|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:11:31   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: ManUr

Halo.

Povejte mi, kaj vse bo vsebovala vasa torba za previjanje ?
Boste kupile kakšne vetrovne kapljice, ali so dobijo na recept?
Scem boste odnesli dojencka iz porodnisnice v jajcki ali kosari? Nasa kosara ima kot dodatno opremo varnostne pasove za otroka in pritrditev v avto, ampak nevem kaksna je praksa.

Kako ste drugace?
Jaz sem imela vceraj pregled in je najina princeska tezka ze 2500 g v dopolnjenem 34.tednu. Tako da me je ze kr G pripravla, da je mozno, da pride ze za Miklavza user posted image user posted image . Naslednji pregled imam 17.11., ko bom imela prvi CTG. Pa ta teden se moram prijaviti na razgovor o epiduralni. Kakšno je vase mnenje o epiduralni ali pa Ultivi?


lp


Vetrovne kapljice niso na recept. Mi smo probali ene 3 znamke, pa so nam pomagale edino Antiflatt, ki jih dobiš v Avstriji, pa še to nisem ravno prepričana, če so pomagale, al je bil pa že čas, da krčki minejo. Se je treba sprijaznit, da je potrebno user posted image  določeno obdobje prenosit na rokah, ker enostavno drugače ne gre... ampak nismo še tak dalečuser posted image
Jaz sem bila na posvetu za EA, imam papir, če pa se bom odločila za njo, pa bom videla. Vsekakor, če bom spet dobila umetne popadke, absolutno EA!! Če bo v MB seveda že 24urnauser posted image
user posted image user posted image user posted image  za konkretne mere tvoje pupice!user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:23:42   
ababanana
Dobro jutro nosečkice!

Hvala za kavico....
mag3, od teh imen meni najbolj sede Neliuser posted image . Se pa s pomenom imena v finščini ali katerem drugem jeziku ne bi obremenjevala, če bi mi določeno ime bilo všeč. Ma kolikšna je verjetnost, da bo šla živeti na Finskouser posted image

ManUr, s torba za previjanje misliš za v porodnišnico za dojenčka?? Vetrovne kapljice bom kupila kasneje, če se izkaže potreba po njih - upam, ne bo potrebno... Dojenčka bomo odnesli po vsej verjetnosti kar v jajčki, da ne bomo še košare vlačili za teh par metrov. Moje mnjenje o epiduralni je user posted image . The best zadeva, vsaj za mene. Prvič sem rodila z epiduralno in je res ne morem prehvaliti. Brez ne grem nikamor večuser posted image ... Čutiš vse, tudi popadke oz. bolečino, ampak je to v primerjavi s prej mala malica, res. Pa tudi ko nekdo reče, da ne moreš sodelovati pri iztisu, ne drži, jaz sem točno čutila, kdaj moram pritiskati. Občutiš prav pritisk med nogami, kot da bi kakšen veliki kamen ven lezeluser posted image . Ni pa bolečine.... Pa tudi kasneje nisem imela nobenih bolečin, glavobolov,... Nič, res. Še iz porodne bi komot šla peš v sobo, tako dobro sem se počutila...

Moja torba za porodnišnico: modrčki za dojenje + blazinice za dojenje (v porodnišnico bom vzela tiste za enkratno uporabo, za doma pa imam pralne), oblačila za domov, fenuser posted image , kozmetika (duš gel, šampon, krema za obraz in roke, pa malo pudra - se bom takoj bolje počutilauser posted image ), nekaj za branje, grickalice.... To pa je po moje vse. Aja, pa še fotoaparat in telefon+polnilec.

