|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:40:43   
KatyK79
betricija - hvala za tvoje mnenje!
pa sory glede istih vprašanj glede cuker testa...mal sem pozabljiva user posted image
kar se pa kopanje tiče, dvomim da bom letos še morje vidla.....v mislih sem imela Atlantis ali pa bazen na fakulteti na šport....kaj drugega v Lj. itak ni.
kakorkoli bom počakala pregled in vprašala G.


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:48:08   
Arwenko
Jaz sem bila plavat tako v bazenu (Olimije - Orhidelija), kot v morju, prav tako hodim v savno, ki mi super paše in mi pomaga odvajat odvečno vodo in držat otekanje v šahu in je vse skupaj super, nobenih težav, nobenih glivic, ničesar. Jaz nebi delala panike, če ti paše, pač greš, če ne pa ne. Nima smisla da greš če te je potem strah, da bo kaj narobe in nima smisla da si doma ker je strah koga drugega. 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:48:24   
zaljubljena23
tasika, fajn reši danes na dolgem cuker testu...

alma, upam da ne..Da se stanje s hormoni spet malo umiri...Jaz nisem bila na 3D in tudi ne bom šla...Kar se pa tiče diete, ni tak bav bav, jaz sem teden dni na njej, pa še živimuser posted image user posted image user posted image user posted image samo, da bo naš škratek zdrav in da ne bo težak porod...Dobro, da je še samo dobre tri mesece pa pol do konca, če rodim seveda na rok...

Katy, naš škratek tudi ni kaj ekstra aktiven, samo dopoldan in zvečer, včasih pa še popoldan...Imam pa tudi sama posteljico bolj zadaj...

fuego, prvi rezultat (na tešče je bil 5.0), po pitju glukoze 1 uro je bil 10 pa nekaj, se ne spomnim točno, drugo uro je bil 9 pa nekaj, tretjo pa 5,6...Fuego, mera za toleranco po prvi uri je 7,8 (tako da če si ga ti imela malo več kot 8 še ni neke sile)...Hmm, na kakšni podlagi se odločajo za aparat mi ni jasno...Meni je samo sestra rekla, da če bi bila v normalnih okoliščinah, torej ne noseča, me ne bi tako resno jemali, zdaj pa gre tukaj za nosečnost in otroka pa me spremljajo...Kajti njihov cilj je, da rodim zdravega otroka in nimam težkega poroda...Namreč ti otroci imajo običajno povečano težo, so slabo razviti (najbolj se pozna pri pljučih) in zame bi bil porod izredno težak...Mogoče vpliva tudi to, da sem dobila aparat, ker spadam med težkokategornike in ker imamo že v družini sladkorne bolnike...Vglavnem, zaenkrat meritve kažejo, da je cuker pod mejo...Bomo videli kaj bo rekla v petek na kontroli...Aja, dieta mora temeljiti na izogibanju maščob in sladkorja...Najvažnejše pa je, da ogljikovi hidrati tudi nabijejo cuker, torej se moram izogibat tudi temu...

Aja, še tole, želja po sladkem nima veze s cukrom..Jaz sem pojedla izredno malo sladkega...Pač hormoni so trenutno na višku in trebušna slinavka ne deluje najbolje...Vglavnem pri meni še ta riziko poveča štart N z preveč kg in sladkorna v družini...Tako, da če pojeste dosti sladkega ni nujno, da imate cuker..Tole nima veze s tem..Če pa še katero zanima kaj o tej prehrani pa naj vpraša..Sem imela predavanja o tem kaj lahko jem in kaj neuser posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 9:48:49   
betricija
katy, Žigonova ti bo rekla, da kar pojdi. in jaz ti pravim, da pojdi raje na fakulteto.pa morda se malce pozanimi, kdaj vodo v bazenih menjajo, da je sveža in čimbolj čista. in glede pozabljivosti...jah noseča siuser posted image user posted image . ti je vse oproščeno hehehe.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 11:25:00   
ula77
joj,kako paše it danes na sprehod,  je tisto pravo jesensko vreme, ko si vesel, da te soncek greje, pa vseeno ni preveč....user posted image
 
Upam,  da bo kakšen  tak dan tudi decembra, ko se bomo me vozičkale.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 11:27:00   
fuego
zaljubljena23 - hvala za izčrpen odgovor!user posted image Očitno niso samo meritve važne, ampak pogledajo tudi ostale okoliščine in se odločijo...

