|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 18:33:56   
ninkica
Hej

Kako ste?
Dnevi so neverjetno lepi in smo skoz na sončku dokler ne zaide kar gremo notri je ,da se previjemo in pa pojemouser posted image

Smo pa danes namontirali v avto avtosedež in smo šli na probmo vožnjo in je Leja full vriskala od veseljauser posted image
imamo pa tega:
http://soncek.si/inc/image/type;item;size;original;name;$$A_CABB8B31_6202.21003.66_02.jpg

scarlett dobrodošla med namiuser posted image user posted image

vrtec mi bomo dal vlogo v začetku marca,rok oddaje je pa do 31.3.2011


lp

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2876
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 19:48:34   
meymey
Joj, ta vrtec... tudi mi imamo tam nekje.... pa sploh če nisem prijavljena tu na tej UE user posted image . Moram zdaj hitro uredit.

Kako boste pa kombinirale varstvo do septembra, dokler ne bodo (če bodo) sprejeti v vrtec?

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2877
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 20:11:15   
Sonček in poletje
Scarlett dobrodošla.

Kako lep vikend. Itak smo ga izkoristili do daske. Včeraj sem bila s user posted image pri starejši sestri, danes smo bili pa v živalskem vrtu user posted image . Malemu je bilo full všeč, sem mislila, da bo kaj zaspal pa ni bilo nč od tega. Pol si je pa še na poti domov ˝pel˝ v lupinici.

ninkica - jaz tudi že študiram, da bi ga dala v avtosedež, sam mal cvikam. Naš sicer sedi 100% stabilno, ampak malo me ta priporočila dajejo...

spanje - spimo malo bolje, ampak smo še daleč od prespane noči. Mogoče me pa danes preseneti user posted image . Sej po moje bi ga lahko vedno uspavala nazaj, ko se zbudi. Ampak ker smo imeli zadnje čase tako slabo nočno spanje, sem bila čist blažena, ker se je izboljšalo, da sem mu kar joško dala za nagrado user posted image .

vrtec - mi imamo ˝zrihtano˝ varstvo, dokler se ne odločim in ga vpišem v vrtec.

alergije - jemo mlečne izdelke, jaz tudi user posted image . Tok sem vesela, da lahko jem še kaj drugega kot marmelade. Pa pogruntala sem, da kuhana jabolka lahko je, surovih pa ne. Pa ko tok govorijo okoli Fruhzwerge, da naj bi se ga izogibali v velikem loku, naš je pojedel eno njihovo skutko pa je bilo vse OK.

Danes sem mu dala prvič avokado in mu je bil zelo všeč. Pa zgleda, da smo se res čisto pozdravili, ker spet zahteva polne porcije user posted image .

Lep večer še naprej.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2878
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 21:21:14   
ninkica
Vartsvo..Našo bota mirkala tast pa tašča 2 meseca potem gre pa septembra v vrtec..Ni pa izkjučeno,da bo šla v privat varstvo

Sonček in poletje.. sem vesela,da ste se pozdravil in nimate več težav(hitro trkej)user posted image

_____________________________

Očkov in mamin največji zakladek:
Leja 15.6.2010

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2879
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 22:40:28   
nikcaa
vrtec- sm ga vpisala- septembra... pomojem da bomo dobili... sva se pa z mojim user posted image menla da ga bi dala po novem letu v vrtec, glede na to da ne delam... ce pa slucajno dobim prej delo, pa itak bo mogu it.. ker moji delajo.. tasca pa ne more cuvat..

avokado- moj je tud cist navdusen... meni pa je skifoooouser posted image
soncek- user posted image user posted image user posted image full vesela da si se tega resla, ker vem kako zgleda ta dietauser posted image sm bla cca 2 meseca in sm mislila ****, glede na to da obozujem sir in podobno...user posted image
spanje- zadnjih 10 dni- SUPERuser posted image (mi spi po 10,11,12ur v kosu)  ceprav ga ni dosti za prehvalituser posted image

scarlett
- dobrodosla
danes sm dobila od sestre veliko vrecko cunj za Arneta- od necakca mojegauser posted image st. 80,86. super.. use bo prislo prav...jupiiiuser posted image

gremooo spat....user posted image

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2880
   RE: Junijčki 2010
6.2.2011 22:41:04   
joli07
čer,

vikend je bil pa res krasenuser posted image . Smo bili skoz zunaj, samo jest smo šli domov.

