|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:31:06   
Anonimen
samo nadka jaz imam občutek, da bi pri tebi morali pa vseeno postaviti en datum za CR in če do takrat ne rodiš da ti ga naredijo... saj pa ne morejo čakati v nedogled user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3901
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:33:22   
kpmk
nadka30 - jst imam moškega ...... ma na začetku ko sva se pogovarjala sem rekla, da če mi obljubi da bo pri porodu on, da ja klasično, drgač cr in je bilo mislijon razlogov za naravni porod in sem se odločila..... do poroda je dolgaaaa , ne bom se obremenjevala, na vse zadnje je še veliko časa,..... sedaj na zadnjem pregledu pa pogleda še nkrat kartoteko, kjer ima izvid oz potek prvega CRja in po končanem UZ uleti: ja če se strinjate bi dala kar napotnico za CR, tako da sedaj mi POVSOD piše da bom iemla cr, razen v primeru da se spontano prej začne in da če bi se začela odpirati, da bi steklo, da naj prepustim delo takrat babicam,.... itd... in tako je to... aja pa pride moj dragi not in še njemu, da bom imela cr.... pa tk, sva bla kr mal oba začudena..... da kr iz lufta....
aja ni pa vzrok teža, ker naj bi bil droben.... pri 33t je imel 1700g in trebušček na spodnji spodnji meji

Tudi prvi sin je bil 11 dni čez rok in ni bil ravno težek - 3280g

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3902
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:35:14   
nadka30
ja jaz upam da jutri, ko imem pregled pri svoj G le kaj izvem-čeprav dvomim, če pa do petka ne bo nič pa tako mislim da imam pregled na rok poroda v P takrat pa mislim da bom verjetno izvedela kaj me čaka. Čeprav moram rečt da imam jaz vedno večji občutek da bom imela cr, razen če se danes kaj začne ker imam že celo jutro močno otrdevanje trebuha.

No ajz upam da vsaj jutri kaj izvem, čeprav najbolj stavim na petek

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3903
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:40:56   
kpmk
otrdevanje - to gre meni pošteno na user posted image  joj kak me to jezi.....

tak še pridem pol mal prečikirat, grem v horizontalo

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3904
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 12:45:05   
obcinarka
joj babnce sm se vrnila iz malice-je mel šef rd.pa je častil, .. pa sm zdej ko ..... pa nism se najedla, spoloh ne, tak fajn easy, ker res jem 5x na dan, pa probam zdravo in v manjših količinah ... zdej sm pa ko bi pojedla samokolnico betona... hahahahah.. vas berem požiram nasvete.. men pa vsi, ki me pač ne vidjo vsak dan pravjo joj kk si spremenjena v obraz, pa joj trebuščka pa bolj malo... za 5,5 mescev, pa jao, jao... kaj šele bo, kk bom naveličana a sm že al še nism rodila...
user posted image user posted image user posted image  drgač me pa mal preveč dans nervirajo tule na šihtu in sm mal živčna, pa ne bi smela bit.ufffffffffffffffffffffffffffffffff

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3905
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 13:04:35   
kpmk
a je katera na FB??

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3906
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 13:15:46   
urskaf
Ahoj! Madonca, danes ste se pa že načvekale, sem komaj vse prebrala. Pridne, pridne!!! user posted image user posted image user posted image
Jst sem ravno s pregleda, zaenkrat zgleda vse vredu. user posted image Mali bo baje zopet velikanček, kot Mihec. Pa saj drugače ne more bit, midva z mojim tudi nisma glih majhna. user posted image Spol se še kar ne vidi, mogoče jutri kaj več izvem, ko imam pregled v Ljubljani.

kpmk, ja, jst sem na FB.


(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3907
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 13:21:53   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

SEPTEMBER
10.  nadka30(30)     (3user posted image ,1user posted image )     ?      Slov.Konjice   user posted image     +11
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )    ?          Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )  17.9.       Štore         user posted image     +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )     ?     Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )    6.9.      Grobelno    user posted image      +6
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )     ?          Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image      +1

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )     ?           Arclin         user posted image      +5
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image         ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?           Celje         user posted image        ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )      ?          Celje      user posted image &user posted image    +2
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )     1.9.      Velenje       user posted image      +3


MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image         ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image       +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image        ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image         ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


RODILE SO:  user posted image user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3908
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 13:49:09   
obcinarka
urskaf............. jaz sm na +3,5kg hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... sm bla fina pa pustla kar stare podatke... hahahahahahah..
ja enmal smo pa načvekale, počak da pridemo spet v polno zasedbo!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3909
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:00:07   
urskaf
Ja, nič kaj mi ne popravljate svojih podatkov. Tudi za preglede nimam skor nič datumov. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3910
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:01:21   
Arwenko
Jaz imam naslednji pregled 12.10., uradno sem pa na +4 kg user posted image

Pa najbrž imamo user posted image , ampak ne vem če je že toliko sigurno, da bi dodajali, sama presodi, 80% je rekel ginekolog. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3911
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:06:25   
Anonimen
Urskaf heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!! sam da je vse ok! user posted image user posted image user posted image

js sem tud na FB

Datum za pregled imam 15.9. (ja ker bom lih dočakala ane) vse ostalo je pa še isto user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3912
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:13:37   
kpmk
Urskaf - FB sem te dodala

moj naslednji pregled - 17.9.

