|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 9:46:22   
meymey
Eh, sej če razmislim ne rabimo marele do poletja. Bom počakala na RD od tamalega user posted image .

Zdaj pa mam problem. Kaj naj kupim v BC za 40 eur, da ne bom vstran metala denarja? user posted image

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 11:23:29   
mamimo
Ojla!

Mi smo o.k., no tavečji je spet nekaj prehlajen in čakamo, kaj se bo izcimilo user posted image

Kaj ste kaj debatirale...

A ja, tole moram napisat, ker vedno znova in znova berem, da kot vzrok za vročino krivite zobke. IZRAŠČANJE ZOBK NE POVZROČA VROČINE. Velikokrat se ob izraščanju zobk pojavi vročina, ampak ne zaradi zob, ampak zaradi kakšne infekcije; najbolj pogosto gre za kako blažjo črevesno infekcijo, ki jo otrok dobi zato, ker ob izaščanju zobk vse nosi v usta. Zobki pa nasploh radi "izkoristijo" vročino za izrast. Tako da je treba vedno biti pozoren, kaj se dogaja in ne enostavno vročine pripisat zobkom.

voziček, marela: mi imamo moon fit-a in bo poleti prišel kako prav. Res zavzame malo prostora, lahek je, super.
Meymey: pa še kako boste rabili voziček tudi, ko bo že hodil. Če hočeš z malim kam priti, ga moraš dati not. Pa še utrudijo se hitro. In ko so zaspani, tudi pride prav.

senčnik: jaz sem že poleti uporabljala tistega pennyja, al kako se mu že reče. Super je, ker naredi veliko sence in še obračat ga ni treba po soncu. Pri tavečjem sem imela navaden senčnik in ga je bilo ves čas treba obračati, pa še nikoli ni dajal take sence, kot bi jo rabila. Pa zaradi nenehnega obračanja in prepogibanja se je kmalu uničil - tisti gibljiv del se je kar povesil.

hello kitty: bljak! ne vem, kaj bi delala, če bi imela punčko... ampak dvomim, da bi bila ves čas roza kot sladkorna pena.

varuška, babyphone: mi jo imamo. sem se je tako navadila, da ne bi mogla več brez. enostavno sem bolj mirna.

vrtec: mali ne bo še šel.

svoja sobica: dokler ne bo prespal noči, bo kar pri nama.

odvajanje od dojenja: ja, bo počasi treba, samo ne vem še, kako. Trenutno mi je najlažje potegnit joško ven, tako vsaj zaspi nazaj, sicer je pa dretje...

grem, mali me vleče za hlačnico user posted image



(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 13:42:57   
Kiya
Meymey 40€ pa ja ni težko zapravit, sploh v BC user posted image

jaz bi vzela kaj takega:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=131519

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165398

zdej ne vem a že kaj imate user posted image

Midve sva bili danes pri pediatru, in se mi ni skoraj nič zredila v enem mesecu user posted image
Sestre niso zganjale panike saj je živahna in zgleda da ji nič ne manjka, ampak teža pa ni šla gor.

Zdej imamo mir pred špikanji do septembra, ko bo dobila cepljenje, ki je ob 1. letu (OMR se mi zdi)

(odgovor članu mamimo)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 17:01:17   
ozzy
punce

razmišljam, da bi se med prvomajskimi počitnicami odpravili za par dni kam na hrvaško morje-verjetno istra, zanimajo me vaše izkušnje predvsem kako s prehrano. Če greva v hotel kako naj pripravim oz. kaj naj dam našemu sončku jest? user posted image razmišljam, da je boljša varianta app vendar potem moram pa še za naju kuhat?
user posted image
klakšni predlogi?

hvala user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 20:44:55   
meymey



IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Meymey 40€ pa ja ni težko zapravit, sploh v BC user posted image

jaz bi vzela kaj takega:
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=131519

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=165398

zdej ne vem a že kaj imate user posted image

Midve sva bili danes pri pediatru, in se mi ni skoraj nič zredila v enem mesecu user posted image
Sestre niso zganjale panike saj je živahna in zgleda da ji nič ne manjka, ampak teža pa ni šla gor.

