|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 20:03:36   
BabyKitty
Punce jaz imam krče SKOZ... ne govorim o 10x na dan... govorim o na vsake 5 minut... v porodnišnici na CTG-ju celo na 2 minuti... in mi res ni več jasno za kaj se gre... mi je jasno, da to niso "tapravi" in zdej pa morm it rodit, ker bolijo še vseeno ne toliko, ampak kaj za vraga pol so user posted image sem pa bila v nedeljo odprta za en prst... zdej pa rajš nevem kok sm user posted image in me prov ob živce spravlja ker nevem pri čem sem...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 20:34:33   
Arwenko
BabyKitty moja mami je bila takrat ko je bila z mano noseča odprta za 2 prsta več kot 14 dni, preden so jo pol vseeno sprejeli v porodnišnico in ji sprožili, to je bilo cca. 14 dni pred njenim PDP. Tako da 1 prst odprta si lahko tudi cel mesec user posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 20:42:21   
BabyKitty
Arwenko sej to na žalost vem user posted image da en prst ni nič... ampak popadki me spravljajo ob živce... ker se mi zdi, kot da če grem pa zdej v trgovino mi bo pa tm voda odtekla user posted image skoz se mi zdi, da sem kar malo v nizkem štartu... to me živcira... sploh ker mora mali še vsaj en teden not zdržat, da bo lepo donošen... bi najraje kar une vir80 vložke nosila okoli user posted image strogo počivanje mi pa ne gre najboljš... ker potem mislim samo še na bolečino in na popadke, drugače se pa vsaj malo zamotim user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 21:08:26   
aischa1
Pozdravljene kako ste kaj?Joj mene pa hrbet danes ful boli ve katera kaj bi pomagalo proti bolečinam.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 21:13:25   
špica84
Aischa to bi tudi mene zanimalo.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 21:29:10   
BabyKitty
Lekadol?

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 21:48:56   
špica84
ah to le začasno reši težave s križem,bi rabla kr dolgoročnega

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 21:58:57   
BabyKitty
špica84 dolgoročne so pa druge metode user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 22:01:00   
enamimi
špica84, Mjavmjav, alma82 punce hvala za prijeten čvek, škoda da nas ni bilo več, joooj kok bi nas šele takrat gledal  user posted image
to moramo še ponoviti, če ne z bušiji pa z bebicami

alma82 heheee user posted image   pa ti si carica 

mene hvala bogu zaenkrat še nič ne matra, razen spanja oz. prestavljanja z levega na desni bok in občasne bolečine tam spodaj, sem drugače kr aktivna, skos nekam šibam, da me že kr postran gledajo 

juhuuuuuu vikend, upam da bo sončen........uživajte! user posted image


(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 7:30:47   
saška26
Jutrouser posted image zaspanke. Jaz ne morem več spat me že vse tišči od ležanja.

Hvala vam za odgovor, se bom verjetno odločila za javno banko.

Lepo ljubljančanke, da ste se doble, fajn fajn.

Zdaj pa grem nekaj papcat, ptem pa upam da bo lep dan za kakšen sprehod, user posted image

Lepo soboto vsem

(odgovor članu enamimi)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 12:43:45   
BabyKitty
Jutro punce... tok lep dan, jst pa tok lena user posted image

Spet štrajkate čez vikend?

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 13:08:15   
Arwenko
Jsz sem tu user posted image

Perem cotike za bebiko in čakam, da pride moj iz službe.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 13:27:42   
zaljubljena23
arwenko, a še prideš k meniuser posted image

Jaz kuham kosilo...Včeraj sem imela vojno s papirologijo, sem šla podpisat pogodbo o zaposlitvi, ta teden se moram iti odjavit z borze, zavarovanje, pol 16. pa šibam na csd...Malo sva lukala včeraj v CE po kombinezončkih, nič našla, edino en lubani kompletek sva vzela v h&m, moram še danes malo na Ptuju pogledat, če ne pa bom morala naslednji teden v MB-ju pogledat, ko greva končno naročit vozek...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 15:07:32   
n a n i
Zivjo punce,

vidim, da ste se prav lustno imele na srcanju. Skoda, da se vam nisem mogla pridruziti.

Alma82 si pa prav navihana, kako si prestrasila dragega. Si me prav nasmejala, ceprav verjamem, da njemu ni bilo niti najmanj smesno.

Spica84 meni pri bolecinah v krizu in vratu ful pomaga masaza.

