|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:26:33   
marjanaj
tatly mislim da rumen urin ni problematicen. Ce je bolj oranzen pomeni, da premalo pijes in je vec bakterij v vodi. Rumen pa je naceloma kar normalen. Ampak, da bos bolj mirna, vseeno poklici svojo G... Mogoce ti bo rekla, da pridi v laboratorij pa da preverite...

Chi_Pita tudi jaz sem prebrala, da je to v zadnjem trimesecju nekako normalno, da vec krvavis iz nosa... tako kot dlesni pac nam nosecnicam krvavijo...

Kaj pa vem user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:29:51   
tatly
MARJANAJ-saj je bol oranzenuser posted image se bom pocakala kak dan ce bo bolse,c ne bom pa res sla h g

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:32:40   
NATAŠA35
test meni so rekle, naj normalno jem, samo ker sem dala kri še za druge stvari, sem morala bit na teščeuser posted image in pri nas piše najmanj 14 uruser posted image user posted image ...dobro da sem šla v kino pa prej na big maca, tako da nisem bila lačna, razen ko sem tisto sladko vodo popila...

getreal upam, da boš vseeno lahko prišla na 3D...pa hvala za čestitke

bela buča v božja ušesauser posted image user posted image , upam na user posted image , samo če bo hotela narediti UZuser posted image

tatly če te ne boli ko uriniraš ali v predelu ledvic se nimaš kaj bat, pa seveda na vonj ne pozabi...lahko si kaj takega pojedla ali pa se ti šele kaj kuha...počakaj še kak dan, potem pa kar pokliči in preveri urin...

brcike naj bi vsaj 10x/dan čutile, samo če ste aktivne so otroci bolj zaspane sorte...moj je tudi bolj miren, tako da še vedno mislim, da je user posted image user posted image user posted image ...prejšnji trije so brcali nenormalno

še ena ura, pa je pregleduser posted image user posted image user posted image , se moram umirit, da ne bom imela preveč pritiska, kakor zadnjič, ko me je vprašala ali sem pretekla do čakalniceuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 14:40:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:51:30   
nejanejc
hejla...

jst bom res hitra, mam malo guzve, pa v Gorico morem k zobarju... nimam nobene volje. Bi sla rajsi na 3d ;-) Lepo opravte vse! Nataša zate a upam, da je res puncka...

jst tud v glavnem cutim otrocicka, ce mirujem... se njabolj zvecer... no pa tud zjutraj, pa kdaj cez dan.... Ma ni to pa desetkrat v eni uri...

Chi_pita, sem sla buscek pogledat. Lep :) Jst sem tdu v zacetku aprila, pa bi blo mogoce res fajn mal marčevke brat, sam nevem...Se tukaj komaj vse preberem, komentirat pa vse pozabim sporti, pol al pa se vec pozabim :(

Cojka, dobra si! Prevec dobra in to potem izkoriscajo, Ponudis prst, vzamejo celo roko. Grdo.

Se mal delat pol pa gas!

Lep dan!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 14:53:21   
memole
Ejla!

Kako kaj?

Jaz sem ok sam mal me križ boli no pa bo tudi to mimo!
Pa ponoči me itak vse boli od ležanja in ne spanja pa potem pride še tamala k nama v posteljo tako da je spanje še slabše!user posted image user posted image user posted image
In ker sem slabo spala to noč smo zaspali in smo zjutraj hiteli v vrtec tako da niti v laboratorij nisem šla!
Sem pa šla nazaj spat in spala skor do 12h!user posted image user posted image

Kile meni so na začetku šle na vsaka dva tedna ena kila zdej se jih je nabralo pa kar nekaj jih je krepko čez 10!
Mah bomo že potem dali dol!

Kosilo se mi kuha!
Vreme je pa spet oblačno!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:21:06   
neka_noč
Cojka prav je, da si se "skašljala". Res je kot je napisala ena pred mano, predobra si! Potem pa to izkoriščajo. Izkušnje te bodo naredile trdnejšo in odločnejšo. user posted image

Nataša 35 upam, da izveš kaj na "roza". Upanje umre zadnje, ne? Sama tudi še vedno upam na user posted image   . Držim pesti! user posted image user posted image

Kepica lepo, da se je umirilo in si doma. user posted image Naj tako tudi ostane!

