|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 19:52:42   
Getreal
omg 102 aaaa user posted image user posted image user posted image joj to je zakon! Upam, da vas bo čimveč rodilo v Postojni, da me bodo čimprej domov spustili, ker ne bo več placa hihihi user posted image

drugače pa pozdravljena Bobek75! Iz kje pa si točno če smem prašat? Jz sem iz Ajdovščine user posted image

cojka - ja mene so čistlđo preplašli user posted image ampak ok bom prašala ginekologinjo kako pa kaj pa bomo vidli kaj bo rekla

tropical - aha pol najbrž moram tut jz bit malo bolj prebidna s tem valjenjem iz enega na drugi bok, da ne bo kej narobe user posted image mene je tut tko prijelo kot tebe, samo je spustilo po pol minutke...hmm..kaj to so pol ko ene vrste popadki al kako?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 20:11:05   
Anonimen
Oj, ojuser posted image

Mi2 danes gledava Potterja naprej in sem čist not padla, tako, da sem vas na hitro počekirala, pa mal prebrala.

Bobek75: ČESTITKE!user posted image Uuuu, pa kar user posted image user posted image user posted image Lepooouser posted image

Tropical, nimam tvojega maila, daj mi pošlji na ZS svoj mail. Nekaj stvari mam. Ne vem, če ti bo kaj prav prišlo. Soco pa jaz itak v ponedeljek pišem, mi je že zdajle slabo, ko samo potuhtamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šibam, bodite lepo, ajaaaa pa ena ornkuser posted image za našo Nincy29! Kaj je zdej to punce. Merkite seuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
  Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 20:11:19   
memole
Čer!

Kako kej?

Bobek75
dobrodošla in čestitke!user posted image user posted image user posted image

Ja le pošljite vse mal snega ker ga boste itak še cel teden občudovale kako pada mi bomo pa dežne kaplje šteli!user posted image

Upam da mojega prepričam da vsaj mal na Kalič skočimo se mal sankat!

In drugače kaj kej počnete?

Lara gleda Kekca!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 21:05:58   
nejanejc
ojla...

pa sem dala pizzo pect.... upam, da bo dobra :)

danes sem mela cistilno akcijo popoldan.. je kar minilo, ceprav sem sama doma :(

prej sem "tipkala" z ninchy na fb... revca je v bolnici, kot veste.... pa je rekal, da bo v pondeljek upa doma in vse lepo pozdravlja

jst tud kekca "poslusam"

dobrodosla bobek75 :) Sam punce :) lusno :)

papa vsem

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 22:20:28   
marjanaj
sej user posted image prvi dan "samska" pa prijatelji ze skrbijo zame, kaj bi jaz brez njih user posted image danes sta me dva vzela s sabo v Ikeo. Sta sla v Vilesse, pa moram rect, da mi ni prevec vsec. Res je, da je le ena urca iz Ljubljane, ampak sem ugotovila da so cene v skoraj 80% primerov visje kot v avstrijski Ikei user posted image . Neverjeno! user posted image In ko sem prisla domov sem tudi na netu pogledala te stvari, ki jih se nameravam kupiti, in primerjala cene in so res vse kar hocem kupit drazje! Ko bova sla z mojim user posted image res nakupovat v Ikeo konec meseca, greva definitivno v Avstrijo. Se zdaj kar nekako ne morem verjet, da je lahko taksna razlika v cenah... user posted image

krci tudi mene je danes ponoci tako zagrabil krc v nogo, da sem se zbudila in vpila od bolecine. user posted image in seveda s tem zbudila mojega user posted image ki pojma ni imel kaj se dogaja sredi noci in potem sem skocila iz postelje in poiskusila raztenit nogo... jao jao user posted image . Pa sem mislila, da bodo magnezijeve tablete pomagale za to... Pa ocitno ne drzi cisto user posted image

photo user posted image tale UPN se pa res ne slisi dobro user posted image cestitke za pozitivno misljenje, ki te je pregnalo cez vse to user posted image

katy83 user posted image ja upam, da bomo tudi me vse snezne radosti se nadoknadile, tokrat pa naj jim bo nasim user posted image , naj vsaj oni malo bolj uzivajo...

cojka ti gres pa zraven na smucanje, a ne? user posted image No srecnica...

nax05 jaz nisem niti pomislila, da bi se jim prikljucila... enostavno se mi je zdelo, da jim bom bolj v napoto, ko bodo vsi smucali cele dni in kartali in pili... kaj naj pa jaz pocnem cele dneve user posted image

getreal tole z magnezijem in popadki pa prvic slisim... user posted image a to res drzi?

