaz zdržala dieto, ker se sploh ne morem upret sladkemu. Sadje že jem, sveža zelenjava mi pa sploh ne dišiuser posted image .

Eno vprašanje za tiste ki ste Rh-user posted image : ali je potrebno tisto inekcijo dobit točno v 28 tednu al lahko tudi kasneje? Ker jaz sem zdaj izračunala, da sem naročena na ponovni pregled šele, ko bom že v 29t. Ne vem zdaj ali poklicat G in jo vprašat, če je mogoče spregledala al bo 29t še vedno vredu?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1255
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 9:24:03   
ula77
dobro jutro

za tiste, ki jih skrbi UZ, po 30.tednu nam baje pripada še eden, ga se g. prepriča,  če je vse v redu....vsaj to!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1256
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 9:38:06   
betricija
frutiq jaz sem dobila injekcijo za RH- že v 9t,ker sem krvavela. sedaj imam naslednji pregled v 28t in bom takrat dobila zopet injekcijo. ne vem kako je s temi injekcijami, vendar ti priporočam, da pokličeš G in jo vprašaš.

ula, po našem vrlem zdravniškem zakonu ti pripadata samo 2 UZ. včasih so bili 3 uz. 1 uz je narejem ko prideš prvič k G in ti pregleda ali je plod, utrip prisoten, 2 uz pa je mišljem kot morfologija. ta 3 uz ga G naredijo samo zato, da se prepričajo da je vse ok, pa še to samo nekateri. ostali se držijo navodil. vem, da imajo v lj. ZD sedaj nove rač.programe, kjer mora G za vsakič ko prideš na pregled vpisat kaj vse ti je delal in odkljukat katere preiskave dela. če želi, da naredi še 1 dodatni uz, mora malce pogoljufati program, da jo spusti naprej...
meni gre na živce edino to, da je treba kar nekaj preiskav plačati. npr. NS, pa bris za streptokop b, ki ga vsi G delajo. služijo.kaj čmo.

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1257
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 10:15:26   
ula77
hja, izgleda, da se bojijo davčne, saj jih konc koncev le ta lahko začopati, ker niso izstavli računa za storitve, ki so jih opravili in s tem posledično ne bo davka...tako to gre v zdravstvu.
Kar se tiče samega programa, ki ga zelo dobro poznam, v bistvu ni panike za guljfat....
Zdi se mi, da g. ki UZ opravljajo vmes, jih pač ne vpišejo,tudi v knjižico ne, so pa res bolj hitro narejeni.
Pri meni ni nikjer zabeležen uz v 12 tednu, npr....
ah, to je isto kot brušenje zobnega kamna,  storitev je samoplačniška, pa ga še vedno v večini primerov brusijo zastonj...
 
Brcike jaz čutim večinoma samo spodaj, na obeh straneh pa v sredini, le zgoraj ne, kar vejretno pomeni, da se še sploh ni na glavo postavil??? 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1258
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 10:21:51   
Frutiq
IZVIRNO SPOROČILO: ula77


Brcike jaz čutim večinoma samo spodaj, na obeh straneh pa v sredini, le zgoraj ne, kar vejretno pomeni, da se še sploh ni na glavo postavil??? 


Ja, res je tako, v tednih okoli morfe sem jaz čutila brcike zgoraj, nekoliko nad popkom in je UZ pokazal, da je obrnjen na glavo, potem sem pa kar en dan začela čutiti brcike spodaj in zdaj na UZ-ju v torek je bilo videti, da je spet obrnjen z nogicami navzdol. Tako da očitno ima še dovolj prostora za obračanje in če je user posted image na morfo obrnjen navzdol, to še ne pomeni, da bo tako tudi ostalo...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1259
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 10:25:05   
Arwenko
Hja, moj sicer dela 3. uz, ampak ga doplačaš nekih 30 eur se mi zdi. Dejstvo pa je, da ti ne pripada, kaj pa vem ali je to smiselno ali ne no. Se mi itak zdi, da če je kaj narobe ali imaš težave, pol ti ga itak naredi, kot urgentnega, če pa ni nič narobe, pa je dejansko vprašanje ali je resnično treba. Kaj pa moja mami, pri meni ni imela niti enega UZ, pa sem tudi čisto vredu user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1260
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 10:30:34   
ula77
ej, saj se strinjam. Verjetno že vedo, kdaj je potreben.