Torba za P.. Jaz je nisem mislila pripravit se kaksna dva tedna, pa jo bom morala ta teden, saj nasa bebica ne raste dovolj, pa tudi plodovnice ji zmanjkuje. Imamo prvi dan 36 tedna manj kot 2kg. In se bo stanje isto naslednji teden me kar zadrzijo v P in bomo zibali. Sicer nisem niti malo navdusena, ker ne bomo donoseni. Bomo videli kaj nam prinese ta teden.
A ima katera od vas ze izkusnje s premalo plodovnice ali pa zastojem rasti? Saj vem, da je vsaka zgodba drugacna, a me vseeno ful zanimajo realne izkusnje.

uzivajte v soncku in gnezdenju 

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 15:46:50   
BabyKitty
n a n i sicer sama nimam izkušnje, je bila pa punca poleg mene v porodnišnici hospitalizirana zaradi tega... njena mala naj bi imela v 37. tednu samo 2,5 kg... ona pa povišan pritisk... in so ji rekli, da ji bodo sprožili porod... mala se je zgleda utrašila in se odločla pridt sama user posted image Zelo verjetno te bodo zadržali v bolnici, kjer boš mogla strogo počivat in bodo preverjali kako mala pridobiva na teži... če ne bo dovolj pa sprožijo...

zaljubljena23 papirologija... bleeeeh... dobro, da sem rešena tega user posted image

Arwenko tudi jaz čakam, da pride moj najdražji domov... ampak bom še čakaaaala user posted image

Jaz sem se pa spravla vn na krajši sprehod user posted image pa voziček moj sem malo naštudirala in pripravila za sprehode v dvoje user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.11.2010 21:12:11   
Mjavmjav
Midva sva šla pa danes na ogled Postojnske P. in mislim, da sva zdaj kar odločena da greva tja, če bova lahko izbirala. Pogovarjala sva se z eno babico, malo sva pokukala po prostorih, preverila kje je vhod, kam se pride in koliko časa rabiva do tja (definitivno manj kot do Lj).
Saj zdaj sploh ne vem kam bi me peljal rešilec, če bi šla slučajno z njim - ker je Postojna pomoje bližje, sam pa nas verjetno bolj pod Ljubljano štejejo.. kaj pa vem. V glavnem, zdaj sem še bolj pomirjena, ker vsaj vem kam je treba it user posted image

Lep dan, kje ste imeli lep dan? Kjerkoli sem bila jaz je bilo oblačno in vetrovno user posted image

Ampak sonček itak sije v nas user posted image

n a n i sicer ne vem, kakšen je proces, vsekakor pa upam da bo vse ok!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 8:37:07   
betricija
jutro
nani...prebrala tvoj problem, me je kar pri srčku stisnilo. midva z možem ti oba želiva, da se vama s partnerjem čimprej uresničijo sanje in da bosta že ta teden držala malo štručko v naročju. poznam nekaj zgodb s podobno težavo in vse so se srečno končale. seveda se bodo tudi pri tebi...samo če ti primanjkuje plodovnice, naj te ne pošiljajo več domov. ven z otrokom in naj se zunaj redi. itak si že v 36t. pa nič ne bom tašči povedala, ker bo zihr takoj tvojo taščo klicala. javi ko bo kaj novega in držim držim pestiuser posted image user posted image user posted image



glede teh rešilcev pa se mi zdi, da se ni kaj preveč za zanašat na njih. moja prijateljica je 3x rodila, 3x ji je voda odtekla, 3x so ji rekli, gospa, zihr niste sami doma in naj vas nekdo pripelje, nimamo rešilca trenutno na razpolagi (vse je bilo ponoči). zadnji porod je imela 1,5meseca prej, ker je imela malo plodovnice in se je mudilo, da otroka čimprej spravijo ven, pa jo je vseeno mož pripeljal v P.je pa res, da je ponavadi v 1 uri rodila. da bi jaz bila te sreče :))

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 9:31:36   
tanjusi
A ima katera od vas ze izkusnje s premalo plodovnice ali pa zastojem rasti? Saj vem, da je vsaka zgodba drugacna, a me vseeno ful zanimajo realne izkusnje.

uzivajte v soncku in gnezdenju 


Moja svakinja je bila v tej situaciji , sprejeta v bolnici zaradi premalo plodovnice, pa zastoja rasti, so ji delali ctg dvakrat na dan, pa uz pogosto, no ampak je rodila (pravzaprav so ji nardili cr tri dni pred rokom), ker je imela beba napačno lego ...
Očitno je pomagalo to da je svakinja počivala v bolnici , ker je mala potem še kr zrastla, pa tudi plodovnica ni bila več kritična user posted image

Želim ti vse dobrouser posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 9:41:54   
BabyKitty
Mjavmjav zakaj ne bi mogla izbirat P? Rešilca pa ne rabiš... to je res samo back up, če te reeeeees noben ne bi mogel peljat...


