|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 21:07:50   
nincika
user posted image  ajna 12, dan je pri koncu in upam, da ti je uspelo speljati tae vodni dan do konca...

Kje pa ste vse? Vedno manj ste čvekaste, upam,da to ne pomeni, da motivacija pada...

Lep večer želim

< Sporočilo je popravil nincika -- 3.3.2010 21:08:38 >

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 21:08:09   
Pigy
Pa ste se mal spočile od mene, nisem imela časa prit do računalnikauser posted image .
Vodni dan sem tudi jaz preživela, samo ne vem če mi bo uspel ga imet še v petekuser posted image , nema od mojega posta ob petkih nič.user posted image

Kljub temu da mi tehtnica ne pokaže full manj kg se jaz počutim kot da jih imam 50, vse hlače, ki sem jih kupila 6.2. so mi sedaj za 3 prste prevelike v pasu, na stegnih nabrane in tako grdo stoji, da me je kolegica uprašala, kaj sem si oblekla tako prevelike hlačeuser posted image user posted image . V šoping pa še ne grem dokler diete ne zaključim, škoda metanja kešauser posted image .

Tako lepo je pogledat seznam, še moj ga je pogledal in je rekel: Bravo, le tako naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa je rekel naj vas uprašam, kaj bo potem v sloveniji ko bomo vse suhiceuser posted image - velika konkurenca.user posted image user posted image user posted image

tea- kaj pa ješ čips, če si potem skoz v sobi za razmišljanje (wc)user posted image
nincika- pomoje smo se vse odločile da se po dieti ne smemo več tako zapustit.


tole sem si mal prebrala, če mate cajt, kr še ve dajte.

http://zadovoljna.si/clanek//fit/10-napak-zaradi-katerih-ne-shujsamo.html

LP



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
3.3.2010 21:11:20   
Pigy
IZVIRNO SPOROČILO: nincika

user posted image  ajna 12, dan je pri koncu in upam, da ti je uspelo speljati tae vodni dan do konca...

Kje pa ste vse? Vedno manj ste čvekaste, upam,da to ne pomeni, da motivacija pada...

Lep večer želim


Pomoje nobeni ne pada motivacija, amak ni časa, lepo vreme vzunaj user posted image


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.3.2010 6:27:22   
2violina
Danes vam lahko pošljem le dežek z vmesnimi snežinkami a to ne pomeni, da me ne bomo dobre volje in motivirane za še en dan in vse naslednje dni. Pravijo, da bo še hladneje user posted image  user posted image  user posted image . Groza, komaj smo dočakali malo pomladnega vremena, ki nas je dvignil v višave a tudi to še pride. Sončka bomo imeli še za izvoz.

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

IZVIRNO SPOROČILO: nincika

user posted image  ajna 12, dan je pri koncu in upam, da ti je uspelo speljati tae vodni dan do konca...

Kje pa ste vse? Vedno manj ste čvekaste, upam,da to ne pomeni, da motivacija pada...

Lep večer želim


Pomoje nobeni ne pada motivacija, amak ni časa, lepo vreme vzunaj user posted image




Mislim, da bo tole kar držalo. Sicer sama dopoldne spremljam to temo, popoldne imam doma obveznosti do ostalih članov, ko pa bi zvečer želela malo na kompa pogledat bi morala imeti s sodišča overjeno potrdilo o uporabi kompa user posted image  user posted image  user posted image , kati moja najstniška hči ga zasede spredaj in zadaj Se ne pritožujem dokler so ocene v šoli tipi top..
Smo kupili še prenosnika , ki pa je odromal v Maribor, kjer študira tastarejša, tako, da bo treba še kaj nabavit. Morda bo tisto odnesla naša psička user posted image  user posted image  user posted image

Imeti najstnico v stanovanju je vsaj zame veliki +. Ena drugo spodbujava k razgibavanju in prav vesela sem, da mi ni potrebno "laufat" sami.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.3.2010 10:52:53   
ajna12
nincika- ja mi je uspel, čeprav zvečer mi je 2x tok zadišalo, pa saj sama ne vem kaj. Ampak sem se uspela naliti s čajem in potem sem se ob 9.zvečer kar spravila v posteljo.
Danes pa hrana!!user posted image  Zjutraj sem pojedla grozdje, za kosilo pa me že čaka zraven v službi pečena pleskavica in pesa. Njami!

Upam, da nam motivacija ne bo padla še 1 mesec. Je pa res, da smo vsi zaposleni, pa družina,...

