|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 10:54:29   
urskaf
Hej hoj!
Kje ste danes vse? Je tako zatišje.

T.Z., kako si? Si kaj spala? Še 2v1?

nadka, kako si pa ti kaj? Mala fejst brca?

obcinarka, ti si pa ful pridna, meni so tudi ful všeč taki doma narejeni aranžmaji, sam se še nikol nisem lotla, da bi sama kaj skupaj spacala. Pončo je pa zelo dobra ideja. moram jst tudi mojega iz naftalina potegnit. user posted image Saj boš res doma, sam na kak pregled boš pa vseeno mogla it. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3651
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 10:58:42   
nadka30
o urskaf sem že mislila da bom kar sama tukaj; no naša pupa se je malo umirila tako da jo imam na sumu da pakira za izselitev iz podnajemniškega stanovanja-malo hecauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res mi ej malo čudno imam občutek kot da se je umirila tako da je možno da se bom počasi poslovila od kinderjajčke stanja.

Glede T.Z. pa nič ne vem danes se še ni nič javilauser posted image user posted image user posted image

In kako si ti?

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3652
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:02:36   
urskaf
Jst kr vredu, sam s postelje sem se zjutraj komaj zvalila. user posted image Tak bi vrgla tisto budilko nekam... Migat bom mogla mal začet, me vse kr neki boli, od trebuha, hrbtenica,...

T.Z. je verjetno še doma, ker mi je obljubila, da mi bo poslala sms, ko bo na poti, da ji pomagam dihat. user posted image

Komaj čakam, da se kaj začne pri vama. user posted image Sem skoraj bolj na trnih kot vidve. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3653
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:10:10   
nadka30
ja da ne boš mislila da jaz nisem taka tudi jaz se komaj še spravim iz postelje-tako ali tako spim zadnje dni kot angelček in do 8.30 ne vem za nič kaj se dogaja okoli mene.
Ja lepo da si na trnih, jaz sem tudi počasi bi bilo že fajn da se kaj začne, no pa je šel tudi moj drugi datum mimo, kaj pa sedaj najboljš da počakam na ta tretjega, pravijo da v tretje gre radouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Če pa je ta datum pravi potem dam pa kapo dol pred našim atijem, ki je skoz govoril da bo 30.8user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3654
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:31:50   
Anonimen
dan!

itak držim obljube, kako sploh lahko katera pomisli, da bi šla rodit brez da bi vsaj eni izmed vas javila. verjetno bom zaradi "preusmeritve pozornosti" iz avta kar vsem trem (urskaf, lidik in nadka) poslala sms user posted image tko... za vsak slučaj, da se ne boste spraševale.

drugače sem pa popolnoma scotana, sicer sem nekaj spala ampak blazno nemirno spanje... se je danes spet začelo "šraufanje" tako da ne vem... sploh ni na intervale. ponoči sem imela pa mir. mislim. ene 2x mislim, da me je zabolelo v spanju ampak ne toliko, da bi me do konca prebudilo...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3655
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:36:48   
nadka30
T.Z. očitno tudi tvoj podnajemnik pripravlja kufre za izselitev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moram ap rečt da mene tudi danes nekaj žička ampak to ni nič nekja malega , no wc sem si pa danes že rezervirala, pa tudi nekega apetita nimamuser posted image pa še lena ja dobesedno lena sem, se mi danes še sanja ne kaj bom kuhala-mislim da bom kar špagete in solatouser posted image

Me je pa danes že ena znanka klicala če sem že rodila in kaj eš čakam ma bi jo poslala nekam pa saj ji bom javila ko bo tako daleč in ona mene na vsaka dva dneva kliče in sprašujeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3656
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:41:01   
Anonimen
ja zgleda, da res. ma bomo videli kaj bo...

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3657
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:44:46   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

ja zgleda, da res. ma bomo videli kaj bo...


slej kot prej pride čas ko je treba kufre spakirat in se podat na dolgo pot kjer bosta user posted image pričakala mami in ati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še malo pa bom pesnik postalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3658
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 11:58:39   
Anonimen
hahaha nosečnost pa dobro vpliva na tvojo pesniško žilico user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3659
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 12:01:05   
nadka30
ja očitno so hormoni v višavahuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3660
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 16:46:44   
ajtak
Lepo pozdravljene,
Tu še ena celjska nosečka user posted image .
PDP 25. april 2011
PP 14.9.
Doma imam že 2,5 let starega sinčka.
Stara sem 27 let.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 3661
   RE: Celjske srečke nosečke
26.8.2010 20:55:31   
Chandra
Še ena Celjska nosečka tukaj user posted image . Včeraj je minil 20. teden, pdp imam 12.01.2011 Je pa najin prvi user posted image

Zanima me, če katera od Celjank hodi na telovadbo? Pa kdaj je priporočljivo it v šolo za starše?

