|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 14:44:20   
nadka30
občinarka jaz sem zase kupila v H&m in v C&A.user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 14:58:06   
obcinarka
ja a nimajo samih temnih, otožnih oblačil??????????????????? nucam kavbojke, ampak 50 eur??? so kje cenejše?

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:04:57   
lidik
jaz tudi rabim kavbojke, ampak si bom kupila normalne in si jih bom dala predelat. Ker ene sem že kupila in sem dala za njih 70 eur, sem jih parkar imela oblečen in jih lahko direkt v smeti vržem. Taka zanič roba da je za crknit. No je pa res, da sem jih kupila preko neta. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:05:45   
nadka30
v bistvu ne vem jaz sem takrat hotela ekstra črne hlače da sem jil lahko kombinirala z pisanimi bolj živimi barvami majčk, sem pa spomladi dala za bombažne hlače cca 20e, so pa bile takrat kavbojke res dražje nekje okoli 40e. Kavbojke se mi res zdi da so bile samo modre za bombažne in elegantne hlače pa vem da so bile črne, rjave in beleuser posted image So pa nopsečniške hlače res drage, že vedo kje morako kasirat da imajo zaslužek

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:23:27   
obcinarka
aha, a si mogoč kupla tisti bombažen vstavek-pas, pa ti je šivilja pol to zrihtala... mal firbcam, mogoč bi pa šlo??'
jah se strinjam, fullllllllllllllll drage cunje, no preveč za nosečnice, valjda...
vedo kje, hahaha....
zdej grem pa domov, mogoč bom pa šla pošnofat
lidik.. spet bo mesec naokrog, pa se bojo naju usmilili, bodo evri.. hvala bogu..
lepo bodite, se tipkamo...

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:28:28   
Anonimen
Lidik: ja, res škoda... user posted image trebuh je pa veliiiiko večji od takrat, ko sva se videli!

Arwenko: no počakaj kako ti bo tehtnica pri G pokazala ampak glede na to kar si napisala si se res preveč zredila... sploh na tvojo podlago... v tako malo tednih... user posted image lahko pa,da si "samo" polna vode in da bo to čez noč izhlapelo. jaz vem, da takrat, ko sem zatekala, sem imela sigurno 2kg več kot potem, ko sem se "rešila vode". je pa to prehitro "rejenje" za preveč kg lahko znak tudi za nosečniški diabetis (pa te nočem strašiti, res ne).


Eto punce, moj brat je poskrbel za smeh dneva. Res je car. Sem mu posodila avto in me kliče iz bencinske, da stoji zraven avta (je šel tankat) in če je kaj narobe, ker v avto ne gre več kot za 30€ bencina user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:29:55   
Arwenko
Jaz bi tudi rabila vsaj dvojne hlače za službo, varianta črne ali sive ali črtaste ali nekaj podobnega in to bom nujno rabila. V sredo mi dobimo potne stroške izplačane in bom pomoje v sredo šla v H&M. Meni se zdi tam med 20 in 30 eur za hlače nekako primerna cena, toliko sem dajala v Dorothy Perkins tudi prej in več ne vem če bi. Samo upam, da bom moje velike številke kaj dobila. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:32:02   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

Arwenko: no počakaj kako ti bo tehtnica pri G pokazala ampak glede na to kar si napisala si se res preveč zredila... sploh na tvojo podlago... v tako malo tednih... user posted image lahko pa,da si "samo" polna vode in da bo to čez noč izhlapelo. jaz vem, da takrat, ko sem zatekala, sem imela sigurno 2kg več kot potem, ko sem se "rešila vode". je pa to prehitro "rejenje" za preveč kg lahko znak tudi za nosečniški diabetis (pa te nočem strašiti, res ne).



Hja, to dvoje tudi jaz sumim odkrito povedano. To, da imam veliko vode je dejstvo, ker zdaj kakšen teden ful zatekam. Za diabetis pa mene tudi skrbi, nekako sumim, sicer pa najbrž bom jutri več vedela, bom imela po vsej verjetno jutri tale cuker test najbrž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:44:02   
Anonimen
če zatekaš je lahko res ogromno od vode, tako da kar odbij polovico... za diabetis se pa ne sekiraj vnaprej, pojdi tešča in naj ti lepo naredijo test - sploh, da ne bo lažno pozitiven, če boš prej jedla. pa na wc pojdi pred tehtanjem - prazno črevesje dela čudeže user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 15:48:31   
lidik
no T.Z. pol pa le pridno slikaj svojega bušija, da ga bom vsaj na slikcah videla. Če ne prej potem ko urskaf pridrvi po mene in prideva k tebi na vozičkanje in čvekec. user posted image user posted image user posted image user posted image