Glukozni test - meni ga niso delali ne v prvi nosečnosti, niti mi ga (očitno) ne bodo sedaj user posted image No, glede na vaše pripovedovanje, mi je tako še boljše. Tista sladkoba - bljak. user posted image

Memole - sem tudi jaz pozabila na kode user posted image Je še aktualno - ti jih lahko pošljem? (Tvoj naslov še hranim. )

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:35:47   
Chi_Pita
babyloverka ... kako pa to, da greš na test za sladkorno šele ob 12ih? Pri nas v ZD jemljejo kri samo do 9ih, potem pa nič več ... booo

Hvala punce za odgovor glede krvavitev iz nosa ... sam meni je to prav čudno ... v bistvu ni tako kot ponavadi - nedolžna krvavitev, ampak prav teče - ne kaplja ... pa nikakor ustavit, ampak čakat da se izlije user posted image ... no upam, da je to res normalno.

tatly ... po moje premalo piješ ... ne vem ti dat drugega odgovora ... booo, upam da ni nič hujšega. user posted image

cojka ... ooo, to pa ni fajn - dobrota je sirota (jaz si probam to ponavljat, sam gre rado dostikrat iz glave)... čaki sam kolko stare otroke učiš? user posted image Ker če je to osnovna šola pol je res žalostno, da imajo tako slabe ocene. Se spomnem pri nas smo jokali, če je bilo manj kot 3 in seveda smo takoj naslednji teden popravili. ...  In ja, danes je moje počutje super - sem kot prerojena user posted image ... na srečo

neprespanost ... prav smilite se mi, ko ne morete spati ... jaz zaspim kot ubita, pol grem 1x ali 2x na wc, vendar takoj nazaj zaspim in zjutraj bi še spala, a kaj ko je treba delat. Probajte tako kot jaz: spim z 2 povštri pod glavo (mi full odgovarja če je visoko - prej pa nikoli), na levem boku in med nogami imam še 1 povšter ... najbolj mi olajša spanje to, da imam visoko glavo, ker na začetku sem tudi jaz imela probleme biti na boku. Upam, da sem vam kaj pomagala - pri meni deluje. user posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:41:13   
Anonimen
Hej.

Getreal kako si zrihtala v Septumu? Mene so tudi klicali in greva ob 5, namesto ob 6. Ampak so me klicali ze pred 12, zato mi je ful cudno, da so tebe ob pol 1 komaj. Kr neki. Upam, da zrihtata in da bo vse ok. In da danes vse vidimo nase otrocke. No in (ce lahko dodam se svojo zeljo), da se izkaze, da je nase dete puncka user posted image

Cojka sem ti ze na drugi temi napisala. Ti se kar spihaj pa cimprej to opravi, da se lahko posvetis prijetnejsim zadevam. user posted image

Chi Pita kri iz nosa je lahko tudi od suhega zraka. Zdaj je tega tako vec, ker se kuri notri in je ful suh zrak. Jaz vsako jutro umiram, ker ne morem dihati, ker je prevroce. Potem pa okna odpiram, da se mozek zbudi od mraza user posted image

Tatly oranzen urin je od dehidracije. Kolikor se jaz na to spoznam. Malo se vonj preveri. Ce je tak jedek je to ziher to.

Nincy drzi se pa se javi ko prides domov!

Aprilcica kako je blo? Smo dovolj stiskale pesti?

Glukoza jaz sem bila danes. Sem mogla biti 12 ur tesca. No, pila sem lahko. Morem recti, da sem pricakovala ful ful hujse, kot je v resnici bilo. Ste me prestrasile. Mislim, da sem imela 50g ampak res ni bil tak problem. Spijes v 4 malo daljsih pozirkih in to je to. Mene je bolj matralo to, da moras potem eno uro cakati in se vedno ne smes jesti in ne piti (ce pa ze pijes pa pijes vodo) in ne smes se prevec gibati. Jaz pa neprespana in sem skoraj v cakalnici spala. Tako da punce, glavo gor. Se veliko hujsih stvari je na svetu kot kozarcek sladke vode user posted image

Brcike na ven jih jaz cutim komaj par dni pa se to tako zelo redko, da ni za steti. Notri pa jaz tudi se vedno nisem ziher kdaj brca dete in kdaj me crevo sraufa user posted image

Kaj sem se pozabila? Miljon stvari saj vem. Ampak sploh ne morem razmisljati od veselja za 3d. Prosim prosim otrok moj ... razsiri noge user posted image

