|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 11:24:53   
memole
Jutro!

Kako kej?
Kaj kej počnete?

Jaz sem bla že v trgovini
Možek pa kuha kosilo!user posted image user posted image

Ja na vabilu more pisat kraj dogajanja in pa ura!
Na koncu pa vajini imeni in tel če slučajno kdo ne more pridet da vama to lahko javi!
Jaz sem kar iz neta pobrala verz in ostalo!
Sem sodelovala na forumu najina-poroka in tam res vsega dobiš kar rabiš!

Cojka to lahko uporabiš tudi v banji za lažje kopanje in imaš proste roke in otroček lahko sam z nogicami in rokicami čofota po vodi!Kupiš pa v baby centru in vrjetno tudi v pikapolonici!
Meni je bla ta zadeva super!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 11:26:45   
memole
Cojka lahko vidiš v mojem albumu spodaj v podpisu in potem v mapi mojih prvih 6 mesecev ko se Lara pri 5 mesecih kopa!

_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 11:37:18   
Di_Di
Dobro jutro.. vsaj zame je, sem kr orng potegnla danes, se vidi da mojga spet ni doma.

cojka mi si mormo kr mal več kot tri ure časa vzet... če bomo lahko ( glede na to da moj nonstop dela po cele dneve, kot vidiš tudi ob vikendih) si bomo vzeli to sigurno, sam ni pa vse odvisno od naju moji si že najdejo čas, ma njegovi majo nonstop neki in jih je full težko dobit fraj (sploh za vikend), še za poroko bosta verjetno morala odpovedat kake svoje plane oz obveznosti.

nax ne ne mala porokica bo, piknik bo potem tolko večji.. user posted image

nejanejc naši so tud že govorili, da bi se spozanli, še preden sva jim kar koli omenila poroko. meni je to najmanjši problem če mislite da mi je nerodno al kar koli... enostavno je čas tisti ki nas baše. Če tko pogledaš je Slovenija res majhna, sam vseeno traja da prideš iz enga konca na drugi, če mamo pa vsi službe je to res težko uskladit kot sem že najmanj 10x napisala. Celo njegovi so rekli da naj pridejo moji gor, moji so rekli naj pridejo oni dol do njih, tle ni da bi se eni drugim izogibali...

Sva hotla it naslednji teden na dopust mal k njegovim mal k mojim in bi jih lahko komot spoznali, pa moj ne dobi dopusta ( pa ma še 14 dni starega in še za več kot 2 tedna nadur, ker imajo tolko dela) če nimava niti časa it skup z vlakom do mojih iskat avto, da si greva v nm pogledat in naročit prstane pol veste kolko je ura user posted image

In ravno takrat ko sva si planirala poroko imajo eno veliko zadevo za izpeljat in se prav bojim, da mu bodo rekli da ne more bit fraj, ker pol me lahko samo e v Idrijo peljejo user posted image

Zato se sedaj ne mislim ubadat in razbijat škatle ter sekirat če nam ne rata spoznat staršev pred poroko! Ker ni vredno, da jaz trpim zaradi tega še manj pa, da dovolim da bi to vplivalo na najinega otročička. Najprej sva mi2 z user posted image in pol vsi ostali, če pa komu kaj ne paše pa naj ga klinc gleda. V primeru da se najde prilika, da se spoznajo prej hvala bogu se pač bojo in če ne ne. Tokrat sva mi2 z user posted image in najino zdravje na 1. mestu!!!

Joj zdaj sem se tolko krat ponovila, da bolje da ne pišem več....user posted image

Nč grem kej pospravit in se lotit seminarske, ki jo moram danes oddat, zvečer me pa še izpit čaka user posted image

Lepo nedeljo vam želim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 11:53:28   
nejanejc
Di_di.... sploh nisem misnla, da se hocete izogibat komurkoli...sem samo povedala kasna je bla situacija pr nas... Tako, da ne si jemat k srcu, ker verjamem, da ni enostavno.

Jst kopiram slike na prenosni disk, da bom mela kaj placa za slike iz avtralije, pa prej morem se sliek iz poroke mal porihtat... Sem dobila en album od tete za darilo, pa ga moram izkorisit.... ne bo nic s knjigo...