Jaz sem tudi potem šla še na predavanje o zdravi prehrani...kar poučno in koristno za vse - v bistvu bi morali vsi tako jesti.

Zdaj se probam držati pravila, da če že jem sladkarije, jih probam takoj po kosilu oz. kakšnem večjem obroku v katerem je veliko zelenjave...zelenjava namreč malo ublaži dvig sladkorja.



(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 13:06:40   
KatyK79
kok je zunaj luštno, sem šla v trgovino....bi šla lahko kr ven in hodila in hodila...
no bom pa ob 4 izkoristila še tale sonček.user posted image


(odgovor članu fuego)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 13:42:21   
ula77
sem bla na eni redki kavi na sončku, je res pasalo...user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 14:00:29   
obcinarka
joj kaj me nervirate s tem sončkom... itak ste že dosegle da odletim dans ob 3 iz službe in ne ob 5...... sam sm pa smotana, zato sm se odločla da grem na luft!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.. rabim energijo in voljo, ne morm verjet da je kar nimam dans...
pomagajteuser posted image  

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 14:04:44   
ula77
super, dan je lep,kot še dolgo ne!
Sprehodi se mal  po mestu, privošči kak čajček, in če bi bli v Parizu, bi ti rekla, da si kupi klobuk!!user posted image

Uživaj!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 14:44:16   
obcinarka
hahahah..no ula realnost... če z 20 min. odletim, sm na deželi, grem v goz nabrat mal zelenja da ga skombiniram z okrasnimi bučami... kupla si bom pa sladoled !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa tud ni tak slabo, al ne??user posted image user posted image
tralalalalal

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 16:03:13   
ula77
super je, mene je mal zaneslo...

Tudi jaz sem na deželi, v gozd si pa skoraj ne upam. tekom lifa sem se skozi tam potikala, pa so se me klopi izogibali...odkar sem user posted image ,pa sem jih tudi na travniku že fasala.....letos torej gobarjenje odpade.

Uživajte v soncku in objemčkih!

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 19:02:19   
n a n i
Zivjo cvekice,

ste se pa orenk nacvekale v zadnjih dneh. Sem rabla kar pol dneva, da sem vas prebrala. Sem bila malo na off od racunalnika, saj sem imela necaka in necakinjo na obisku. Ker jima ne dovolim viseti na racunalniku in TV, sem morala biti za vzgled, tako da nisem nic prizigala racunalnika. Kljub mojih strahovom, da nam bo dolgcas, ker moram biti jaz zaradi bolniske noter, smo se imeli super. Celo tako super, da sta podaljsala do zadnjega dneva pocitnic. Je pa mi prav fajn, ker je taki obcutek, kot da ima nas dojencek starejsega brata in sestrico. Ful sta se pogovarjala z njim, ga bozala, lubckala, delala nacrte kaj vse bodo poceli, ko bo zunaj. No sej prve  mesce bo glih zanimiv pol urce, ko se se ne bo tako odzival.

Dobrodosle vse nove in cestitke vsem za uspesno opravljene morfologije in preglede.user posted image Sem pa opazila, da vas je ze kar nekaj s povisanim cukrom. Jaz imam test naslednji teden. Mocno upam, da bo negativen, ker si sebe nekako ne predstavljam na tej dieti, saj mi sveza zelenjava nikakor ne gre ze od rojstva naprej ;) Zivljenje brez sladkarij... no go for me

Zaljubljena 23 kako pa npr. izgleda jedilnik za en dan? A je kaksno sadje tudi prepovedano ali pa zelenjava? Npr paradiznikove omake??

Betricija pri tebi pa se je dogajalo. To so delali zivcki na polno. Sem ful vesela, da je vse ok. Sedaj pa le pocivaj in se prepusti razvajanju.

Arwenko sem prebrala, da te mika 3D. V ZD Sentvid stane baje cca 45 EUR. Sem slisala same pohvale o njih. Naj bi pa bil tako poceni, ker kao nic ne sluzijo s tem.

KatyK jaz osebno bi na tvojem mestu malo preverila kateri bazeni so cistejsi v LJ. Sem slisala, da naj bi bil na sportni fakulteti med najcistejsimi v LJ.

Obcutljivost - odkar sem noseca, sem manj obcutljiva kot prej. user posted image  prej sem se pri filmih takoj razjokala, sedaj pa me nic ne premakne. Se dragemu prav zabavno zdi in imava cele storije glede tega.

