|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:06:53   
Wannabemommy
Daj Katy83 čuvaj se in čimveč počivaj pauser posted image user posted image user posted image user posted image  da ti bo bolje

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:10:10   
katy83
tako, prebrala sem vse kar je bilo novo, zdaj pa komentarji (vidim, da bo spet roman user posted image )

Stanovanje - ja, pri nama je tako, da imam jaz stanovanje v mansardi (70kvadratov) v hiši kjer živi mama s svojim partnerjem, torej sem nad njima. To stanovanje smo naredili, ko sem bila še z bivšim skupaj. Ker sem jaz študentka, je to potekalo tako, da je mami vzela kredit, jaz pa ji zdaj 5 let plačujem obroke (še 4 mesece in je tega tudi konecuser posted image ). mama ni pustila, da bivši fant kaj vlaga v stanovanje, ravno zaradi tega, da ne bi potem kaj zahteval in prav je imela. user posted image  Je že vedela kaj bo.  No, potem pa sva s fantom končala in sem začela z mojim bodočim možem user posted image , ki pa ima leseno montažno hiško, ki je prijavljena kot vikend. Skratka stanovanje noter je veliko okoli 60 kvadratov, imava vse kar rabiva (kopalnica, kuhinja, spalnica, mini dnevna, otroška soba, elektrika, internet,...). Fora je samo, da se tukaj ne moreva prijavit, ker ni hišne številke. zato sva dala vlogo za gradbeno in sedaj čakava in čakava. Če dobiva gradbeno, pa imava v planu, da to hiško povečava in bo potem okoli 120 kvadratov. user posted image   saj tudi, če ne bo gradbenega dovoljenja, sva lahko tukaj. No, počakat morava, da jaz dobim službo in dragi še ima 3 leta kredita, potem pa jovo na novo. Je pa dober občutek, ko si na svojem, pa tudi če je majhno. user posted image



moram povedat, da sem včeraj ob 23.uri mislila na Tropical . user posted image  To pa zato, ker sem vas vse tako lepo pozdravila, tebe, Tropical pa sem pozabila. Pa ravno tebe, ki tako pridno urejaš seznamčke. user posted image  Vidim, da imaš tudi ti neke krče oziroma bolečine. Daj počivaj, pa javi kaj ti je rekla zdravnica.

Aprilčica10 - super, da sta v svoji hiši in ja, tudi mene razkurijo ljudje, ki govorijo joj, kako sta vi2 srečna. ja, mater. pa še to mi govorijo taki, ki nič ne naredijo, da bi tudi oni bili "srečni". grrrrrrrr, me razkurijo. Ja, ajde imava srečo, ker sva na svojem, ampak stroški in delo okoli hiše, pa tudi ni malo. Pa v bistvu je samo moj zaposlen.

mamika25 - joj, škoda, ker ti niso podaljšali pogodbe. ja, kaj čemo ne. Taki so delodajalci. No, mogoče, pa potem le dobiš za stalno, ko prideš nazaj. user posted image

levinjica - ne, jaz imam rok za teboj (16.04.). zdaj sem noseča 23t5d. To bo moj prvi otročiček in upam, da ne zadnji. user posted image  Ti pa že imaš enega, če se ne motim?

Di_di to pa je full dobra cena za forografiranje. Vsaj meni se zdi.

Ela - lepo, da se stanje izboljšuje, vseeno pa še počivaj.

Cojka - ja, tvoj user posted image  pa je res že velik. Ko sem bila jaz 22 tednov noseča, je bil naš bebek velik 26cm in je imel 450g. Joj, pa kak imaš fajn bratranca. Mi ga posodiš za en dan? user posted image  jaz bi tudi imela slikce. aja, pa čestitke za user posted image . Aja, ma kako je lahko ravnateljica tako odreagirala. user posted image

memole - u super, hvala za podatke o spanju. user posted image


nizy - ja, se bom potrudila in še več počivala. kaj naj?


aja, punce sedaj pa še ena taka nevmesna: (pa ne me napast): Kako ve verjamete v vedeževalke? Jaz namreč fuuuuuuuulll. Zakaj? ker sem bila pred 2 letoma na Koroškem na tisti mizi, ki se dviguje (je bilo nekaj po tv), pa mi je za nazaj vse trofla, pa za leto 2010 mi je napovedala otročička. Hm? user posted image
Aja, no v začetku nosečnosti sem bila pa pri nei vedeževalki, pa mi je nosečnost točno tako opisala kot se zdaj dogaja. Ne vem? No, napovedala mi je tudi, da bom prej rodila in s cr. No, to je pač moja izkušnja. Kaj pa ve? Verjamete?