O Cojka, sva pa res blizu :) bi se sle lahko kepat :)

Ajde, lep dan se naprej :)



(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 12:02:04   
marjanaj
aprilčica10 user posted image hvala... to je pa tako, ce imas veselje to delati user posted image sem ravno zdaj v enem clanku videla, da naj imamo po prihodu iz porodnišnice doma kaksne zahvale ali pa kaj podobnega, da jih lahko posljemo tistim, ki so nam ze v porodnisnico poslali kaksno darilo ali telegram... In jaz sem se odlocila, da jih bom kar sama spet naredila... user posted image zakaj pa ne? pa se eno slikco novega user posted image lahko prilozim, pa je user posted image ... Komaj cakam!

Ja verz sem malo prilagodila user posted image , tako da sva vsem dala vedeti, da bi najraje imela denarcka v kuverti, ker sva naceloma zbirala za Bora Boro user posted image . Pa moram rect, da so vsi to zelo upostevali... Sva dobivala nekje cca. 100 € na par ali pa se vec, tudi 300 €... Kaksni do dali zraven kuverte se kasno sliko ali kaksno drugo malenkost, ali pa samo cestitko, pa je bilo. Super je uspelo... user posted image

Na vabilu pa imej vajina imena in kraje in pa ure kdaj bo kje kaj... Sem takrat nasla se nekaj verzov... ti jih posljem na mail...

cojka memole najbrz misli en luskan podstavek za v kad. Sva bila ravno vceraj malo v BC in sem tudi jaz prvic to vidla user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   [Brisano sporočilo]
24.1.2010 12:22:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 12:32:22   
nejanejc
cojka :) evo ti nazaj, tri ;-)


ma naša banja pa ne obstaja, sam ploscice so.... tako smo dobili, tako, da se iscemo reistev... nevem, ce bomo lahko kako drugace kot v narocju


lep vikend se naprej :)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 13:24:43   
Anonimen
Zivjo punce.

Spet sem v zaostanku ...

Starsi najini so se spoznali 2 ali pa 3 mesece pred poroko, oce in njegova punca pa sta mozeve starse spoznala na poroki. Je Stajerska predalec, da bi lahko do Ljubljane prisli. Saj jih skoraj na poroko tudi ni bilo user posted image

Aprilcica tebe vedno komentiram, ker si najbolj zapomnim. In te stekam. Drzi se!!
Vabila sva midva narocila v Grazii (isto kot porocni koticek) in je bilo vse skupaj izjemno poceni. Jaz nimam ne volje in ne casa se s tem ukvarjat. Tiste, ki pa imajo pa lahko tudi zelo lepo pride. So mi doma narejena vabila tudi zelo lepa. Ampak ne vem ce se splaca, ce imas se itak miljon drugih stvari za delati. Ena moja kolegica je naredila vse skupaj kot neko vabilo na predstavo (ker sta oba z mozem umetnika) in je prav sinopsis napisala na tak starinski nacin npr. svatje se zbirajo, zenin pogleduje proti nevestini hisi ... ne vem no. Ti lahko posljem, ce te zanima. No, notri je pa dala ene 50 mini mini rozic iz papirja. Da se mi je vse usulo po tleh, ko sem odprla user posted image Sem jo takoj klicala pa vprasala, ce nima kaj delat.

V glavnem, midva sva imela en lep verz in potem spodaj vabilo, ki se je smiselno nadaljevalo iz verza. In tudi sva napisala, da naj ne nosijo daril ampak denar. Ker takrat se nisva imela stanovanja. Oooo, da bi se zdaj porocila. Kaksne stroje bi mi kupovali user posted image Ce hoces ti posljem na mejl (ali pa na fb). Pa sploh se ne obremenjuj z mnozino in tem. Ce bosta imela vabiva vas bo to za vse ok. Midva sva parom poslala pac na obe imeni in priimka. Pa nisva nic osebno hodila vabit, ceprav eni to pocnejo. Pa smo spet pri casu in volji ... user posted image

Cestitike se vsem ostalim za poroko!! user posted image Cist ste navalile.
Cojka in neka noc, kako dolgo vaju bomo se morali cakati?! user posted image user posted image

Ostalo bom pa pri ljubljanskih noseckah komentirala, da ne bom tu teme smetila.

