|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:50:28   
Arwenko
Mi bi raje SMS, da je Melanie z nami...držimo pesti in dihamo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:55:27   
lidik
ja nadka tako kot je rekla Arwenko. Če lahko zbiramo, bi raje sms. user posted image user posted image user posted image Ok, bomo pridno ti pomagali dihat, upam, da gre res tokrat zares in da bo kmalu bebika pri tebi. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:57:50   
kpmk
nadka30- diham s tabo, diham, diham s tabo user posted image  (če pa še nič ne bo, pol pa samo vadim)
go go držim pesti da imaš vkrcanje user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 11:50:01   
Anonimen
nadka diham!! user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 11:50:40   
obcinarka
jojjjjjjjjjjjjjjjj en dopoldne se nč ne vklopim, pa me zdej že enmal mrazi........... nadka,vzdrži tako, da bo prav in lepooooo, tiste k boste obveščene ko pač boste dejte še nam povedat.... arwenko, vzpodbudno za prebavo, t.z... najbrž boš še enmal po-čakala, hja??... zdej pa res zasledim da vse rojevajo bolj kot ne čez rok.... jojjjjjjjjjj kaj bo decembra?? arwenko, a bova šle midve v 2011???..
letim na malico ob 12... sm že pošteno lačna...
če boste mele kej cajta mi pokomentirajte tole... ali -ali se odločam namreč... poklikajte si še spodnje slikce-glogoka košara, pa lupinica.. cena za komplet pa trenutno 670 eur... ufffffffffffff 
se tipkamo po kosilu... lidik... ostani na dopustu!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

http://www.kidsroom.de/epages/Kidsroom.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Kidsroom/Products/68003080
http://www.babycare.nl/maxi-cosi-mura-botanic-luxury-2010-p-2278.html?language=en

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 11:52:36   
Anonimen
obcinarka: ja kaj pa vem kako dolgo bom čakala - vprašanje za milijon eurčkov je to. jaz bi šla zdaj kar lepo za nadko dihat!
Drugače mi je pa vozek kul, cene so pa itak visoke, ne glede na to kaj vzameš.

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 11:59:52   
obcinarka
sej ti verjamem... ddans mi je naša poštarca povedla k je babi postala prejšnji teden da je hčerka rodila pužo, 56 cm, pa enmal manj kot 4 kg, z CR in da se je zmenla za epiduralno, pa jo dobla... v celju... hočem povedat pa to, da je drgač ona drobižek, po postavi, pa vse, pa tud je bla enmal okrogla.... mene je kar strah, jaz sm tud bolj pr ta drobnih!!!!!!!!!!!!!!! pa mi je 4kg, jaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 12:03:41   
Anonimen
ah js se poskušam ne obremenjevat s tem. se mi zdi, da vse okoli mene bolj skrbi kako bo potekalo kot mene. jaz sem se odločila, da ven mora pridet tako ali drugače, noben način ni lušten in neboleč in sekirancija zaradi tega... ma zakaj, itak ne morem nič pomagat. verjamem, da bodo svoje delo v P speljali tako kot ga morajo in da bodo naredili vse, da mi ne bo prehudo, jaz sem se pa odločila samo, da poslušam in ubogam babico. ostalo pa ni v mojih rokah. ne čas, ne način ne stopnja bolečine...

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:04:46   
lidik
T.Z. prav si se odločila. Sej res bolj kot se boš obremenjevala slabše bo. Jaz tudi tako pravim. Še vsak je prišel ven in bo tudi moj. Upam pa da, ne bo preveč bolečin (ker nekaj itak da jih bo), pa da ne bo predolgo trajalo.

Drugače pa obcinarka imam občutek, da bi bil moj kar vesel, ko bi šla kmalu v službo, ker tole je pa že kriza pravi. Je rekel, da če bom še dolgo na dopustu in če bom imela še dolgo čas letati po trgovinah bo moral kmalu še eno bajto zraven naredit, da bom imela kam za zlagat. user posted image user posted image user posted image user posted image Evo sem ravno priletela domov in seveda z vrečko Baby Centra, ki pa itak ni bila prazna. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:05:39   
Arwenko
obcinarka...jaz nebi 2011, bi kar 2010, če se bo le dalo user posted image user posted image user posted image

Bo treba začet našega čmrlja dovolj hitro preparirat, pač veš kak je to, moč afirmacij pa to, da zdaj je čas, da naj se spoka veeeennnn. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:13:46   
Anonimen
punce, nadka je poslala sms, da ostane v P, odprta 3cm in čaka, da se popadki okrepijo user posted image
GREMO DIHAT!

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:16:23   
obcinarka
oooooooooooooooooooooooooooooooooo, dej ti boš mela nalogo da nas informiraš....
lidik kaj si kupla ????????????? noooooooooooooo
arwenko, men je tud bolj 2010 všeč.......
nadka, smo za, da pride melanie kmaluuuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:23:51   
Arwenko
Super za nadko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:30:45   
Anonimen
obcinarka: ja prav user posted image

lidik: mene tud firbec kaj vse si že kupila!