Ultive pa ne poznam oz. nimam izkušenj in glede na to, da sem imela zelo pozitivno izkušnjo z epiduralno, bom se tudi tokrat odločila za njo...
BabyKitty, super, da si domauser posted image . Zdaj pa le počakaj še kakšen teden, preden se odpraviš po svojo štruco... Se pa strinjam, da je super imeti fen in kakšne robčke za intimno nego. Jaz prvič sicer nisem rabila fena, ker sem rodila avgusta in je bilo toplo, sem pa si vsak dan umivala lase in jih pač naravno sušila. Sem se počutila res ful bolje, sveža in umitauser posted image

Se beremo...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:49:10   
buba88
lep pozdrav souser posted image

kaj mi lahko lep prosim napiše katera telefonsko za posvet za epiduralno v mariboru. pa kdaj lahko se naročim?
pri mojem spominu sem že pozabla kam si to vse napišemuser posted image

hvala

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:58:16   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: buba88

lep pozdrav souser posted image

kaj mi lahko lep prosim napiše katera telefonsko za posvet za epiduralno v mariboru. pa kdaj lahko se naročim?
pri mojem spominu sem že pozabla kam si to vse napišemuser posted image

hvala



02/321-15-68 na to sem se jaz naročilauser posted image

(odgovor članu buba88)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 11:05:23   
Tulipan12
ababanana super za dobre info o EA, zdaj jih imam že od trehuser posted image  Pa si se ti tam med porodom odločila al že kar ko si prišla v porodno sobo?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 11:05:29   
buba88
TULIPAN12:   hvala tiuser posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 11:14:06   
ababanana
Tulipan12, jaz sem se kar med porodom odločila za epiduralnouser posted image . Imela sem fiksno idejo, da želim roditi brez vseh sredstev za lajšanje bolečin, me je enostavno zanimala ta slavna porodna bolečina in ker se mi je zdelo, da imam visok prag bolečine, sem rekla, bom brez vsega... Svakinja, ki dela v bolnici, me je ves čas spraševala, če želim epiduralno, jaz sem bila proti... Po par urah popadkov, ki so na začetku bili čisto znosni, ko so začeli konkretni popadki - sem imela res občutek, kot da me dobesedno narazen včejejo, kar je v bistvu res - sem mojemu samo rekla, kliči za epiduralnouser posted image  Ampak ker je to bilo ob štirih zjutraj, je seveda takrat nisem mogla dobiti, ker pač ni bilo nobenega na razpolago, sem morala počakati do jutra. Dobila sem jo, ko sem bila odprta menda 6 cm, kar je zgornja meja, in BALZAM.... Kot bi mi zamenjali baterije, res... Polna energije za nadaljevanje poroda, ki se je potem zaključil v uri in pol z rojstvom mojega sinauser posted image

(odgovor članu buba88)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 12:51:58   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: ababanana

Tulipan12, jaz sem se kar med porodom odločila za epiduralnouser posted image . Imela sem fiksno idejo, da želim roditi brez vseh sredstev za lajšanje bolečin, me je enostavno zanimala ta slavna porodna bolečina in ker se mi je zdelo, da imam visok prag bolečine, sem rekla, bom brez vsega... Svakinja, ki dela v bolnici, me je ves čas spraševala, če želim epiduralno, jaz sem bila proti... Po par urah popadkov, ki so na začetku bili čisto znosni, ko so začeli konkretni popadki - sem imela res občutek, kot da me dobesedno narazen včejejo, kar je v bistvu res - sem mojemu samo rekla, kliči za epiduralnouser posted image  Ampak ker je to bilo ob štirih zjutraj, je seveda takrat nisem mogla dobiti, ker pač ni bilo nobenega na razpolago, sem morala počakati do jutra. Dobila sem jo, ko sem bila odprta menda 6 cm, kar je zgornja meja, in BALZAM.... Kot bi mi zamenjali baterije, res... Polna energije za nadaljevanje poroda, ki se je potem zaključil v uri in pol z rojstvom mojega sinauser posted image