avtosedež : jaz ga še ne bom dala, ker je v lupinci še čist OK, pa tudi ne pritožuje seuser posted image .

vrtec : do 25.08.2011 sem itak dobila podaljšano porodniško, tako da se mi k sreči ni potrebno s tem ukvarjat. Bom pa zato imela malo več skrbi v septembru, ker ne vem al naj ga prvo leto dam v vrtec ( če ga bom sploh dobila ) ali neuser posted image . Nekaj se je tašča ponudila, da bi ga lahko ona čuvala. Sicer je v pokoju ampak še zmeraj dela po pogodbi. Vlogo za vrtec bom vseeno dala, kaj dosti upanja da bom dobila pa itak nimam.

sonček in poletje : super da ste bolje user posted image . Avokado sem mu pa jaz tudi že pred časom dala za probat pa ga je kar jedel. Sedaj se pa res že dolgo nisem spomnila , da bi ga kupila. Bo naslednji teden po dolgem času spet na jedilniku.


spanje : ne bom sploh komentirala user posted image

FB : jutri mi pride računalničar malo pogledat, kaj dogaja z našo povezavo z internetom, pol se pa še jaz logiram na ta FB. Malo mi boste povedale kje vas najdem, čeprav mislim da je že ena enkrat napisala - ne vem pa katera. Bom malo pobrskala za nazaj, če ne najdem pa itak napišem, da mi sporočite. Pa da še jaz vidim to čudo od FB.user posted image

scarlett : dobrodošla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ninkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2881
   RE: Junijčki 2010
8.2.2011 6:54:12   
meymey
No danes pa mam kaj za napisat. user posted image

V nedeljo ponoči se je mali prebudil ob 2h zjutraj. Začel jokcat. Mu dam dudo - jok. Mu dam vodo - še večji jok. Ga dvignem - tiho. Ga položim v posteljico - jok! In pol sem si rekla... mali, jaz te ne mislim cele noči nosit okoli. Pa se je začelo. Skoz sem bila ob njemu, mu dajala dudo, občadsno vodo, samo dvignila ga nisem. In dretje je z občasnimi postanki trajalo do 4ih zjutraj. user posted image

Včeraj sem ga podnevi dala spat na posteljo in se ulegla zraven (ponavadi smo ga 5 minut nosli po naročji - ampak včasih je znalo trajat tudi več - in ga dali polspečega v posteljo) ko je začel jokat, sem potegnila ven mobitel in brskala po njem, da je videl da ga ne gledam. V trenutku je nehal jokat in zaspal v roku 5 minut, obakrat.

Zvečer smo včeraj spet imeli sireno, vendar je po eni uri zaspal. Ponoči se je zbudil ob 2.30 in začel standardni jok. Sem ga samo malo pobožala in je mali ZASPAL NAZAJ... TAKOJ!!!! user posted image  Enako se je zgodilo še enkrat ponoči, ko je samo malo zajamral in se samo obrnil in dalje spal. Upam, da nam rata prit nazaj na stare tire.... user posted image

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 2882
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 6:43:54   
Katarina79
Joli07, jaz bi te pa samo vprašala, kako že veš, da imaš podaljšano porodniško? Ker meni se tudi obeta podaljšanje, ampak mi je zdravnica rekla, naj dam vlogo za podaljšanje šele aprila.

Hvala, K.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2883
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 7:21:07   
Kiya
Dobro jutro user posted image za vse

Noč je bila kar ok, edino ob 2h se je zbudila v joku pa je dobila dudo in lepo zaspala naprej.

Se vidi, da je bil podaljšan vikend in lepo vreme, saj je mrtvilo tukaj user posted image

Katarina79 tudi jaz sem Joli spraševala o podaljšanju, saj so meni tudi rekli naj vlagam šele aprila, ona je pa pač že prej vložila

Avtosedež zdej ne vem a sem to že spraševala ali ne. Kako imate zrihtano, če imate dva avtomobila? Imate sedež v obeh ali ga selite iz enega avta v drugega?