Aja, se to sem hotela glede tiste punce, ki je slike kradla. To sem jaz takrat rekla Cojki, ko je dala sliko od nasega srecanja na forum. Da se z limanjem slikic na internet lahko zgodijo velike piz****. Pa naceloma mi je zame in za odrasle vseeno, ampak otroke pa to ... ne vem no, jaz tu potegnem mejo. Na FB sem tudi zaklenila profil in sploh nisem veliko slik dajala gor. Se razmisljam, da bi dajala od male slike gor. Tukaj na RR pa niti slucajno ne mislim nekih albumov ustvarjati.

Je pa ful smesno to s temi forumi, ko jih ene tako resno jemljejo. Sem se lahko vpise kdorkoli in govori karkoli hoce. Ni se mu treba podpisati z imenom in priimkom in prevzeti odgovornosti za svoje besede in dejanja. Moj ginekolog umira od smeha, ko mu vcasih s kaksno forumsko pridem. Na primer s tistimi brcikami. Jaz jih pac nisem cutila in jih se zdaj ne tako zelo veliko kot nekatere. Moz tudi ne. Sploh pa ne pri 16 tednih, kot so nekatere govorile. In sem potem ginekologu tezila, da je moj otrok brez nog ali pa mrtev ali pa ne vem kaj se vse. Groza. Moz me je pa tud osteval, da sem navadna budala, da sveto verjamem vsemu kar tu gor pise user posted image
No ja, naj dela (in verjame) vsak po svoje. Da me ne boste napadle zdaj user posted image

Lepo nedeljo vam zelim.

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 14:40:57   
dacy
babyloverka ti kar lepo pojdi v bolnisko in doma pocivaj ... vseeno je zdaj otrok bolj vazen od nasega dolgcasa doma user posted image Jaz sem tud htela doo zadnjega delat, paa mi G ni vec pustila ... zdaj sem ji pa kar hvalezna in mi prav pase bit doma tud ce je dolgcas.

Jutri pa me caka ponovni preegled ... in pol pot pod kolesa in z mojim jeklenim konjickom odpeketama do mojga dragega se pocartat malo user posted image

Zdaj sem imela necakinjo in necaka na obisku ... sem morala oba postrizt in so mi ze noge zatekle ... bo treba it malo pocivat in noge v zrak drzat ... druga ne pomaga user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 14:43:31   
amelie
Aglaia, a v reali je pa kaj drugače? Vsak lahko laže in naklada in priznava svojo resnico kot edino sveto - in isto je na forumih. Pač skupnost ljudi, takšnih in drugačnih, pobereš pozitivno/koristno in ignoriraš negativno/nekoristno.
Glede objavljanja fotk pa ... mene je skoraj kap, ko je kolegici nekdo na FB blazno zatežil, naj odstrani sliko otroka v banjici (videlo se ni nič, samo glava in banjica), ker bodo to sliko gledali vse sorte bolniki. To se mi zdi že rahlo paranoično ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 14:55:35   
memole
Ejla!

Kako ste?

Jaz sem šla mal počivat!
Kosilo sem tudi že pojedla pa sladico tudi!user posted image user posted image

Di_Di ti kar poskrbi zase in za otročka!
Pa upam da vama uspe pridet do prstanov pa da tvoj dobi kej fraj!

Cojka ja meni je super ta zadeva za v banjo in tuš ker si res brez skrbi!
Ja Lara je imela res full lask ob rojstvu in niti eden ji ni odpadel!user posted image user posted image

