|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
1.3.2010 18:02:46   
tea
Živjo punce, še sem z vamiuser posted image Teže danes ne bom javljala, saj se tudi tehtala nisem. Se bom v sredo po vodnem dnevu - saj veste malo stimulacije pa mora bit.user posted image Samo ne vem kako ga bom zdržala, ker sem že danes pošteno lačna. Zdajle ravno jem svojo skledo solate - na sadni dan vedno jem tudi zelenjavo, ker če jem samo sadje, mi ni prav v želodcuuser posted image . Potem si pa še en čajček privosščim in upam da zdržim današnji dan. Tudi jaz imam problem, da premalo pijem in se mi večkrat naredi, da ne spijem 2 litrovuser posted image Saj se poskušam kontrolirat, ampak me vačsih čas prehiti.
Nič, večerja je končana, ta velika fanta in oči so šli v kino, midva z malim se pa mal doma cartkama. Je pa bil danes tako lep dan, da sva bila od 8 do 13 na terenuuser posted image - najprej sistematskega, potem vozičkaje - malo tudi za trening v hrib, potem pa še čajček s kolegicami. Madona, je pasaluser posted image Jutri pa baje spet salabo vremeuser posted image
Imejte se lepo in uspešno na jutrišnji vodni dan!! Bomo zmogli?? BOMO JA!!user posted image user posted image

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 6:25:34   
2violina
Jutro,

Včerajšen sadni dan preživela brez problemov, kljub temu, da sem bila ves popoldan delovno zelo aktivna (zlaganje drv). Kaj češ treba se je pripravit za naslednjo zimo. Je potem lepše, ko gledam plamen v kaminu. Proti večeru sem sprobala kolo. Sedaj komaj čakam, da bo malo bolj toplo, sa se bo dalo ubrat daljšo kolesarsko turo.
Danes sem kot prerojena. Polna moči in delovnega elana. Vem, da bo vodni dan lahek in uspešen. Nato nas čaka zadnja tretina user posted image user posted image user posted image  za vse tiste, ki pridno vztrajamo. Čeprav imam občutek, da nas je čedalje manj. user posted image user posted image user posted image .


Tea -glede pitja vode. Natoči si 1/2 l steklenico z vodo in jo nosi s sabo. Boš videla, da boš vodo kaj hitro popila. Meni pitje vode in nesladkanega čaja ne predstavlja problema. Na mizi imam vedno steklenico z vodo in jo počasi pijem. Tako že v službi spijem 1,5 l - 2 l vode in nato še kak lier in malo doma. In ja BOMO ZMOGLE!!! vendar samo tiste, ki imamo trdno začrtan cilj in katerih želja je dovolj velika in motivacija dovolj močna.



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 7:29:36   
4pikice
Čakam še na podatke ostalih, samo 8 mi jih je poslalouser posted image user posted image user posted image

Kaj čakate, da bo vodni dan za nami in bo cifra bolj vzpodbudna?


Danes pa VODA! Do ene 2h, 3h popoldan bom kul, potem pauser posted image user posted image user posted image . Tako je bilo tudi nazadnje, ampak sem zdržala. Upam, da bom danes tudi.

Vsem vodnim želim, da vam dan čim hitreje mine!

Navijam za nas, da bomo zmogleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 7:42:47   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: tea

Tudi jaz imam problem, da premalo pijem in se mi večkrat naredi, da ne spijem 2 litrovuser posted image Saj se poskušam kontrolirat, ampak me vačsih čas prehiti.



Naredi si plan! Npr.Takoj, ko vstaneš popijš 0.5l (zamižiš in voda ti v 10 sek steče po grlu). Potem si v plastenko natoči še 0,5l in jo imej pri sebi. To popij do kosila. Lahko na enkrat, lahko po malem. Sama popijem naenkrat, najkasneje pol ure pred kosilom. Potem si zopet natoči 0,5l ga popij do večerje. Potem pa še po večerji tja do spanja 0,5l.

Meni kar dobro uspeva. Sem imela prej tudi probleme s tem, da sem premalo pila.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 8:58:42   
becca
lep pozdrav vsem skupaj! Sadni dan je minil kar vredu, sem bila malo lačna zvečer, ker nimam preveč rada sadja in sem premelo pojedla( samo eno hruško in pol ananasa cel danuser posted image !! Sem pa preživela! Danes pa voda in se do zdaj kar vredu počutim, nekam lahkouser posted image user posted image . Sedasj pa šibam po nakupih, imejte se in držite se!!!