Bobek75 dobrodosla user posted image in getreal user posted image 103 smo ze user posted image bobek75 pricakuje kar dve bejbiki

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 22:30:55   
tropical
Bobek75 dobrodošla med nami in čestitke za dvojno user posted image user posted image srečo!!!

user posted image

smučanje
mi že 4 leta nismo šli nikamor. Mogoče ko bodo otroc zrasli bom še stopila na smučke, ampak prej bom morala kondicijo si nabrat pa še enga dobrega inštriktorja za povrh user posted image . Človek hitro pozabi. Ravno naučila sem se smučat pol pa sem zanosila, In 4 leta so kar hitr minilla.
ikea nam primorcem se bolj splača v ike v Vilesse hodit kot v Avstrijo. Če gledam samo pot.
sneg pa mal snega pošljite tud nam, jaz se ga ne branim, vam pa posodimo mal dežja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 22:42:11   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Tropical, nimam tvojega maila, daj mi pošlji na ZS svoj mail. Nekaj stvari mam. Ne vem, če ti bo kaj prav prišlo. Soco pa jaz itak v ponedeljek pišem, mi je že zdajle slabo, ko samo potuhtamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Aprilčica verjetno si mislila mene, ne? Jaz sem te prosila za zapiske.user posted image

Ti pošljem mail na ZS. Pa hvala že vnaprej. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 22:52:22   
katy83
no, pa da še pokomentiram preden grem pod tuš in spat. Ju3 me verjetno tako ne bo na RR.

Photo - ko sem brala tvojo zgodbo, jaouser posted image   Bogica. Sploh si ne znam predstavljat kaj si dala skozi. user posted image   No, lepo pa je slišat, da si sedaj na novi poti in vesele smo, da si med nami. user posted image   Vso srečo še naprej. user posted image

bobek75 - tudi tebi vsa dobrodošlica med nami. user posted image  UUUUUUUu, pa kar 4 babike, no s tabo vred 5. Kako se pa tvoj dragi počuti? user posted image

aprilčica - vso srečo v ponedeljek na sociologiji. Saj bo. Meni je sicer sociologija fajn, ampak razumem, da zdaj ni ravno čas za učenje, pa če ti ni fajn, je pa res tako kot pravišuser posted image user posted image

Nincy - ojoj, držimo pestke, da bo vse ok. Itak, da bo. user posted image user posted image


Tako, mislim, da je to vse, kar sem želela.
Lahko noč, Katy

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.1.2010 23:21:22   
tropical
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10


Tropical, nimam tvojega maila, daj mi pošlji na ZS svoj mail. Nekaj stvari mam. Ne vem, če ti bo kaj prav prišlo. Soco pa jaz itak v ponedeljek pišem, mi je že zdajle slabo, ko samo potuhtamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Aprilčica verjetno si mislila mene, ne? Jaz sem te prosila za zapiske.user posted image

Ti pošljem mail na ZS. Pa hvala že vnaprej. user posted image


Se mi je zdelo nekam čudno, zakaj rabi moj mail.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 0:11:50   
Anonimen
Joooj, jaz sem čist zasralauser posted image Mate obe tistga tweetija narisanga, pa sem kar na hitro pogledala. Brez zamereuser posted image Sem poslala sedaj tebi Katy, Tropical, ti boš pa tud kak luškan mail od mene dobilauser posted image

Lahko nočuser posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 0:25:40   
memole
No še mal pred spanjem kašno napišem!user posted image

Zdej sem mal po kulinariki gledala pa si par receptov shranila za drugi teden ko bom za mojo sestrco(je starejša od mene) mal peciva spekla ker ima roj.dan in to okroglo tko da bo kar pestro pa sladko!user posted image user posted image

Smučanje,jaz sem nazadnje smučala januarja 2005 ko sem bla praktično že noseča in od takrat nič več in mi prav manjka pa še tko rada imam sneg da me kar pobira ko pa imamo mi sam dež!
Tropical nič ne pozabiš jaz od 7. razreda do konca srednje nisem stopla na smučke pa sem se smučat naučila šele v 4.razredu in vmes tudi nisem šla kajtkrat smučat pa ko sem spoznala mojega sem spet stopla na smučke in je šlo nisem rabla inštruktorja se hitro spomniš kako je treba it to je kot vožnja z kolesom ne pozabiš nikoli!user posted image user posted image
Zdej pa kdaj bom spet stopla na smučke pa ne vem vrjetno še ene 4 leta nič dokler tamale ne bojo začele smučat!
Bomo pa sanke uporabljali zdej!user posted image user posted image

No da ne bom strašla tu gor grem tudi jaz vodoravno!

