|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 10:28:59   
Lilita

Ooooooooo kak sem pa jest danes čist brez volje in laaaačna. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Pa prve štiri dni mi je bilo tak  fajn - nič lačna, zagnana, -3 kg, ampak zdaj 2. runda je pa užasna.

Ne moreš verjeti, kako se lahko človek veseli špagetov s česnom na olju user posted image user posted image user posted image . Komaj čez uro in pol.user posted image

šit no.user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 11:02:35   
2violina
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita


Ooooooooo kak sem pa jest danes čist brez volje in laaaačna. Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Pa prve štiri dni mi je bilo tak  fajn - nič lačna, zagnana, -3 kg, ampak zdaj 2. runda je pa užasna.

Ne moreš verjeti, kako se lahko človek veseli špagetov s česnom na olju user posted image user posted image user posted image . Komaj čez uro in pol.user posted image

šit no.user posted image user posted image user posted image





Ne vdaj se. Prvi rezultat je tukaj. Vsak teden boš dodala še nekaj -. user posted image  user posted image
Če si fino lačna lahko poješ kak sadež ali si pripraviš topel čaj. Meta pomiri tvoj želodček. Le tako naprej. Vse bomo kdaj v krizi, če se bomo medseboljno spodbujale jo bomo lažje premagale.

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 11:07:56   
Sofi
Dodajam podatke za seznam:
začetna teža 59,6kg
željeni kg 51,0kg
-kg na teden 1,9kg
trenutna teža 57,7kg


Hvala urejevalki seznama...

Danes bom tudi jaz jedla pizzo s česnom in pelati. Zvečer pa...

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 11:54:06   
Pigy
Ste se načvekale user posted image .

Lilita, ne sekiri se, meni je šlo tud prvi teden takoj 2 kg dol, sedaj pa še nič, celo 0,5kg sem dobilauser posted image user posted image , čeprav se še vedno strogo držim diete.
Recimo jaz lačna nisem, mene se samo oči, ampak se ne vdam.

Včeraj smo meli piknik, uh kok mesa je blo, ampak sem samo gledala in občudovala ljudi, kako se z veseljem mastijo user posted image   user posted image . Čeprav me je držalo, da bi vsaj malo probala.

Sedaj sem pojedla dva jabolčka, potem pa kosilo testenineuser posted image
Kaj bom sladkega jedla za večerjo ne vem, ker mi ne paše niti sladoled niti kak piškotek user posted image .
Jaz ponavadi zajtrka nimam, raje samo kavo spijem, kosilo imam tam okrog 13ih in potem večerjo, okoli 18:30. Vmes pa samo vodo in pa metin čaj, ali pa zeliščni čaj.

srecna_zvezda super za tele linke, bomo še mal migali doma. Upam da mi bo vsaj kej pomagal  user posted image .
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&feature=related  TREBUH

http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related  NOGE



(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 12:29:14   
Lilita

Sita vrana.user posted image

2violina, pigy, hvala za spodbudo. Precej je odleglo že, ko sem spisala sporočilo.
Pa saj ponavadi nisem tk lačna, ampak danes sem našla tisto luknjo v želodcu.user posted image


(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 12:33:30   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Pigy

Ste se načvekale user posted image .

Lilita, ne sekiri se, meni je šlo tud prvi teden takoj 2 kg dol, sedaj pa še nič, celo 0,5kg sem dobilauser posted image user posted image , čeprav se še vedno strogo držim diete.
Recimo jaz lačna nisem, mene se samo oči, ampak se ne vdam.

Včeraj smo meli piknik, uh kok mesa je blo, ampak sem samo gledala in občudovala ljudi, kako se z veseljem mastijo user posted image   user posted image . Čeprav me je držalo, da bi vsaj malo probala.