Super! No, tudi jaz sem imela pri prvem porodu fiksno idejo, da so vse še rodile, da ni mus, da sem med tistimi, ki se bodo mučile, da pač hočem videt, kako gre in podobno... pa sploh nisem podpisala za EA... pri mojih popadkih, ki sem jih imela na 2 min od samega začetka, je bila bolečina vzdržna, sicer močna, ampak neka naravna, ko pa so mi predrli mehur in so se s tem moji popadki ustavili, pa so mi dali umetne (nihče mi ni povedal, da sem jih dobilauser posted image ), pa je nastala taka bolečina, da EH!!!! Me je zdravnica, ki me je šivala, vprašala, zakaj se nisem zmenila za EA!!!user posted image  No, v drugo bi se šla malo drugačeuser posted image

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 12:54:18   
Nina Nana 75
Mag3 - Meni je pa Naja (kljub tisti finščini :-)) najbolj všeč. Se tudi jaz ne bi preveč obremenjevala kaj pomeni v kakšnem tujem jeziku (no, razen, če bi šlo za kakšno ZELO bližnjo državo in bi bil pomen pri nas splošno znan).

BabyKitty - super, da sta doma! Še malo zdržat, pa bo ravno prav! user posted image

Punce eno vprašanje: sem danes na pregledu dobila napotnico za prevoz z reševalnim vozilom (to za primer, da ti odteče voda). Potem sem pa doma začela gledat, kaj gor piše in piše: prevoz od doma do porodnišnice, zraven je pa nalepka, na kateri je navedeno moje stalno prebivališče (v Ljubljani). Jaz pa v resnici živim drugje - na začasnem naslovu (v Kranju). Roditi pa nameravam v Ljubljani, ker je iz porodnišnice tudi moj ginekolog in sem imela dokaj težavno nosečnost. Ima mogoče katera izkušnje, kako je s tem?

Drugače sem pa imela danes pregled (v 33 tednu - rok imam šele 27.12.) in so me poslali kar na CTG (se mi je zdelo malo zgodaj), pa prinesem izvide nazaj do zdravnika in mi pove, da se je nekaj začelo z maternico dogajat in se že vidi rahle krčeuser posted image  Nato je očitno videl moje velike oči in me kao pomiril, da se to lahko dogaja že od 20 tedna (al tam nekje) dalje in da ni nobene panike. V isti sapi mi je pa že govoril, da moram naslednjič spet na CTG user posted image  Res je, da mi že nekaj časa nekoliko otrdeva trebušček, ampak se mi ni zdelo, da bi bilo teh krčev zelo zelo veliko. Sem se odločila, da verjamem tistemu delu, da še ni nobene panike in to bo to user posted image

Zdaj grem pa delat primopredajo v službi, pa mizo pospravljat user posted image user posted image


Imejte lep četrtek in kaj lepega povejte svojim pikicam


(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 13:30:55   
Frutiq
No jaz pa imam čudovite izkušnje z naravnim porodom, brez kakršnihkoli protibolečinskih sredstev. Saj sem o tem že pisala in ne bom več utrujala. Tudi tokrat mislim rodit povsem naravno. Če vas je pa že vnaprej strah poroda je pa bolje, da razmišljate o EA ali čemu drugemu. Moja kolegica je vzela Ultivo, pa se zanjo ni preveč dobro obnesla. Se ji je porod zaradi tega ful podaljšal, tako da je bil otroček že ful ogrožen.

Mag3 meni je všeč Naja.

Aja, danes sem dobila antibiotik Hikoncil zaradi vnetja sinusov. Ima Katera izkušnje z antibiotiki med nosečnostjo? Čeprav moj zdravnik pravi da so varni za plod, ne vem....

< Sporočilo je popravil Frutiq -- 4.11.2010 13:32:36 >

(odgovor članu Nina Nana 75)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 13:39:48   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: Frutiq

No jaz pa imam čudovite izkušnje z naravnim porodom, brez kakršnihkoli protibolečinskih sredstev. Saj sem o tem že pisala in ne bom več utrujala. Tudi tokrat mislim rodit povsem naravno. Če vas je pa že vnaprej strah poroda je pa bolje, da razmišljate o EA ali čemu drugemu. Moja kolegica je vzela Ultivo, pa se zanjo ni preveč dobro obnesla. Se ji je porod zaradi tega ful podaljšal, tako da je bil otroček že ful ogrožen.