Nočka.


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 1:04:08   
tropical
Ne vem kaj se dogaja z mano, ampak jaz že tri dnio zapored ne morem spat. Zaspim šele ob 2, 3 zjutraj
. Zjutraj bi pa spala. Kar groza me je današnje noči.

Nočko

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 8:46:56   
pupa*81
Jutro punce!

kako kaj danes... v pričakovanju mal sončka ane user posted image midva sva kar učeraj šla na en fajn dolg sprehod, pa je res pasalo in sm zvečer že ob 9 zaspala k top user posted image tako da nespečnicam priporočam user posted image user posted image

dobrodošla bobek75! s kje pa si, I user posted image S.Primorska! user posted image pa tvojmu more bit tud fajn k ma same babe okol sebe user posted image

no uživejte v vikendu!

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 11:06:59   
photo
@ cojka & pupa*81: nisem gradbena. sem zaključla NTF/geologija. smo imeli poleg mehanike še geomehaniko. Ampak tisto sem "že" 4. nardila... =)
Zdaj pa zgleda tako prijetno zunaj, da se odpravim na grad na sprehod. Razmišljam, da bi šla po dolgem času na stolp, sam po mojem ne pridem (preveč stopnic). . . že III. nadstropje me čist zdela... 

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 11:39:43   
Marjana Simonič
Pozdravljene souser posted image !
Najprej dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image
Vidim , da nas je vedno več pa še kar se množimouser posted image  haha.
Se javljam po dolgem času, pa sem se komaj prebila čez vse natipkano user posted image
No pregled in morfologija je za nami vse je OK . Dete ima 835guser posted image me je skoraj kap , organi vse OK pa pištolo ima tudi zraven user posted image  user posted image  Ma kaj čemo user posted image  Glavno , da bo vse v redu user posted image user posted image user posted image
Tako za zeznam +1kg NP1.2.2010 pauser posted image
Vidim , da vas ima kar nekaj teževe in že sedaj hodite po bolnicah user posted image  - vsem vam pošiljam ogromno pikapok user posted image , da čimprej okravete.Zdržimo še malo.
Večino stavari za dete smo že pripravli , zdaj še samo operemo in zlikamo cunjice in je v večini že vse pripravljeno , da nebo pred koncem panike.
Lepo mi bodite , pa se tipkamo . user posted image

(odgovor članu photo)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   [Brisano sporočilo]
10.1.2010 11:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marjana Simonič)
  Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 13:38:07   
Anonimen
Zivjo punce!

Evo mene spet. Saj vas berem, ampak pisati pa trenutno res nimam casa. Ah, ta oprema pa selitev pa prevzem stanovanja pa ... user posted image

Nincy, sploh nisem vedla, da si ti tudi v bolnici. Kaj se to dogaja punce? Drzi se pa se javi, ko prides domov!

Marjana Simonic ti si natanko en teden manj noseca kot jaz pa ima tvoje dete 400 g vec, kot je imelo nase na morfologiji. Razen, ce se je nase ze tudi poredilo, glede na to, da sem imela jaz morfologijo ze pred 3 tedni. Drugace pa cestitke za se enega fantka! To bosta bratca vesela user posted image

Pa spet 2 novi! Huda guzva bo. No ja, saj kaksne bodo ze marca rodile, kaksne pa maja, da nas bodo imeli vse kam dati. Kaksna bo sele guzva za vrtec user posted image

Photo si sla na ljubljanski grad verjetno, a ne? Ce si ljubljancanka, se nam pridruzi se na ljubljanskih noseckah! Pa na kaksnih torticah. Pa hoops and yoyo imas za slikico!! user posted image Ne morem verjeti, kar raznezila sem se. Zakon sta!! Vsako Hallmark kartico, ki jo posljem je od njiju! user posted image

Ok, ignorirajmo moj otrocji izpad ... user posted image in gremo naprej. Jutri imam koncno 3D!! Komaj cakam. Pa drzim pestke za puncko! Zjutraj pa imam pregled za sladkorno in lahko danes ob 7 zadnjic jem, tako da se mislim danes basat like there's no tomorrow user posted image

Zdaj grem pa smucanje gledat. Ste vidle Petro Majdic? Meni je kar srce nabijalo pred televizijo. Se cist prevec poistovetim z njimi.

Aja, Aprilcica veliko srece jutri na izpitu. Drzim pesti.