Sedaj sem pojedla dva jabolčka, potem pa kosilo testenineuser posted image
Kaj bom sladkega jedla za večerjo ne vem, ker mi ne paše niti sladoled niti kak piškotek user posted image .
Jaz ponavadi zajtrka nimam, raje samo kavo spijem, kosilo imam tam okrog 13ih in potem večerjo, okoli 18:30. Vmes pa samo vodo in pa metin čaj, ali pa zeliščni čaj.

srecna_zvezda super za tele linke, bomo še mal migali doma. Upam da mi bo vsaj kej pomagal  user posted image .
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY&feature=related  TREBUH

http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related  NOGE





jaz se tehtam samo po sadnem dnevu. Takrat pokaže realno nekje kolko se gre dol. Ker če se tehtaš po sadnem, pa pol napr. po oh, je lahko celo več, ma po sadnem spe štarta dol. če se držiš, če ne grešiš, je sigurno vse ok.

Nekaterim se prebava tudi zmeša in če se ne odvaja dobro, pol je lahko tudi tle vzrok. Eni ne morejo na stran po par dni. Na srečo jaz s tem nimam težav, kvečjemu obratno učinkuje ta dijeta name in grem večkrat.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 12:35:06   
bella02
Hej!
Testo za pico vzhaja, jeeeeuser posted image . Zame bo zelenjavna, za ostale navadna. Za večerjo pa lsadoled, ga nisem že doooolgo. A ste pridne in pojeste cca 3 kepice sladoleda, al kakouser posted image . Upam in mislim, da me ne bo premamil preveč.
Tudi jaz včasih moram pojesti kak sadež več kot 2, saj je dopoldne dolgo, kosilo je ponavadi okoli 14h. Pa se mi zdi, da če pojem 4 kivije namesto 2, ne bo katastrofe. Včeraj sem imela zelenjavno rižoto in sem jo za večerjo pojedla mal več, kot polovičko kosilauser posted image , sam je pa tako dobrauser posted image .
Jutri in v soboto imamo koline, jaz pa sadni danuser posted image , pa se bom verjetno pregrešila in to z domačimi jetrcami, pečenimi na velik čebule. Drugo mi ne bo panike, ker bo meso še 100x za jest. Jetrca so pa sam na dan kolinuser posted image . Bo konec svetauser posted image Itak, da ne, sem drugače pridnauser posted image . Kilce pa kopnijouser posted image . Ko pa spet začnem hodit na pilates in aerobiko, bom pa sploh na konjuuser posted image

srečna_zvezda, hvala za te linke, verjetno se bom lotila vaj za trebuh, saj je tam največ odpadnega materialauser posted image

blaža, men je pa glih po sadnem dnevu tko tko teža, ker vem, da po dnevu "stradanja" kaže manj kot drugačeuser posted image . Je pa res, za motivacijo pa idealen danuser posted image . Aja, dej mi zaupaj, kje se dobi to tičino maso.

Punce, lepo se mejte!

< Sporočilo je popravil bella02 -- 14.1.2010 12:37:30 >

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 12:35:20   
blaža
violina, ti si pa res pridna, če si bla eno uro na steperju. user posted image user posted image user posted image

Jaz mam pa danes spet eno uro telovadbe in se tudi lepo razmigam.user posted image Imamo pa ob torkih in četrtkih eno uro. Super se počutim res. Decembra nisem hodla in sem bla že kr malo zaruznjena, zdej sem pa spet fajn.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 14:47:29   
majar.
tako je prav, ne se pustiti tisti trenutni lakoti oz luštam, ko enkrat to premagaš gre lažje naprej. vsaj pri sebi tako vidim, da se vedno znova lažje uprem. user posted image user posted image user posted image za vse ki se držite.
moram povedat da je meni tud najtežje, ko se vsi mastijo okrog mene jaz pa lahko samo gledam. v tistem trenutku si v sebi rečem, "kar naj oni jedo namesto mene"!. včeraj sem celo rekla sestrični in kolegici, ki sta prišli na obisk naj pojesta čokoladne palčke namesto mene in sta jih;) pa mi je bilo takoj lažje, ne vem zakaj, tako se prepričamuser posted image

danes sem bla malo pozna z zajtrkom, ob 10ih 2 pomaranči, upam da ni prepozno
zdajle se pa že kuha božanska zelenjavna rižotka, mmm kako dišiuser posted image

