|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:09:10   
nejanejc
ojla

hvala Nataša za nasvete :)

jst sem se kar pr silvestrovu.... verjetno bomo meli tatarca... sem pa razmisljala se o fondujih, jih je katera delala? mi lahko pomagate s kasnim nasvetom lepo prosim

mam dva fonduja, keramičnega, ki naj bi bil za cokolado topit in emajl za juhco oziroma sir... glede na to, d amamo vegetarjanko na "rajanje" povabljeno sem razmisjlala samo o sirovem in ckoladnem... notr pa bi kruh oz. sadje namalali...

ce maste kak fajn "recet" se se enkrat priporocam

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:19:17   
monlo
Hi,

kepica83: kje v Avstriji boš naročila voziček? Imajo mogoče tudi kake druge znamke, kot je npr. Implast?
Saj drgač pa je ta Jane Slalom tud ful fajni.

Vidim, da vas je kar nekaj doma, jaz pa samevam v službi, eni so na terenu, eni pa na dopustu. Pa saj mi paše, lahko vsaj nemoteno na netu visim in berem forum itn.user posted image

Lep pozdrav!

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:22:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: monlo

Hi,

kepica83: kje v Avstriji boš naročila voziček? Imajo mogoče tudi kake druge znamke, kot je npr. Implast?
Saj drgač pa je ta Jane Slalom tud ful fajni.

Vidim, da vas je kar nekaj doma, jaz pa samevam v službi, eni so na terenu, eni pa na dopustu. Pa saj mi paše, lahko vsaj nemoteno na netu visim in berem forum itn.user posted image

Lep pozdrav!


Preko ene strani bom naročila. Čakaj ti pogledam za implast. Meni je ta tudi full všeč.

(odgovor članu monlo)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:25:40   
nejanejc
a lahko zaupaš stran, al je to enaka kot jo je dala cojka?

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:26:12   
Kepica83
žal nimajo implast. Imajo pa veliko drugih. Ti link pripopam. Na levo boš vidla vse vozičke ki jih imajo. http://www.o-baby.de/agr/Jane_22500_2.html

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:29:18   
nejanejc
je :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:33:13   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

je :)


kaj je? Je implast voziček? je ista stran kot Cojkina? Ali jeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 12:39:10   
nejanejc
ja jst sem te sprasevala, ce je ista stran kot jo je napisala Cojka ja :)

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 13:03:19   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

ja jst sem te sprasevala, ce je ista stran kot jo je napisala Cojka ja :)


heheuser posted image  nisem vedla točno kaj misliš. user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 13:30:12   
ela24
Ojla!

Jaz pa sm danes kar bolj leno nastrojenauser posted image  Nekaj kiham in smrkam. Se mi zdi, da imam skoz poln nos. Se še kateri drugi to dogaja?
Drugače pa je moj dragi danes pričel delat sobico za user posted image . user posted image user posted image user posted image  Ful sm vesela. Čeprav glede na to, da bo iz masivnega lesa, bo malo dalj trajalo, da se bo kaj videlo. Če bi bila iz iverala, bi že jaz zdaj tam visela pa gledalauser posted image

Malo me skrbi za mojega kužeka. Ne vem kaj bi mu zaškodlo. Zjutraj je bruhal, zdaj pa spi tako skupaj stisnjen, kot bi ga želodček boleluser posted image  Upam, da ga bo minlo. Se mi prav smili, ker si mislim, da se ne počuti dobro. Saj če bi mu kako psičko prpelala, bi pa bil takoj fituser posted image

Te prevlekice za posteljico so pa res kar drage.

Midva bova sedaj v začetni fazi imela zibelko, ker sva jo dobila za poročno darilo. posteljnino za njo si bom sposodla.
Tako, da posteljico bo sedaj nardil, ampak nam bo prav prišla kje drugo leto jeseniuser posted image  Tako da še je čas za posteljnino.
Kako dolgo pa je sploh otrok v zibelki?

Mislim, da se sedaj januarja pričnejo razprodaje, tako da bom sedaj pa res morala pričet nabavljat stvari za otroka. Ampak vprašanje koliko bo kaj za dobit, ker bojo ziher bolj zimske stvari na razprodajiuser posted image  In vprašanje do katere številke bi bilo dobro nabavljat bolj zimske stvariuser posted image  Naš bo sicer verjetno bolj v začetku aprila, ampak sm malo zmedena glede tegauser posted image

Že ima doma katera tole napravico angel sound? In, če jo ima, če mi lahko pove, kako je zadovoljna z njo?