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:46:20   
marjanaj
cojka "Ne daj se"! user posted image

Drugace pa sem sporocila ninchy29 da jo vse pozdravljamo in da ji zelimo, da bo cim prej bolje, in je napisala nazaj: "O hvala!pozdravi jih nazaj pa povej da se jutri ze na forumu oglasim :)" user posted image  se dobro, da imamo FB lahko na mobitelih user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 15:48:07   
marjanaj
Aglaja user posted image user posted image user posted image  upam, da te bo tvoj otrok uslisal user posted image user posted image user posted image  in razsiril noge user posted image user posted image user posted image

user posted image  joj zdaj me pa vsi v opisarni cudno gledajo, kaj se tako rezim user posted image

Aglaja, ne me tako v smeh spravljat user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:00:31   
photo
sladkorna: padla na testu 50 in 100g glukoze. Pri 100g testu sem na srečo (lohk malo več grešim) samo pri eni vrednosti, za 0'1, a me vseeno obravnavajo, kar pomeni, da moram 6x na dan jest točno določene stvari po seznamu in točno določeno gramov. Mal je blo težko, k so bili ravno novoletni prazniki in mize so se povsod šibile, ampak zdaj sem se kar navadla. Je pa za moje pojme ful preveč hrane. Jst prej nisem nikol tolk kruha jedla, zdej moram pa 13 enot škrobnih živil na dan (= npr. 260g kruha!!!)

Predno sem šla jaz na 50g test, sem pa dobila navodilo od ginekol, naj 24 ur ne jem nič sladkega.

kile: jaz sem že od prej bolj bajsika, pa mi je na prvem pregledu ginek. rekla, da čez +8 ne bom smela it. Me je kar pošteno okregala, ko sem imela v 22 tednu že +7. (in to kljub aerobiki 2x/teden). Zdaj pa kilce kar stagnirajo, domnevam, da tudi zaradi "sladkorne diete!"

marjanaj: super za info o torticah v Zvezdi. Tudi jaz sem iz LJ. Sam res ne zmorem še ene teme spremljat. . . user posted image



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:03:25   
marjanaj
photo, torej se nam pridruzi v torek! user posted image  Vabljena!

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 16:05:56   
katy83
user posted image user posted image user posted image  Aglaia - he he, sem se jaz tud kar na glas zasmejala tvoji zadnji izjavi. No, te pa držimo pesti, da bo tvoj otrok razširil nogice. user posted image

Cojka - ma joj no, kako sem jezna, da se ti spraviš v šolo rešit zadeve, potem pa te še jeuser posted image . Groza. Ah, ne, mentorice še kr nisem dobila. user posted image   Full sem razočarana. Ko se končno odločim. potem pa so težave. Pa zakaj imajo potem vsako leto tako visok vpis, če potem kao ni dovolj mentorjev.user posted image user posted image  ne vem kaj naj? Saj dejansko imam čas do konca leta 2010, da se lahko potem na razpis za pripravništvo prijavim, samo vseeno. Zdaj sem se odločila, zdaj bi rada delala!!!user posted image

Chi_pita - ono s pojštrom med nogami sem že poskusla, pa ni pomagalo. Bom pa danes probala še pod glavo kak višel pojštra dat. Mogoče pa bo to pomagalo. Hvala za nasvet.

tatly- glede na to, da sem sama imela težave z ledvicami in, da praviš, da piješ samo vodo, pa je urin rumen,oranžen...Pokliči zdravnico in ji povej. Ali pa druga možnost. Meni vedno pomaga. Res, da tebe ne bolijo ledvice, ampak poskusi. Danes spij čimveč vode. 3 litre če lahko, pa potem poglej urin. Če ne bo boljše, se spravi k zdravniku. user posted image

Dacy - ja, vem, da glukoznega testa ne delajo vsaki, ampak ko sem bila prvič tam, mi je rekla, da mi ga bo delala, ker ima dedek sladkorno. No, jo bom spomnila. Sicer pa, kako lahko to škoduje otroku? Ok, vem da je lahko otrok večji, ampak je še kaj druga? Mogoče se vam zdi butasto vprašanje, samo res ne vem. user posted image

babyloverka - tako kot pravijo punce pred menoj, 10 gibov čez cel dan mora bit. Pa če si v movingu, jih itak ne čutiš. Jaz sem pa doma na mirovanju, pa moj non stop brca, tak da ne se sekirat. user posted image


no, vas še berem kaj, grem zdaj dnevnike za faks delat. Končno.user posted image

(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 18:07:42   
memole
Ejla!