(odgovor članu Katarina79)
Neposredna povezava do sporočila: 2884
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 8:23:46   
joli07
Dobro jutro,

noč: povprečna. Smo se kar veliko zbujali saj ga dajejo zgornji zobki. Upam da kmalu pokukajo ven.

avtosedež: mi imamo v tavečjem ( ga trenutno največ uporabljamo ) lupinco, ki mu je še OK. V tamanjšega smo dali avtosedež vendar se v njem še ni peljal. Ko bom šla v službo bomo kupili še en avtosedež, da ne bova skoz kombinirala , pa ga prenašala.

katarina79: jaz vem ,da sem dobila podaljšano, ker imam že odločbo. Ne vem kakšne izvide in težave ima tvoj otroček, verjetno pa tvoja zdravnica ve, zakaj moraš počakat do aprila. Vprašaj jo.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2885
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 8:35:27   
Honey26
Doooobro jutro.

Obvezna "kahla" user posted image za vse (ne)prespane.

Jah, dnevi kar letijo, še malo pa bomo pihali prvo svečko user posted image . Dnevi se že lepo daljšajo, vmes vskoči tudi kak res topel dan, kot naprimer včeraj. Kmalu bodo cvetele trobentice in letale čebelice. Ah, malo me daje. user posted image

No pa poglejmo stanje:

spanje: nič novega. Zaspi hitro in brez problemov, še vedno pa se zbudi 2-3 x in se doji. Sem se sprijaznila.

zobki: načeloma še vedno brezzobi, ampoak spodaj ima že pošteno belo in grebenasto (kot da bosta spodaj 2 naenkrat pokukala). Ampak tako stanje je lahko dolgo, ane misar. user posted image Kot pravi moj, v roku 3 mesecev bodo ziher. user posted image

avtosedež: lupinica še lepo opravlja svoje delo, mala je notri tudi čisto zadovoljna. Ni sitna ko je budna, in lepo tudi zaspi.

vrtec: nisem še oddala vloge. Vprašanje če ga bomo sploh dobili. Jaz sem pa itak brez službe, upoam da jo dobim do konca leta. Dokler bom doma bo mala z mano.

študij: še kar ni rezulatatov zadnjega izpita. Aghhrhhhg. Diploma, jah se jo bo treba vseeno lotit. Še prej pa statistične naloge. Potem sem pa res zaključila. user posted image

meni:

Z: Mango, hruška, kokos
K: Sladki krompir, koleraba
V: Jabolko, hruška, vanilija, gres

Lep dan vsem.

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 2886
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 9:06:07   
meymey
spanje - okoli 2h je začel spet jokat. Z božanjem in dudo se ni pomiril, sem se pa obrnila vstran in je čez minutko ali dve joka sam zaspal nazaj. user posted image  Potem se je zbudil ob 5ih za hrano in ob 6ih :S. Potem pa ob 6.30 budnica user posted image .

avtosedež - je še v lupinci, samo smo sprobali avtosedež in je fuuuul fajn, k lahko gleda naprej. Tudi mene zanima kako bomo samo z enim. Moj trdi, da bomo avtosedež puščali s tamalim in se bo montiral v oba ava. Sicer je isofix in se res takoj zmontira, ampak.. bomo videli kaj bo pokazala praksa.


(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2887
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 10:11:41   
Ajda_Marko
Mi zaenkrat avtosedež selimo. Je sicer večino časa v večjem avtomobilu, samo se moram navadit ga ven dajat ker če slučajno kam greva z Vidom, pa da tega nimam prejšni dan v načurtu, ga moram tlači v lupinico kar pa ni prijetno. Je celo pot dretje... Imamo pa namen enkrat še enega kupit... user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2888
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 12:58:47   
katka katy
ojla punce povejte če se vam lahko tudi jaz pridružim. tudi jaz imam junijko doma in sicer 2.6.2010

prav uživam ko berem vaša sporočila, in marsikatera stvar mi prav pride.