Potem grem pa še jabolčni štrudelj delat ker imamo full domačih jabolk,jih je moj tast prinesel!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 17:15:28   
Kepica83
Živjo punce moje!
Kepica je nazaj. V petek so naju spustili domov. Tako da zdaj že veselo počivamo doma pri atiju. Sem vidla da ste me full pogrešale. Hvala vsaki posebej za lepe besede in želje. Res ste full pozorne in zlate. Prav vse vas imam v srčku na posebnem mestu. Da na hitro napišem kako je bilo. V sredo sem bila sprejeta v MB. CTG je beležil tonizacije ampak ne pravih popadkov. Pravijo da komaj po 32 tednu se kaj vidi na ctgju. No in so mi rekli da me bodo še 1x dali na ctg za eno uro v porodne sobe. Mojega pa so poslali domov. No na ctgju sem bila točno 3 ure. Do 24:00. Za zmešat. Dali so mi tako injekcijo da sem 3 ure ležala ko zadeta. So pa mi tekle solze veselja ko sem slišala kako je v sosednji sobi na svet prijokal fantek z carskim rezom. No ob pol 1 sem prišla v sobo. Nato so me obdržali na opazovanju do petka. Ker je bilo vse ok sem lahko šla domov. So pa imeli full gužvo na oddelku. Tako da so iz 2 nadstropja mogli bebije pripeljat na naš oddelekuser posted image . V glavnem še ena info. Glede popadkov. Hja. Ni mus da imate popadke user posted image . Dobila sem cimro katera je šla na pregled k G. Ta je opazila kao da ima premalo plodovnice in jo poslala v porodnišnico. Ko so jo pregledali naši ginekologi so ugotovili da je plodovnice dovolj ampak da je 3cm odprtauser posted image . No tipica ni čutila ničesar. Tisto noč je ona veselo laufala po stopnicah, hodla z mano na kavice itd. V glavnem nič ji ni blo. CTG ni zaznal popolnoma nič No drug dan je bila odprta že 4 cm user posted image . Ona še vedno naspidirana in hiperaktivna. Nato so jo le poslali rodit. V glavnem babe moje. Ni mus da boste imele popadke. Ta punca se je odpirala in sploh ni vedla. Dobro da tako fejst odprta ni fasala kakega infekta. Svašta kaj vse izveš na stara letauser posted image . So ji sestre rekle da večina žensk za 4 cm že dajo skozi kristusove mukeuser posted image . V glavnem midva z bebijem sma vredu. Težki smo cca.1650g. Je rekla G da imava čudovitega dojenčka. Me je moj prišel v petek iskat in pred odhodom sma še imela UZ. pa je moj obvezno mogel it zraven bebo gledatuser posted image .

Kako ste kaj punce?

DI_DI ma saj sem vedla! Ti si meni bila ena sumljiva gos, z temi vprašanji. Ma čestitke srčece mojeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cojka in Katy83 hvala za smse. Zlati sta. user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 19:27:15   
Kepica83
Bejbe a ima katera med spanjem probleme z medenico? Joooj kako boli. Vedno zaspim na levem boku, ker imam dragega na levi strani. No nato se zvečer zbudim z groznimi bolečinami v levem kolku in navzdol. Z muko se obrnem na desni bok. Zaspim. In se nato spet prebudim z bolečinami v desnem kolku. No in tako se premetavam z enega bolečega boka na drugega. Grozauser posted image . Dobro da sem v bolniški. Nemorem si predstavljat da bi mogla zjutraj vstat in iti tako crknjena v službo.

jee pa smo v 31tednu. Šeee maloooooooouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Kepica83 -- 24.1.2010 19:28:29 >

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 20:15:19   
tanjaklemen

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Bejbe a ima katera med spanjem probleme z medenico? Joooj kako boli. Vedno zaspim na levem boku, ker imam dragega na levi strani. No nato se zvečer zbudim z groznimi bolečinami v levem kolku in navzdol. Z muko se obrnem na desni bok. Zaspim. In se nato spet prebudim z bolečinami v desnem kolku. No in tako se premetavam z enega bolečega boka na drugega. Groza






ojla!!!
tudi mene boli kolk ko se zbudim in se kar naprej obracam.je ginekologinja rekla da zato ker bejbi pritiska na kolk.sam je res groza ko se od bolecin zbudisuser posted image .pa bo ze se mal pa bomo resene

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 20:20:38   
Bobek75
Kepica lepo, da si nazaj.user posted image user posted image user posted image Ni lepo ležat v bolnišnici in ne veš kako se bo razvijalo. Meni je v prejšnji nosečnosti primla komaj druga doza infuzije (neko zdravilo za ustavitev popadkov), pa sem bila komaj v 28t. Še dobro, da se nisem odpirala. So se pa popadki ponavljali kot neboleče otrdevanje trebuha, vendar v rednih presledkih, zato se jih v tej nosečnosti bojim ko user posted image križa in pridno počivam.
No, na srečo sem do poroda šla še domov in rodila lepo v roku. Se mi je pa takrat v porodnišnici 2x zgodilo, da so pripeljali CTG do mene in kazali nosečnicam kako mora CTG kazat, ko gre za popadkeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