dober tek in lep dan

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 14:51:15   
majar.
IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Jutri in v soboto imamo koline, jaz pa sadni danuser posted image , pa se bom verjetno pregrešila in to z domačimi jetrcami, pečenimi na velik čebule. Drugo mi ne bo panike, ker bo meso še 100x za jest. Jetrca so pa sam na dan kolinuser posted image . Bo konec svetauser posted image


mislim da ni panike, samo naslednji dan imej kazenski sadni dan pa se sploh ne bo poznalo. tko se nardi če se pregrešiš. kdaj pa kdaj si pa lahko daš mal duškauser posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 15:04:23   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: majar.

IZVIRNO SPOROČILO: bella02


Jutri in v soboto imamo koline, jaz pa sadni danuser posted image , pa se bom verjetno pregrešila in to z domačimi jetrcami, pečenimi na velik čebule. Drugo mi ne bo panike, ker bo meso še 100x za jest. Jetrca so pa sam na dan kolinuser posted image . Bo konec svetauser posted image


mislim da ni panike, samo naslednji dan imej kazenski sadni dan pa se sploh ne bo poznalo. tko se nardi če se pregrešiš. kdaj pa kdaj si pa lahko daš mal duškauser posted image



Itak nič se sekirat, jaz bom pa naslednji teden grešila ko imam roj dan:)....tako da...

(odgovor članu majar.)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 15:06:59   
blaža
Mmmm kako je bla dobra pica. Pa naj še kdo reče, da je ta dijeta slaba in da je lačen! user posted image

zdej pa že veselo čakam večerjo.user posted image

na jutri pa raje niti ne pomislim. user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 16:22:49   
4pikice


START 4. JANUAR  2010   CILJ 3. APRIL 2010   

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image


1. TEHTANJE: 11.1. 2010


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         

          Nick:                    Začetna teža:              Željeni kg:        -KG na teden       Trenutna teža:
   
1.       4pikice                  75,8kg                           60-63kg              1,8kg                   
74kg

2.       taška30                65kg                              60kg                   1,7kg                    63,3kg

3.       Detece                  70,5kg                           58-60kg              2,3kg                    68,2kg   
 
4.       Blaža                                                         58kg                   1,7kg                           
     
5.     
2violina                 80kg                              65kg                   1,8kg                    78,2kg
  
6.      l
unca144                                                    65kg                   2kg
  
7.
      Pigy                      82kg                              60kg                   1,6kg                    80,4kg
  
8.     
aleži                     66kg                              60kg                   1,5kg                    64,5kg
  
9.     
bella02                  88,5kg                           75kg                   2kg                       86,5kg
   
10.
   ANDREJA 75          82kg                              75kg                   4kg                       78kg
   
11.
    bibyzan                 96kg                              75kg                   2,3kg                    93,7kg

12.    majar.                  76,6kg                            65kg                   0,6kg                    76kg

     
13.
     mlinčka                                                      70kg
   
14.
    nincika                                                       70kg                   1,9kg
   
15.
     Muca Miška                                                 75kg                   1,7kg
   
16.    
Erin                                                            65kg                   0,5kg 
   
17.    
tea                       72,3kg                            62kg                   1,7kg                     70,6kg                                  
   
18.
    jer.za                                                         65kg                                                73kg
    
19.
   Sunny Morning        70kg                              62-65kg
   
20.
    Lilita                      76,7kg                           60kg                    3kg                       73,7kg

21.   
Bojana82               78,1kg                                                    4,3kg                      73,8kg
   
22.
    
nemrak                 71,5kg                           65kg                     2kg                      69,5kg
      
23.    
tikatonka               78,9kg                                                    1,6kg                      77,3kg
   
24.     žabicamala            73,8kg                                                    1,9kg                      71,9kg 

   
25.   srecna_zvezda                                            56kg                                                  68kg

   
26. bori2                                                                                      0,8kg

   
27. Sifi
 
                      59,6kg                            51kg                    1,9kg                      57,7kg                                                                                                                         

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         

< Sporočilo je popravil 4pikice -- 14.1.2010 16:24:06 >


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 17:12:09   
jer.za.
Hej!