< Sporočilo je popravil katka katy -- 9.2.2011 13:01:54 >


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu Ajda_Marko)
Neposredna povezava do sporočila: 2889
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 14:44:36   
scarlett_
Punce, hvala vsem za sprejem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image   In pa katka katy, pozdravljena tudi ti! user posted image

Ne vem katere podatke imate na seznamu, zato vam bom napisala samo porodne: user posted image Flora, 12.6.2010- PDP 17.7.2010, 3220g, 50 cm.

Vrtec Midva bova oddala vlogo, ampak skoraj nimamo možnosti, da ga dobimo, tako da potem bom verjetno jaz doma, ali pa privat varstvo, če bodo možnosti. Še ne veva .. user posted image

Avtosedež Je še vedno v lupinici in mislim, da ji bo še dolgo ok. Potem imamo pa Nanio (dobila od prijateljev), ampak bova verjetno zamenjala, ker sem res brala slabe ocene tega sedeža ..

Ponoči Mi lepo spimo, ampak ne bom hvalila dneva pred nočjo. Zdaj gre ob 8ih spat, brez uspavanja, samo obrne se in zaspi, ampak gledava, da sva potem res tiha in da ni luči prižganih okoli nje. Zjutraj se pa zbudi med 7. in 8. uro. Ponoči ji dava včasih pit, če se zbudi. Velikokrat jo pa slišim, ko je budna, se pogovarja sama s sabo in potem zaspi nazaj.

Zobki Imamo spodnja dva.

Včeraj smo bili na izletu na morju, pa je bilo tako megleno, ravno ene 200 m pred sabo smo videli. Pa tudi Flora ni bila kaj preveč razpoložena, ji skozi nekaj ni bilo prav. user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 2890
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 15:11:29   
mkbk
En pozdravček...

Mi tamale2 glih spita, tko da lahko mal napišem...sej nimam kej, oba mam na antibiotikih zarad ušes....mislm, da bi človk znoru. Tko da sm se odločla, da bo tavečji izvzet iz vrtca za kakšen mesec, da preguramo tale februar brez dodatnih obolevanj in zdravil in smo pol že malce bliže pomladi...pol pa lahko sam molim, da bo drugo zimo boljše (kar pa dvomim da bo pomagal) user posted image

KLjub zdravilom smo velik zunaj, takoj ko ni blo več vročine. V soboto smo šli v Trst izključno na morski zrak, sta bla maladva ful pridna. LAra sicer bolj malo je te dni, ker ji pomoje ne paše glih pa tud zarad antibiotikov, tam do ene 70 ml nekje popapa.

Smo v nakupu avtosedeža za tavečjega, jaz nardim uzbuno vsakič ko je kaka ugodna akcija...ampak se moj kar ne zgane, res ga bom sklincala tud na forumu, amapk mojmu je pa treba za vsako stvar petkrat do desetkrat povedat,da se pol kej uresniči,,,tko da no comment...user posted image . Upam,da ne bomo čakal, da bo treba lukno za noge v zice vrtat user posted image

Aha, mala je pokonc...hm le kaj bova počeli s princesko, preden se še gavnar zbudi....ne vem še, vem samo da ji morm dat res kar precej pozornosti, ko ji lahko, ker ko je tavelik pokonci se kar na lepem začne vse okrog njega vrtet, Lara pa samo z odprtimi usti opazuje kaj se dogaja..no ja sej dolgčas ji ni, ampak vseeno si zasluži da je mami malo samo njena, zato ŠIBAM!!!!!!!!!!!


Lep sončni dan vsem junijčkom!