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 9:50:29   
Pigy
Evo sadni dan preživela, čeprav bi komot imela vodni dan včeriuser posted image , v službi sem imela celodnevno in toliko smo imeli dela, da nisem mogla na malico. K sreči sem imela s sabo banano, pa sem jo komaj ob 18ih pojedla, pa še to sem stekla v skladišče in jo pojedla tako na hitro kot da prvič vidim hrano. Potem mi je bilo slabo, sem si pa ob 20ih, ko sem prispela domov narezala paradižnik in kumarico. Danes pa vodni dan, evo pri meni že lepo teče, sem popila že 7 dl tekočine.

Tudi meni se zdi da nas je vsak teden manj, user posted image .
Meni veliko ljudi pravi, ja kaj pa hujšaš, sej boš vidla po končani dieti boš vse nazaj pridobila in to v malo več kot mesec dni.user posted image user posted image Ko pa jih vprašam, če so še po dieti mal gledale na hrano, pa me vsak čukasto pogleda in vpraša, a naj bom celo življenje na dieti??user posted image Ja hallo, moraš spremenit način prehraneuser posted image . Sicer pa moji domači so se navadili in sedaj, ko imamo naslednji vikend praznovanje, me že sprašujejo kak dan bom imela , da naredijo posebej zame meni. user posted image Kako lepo.

Kako lepo da toliko športate, meni ne znese, sicer se pa v službi full našportam, včasih se vprašam, kok km naredim.user posted image

Tista ko ima 2 skenirano knjigo o ločevalni, se priporočam da mi jo pošlje.user posted image

Naj vam bo ta dan mine hitro in čimlažje.
user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 9:52:16   
Anonimen
moj vodni dan pa je hb minil.
sicer mi je bila muka, muka in še enkrat muka. proti večeru sem bila že kar omotična, se mi je kar nekaj vrtelo v glavi in čisto brez energije. ampak sem preživela in to brez grehovuser posted image user posted image sem se pa mogla kar danes tehtati da vidim rezultate in je tehtnica pokazala še dodatnih-1kg. sicer uradno tehtanje za tabelo pride v ponedeljek.

vsem, ki pa imate danes vodni dan pa želim, da vam čimprej mine in seveda brez grehov.

LP

(odgovor članu becca)
  Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 10:05:11   
lunca14
user posted image voda,voda,vodavodavodauser posted image
..........user posted image user posted image user posted image super danes sam vodauser posted image user posted image user posted image sej nam bo ratalo,brez problemov,ura je že 10,sam še 10 uhr pa bo mimouser posted image
.............dejmo punce vstrajatuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 10:38:32   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Evo sadni dan preživela, čeprav bi komot imela vodni dan včeriuser posted image , v službi sem imela celodnevno in toliko smo imeli dela, da nisem mogla na malico. K sreči sem imela s sabo banano, pa sem jo komaj ob 18ih pojedla, pa še to sem stekla v skladišče in jo pojedla tako na hitro kot da prvič vidim hrano. Potem mi je bilo slabo, sem si pa ob 20ih, ko sem prispela domov narezala paradižnik in kumarico. Danes pa vodni dan, evo pri meni že lepo teče, sem popila že 7 dl tekočine.

Tudi meni se zdi da nas je vsak teden manj, user posted image .
Meni veliko ljudi pravi, ja kaj pa hujšaš, sej boš vidla po končani dieti boš vse nazaj pridobila in to v malo več kot mesec dni.user posted image user posted image Ko pa jih vprašam, če so še po dieti mal gledale na hrano, pa me vsak čukasto pogleda in vpraša, a naj bom celo življenje na dieti??user posted image Ja hallo, moraš spremenit način prehraneuser posted image . To sem si tudi sama prišla gor in o tem sem definitivno prepričana. Naučiti se moramo reči NE HVALA!! Sicer pa moji domači so se navadili in sedaj, ko imamo naslednji vikend praznovanje, me že sprašujejo kak dan bom imela , da naredijo posebej zame meni. user posted image Kako lepo. Super

Kako lepo da toliko športate, meni ne znese, sicer se pa v službi full našportam, včasih se vprašam, kok km naredim.user posted image

Tista ko ima 2 skenirano knjigo o ločevalni, se priporočam da mi jo pošlje.user posted image Knjigico sem ti poslala, tako, da se lahko pričneš pripravljat za naprej.

