|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 8:52:01   
betricija
jutro
glede jutri, če bo moj dobil službeni avto, potem pridem ob 16h v Zvezdo, če ne, ga moram pridt iskat in od našega zmenka ne bo nič user posted image .

meni je za streptokop vzela že v 31t. itak preiskava traja 3t in kaj bi naredila v 39t če me tamala preseneti po 37t pa v porodnišnici otroka več ne testirajo...itak je pa moja G rekla, da če je prisotna bakterija potem je že. zelo malo možnosti je, da se okužim ravno zadnji teden, sploh ker z mojim nič ne user posted image .

babykitty si ok? imaš še težave pri obračanju trebuha iz enega konca postelje na drugega?naj tako ostane še vsaj 2t.

jaz sem pa danes spet spala kot polhek. moj je spet spal v dnevni sobi, ker je totalno preveč kašljal in moram rečt, da je bil balzam za moje telo, ker ni poslušalo nič smrčanja. sam da se ne razvadim.

me pa zanima nekaj; včeraj so mi popoldne zatekale prsti na rokah, a še kateri? saj zvečer je bilo ok, malo sem si masirala dlani, pa trebuh, pa je kar zginilo. so me pa prsti kar malo boleli...no, prstanov že dolgo časa ne nosim...

imejte se


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2926
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 9:31:42   
Frutiq
Ejla souser posted image ! Jaz sem od četrtka na bolniški, pa ne zaradi user posted image , ampak ker sem staknila močan prehlad (sploh ne vem kje in kako) in samo smrkam in kašljam, pa vročina se mi vsake toliko pojaviuser posted image . Me že vse boli od smkanja in kašljanja. No, upam, da to ne vpliva na mojega user posted image , ki se veselo premetava šp trebuščku in večkrat na dan pošteno zbrca svojo mamico.user posted image

BabyKitty držim pesti za vaju user posted image user posted image user posted image

Joj, vsakič ko kaj takega preberem, me zgrabi panika, ker nimam še skoraj nič pripravljenega. user posted image No zdaj grem takoj oprat en stroj tetra pleničk, bodijev in majčk, pa še seznam si napišem, kaj mi manjka za v porodnišnico, da bom šla v nabavo takoj ko bom lahkouser posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 2927
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 11:12:24   
n a n i
Pozdravljene user posted image ,

vidim, da se obeta jutri cvek v Lj. Kar hudo mi je, ker jutri nimam casa. Pa se Betricijo bi lahko spotoma pobrala. No upam, da se kmalu zmenimo se za kaksno srecanje in da bom lahko prisla. Uzivajte v cveku.

BabyKitty kako je kaj danes? Sem prav vesela, da so se popadki umirili.

Je vceraj moj dragi ugotovil, da bi bil ze mogoce cas, da pripravim vsaj svojo torbo za P. Je moja prijateljica imela pri svojem prvem otroku rok 1 teden za mano, pa je rodila 19.11. ampak jaz najmanj 5 tednov se nimam casa iti rodit. sva se z user posted image  zmenila za datum.. ha ha ha. kot da me bo ubogal..

luskan dan,

Luskan dan,

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 2928
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 11:18:35   
simi27
Pozdravljene!

Joj, ti naši decembrčki. Naj še malo počakajo. Upam, da sta BabyKitti in njen otroček ok.

Mene pa je dobil nek prehlad. Sem čisto povožena. Nič mi ne paše. Nalivam se s čajem z limono in medom, in ležim. Pa še po tv ni nič pametnega. Upam, da bom do vikenda že ok.

Tudi jaz še nisem nič pripravila in me malo daje panika. A kaj ko še nismo dobili novega predalnika, kamor bom preselila sinove stvari, ki so zaenkrat še v previjalni komodi. Tako, da me pranje in likanje še čaka. A bo že.

Naslednji pregled imam 17. 11., ko mi bo delala tudi uz, da vidimo, kako naše detece raste. Upam, da ne bo tako zaostajalo v rasti kot je prvič sin. No, bo že...