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 13:31:34   
Marjana Simonič
Lepo pozdravljene vse souser posted image !
Kakšna klepetulje ste user posted image user posted image  . Mi danes tudi slavimo RD mojega najmaljšega user posted image  - čestitke tudi natašinamu malčku , ki danes slavi - vse naj,naj iz moje strani  user posted image user posted image Vsem hvala za čestitke , kako lepo , da mislite na nas user posted image  + čestitke za spole - zgleda , da bodo aprila res sami dečki user posted image  se kar bojimuser posted image , da bo tudi naše dete na ultrazvoku pokazalo pištolouser posted image user posted image
Nič lepo bodite in božajte svoje bušije user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 13:42:36   
Kepica83
ela24 jaz imam angel sound in sem zeeeeeelo zadovoljna!!!!!user posted image user posted image user posted image  resnično. Nemorem ti povedat koliko skrbi mi je prihranila ta napravica. Sedaj skoraj da več ne uporabljam od kar so se pojavile brcike. Ampak še pa tu pa tam preverim če je vse ok, v primeru da otročka ne čutim kot bi morala. Full vredu mi je, da se srček in gibi zelo slišijo. Kar na ves glas se sliši. Tako da sma z mojim imela slušalke na postelji in sma oba poslušala to lokomotivo. V glavnem jaz lahko le priporočim. Zakaj pa se zdaj komaj zanimaš za to napravo?

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 13:52:46   
Getreal
joj zej se je tudi meni zgodilo da se mi je sesula stran ko sem že vse napisala user posted image
pa tko lepo sem copy stiskala vsakič ko sem kaj napisala, pa sem pol Kepici na zadnje en link hotela pripopat in je šlo vse v maloro s tem copy paste.. joooooj user posted image

v glavnem..na kratko tokrat:

nincy in wannabemommy čestitke za user posted image user posted image

aprilcica10
tebi pa tudi čestitke za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nikkybo čestitke za user posted image user posted image
nataša35 čestitke jakobu za 5 rojstni dan! user posted image
marjana čestitke tudi vašemu petletniku user posted image

ela24 zate sem imela napisan cel roman, ampak zdej bom lepo prešla kr k bistvu in napisala povzetekuser posted image torej upam da bo s kužijem boljše, z našim se prav isto dogaja. Kar se tiče stokka sem probala dat v ležeč položaj športni del in ne gre niti približno tko da ni za novorojenčka..košara je pa baje ful fajn sem brala v nekih primerjavah, da je ortopedsko primerna tko da lahko dojenček če greš na morje spi noter in ni treba prenosne posteljice s sabo...ne vem kok je to kul, ampak vem da se mi ta košara zdi kar priročna in mi ni zal da sem jo kupla user posted image

kepica
evo tle ta nesrečen link http://www.ikea.com/at/de/search/?query=Randschutz
kaj to si mislila s temi oblogami za postelco? Ker v ikei jih dobiš res poceni pa tudi prevlekice in rjuhe so super luškane. Niso take ultra pocukrane ampak ravno prav nežne alpa igrive kot hočeš user posted image

Di-Di evo mene user posted image edina ki pogreša moje dolgovezenje hihihi user posted image

evo zej pa še najpomembnejše...
punce moje..samo še 15 tednov!!!!15!!!! Aaaaa!!! Mene grabi panika, panika, PANIKA !!! Ne vem kje začet..ko berem te reči, ki naj bi jih mela s sabo v P, sploh ne vem kaj naj si mislim...a nej kar sprintam seznam, pa grem po nakupih al kaj naj nardim...joj...pa s pravnega vidika ne vem kje začet rihtat reči..ko vidim kok ste ene že zorganizirane me se bolj stiska user posted image Kaj naj oblečem otročka za domov??? aaa...

še najhujše pa je, da se v mene počasi plazi tak čuden strah, da ko bom dobila to bitjece v roke ne bom vedela kaj naj z njim, kako naj mu pomagam, kaj naj mu rečem, kaj potrebuje, kaj hoče od mene?? Mene je tako strah da sem kar otopela..Sem čudna, kajne? Ne vem če bo katera razumela, samo mene jz strah, ko bom tam v porodnišnici prepuščena sama sebi 3 dni, da ne bom znala negovat te revčke moje male... joj... user posted image

< Sporočilo je popravil Getreal -- 29.12.2009 13:54:25 >

(odgovor članu Marjana Simonič)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:21:53   
country
No, getreal pa res MORAM potolažit!

Torej, to kar se ti dogaja je čist normalno, in se po mojem dogaja veliki večini prvič nosečih mamic.user posted image
Kar rabiš za v P so stvari za osebno nego in papirji o nosečnosti, pa zdravstvena kartica. Vse ostalo je načeloma tam, odvisno predvsem od tega kam greš. Kar ti manjka ti VEDNO lahko prinesejo kasneje.
Kar imaš za zrihtat na CSD se rihta 3 mesece prej, pa ti lepo vse tam razložijo.