Naj vam bo ta dan mine hitro in čimlažje. user posted image user posted image user posted image
user posted image



_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 11:05:48   
bella02
Hej, punce!
Zarad učenja vas malo zanemarjam, priznamuser posted image .
Ja, danes pa vooooda. Upam, da bo šlo, glede na to, da bom doma.
Za statistiko pa ne - in ne +, ostajam na istem. Bentiš, že tri tedne tam tam, kar ne gre ne gor ne dol. Priznam pa, da vmes mal grešimuser posted image . Sej bo, sam še ena tretjina je pred nami! Lepo se imejte!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 14:10:07   
jer.za.
Hoj!

Evo, zdele sem komaj prišla do računalnika, da sporočim svoje podatke za razpredelnico. Danes je tehtnica pokazala 65,7 kg, kar je -3,0 kg v primerjavi s prejšnjim tednomuser posted image user posted image user posted image . Glede na to, da sem takorekoč do svojega cilja prišla(65kg), se lahko v razpredelnico napiše moj novi cilj, ki je 62,0kg.
 
Šibam po mali v vrtec, pa se vam še kasneje kaj javim.
 
 
 

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 14:17:29   
nebo
Ojla, da se še jaz javim, začela sem torej 22.2. in danes sem se tehtala in imam 65,2 kg...me pa zanima kako bo naslednji teden, ker te kg sem 14 dni nazaj že imela...tako, da grem v boj sedaj...aja grešim pa še ne...

ČESTITKE VSEM VAM ZA IZGUBLJENE KG..user posted image user posted image

Sem videla, da je debata o nazaj pridobljenih kg, da vam povem, jaz sem se morala vso življenje pazit, če sem kak dan dva preveč jedla, sem pač potem dan dva pazila, jedla pa sem vedno vse, VSE, in dosti sladkarij, pa dosti gibanja. Sedaj sem prvič v 35 letih na dieti in to samo zato, da pridem po nosečnosti nazaj na svoje kg, potem bom pa nadaljevala tako kot vedno in si ne bom dopustila da se bom zredila...tako, da kdor reče, da boste nazaj dobile, se bomo ja pazile naprej. Aja pa še to, moja soseda je s to dieto shujšala iz 73 kg na 60 kg in te kg ima še danes po dobrih 2 letih, se pa mora pazit, da se ravno ne nažira kot kakšna pujsa pepa.user posted image user posted image

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
2.3.2010 17:12:06   
nincika
Pozdravljene ločevalke drage,

Jaz imam pa kazensko, ker sem med vikendom grešila...je tehtnica obstala na istih kg kot prejšnji ponedeljek...tako, da nič - in hvala bogu tudi nič +

Sem pa opazila, da moje telo ne prenese več starih prehranjevalnih navad. Se na grehe kar z drisko odzove, da sem se včeraj komaj k sebi spravila. Tako da sem komaj čakala na sadni dan in danes vodo. Mi sploh ni panike zdržat, se samo spomnim, kako težko mi je bilo v nedeljo v želodcuuser posted image user posted image user posted image

Danes sem malo razmišljala, kako bo po koncu diete. Tudi jaz sem sklenila, da se ne smem več tako zapustiti in koliko se le da, obdržati to kilažo. Razmišljam tudi o tem, da se bi držala luninih men. Poznam jih kar nekaj, ki so s tem uspešno držali svoje kg

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 6:43:21   
2violina
Jutro

Sadni in vodni dan je za nami. In bravo nam. Mene sicer čaka v petek še eden, ker sem se pač tako odločila a to mi sploh ne predstavlja nek bau bau. Spijem kak čajček in ogromno vode.
Danes zjutraj sem za foro stopila na tehnico in user posted image  user posted image user posted image  tehnica se je prevesila in cifra, ki sem jo kot prvo videla na njen je bila 6. Sem kar malo presenečena, da se so se kg v samo 2 dneh toliko spustili.
Za danes sem pripravila purana, skledo solate in to je to. Dopoldan bom grickala pomaranče. Si pa zadnje čase naredim bolj pisano solato, od zelja, zelene, paradižnika, paprike, celo malo kumare dodam in včasih malo rdeče pese.  Z povrhu pa lonček govoje juhe. Komaj čaka kosilo.