aaaa sem pozabila povedati: včeraj dokončno spakirala torbo za v P - not dam samo še materinsko (ker jo imam pač v torbici vedno zraven) pa telefon. pa pripravla sem mojmu "za domov" zadeve za deteta pa zame.
oh kok je fino ko je vse zlikano... no... tistega kar pa ni suho pa tista runda, ki na pranje čaka pa ne štejeta... ane? user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:35:17   
obcinarka
kak se tole fajn čuje....... spakirano in prpravljeno, kk fajn, pa cunjice pripravljene za bejbico.... jah pametno, jaz bom to tud nardila prejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj drgač se mi lahk zgodi da bi mi moj lol prnesu kakšne kavbojke zame št. XS k sm jih nekočččččččččččččččč brez težav nosla, ahhhhhh, po mojem bom jaz to skoz gledala in res komi čakala da bi šla, če je pa že prpravljeno.
drgač pa... lahk še tvojmu skuhaš en kotel hrane za vnaprej..... user posted image user posted image user posted image
mal te mormo hecat, nooooooooooooo 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:37:24   
Anonimen
ah to pa ne user posted image kuha pa dejansko on bolje in rajši od mene, tako da... user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 13:46:16   
kpmk
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

punce, nadka je poslala sms, da ostane v P, odprta 3cm in čaka, da se popadki okrepijo user posted image
GREMO DIHAT!



user posted image user posted image user posted image user posted image  joj joj joj dihaaaaam

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 14:11:35   
lidik
evo mene na hitro. Kuham zraven, pa moram malo tudi za štedilnikom bit, da se mi kaj ne prismodi. T.Z. vidim, da si že javila glede nadke.
No kaj sem vse že nakupila. Hmmm posteljca in previjalna še vedno nista doma, ampak upam, da bosta jutri ali v petek, bomo videli kdaj me bodo iz Poljčan klicali da lahko pridem iskat. Voziček sva se zdaj definitivna odločila da počakava do začetka oktobra če bo res kaj novega pri Peg Perego. Sva se pa odločila da tam vzameva tudi ležalnik in iso fix za v avto.

No kupila pa sem: odejico (kovterček), pa vodni termometer, pa banico na podstavku, pa tak mini povšterček za novorojenčke, čeprav ne vem če ga bom uporabljala. Pa peno oz. gobo za oblogo za zibelko - danes popoldan po kosilu grem še po blago za posteljnino in za oblogo. Hmmm pa dve kapice, pa rokavičke, pa nogavičke, pa 3 bodye, pa dva pajacka še. Hmmm pa mogoče sem še kaj pozabila. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok, zdaj pa šibam nazaj za štedilnik in se še potem kaj javim.  Aja za vzmetnico greva pa najprej na sejem, ker bova vzela Dormeo, zraven je tudi nepremočljiva prevleka.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 14:11:49   
obcinarka
lidik... pa ve iz " onga" konca.. sm klicala ravno v šentjur za materinsko šolo, september je poln, v oktobru pa bo spet.... od 15.30 do 18 h, 4 srečanja, ponavadi v pondelk, pa četrtek, pol pa po dogovoru ko je dr. filip prost! no, jaz mislim da se bova z mojim odločla kar za v šentjur.... v žalcu mi ni, je šele v novembru.. pa 1 na teden in nč jih ne hvalijo.... v celju so pa dopoldanski!!!!!!!!. kaj pravte, kdaj boste šle al ne???? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   [Brisano sporočilo]
8.9.2010 14:34:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 14:36:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Registirana

Punce, a se vam smem še jaz pridružit? user posted image

Moja 2.nosečnost, pupa bo novembra stara 4 leta in v sredini februarja bo dobila bratca/sestrico.




seveda, dobrodošla! user posted image

lidik ti pa res pridno nabavljaš user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 15:16:34   
lidik
obcinarka ja sej septemerska se je sedaj že začela oz. mislim, da se ta teden že zaključi. Drugače pa midva mislim da bova šla tudi oktobra in tudi v Šentjur.

T.Z. ja ja sem kar pridna. Evo ravnokar sem se zmenila - okoli petih grem po blago. user posted image user posted image user posted image user posted image Jupi še ena skrb manj. user posted image Jutri pa ne vem če me ne bo v Velenje v Mullerja odneslo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 15:18:06   
Anonimen
no tole user posted image vse pod kontrolo torej.

ooo zunaj se pa cel žur napoveduje user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 15:43:05   
lidik
hi hi hi...ja pod mojo kontrolo že...samo moj jo je že zdavnaj zgubil. In zdaj misli, da bo pomagalo to ko mi vedno znova ponavlja: men se ta otrok kr smili, ker bo imel toliko stvari. user posted image Menda ima še vedno upanje, da me bo to odvrnilo od nakupovanja, samo jaz vedno najdem tako dober argument, zakaj sem kupila samo nujno potrebne in zelo uporabne stvari, da ubožček potem vedno raje tiho ostane. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja dej, pri nas se je tako ulilo, da upam, da bo do petih kaj boljše. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 16:56:32   
lidik
T.Z naj te nekaj vprašam. Kaj imaš ti povijalne plenice? Kje si jih pa kupila?
Evo jaz se si zdajle naredila seznamček kaj grem še ta teden kupit in sem malo
iskala po baby centrovi in po pikapolonični strani, pa nikjer ne najdem povijalnih
plenic. Ok tetra plenice ja, povijalnih pa ne. Sej sicer možno da jih na netu ni, v
trgovini jih bom pa dobila.

Tako da punce, jaz grem spet zapravljat. Sem si tudi malo naračunala, da bo spet
šlo enih 140 everčkov iz denarnice. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




silvestrovo
NaTaŠa*

Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?

da, v varstvo (9%)

ne (91%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!