Ampak jaz bi ga še imela,  da vidimo  kaj skriva dete med nogicami....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1261
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 10:57:23   
KatyK79
evo me, sem že nazaj iz P, je bilo luštno, 40 minutni sprehod, pa tako prijetno je okoli P user posted image .
vglavnem tiste ki greste v MŠ v P Lj., gresta v leseno hišico, ki je za staro P (stara P pa je takoj za novo). se pravi lesena hišica, takoj ko pridete notri pa greste na desno.
fora vsega je, da maš zdravstevno in da ti oni naredijo nalepke ki jih potrebuješ za šolo.
to je to!

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1262
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 11:57:01   
mag3
Ojla user posted image .

To sem pa tudi že jaz razmišljala, kako vejo kako je user posted image  obrnjen, če po morfologiji ni več UZ. In kar se vidi na morfologiji se vidi in ostalih 16-18 tednov približno do poroda niiiič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1263
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 12:26:37   
betricija
oj

katy a to si bila na Šlajmarjevi 3? leonišče? no srečno v ponedeljek.a bo šel tvoj s tabo?

glede obračanja na glavo, je meni včeraj Pušenjak rekel, da je do 37t vse mogoče in da se lahko obrača vsak dan drugače.

no mene so pa od okulista klicali, da optik ne more na dogovorjen datum narediti pregled in če lahko že kar jutri pridem. kul spet bom v Ljubljani.

a katero kaj glava boli? meni jo bo raznesel.mal sem nahodna, pomojem imam sinuse zabasane. spet bodo čajčki pa limonce in pomaranče na vrsti.super vitaminčki...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1264
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 12:37:48   
KatyK79
ja betricija Šlajmerjeva 3a, in ja moj gre z mano.
no ti pa le pazi nase da te kakšen prehlad ne položi v posteljo! jaz vsako leto na jesen zbolim, tako da treba letos res paziti.

joj punce a veste, da bo čez 3 mesece že naš mesec, nekatere, tiste prve boste šle že rodit. ne morem verjet kako gre hitro.
me prav zanima katera bo prva, led prebila user posted image


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1265
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 13:54:26   
ula77
joj, a že tako kmalu bo vsega konec? jaz še vedno nekako računam,da imam 4. mesece za kaj pripravit za dete, je pa res,da pride k nam Božiček.....ampak ja,sedaj bo  treba se kmal v akcijo spravit.....
pa  najt bele,  zelene in rumene pajacke,ker kot izgleda do konca ne bomo vedli....user posted image ali user posted image ,ha ha...
komaj čakam, da držim najino dete v rokah,juhu!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1266
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:19:27   
n a n i
Ula77 zanimivo kako razlicno racunamo. Jaz ze 2 tedna pravim, da imam se 3 mesece, saj komaj cakam, da pride bebica na svet. Tale bolniska ni nic fajn.

Imam pa zanimivo skoraj vse pripravljeno za dojencka. no tko v teoriji. Sedaj samo cakam dostave na dom. Se dobro, da imam internet. Sem ugotovila, da so otroski sedezi ful cenejsi v tujini. In sedaj cakam, da mi ga dostavijo. Ce katera rabi link, ga z veseljem sporocim. Vozickov pa nisem cenejsih nasla. No vsaj vem katerega bomo kupili. Sej to se je cas. Posteljica bo kar moja oz. smo ravno prejsnji teden ugotovili, da je bila ta posteljica narejena za mojo mami, tako da ima zgodovinsko vrednost. Jogi smo morali narediti po meri. So mi ga ze dostavili. Sva ga vzela iz lateksa. Sem nasla ful poceni varianto. 80 EUR, pa se pralno prevleko ima. Sem preklicala pol Slovenije in so mi ga vsepovsod ponujali za okoli 140 EUR.