Kako kej?

Jaz sem zdej refoškov liker za sestro naredila da bo nesla v četrtek v službo!
Potem ji morem pa sam še listek z sestavinami ki jih potrebujem za pecivo povedat da mi jutri prinese da lahko začnem pečt,njej se je namreč pečica pokvarila pa še do poznega dela pa sem rekla da ji jaz naredim sem itak doma tko da ne bo rabla še za to skrbet!

Lara gleda risanko ji je tatko čez vikend potegnu dol ene 3 nove risanke,smo že štufi enih in istih še posebej unih winxic in frančka!user posted image user posted image

In ve kaj kej počnete?


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 19:08:33   
Wannabemommy
Pozdravljene souser posted image

Evo da se še jaz danes javim, iz pregleda vse ok, smo mi jemali kri za drug laboratorij in nardili UZ in 3D UZ, pa se je user posted image  tak lepo videl, mi je G nardil 2 lepe slikice in zaj je mojuser posted image  čist not padel in že govori kako mu je podobe, da ima njegov nos,....user posted image  ful ma veselje. Zredila sem se 10 kil, ampak me G ni nič kregal je reko da nosim enega velikega težkega fanta, ima namreč 1300 g, in po velikosti prehiteva za tedenuser posted image , je pa reko da to ni nič narobe da teden gor dol je ok. V glavnem za seznam 10kg+, NP 8.2..

Getreal - upam da ti bo vseen nardila 3D, pa javi kako je bilo na pregledu

Natasa35 - upam da na UZ zagledašuser posted image
Kepica - super da si že domauser posted image , pa čuvaj sebe in user posted image

Aja pa dans smo bli še v ikei in v toysu, v Grazu pa smo zapravili malo premoženje, sam se splača majo v toysu 70% razprodajo na določene izdelke, pa v Ikei tud nekatere pametne stvari.

Nič punce lep preostanek dneva

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 19:45:57   
tatly
vhala vam vsem zlate ste.zdaj se samo nacejam z vodo da bi vidla kaj bo.jaz sem postudirala da ce je to ker sem v dveh dneh spila samo skodelico caja ker sem vse izbruhala in ce bi blo to to.bom sla k svoji osebni zdravnici da mi vzame vodo in bom vidla kak pa kaj,upam da ni z bebiko kaj....sicer brca zelooo

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 19:59:49   
tanika1
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

vhala vam vsem zlate ste.zdaj se samo nacejam z vodo da bi vidla kaj bo.jaz sem postudirala da ce je to ker sem v dveh dneh spila samo skodelico caja ker sem vse izbruhala in ce bi blo to to.bom sla k svoji osebni zdravnici da mi vzame vodo in bom vidla kak pa kaj,upam da ni z bebiko kaj....sicer brca zelooo


Če si v dveh dneh res spila samo skodelico čaja, je to skoraj sigurno to, ker so mogla ledvica bolj koncentrirat urin---posledično je rumen. Vseeno pa pojdi do zdravnice, da boš sigurna.

No jaz sem mela pa danes izpit-na pisnem in praktičnem mi je šlo super, na ustnem pa ne preveč blesteče, pa se je tudi profesorju zdelo škoda da mi da slabo oceno in tako imam naslednji teden e enkrat ustni del izpita. Se bom še malo učila za ta izpit, potem pa naprej za druge.

Kepica lepo, da si že doma, zdaj se pa kar čuvaj.
Ninchy, tudi ti boš hitro doma. user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo kmalu bolje.
lp

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 20:41:39   
Di_Di
Pozdravljene čvekice user posted image