Mag3 meni je všeč Naja.

Aja, danes sem dobila antibiotik Hikoncil zaradi vnetja sinusov. Ima Katera izkušnje z antibiotiki med nosečnostjo? Čeprav moj zdravnik pravi da so varni za plod, ne vem....


Nimam osebnih izkušenj, ampak vem pa, da vse, ki so dobilavale antibiotike, so dobivale ta Hiconcil... pa mislim, da ga dajejo tudi dojenčkom/majhnim otrokom (HB mi nismo še nič potrebovali), tak da je ta verjetno res varen!

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 14:06:48   
Arwenko
Nina Nana 75...rešilec te v vsakem primeru odpelje v najbližjo porodnišnico in ne v "tvojo" porodnišnico. Se pravi če si v Kranju te bo peljal v Kranj, ne v Ljubljano.

Frutiq...jaz sem jedla Hiconcil 1 teden nazaj zaradi bakterij v urinu, baje je varen.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 14:15:49   
saška26
Lep soncen pozdrav.

Glede spanja, še kar dobro spim, včasih mi tudi celo noč ni potrebno na WC. Močno pa že pogrešam spanje na trebuhu, jaoooo kako je že touser posted image .

Jaz bi tudi imela EA, pa je na Ptuju ne delajouser posted image . Do MB pa nevem če pridem, je 60 kmuser posted image .

Pa še nekaj bi vas vprašala. Ste se katere odločile za odvzem popkovnične krvi in hrambo v zasebni banki?  Se bojim slučaja, če bi bilo kaj narobe, pa tega ne bi sedaj naredila, da si bom potem očitala. Kako pa vi razmišljate?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 14:41:05   
alma82
Mag3 jaz se zdaj odpravljam od doma... moram še po brikete za psa....
predvidevam, da ne prideš v Trebnje....
... ubistvu zdej kar upam da te ne bo, ker mene ne bo tam user posted image  user posted image

prvič grem sama po brikete in upam da se me bo kdo usmilil in mi odnesel tisto 15 kilsko vrečo v avto user posted image  ... v Mr.Petu delajo pa same punce...user posted image

letim....
se vidimo v Zvezdi....

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 15:20:55   
mag3
IZVIRNO SPOROČILO: alma82

Mag3 jaz se zdaj odpravljam od doma... moram še po brikete za psa....
predvidevam, da ne prideš v Trebnje....
... ubistvu zdej kar upam da te ne bo, ker mene ne bo tam user posted image  user posted image

prvič grem sama po brikete in upam da se me bo kdo usmilil in mi odnesel tisto 15 kilsko vrečo v avto user posted image  ... v Mr.Petu delajo pa same punce...user posted image

letim....
se vidimo v Zvezdi....


Ne Alma, ni mi uspelo, da bi prišla. Bi ti vsekakor prej javila, če bi pršla. Pa vseeno hvala. user posted image  Mogoče pa kdaj drugič. Al pa če bo mogoče kdaj kakšno srečanje v NM. 2v1 bova šla sama z avtom samo še v Nm do G, pa še to po možnosti s kakšnim spremstvom. user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 4.11.2010 15:21:46 >

(odgovor članu alma82)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 16:57:42   
zaljubljena23
Nina Nana, ravno s tem vprašanjem sem se jaz ubadala pred 14 dnevi...In na žalost je tako kot je rekla arwenko...

Aja, mag meni je tudi všeč ime Naja...

saška, midva se nisva odločila za shrambo celic...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 17:24:00   
betricija
čer
mene tudi ni na mitingu. je bilo preveč letanja že danes opravljenega.

glede napotnice, če jo dobim in bo potrebno...se bom z rešilcem pogajala, naj me v kranj odpelje, ker je od mene 1 km krajše priti v kranj kot v ljubljansko porodnišnico. iz domžal pa vem, da peljejo v ljubljano.