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1267
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:26:39   
zaljubljena23
user posted image user posted image jaz tudi računam 3 mesece, pa imam okrog božička rok..Se mi lepše slišiuser posted image user posted image v bistvu naj bi takrat že bili donošeni..Torej pri meni še točno 13 tednov...Huh, bo tole hitro minilo...Nabavni pa še nismo bili veliko...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1268
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:29:24   
ula77
hja, nani, jaz razen enega pajacka,v katerem bo dete prišlo domov, nimam se nič, tako da  se s tistimi 4 meseci tolažim zaradi naše lenobice...user posted image user posted image

posteljo bom dobila od sestre, ker jo je moja mami kupla za obe, kot začetek ene družinske tradicije, voziček bova ravno tako dobila, me pa zanima kakšna lupinica. kje si našla cenovno ugodne?

grem nečaku kupit darilo, morda še za  naše dete kaj najdem...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1269
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:30:20   
n a n i
Zaljubljena23 vidim, da si doma blizu Ptuja. Zanima me, ce bos tudi ti urejala papirje na CSD Ptuj ali spadas pod MB?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1270
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:33:41   
zaljubljena23
nani, jaz spadam pod Ptuj..Zakaj?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1271
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:35:26   
n a n i
Ker moram jaz tudi na Ptuju vse urejat. In mi ni nic vsec, da mora ocka za dopust urejati sele po rojstvu. Torej ce rodim v petek, v ponedeljek pa grem domov, kdaj naj on iz LJ prileti do Ptuja ?? a imas ti kaksne druge informacije?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1272
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:41:31   
zaljubljena23
Hja, žal ne...Kaj če pa bi poklicala na CSD..Jaz sem jih tudi zadnjič klicala, ker po pravem naj bi vlogo za porodniško oddal 30 dni pred nastopom le te..Ker pa bom jaz v delovno razmerje vstopila samo nekaj dni prej ne morem te vloge oddati tako hitro...In so mi dejali, da ni problema, če oddam kakšen dan prej pred nastopom porodniške...Tako, da bo tako najbolj ziher...Pa mogoče vprašaš, če lahko kako drugače dostaviš papirje, npr preko faksa ali moraš obvezno tja...

Aja, urejanje dopusta za očka pa je čist logično, da se uredi po rojstvu..Konec koncev fiksnega datuma kdaj bo dete privekalo na svet ni


< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 2.9.2010 15:42:41 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1273
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 15:48:27   
n a n i
Sej sem klicala. Ponavadi lahko dajo ocetje vloge tudi prej, potem pa samo javijo datum poroda in one vpisejo same noter. Na Ptuju pa to ni mogoce. Je rekla, da se razlikuje od CSD do CSD. Jaz pa sem jo klicala, ker bi rada malo pred oktobrom oddala, da se mi ne bi stela v povprecje plac se oktobrska placa oz bolniska, ker je seveda nizja. Pa se ni cist zjasnila, ce lahko pridem kak dan prej. Se se odloca ;)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1274
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 16:11:46   
miskula
nani tudi mene zanima kje si nabavla lupinco pa jogi?

Jaz imam točno danes čez 3 mesce rok. Res je hitro minilo tole, bom mogla kar pohitet da bom še ostale stvari nabavla za našo user posted image .
Punce a ve kaj nabavlate preko BC ko imajo akcije. Dlig danes so prišle novičke in da bodo imeli 6.9. znižan maxi cosijevo lupinico za 30%. to je pa kar ne? Sam mislim, da barve pa ne moreš zbirat.

Drugač sem mela pa jaz danes kontrolo vode, ker sem jo imela zadnjič kar slabo. In je sedaj super. Pa kruha ne smem jest in se tudi pozna sem na - 1,2 kg minusa, mater sem ponosna. user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  49 50 [51] 52 53   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?