Za prebavo vsak dan jem laneno seme (izjema vodni dan) in naj povem, da se mi prebava počasi popravlja, vendar bo še kar težka borba. Na netu sem našla podatek, da ima laneno seme kar nekaj kalorij. A če mi pomaga bom tudi to prenesla. Važno je enino le to, da kg izginejo in se nikoli več ne vrnejo.

Včerajšni postni dan sem izkoristila tudi zato, da sem si kupila novo krilo in bluzo. Sedaj sem pripravljena za velikonočne praznike, le nekaj kg moram do takrat še izgubiti. Nato se pokažem tudi tašči, ki me je vedno rada zbadala, da se mi vidi, da rada jem.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 6:48:31   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nebo

Ojla, da se še jaz javim, začela sem torej 22.2. in danes sem se tehtala in imam 65,2 kg...me pa zanima kako bo naslednji teden, ker te kg sem 14 dni nazaj že imela...tako, da grem v boj sedaj...aja grešim pa še ne... Kg bodo pričeli lesti navzdol, verjemi samo vztrajati je treba. Vsaki so tu in tam malo počivali in se nato spet pričeli izgubljati. Man ko imaš za izgubiti počasneje gre.
ČESTITKE VSEM VAM ZA IZGUBLJENE KG..user posted image user posted image

Sem videla, da je debata o nazaj pridobljenih kg, da vam povem, jaz sem se morala vso življenje pazit, če sem kak dan dva preveč jedla, sem pač potem dan dva pazila, jedla pa sem vedno vse, VSE, in dosti sladkarij, pa dosti gibanja. Sedaj sem prvič v 35 letih  z leti gredo kg počasneje dol a gredo le, je pa lepo, da si vse do sedaj lepo pazila kaj ješ in verjamem, da boš tudi v naprej. na dieti in to samo zato, da pridem po nosečnosti nazaj na svoje kg, potem bom pa nadaljevala tako kot vedno in si ne bom dopustila da se bom zredila...tako, da kdor reče, da boste nazaj dobile, se bomo ja pazile naprej. Aja pa še to, moja soseda je s to dieto shujšala iz 73 kg na 60 kg in te kg ima še danes po dobrih 2 letih, se pa mora pazit, da se ravno ne nažira kot kakšna pujsa pepa.user posted image user posted image   To bomo morale delat vse. Pazit kaj jemo in v primeru, da se bomo kdaj prenajedle takoj pritisnit na zavoro in imeti kak kazenjski sadni ali vodni dan. Sama premišljujem, da bom imela vsak ponedeljek sadno zelenjavni dan.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 6:50:33   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Pozdravljene ločevalke drage,

Jaz imam pa kazensko, ker sem med vikendom grešila...je tehtnica obstala na istih kg kot prejšnji ponedeljek...tako, da nič - in hvala bogu tudi nič +

Sem pa opazila, da moje telo ne prenese več starih prehranjevalnih navad. Se na grehe kar z drisko odzove, da sem se včeraj komaj k sebi spravila. Tako da sem komaj čakala na sadni dan in danes vodo. Mi sploh ni panike zdržat, se samo spomnim, kako težko mi je bilo v nedeljo v želodcuuser posted image user posted image user posted image

Danes sem malo razmišljala, kako bo po koncu diete. Tudi jaz sem sklenila, da se ne smem več tako zapustiti in koliko se le da, obdržati to kilažo. Razmišljam tudi o tem, da se bi držala luninih men. Poznam jih kar nekaj, ki so s tem uspešno držali svoje kg



Bravouser posted image user posted image user posted image v klubu kozjih grešnic. Sedaj smo že tri, ki smo grešile in imele nato hude težave. Kaj čes telo se je navadelo  jesti zdravo, saj teko jemo že dva meseca.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 6:51:56   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Hoj!