no, to bo moj roman
lepo se imejte, se pišemo

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:10:56   
Wannabemommy
Cojka - praviš da maš slikice na fb, kak pa te najdem?user posted image  Sej več ne vem ktera je kterauser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:11:20   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Daj Katy83 čuvaj se in čimveč počivaj pauser posted image user posted image user posted image user posted image  da ti bo bolje


Hvala. Bom. Obljubim. user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:17:11   
Keri
Katy83 - čuvaj mojega nečakeca. user posted image user posted image
Lep pozdrav, ter čim mirnejšo user posted image , vam vsem skupaj želim - junijka oz. julijka.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:28:19   
Wannabemommy
cojka - sem te že našla ,ful maš lepe slikice sm ti kr faušuser posted image user posted image user posted image  Jaz bi tud melauser posted image

(odgovor članu Keri)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:28:43   
izgubljena_ovcka
Hej cojka! Čestitam za Tineja! user posted image Sicer pa... dacy, cojka... kdaj kava?? user posted image

(odgovor članu Keri)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 18:33:12   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Keri

Katy83 - čuvaj mojega nečakeca. user posted image user posted image
Lep pozdrav, ter čim mirnejšo user posted image , vam vsem skupaj želim - junijka oz. julijka.


he, he. Veš, da bom. Se bom potrudla. user posted image

(odgovor članu Keri)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   [Brisano sporočilo]
23.12.2009 18:55:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Keri)
  Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 19:02:14   
nizy
cojka- mata naša dva  user posted image skor isto težouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 19:20:44   
memole
Ejla!

Kako kaj?

Katy83 sam da je vse ok in ni nič hujšega pa le počivaj!
Sam z temi napotnicami so pa že prav obsedeni,pa a ni dovolj da si zavarovan?
Kdo pa še misli na napotnico ko gre kej narobe?
Kaj za enega vraga je treba za vsako stvar imet napotnico in ko je kej urgentnega?
Kaj je drugače če imaš napotnico ali ne?
Alora bo treba od zdej naprej met en taužnt napotnic za celo leto da če gre slučajno kej narobe da imaš za vsakega zdravnika napotnico da ni potrebno med težavo razmišljat še na napotnico!user posted image user posted image user posted image

Glede vedeževanja jaz nisem bla še nikoli tko da ne morem nič rečt!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 21:13:44   
Di_Di
cojka ja jaz sem Divna .. no sej sva se že zmenle. Fotke so ti res enkratne!!! user posted image


katy user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pazi nase.. ma če ti je rekla pomoje ni problem aa... ti bojo mal prenaredil datum, štampilko z  današnjim datumom bodo dal pa bo .. ne se sekirat, ti kr počivaj ostalo se bo vse uredilo.

kar se tiče vedeževanja je tako... jaz hodim k enmu gospodu v izolo on sicer ni vedeževalec, je bolj tipo astrolog in ti prav nardi natalno karto in vse možne karte na podalgi tvojih roj. podatkov in položajev planetov. Moram priznat da tip ti pove vse... ravno zadnjič mi je rekla kolegica, da se je smomnila ko sva bla ene 3 leta nazaj če ne 3 leta in pol pri njemu da bom 2009 zanosila.. jaz pa sem se smejala in mu rekla ja pa kaj še... niti resnega tipa nimam kaj šele da bi mela tko kmalu otroka.. in res je tako. moja mama in sestra sta šle prejšnji mesec k njemu in ji reče tip: ja drugo leto boste pa nona, pogleda mojo sestro, pol spet mamo in jima reče a Divna je noseča in in itak da niso mogle ne da bi potrdile.
No sem bla pa tud že pr teh vedeževalkah, ki iz kart in fižola gledajo.. ene kej zadanejo, ene ne... nazadnje sem bila pri eni v Sežani in ko sem jo vprašala glede otrok je rekla da jih še ne bom imela in da je bolje da počakam, v bistvu sem pa že bla noseča to je blo kaka dva meseca nazaj.. k tem vedeževalkam sem šla pa sam zato ker me ena moja kolegica vedno zdraven zvleče user posted image
naj bl verjemem temu astrologu, ker dejansko res vse pove tako kot se bo zgodilo oz se je. Mojmu je tud vse skinu... prvič je šel ko sva se spoznala in sprašelal  zarad mene kako se ujameva itd.. pa mu je reku da mora bit full ustrajen če me če dobit ( še res je blo tako, se nisem kr tko dala zapeljat user posted image ). Sam je pa tko da se ponavadi zavem šele čez nekaj časa ko se zamislim, da se mi je dejansko vse naredilo kar mi je on povedal, da se mi bo.

joj sem se raspisala kot prava... se opravičujem ostalim user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   [Brisano sporočilo]
23.12.2009 21:42:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 21:44:40   
nejanejc
hejla :)

cojka, moje dete je melo prejsnji pondeljek tako tezo :) Bo fajn decko ta Tinej :) Mi je vsec ime, super. In slike so super res. Res se mene zamika, da bi mela kako tako slikco :) Sem vesela zate res.

katy, drzim pesti, d abos resla to "nesrecno" napotnico...

vedezevanje... hm... tudi mene je sodelavka zvlekla s sabo k eni junija. In mi je napovedala poroko in nosecnost. sicer mi je rekla, da naj pocakam raje na drugo leto. Ma pol se je kmali zacelo odvijat, z zaroko... pa potem nosecnostjo sva se odlocla za poroko prej... no, sam to nevem, tako splosno se mi zdi.