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.3.2010 13:50:34   
becca
Lep pozdrav tudi od mene!! Vodni dan minil brez težav, le včeraj ko sem jedla meso mi nekak ni pasal,  pa mi je blo mal slabo. user posted image Danes sem že boljše, sem pojedla riž z zelenjavo in fižolovo solato-njami!!!user posted image user posted image Zdaj, ko smo že tako lepeuser posted image pa komaj čakam poletjauser posted image , kar za prejšnji dve leti ne bi mogla to rečtuser posted image !!! Sedaj pa šibam, pridne bodte!!!

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.3.2010 21:18:22   
jer.za.
Čer!

En hiter pozdravček da veste da sem še z vami, edino časa mi kronično primanjkuje.

Moja izguba kg v prejšnjem tednu mislim da je povezana tudi z mojo prebavo...punce če bo šlo tako naprej bo pol moje plače samo za WC papiruser posted image user posted image ..ne hecam se, ampak jaz sem non-stop na wc-ju. Doma, drugje ne moremuser posted image user posted image .

Za drug teden imam pa plan, da imam v torek sadje, sreda voda...upam da mi bo uspelo. Sicer pa sploh nimam več v glavi besede "dieta", čisto sem se navadila(no sva se z možem, saj mi lepo stoji še vedno ob strani in skupaj z mano ločujeuser posted image ).

Zdej grem pa počasi v mižule, se še javim kaj do konca tedna.

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
4.3.2010 21:38:47   
Pigy
user posted image user posted image user posted image user posted image jezna kot hudič, moj je bil v Italiji in mi prinesel za probat italijansko pico. On jo je tam jedel in se spomnil nameuser posted image , seveda, jaz pametna, hodim v kuhinjo in nazaj v sobo, odločena da jo ne bom pojedla. In kaj se je zgodilo..... pojedla sem jo, sedaj mi je pa slabo, in prav mi je.user posted image user posted image user posted image Ampak kaj čem, jutri pa vodni ali sadni dan, bom videla še, kazen mora bit.  Moj je maloprej odšel in se vrne v nedeljo, jaz sem se odločila, da jutri po službi odidem malo k mojim staršem, da ne težijo več, da nočem k njim na obisk. Hotel mami kliče, user posted image .

vas še kej jutri preberem, če bo kej več objaveuser posted image

< Sporočilo je popravil Pigy -- 4.3.2010 21:39:19 >


_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.3.2010 2:26:28   
4pikice
IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

user posted image user posted image user posted image user posted image jezna kot hudič, moj je bil v Italiji in mi prinesel za probat italijansko pico. On jo je tam jedel in se spomnil nameuser posted image , seveda, jaz pametna, hodim v kuhinjo in nazaj v sobo, odločena da jo ne bom pojedla. In kaj se je zgodilo..... pojedla sem jo, sedaj mi je pa slabo, in prav mi je.user posted image user posted image user posted image Ampak kaj čem, jutri pa vodni ali sadni dan, bom videla še, kazen mora bit. 


Se zgodi tudi najboljšim! Je bilo nekaj v zraku! Mama mia jest tud grešila! Ceu večer me je matral jogurt in sem ga pojedla ob enajstih zvečer!!! in to s kosom polnozrnatega kruha . No, meni ni slabo, zaradi tega bom jutri imela post, strogi post, samo vodo.Ampak je bilo vredno, se jutri javim, če res

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.3.2010 8:46:32   
Pigy
jaz ponavad če se mi kej zalušta pojem samo en griz in sem ok, a včeri kaj mi je bilo, pa celo pico, sploh ne upam zmerit, kako je bila velika, ampak zjutri ko sem gledala škatlo naj povem da ni bila malauser posted image .  Je bila vredna greha.Jogurt ni nič  v primerjavi s picouser posted image . Bomo pa danes pridne.
Jaz se bila od zjutri do sedaj že dvakrat na wcjuuser posted image , pa sedaj pijem kavo, pol pa cel dan voda, hja kazen mora bit, namest da sem pico pustila danes za kosilo.....
Do konca spijem pa šibam da vidim če je kje kak frizer da me mal ostriže in pobarva.