popadki ni nujno, da čutiš odpiranje MV. Prvič, ko sem šla rodit, sem prišla v porodnišnico brez popadkov, ker mi je odtekla voda, bila pa sem že 4 cm odprta, prvi popadki pri 6 cm. Drugič sem prišla v porodnišnico 10 cm odprta, cca 3 popadki- šla expresno v porodno- se ne pritožujem.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:15:39   
amelie
Zdaj pa ste me pošteno prestrašile s tem otrdevanjem user posted image  Meni npr. celo popoldne nič ne otrdeva, potem pa v eni uri štirikrat, pa spet eno uro nič, pa znova dvakrat ... Se pravi skozi ves dan, ampak ne po rednem vzorcu. Pa maternični vrat sem imela v četrtek lepo zaprt. Ne vem več, kaj naj si mislim ...

Kepica, jaz imam enake težave ponoči, ampak mene boli samo desni kolk, levi (še) ne. Ampak me boli že vsaj dva meseca, tako da sem že navajena user posted image  

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:17:11   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Bejbe a ima katera med spanjem probleme z medenico? Joooj kako boli. Vedno zaspim na levem boku, ker imam dragega na levi strani. No nato se zvečer zbudim z groznimi bolečinami v levem kolku in navzdol. Z muko se obrnem na desni bok. Zaspim. In se nato spet prebudim z bolečinami v desnem kolku. No in tako se premetavam z enega bolečega boka na drugega. Grozauser posted image . Dobro da sem v bolniški. Nemorem si predstavljat da bi mogla zjutraj vstat in iti tako crknjena v službo.

jee pa smo v 31tednu. Šeee maloooooooouser posted image user posted image user posted image


Jaz imam probleme da me od pasa dol zaboli če spim na desnem boku in ko hočem vstat me zaboli tako da morem spat na desnem da me ne boli!
Če ne me kr potegne po stegnu dol in rabim nekaj časa da se zravnam ko vstanem!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:24:48   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: tanjaklemen


IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Bejbe a ima katera med spanjem probleme z medenico? Joooj kako boli. Vedno zaspim na levem boku, ker imam dragega na levi strani. No nato se zvečer zbudim z groznimi bolečinami v levem kolku in navzdol. Z muko se obrnem na desni bok. Zaspim. In se nato spet prebudim z bolečinami v desnem kolku. No in tako se premetavam z enega bolečega boka na drugega. Groza





ojla!!!
tudi mene boli kolk ko se zbudim in se kar naprej obracam.je ginekologinja rekla da zato ker bejbi pritiska na kolk.sam je res groza ko se od bolecin zbudisuser posted image .pa bo ze se mal pa bomo resene


Imam enake težave, le da samo na desnem kolku - nisem vedela kaj bi to lahko bilo, tako da hvala - zdaj vsaj vem čemu to

(odgovor članu tanjaklemen)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:29:25   
memole
Čer!

Kako kej?
Kaj počnete?

Jaz sem tamalo spravla spat in zdej lepo že sladko spi je bla hitra danes ker cel dan ni nič spala!

Smo pa imeli obiske in se je fajn zdivjala,najprej jo je blo pa sram in se je v sobo zaprla in bla tam ziher eno uro!user posted image user posted image user posted image

Kepica dobrodošla doma in zdej držim pesti da do poroda ostaneš doma in da bo vse ok!

Popadki moja mama ne ve kaj je to pa je dvakrat rodila,in to ekspresno hitro!
Prvič je prišla ob 5:30 v porodnišnico in v pol ure rodila,drugič je prišla in ji niti klistirja niso mogli naredit ker sem čez 15 minut jaz privekala na svet!Pa še tast jo je prašal da kam gre ker ni bil še rok je rodila 2 tedna prej pa ona njemu grem malo na pregled,ker bi v bistvu sama ostala doma pa je prišla in kar not ostala tast pa je lih na hodniku srečal znanca in čez 15 minut izvedel novico!Tak porod bi tudi jaz da pridem in je konec!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:38:39   
Kepica83
koliko sem jaz brala so te bolečine v medenicah zato, ker se medenične vezi rahlajo in se pripravljajo na porod. Sedaj smo jezne zaradi teh bolečin, ampak pri porodu bomo hvaležne da se je maternica takrat pripravljala na poroduser posted image . Uh ko bi vsaj meni en kolk ostal ne boleč user posted image . Ampak kaj čemo. Da pa ne govorim o bolečinah v želodcu pa o pritisku nanj. Groza. Ma nemorem keksa pojest da me nebi tiščalo. Skozi cel dan me ne tišči samo zjutraj ko se zbudim in sem na tešče. Moj maternični vrat je tudi hvala bogu lepo zaprt. in dokler bo tako... Jupi. sem pa vesela da sem takrat dobila injekcije za pljučka. Pravijo da so te injekcije kao dva tedna zraven. npr. jaz sem sedaj v 31 tednu otrok pa je po razvoju nekje v 33 tednu. Ampka ne po teži. Temveč po razvoju. Sedaj sme htela it spat ker mi je tak dolgčas pa sem več kot pol ure oke skup tiščala. Pa ni šlo. In zdaj sem spet tuuser posted image user posted image . Dolgo dobene ni bilo na spregled pa sem bla užaljenauser posted image .