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 2891
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 21:02:56   
Sonček in poletje
Evo, danes sem se pa jaz namenila, da bom mojemu polžki pripravila ta zaresno kosilo. Pa mu naredim pirejček, pa posebaj malo korenčka, pa posebaj malo brokolija in žrebičkov zrezek. In mulc ni hotu jest, 2x je odpru usta pol pa konc. In valda jaz čist paf. Pa tko lepo lično sem dala vse na krožnik user posted image . Pol pa vse skup fliknem nazaj v posodo in zmiksam in mu dam, od mene noče uzet in pika. Pol mu je pa nona dala in je skor vse pojedu. In pol pazi to, mali je bil še pri večerji nejeverni Tomaž, je čisto na malo odpru usta in ko je ugotovil, da ga ne mislim spet s čim novim nasrat je usta odpiral, kod da že 3 dni ne bi jedu. No pa še to sem hotla rečt, ko je bila hrana razstavljena na krožniku, se mi je zdelo blazno veliko, skoraj za moje kosilo. Pol pa ko sem vse to skup zmiksala je prišla pa ena njegova čist povprečna porcija. Tako, da po moje jaz tega otroka preveč hranim user posted image .

avtosedež - mi imamo zaenkrat enega, in bo tako ostalo še nekaj časa. Itak, ko bom šla jaz v službo, bo mali doma pri noni. Ko se bo pa 1x pokazala potreba po še enem, bomo pa najbrž nabavli večjega. Ker v planu imam da bo šel v vrtec pri 2,5 letih.

katka katy - dobrodošla.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2892
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 21:23:51   
mkbk
aja, pa welcome scarlett in katkakaty!!

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2893
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 22:16:40   
katka katy
najlepša hvala za tako lep sprejem. naj vam najprej povem podatke Katarina roj. 2.6.2010, pdp 10.8.2010, teža 1640g, dolžina 41 cm.
zdaj pa še vse ostalo
ZOBKI: pri osmih mesecih smo dobili naenkrat 2 spodnja, in bila je muka tako zanjo kot zame

PONOČI: hb mi spi od pol devetih pa do sedmih zjutraj in se redko kdaj zbudi vmes. tako pridno spimo pa že od 3.5 meseca starosti.

AVTOSEDEŽ; sem ravnokar zamenjala iz lupinice v sedež od 0 do 18. kg, kupila sem ga v baby centru in je bil glih v akciji. zaenkrat sem ful zadovoljna z njim ker se ga da fino uležat, tako da tudi tamali paše.

VRTEC: prošnjo za vpis sem odddala že lani avgusta, ker mamo ful gužvo v vrtcih, enkrat aprila pa upam da mi bodo poslali vlogo za vpis. držte pesti

mkbk, jaz sem tudi vzela srednjega poba starega 4 leta do spomladi ven iz vrtca, ker mi je domov prinesel RSV virus, ki ga je pokasirala tamala in je bla pol en mesec v bolnici  od tega en teden  na intenzivni, ker je blo ful hudo.. sedaj mi ni žal ker je tud on zdrav in zaenkrat nimam večjih problemov hb.

meymey, verjami da se ti ne bo splačalo prenašati avtosedeža, mam dost izkušenj s tem, in ko se ti najbolj mudi moraš pa še to prestavljat.. mal spremljaj akcije pa boš dobila kje bolj pocen. saj so vsi avtosedeže a testirani tolk da ne morjo prodajat kr nekaj.

_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2894
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 22:25:18   
joli07
naš je v zadnjem mesecu tudi postal pravi požeruščekuser posted image , zato sem mu rajš dodala še en obrok, da mi ne bi toliko naenkrat pobajsal. Ima pa seveda tudi dan, ko bi pojedel še pa še, tako da ga moram včasih  kar malo nazaj držat in mu podturit še malo za pit( kar je pri nas še zmeraj ZF ), ker se bojim da ga ne bi trebušček bubal. Ko sva bila na kontroli je P rekla : o, poglejte ga kakšen trebušček imauser posted image .....pa full je bil pohvaljen , ker se je v enem mesecu zredil za malo več kot 0,5kguser posted image .

