|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:33:41   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

no evo, kjer ni foušije je dovolj za vse user posted image

držim pesti, res. počakam tudi še kakšen dan ali dva dlje pa ti dam absolutno prednost, ker verjamem, da imaš že res vrh glave.

diham s tabo, diham, diham s tabo user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image točen tako, ko bo pa treba bom pa jaz dihala stabo ali velja vrnem uslugouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:37:45   
Anonimen
velja!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 19:39:36   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

velja!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 6:14:56   
lidik
ej T.Z. meni se zdi, da tvoj princ čaka, da se ti odločiš za celje, ker na vsak način hoče že svoje prve dneve
spoznati princesko od nadke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:20:18   
kpmk
jutro še z moje strani.

Mi bedimo že od 5. Jaz pa sploh nisem mogla spat, vse me je bolelo, premetavala sem se, potem obiski wc-ja... svašta, sem čist hin,....  sem bla user posted image  zunaj in sem komaj čakala, da greva gor.....

otrdevanje trebuha - ma sej mi že cel teden, sam kaj je pa blo včeraj.... to je pa kriza, moj ni mogu verjet,... trebuh kot da imaš kamen, full razlika,.... ma sej je zdej tud trd, sam ko pa zgrabi user posted image  sem dans še čist hin....

t.z. in nadka - pa kaj vidve bi že res šle v rim??? ja pol pa držim pesti da danes letita user posted image  pa seveda brez turbulenc user posted image

LEpo jutro in še lepši dan vam želim!!!

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:23:45   
nadka30
jaz še kar tukaj ampak me že nekaj časa dajejo ti lpopadki, ampak še ni hudo no upam da se bodo pa le malo okrepili in zgostili da bomo lahko šli brž v Rimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:41:29   
kpmk
nadka30 in t.z.  - kdaj imata vi2 rok? zdej počasi že mene stiska, ko takole vaju berem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:49:36   
nadka30
moj zadnji določen rok je v petek 10.9 torej čez dva dni no jaz upam da do petka ne pridem več, ker je pa tole kar me daje že dane spol noči že kar mal mučnouser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:51:53   
kpmk
u jej, sem pa mislila da še imaš malo časa user posted image  ja pol pa se ti že res mudiiiiii...... u jej... v petek imaš rok in še ne veš ali boš imela cr ali ne? user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 7:59:41   
nadka30
ja točno tako v petek rok pa pojma nimam kaj me čaka.No prvi rok pa sem imela že prejšni petek tako da sem sedaj nekje vmes.No mogoče pa danes le kaj dočakamuser posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:02:28   
kpmk
kok prvi rok? so ti ga na začetku prestavili ali šele sedaj???
joj joj upam, da bo luna vplivala in ti kaj olajšala user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:15:28   
Anonimen
kpmk: ja otrdevanje trebuha zna biti zoprno... rok imam pa 18.9., tako da sem že tudi jaz tam-tam; nadka je pa seveda pred mano in ji dajem prednost!

nadka: iiii čep odletel, popadki, držim pesti, da spet ne ponehajo no. zoprno je tole, ko čakaš ali bodo nehali ali ne; se mi je v zadnjih 14dnevih že parkrat naredilo, da sem gledala na uro kar nekaj časa potem pa... konec. ampak takrat še nisem hotela iti, zdaj bi pa res že šla...

Jaz veselo 2v1, se spravljam postoriti par zadev... vreme je pa za nikamor no.

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:30:37   
nadka30
t.z. jutro ja jaz tudi upam da se popadki pa el okrepijo čeprav so že sedaj taki da moram pa včasih kar orng globoko dihat, o vremenu je pa tako škoda sploh besede zgubljat.

Glede mojih rokov je tako, prvič ko sem iemla pregled to je bilo v cca7 t je rekla da imam rok 10.9, na nuhalni so rekli 6.9, po ZM pa naj bi ga imela 3.9. Na morfologiji je naša punca prehitevala za cca7-10dni ko sem jo vprašala če mi bo spremenila datum mi je rekla da ona nikoli ne spreminja datuma kako ji izmeri na prvem uz tako ostaneuser posted image tako ad emni ej ostal 10.9, čeprav imam vse tri zapisane v materinski knjižici. In zato sem jaz tak heroj z različnimi rokami poroda. Sem ap dane moram priznat kar izmučena vse se je začelo okoli 2 ure zjutraj in me sedaj občasno kar močno boli grem malo ležat mogoče bo kaj boljšuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:37:41   
Anonimen
nadka jaz mislim, da bo šlo tokrat zares... ni drugega. če se ti krepijo in če so že zdaj "hudi" potem zna biti.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:44:48   
nadka30
jaz pa še nimam čist upanja, ker se mi je tole da sem iemla močne popadke že naredilo, sem jih imela 1 uro na 7 minut ko sem pa namen imela iti je pa vse odnehalo tako da še nisem sigurna da je to to, res pa je da sem stalni gost wc, počasi ne bom imela več kaj nosit tjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:47:51   
Anonimen
ajoj še to...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:49:02   
Arwenko
Jutro user posted image

nadka, držimo pesti, da se popadki okrepijo in da greš po svojo pupo še pred petkom user posted image

Pa drugače, kako ste, kaj novega?
Jaz sem danes malo boljše user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 8:55:18   
nadka30
jutro arwenko, supoer da siu boljš, si najdla recept ki ti je pomagaluser posted image

Hvala in punce močno držite pesti da pa se vse skupaj pa le začne odvijat v pravo smer in da petka le ne bom dočakala v stanju 2v1, saj ej biti fajkn noseč samo ko te pa lažni popadki začnejo jezit potem pa res komaj čakaš da štručko dobiš v roke in da zbežiš z zdravim otrokom in hotela z petimi zvezdicamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 9:13:54   
Arwenko
Čuj, ni nobenega posebnega recepta pravzaprav, včeraj se je enostavno počutje izboljšalo proti večeru. Za povrh pa sem se najdela zvečer še suhih sliv in spila liter donata gor in danes sem šla zjutraj normalno na wc, tako da upamo, da pri tem ostane. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 9:17:24   
Anonimen
ma sem ti rekla, da je bil to problem user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 9:58:36   
nadka30
trenutno stanje je takšno da so popadki kar prisotni in to kar redno in tudi kar dovolj močno, sedaj si jih bom začela merit da vidim na koliko časa jih imam in potem,.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:20:03   
Anonimen
pol pa v P!user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:21:06   
lidik
oooo nadka, no  vidiš, zdaj pa menda res bo !!! Stiskam pesti, da je to to, in da ne bodo ponehali, ampak da nam kmalu sporočiš veselo novičko kako dihaš na poti v bolnico in potem tudi kmalu kako cartaš svojo bebiko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:36:37   
Arwenko
nadka, držimo pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Celjske srečke nosečke
8.9.2010 10:44:29   
nadka30
punce jaz se bom počasi poslovila se grem malo v P pokazat, ker tole me pa sedaj že kar dober boli, in je boljš da se grem malo pokazat, če pridem pa še v kindrejajčki domov se vam pa javimuser posted image user posted image user posted image pa dihajte z mano

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Spol vašega ginekologa?
photo



moški (36%)

ženska (64%)


Število vseh glasov: 471

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!