|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 18:49:32   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

Mene je kr mal "groza" k vidim, da sem četrta na seznamu za rodit. Ne bom nič prehitevala obljubim user posted image . No sej mislim, da me bo katrinka prehitela po desni, a ne . user posted image



ja tinka bom te prehitela...pa nic ne bit huda...heheuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks
Samo še ta teden službe potem se pa konec!  Jupi!



no super,pol bos pa loh uzivalauser posted image user posted image user posted image user posted image


moj dan d bo pa to soboto,so se tko odlocili...mi kr ustreza...boste dihale z meno...heheuser posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 19:01:12   
Masha_M
O hudo!!! Jaz bom full držala pesti zate! Da bi šlo le čim lažje in hitreje vse skozi in da boš stisnila k sebi zdravo in lepo punčko. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 19:28:53   
katrinka


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 22.2.2011
  pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                 user posted image

user posted image marec 2011
 
tarikata
  nina42                            2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
17




< Sporočilo je popravil katrinka -- 16.8.2010 19:30:20 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 19:30:46   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: bit

sporočilo Hermy1:

Kot sončni žarek je ob 9.12 med nas prišla  princeska Brina, 3560g in 53 cm.
Presrečna mamica in očka




cestitam za brino,veliko cartanjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 20:55:14   
Teyla
Lep pozdrav vsem skupaj. Še ena ljubljančanka tu, če se  smem pridružiti. Za seznam: rok imam 6.2.2011, starost 25 let, 1.user posted image , verjetno bo fantek, ampak to je bilo na nuhalni-mogoče bolje rečeno zaenkrat še paket presenečenja. user posted image

Upam, da se bomo kej načvekale po žabarsko. Pa čestitke vsem, ki že imate svoje štručke user posted image , vidim, da je zasedba tu res pisana. user posted image
Mene čaka še dolga pot. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.8.2010 7:31:16   
katrinka
teyla dobrodoslauser posted image user posted image user posted image user posted image

ja pisana druscina...vsega po malem...heheuser posted image


mene danes caka pranje posteljnine in plenic,vreme je pa tko tko napovedan...a ne more biti tok sonca da se mi takoj posusi...grrrrr,
pa se moj je luftu bajto celo noc in k sm ustala me je vse miniluser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.8.2010 7:33:14   
katrinka
...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 6.2.2011
   teyla                                1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
      pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                 user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata
     nina42                            2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
18


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.8.2010 14:51:25   
pikizenc
Teyla - dobrodošla user posted image

Katrinka - še dobr, da bo v soboto. V službi bi me mal čukast gledal, če bi dihala s tabo user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.8.2010 14:57:06   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Katrinka - še dobr, da bo v soboto. V službi bi me mal čukast gledal, če bi dihala s tabo user posted image


hehe...si me nasmejala...ja najbrz bi te res cudn gledal pa ti ze resilca poklical - t+dober termin mam a ne,
svak bo sicr cist hin k bi mogl 30 praznovat a kaj cmo...sej bo dubu darilo...heheuser posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
18.8.2010 8:25:40   
katrinka
dobro jutro - katera se javi da mi pride goro cunj zlikatuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
18.8.2010 8:29:04   
tinaaleks
jutro- jaz ne, sem še v službiuser posted image , pa tudi mene čaka doma, pa kar odlašam,....
Ti pa že odštevaš ne?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
18.8.2010 8:49:47   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

jutro- jaz ne, sem še v službiuser posted image , pa tudi mene čaka doma, pa kar odlašam,....
Ti pa že odštevaš ne?


ah ni problema,ti vse dostavim v sluzbo,vmes grem na kaj sladkega pol pa poklices k bos konc...hehe,
plan in pol a ne,

ja ja...pocasi odstevamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
18.8.2010 8:53:12   
tinaaleks
Se pravi, da bi mi še ti dala delo, kot da me ne matrajo ta zadnji teden že šefi.user posted image So odločeni, da me ponucajo do koncauser posted image
Kja pa če se zmeniva, da prineseš sem, dam jaz nekomu naprej da zlika, pa greva skupaj na tortico. Ta plan mi je bolj všečuser posted image .