še glede matičnih celic...sem svojo G vprašala, je rekla, da je to en b.z., da itak ni raziskano dovolj, pa še živčen boš. in sem se malo zamislila...je res. nekako si res kao pomirjen, da imaš otrokovo kri shranjeno, samo, kaj bom potem vseh tistih 10, 20 let samo čakala in razmišljala o tem, da se bo otroku kaj zgodilo?in bi se recimo zgodilo nekaj mesecev ali kako leto po tistem ko zavržejo? ne hvala. pa še zadnjič ko smo imeli dodatni trening dihanja je ena pravila (očitno dela v teh krogih), da je to tako malo raziskano, da se ne splača hranit in plačevat. s tem, da lahko plačaš, potem pa grejo celice nekam v tujino in kaj če je s prevozom kaj narobe...itak, pa pravijo, da lahko celice vzamejo tudi iz otrokovih mlečnih zobkov...drugače pa ne razmišljat...naš otročiček bo zdrav, a ne?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 18:20:49   
DeVilla
Tasika12  - nisi edina, ki še nima pripravljenih cunjic in potovalke... Sem še jaz tukaj.. user posted image

BabyKitty - lepo, da so te spustili domov mal počivat! user posted image

Še moje poročilo iz UZ - teža brckota je 2 kg, mere glavice in trebuščka pa vsega ostalega ustrezajo 33. tednom, tako da imamo dobre izgleda zdržat v enem kosu čimdlje. user posted image  Moram še naprej počivat in se ne naprezat. Naslednji pregled imam 23.11., en dan pred nastopom porodniške. Imam pa že potrjeno bolniško do tega datuma.
Jutri grem oddat papirje na socialo. Ali je še katera izbrala e-zavitek? Danes sem imela kontrolo očesnega ozadja (zaradi nosečnosti in NS) in je vse kul... Spanje je pa še kr, v glavnem veliko nadomestim dopoldne po zajtku, ko sem sama doma. user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 20:50:48   
birdy
Frutiq, s hiconcilom ne bo nič narobe. Jst sem ga jemala v nosečnosti z Neli zarad uroinfekta. No, vzela sem samo eno tableto, pol sem mogla pa na močnejši antibiotik ker mi hiconcil ni prijel. Pa ko sem dojila Kristi sem ga ravno zarad vnetja sinusov jemala tko da nič bat, nabolj "nedolžen" možen AB je to.
a ti si žekdaj prej mela vnetje sinusov? Mene je prov groza sezone prehladov. Odkar sem mela prvič vnetje mam kr naprej težave z tem, enkrat letno mam AB, parkrat letno pa sem tik pred njimi... Groza... 
Pozdravi se čimhitreje pa naj bo čim manj boleče...user posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 20:54:11   
birdy
Tassika in DeVila, tud jst še nimam naštiman torbe, cunce pa samo na pol, zibka je še en štuk višje, lupinco mi je končno ratal oprat. Pri nas nič ne zgleda da bomo dobil kmalu še enga člana, pa bo tale naš fant že kmalu uradno donošenuser posted image


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 21:47:34   
zaljubljena23
še ena, ki je v klubu tistih, ki še nima pripravljene torbe, še vozička nisva nabavilauser posted image user posted image Tako, da naš škratek ne sme nič pohiteti

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 22:49:09   
Mjavmjav
Čer!

No, ljubljanske decembrke smo se uspele dobiti... user posted image user posted image Smo se našle čeprav je bilo tam v Zvezdi kar nekaj trebuhov (kdo bi si mislil ane) user posted image . Meni je bilo zelo lušno in prav simpatično spoznati sočvekice še v živo. user posted image Upam, da še ponovimo in da se morda pridruži še kakšna!