Lepo se mejte in čuvajte svoje zakladke... 

(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 2929
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 11:53:37   
ababanana
Ojla!

Tulipan12, ma moj tudi ima da še malo počaka, pripravljene stvari gor ali doluser posted image .

mag3, joj, dobra izjava tvoje hčerkice. Mojemu se še ne mudi s prihodom dojenčkauser posted image . Se je pa prvič možu mešalo od čakanja, je misli, da ne bomo nikoli rodiliuser posted image

alma82, ja jaz tudi še moram nabaviti pamperske.... Sem prvič tudi te Newborn uporabljala in smo bili zelo zadovoljni, tako da bom tudi zdaj te nabavila. Modrček pa sem ti ta http://www.da-da.si/node/20 kupila in ga ne morem prehvaliti, res. Že zdaj ga nosim, opora in oblika prsi v njem super, fajn mehek in raztegljiv... Malo poglej...

GITA14, ma samo da je detece zdravo, kilce gor ali dol. Vsi pa  res ne morejo biti težkokategorniki...

betricija, jaz sicer zaenkrat še ne zatekam, sem pa prvič proti koncu kar precej. sem pazila, da ne jem slano hrano...

Frutiq, pozdravi se...

Spim zaenkrat kar ok, HB..

LP

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2930
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 13:55:54   
mag3
Heeeej. user posted image

Malo pomoči bi mi prav prišlo. Tokrat jaz izbiram ime za našega malčka in je kr težka. Pa še tehtnica po horoskopu. user posted image

In ker imamo naročeno še eno deklico - kaj menite o imenih: Naja, Lina ali Neli.
 
 
Pa še to: na forumu o imenih mi je ena uporabnica napisala, da naj bi Naja v Finščini pomenilo nekaj grdega (vulgarnega). user posted image  Kakšno mnenje imate o tem??

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2931
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 14:02:49   
Arwenko
Izmed teh treh napisanih mi je najbolj všeč Neli. Naja mi nekak ni, poznam preveč psičk s tem imenom, Lina mi enostavno ni všeč, Neli pa še najbolj. 

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2932
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 14:27:06   
ManUr
Halo.

Povejte mi, kaj vse bo vsebovala vasa torba za previjanje ?
Boste kupile kakšne vetrovne kapljice, ali so dobijo na recept?
Scem boste odnesli dojencka iz porodnisnice v jajcki ali kosari? Nasa kosara ima kot dodatno opremo varnostne pasove za otroka in pritrditev v avto, ampak nevem kaksna je praksa.

Kako ste drugace?
Jaz sem imela vceraj pregled in je najina princeska tezka ze 2500 g v dopolnjenem 34.tednu. Tako da me je ze kr G pripravla, da je mozno, da pride ze za Miklavza user posted image user posted image . Naslednji pregled imam 17.11., ko bom imela prvi CTG. Pa ta teden se moram prijaviti na razgovor o epiduralni. Kakšno je vase mnenje o epiduralni ali pa Ultivi?


lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2933
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 15:30:32   
BabyKitty
Elow... no jaz sem končno doma...

Zakaj končno? Ker sem včeraj imela izredno težek dan, ker mi je bolnišnica postelja tako zagrenila življenje, da si ne morete predstavljat... tako trda je bila, da me je bolel isto cel telo... predstavljajte si, da spite brez svoje blazine za pod boke ipd., na trdi trdi postelji, na pomendranem povštru, lahko se v samo dveh položajih (levi oz. še boljše desni bok), kljub vsemu pa imate še skoliozo in rahle bolečine v trebuhu... in tako morate biti CEL dan... 3 dni...

Spala nisem v porodnišnici praktično nič... po cca. 2 uri na noč, ker je vedno nekaj... tako, da ko sem prišla iz porodnišnice sem se ulegla v svojo posteljo in v minuti zaspala za cca. 4 ure user posted image

Skratka ginekologinjo sem naprosila, če grem lahko domov, celo noč sem razmišljala kaj ji bom rekla, da me bo spustila user posted image in je bila ful OK in je rekla, da seveda razume, da mi ni udobno, da so zdej tako ali tako naredili kar so lahko, včeraj popadkov ni bilo več, je zgleda obliž pomagal, tako da je rekla, samo naj grem čez kakšen teden na kontrolo k svojemu zdravniku... da bo z malim vse supr...