Evo se vam javlja še ena jokica, ki je oz bo celi teden sama doma user posted image user posted image user posted image user posted image moj je šel na neke priprave gor na Bled v soboto ma pa tekmovanje, tko da lepo uživa na snegu jaz pa doma samevam user posted image še avto sva prodala, sicer ga še mava sam glede, da je dal tip aro je kr lepo parkiran pod blokom, da ga slučajno nebi razbila.. tko da se niti potepat kej preveč me morem user posted image ... moram it čim prej po mojo puščico da bom spet mobila.
Danes sem se po dolgem času dobila s kolegico na čajčku, pol sva šle še na kosilo in po štrcunah ( peš seveda) tko da sem se pošteno zmatrala. user posted image
Chi_Pita ni kej.. jaz moram jutri poklicat če bi lahko tisto ta prvo sredo izpustila, ker sva se mislila it mal odklopit tisti teden. Upam da ne bodo kej komplicirali. No super pol bova skup hodile.
Sneg.. joj jaz sem hotla it zdaj za 2 3 dni k mojim k majo menda full snegeca... sam ker neki napovedujejo sneg v teh dneh tko da sem ostala doma zarad avta seveda ( nočem da ga razbit) user posted image
Photo user posted image   dobra si! Čestitam za pozitivno mišljenje in moč po vsem kar si prestala.
Bobek dobrodošla in user posted image user posted image za user posted image user posted image oz user posted image user posted image hehe še več user posted image super user posted image
Marjana vem da si si želela user posted image pa vseeno čestitke za user posted image user posted image user posted image
nincy kupček user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in tvojga user posted image
neka_ noč user posted image user posted image user posted image user posted image tudi zate .. čim prej se pocajti
kepica user posted image user posted image sem vesela da si že doma pazi nase in svojga user posted image pa ne kupček user posted image user posted image user posted image tudi tebi
tatly kolko tekočine pa spiješ? morda premalo .. al pa če maš kako unetje. Pokliči raje g. moje mnenje. Drugače je blo tud men pred kratkim slabo ko sem začela pit železo ( mam slabo kri).. sam sem ugotovila da mi nardi slabo samo če ga jemljem ne da bi prej jedla (kar piše v navodilih da moraš na tešče jemat železo) in prej mi je blo slabo ko sem jemala elevit... Tudi tebi pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image upam da ni nič resnega
teža.. če se ne motim +2kg do sedaj user posted image
Vse ki imate danes in jutri preglede upam da jih čim bolje opravite user posted image Aglaia ma si faca... s tolo izjavo si me pošteno nasmejala user posted image user posted image upam in držim pesti da te bo tvoj user posted image danes uslišal in razširil noge in nataša upam da zagledaš user posted image
cojka user posted image ne se jim pustit zafrkavat, ti sam po mizi udari user posted image

ojej kolko sem spet natipkala .. upam sam da nisem katere izpustila




(odgovor članu marjanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 20:56:35   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
glede sladkorne kontrole:
tudi jaz jo imam jutri in sicer okrog dvanajstih. lahko normalno jem do takrat, ne? ne bom cele milke mazala ampak normalno hrano pa lahko, ne?


babyloverka Jutri moras bit tesca obvezno ... pijes lahko le vodo ali nesladkan caj jest pa ju3 pred pregledom ne smes NIC... A prav uro si dobila za kri dat ??? Probaj it prej ce se da, saj je malo tezko zdrzat tak dolgo cist brez hrane ... je pa obvezno bit tesc.

tatly ce te ne pece ko gres lulat pol verjetno ni nic hujsega ... ce pa se ti bo slabost poslabsala ali nadaljevala pa pojdi do zdravnika ... najbolje osebnega ker mozno je da je kaka viroza ... drugace pa ce bo kaj druga, pa te bo osebni zdravnik itak poslal do G. Drugace pa jaz tud se kar bruham na vsake tolko pa sem ze 29. teden urin pa se mi zdi da imam skoz bolj rumen, ampak ko grem na kontrolo pa je ponavadi vse ok na testiranju urina.Drugace pa dokler otrok pridno brca je z njim ponavadi vse vredu user posted image

cojka najbolje bo da si lepo doma in naj sami poskrbijo za ostalo na soli ... Ti si na bolniski in ce tega ne zastopijo pol niso cloveski ... trenutno pac ni tvoja dolznost da skrbis za delo in pol te se znervirajo ... jaz bi raje doma lenarla kot pa prenasala da mi nekdo v sluzbi tezi in me s tem samo znervira ... Sej ti nobeden ne more cist nic ce ne bos prisla ... kot si rekla je samo tvoja dobra volja da gres delat in ce tega ne znajo cenit naj gredo "nekam" user posted image Ti pa le poskrbi za svoje dobro pocutje in se z njimi ne obremenjuj!