Lp



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.3.2010 8:54:09   
lunca14
user posted image ja res je blo nekaj včeraj v zraku,jaz sem tud zvečer zmazala dve žemljici,pa medenjake pa še twiks zdraven,potem bi se pa najraje zjokala,še danes me drži,ta občutek krivde,ma sem smotka,danes mam post včeraj sem se pa prenažrlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
..................ampak,danes je nov dan in gremo lepo naprej,danes post jutri pa lepo počasi,mogoče na s tole vreme baše,ko se je pokazal sonček smo ble vse vesele,potem pa ta sneg in mraz,je pa vse nekam zabil v tla,tako,da uam,da bo spet kmalu toplo in sončekuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.3.2010 9:18:36   
2violina
Jutro
sonček se kaže in skriva, dan bo na vodni osnovi, kolikor vidim ne le pri meni user posted image user posted image
Sicer je vseeno če se kdaj pa kdaj stori kak greh (to je moje mnenje), kajti tudi, ko bomo končale s to dieto, ki BDW zame sploh ni dieta ampak način prehranjevanja, bomo občasno posegle po taki hrani, kot je pizza, pecivo in podobne pregrehe. Takšno je življenje in naj bo naše telo na to pripravljeno. Sama pri tem načinu najbolj pogrešam klasično nedeljsko kosilo. Govejo juho z domačimi rezanci in mesnimi kroglicami, pražen krompir, govedino in solato. user posted image  in ni user posted image , da si jo ne bom enkrat v daljni prihodnosti tudi privoščila.
Tako, da obema grešnicama želim čimmanj obremenjevanje z grehi in uspeh pri vodnem dnevu.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
5.3.2010 10:04:36   
ajna12
pozdravček še od ene, ki je včeraj grešila user posted image in seveda imela za povrh še težave. Men se je pa že cel mesec luštala domača prekajena klobasa. Da ne bi bil greh prevelik, sem si jo privoščila na beljakovinski dan. Za večerjo pol klobase, za povrh pa še polovico marmeladnega kifeljčka.
In seveda kaj je bilo potem, želodec me je fuul bolel, po črevesju me je vse zvijalo. Katastrofauser posted image .
Je bila kar dobra šola glede takšne prehrane.

Jaz pa se ne bom nič kaznovala, danes grem kar naprej z Š dnevom. Tako kot pišete, tudi grešiti moramo kdaj. Vseeno bolje da grešimo z malim koščom ali pa malo večjim kdaj pa kdaj kakor, da se vrnemo na stara pota.

Lep dan!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.3.2010 0:25:43   
Pigy
Vidim, da nisem edina ki je grešila v četrtek zvečer. Pomoje je res krivo vreme. Evo mene v hotelu mamauser posted image user posted image , sedaj bom uživala in že si delajo skrbi kaj kuhat. danes preživela sadni kazenski dan, jutri tudi še enkrat sadni, v nedeljo pa meso.user posted image user posted image

Tuki mi mal net šteka, upam da bo sporočilo poslano. Grem sedaj mojga poklicat da vidimo če ma kej snega. Pridne bodite čez vikenduser posted image Kmalu bo ponedeljek in tehtanje.

_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
6.3.2010 10:41:08   
4pikice
Hojla, hojli!

Včeraj H2O super uspel! Nič grešila, razen, ko sem kuhala sem pač morala za sol pa te fore probat. Danes sem že pojedla jabolko, spila kavo, za kosilo bom pa košček pustega meska, solato in polnozrnat kruh, pa tudi goveja juhca za po kosilu se že kuha. Tudi meni mankajo rezanciuser posted image Eden izmed mojih grehov v prihodnosti, zagotovo!!kot ti 2violinca


Danes pa ven na sonček, na en douuuuug sprehod!

Papa, pridne bit!


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.3.2010 10:41:13   
becca
Dober dan punce! ne vem če je ravno dober, tu pri nas kr neki sneži, pa sonce sije, pa pihauser posted image skratka brezvezni dan!! Kje ste vse?? Kaj ste že obupale? Jaz grem danes ven na kosilo me je možek povabil, mam meseka na jedilniku in sem vesela user posted image user posted image user posted image . Meni je včeraj sadni dan hitro minil brez problemov. Najboljši mi je takrat ko pride na soboto, ker tako cel dan ob sobotah nekaj pospravljam po bajti, pa ni taki problemuser posted image !! Sedaj pa šibam si frizuro naret! Pa pa- pa pridne bit.

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.3.2010 10:54:44   
jer.za.
Dan še ed mene.

Sem še z vami, brez grehov, ampak imam bolni obe hčerki(ena je en dan celo v bolnici preživela), tako da je časa za računalnik bolj malo. Sem pa danes tako slabe volje, utrujena od teh bolezni, da samo iščem kaj bom jedla in najbrž je samo še vprašanje ure kdaj se bom sveže žemljice lotila, pa ene ogromne šale kave.

Se vam še javim.

(odgovor članu becca)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
7.3.2010 14:09:33   
aleži
Pozdralvjene,

nisem se vam nič oglasila, ker smo bili na dopustu na snegu.
Moje stanje: zredila za 1 kg.user posted image  Bom pa ta teden se držala saj na dopustu se nisem mogla, ker smo imeli polpenzion.... 63 kg za tabelo!