Evo, zdele sem komaj prišla do računalnika, da sporočim svoje podatke za razpredelnico. Danes je tehtnica pokazala 65,7 kg, kar je -3,0 kg v primerjavi s prejšnjim tednomuser posted image user posted image user posted image . Glede na to, da sem takorekoč do svojega cilja prišla(65kg), se lahko v razpredelnico napiše moj novi cilj, ki je 62,0kg.
 
Šibam po mali v vrtec, pa se vam še kasneje kaj javim.
 
 
 


Samo VAUUU in bravo za tako rekorden tedenski padec kg user posted image   user posted image user posted image  user posted image  in za tvoj prvi dosežen cilj. user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 8:07:03   
nebo
Ojla pridna dekleta, jaz se prebijam počasi naprej, me pa zanima, danes imam škrobni dan, za kosilo bom imela endivijo s krompirjem, za večerjo pa bi malo rižeka z banano in potreseno z cimetom...kaj lahko to???user posted image user posted image

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 8:10:53   
lunca14
user posted image user posted image tud moj vodni dan za mano-uspešen,sedaj pa v nove boje,tud mene še čaka postni petek,ampak,res ni teško,če se prepričaš sploh ne čutiš lakote,sam malo več moram pit.
Nebo...........po mojem bo ćist ok,razen če spustiš banano zvečer,ker je teška in zelo kalorična,če boš pa samo rižek s cimetom,je pa idealno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu nebo)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 8:16:06   
nebo

IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

user posted image user posted image tud moj vodni dan za mano-uspešen,sedaj pa v nove boje,tud mene še čaka postni petek,ampak,res ni teško,če se prepričaš sploh ne čutiš lakote,sam malo več moram pit.
Nebo...........po mojem bo ćist ok,razen če spustiš banano zvečer,ker je teška in zelo kalorična,če boš pa samo rižek s cimetom,je pa idealno user posted image user posted image user posted image



jojo potem pa mi vsaj jabolko pustite prosimuser posted image user posted image , ker če bo samo rižek, rabim nekoga, ki mi bo pomagal vse skupaj po grlu dol potiskat!!user posted image user posted image

BRAVO ZA VAŠE POSTNE PETKE!!! DOBRE STE NI KAJ....user posted image

Jaz pa čakam, da se mi začne kaj na tehnici poznat, me res zanima no...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 8:24:22   
tea
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

IZVIRNO SPOROČILO: nincika

Pozdravljene ločevalke drage,

Jaz imam pa kazensko, ker sem med vikendom grešila...je tehtnica obstala na istih kg kot prejšnji ponedeljek...tako, da nič - in hvala bogu tudi nič +

Sem pa opazila, da moje telo ne prenese več starih prehranjevalnih navad. Se na grehe kar z drisko odzove, da sem se včeraj komaj k sebi spravila. Tako da sem komaj čakala na sadni dan in danes vodo. Mi sploh ni panike zdržat, se samo spomnim, kako težko mi je bilo v nedeljo v želodcuuser posted image user posted image user posted image

Danes sem malo razmišljala, kako bo po koncu diete. Tudi jaz sem sklenila, da se ne smem več tako zapustiti in koliko se le da, obdržati to kilažo. Razmišljam tudi o tem, da se bi držala luninih men. Poznam jih kar nekaj, ki so s tem uspešno držali svoje kg



Bravouser posted image user posted image user posted image v klubu kozjih grešnic. Sedaj smo že tri, ki smo grešile in imele nato hude težave. Kaj čes telo se je navadelo  jesti zdravo, saj teko jemo že dva meseca.




haha, jaz sem zadnjič zvečer jedla čips in potem ponoči nisem vedela ali naj glavo ali rit v školjko tiščimuser posted image

no, včerajšnji vodni dan, z veliko muko, uspešno prestanuser posted image Mi je bilo pa veliko težje kot prejšnjič in kot na mojega kazenskega.

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina

Mene sicer čaka v petek še eden, ker sem se pač tako odločila


Ja mene tudi, potem bova skupaj na vodi in čaju. Jaz sem si postavila kazenskega za v naprej - gremo v soboto na večerjo, pa ne mislim neki velik preseravat.user posted image
2violina - lahko še meni pošlješ drugi del knjižice? In hvala že vnaprej.