Glede pasiranja, pa je pri nas tako, da če mu spasiram v nulo, da je res gladko, mi vrže vse ven, zato mu večino pretlačim ali pa toliko spasiram, da so še zmeraj koščki. Pa koščki ne smejo spet bit preveliki, ker se potem pa hoče kar zadavit.
Malo mi je problem, ker če grem kam moram hrano pripravit doma , saj mi kupljene kašice takoj zbruhauser posted image .

meymey: jaz pri našem tudi včasih ignoriram, pa se umiri, včasih pa začne vreščat, kot da bi ga iz kože dajala. Takrat pomaga pa samo, da ga vzamem v naročje in mi še isto sekundo zaspi. Včasih se mi zdi, da si me kar malo sposodiuser posted image

scarlett : full dober ime ima tvoja : FLORA. Pa še to, kaj si ji obljubila, da ti celo noč lepo spi.user posted image

katka katy : dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 2895
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 22:41:45   
katka katy
katarina 79: tudi meni je pediatrinja rekla naj še počakam do konca marca, sam jaz mam razvojno ta mesec in bom že zdaj rekla zdravnici za podaljšanje porodniške, drgač bi mogla it še enkrat v razvojno,.


zdaj pa hitro spat drugač bo noč prekratka


_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu Katarina79)
Neposredna povezava do sporočila: 2896
   RE: Junijčki 2010
9.2.2011 23:06:02   
meymey
No, povzetek dneva. zvečer sem ga pocartala, dala v postlo, 5 minut se je bunil in zdaj lepo spi user posted image . Upam na kvalitetno naspano noč.

Avtosedež - Ja sej tudi jaz mislim, da prestavljanje ne bo šlo. Ima Leclerc akcijo na MC Priori se mi zdi... 

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 2897
   RE: Junijčki 2010
10.2.2011 6:12:50   
nikcaa
ob taki uri pa pase ena velikaaa user posted image
no, jst sm ze skoraj eno uro pokoncu.. se pripravljam k mam en izpit... Arne pa veselo pancka...user posted image

kr ne morem verjet kako se nam je spanje spremenilo.. prej se je zbujal skoz neki... zdaj pa spi celo noc... vse tja do 8.00user posted image tako da ne morem rec da nism naspana....user posted image


VRTEC- sm mela full upanja... ampak glede na to da me je glih v ponedeljek klicala iz vrtca, k me je neki rabla... mi je povela da je taka guzva.. uf... tako da ne vem kdaj ga bomo dobiliuser posted image no, ma sei... ni tako grozno k jst sm zaenkrat se doma....pa itak ga nismo mislili dat ze seprembra...

scarlett in katkakaty- dobrodosle...user posted image

sibam jst se malcek za bukveuser posted image      user posted image



(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2898
   RE: Junijčki 2010
10.2.2011 6:43:33   
meymey
Dobra si da se učiš ob taki uri user posted image .

Tomi je spal brez prebujanja DO 5IH!!! user posted image  
Potem pa ga nisem nahranla, ker je moj predlagal, da ga ne bi dojila do zjutraj. Se je pa prebudil in to je to. Bedimo od od 5ih vsi ker sva se pol še spičla. On dežura od 5ih do 7ih in mi ga je lačnega dal nazaj v posteljo. Pol pa se kregal z mano ker sem ga podojila. Krneki. Deci. user posted image

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2899
   RE: Junijčki 2010
10.2.2011 9:08:01   
mamimo
ojla!

mali mi sedi v naročju in sitka, zato ne morem pisat romana. ampak na tole od meymey pa moram reagirat user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: meymey
Potem pa ga nisem nahranla, ker je moj predlagal, da ga ne bi dojila do zjutraj. Se je pa prebudil in to je to. Bedimo od od 5ih vsi ker sva se pol še spičla. On dežura od 5ih do 7ih in mi ga je lačnega dal nazaj v posteljo. Pol pa se kregal z mano ker sem ga podojila. Krneki. Deci. user posted image


ja, a ne? moj tudi ponoči pametuje, kako ga ne smem dojit. potem pa, ko se kakšno noč mali že pol ure dere in sitnari in jaz rečem, da imam dost in potegnem joško ven, pa reče: " saj se že pol ure sprašujem, zakaj hudiča ga ne podojiš " mislim !?!???? deci, ja user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 2900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  114 115 [116] 117 118   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




carski rez
v3sn4

Za kateri carski rez bi se ve odlocile, oz. ali ste se ze odlocile!?

spinalni blok (36%)

splosna anestezija (64%)


Število vseh glasov: 25

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!