Lepo nedeljo vam zelim. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 15:21:10   
nejanejc
hejla :)

danes sem se zmigala tudi jst na sprehod.... sem sla kupit mojmu en termos, da ga bo s sabo nosu, ko grejo na teren in niso v pisarni, pa kje sploh nimajo nic toplega... on pa skoz prehaljen, no ja, res cudno... niti ne, ce dela cele dneve in pride naslednji dan ponoci domov... ma niso normalni res... ms pustmo

ja SUPER PETRA res, sej sem jo ze vcerej pohvala Jupiiiiiiiiii!!! Pa Kranjc spet neki dobro skače, we'll see....

grem neki spect s kvasom, ker mi je vcerej malo ostalo od pizze... Je ratala super :)

papa in lep dan vsem :)

aja, algaia, drzim pesti, da je puncka tvoje dete :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 17:04:47   
dacy
Bobek75 dobrodosla in cestitke za 2x user posted image  user posted image

memole pridi na gorenjsko tu je se prevec snega, jaz ti ga takoj spakiram za zraven kolk hoces user posted image

tropical glede spanja imam tud jaz probleme ... zvecer se samo premetavam ... ko koncno malo zaspim me pritisne lulat ... pol je na vrsti ponovno premetavanje ... pa ce ne ponovno lulanje pol je sigurno smrcanje mojega user posted image in seveda spet premetavanje ... pa spet malo spanja in pol je ze kr naenkrat zunaj svetlo in moram spet lulat ... itd ... Vglavnem ne pase mi lezat ne na levem in ne na desnem boku, na hrbtu mi je sicer vredu ampak me cez cas zacnejo grabit krci v noge in ko sem na hrbtu tud otrok skoz razgraja ... edino na trebuhu mi pase lezat ... in zdaj mam neko cudno pozo da sem samo na pol na bok in pol na trebuh , dokler bo pac tak slo user posted image Sicer pa imam samo se slabe 3 mesece , pa se februar je takratki user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 17:34:23   
Anonimen
Oj bejbeuser posted image

Katy83, upam, da si dobila mail!

Tropical: še 1x sorry, se vidi, da sem čisto raztreščena...user posted image

Nič babuške moje, jaz grem še 1x čez vse zapiske, jutri pa ob 5.45 štartam proti Mb in se k user posted image vračam šele v četrtekuser posted image user posted image Tako mi je grozno, čedalje hujše je... Ne vem kako bom zdržala do začetka aprila (do 9.4. mislim hodit na fax, potem bom pa doma čakala na dan Duser posted image ).

Pošiljam še ene par user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse tiste, ki vas kaj muči in vam želim hitro okrevanje!

Bodite v cvetjuuser posted image

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 18:59:11   
Bobek75
Živjo,

uf, tukaj pa se veliko piše in bere.

Getreal midve sva pa kar blizu. Boš rodila v Postojni ali Šempetru? Jaz se bolj nagibam k Šempetru, ker sem bila tam že dvakrat. Moje izkušnje z oddelkom res niso najboljše, ampak vsaj vem kaj lahko pričakujemuser posted image user posted image . V Postojni zna biti gužva.

Tropical ali so tvoji krči boleči? Koliko na dan cca. jih je? Moji so neboleči, ampak stisne pa kar močno- en tak čuden občutek je. G. mi je rekla, da je le do 10 na dan normalno, tako, da sem sedaj že skoraj 3 mesece na Buscopanu in v mirovanjuuser posted image .

katy83 moj možek je že dobre 4 mesece zelo zmeden in raztresen. Odkar ve, da bosta dve, kar nekaj blodi po hiši. Ne ve prav kam se naj da in še glavo bi kje pozabil, če ne bi imel pritrjeno. Tako zdaj iz kavča držim 4 vogale hiše. Še dobro, da sta starejši punci zelo pridni in veliko pomagata (6,5 in 9 let). Če se ne spravi k sebi do prihoda dojenčkov, bom morala kar mamo poklicati na pomoč.
Ko bo prišel k sebi, pa bo najbrž začel nabijati železne križe na okna, pa postavljati bodečo žico okrog hiše, pa še kakšnega rotvailerja bo nabavil. Ker obvladat toliko žensk bo pravi user posted image . user posted image


Lahko noč vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 20:00:34   
Wannabemommy
Ojla lepo pozdravljene souser posted image

Evo pa je vikenda skoraj konec, jaz sem imela dans kr delovni dan poln pranja in likanja, da me direkt noge bolijo od stanja poleg likalne deske,...user posted image mogoč bi si mogla umislit oni barski stolček,..
Kot prvo čestitkeuser posted image user posted image  Bobek75 in photo in dobrodošli med aprilčicamiuser posted image , nemorem verjet da nas je že toliko.