In pa še podatki za tabelo: danes zjutraj 64,2 kg kar je -1,1 kg skupno torej -8,1kg
Ja, bo treba zdržat še tole tretjo tretino, pa smo na konju. Jaz bi bila vesela kakšne kilce več, ampak če pristanem na 62 bom tudi vesela, saj je bil to moj cilj. Aja, moje stare hlače so mi pa že pravuser posted image , sicer so čez rit še malo bolj napete, ampak nič zato. Pa veliko mi jih reče, da se mi vidi, da sem shujšalauser posted image Je to super motivacija za naprej!!
Lep dan, zdajle šibam k frizerju, pa flaše vode bom sabo vzela - glede na vaš nasvet. Bom videla, če mi bo tako ratal.

Aja, pa še to - jer.za user posted image user posted image user posted image kapo dol!!

< Sporočilo je popravil tea -- 3.3.2010 8:26:27 >

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 9:11:30   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: tea


2violina - lahko še meni pošlješ drugi del knjižice? In hvala že vnaprej.



Pošlji mi elektonski naslov na ZS pa ti knjigico pošljem.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 11:25:56   
4pikice





START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   




user posted image



7. TEHTANJE: 1. 3 . 2010




          Nick:   Zač.teža: Željeni kg: -KG/teden:Teža sedaj: Shujšale:
1.  user posted image 4pikice    75,8kg   60-63kg      0,4kg         67,4kg        8,4kg
2.  user posted image Dorianna 95kg      75kg            ?                 ?                  ?
3.  user posted image 2violina   80kg      65kg           0,5kg          70,5kg       9,5kg
4.  user posted image lunca14  73,5kg    65kg           1kg             66kg          7,5kg
5.  user posted image Pigy        82kg       60kg           1,5kg          72kg          10kg
6.  user posted image aleži       66kg       60kg              ?                 ?               ?    
7.  user posted image
bella02   88,5kg    75kg           0kg             81,5kg         7kg
8.  user posted image deja777  80,4kg    60kg          1,5kg           72kg          8,4kg
9 . user posted image majar.     76,6kg    65kg              ?                 ?                ?
10.user posted image mlinčka    user posted image          70kg               user posted image            user posted image             
11.user posted image nincika     user posted image          70kg            0kg            user posted image            12,9kg
12.user posted image tea        72,3kg      62kg           1,1kg         64,2kg        8,1kg
13.user posted image jer.za     74kg         65kg           3kg           65,7kg         8,3kg
14.
user posted image nebo      68,8kg      58kg           0kg           65,2kg        3,6kg
15.user posted image  N.i(11.2.) 79,4kg  69kg          1,3kg         75,7kg        3,7kg 
16.user posted image ajna12    98kg        75kg           1,5kg          84kg           14kg
17.user posted image becca       89,8kg    69kg           1kg            79,9kg        9,9kg
18.Julija08     80,6kg     70kg                            76,2kg        4,4kg
19.user posted image Koprivicaa   98kg     60kg            ?                  ?                 ?




< Sporočilo je popravil 4pikice -- 3.3.2010 11:36:49 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 11:58:42   
nincika
user posted image user posted image  bravo punce, super nam greuser posted image user posted image  Verjamem, da bodo v ponedeljek številke še lepše, prav zaradi včerajšnjega vodnega dne.

Jaz še premišljujem, kaj bom danes jedla. Na voljo imam puranje zrezke, ampak mi ne dišijo preveč. Bom še premislila, imam še malo časa, preden pridejo moji domov, da skupaj jemo.

user posted image user posted image user posted image  4pikice za krasen seznamček


(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 17:44:36   
ajna12
4pikice- hvala za seznamuser posted image , prav super zgleda 14 kg- res upam, da jih ne srečam nikdar več. 
Zdaj pa gremo še v zadnji krog. Zdaj mam 84 kg in imam željo jih izgubiti še 6kg, da pridem vsaj na 78 in sem 100 % zmagovalec. Tako kot vse ostale, kar nas je še ostalo.

Jaz sem 1 dan za vami, tako da imam danes vodni dan. Zaenkrat je šlo brez problema, malo krize bo po mojem samo še zdajle kakšne 2 ure, pa bomo zmagali.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?