Zdej imamo mir pred špikanji do septembra, ko bo dobila cepljenje, ki je ob 1. letu (OMR se mi zdi)

Ja vem da ni težko zapravit, Sam ne bi rada za brezvezne stvari zapravljala.
A tricikli so že aktualni?

Za hrano pa mislim, da se da kombinirat s koherčkom v sobi in hrano v stekleničkah. Pa tudi kuharji bi ti lahko kako zelenjavco pripravli....

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 21:09:14   
Kiya
Tricikli naj bi bili aktualni od 10m naprej, ampak kako je v praksi pa žal ne vem user posted image
Bi mogla kakšno mamico s starejšim otrokom vprašati user posted image

Prvi maj midva gledava za apartmaji, ker ravno zaradi prehrane mi ni jasno kako bi šlo to čez.
No sej kakšni frutki bi prišli v poštev, samo zelenjavni mi bolj bljak zgledajo user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 21:23:01   
scarlett_
Čer!

Midve sva imeli danes 2 obiska in je Flora zvečer kar padla v posteljo, tako kot sem jo odložila, tako spi že uro in petnajst user posted image

Avto sva dobila nazaj, NIČ plačala, ker ni NIč popravljeno.. menda mu računalnik nič ne pokaže.. Ne vem a je to dobr al slabo, ker če bomo čez en teden spet vsi 3je napakirani za kam it, na konc pa samo avtovleko klical - ja, ne bom najbl srečna.. user posted image

Tricikel - ne vem, jaz bom počakala, da vidim, če res rabimo.. Se mi zdi, da sem kupila že toliko enih stvari za njo, ki so mi navlako potem delale .. kaj pa vem user posted image A boste vse to mele?

Dopust - pri nas tega ni, ker je moj gostinec in je petek in svetek v službi, ampak jaz tudi mislim, da koherček v sobi bi se kar dobro obnesel.. Pa enkrat je na FB ena punca rekla, da je vnaprej tja klicala in se zmenila, da bojo kaj naredili tudi za malega (se mi zdi).. Pa na vsake tolk bi jst dala kako kupljeno.. Pomoje sploh ni tolk panike, da le greste na dopust! user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 21:41:46   
Sonček in poletje
Mi3je smo bili v hotelu. Pa sem se potem tik pred zdajci odločila in sem kupla aventov soparnik/mešalnik in sem mu vse sama pripravila v sobi. Še zelenjavo sem svojo nesla s sabo. Sadje pa itak v glavnem je samo kupljeno. Drugače pa če ne bi imeli probleme z alergijami bi mu kar dala hotelsko hrano, tko sem pa lahko vsaj nad njegovo hrano imela nadzor. Tko, da tale mašinca je SUPER zadeva.

scarlett_ - men se tudi zdi, da smo mu kupili malo morje stvri, ki so se pol izkazale za čisto nepotrebne. Tako, da pri nas ne bo tricikla, razen če ga dobi za darilo.

marela - jaz sem se čisto ogrela za Peg Perego Si. Fajn mi je, ker se da tudi ročaje naštimat na visoko, ker midva sva bolj pri tavelikih in pol gledam take vozičke, da imajo visoke ročaje in večina itak odpade.

senčnik - smo kupili pa me tudi nervira, ker ga je treba kar naprej prestavljat...