Jaz pa danes praznujem user posted image namreč stopili smo v 37. teden user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 9:55:27   
jona klara
BabyKitty- bravo, sedaj ni več nevarno, če tudi rodiš.

moj pa že 2 dni full zaspanček glede brcik, me to kr zastrašiuser posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 11:19:31   
n a n i
BabyKitty - superca, da ste ze tako dalec. Kako pa kaj tvoje pocutje? So se krci kaj umirili?

Punce hvala vam za podporo in spodbudne besede. Sem v bistvu cist mirna in verjamem, da bomo se vsaj dva tedna v busiju in da bomo sli rodit naravno in spontano. Dokler je bebica tolk aktivna in se jaz odlicno pocutim, verjamem, da ni nic narobe. Ce pa brcik ne bo, takrat bo pa panika in takoj v P. Sem prestudirala ful strokovne literature, predvsem o natancnosti in napakah pri UZ meritvah, tko da me je se to pomirilo.

Meni niso predpisali strogega pocitka. Dopoldan in popoldan lezanje na  levem boku cca 2h, dosti tekocine in to je to. Plodovnice se itak obnavlja in je lahko od dneva do dneva razlicna. Odvisno kolk otrok lula pri teh mojih tednih. Tko da sedaj ga prepricujemo naj lula in je. Ce bo moje pocutje se vedno ok in otrok pridno brcal, bom pa se sla po drugo mnenje in samoplacniski UZ preden me spravijo v P.

Sedaj bo ful zabavno postalo na forumu, ko bo vsak dan kaksen dojencek uradno donosen. Juhu, nas cakajo same dobre novice.

bozajte busije in uzivajte v ljubezni in gnezdenju

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 11:23:01   
betricija
babykitty lepo da si na varni strani v vseh pogledih. sedaj se pa počasi pripravi, da bo naslednjič lahko že pravi trenutek za pestvanje otroka.

jona- vem da te skrbi glede brc. pa tebe to že celo nosečnost. dobra si, da zdržiš tale pritisk. mene je tamala v četrtek tako brcala, da je trebuh kar valovil, sedaj pa že 3 dni nič. njente,ziro, nada. ajd, mrbit vsake toliko časa, da dobim kakšn pozdrav, samo ne pretirano. še ko na bokih ležim je lena postala...po mojem je to res vreme krivo. čakam na sončka. ta tamala bo glede vremena po meni...obožuje sonce, sovraži dež in mraz...


(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 11:23:34   
Jancci
Živjo!

Kako ste decembrčice? Bolj malo pridem sem, pa niti ne vem zakaj. Sm smotana. Zdej me pa firbec matra, če je kera že rodila oz. kako vam gre te zadnje tedne? A imamo še kje seznan nosečk oz. tistih ki so že rodile?

Odkar sem na dopustu sem jest kar ok, mal več počivam, čeprav se veliko ukvarjam z mojo malo Meto (22 mesecev). Je pa on aen moj veeeeeliiiik sonček.user posted image
Je pa še dober mesec do mojega D dneva in me je že mal strah. Upam, da bo šlo bolj hitro ko prvič!!!

Vas pridem mal večkrat pogledat k se bo počasi začel dogajat.....user posted image  


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 11:29:13   
špica84
Kako sta pa kaj naši decemberki,ki sta že rodili.A ima katera kaj stika z njima.

JOna a ni že celotno nosečnosti tvoj takšen,da ti ponudi zelo malo brcik.
MOja prov nori po trebuhu.Sam mi je full smotano,ko pravi da jih moj ne čuti.Vsi ostali pa jih,ne sam čutijo tut vidijo :user posted image

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Decembrke 2010 II.del
7.11.2010 12:46:28   
zaljubljena23
Jona, naš škratek je tudi že od včeraj bolj miren..Ene parkrat me obdari s kakšno nežno brciko..Pač ni njen dan..Če te pa skrbi, pa pojdi na urgenco..Mimogrede, a G si omenila, da imaš težave s tem, da imaš bolj lenobico v trebuščku?




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?