Vglavnem je moj mali velikanček, ampak ne zaradi kg, ampak zaradi obsega glavice user posted image jupiiiii (mami bo bolel k hudič k bo rojevala)user posted image , tko da sm šla danes še na posvet za epiduralno, mi je naredila UZ hrbtenice in si vse prištimala za poseg, če bo treba...

Sestre, zdravniki ipd. so bili super, spoznala sem že skoraj vse babice s porodne, ker sem šla v porodno tolikokrat na CTG user posted image in moram rečt, da so večinoma super... samo ena grozna izjema je bla... in če pa njo nabašem, se pa kr obrnem in grem na jesenice user posted image user posted image

Lahko vam pa povem, kaj vse manjka v večini torb za v porodnišnico user posted image manjkajo intimni robčki! Obvezno jih imejte sabo vsaj ene 2 pakiranja, ker če boste pred porodom kaj notri ostale vam bodo krvavo prav pršli... Potem zelo prav pride fen za lase, sama sem se z mastnimi lasmi počutila tako ogabno sama sebi, da sem si umila lase in jih sušila na zraku... samo je trajalo... Zelo fajn je met kremo za roke, ker se v bolnici čudežno sušijo... in pa nujno imejte kakšne prigrizke, ker vmes ni hrane tudi po 6 ur... in mene je že pošteno lakota dajala...user posted image

No če se še česa spomnim sporočim user posted image

Hvala vsem, ki ste držale pesti zame in mislile name user posted image user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 2934
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 15:35:57   
jona klara
babyKitty- super, da si zdej ok.Vem kako je biti v bolnici, jaz sem se šla pokazati za 1, nov pa so me tudi obdržali notri, bljekkkkk brezveze, ker sem dovolj zaprta, mat. vrat 31, pol pa te majo kr tko, če bo kaj, to je pa itak lahka vsak dan tudi če nisi tam, sama v sobi, hrana ogabna, nisem nič jedla, na bruhanje mi je šlo, še vode nisem dobila, celo noč jokalauser posted image user posted image user posted image no včeraj pa sem prišla ampak se mi zdi, da sem bila 1 teden tam,  v katerri P pa si bila? upam, da še zdržiš par tednov

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2935
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 15:39:04   
špica84
Babykitty lepo da si nazaj v domačem okolju in hja verjamem da ti je bilo grozno tam not,sploh k nemoreš nič narest.Pa še to te za vsak drek zbudijo.

Za jutri velja a ne cofee time

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2936
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 16:54:33   
enamimi
hej hej
za jutri bi se vam pa še jaz lahko pridružila user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2937
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 17:42:26   
Mjavmjav
BabyKitty super da si doma!! Si predstavljam, da je ležanje veliiiko udobnejše... tvoj opis postelje je res žalosten... user posted image
Koliko pa je velik dojenček - torej kakšen ima obseg glavice? Jaz se tudi bojim, da bo imel veliko glavo, ker je že zdaj dovolj velika, ne vem pa ali to v zadnjih tednih še raste ali ne...
In praviš da zdaj razmišljaš o epdirualni "za vsak slučaj". Kaj to se lahko vmes med porodom odločiš? Je dovolj časa da prime?