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Junijčki 2010
16.3.2011 22:13:07   
katka katy
scarlett: z avtom se vas pa res smola držiuser posted image user posted image user posted image

igrače: lahko mi verjamete da se iz njih "drek" dela. pri treh otrocih se jih res kar nekaj nabere, tako da  sem za Katarino do sedaj kupila samo eno ali dve stvari vse ostalo pa ima od bratcev, in če mi verjamete sem jih že par žaklov stran zmetala, sploh pa plišastih živali, ker se na njih prah nabira, zanimiv je pa samo en medvedek.
najhuje pa mi je sortirat  igrače: avte skupaj, sestavljanke skupaj, kocke skupaj pa če maš srečo jih je 10 vrst.user posted image

kiya: zarad teže naj te nič ne skrbiuser posted image , naša je tud med 8m in 9m pridobila samo cca 300g, vendar sem pediatrinji rekla da je teža moj najmanjši problem, da bo le ostalo vredu.user posted image

mamino: glede vročine imaš prav, to skušam dopovedati mojemu možu, pa mu nikakor ne pride v glavo. je pa vsaj ena tolažba, saj veš kako je važno je da so zobje krivi.
kar se pa tiče hello kitty je pa tako, k sreči nisem kupovala nobenih novih cunjc amak ima vse od bratcev, tolk da ima hb samo eno ali dve roza majčki, in če ne bi bila 2,5m prezgodaj tudi roza sobe ne bi bilo, ker je to mož uštimal v času ko sem bila v porodnišnici.

dopust: jaz najraj ne bi šla, ker me je mal strah kako in kaj, po drugi strani pa moram iti zaradi otrok. vem pa tudi da včasih mamice preveč kompliciramo, in navlečemo s seboj še enkrat preveč. odločitev kam bomo šli pa še ni padla, ker se ne moreva odločit.user posted image


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 8:04:25   
meymey
Taratatataaaaaaaaa.......... to noč se prvič nisva NIČ dojila! Se je zbudil ob 4ih za joško, pa sem se naredila noro in mu dala dudo in se vlegla nazaj. Malo je protestiral, potem pa zaspal do 7.10 user posted image . Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! Parteeeeeeeeeeey! user posted image


Bila sva pa na obisku pri 10 dni starejši Evi, ki že en teden HODI!!user posted image

Se mi pa zdi da smo tukaj večinoma neJuninjčice (tako ali drugače).... sami prezgodaj rojeni otročki :D... glavno da so zdravi!!! user posted image


A se opazi, da sem dobre volje???? Tole nočno dogajanje me je prav razveselilo... pa danes me dragi pelje na Masters of Dirt v Stožice user posted image

P.s:Smajliji so iz http://www.mysmiley.net/

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 8:56:15   
mamimo
Ojla!

Naša noč je bila spet katastrofa; končala se je pa ob 4-ih!user posted image

tricikel: mi smo imeli pri tavečjem enega od nečakov, pa je zanj zapalil šele pri 2 letih. Ampak nekateri otroci pa že zelo zgodaj nočejom več sedeti v vozičku in je tricikel edina varianta, da jih vozijo okoli. Je imel pa naš tavečji že odkar je hodil zelo rad poganjalček (mini avto in motor) za notri. Mislim pa, da bomo za malega vseeno kupili tricikel, saj bo po RD poletje in bo verjetno kaj prišel prav. Oziroma bomo naročili sorodnikom, da ga kupijo za RD. user posted image

igrače: mi jih sami kupujemo zelo malo, pa  jih je vseeno malo morje. Pa res jih je tako malo takih, da se otroci res radi igrajo z njimi, vse ostale se pa le valjajo. Ko pa kakšno pospravim na podstreho, ker se že od nekdaj le valja okoli, je pa jok na kubik user posted image Pri nas definitivno zmagajo lego kocke, te so vredne denarja. Se pa tavečji zadnje čase nadvse rad igra z igračami od tamalega, tamali pa ves čas vleče igrače od tavelikega user posted image narobe svet...

dopust: mi odkar imamo otroke hodimo v apartma, ker mi je tako najlažje. Imaš več prostora - si sploh ne predstavljam biti v hotelski sobi, če pada dež; pomoje bi pop...ila, naši otroci so živci, rabijo prostor- in lahko kuhaš, kar ti paše in ko ti paše. Meni je to enostavno boljše. Nimam izkušenj s hotelom in otroci, zato ne znam svetovati, verjetno se pa da. Bomo šli enkrat, ko bodo otroci že večji.

