|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.8.2010 12:32:02   
pikizenc
user posted image  katrinka tole je pa malo bolj spodbudno kokr se mi je prej zdelo, ane?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.8.2010 13:08:01   
Anonimen
Se oglašam malo z zamudo. Sej veste, delo v hiši pa še študijske obveznosti.

Ljubljana, tavno to, kar si opisala o tem dojenju na 3 ure sem tudi jaz slišala veliko potoževanja in da so celo jokale mamice, ker jih je tako nadirala. To je tisto, kar mene dobija in kar me skrbi, da dobim kakega psihopata, jaz mislim, da otrok, sam pove kdaj je lačen in ga odujiš. Bom prvič mamica in imam določene strahove, da ne bom znala pravilno dojiti in da bi imela težave z mastitisom. Mogoče delam tabi, se za določene reči obremenjujem mogoče preveč. Prav tako mi veliko pomeni, da bi pri porodu ob prisotnosti partnerja imela tudi razumevajočo babico. Več si niti ne želim, v Lj porodnišnici si bolj številka.

No sicer do poroda me še veliko mesecev čaka, ravno pred dnevom sem NS in je vse v najlepšem redu, spola pa mi ni povedala niti ni namignila, da bi ga lahko izvedela. :( No pa drugič.

(odgovor članu pikizenc)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.8.2010 21:03:57   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

user posted image  katrinka tole je pa malo bolj spodbudno kokr se mi je prej zdelo, ane?


ej ja no,meni se tud zdi,kar bo vec kot 2kg bo fajn,pa ce upostevamo zaostanek je res fajn da ene 14 dni se ne rodimuser posted image

lj.porodninsica -
sama nimam kritik,najbrz zato k je blo vse ok, porod hitr,brez sivanja,dojenje steklo...sem pa pri cimri vidla kako grdo so jo ene sestre gledale k ni se dojila - mleko je dobila4-5 dan in njen sinko pac ni tok dobival na tezi,vmes se je pa se na steklenicko navadil...pol ji je ena ful bradavice mrcvarila da niso ok pa take...to se mi jeful grdo zdelo,
bomo videli kako bo sedajuser posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.8.2010 21:11:34   
katrinka
user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 7:30:01   
tinaaleks
katarinka user posted image ! Lepo da sti še vedno 2v1! So pa to malo bolj vzbodbudne novice ne?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 7:55:58   
katrinka
so ja, samo ful mi je cudn ker en dohtar tko en tko,itak so merjenja odvisna od cloveka ki jih dela in uz-ja samo take razlike,moj pravi da se bo na koncu pokazal da z otrokom ni nic narobe...je pa skoda teh 5 mesecev strahu,zalosti,joka,
tako da komi cakam da rodim da se na lastne oci prepricam kako je...
iskreno se bojim cist vrjet dobrim novicam ker se je ze nekajkrat pol obrnilo....


kako ste drugace danes ljubljancanke,jaz sem hotla zjutraj v hoferja k majo lustne trenerke za mojo afnco doma,pa mojmu avto ni uzgal in je z mojim sel - najbrz samo akumulator k je 10 stal k je bil moj na dopustu...pa popoldne - ce bodo se imeli...

drugace pa imamo se kaksno novo mamico...sky in hermy....vidve sta naslednjiuser posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 8:10:30   
tinaaleks
Danes je prav super- imam samo še 9krat za pridt v službo in sem lahko potem doma!user posted image  Tako da samo odštevam, kar pomeni, da se mi kar vlečeuser posted image .

Včeraj smo se odpravili na lep izlet na Kanin! Z žičnico gor, potem pa malo hoje... Je prav pasalo malo razmigavanja...user posted image  Danes bom pa oddala mojo 2letnico moji mami in gresta sami na morje za nekaj dni... Jo bom prav pogrešala, čeprav bo pasalo nekaj dni miru. Še na masažo se moram prijaviti.... Sem jim mail poslala že v petek, pa nobenega odgovora, tako da moram danes poklicat, če imajo jutri čas...
Zakaj imajo mail, ki je namenjen temu, da se prijaviš, odgovori pa noben?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 11:09:18   
Mjavmjav
Dober dan punce!