Katy83 - kak je Kepica? Upam da bolje
No torej mi imamo jutri pregled in 3D Uz in že komaj čakamo,user posted image sicer že vemo da bo user posted image ampak po skoraj 5 tednih komaj čakam da bom vidla pikeca, kolk je zrastel in pridobil na teži.

Nič lepo se mejte in lahko noč , jaz grem v bano ležat kr me vse boli, lepo spite in čuvajte svojeuser posted image
Papa

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 20:25:54   
Anonimen
Evo pa se vikend že končujeuser posted image , pa tok je bilo fino.

Bobek75
dobrodošla in čestitke za kar 2 user posted image ! To bo pa pestro.

cojka- ja itak dej ko boš v Domžalah in boš mela čas, nujno kavica.

Marjana Simončič- kaj samo 1 kg si šla gor. Pa punce kok ste ene pridne s temi kilami. user posted image

Aja kaj pa je z nincy? Nikjer nisem nič zasledila zakaj je v bolnici?


< Sporočilo je popravil nax05 -- 10.1.2010 20:26:56 >

(odgovor članu Wannabemommy)
  Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 21:31:09   
katy83
evo, punce, pa sem tudi danes prišla pogledat kaj dogaja med aprilčicami. user posted image

Danes sva bila z dragim pridna, pa sva imela generalko po omarah, pa malo sva šla na sprehod, pa k tastu in tašči na en čvek, za konec še na pizzo in je nedelja minila kot šus.

Aprilčica - sem dobila zapiske, hvala. Snov še kar ista kot je bila.user posted image Ko sem gledala kaj vse je v zapiskih, sem se spomnila, kako sem se to učila. user posted image   No, ti fajn zrihtaj ju3 sociologijo, držim pesti. Lepo, da si se odločila, da boš do aprila še pridna na faksu. user posted image Jaz tudi ju3 začnem z dnevniki, ki še jih moram naredit za izpit, potem pa še učenje. Ma, saj zdaj se je hudo zraven spravit, ampak ko bo za menoj, bom pa vesela. user posted image


Wannabemommy - nisem se nič slišala s Kepico zdaj čez vikend. Ji bom ju3 pisala, da vidim, če je kaj novega. Upam, da je vse ok. user posted image   Pikepoke tudi za Nincy. Ve katera kaj je z njo?

Bobek75 - user posted image user posted image user posted image  sem se nasmejala zmedi tvojega možeka. No, saj mu ni lahko, ne? Če ne bo zdaj nabijal križev na okna, pa psa nabavil, bo to zagotovo delal čez kakih 10 let, ko se bodo fantje okoli hiše sukali. user posted image   No, fajn pa je, da sta ta večji punci že toliko stari, da ti lahko kaj pomagata. user posted image

Marjana, samo res, kaj samo 1kg si se zredila?

No ju3 grem na faks poskusit srečo z drugo mentorico za diplomo, pa da vidimo. Držite pesti.
Pa vsem, ki slabo spite, želim eno lepo nočko. ostalim seveda tudi.
lp, katy


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.1.2010 21:44:59   
tropical
Bobek75 moji krči niso vsak dane enaki. Do zdaj je bilo tako da me je prijelo v spodnjem delu trebuha in popustilo, večkrat na dan.
Ta teden je pa prava katastrofa ko me zjutraj zgrabi me boli trebuh v spodnjem delu, je trd kot kamen in pol ne morem ne hodit ne da bi kaj drugega delala. Bolečine so res neznosne, še nikoli me ni tako bolelo. Nato grem za nekaj časa počivat ko vzamem tableto ko se stvar umiri lahko grrem kaj pojest al pa kaj malega pospravit. Tako da zdaj samo mirujem, ker drugega mi ne preostane.

Bobek zdaj bo pa res bogi možek. Kar 5 žensk. Dobr mu gre, no kot edini moški v hiši pa bo mel on glavno besedo. user posted image user posted image

Končno je minila še ena prespana nedelja. Danes sem za večerjo naredila pizzo, tako da ne vem kako bo ponoči nazaj s spanjem, sem malo pretiravala. Jutri si moram narediti sadni danuser posted image , drgače bodo kg rastlli. user posted image Od tv me prav oči pečejo. Tako, da zdaj še tu mal preberem pol pa grem spatuser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




facebook
watershine

ali uporabljate facebook

da, že dougo (39%)

da, pred kratkim sem ga začela uporabljati (17%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!