Frutiq Jaz imam izkušnje z drugimi antibiotiki. Sicer pa obstaja lista zdravil, ki so v nosečnosti dovoljene - gre za seznama A in B in ta zdravila naj bi bila vsa nenevarna za nosečnico in plod. Nekaj o tem najdeš na http://www.mama.si/forum/index.php?topic=28331.0;wap2
obstajajo pa še druge povezave do teh seznamov.

saška26 midva sva se odločila za darovanje popk. krvi v javno banko - so že poslali komplet za odvzem.. dajati v privatno se mi pa zdi popolni nesmisel in čisto predrago...



(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 23:13:30   
Tulipan12
Dober večer!
Evo, totalna insomniauser posted image  Po totalno napornem dnevu v službi in popoldnevu s turbo 18mesečnico, večeru podrejenemu pospravljanju, sem mislila, da bom lahko stoje zaspala! Ja, pa ja! 45 min sem se obračala v postelji na vse možne načine, zdaj pa se malo sprehajam po stanovanju in po netu!user posted image
Se spomnim, da sem v 1.user posted image  zadnji mesec full slabo spala, zadnjih 5 dni skorajda nič in sem bila med porodom tak brez energije in fizićno izčrpana, da sem med 1minutnimi popadki na koncu vmes dremala!user posted image

Ljubljančanke čestitke, da ste se dobile!user posted image  Zdaj pa se še moramo samo MB nosečke dokončno zmenit!user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 23:18:51   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: saška26

Lep soncen pozdrav.

Glede spanja, še kar dobro spim, včasih mi tudi celo noč ni potrebno na WC. Močno pa že pogrešam spanje na trebuhu, jaoooo kako je že touser posted image .

Jaz bi tudi imela EA, pa je na Ptuju ne delajouser posted image . Do MB pa nevem če pridem, je 60 kmuser posted image .

Pa še nekaj bi vas vprašala. Ste se katere odločile za odvzem popkovnične krvi in hrambo v zasebni banki?  Se bojim slučaja, če bi bilo kaj narobe, pa tega ne bi sedaj naredila, da si bom potem očitala. Kako pa vi razmišljate?



To je ena urca, upaš, da boš tak hitro rodila?user posted image  Ampak Ptuj bolj hvalijo kot MB, ki je itak najslabše zapisana P v SLO, je pa res, da EA ni. Saj tudi tu ni 100%, da bo 24urna, a ne?

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.11.2010 0:30:33   
alma82
Meni je bilo tudi fajn spoznat par sočvekic user posted image  user posted image
upam da nas bo drugič še veliko več in z večjimi trebuščki user posted image

jaz sem pa danes naredila (ponesreči user posted image  ) tako paniko tukaj doma user posted image  user posted image
po kavici sem šla še nabavt brikete, pol sem se spomnila, da moram it še v Črnuče, pa še mal v šoping.... in pri temu popolnoma pozabila pokukati na svoj telefonček user posted image
... prazna baterija.... user posted image  user posted image  ... sem bila do 20:30 v nakupovalnem elementu, mojmu se je pa doma trgalo, ker ni vedel kaj se z mano dogaja...
je celo klical na 113 in jim povedal da je žena noseča, zdej me pa na telefon ne dobi in če mu lahko povejo, če je kdo klical rešilca zaradi poroda user posted image  ... HVALA BOGU so mu rekli, da niso prejeli klica user posted image
dejte si predstavljat kaj bi šele bilo, če bi nekdo res klical rešilca, moj dragi bi me šel pa iskat po porodnišnici user posted image  user posted image
... na poti domov mi pa začne nasproti vozeči avto na polno blendat pa trobit user posted image  jaz mu nisem ostala dolžna user posted image  user posted image  ... potem pa zagledam noter svojga možeka user posted image
je bil tako vesel, pa tako jezen user posted image  ... sem mu rekla naj se neha jezit, ker bom še rodila user posted image  user posted image  .... pa se je hitro umiril user posted image

je rekel, da jutri dokončno spakirava torbe za P user posted image


Zdej grem pa ajat user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?