In svojo štručko se boš tudi naučila negovat. Samo dovolj radovedna moraš bit, pa res vse vprašat in se ne menit za kakšen čuden pogled kake sestre, ki je vstala z levo nogo.user posted image

Upam, da sem ti kaj pomagala, sicer pa je tu še kar nekaj mamic, ki so to že dale skozi.user posted image

Lp

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:22:42   
tropical
Kolk ste se načvekale. Na seznam sm orav pozabika, ker vas vsak dan samo berem.  Sem prav na počitnicah.user posted image user posted image user posted image
Ali vas daje kaj zaga. Mene dons kar precej, pa nisem jedla nič takega.

Men so rekli naj grem na CSD  nekje okrog 17 februarja.

Jaz sem z možem ravno včeraj razmišljala o teh papirjih. Ah sem rekla sej je še čas. V materinsko moram poklicati pa vprašat kdaj so spet dihalne vaje. Ker tisti dan ko so ble nisem šla ker je bla cesta prav grozna - Sneg.
Pol pa se moram pozanimat še kdaj je  tečaj za krst otroka. Bova šla prej kot pri ta prvem. Ker potem ne bo časa. , ko bo štručka doma.


< Sporočilo je popravil tropical -- 29.12.2009 14:26:34 >

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:23:16   
country
Aja, za malo oblečt pa tudi lahko naštimaš doma, pa ti potem to partner prinese ko vaju pride iskat za domov, ker tega prej ne rabiš.

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:46:58   
Kepica83
hehe getreal si me prav nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image . Panika user posted image  saj tudi mene grabi. Pa še kar nemorem verjet kako čas beži in kako hitro bo marec tu, pa moja štručka verjetno tudi. Tudi jaz nevem če bom zmogla. Pa če si bom vedla kaj z njo začet. Tega me je najbolj strah. Ampak upajmo da se bomo hitro vpelale. Hvala za link. Ampak mi že 15 min gor odpira tako da še nevem kaj si mi pripopala. Javim naknadnouser posted image . jeeee še 13 tednov user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:49:44   
Kepica83
Getreal ja to sem mislila. RANDSCHUTZ. Ta res ni drag, ampak je full ozek. Eni so dosti širši. Tisti pa vejo kar dragi biti. Ma saj bom vidla. Bom kake lepe vzglavnike kupla. Gor zašila trakce in lepo zavezala na stranice. user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   [Brisano sporočilo]
29.12.2009 14:50:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu country)
  Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:50:48   
nejanejc
getreal, mene tud daje panika obcasno... boj to, da nimam se nic nastimano, niti ene plenicke nimam...

zdej sva res sobico narocila, sam se zdalec ni za otorka prstimana, nimaa se prvijalne, nevem al kupit posebej al kaj naj... pr prirjih pa sploh se nisem an cistem.. se dalec... komaj cakam to materinsko solo....


(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   [Brisano sporočilo]
29.12.2009 14:52:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:54:59   
nejanejc
cojka, mi je vsec postljca :) pa taka malo vecja,kot si rekla :) V ikei so res sam 120...

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 14:56:13   
dacy
Samo da vas vse na hitro pozdravvim in cestitke za RD otrok user posted image user posted image user posted image
in cestitke za vse nove user posted image in user posted image .

Jaz in moj mali hiperaktivc pa se zdaj odpravljava nazaj na gorenjsko do nedelje ... pol pa spet nazaj v MB na kontrolo user posted image ... upam da bo v kratkem spet kak UZ pa da spet vidim to mojo malo strucko user posted image ... zdaj pa cim prej na cesto da ne bo prej tema ... bi se rada se po svetlem vozla , pot pa je kr dolga...

Lepo uzivajte user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 15:01:38   
Kepica83
Cojka ti moj internetni moljuser posted image user posted image user posted image . Tu so full lepe in poceni zadevice. Samo nevem ali je obroba za starnice zraven?? Ta mehka stvar?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
29.12.2009 15:01:59   
Kepica83
Cojka ti moj internetni moljuser posted image user posted image user posted image . Tu so full lepe in poceni zadevice. Samo nevem ali je obroba za starnice zraven?? Ta mehka stvar?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Nik, Nick, Nicholas?
Jaka RR

Všeč mi je ime Nicholas, a se mi zdi, da ne paše v naše okolje. Kaj vi mislite?

Nik (58%)

Nick (4%)

Nicholas (6%)

Nobeno mi ni všeč (32%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!