naraščanje teže: naš se tudi ne redi po tabelah user posted image . In - priznam - mi je po posvetovalnici kar bad, čeprav zdravnik pravi, da ni nič narobe, je pač bolj vitek in naj ga ne silim jesti več. Če pa pomislim, da je ta otrok non-stop v akciji - plazi in plazi pa še nič ne spi, poleg tega pa kaka 4x na dan - mi je pa jasno, da ne more delati zalog, ampak enostavno vse porabi. user posted image

No, grem. še en naporen deževen dan je pred nami...

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 9:17:32   
joli07
meymey: čestitke za prvo uspešno nedojeno nočuser posted image user posted image user posted image . Zdaj moraš samo vstrajat.

igrače : jaz se pa ne morem zadržat, da ne bi kaj kupilauser posted image . Vem , da bo to ščasoma samo navlaka. Smo nekaj mesecev nazaj kupili veliko stajico, ki sadaj še kako prav pride , da lahko pospravim igrače. Tamal itak ne mara bit več v njej.

tricikel : verjetno ga bova kupila. Bom pa še malo počakala, mogoče si pa premislim in tokrat rečem NEuser posted image .

dopust prvi maj : moj bo verjetno hotel na morje. Bomo videli. Če ne bosta šla tast in tašča bova verjetno kar šla.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 9:40:36   
misar
jutro

kuham pozno kavicouser posted image

danes imam doma oba,ker je frčafelca nekaj čudna (poln nos, vneto grlo, kašlja, vročina na meji), tako, da je nisem vlačila v varstvo. posledično imam full houseuser posted image

1. maj...mislim, da gremo na morje v izolo v naš flat. še prej bo treba it kej dol preluftat mal prah obrisat, spucat. to bova kak vikend z dragim, bova čez noč pustila mularijo pri moji mami, midva pa se najprej oreng naspala, dopoldan pretelovadila user posted image user posted image user posted image  in potem pospravila flat, kolikor bo časa ostalouser posted image user posted image  (praksa še iz prejšnjih let) 

naraščanje teže: mislim, da smo bolj med okroglimi, tam okoli 9 kg že mora imet, mamo pa drug teden posvetovalnico pa da vidimo

igrače: nekako še v mejah normale,  ker sorodnikom prepovemo kupovanje nefunkcionalnih igrač, zato imajo vsi navado vprašat kaj želimo in jaz ob RD naštudiram katera igrača bi bila kaj primerna. če se mi zdi predraga jo kupim sama ali pa rečem, da naj kak bon za BC prinesejo in potem s tem kaj kupimo user posted image

tricikel: ga bo podedoval od frčafelce. je delno roza, ampak za to koliko bo prišel v poštev se ne sekiramuser posted image user posted image

senčnik: men je boljš kot peppeny (al kva je žeuser posted image user posted image user posted image ), ker tistega pa res ne moreš naštimat, če direkt v voz sveti, ker pol mali nič ne vidijo ven(tko sem viela pri kolegici)


hoja/stanje: a vaši tud non stop stojijo. men se bo zmešalo. mali vstaja ob vsem in potem ga skipa, včasih na rit, dostikrat pa s celega na hrbetuser posted image user posted image  pa hodi ob opori, in pleza na vse živo. pri frčafelci tega nisem bila vajena, ker ona praktično ni nič stala do 13. meseca (je skoz puzala), potem je bila pa ful stabilna in v roku 1meseca tud shodila. ta trotek pa skoz na nogah, puza pa en čas po riti pa mal po kolenih, pa ko gosenicauser posted image user posted image user posted image , mislim, ni da niuser posted image user posted image

zdaj pa moram it, mali je že pripravljen na spanje

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 12:07:37   
Kiya
Jaz sem si vzela čas za kavico, tamala je pa odkrila tiktak bonbončke in se z njimi igra, so škatlice ravno prav prazne da lepo ropota user posted image