Danes smo koncno dobila sobico. Je pobrisano. Sem spekla moje prve muffine. Ma nisem mela niti vanili sladkorja, je se nekje zalozen v skatlah. Sem misnla, da ga bom nasla pa ga nisem. Prov po moje. Pa sem mogla brez. Potem sem pa namesto pomarancnega soka dala mandarinov sok... sem kar zmlela mandarine... Malo kokosa, to sme celo nasla... In je ratalo kar je :) Drugic bo boljse :)

Zdej sem pa res crknjena. Jutri pa mava plan nardit jelko, bomo vidli ali nama uspe preden letiva v Bohinj za dva dni.

Lahko noc :)


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 21:47:12   
Anonimen
Čer.

Jaz tudi verjamem v vedeževanje, ampak nisem bila še nikoli pri nobeni. Veliko bolj zaupam horoskopomuser posted image

Eno nevmesno vprašanje imam: a se vam tudi dogaja, da ste čisto zmedene? Jaz sem danes cukrala samo moj čaj (6 žlic), namesto 3 žlice v moj čaj, 3 v lubijev. Pa še potem sem trdila, da sem dala 3-3, čeprav je bil moj tako sladek, da se je kar vlekel, lubijev pa čisto grenak. Zadnjič sem se pa tuširala in si glavo umila kar z navadno žajfo. Kar nekaj se zatuhtamuser posted image

Lep večer.

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 340
   [Brisano sporočilo]
23.12.2009 22:03:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 22:36:09   
Anonimen
katy ja res imam že enega otroka...hči Nino 9 let je bila stara in komaj čaka da dobi sestco...lp...

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
23.12.2009 22:38:17   
Anonimen
aprilčica nisi edina ,da se ti to dogaja...tudi menise ,da sem včasih zmedena,pozabljiva itd...pa še kera se bo nama predružila verjetno...lp...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 8:50:18   
nejanejc
dobro jutro :)

muffini so baje uspeli, moj jih je zelo pohvalu. Se mi je prov kamen oddahnu od srca, ker ce mu ni bi bli bi mi reku. S pomoznimi sestavinami je blo kar ok :) Jst sem si za malco prnesla :)

cojka moj dragi je doma iz Bohinja, pa greva za Božič na obisk :)

Lepe praznike!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 8:53:29   
mamika25
Jutro!

Torej...
Cojka user posted image  za user posted image ! Res je, ko pravijo... Mamica vedno čuti kaj nosi pod srčkom:)

Katy83 želim ti, da se podobne stvari nebi več dogajale, pa da bi nosečnost lepo prenašala. Glede napotnice pa tudi jaz nisem ziher, ma sigurno obstaja kakšna rešitev, da ne boš plačala...user posted image

Ela24 lepo, da se ti je stanje izboljšalo, počivaj kakor ti je naročeno, vse bo okej. user posted image

Aprilčica tudi jaz sem zmedena,... in to zelo, se mi kaj takega zgodi tudi večkrat na dan user posted image .

Sigurno sem kaj pozabla komentirat, bom kasnej mogoče, ko se spomnim. Dete mi lih kar skače po trebuhu, mam občutek da se mi trebuh dvigne do jošk, pol pa pade nazaj do kolkovuser posted image . Spim pa tudi jaz slabo, na boku in sicer s težavo, mal si dajem blazino med kolena, pa je pol lažje. Vedno sem spala na trebuhu, na hrbtu mi ni udobno, ker me začne boleti hrbet in težje diham, ma nekako preživim noč. Sem se pa prejšnji teden preselila spat na kavč, ker je bolj tak "prilagodljiv", starejši, mehkejši:) Malo mi je lažje.

Aha, Aglaia, na dopust gremo mal na "križarjenje" po Hr, Bih... Novo leto bomo preživeli v Sarajevu, prvič tam. Bomo videli kako bo. Imamo tam nekaj prijateljev in sorodnikov, malo bomo hodili sem in tja.