Masha super za vse informacije. Mene si tudi skorajda prepričala, pa že prej sem slišala precej pohval za PO. Tole z dojenjem v Lj. pa res ne zveni vzpodbudno.. se mi zdi, da je v Lj. pač preveč pacientov in premalo dohtarjev prav povsod.. in potem sistem ne deluje hitro in človeško. Že to, kako moraš povsod čakati na neke preglede.. še bolj je pa zanimiva psihologija ljudi v čakalnicah... Na trenutke mi je prav zabavno opazovati kakšne stare mamce, ki so več kot očitno vsak teden pri dohtarju in se tam kregajo kdo bo prej na vrsti, pa potem uletavajo ljudje z "jaz imam samo to" stavki in one skačejo v luft... user posted image No, kake dni sem pa tudi jaz ena tistih, ki se ji enostavno ne da čakati in bi se tudi urinila, če bi bilo treba... hehe..
hm, kakšen izliv... še kar neumesten user posted image

Katrinka o imenih se nama še sanja ne... za fantke nama ni nič všeč, dočim za punčke marsikaj.. hehe.. itak, če bi pričakovala punčko bi bilo pa fantovskih imen na pretek.
Pa to, kako ima vsak dohtar neko svojo teorijo mi je tudi zelo poznano. Jaz sem jih zdaj 2 tedna poslušala, kako so pametovali, mi pisali recepte, svetovali počitek, tako da sem postala že kar malo depresivna. G. je ocenil, da je plod za 2 tedna starejši na podlagi tistega svojega okroglega papirčka, ki mu kaže kako velik naj bi kao bil. Ja, bohpomagej.. tisto pa res zgleda prepričljivo ane user posted image
V glavnem, zdaj sem se odločila, da bom poslušala sebe in delala tisto, kar mi največkrat najbolj pomaga. Torej migala, migala in migala user posted image Zato sem začela na veliko hodit ven, malo v hrib malo po ravnem, pilates, joga.. vsega boga... in se že počutim 100% bolje. In mali z mano user posted image Ne morem pomagat, ampak res imam občutek, da ko hodiš okrog zdravnikov kar pobiraš eno stvar za drugo.. pa četudi načeloma ni nič narobe in se dobro počutiš, ti kar kaj odkrijejo. Bah... bom jaz kar svojo "alternativno" medicino prakticirala user posted image spet izliv.. svašta...

Lep ponedeljek vsem! user posted image

In čestitke lenny1!! user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 11:15:42   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

Zakaj imajo mail, ki je namenjen temu, da se prijaviš, odgovori pa noben?


to se tud jaz sprasujem,
jaz pa cakam od recinka mail da povem kake vzorce sem izbrala za posteljnino - ne vem zakaj nima te opcije ze pri narocilu...user posted image

mjavmjav - tocn to,jaz sploh nisem panicna oseba ampak k te dohtarji tako nardijo,pa pocivanje - jah bolj tezko k mas enoletnico doma, pa tud k bi loh,ponavad raje migam...se velik bolje pocutim...user posted image
glede imen - za fantka mava se od prvic,za puncko sva se pa 100krat skregala a pol konc dolocila eno ime...alelujauser posted image


(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.8.2010 19:41:04   
katrinka
no pa smo preziveli ponedeljek...jutri pa pregled pri moji g....

lahko nocuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.8.2010 9:12:26   
katrinka
dobro jutro lublancankeuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.8.2010 11:35:01   
pikizenc
Jutro ... no dopoldan user posted image  Kdaj maš pregled?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.8.2010 15:58:44   
Masha_M
Plonkam iz teme od avgustovk. Spodaj je sms od "naše" sky77:

sky77 je sporočila:
Pa smo ga dočakali našega fantička z merami 3620g in 51cm. Ime mu je Bor. Rok in Brina komaj čakata da ga spoznata!

Čestitke sky!!! user posted image user posted image user posted image Veliko veselja v na novo povečani družinici!

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.8.2010 18:37:42   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

Plonkam iz teme od avgustovk. Spodaj je sms od "naše" sky77:

sky77 je sporočila:
Pa smo ga dočakali našega fantička z merami 3620g in 51cm. Ime mu je Bor. Rok in Brina komaj čakata da ga spoznata!