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 3662
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:20:21   
lidik
hej punce moje kako ste???? Evo se vam malo javljam, da ne boste rekle, da sem čisto pozabila na vas. No v glavnem dopust se mi je super dobro začel - od srede ko sem prišla domov skačem po davčni nekaj za mojega, ker imava neko sranje, ampak ok, 6. grem še enkrat in upam, da bo takrat vse vredu. user posted image Tako da sej sem rekla, slab  začetek dober konec. Bomo videli če bo za moj dopust letos res to držalo. Aha sem se pa malo potepala tudi. Imam še vedno obisk družinice iz Kopra tukaj in smo si včeraj privoščili izlet na Roglo. No danes pa smo bili namenjeni v Logarsko, samo kaj ko je tako kislo vreme, da niti ne vem če se nam sploh splača tako daleč iti, da bi nas potem tam kje kakšen dež pričakal. user posted image

T.Z. jupi, sem vesela, da se boš na mene tudi spomnila. Zdej dihat ne vem če ti bom glih že znala pomagat, ker me še materinska šola čaka, no ampak obljubim, da se bom potrudila pri najboljših močeh.

nadka, isto seveda velja za tebe !!! Tako da še vedno pričakujem sms od vaju, ko se odpravljata na pot.

urskaf
kaj je zdaj z najino telovadbo? Še vedno velja, da bova septembra začeli, a ne? Jaz od 13. spetembra naprej bi hodila, če si za.

obcinarka, ti pa glej da ne boš preveč pridna v službi te zadnje dni. Veš kak hudič bo, če jih boš preveč razvadila in potem ostanejo brez tebe. In pa bravo za aranžmaje. To je meni ful dobro za videt, pa super mi je gledat ko kdo to dela, tak da bi se najraje kr povabila "špegat" zraven. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Chandra)
Neposredna povezava do sporočila: 3663
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:32:42   
urskaf
Dobro jutro!

Lep pozdravček novim nosečkam!!! Takoj vaju bom dodala na seznamček.

O, lidik, lepo, da se nam malo oglasiš. user posted image Za telovadbo sem se že pozanimala. V Top-Fitu je ob torkih in ob petkih od 17. do 18. ure. Sam bi bilo prej potrebno poklicat, ker če nas ne bo dovolj, ne bojo imeli. Pa po moje najboljše, da se zmenimo katere bi hodile, pa potem ena pokliče.
Vreme pa danes še ne bo kislo. Deževalo bo jutri. Danes bo vroče in soparno.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3664
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:36:58   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

AVGUST
30.  blanči(34)          (4user posted image ,1user posted image )     ?          Celje         user posted image       ?

SEPTEMBER
10.  nadka30(30)     (3user posted image ,1user posted image )     ?      Slov.Konjice   user posted image     +11
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )    ?          Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )  30.8. Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image      +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image )    6.9.      Grobelno    user posted image      +5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )     ?          Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image     +1

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )    31.8.      Arclin         user posted image    +0
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image       ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?           Celje         user posted image       ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image    +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )      ?          Celje      user posted image &user posted image   +2
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )     1.9.      Velenje       user posted image      +3


MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?

APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image         ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


RODILE SO:  user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)

< Sporočilo je popravil urskaf -- 27.8.2010 7:37:33 >

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3665
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:39:16   
obcinarka
o lejo lejo... da mal komentiram... ja nadka pa t.z.bosta zrihtale kot se šika, pol gremo pa me na inštrukcijeuser posted image .. urskaf... o telovadbi razmišljam tud jaz, tko da.... lidik... jaz sem doma iz zgornjesavinjske doline, čeprav ne živim tam... sm bla v nedeljo v logarski.. pejte, dans bo še lepo vreme... pa v matkovem kotu sem jedla fenomenalno gobovo juho+žgance.. aranžmaji... jah sm začela, to mi je fajn, sprošča..
delovna vnema... hja pr nas so še volitve oktobra in... lej se bom umaknila glih prav cajt, ker pa se napovedujejo neke glupe spremembe...
uživaj, uživaj, uživaj, jah dacarji so pa poglavje zase
čavuser posted image user posted image  