Tako, želim vam lep dan, čeprav je tak zaspan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 9:14:19   
pupa*81
evo čvekice, zdej sm pol ure porabila da sem vas prebrala user posted image

cojka še enkrat čestitke za Tineja, res lepo ime user posted image bo pa res orng dedc user posted image

Katy83 upam da si že bolš, pa čimmanj takih problemov vsem!

nejanejc recept za muffinčke prosim! user posted image

o zmedenosti ne bi zdej user posted image bi najbrž cel roman ratal user posted image
sploh ne vem kaj vse komentirat, ker sm vse pomešala, bom rajš zdej sproti sledila user posted image

no uživajte pupe moje user posted image

(odgovor članu mamika25)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 9:34:05   
amelie
Katy83, misliš, da ti na urgenci ne bi dali napotnice? Ko sem šla jaz zaradi izcedka na urgenco, so mi rekli, naj se ne zadržujem tam (zaradi prašičje gripe) in naj vse opravim brez napotnice, potem pa naj samo pridem dvignit k njim napotnico. In sem šla še kar isti večer (čeprav je bil že v bistvu nasl. dan - čez polnoč), nesla pa sem jo na ginekologijo šele naslednji dan, ko sem se naspala.

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 9:51:47   
Anonimen
Najprej vam zaželim vesele božične praznikeuser posted image user posted image

Moje sanje so polomija, kar se mi pa sedaj sanja, je pa že smešno - verjetno zaradi teže in velikosti Cojkinega user posted image user posted image user posted image Ker v današnjih sanjih je bil moj user posted image kar 40 centimeterski, pa že skoraj 2 kile je imel. Mislim, adijoooo... To si sigurno ti zakuhala Cojkauser posted image user posted image

No, danes greva seveda na božično večerjo k staršem. Tam bo tudi moja stara mama, ki me odkar sem noseča sploh še ni videla (ne bom komentirala). V glavnem, zanima me, kaj mi bo rekla, da nosim pod srčkom, ker baje pri čisto vsakem zadane spol - čarovnicaaauser posted image

Grem fruštkat. Drage moje, pridne boditeuser posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 10:19:05   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
Aja, še to: ker sem v bolnico prišla brez napotnice, so mi izstavili račun za 50€, vendar nisem rabila plačat, ker mi je rekla, da lahko prinesem napotnico, vendar z današnjim datumom gor. Moja ginekologinja je do ponedeljka na dopustu. Kaj mi lahko dajo napotnico za nazaj?


do osebne zdravnice bi sla po napotnico ... sej ni nujno da je od ginekologinje ... ti vglavnem VEDNO preden gres v bolnico moras do dezurnega zdravnika ali do osebnega, ali pa do ginekologa... nekje vglavnem moras dobit napotnico, ce pa je nimas tak kot zdaj ti nisi imela , pa cim prej porihtat da jo dobis in potem nazaj odneses, tak sem tud jaz nardila ze 2x ... brez napotnice pa itak zaracunajo, ko dostavis napotnico pa potem racun stornirajo ... tak da nic cakat na ginekologinjo ... kar do osebnega zdravnika idi nesi izvide zraven in se vse pogovori user posted image

cojka cestitke za user posted image , je pa res zrastel od prejsnjega pregleda user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: izgubljena_ovcka

Hej cojka! Čestitam za Tineja! Sicer pa... dacy, cojka... kdaj kava??


ufff ... jaz pa grem v soboto ze nazaj za MB ker imam v ponedeljek kontrolo spet ... no bom se javila ce bo kaka sprememba pa ce bom mogoce sla v nedeljo ... pol komot grem v nedeljo dopoldne ...

< Sporočilo je popravil dacy -- 24.12.2009 10:22:50 >


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 10:54:48   
nincy29
aprilčica10 prebrala sem da dlake tako kot so prišle tudi izginejo po nosečosti.nevem fuul mi je grdo gledat tiste dlake tam po trebuhu..če pa mi po nosečnosti še ne izginejo pač bomo brili naprej..en delček več al manjuser posted image user posted image

cojka waw kake slikce!!user posted image user posted image ampak..kje imaš pa te ki jo imaš tuki za profil na ringaraji??user posted image

miljon stvari sem pozabla komentirat..user posted image

drugače jaz danes delam od 9h do 19h..jao jao...potem pa do ponedeljka sem frajuser posted image user posted image
tudi oglašala se vam čez vikend nič nebom ker bom z dragim in družino lepo uživala pa nič po rač. štocalauser posted image

sem pa včeraj materinsko končala..bilo je super...priporočamuser posted image user posted image edino malo žalostna sem bila ker materinska ne vključuje več obiska porodnišniceuser posted image user posted image .

me pa zanima vaše mnenje glede tega...v materinski so rekle da je treba približno do otrokovega 3,4 meseca prati njegovo perilo posebaj z našim..pa da je obvezno treba prati na 60 stopinj..???






(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Ime
Beckie

Katero od spodnjih imen vam je najbolj všeč, če vam sploh je? Hvala za glas. Komentarji zaželjeni.

Rebeca (28%)

Erik (33%)

Tom (21%)

Miša (18%)


Število vseh glasov: 297

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!