Kg - uff sploh ne  upam stopiti na tehtnico. Odkar sem nehala bruhati kg samo letijo gor in to prevec. Me je zadnjic ze opozorila, da ne rabim sedaj nadoknaditi za nazaj, ampak da moram pazit, da se ne zredim za vec kot 2 kg na mesec, ker je vec lahko ze nevarno za user posted image  in mene. Jaz pa pridelam toliko ze v enem ali dveh tednih. Bom ziher kregana naslednji teden. Dosti je verjetno tudi to krivo, da sem na bolniski, in pol lahko samo lezim in se prekladam iz enga boka na drugi bok in jem user posted image  na kratkih sprehodih pa ne porabim ravno dosti kalorij. Moje misice so ze cist ovenele in jaz cist zalostna, sej sem drugace ful sportala.

Brcike - ceprav nosim ful spredaj in nizko jih ful cutim. pa pravijo, da naj bi jih tiste, ki nosimo spredaj manj. user posted image  Je pa nas Aussie totalni razbojnik. Ceprav tudi opazam, da je kaksen dan bolj len in mal pobrca zjutraj, pa zvecer in seveda obvezno ponoci. Je pa totalna akcija, ce kaj polozim na trebuh. Takrat pa zbrca na polno. A se katero brcike ful bolijo? Mene vcasih, ko brca cist nekje spodaj ful bolijo. Kot da bi me z nozem rezali. Ful ostra bolecina. Pa zdi se mi, da bo kaksna roka ven pogledala. Upam, da nimam skrajsanega MV, ker mi to nic ne merijo. A ima kaksna izkusnje s tem?

Sigurno sem se marsikaj pozabla komentirat, a sem ze tko bila predolga.

Uzivajte v soncku in user posted image


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 19:22:50   
zaljubljena23
nani, prepovedani so sladkorji (škrob), maščobe in ogljikovi hidrati....Sadje ni, pač pazit moraš, da res ne ješ tistega najbolj sladkega, najboljše so jabolke..Zelenjave veliko, ker imajo vlaknine, ki nekako zbijejo sladkor...Izogibati se moraš stvarem, ki so narejene iz bele moke, razkuhanim testeninam, krompirju...

Jaz pri sebi še ugotavljam kaj naj jem za zajtrk, ker ga imam 90 min po njem cuker povišan...Za kosilo sem danes imela piščančjo juho (čist malo zakuhe), svinjski zrezek (rodi) na naraven način, riž z zelenjavo in solato....Večerja, hmm je običajno sestavljena iz jogurta (lahkega) kakšnega sadja ali kruha..vglavnem gledam, da se izogibam zgornjim stvarem...

Glede tvojih problemov pa najbolje, da povprašaš G...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 19:57:15   
KatyK79
nani - hm zanimivo tole brcanje...kaj pa vem, mene moj sinko ne brca tako možno tako da težko rečem. sploh si ne predstavljam da bi brcnu tako močno da bi me zabolelo, pa tudi ponoči me že brca me to ne zbudi. jaz mislim da s brcanjem pri tebi ni nič narobe, očitno res vsaka po svoje to čuti in doživlja in si dve user posted image nista enaki.
zaradi boljšega občutka pa vseeno vprašaj G kaj misli ona.

sedaj imam pa jaz spet eno vprašanje!
Od sedaj naprej naj nam ne bi pripadala noben UV več...pa me zanima kako G ve, kdaj je otroček obrnjen z glavico navzdol pa kako npr. vidijo koliko imaš plodovnice in take zadeve...
verjetno poleg UZ, poslušanja srčka in na koncu CTG-ja ni nobenih drugih preiskav?!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 20:15:47   
aischa1
KatyK79 takrat ko sem bila jaz noseča za moje 3 punce je blo rev več uzuser posted image tako,da sedaj verjetno bodo še vedno naredili uz tan mekje pri 30t jaz upamuser posted image tako mi je tudi sestra rekla da bomo mogoče pri 30t vidli spol tako da predvidevam da bo delal uz.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 20:33:09   
betricija
čer
jaz prišla malo prej domov.

katy, mislim, da ti bo Žigonova še kak UZ naredila. zadnjič mi je sodelavka, ki je tudi njena pacientka rekla,da zihr naredi še v 30t.za njeno dušo, da preveri če je vse ok.

o nani smo te že malo pogrešali. praviš da si imela dva cukra pri sebi. jaz tudi komaj čakam, da bo moja sestra spet zanosila in uspešno donosila. da med bratranci in sestričnami ne bo preveč razlike v letih. potem pa bo vesele izmenjave. enkrat bo ona na počitnicah,drugič jaz.