Jutri pa velja za srečanje!! user posted image user posted image Super enamimi da še ti prideš, upam da še katera. Če sem prav sledila bi se nas moralo nekaj nabrati

(odgovor članu enamimi)
Neposredna povezava do sporočila: 2938
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 17:57:25   
BabyKitty
Mjavmjav za epiduralno se odločiš šele med porodom... sem podpisala pa tako za epiduralno kot za ultivo... kar bo pa bo user posted image bolš met back up plan...
jona klara v Kranju sem bila... ne bi si mislila, da je tok grozn ležat tm not user posted image mene je včeraj prov v neko tesnobo in depresijo vrgl... zdej razumem zakaj so po porodu cmeravi dnevi... user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 2939
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.11.2010 18:54:43   
jona klara
BabyKitty- mene je tudi v bolnici nadepresiralo, res kot, da bi bil v zaporu, pa še obiski samo po 1 uro, kot, da sem koga ubila, mislim, da jim je v zaporu lepše, pa upam, da nas ko gremo rojevat ne čaka kaka huda zgodba z dolgim predležanjem pred pmed popadki, ne vem zakaj ne sme biti mož zraven.

< Sporočilo je popravil jona klara -- 3.11.2010 18:55:35 >


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2940
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:27:57   
mag3
 
Dobro jutro user posted image .

Ena kavica za vse nas za boljši dan. Kako ste pa kaj drugače? Je kr mrk zadnje čase tle na naši temi. Kje ste???

user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2941
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:47:29   
jona klara
jutro!
hvala za kavicouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2942
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:48:26   
špica84
dobro jutro

Hvala za kavico

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2943
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:52:04   
jona klara
kako kaj spite? jaz od kar sem iz bolnice spim po celo noč, brez wc obiskov ko ubita, mali pa tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image , pa samo da zdržimo do decembra vsaj miklavža

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2944
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:57:05   
mag3
Joooj, jaz tudi komaj čakam da mine ta november in pol odpremo vrata na široko. user posted image

Spim pa presenetljivo kr dobro. Ampak sem res že pred sedmo zjutraj budna, če spim dlje, pol zvečer ne morem zaspat.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 2945
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 8:59:59   
špica84
Jaz spim zadnje dneve kar dobro.Edino ponoči vstanem za wc in to je to

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 2946
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 9:06:05   
Mjavmjav
Dobro jutro!
Eh jaz spim bolj tako tako... skos se zbujam in kotalim iz enega na drug bok. Aja, pa danes sem se zbudila z malce zatečenimi rokami user posted image Upam, da zgolj slučajno...
Optimist ane user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2947
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 9:18:35   
BabyKitty
Heh spanje... jaz spim odkar sem včeraj prišla iz bolnice pa do zdele... vmes mam pa 15 minutne pavze da grem lulat pa kej pojest user posted image sem bila zgleda tako izčrpana od vsega, da morm zdej nadoknadit user posted image


(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 2948
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:00:04   
zaljubljena23
Spanje..Bolj tako, tako..Redni obiski na wc-ju, obračanje..Vglavnem lahko bi bilo boljšeuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2949
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.11.2010 10:00:20   
Tulipan12
mag3 meni je od vseh najbolj všeč Lina. Kaj pa Lana? Sicer je najpogostejše žensko ime v letu 2009, samo meni je full všeč.
Torba za v porodnišnico blazinice za dojenje, modrci za dojenje, spodnje perilo, robčki (vlažilni in navadni), milo za telo in krema za telo (to izberite svoje najljubše znamke, ker vam je tuširanje edini luksuz v P - sliši se neverjetno, a žal je tako), s fenom se jaz ne bi ubadala, ker ni bilo časa za pranje glave, pa sem bila 9 dni v P. Tudi kapljice za krčke so nepotrebne v P, pridejo prav komaj doma, čez par tednov.
Če se še kaj spomnim, napišem. Jaz sem rodila lani v MB in smo imeli na voljo dovolj vložkov, dovolj pleničk, kremice za bradavice, vse potrebno za nego dojenčka, spodnjice (mreža) za mimice...
Odhod iz P tudi jaz sem se spraševala ali lupinica ali košara - glede na naše PDP-je. Mi še nimamo košare in ne vem, če bo imela vse varnostne pasove, zato bomo user posted image  verjetno kar v lupinici odnesli, bo ati pač avto prej segrel in za tistih par minutk parkiral pred vhodom, mislim, da ne bi smelo bit neke panike, pa da -20C tudi ne bouser posted image

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  116 117 [118] 119 120   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?