Tudi midva z možem sva imela za kosilo zelenjavno pico, za večerjo bo pa jabolčna pita.

Dajte mi še nekaj povedat:prebava...meni je dobesedno ponorela, na WC grem tudi po 5x na danuser posted image , bomo zaradi porabe wc papirja še bankrotiraliuser posted image .

Grem sedaj novoletno navlako pospravit, pa se vam jutri kaj na daljše javim, ker imam službo popoldan, in bom imela dopoldan čas in mir.


(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 18:25:38   
aleži
Dober večer ločevalne čvekice,

ma ste bile pridne danes.

Danes je tudi za menoj kosilce, imelismo pizzo. Jutri pa sadni dan. Koliko anansa se lahko poje, če katera ve?
Pol?

IZVIRNO SPOROČILO: 2violina
Aleži, kaj ti narediš testo za Pizzo prejšnji dan? In kam potem shraneš testo. Sama namreč testo delam sproti in to spet vzame svoj čas.


jaz sem ga naredila v avtomatu za kruh, delal se je 1,50 min. Potem sem ga dala v posodo, pokrila (je tudi še vzhajal) in dala v hladilnik ko se je ohladil. Poskusi, ker če bi ga delala danes bi jedli šele kosilo ob 18h ali pa bi šla kupit testo!

Tudi doma pečem kruh v njemu!


(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 19:28:03   
blaža
čer!

Za[b] pico rabiste tolko časa kot za pašto skuhat in nič več. No malčič več, ma ene 30 min vse skupaj.

v posodico daste toplo vodo z kvasom in mali žličko soli, pa na vrh malo moke, ter pokrijete. pustite 10 min, da nabrekne. ( celo tega ni treba, lahko se vmeša direkt v moko, ma jaz vseeno n ardim tako, da je s kvasom sigurno vse ok)

In pol ko to nabrekne se vmeša v moko, ki je imela jamico, v jamici žlica olivnega olja, okoli seveda sol in vse pregnete, da se dobi rahlo testo.

Med tem, ko smo čakali, da nabrekne tisti kvas, smo narezali papriko al karkoli je treba za pico in ko imamo sedaj testo narejeno, samo raztegnemo, ter premažemo s paradižnikom. naložimo zelenjavo in v ogreto pečico, ki smo jo na začetku vžgali.user posted image

nato pečemo 15 min na 220 stopinj in kosilo je narejeno v 30 min.user posted image user posted image user posted image

Nobene potrebe ni, da pica vzhaja uro ali več, to je testo za pico in ne kruh, pa še kruh vzhaja okoli 45 min. ne vem kako je s kruhomatom, ker jaz nardim na roke, ker ni potrebno, da vzhaja. testo se lahko da tudi že narejeno v hladilnik, ampak ker je narejeno v 15 min, mislim, da ni potrebe.user posted image

Če ne verjamete, sem enkrat slikico že prilimala in testo je super.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 19:30:44   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: jer.za.

Hej!

Tudi midva z možem sva imela za kosilo zelenjavno pico, za večerjo bo pa jabolčna pita.

Dajte mi še nekaj povedat:prebava...meni je dobesedno ponorela, na WC grem tudi po 5x na danuser posted image , bomo zaradi porabe wc papirja še bankrotiraliuser posted image .