ula ti si taka kot jaz. tudi jaz živim ob gozdu, meni je tak lepo, ko sem zjutraj v kopalnici in pogledam ven in se dve srni paseta..samo mene sedaj tudi težko v gozd dobiš. pri nas v kamniškem gozdu je pa še toliko klopov minigitis, da se ne bom hecala. in moj ravno sedaj hoče rint po gozdu, gobe nabirat, pa pol bo kostanj, prej ga premaknit nisem mogla iz bajte.

tolk, gremo košarko gledat.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 20:55:32   
KatyK79
he he he, kaj vse živimo v/ob gozdu? user posted image
ja betricija poznam občutek ko zjutraj pred hišo vidiš srnice....no to je lepa stran tega, so pa tudi klopi, medoti in še kaj.



(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 21:10:29   
betricija
ah katy, pri nas sta ravno ti dve srni, ki sta res tako ljubki, na vrtu naredili toliko škode, da je bilo treba ograjo postavit. pa kje to pride zraven.pojedli sta vse jagode, pa vrtnice, pol smo pa ograjo naredil in sedaj je mir. jagode so se opomogle, malin sem se najedla, fižol je pobran, paradižnika se bom pa tud najedla, pa še cveti. bo treba kakšno omakco za ozimnico.
EJ KAKŠN MEDVED? KATY kje ti živiš. da jaz dobim medveda pred bajto, me ni več iz bajte za dobit. sam če bo pri nas kakšen medo prišel iz gozda bo nacionalna panika.a veš kolk bo šele potem gob, ker si noben ne bi upam v gozd...brrr sam medveda ne. no lisica je bila pa včeraj pred našim vhodom. kure zbira za ozimnico...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 21:49:03   
KatyK79
he he he betricija....ja, pred leti sem vidla medota, tu pri nas jih je baje kr nekaj, samo jaz se vedno sprehajam s kužkom tako da me ni strah, vem da bi me kuža opozoril na kosmatinca.
drugače sem pa iz smeri proti Kureščku, če kaj poznaš!

nočko punce!



(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 21:52:25   
alma82
Dober večer user posted image
joj tale RR mi dela take probleme user posted image  sem parkrat že danes probala danes kliknit ''odgovori'', pa mi kar ni hotlo odpreti novega okna za post... ga je odpiralo in odpiralo, odprlo pa ni user posted image
no zdej je pa ratalo user posted image

Evo danes smo imeli 3D user posted image
naša Pipi je na brzino razširila nogice, tako da smo lepo videli luliko, potem je pa nogice skup tiščala do konca user posted image  Težka je okol 570g  user posted image

Bomo vidli, kako bo jutri, ko imam morfo pri svoji G. Upam da se bodo mere ujemale user posted image

Slikce bom dala jutri gor. Upam da mi bo ratalo dati tudi kakšen posnetek.

Zdej pa letim spat, jutri pa na morfo user posted image
upam da jutri še enkrat vidimo luliko user posted image

nočka vsem

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 21:53:45   
n a n i
mm punce kolk sem vam faus, da zivita zraven gozda. obozujem naravo. medvetki se mi zdijo tko luskani, glih tko fajn za objemat ;) ceprav no.. v resnici si ne zelim bliznjega srecanja z nobenim..

Betricija mi bomo imeli kar veliko razliko. Moj necak bo tocno 11 let starejsi, necakinja pa 7 let. Bo pa necak ze za ponucat za varusko ;) ima pa dragi 2 tedna staro necakinjo tko da bo po tej strani manjsa razlika.

Nocko in lepe sanje.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 21:56:20   
zaljubljena23
alma, super za uspešno 3D, pa uspešno jutri na morfologijiuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: Decembrke 2010 II.del
1.9.2010 22:02:37   
aischa1
Alma82user posted image za uspešno 3d in za potrjeno lulicouser posted image  jutri pa še uživaj na morfologiji.
Jutri pa slikiceuser posted image user posted image .

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: Decembrke 2010 II.del
2.9.2010 8:13:26   
n a n i
Dobro jutro user posted image

sem imela zanimive sanje danes. Sem sanjala, da smo se dobile na travniku na Stajerskem. Smo sedele lepo v krogu na odejah, razkazovale svoje trebuscke in cvekale.

Amla82 cestitke za 3D. Pa le niso vsi decembrcki skrivnostni :)

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  48 49 [50] 51 52   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!