NATAŠA35  A bo user posted image ? Cim prej javi ker smo verjetno ze kar vse radovedne user posted image

< Sporočilo je popravil dacy -- 11.1.2010 21:02:13 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 21:22:13   
Anonimen
Ok, takole je na stvari. Prej sem PRVIC IN ZADNJIC v zivljenju rekla otroku naj da noge narazen, ker je PUNCKA!!! Aaaaaaa!!!! Jaz sem cisto iz sebe od srece. Moz pa se bolj. Ampak .... jeej!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa drugace tezka 835 g in dolga 33 cm. Kar dolga se mi zdi. Ne vem no.
Jutri imam se ginekologa in me prav zanima, ce bo se on potrdil spol oziroma ce mi bo sploh delal UZ.

Zdaj grem se malo slikic na FB naloadat pa barve kuhinj pogledat, potem pa spat. Danes je bil naporen dan user posted image

Aja, slike od 3D so bolj bedne kot ne, ker se ni skoraj nic videlo, ker imam posteljico naprej in tudi dete se je skrivalo skoz. Je bla pa ginekologinja prijazna in se je ful trudila, da bi se mala obrnila pa se ni hotela. No, meni je Septum cist ok, moz je pa cist razocaran. Ni imela zvocnika za srce poslusati pa skoz mi je po trebuhu tolkla, da bi se mala premaknila (ampak se ni dala motiti). No, to je njega ful zmotilo, ker misli, da to otroka boli. Ah, moski. Aja, zdaj vsaj vem zakaj ne cutim brc na ven in ne vidim premikov. Ker res lezi cist zadaj in je vmes se polno nekih slojev skozi katere more brcniti, da bi se jo cutilo.

Je pa rekla ta zdravnica, da mocno dvomi, da bo otrok prisel ven pred rokom. Ze zaradi tega ne, ker v eni uri ni sodelovala nic in to je tipicno za bike, ki se zacnejo glih na 21, ko imam rok. Res je blo smesno, bolj je ona migala meni trebuh in me silila, da se obrnem na bok in ne vem kaj se vse, bolj se je mala na notri obracala ali pa ji hrbet kazala. 2D so lepe slike, 3D pa ne glih. Pa skoz je pila plodovnico, zehala in si tlacila skoraj celo roko v usta. Jap, tipicna bikica (kot jaz). To bo veselo pri nas user posted image

Lepo se imejte punce pa se tipkamo jutri. Lahko noc. user posted image

(odgovor članu tanika1)
  Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 21:25:46   
Anonimen
lep pozdrav..kako ste kaj....
mene jutri čaka naporen dan...imam g. pregled,izvide dobim od sladkorne..me je kar malo strah.
drugače pa sem danes kar zmatrana...smo se potepali po trgovini ,voziček smo kupili...pa še nekaj stvari za dojenčico,tako ,da imamo uglavnim skoraj vse...samo na dojenčico še čakamo...
kepica lepo ,da si spet doma..in vse ostale ,ki ste bile v bolnici...
glede spanja pa ..jaz ne morem spati,kar premetavam se nom stop..pa na wc po 3krat na noč...
glede krvavitev iz nosu ..meni se to vsak dan dogaja..sem si kupila kaplice za v nos ..pa ne pomaga ...
glede previjalnih miz pa ..jaz jo ne bom imela ...bom kar  na posteljici imela previjalno podlogo,se mi zdi previjalna mizica ..zelo ne praktična..pa mal prostora imajo spodni predali...
ja to bo za danes ..lepo se imejte in božajte bušeke
jaz komaj čakam na 8.4.2010,da bom rodila,če ne bo ži prej ...lahko noč...

(odgovor članu marjanaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 21:35:54   
dacy
Aglaia cestitke za user posted image , pa verjamem da si ji zdaj res zadnjic rekla naj da noge narazen user posted image user posted image user posted image Vglavnem se enkrat cestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   [Brisano sporočilo]
11.1.2010 22:00:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
11.1.2010 22:57:17   
memole
Aglia čestitke za pregled in za user posted image !user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem si čaj skuhala!
Pri nas spet lije kot iz škafa!
Groza te zadnje dva meseca sam dež dež dež!user posted image user posted image user posted image

Upam da bo kmalu kej sončka če ne prej pa upam da vsaj april ki je ponavadi muhast ne bo tok deževen kot imamo zdej dežja,mislim da ga je zdej še za cel april izlilo!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Tai/Taj
Meri 07

Kako napisati ime: TAI ali TAJ?

Tai (42%)

Taj (58%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!