Čestitke sky!!! user posted image user posted image user posted image Veliko veselja v na novo povečani družinici!



ooooooooooooooooo
cestitke...bravo bor za lepe mere,sedaj pa zelim obilo cartanjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Jutro ... no dopoldan  Kdaj maš pregled?


oooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kr neki tile moji pregledi pri g - zakaj ze hodim,ja seveda - zato da cas in bencin zapravljam,itak nic ne naredi,prepise vse od izvidov iz p...kr neki
sm mela ctg - edin pameten pa smo samo spali in morm v cet pridet da ga ponovimo....a sm jz kriva da je to dete konc nocno dete...hehe

tko da bedarija dons,razen ful prjazne sestre na odvzemu krvi za toxo - je blo kr neki vse skup - komi cakam pregled v pon ker bo v p da kaj konkretnega zvem....

cist besna


in kaj ste ve poceleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.8.2010 18:39:04   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
   pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 22.2.2011
pilotgirl7                           1.user posted image                            0user posted image                  user posted image



Trenutno število nosečk:
16



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.8.2010 12:14:50   
katrinka
ej hej...kje pa steuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.8.2010 16:50:46   
Masha_M
Tukaj, samo nosečke nismo več. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.8.2010 18:02:39   
katrinka
no jaz grem jutri spet na ctg - bomo videli kaj bo tokrat...pol pa z malo v shoping...ji morm kupt novo flasko za pit k staro tok mece po tleh da je ze cist bogauser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.8.2010 18:32:01   
katrinka
no ceprav komi cakam ponedeljek in pregled v porodnisnici k ta dohtarca k me ma zdej je velik velik boljsa - mi je tudi amniocintezo delalauser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 7:44:10   
tarikata
ojla, še ena lublančanka, ki ima marca 2011 rok user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 8:43:42   
tinaaleks
Jutro!

tarikata-pozdravljenauser posted image user posted image

Danes sem veliko bolje kot včeraj. Sem imela cel dan "popadke", seveda neredne in to v službi! Že tako je težko sedet 8 ur, kaj šele, če te kaj matra! Na srečo delam samo še naslednji teden, potem sem pa lepo doma!
Odštevam, zato se mi pa potem tako vleče!

(odgovor članu tarikata)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 10:06:21   
pikizenc
tinaaleks a take boleče al samo otrdevanje? Bogicauser posted image

katrinka - amniocentezo al amnioskopijo? Sem šla zdej prou gledat kaj je razlika k sm najprej mislna, da je to eno in isto user posted image  eee pa itak da ni, jst smota

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 11:55:57   
nina42
Živjouser posted image ,
pa se vam še jaz pridružim, user posted image sem 2. in že imam 1 user posted image . Spola še ne vem, ker imam rok šele marca 2011... čeprav sem že čist neučakanauser posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 12:05:05   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tarikata

ojla, še ena lublančanka, ki ima marca 2011 rok user posted image


jupi...dobrodoslauser posted image user posted image user posted image
napisi mi vec za seznam - ce zelis sevedauser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

katrinka - amniocentezo al amnioskopijo? Sem šla zdej prou gledat kaj je razlika k sm najprej mislna, da je to eno in isto  eee pa itak da ni, jst smota


jaz sem imela amniocintezo,delali so mi jo v 29tednu...te kaj zanima,a mors ti tud it...loh kej pomagamuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nina42

Živjo ,
pa se vam še jaz pridružim,  sem 2. in že imam 1  . Spola še ne vem, ker imam rok šele marca 2011... čeprav sem že čist neučakana


dobrodosla...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tarikata)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 12:07:07   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 22.2.2011
     pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                 user posted image

user posted image marec 2011
   
tarikata
    nina42                            2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
18


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




krst in verouk
googica

ali boste krstili svoje otročke, bodo hodili tudi k verouku? prosila bi tudi za kometar, zakaj tako... hvala, lp :)

da, oboje (41%)

samo krst, potem bomo videli (19%)

samo krst (4%)

ko bo starejši se bo sam odločil (14%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 1229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!