Meymey čestitke za prespano noč user posted image

Plazenje naša se samo plazi, za sedenje si je izbrala svojo taktiko, ker ji prehod iz plazenja v sedeči še ne gre, se postavi na kolenčka in potem nekako naštima noge da sedi. Se tudi že dviguje na noge, sploh v posteljici ali če najde kakšno stvar v katero se lahko opre (šteka mleka)user posted image Na noge je ne postavljam, saj mi je fizioterapevtka zabičala, da tega ne smem user posted image , če se pa sama postavi ji pa ne morem preprečiti.

Poznam pa fantka, ki je pri 10m že hodil user posted image , naša ima časa do 18m user posted image , vsaj tako mi je rekla v RA user posted image

Je pa danes po pošti prišel nahrbtnik za v vrtec, ki sem ga naročila user posted image . Če ne bo za v vrtec bo pa za v varstvo user posted image

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 14:56:08   
meymey
Ujoj... pa še okroglo praznujemo!!! Moj sinko ima danes 10 (deset!!!) mesecev! user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 16:53:39   
katka katy
meymeyuser posted image user posted image user posted image za nedojeno nočuser posted image user posted image user posted image
               user posted image user posted image user posted image za mini 10mesecevuser posted image user posted image user posted image
noč: že drugo noč zapored čujem do teh zjutraj. ob pol devetih zvečer mi lepo zaspi, čez eno uro pa začne kašljati in nabijati na suho toliko časa da se zbudiuser posted image user posted image , včeraj sem jo morala celo prvič po šestih mesecih podojiti ponoči, ker ne mara flaške da bi vsaj čaj pila.user posted image upam da bo današnja noč boljša.
plazenje: zaenkrat še nič ne kaže, bolj se drsa po trebuhu in dela kroge, in mi briše prah, hihihihiuser posted image
če se pa že postavi na kolena pa se gunca naprej in nazaj in se smeji zraven na velikouser posted image
če  je pa pri meni se pa takoj postavi na noge in skače gor in dol tako da je tud ustavit ne moremuser posted image user posted image
igrače: kocke so res zakon, te so poleg sestavljank najbolj zanimive igrače........ vsaj pri nas


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Junijčki 2010
17.3.2011 20:39:16   
scarlett_
meymey user posted image za vašo noč! Pa kako simpatično si napisala, sem se prav nasmejala!! user posted image user posted image

No, večina vas je verjetno že na FBju videla sliko kako je moja mala danes vstala v posteljici .. ponavavljam, da sploh nisem mogla verjet! Joj, carica je!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sva ji kupila poganjalčka, takega čist navadnega, 15eur, je pa kot avto, da ima volan, da se lahko dobro oprime gor, ker sedenje naše sploh ne zanima in ni stabilna gor ne tko ne drugač .. Ampak je bila pa res navdušena danes, skos se je s tem motila!

Čeprav je bila tudi tečkasta, posebej zvečer je bil kr jok, sploh ne vem zakaj .. user posted image

Katka katy moja Flora je delala vse tako kot ti Katarino opisuješ, potem se je pa iz tega pozibavanja kar naenkrat spuzala. Pomoje niste več daleč. user posted image

Kiya, moja tašča pravi, da je moj mož pri 9 mesecih hodil.. Samo ne vem, če bi verjela.. Čeprav včasih razlaga kako ga je prinesla iz porodnišnice, pa postavila v vozičku pred okno, pa  prišla čez 3 ure in je ful jokau in ona sploh ne ve zakaj .. Tko da ja, haha, pomoje mu ni drugega preostal kot shodit! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 9:50:09   
Kiya
Dobro jutro user posted image za vse

Mi smo imeli danes že pred šesto budnico user posted image , ampak sem jo vezla v posteljo, je odremala pol urce, dobila mleko in sva spali do devetih user posted image