Te kaj živčki matrajo, ali komaj čakaš?

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
18.8.2010 10:28:22   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

Se pravi, da bi mi še ti dala delo, kot da me ne matrajo ta zadnji teden že šefi.user posted image So odločeni, da me ponucajo do koncauser posted image
Kja pa če se zmeniva, da prineseš sem, dam jaz nekomu naprej da zlika, pa greva skupaj na tortico. Ta plan mi je bolj všečuser posted image .

Te kaj živčki matrajo, ali komaj čakaš?


za torto vse...hehe,no ok te ne bom matralauser posted image

ej tok dela se da niti ne mislim na soboto,vem pa da vsaj v petek me bo pa zacet orng dajatuser posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 5:40:50   
katrinka
jutrouser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 9:05:23   
Teyla
Dobro jutro. Kam so zginle vse ljubljančanke? user posted image
katrinka, vidim, da si ti najbolj aktivna. Bo treba zadevo izboljšat. Kako si?user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 9:32:11   
tinaaleks
Jutro!

Sem ravno brala pri septembrkah, da je na poti v katrinka na poti v porodnišnico, ker ji je odtekla voda!

Drži seuser posted image !

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 10:09:08   
Teyla
Ooo lepo. user posted image

Potem pa le ne bo treba čakat do sobote.user posted image  


(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 10:57:03   
tinaaleks
So ji vsaj živci prišparaniuser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 11:53:09   
pikizenc
Goooooooo katrinka user posted image  Držimo pesti!

Madona, sam zdej k smo pa njo zgubile ... kdo bo pa čvekal?? user posted image  Ona je vse skupaj zdej po konc držala user posted image  Bomo mogle mal nadoknadit/nadomeščat user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 11:57:37   
tinaaleks
seveda, da bo imela kaj za prebrat, ko pride nazaj.user posted image

Upam samo da bo vse ok....

Kako ste pa kaj ostale?

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 12:23:07   
šivilja
samo, da vas obvestim - Katrinki je zjutraj odtekla voda in je šla v porodnišnico

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 13:23:14   
pikizenc
Mali ma cel žur user posted image  Jaz pa počasi premosorazmerno vedno manj user posted image  Še vedno uživam ko miga, sam madona da je že kr močen včasih ...

Danes čakam še na pregled, pa Rh injekcijo dobim še. Mi je pa blazno smešno, da moram it izvid testa + cepivo sama iskat, pol mi ga bodo pa (domnevam da) pri G dal.

Sem šla zadnjič mimo porodnišnice in sm prvič vidla kje je babiška šola k je vpis za šolo za starše. Pa to je k pr teti Pehti ena koliba user posted image  

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 15:34:11   
Teyla
Koliba od tete Pehte.  Upam, da so kaj bolj prijazni. user posted image
Jaz sicer ne vem katero šolo za starše izbrati- programi v Lj se ful razlikujejo. Vič ima npr. skoraj 4 obiske več, med drugim tudi obisk porodnišnice in dojenje ter ostale zanimive zadeve... Človek bi pomislil, da naj bi bili programi približno enaki.

Katrinka najverjetneje že ziba. Zdaj mormo bit čim bolj aktivne, da bo mela kaj za brat, ko nazaj pride. Čeprav nekak dvomim, da bo našla čas.user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
19.8.2010 16:47:23   
Masha_M
Bo bo! Če ne bo preveč šivana, bo kmalu v redu in prve dni čmrljčki še bolj ali manj spijo in človek lahko skoči kaj na RR. Po kakem tednu, ko začnejo več rogovilit in bit budni pa tudi časa za računalo začne zmanjkovati. user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?