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 21:56:17   
Anonimen
Kepica: pozdravljena nazajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jupiii, samo, da si okuser posted image user posted image user posted image

Marjanaj: hvala še za verze!!user posted image

Ma ne vem kaj bom s temi vabili, res ne. V torek me ati pelje na izpit v Mb, pa grem pogledat v poročni salon Inki (al nekaj takega - v Cityju je), bom videla kakšne so cene, ker moram tako ali tako še blazinico za prstane kupit. Če bo cena ugodna, ne bom delala doma, že tako mi vse živce požrejo, pa še sobica sedaj končno spet napreduje. Ta teden pridejo še gips plate, potem bo pa zalaufalo vse skupaj.

Grem še malo pred tv, danes imam vso hrano nekje pri grlu. Sem si prej zavezala čevlje, pa sem skoraj vse vrgla čezuser posted image user posted image

Papauser posted image

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.1.2010 23:12:17   
Kepica83
Aprilčica10 hvala ti!user posted image

Punce preberite to temo in pamet v glavo. Pazite kaj dajate v albume.
http://www.ringaraja.net/forum/m_4862379/mpage_1/key_/tm.htm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 0:42:04   
tropical
Kar groza me je kaj seem prebrala v teh 12 straneh, jaz nikjer ne objavljam svojih slik  še posebno od otroka ne. Po eni strani niti fb- ju ne zaupam.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 0:49:09   
Di_Di
Joj punce brez zemere... ma je bla nedelja in sem bla mal na trnih zarad izpitov in teh nalog od prava user posted image user posted image user posted image user posted image se vam opravičujem, upam da nisem bla preveč nesramna. Sam trenutno so mi pikec, najino zdravje, moj user posted image in šola prioriteta, pol pride poroka .... in šele nekje tam daleč vsi ostali. Vse skup se full hitro odvija, tko da si še nekako uspevam sledit sam komi, komi user posted image

Skratka to pravo me  bo čist zmozgalo... še dobro, da mi moj kej pomaga. Sej ni težko, sam bolj kot se trudim in bolj kot čem dobro opravit izpit slabše mi gre.. user posted image no ja, je že red, da je naj bl pomembno to, da sploh nadrim izpit, sam ko na koncu dobim oceno je ta živa žalost.. k se tolko trudim pol ma pa profesor tak kriteri ocenjevanja da te skine user posted image

hvala memole... ja jaz tud upam, da se moj jutri uspe zmenit, da gre lahko mal prej stran in da gre v torek šele popoldan delat. Če mu uspe pol greva jutri z vlakcom do mojih, po moj avto in pol v torek zbrat in naročit prstančka v nm.

kepica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem full vesela, da sta z user posted image že doma. Le pazi nase in user posted image Drugače pa hvala user posted image Mi2 še sama sebe zadnje čase presenečama... bogi starši.. po moje nama sploh ne sedijo več user posted image user posted image sicer pa itak ni važno kaj si drugi mislijo in a nam al nam ne sledijo, važno je kaj si mi2 misliva in čutiva user posted image

otrdevanje bušija ... sploh mi ne omenjajte danes mi je nonstop otrdeval user posted image

nč grem spat v upanju, da nama rata jutri v "domače" kraje user posted image

nočko

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.1.2010 1:03:13   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83



Punce preberite to temo in pamet v glavo. Pazite kaj dajate v albume.
http://www.ringaraja.net/forum/m_4862379/mpage_1/key_/tm.htm



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!