Scarlett sem vidla kako lepo se je tvoja dvignila user posted image , pri nas so potem ratali problemi s spanjem v posteljici, ker se je skos dvigovala, pa še višjo obrobo sem kupila. Imam tako kot ti račke, samo v oranžni barvi user posted image

Hoja vse ob svojem času user posted image , itak bo pa potem celo življenje hodila tko da naj še malo noge špara user posted image



(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 10:49:26   
bridget3
Meymey, čestitke za uspešno noč brez dojenja! :) Zdaj pa vztrajaj, ne popuščaj user posted image če je ena noč uspela, upam, da uspe še druga in tretja in si na konju! user posted image


(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 11:00:27   
meymey
Tudi druga noč je uspela. Sem pa zaj... ker sem se JAZ zbudila ob 4ih in ga šla vlečt narazen (mali zadnje čase spi z glavo natlačeno v kot postelje, na trebuhu in z ritjo v zrak) in se je zbudil. Pa je spet pol malo jokcal... ni blo niti 2 min, pa je že spal. Zdaj se bom morala navaditi spati čez to zakleto 4to uro zjutraj. user posted image

Včeraj je bilo super na Monsters of Dirt. Fantje delajo tako z motorji in kolesi, da sam gledaš... Ko so na začetku malo nabili mašine in je pridišalo po izpuhih do mene, mi je šlo kr malo na jok user posted image . Bo treba motor registrirat.

Aja, pa še tole je dobil danes Tomi po pošti http://www.copatki.si/index.php?productID=688 . Trenutno je ponosen lastnik Robeezovih copatkov, ki pa so mu postali že malo tesni in sem naročila tele, k so pol ceneje. Upam, da se bodo prav tako dobro izkazali.

(odgovor članu bridget3)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 13:34:43   
Kiya
Mi imamo podobne copatke, samo so nam še preveliki (6-12m) tako da je naša še večino v štrikanih copatkih ali pa v nogavičkah user posted image

Meymey Super za drugo prespano noč

Sem pozabila povedati, imamo drugi zobek user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 18:40:18   
joli07
naš user posted image  je pa včeraj imel cel žur do 22.15 dokler ni končno omagal in se vdal usodi - spanju. Je bil še ob 21.00 tako kot če bi bila ura 15.00 popoldanuser posted image .Enostavno nisem imela srca zmotit njegovega smeha in veselja z razbijanjem igrač z prisilnim spancem. No pa je potem le omagal in spal CELO NOČuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sploh ne morem verjet. Upam, da je prišel tudi moj čas spanja. Ne bom se preveč veselila, ker bom verjetno danes ponoč morala še za včeraj vstajat.

Drugače smo pa danes bili na pediatrični na testih in kontroli in to kar dve uri in poluser posted image . Sem mislila da se mi bo odpelaluser posted image .

Me je pa zdravnik vprašal če user posted image  sam sedi. No ga je tudi kar posedel da je videl kako stabilen je. Sem ga pa tudi vprašala, kako je s tem plazenjem, ker naš še se ne plazi, pa je rekel , da če se obrača v obe smeri da ni nič narobe in da se bo že začel plazit in postavljat na nogice, ko bo imel interes.
Tukaj pa jaz rabim malo vašo pomoč, oz tiste ki vozite svoje otroke v razvojno, prosim če mi malo poveste kaj se tam počne in katerim otročkom je to namenjeno. Jaz sem prvo mislila , da je naš tudi zrel za razvojno, ker se še ne plazi, pa očitno temu ni tako.

Scarlett : user posted image user posted image user posted image  za Floro. Bom kasneje še na FB pogledala slikco
Kiya : user posted image user posted image user posted image  za zobek

Meymey :user posted image user posted image user posted image  za drugo noč. sedaj ne smeš popustit. Če mu boš enkrat dala boš spet na začetku.

Letim, tamal že protestira zaradi večerje.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 18:41:12   
joli07
aja, tudi mi dobili tretji zobek ( zgornjo enko ) druga pa tudi že leze ven. Bošček moj mali.