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 6:26:09   
2violina
Jutro.
Vidim, da ste bolj ali manj vse pridne. grehi se vrstijo, kar je po eni strani tudi logično, saj smo pridne in že od začetka januarja pridno klestimo kg.
K meni na obisk prihaja tečka. Počutim se napihnjeno in nekam zatekla sem. Vendar vem, da bo tudi to minilo.
V petek sem imela težave pri vodnem dnevu zvečer na drsališču se mi je pričelo vrteti, pred očmi so se mi pojavljali sivi kolobarji. Bilo je groza, so me dekleti s čokolado malo nafilali, da sem dobila nekaj energije.
Resnično je bilo za moje telo preveč. V roku tedna dni kar 3 sadni dnevi. No way. Vendar se ne dam. Vdala se je tehnica, saj je danes zjutraj pokazala -1,3 kg. Torej pretekli ponedeljek 70,5 -1,3 = 69,2 (danes). V bistvu sem malo razočarana, saj je bila to teža po 2 vodnem dnevu (zaradi firbca sem se vagala). A vem, da imam danes nekaj več zaradi tečke.  Počasi a zanesljivo hitimo k cilj. danes je že 64 dan naše ločevalne, za vse tiste, ki ste z nami od vsega začetka.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 7:29:11   
Pigy
po dolgem vikendu lep sončen pozdrav

Veš 2violina, verjamem da si razočarana, jaz sem imela v torek vodni dan, potem v petek sadni in v soboto vodni, a tehtnica mi je danes zjutraj pokazala enako št. kg kot prejšnji ponedeljekuser posted image , ne morem verjet. Morda se je samo obseg pomanjšal. user posted image
Joj kok si revca, no vsaj da ti je bilo potem bolje.

Komaj čakam da začnete kazati svoje minus kguser posted image . Jaz pa počasi spijem kavo in šibam v službo. lp



_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 8:02:20   
lunca14
Jutro,ja jaz sem tud mal reazočarana,dva vodna dneva,z čisto malo pregreho,pa je vaga pokazala celo +1kg,ne morem verjet,ampak se ne mislim sekirat,vidim po hlačah da se nekaj spreminja,tako,da bo že šlo dol.Smo pa tud mi mal bogi ta teden mamo en bruhalno driskalni virus,in se seli od enega na drugega,in danes sem očitno jaz na vrsti,bomo videli,sej bi prav prišlo bi šla kilca dol,sam tist filing ko bruhaš mi ni všeč,tako,da jaz za bolemijo ne bi mogla zboletuser posted image .Lepo se mejte in pridno naprejuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 8:03:59   
lunca14
user posted image user posted image user posted image user posted image pa vse najboljše za naš praznikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 8:09:51   
Anonimen
dobro jutro!

vidim da nisem edina, ki je grešilauser posted image sicer je bil moj greh čisto majhen( sem pojedla pol male žemljicenamazane s sirom , ki je moj sinek ni mogel pojesti in mi je bilo škoda vstran metat). no ta teden sem izgubila samo -0,5kg, ampak bolje to kot pa ničuser posted image ja imam pa v načrtu en greh in to velik- gremo namreč s prijateljicami na večerjo in potem malo žurat. pila sicer ne bom, bom si pa ziher privoščila lignje za večerjo. sicer pa imam nasledni dan itak na jedilniku sadje tako da se ne sekiram preveč.

lep dan vam želim

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 8:41:25   
nincika
Dobro jutro drage dame,

najprej VSE LEPO OB NAŠEM PRAZNIKU, naredite si ga nepozabnega in pustite se razvajati. Sonček nam danes že pomaga...

Jaz sem ravno s tehtnice, ki je pokazala točno - 1 kg od prejšnjega ponedeljka, torej skupno -14kguser posted image user posted image  Sem kr vesela, sploh po tem, ko prejšnji ponedeljek ni bilo uspeha.

Motivacije še imam za nekaj časa, tako da grem s polno paro naprej...želim si le, da bi mi nizke temperature malo prizanesle, da bi lahko še šetala malo več

Danes ne vem, kaj bom jedlauser posted image  Že nekaj časa se mi lušta jote, bo treba v trgovino...al pa ričet, njamsi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
8.3.2010 9:33:17   
ajna12
VSE NAJBOLJŠE ZA DAN ŽENAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Jaz sem tudi včeraj malo grešila s kosem svežega pečenega kruha. Kaj čemo, takšno je življenje user posted image .

Tehtnica je danes pokazala - 1kg, teža sedaj je 83 kg, skupaj lažja za 15 kg. To je pa tudi nekaj.user posted image  Imam pa še drugo težavo zaradi tega. Jemati moram tablete za pritisk. S kg, je šel tudi pritisk dol, tako da se mi je že nekaj dni ful vrtelo, zdaj sem si merila in tudi zmanjšala terapijo in se že 2 dni super počutim.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?