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3666
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:41:11   
obcinarka
oooooooo pa dobrodošlica novim souser posted image .. fino fajn, zdej nas je pa že.... ktera šteje??...
a veste da sm si jaz trola včeri kupla dietno čokolado-milko?? zdej se pa tolažim da je diet.. hahahahahahahahuser posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3667
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 7:44:45   
urskaf
Ja, ja, obcinarka, lepa tolažba. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 3668
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 8:26:37   
lidik
ma ja obcinarka sej vem da bi bilo potrebno danes iti v logarsko, samo ti povem, da mi tako ni, da ti ne znam povedati. Moj namreč danes še ne more, ker ima še eno nujno delo, tako da bi mogli iti sami. No ampak glede na to, da sva oz. sem jim obljubila da bomo šli, bomo se verjetno kr odpravili.

urskaf
super za telovadbo. Pridna si, da se pozanimaš. In kateri termin bi tebi potem bolj odgovajal? Torek ali petek? Meni je načeloma vseeno, tako da se ti bom čisto prilagodila. user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3669
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 8:57:52   
obcinarka
ej čveke.. vem da je ena že imela info, kolk stane telovadba??

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3670
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:01:21   
Anonimen
Jutro!

Prvo pozdravljeni novi nosečki, upam, da dobro prenašata začetne tegobe - če jih sploh imata.

Lidik: ma valda se bom spomnila tudi nate!!!

Obcinarka: kar tolaži se s tem "diet" napisom ja user posted image

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3671
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:04:17   
nadka30
dan še vedno v stanju2v1., no pri nas se je to hecanje zvečer umirilo tako da sem ponoči spala kot da ni bilo nič.Pupa ima bolj nežne gibe sem pa danes dobila odpusnico iz P  in vete koliko sta prišla moja dva dneva v bolnici celih 391,67euser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa ne vem kaj je prišlo toliko verjetno ne tisto kar sem pojedlauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Moram pa drug teden poklicat mojo G -upam da je že z dopusta da grem na kontrolo in da mi napiše še eno napotnico za porod-čeprav mi še sedaj ni jasno zakaj rabijo napotnico za porod.user posted image user posted image user posted image user posted image če je pa logično da moraš rodituser posted image user posted image .

Drugače pa sedajle se grem malo pohajkovat k moji mami in upam da začne mojo pupo kaj ganit da pa bi popoldan le šle na pot v Rim-mal se hecam saj vem da na to nimam vpliva no upam le da me ne bo tako hecala da bom za konec vikenda tam potem pa bom spet šla domov v kinderjajčki stanju. Sem pa danes polnih 38t noseča, vauuuuuuuuuuu res sem na koncuuser posted image user posted image user posted image user posted image .

In lidik uživaš?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 3672
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:06:10   
urskaf
Jutro, T.Z. in nadka!

lidik, meni bi najbolj pasal torek (vsaj mislim, da). user posted image Petek že bolj spada k vikendu, pa se vedno kaj najde drugega. user posted image

obcinarka, 16,00 € je kartica in letna članarina v Top Fit-u, pa 34,50€ je 8 obiskov telovadbe FIT NOSEČNICA.
http://www.top-fit.si/Skupinskavadba/Urnik/tabid/55/Default.aspx - urnik vadb
http://www.top-fit.si/Cenik/tabid/62/Default.aspx - cenik

< Sporočilo je popravil urskaf -- 27.8.2010 9:07:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3673
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:11:49   
Anonimen
nadka: pa tebe pa res heca tale vaša pupa no...

urskaf: kdaj imaš v lj naslednjič? naslednji petek če se ne motim ane?

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 3674
   RE: Celjske srečke nosečke
27.8.2010 9:13:27   
lidik
nadka ja uživam ja. Samo da mi ni treba pomisliti na službo, pa že uživam. No tebe pa tale tvoja pupa res malo heca. Sicer pa sej ti mora že takoj na začetku pokazati kaj zna, ker drugače bi te lahko prehitro razvadila in bi potem bil problem. user posted image user posted image user posted image user posted image Hja, drag hotel je tale naša porodnišnica ja.

urskaf ok super, potem pa torek. BOmo pa ob torkih migali, ob petkih pa kaj druga počeli. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 3675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  145 146 [147] 148 149   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Zanesljivost baby check plus (testna paličica)
Sunshine93

Zanima me kakšen test se vam zdi bc plus(testna paličica). Kakšno izkušnjo imate s tem testom ali je zanesljiv ali ne ?

Odličen (80%)

Napačne rezultate (20%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!