Grem sedaj novoletno navlako pospravit, pa se vam jutri kaj na daljše javim, ker imam službo popoldan, in bom imela dopoldan čas in mir.




super za prebavo, jaz bom tudi bankrotirala.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu jer.za.)
Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 20:47:09   
Pigy
A sem edina, ki nisem danes jedla pice. jaz sem makarone, mnjami so ble dobre, za večerjo pa sem vzela neki jaffa keksov. Sedaj pa čakam jutrišnji dan, ko bo sadje user posted image .

jer.za in Blaža, mata srečo da mata tako fajn prebavo, jaz sem pa zaprta, sedaj že tretji danuser posted image user posted image , tudi topli donat zjutri mi ni pomagal. Sedaj sem namočila suho sadje v vodo za zjutraj, pa bom prej donat spila pol pa to sadje čez, pa upam da bo vsaj mal pomagal. Zjutri mi je pokazal 0,5kg več, sedaj mam pa isto kot včeriuser posted image user posted image user posted image , ampak mi ni jasno kako je mogoče- no vseeno.

se beremo

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 22:11:07   
bella02
aleži, jaz sem sprva nekajkrat kupila Pečjakovo testo. Potem sem ene 3x zamesila v stroju za kruh. Ker se mi zdi butasto tolk časa kurit štrom, sem ga začela delat sama in ravno danes mi je mož rekel, da se tudi kakšna gostilniška pica skrije pred mojouser posted image .

Naredim pa tako. V skodelico zdrobim kvas, dodam žličko sladkorja in toplo vodo. Ko začne vhajat, to zlijem v moko. Dam pol ostre in pol navadne, ter malo posilim. Po potrebi dodam še vodo in moko in pregnetem. Dodam žlico olja (danes olivnega), premešam, pokrijem in pustim vhajat cca urco. Pečem 20 min na 200°C. Pa tisto testo in avtomata mi niti ni blo kul.

Bom pa poskusla blažin recept, je malce drugačen. Danes sem za večerjo jedla sladoled in mi niti ni tako dobro naredil, verjetno pa tud zato, ker sem pojedla preveč piceuser posted image .

pigy, jaz ponavadi tud makarone delam na ta dan, sam zdaj sem si pa res zaželela pice. Zdaj je verjetno nekej časa ne bo. Tudi jaz obožujem testenine in mi jih ni problem jesti večkrat na tedenuser posted image


< Sporočilo je popravil bella02 -- 14.1.2010 22:12:42 >

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 22:15:56   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: bella02

aleži, jaz sem sprva nekajkrat kupila Pečjakovo testo. Potem sem ene 3x zamesila v stroju za kruh. Ker se mi zdi butasto tolk časa kurit štrom, sem ga začela delat sama in ravno danes mi je mož rekel, da se tudi kakšna gostilniška pica skrije pred mojouser posted image .

Naredim pa tako. V skodelico zdrobim kvas, dodam žličko sladkorja in toplo vodo. Ko začne vhajat, to zlijem v moko. Dam pol ostre in pol navadne, ter malo posilim. Po potrebi dodam še vodo in moko in pregnetem. Dodam žlico olja (danes olivnega), premešam, pokrijem in pustim vhajat cca urco. Pečem 20 min na 200°C. Pa tisto testo in avtomata mi niti ni blo kul.

Bom pa poskusla blažin recept, je malce drugačen. Danes sem za večerjo jedla sladoled in mi niti ni tako dobro naredil, verjetno pa tud zato, ker sem pojedla preveč piceuser posted image .


ti povem še na kratko , ki prej sem zabluzla.

1. vžgi pečico na 220
2. v lonček daš 2 dcl tople vode, kavno žličko sladkorja in pol kvasa, na kvas malo mokce in pokriješ
2. pripraviš moko, v moki jamico in v jamico žlico olivnega olja, okoli roba moke pa pošten ščep soli.
3. narežeš si papriko in pripraviš ostalo zelenjavo.
4. toplo vodo s kvasom zliješ v jamico in pripraviš testo. Ne seme bit pretrdo, mora bit lepo rahlo.
5. raztegneš testo, naložiš gor robo in daš pečt.
Nič ne rabite vzhajat testo, edino tista voda s kvasom mora vzhajat, ker to ni kruh, to je testo za pico.
Lahko jo tako pripravite in jo daste v hladinlnik pa spečete kadar rabite. ( to velja ko ste doma, pa jo par ur prej pripravite.