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 20:35:45   
scarlett_
Čer! user posted image

Uh.. Pri nas ni več spanja podnevi! Danes ni nič spala, pa je zeloooo zaspana, ampak vsakič, ko jo dam spat, ji je ful veselje plezat. user posted image Potem sem jo napakirala v voz in sva bli skoraj 3 ure zunaj, ker samo tako imam mir. user posted image No, pa da ne bo izgledalo, kot da se samo pritožujem, ker seveda je luštna 100 na uro!!! user posted image

Joli07 pri nas v razvojni večinoma delamo na handlingu in vaje za rokice, ker jih drži nazaj, oz. ima že ramenski obroč zapotegnjen nazaj. Drugače pa kakor jaz vem vsak dojenček lahko kakšen korak preskoči in kar nekaj se jih ne plazi.. Če želiš ti posredujem kontakt privat fizioterapevtke kamor mi hodimo, vsaj tako, da se bolj pogovoriš z njo. Meni je zelo všeč!
Kaj so vam pa na pediatriji povedali?

Kiya, meni je to obrobo že vso razvlekla, pa spodaj ji grejo nogice ven, pa ne vem kaj.. Imam jo pa od Recinkota. Punce katere obrobe imate ve? Vidim po slikicah povsod take res fiksirane, ampak ko kje gledam so vse tako drage.. Jaz ne dam toliko za obrobo!user posted image

Koliko pa še flaške sterilizirate? Po vsakem obroku?

No, jaz pa že 2 dni čakam user posted image , kar je kar nenavadno. In, če je ne bom dočakala bomo tudi zelo veseli.. user posted image Kaj pa punce, ki ste spet nosečke, kako ste kaj??? user posted image



(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Junijčki 2010
18.3.2011 22:48:26   
katka katy
kiya user posted image user posted image za zobke.
joli07 user posted image user posted image za zobke.
kar se tiče razvojne je tako: tja hodijo večinoma nedonošenčki in otroci z motnjami v razvoju, kot je naprimer slabša motorika, povišan mišični tonus, težave pri koncentraciji..., sam pregled v razvojni je podoben kot sistematika pri pediatru, vendar bolj natančno. pri dojenčkih spremljajo, razvojne stopnje, ki so primerne njegovi starosti, in njihove reflekse, če se dojenček ne odziva tako kot bi moral te napoti naprej na nevrofizioterapijo, kjer ti fizioterapevt pokaže vaje za spodbujanje in usmerjanje razvoja mišic in refleksov, tja se hodi toliko časa kolikor je pač potrebno. razvojna tudi spremlja nedonošenčke do vstopa v šolo in tudi dlje. tam se otroci igrajo in z igro pokažejo koliko so sposobni in kje je njihova razvojna starost.
upam da ti bo vsaj malo pomagalo

Katarina ima zobekuser posted image user posted image vendar ne zgornjo enko ali dvojko, temveč zgornjo trojkouser posted image user posted image a ni to čudno, že dlje časa je imela belo pikico tam in sedaj je zobek, upam da bojo tudi enke in dvojke ven prišle
meymey: superuser posted image , kar tako vztrajno naprej.user posted image
scarlett: jaz ne uporabljam nobene obrobe, že pri prvem otroku sem jo odstranila, ker me je ful motilo da nisem otroka vidla tako kot bi ga jaz rada.
noč: večerajšno smo prespali, sicer je parkrat vmes zajokala vendar je takoj zaspala nazaj. user posted image
imam pa en problemček, kadar jo dam spat, da prst v ustauser posted image , sicer ga ne sesa ampak liže in grize, vendar takoj zaspi in to dela tudi ponoči ko se zbudi in zajoka. takoj prst v usta in že pančka, čez dan ko je zbujena ga nima nikoli v ustih, sedaj sicer še ni tako velik problemček, vendar se bojim, da bo ratal.user posted image


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!