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3913
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:13:54   
urskaf
Kak ste pa zdaj vse naenkrat pridne. user posted image user posted image user posted image
Mal vas moram skrega vsake toliko. user posted image Saj se hecam.

Bom še mal počakala, če še katera pove kake podatke, pa bom potem popravila seznamček.

T.Z., nič se ne jezi, saj imaš rok šele 18.9. Kaj pa če boš čakala še 14 dni čez rok? user posted image user posted image user posted image Mal moram bit žleht. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3914
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:40:57   
Arwenko
urskaf, ja nekdo nas mora malo preganjat ne, če se same ne zganemo user posted image

Meni ena kolegica tudi grozi, da bom 14 dni čez rok rodila, in to bo ne vem katerega januarja šele, sem jo tudi prograsila za ... user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se odločla, da bom še letos rodila in pika user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3915
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 14:54:03   
urskaf
Ja, saj letos je res taka lepa letnica. user posted image
Držim pesti, da vam vsem uspe, kar si želite!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3916
   RE: Celjske srečke nosečke
6.9.2010 20:26:34   
d3lfink4
Hej čveke! user posted image
Jaz sem svoje podatke že enkrat vmes ažurirala, sam so se nekje izgubili ... ni panike user posted image
Naslednji pregled, morfologija je 15.9.  Sem pa na +7kg, vem ja, groooza user posted image

Lp

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3917
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 9:12:31   
kpmk
joj joj joj bom pa jaz danes začela user posted image

najprej častim z eno  brezkofeinsko user posted image

naj vam povem, da sem danes dobila odločbo CSDja..... to pa je hitrost, ni kaj user posted image

no pa lepppppp dan

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 3918
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 9:25:08   
Arwenko
Jutro :)

Jaz se pa borim z zaprtjem že 4 dni...pijem donat kot nora, pa nič ne pomaga.
Pa danes sem tak neka čudna, ful me je zjutraj ko sem se zbudila bolelo v žlički. Sicer je zdaj boljše, ampak nimam pojma od kod bi to prišlo.

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 3919
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 9:35:34   
obcinarka
ojla bejbe, deževen živjo... služba, čajček, limona zraven, malca bo zelenjavna rižota-ćeprav sm jo enmal prismodila včeraj, pa zelena solata... pol dobimo en obisk, delegacijo iz srbije ( ja upam da bodo prnesli kej kajmaka)... popoldne pa bom prečekirala-spet vozičke, zdej sva se odločla da se v tem tednu fiksno odločva kaj bova mela ( jane pro slalom al pa maxi cosi mura 3)... pa ta teden naj bi kupla barve za otroško sobo, pol bomo pa zbelili in risali... zunaj prava jesen... hja no..kaj čmo... dejte povedat.. kdaj pa kej začnemo hodit me v materinsko šolo??? kaj pravte?? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3920
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 9:53:42   
Arwenko
obcinarka...jaz zacnem 5.10. v Mariboru v UKC z materinsko, imam direkt zraven službo in mi bo najlažje. Za september se pa je mislim da prejšnji teden začelo. V Celju pa je meni sestra pri G rekla, da greš šele ko si v porodniški, materinska šola je namreč samo zjutraj, za ostale pa ne vem. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3921
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:22:56   
nadka30
dan, kje se vse skrivate?
Urskaf jaz nimam več podatkov za tabelo, ker od petak naprej bom stalna obiskovalka P, no en podatek pa imam trenutno sem, na +13kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No jaz pa pravkar z pregleda- v bistvu škoda da izgubljam besede trajalo cca5 minut, zato da izvem da sedaj moram pa v petek na pregled v P in da obstaja velika verjetnost da bom ostala not, ker sem prej imela CR, no jaz pa tudi že končno čakam da končno izvem kaj konkretenega kaj me čaka. Teža se baje suče okoli 4kg.
No mogoče bo pa lunca kaj pripomogla in bomo prej odbrzeli. Lažni popadki so non stopo pristotni ampaka kaj ko odnehajo ko je najboljš. V bistvu na pregledu sploh nisem izvedela če sem kaj odprta, razen tega da je plodovnice kao še dovolj tako da upam da petek izvem kaj več .


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3922
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:23:23   
Anonimen
Dan!

Ok lidik, urskaf, nadka (ti še posebej ja) kje ste?! Vse ok?

kpmk: ja končno no... potem so jo verjetno v službi tudi danes dobili ane?

Jaz sem pa ravno v grobem pospravila po stanovanju več kot to se mi pa ne da. Bom po kosilu še likala in rajši vmes malce zabušavam na kavču kot da me potem vse boli.

Materinska šola: midva sva začela hoditi mislim da okoli mojega 25.tedna in se mi zdi, da sem takrat dobila informacije, za katere bi bilo zdaj, ko sem tako daleč že malce prepozno. Ali pa vsaj pozno no. Sva pa hodila kar v Laškem in so bili 3 dnevi zapored po 2h, od 14h naprej...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3923
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:24:29   
Anonimen
No evo, ko pomislim na nadko ona malo pred mano objavi nekaj, da potem izpadem smotana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3924
   RE: Celjske srečke nosečke
7.9.2010 12:25:55   
kpmk
nadka - že 4kg... pa nič ne omenijo CR glede na prvič??????

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  155 156 [157] 158 159   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.





karmyka



Jan (34%)

Žan (34%)

Denis (9%)

Tadej (22%)


Število vseh glasov: 373

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!