< Sporočilo je popravil blaža -- 14.1.2010 22:16:15 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 22:17:19   
blaža
bella, ti maš isti recept, nima veze če maš pol ostre pol navadne, lahko daš kerokoli moko, isti recept je, le da ga ti vzhajaš, kar ni potrebe.user posted image

edino to je, da moraš met nekaj prakse za delat dobro testo. enako velja za kruh. Ne sme se dat premalo tople vode z kvasom, se raje doda pol malo moke, če je preredko kot obratno, ker ko se enkrat nardi zbito testo, je težko, da bo ok. Raje se nardi malo bolj mokro, pa se pol še malo pomoka.user posted image

< Sporočilo je popravil blaža -- 14.1.2010 22:18:45 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 23:06:38   
bibyzan
Ojla!!!

Kot vidim pridno čvekate. Me ni ne znese, včeri sploh nisem zvečer mela cajta prebrat kaj ste pisale. Pač otroci, pa bajta...
Jst sem tudi pridna, sem ga pa začela lumpat z zapovrstjo ločevanja. Po dnevih mislim. Jao, mene to zmeri matra. Pač ločujem kaj jemo, dopoldan itak sadje, zvečer pa polovico kosila ali malo sadja. Vem, da to ni ok. No, danes sem imela beljakovinski dan, ki sem se ga držala popolno, jutri pa imamo za kosilo gobovo juho in štrudl. Bom pač jedla samo gobovo juho. Malo je tudi to, ker skupak kuhama z mamo. Al pa zopet izgovori.
Bomo vidli kako bo kaj s kilami. Drugače bo pa treba bolj resno.
Aja, pa če na tabeli vidim, da mam največ kiluser posted image user posted image . Kriza.
No, lp.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 23:20:21   
Pigy
bibyzan, jaz kuham normalno, samo pač sebi dam na stran, oziroma kuham posebej zelenjavo, kr je moj ne mara. Če pa z mamo skupi kuhata, pa si skuhaj kej samo zase tisti dan, sej je velik stvari ki se nahitro skuhajo. Jaz sem danes špagete pa omakco in sem skupi porabla 20 minut. Kar se pa kil tiče- se ne obremenjuj, sej zato si se odločila da se nam pridružiš. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo mal sem gledala po drugih forumih o ločevalni in sem našla tole:

Dieta deluje tudi v primeru, če:
  • smo na slavju ali zabavi. Izberemo si tisti dan, ki ga imamo najraje. Če smo »sladki«, jemo sladkarije, lahko pa posežemo po proteinih in solatah.
  • nas izdajo naši čuti in jemo vse po vrsti Naslednji dan se odločimo za vitaminski ali celo vodni dan.
  • imamo težave z zdravjem, pa ne smemo užiti zdravil samo na sadno podlago. Potem pojejmo kos kruha, čez 1 uro pa sadje ali zelenjavo.
  • smo razočarani, ker se je izgubljanje kg ustavilo. V tem primeru izpustimo enkrat škrobni dan, naslednjič OH dan. Tudi vode popijemo več.



(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 23:25:00   
Pigy
jaz pico delam po tem receptu ampak v avtomatu za peko kruha.

15 g svežega ali 1 čajna žlička suhega kvasa
90 ml mlačne vode
pol žličke sladkorja
1 žlička soli
1 žlica olivnega olja
175 g moke

Pico pečemo v segreti pečici na 250 stopinjah približno 10 minut.

To pride velikost za en krožnik normalen, če pa podvojim je pa velik pekač, ki pride zdraven pečice.user posted image

Včasih testo naredim, dam v protvanj in naložim gor vse kar gre (razen sveže zelenjave) in potem pokrijem s folijo in dam v hladilnik.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Ločevalna od 4. 1. 2010 ;)
14.1.2010 23:29:21   
bibyzan
Bom zaeča jst komadirat kaj bomo kuhali, pa bouser posted image user posted image . Pol mam jutr itak škrobni dan, če je dans bil mesek. In pride v poštev gobova juha, ki jo zgostim z zmučkanim krompirjem. V nedeljo mam pa sadnega, v ponedeljek pa skočim na vagouser posted image user posted image

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?