Arwenko držim pesti, da je to od vode in da res ni kakšen diabetes.

ja obcinarka evercki ja. jaz jih spet komaj čakam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 16:02:10   
Anonimen
joj tako malo slik imam, da dol padeš... zdaj je malce bolje ampak "rasti" pa res nimam poslikane. mi je malce žal ampak kaj ko sva z mojim oba lena za fotkat.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 17:35:54   
lidik
o sej to te pa čisto zastopim. Sem tudi jaz rekla, da bom vsak teden fotkala trebuh, da se bo videli kako raste po tednih. NO pa vsake 3 ali 4 tedne pa mi le rata kakšno fotko narediti. user posted image user posted image user posted image user posted image T.Z. važno da boš imela kakšno bolj zdaj na koncu, da vidim kakšen buši je zdaj na koncu. Bom se čisto zadovoljila s tem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 17:57:23   
Anonimen
ja ja, teh pa imam nekaj malega... čeprav meni v živo se ne zdi takoooo ogromen kot zgleda na slikah user posted image

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 21:00:48   
nežken
ojla
Tudi jaz spadam k celjankam z bližnjo okolico user posted image
Rok imam tam nekje okol prvega maja. Zaenkrat bp.
Nekje sem prebrala da zbirate interesentke za telovadbo. Samo da dam čez prvi pregled in se vam z veseljem pridružim, če bo kaj iz tega v top fitu, če sem si prav zapomnila.
V prvi nosečnosti sem redno, 2x tedensko obiskovala telovadbo in rodila kot šus - da bi raj še 1x kot pa potem dojiti.

A katera morda ve, če se da kje opraviti samoplačniški UZ  v SOBOTO (ne ravno naslednjo)? Mož je v tujini pa bo težko čez teden, kak vikend pa si lažje fraj vzame.

No fajn se imejte, ne zmrznt in lepe sanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 21:51:39   
Arwenko
Aja, to sem pozabla povedat..sem si uspela zrihtat torke fraj za telovadbo, kaj se mene tiče sem torej za.

T.Z. ti lahko vidiš moj trebušček na FB-ju oziroma vse, ki vas imam gor. So me ljudje tag-ali včeraj, ko je bila razstava Trbovlje, pa se lepo vidi. user posted image

(odgovor članu nežken)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Celjske srečke nosečke
30.8.2010 22:42:28   
Anonimen
nežken: dobrodošla!!! user posted image

arwenko: sem prejle gledala... meni se po slikah sodeč ne zdi, da imaš toliko kg (preveč)... edino če si extra visoka user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 7:25:09   
kpmk
Zdravo!

Tudi jaz sem še ena celjanka z okolico, ki okrobra pričakujemo user posted image .
Za vsak slučaj, če me sp'rejmete sem bom dopisala in mal prebrala user posted image



PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg







OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk (26)           (2user posted image ,1user posted image ) 17.9.        Štore        user posted image     +15
 
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )  30.8. Šmarje/Jelšah user posted image    +10



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:15:46   
Anonimen
kpmk dobrodošla!!!user posted image

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:19:38   
urskaf
Dobro jutro!!!
nežken in kpmk, dobrodošli!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:33:35   
Anonimen
urskaaaaaaaaaaaaaa ti tud danes tukaj!!! kako si???

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:42:13   
urskaf
Saj sem bila včeraj tudi, sam sem bila tak fuč, da nisem mogla nič pisat. Prebrala sem vas še, za pisanje pa kr nisem imela energije (naporen vikend user posted image ). Bom danes not spravla, upam. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:44:06   
Anonimen
ja le daj, le daj... da meni čas mine do pregleda!

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 8:48:21   
urskaf
Kdaj ga pa imaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:00:08   
Oxer
Dobrodošli novinki. user posted image

T.Z. naj ti mine čimprej.

Jaz imam pa jutri pregled in komaj čakam, da slišim svojo nagajivo štruco. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Celjske srečke nosečke
31.8.2010 9:00:52   
Anonimen
ob 15h. sem bila pa že v laboratoriju danes

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




če se otrok ponoči po nesreči polula v posteljo 2
muška

torej vprašanje št. 2 če se otrok ponoči ponesreči polila v posteljo, kdaj potem preoblečete posteljo?

takoj (77%)

naslednji dan (21%)

ko je na vrsti preoblačenje postelj v mesecu (2%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!