|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:53:13   
Anonimen
Sem prebrala na hitro samo tole stran, ker sem res preveč v zaostanku. Vidim, da kepica še ni rodila. Upam, da bo kmalu, ker vem kako ji more biti mučno s temi popadki.

nataša a ti pa še zdej nisi zvedela spola?



(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:58:15   
dacy
Jaz sem imela prvi CTG zdaj v ponedeljek pri polnih 36 tednih ... nekje od 35 tednov naprej se zacnejo CTG-ji, ceprav je to povsod drugace se mi zdi ... Kolegica na gorenjskem je imela prvi CTG sele dva tedna pred rokom.

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 22:19:47   
katy83
punce, full fajn je bilo danes. user posted image   face ste. user posted image

Komentirala bom ju3, ker sem zdaj že pune zaspana. user posted image

lepo noč, s čim manj obiski wc-ja vam želim.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 22:45:57   
Wannabemommy
Ojla da se še jaz javim, dans je bil zelo pester dan, ful sem vesela da sem vas vse spoznala in da so vaši nicki končno dobili obrazeuser posted image  same lepotičke - to bodo lepi otrociuser posted image

Res dan je bil ful zanimiv in upam da se še večkrat dobimouser posted image , majas tvoja mala miška pa je tak lubanauser posted image , komaj čakam drugo srečanjeuser posted image

Nič zaj pa vam želim lep večer in vsem ki mate kakršne koli težaveuser posted image , lahko noč

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 23:34:06   
NATAŠA35
naxupam,da si v redu...mi še vedno ne vemo spola, ali pa se moji G ne da iskat, ker je rekla, da je dete kar veliko, jaz sem videla samo glavico in obrazek in bo imel laske, kar bo edini, ker do sedaj so bili gologlavi

hvala vam vse ostale, čeprav sem malo razočarana, ker sem še vedno v nevednosti zaradi spola, mah bom počakala še teh nekaj tednov, da dobim to mojo štruco v roke, ve pa boste tudi takrat zvedela, na žalost...

ja, upam, da bom uspela narediti vse, malo prej sem sortirala pajacke in se čudila, kak so lepi in da komaj čakam, da jih oblečem moji pikici, samo sem ugotovila, da čeprav so bili vsi lepo oprani in spravljeni v vrečah za oblačila, so večinoma rumeni ratali, zdaj pa ne vem, če bo šlo dol, user posted image user posted image zdaj sem en stroj oprala, pa bom videla, če ne bo vse letelo v smeti in se bo novo moralo kupovatuser posted image user posted image , to se mi prej nikoli ni zgodilo, tako da ne vem od česa je to...svetloba in sonce sploh nista mogla do tam, tako da sem jezna kotuser posted image

jutri začnem še ostalo počasi pospravljat, se moram kar pazit, ker je user posted image zelo nizko, pa me boli in tudi maternica se krči, pa se tako pripravlja na porod...

aja levinjica jaz sem uporabljala kar hipov čaj za dojenje in meni je fenomenalno pomagal, sem imela mleka za izvoz, tako da ga priporočamuser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 0:32:28   
tropical
Ola
Nataša čestitke za pregled.
Jaz sem tudi pila hippov čaj za dojenje. Pomaga.

Zdaj sem spala dve uri, pa ne  morem več ležat, vse me boli pa še tale burja tolk piha da ne morem spat. Mal počekiram še tu po netu pol grem nazaj v vodoraven položaj.


Lahko noč

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 3:47:27   
Di_Di
Joj punce, pri nas tko pihauser posted image , da ne morem spat... me je zbudu ta podivjan veter. user posted image Prav grozno je moram priznat.. kako je šele na vipavskem??? ma sploh nočem vedet že tu je obupno!user posted image user posted image pa še svak je dal prat posodo, še en razlog da ne morem spat (frajer je naštimu da je začelo prat ob 2:30 user posted image )
sem pa šla k sestri spat in se tudi to pozna, saj živi v bloku v 4 nadstropju... vsake tolko grem v kuhno pogledat skoz balkon če smreki še stojita... taki sunki vetra so, da sam gledam kdaj bosta pristali v stanovanju user posted image user posted image user posted image
a da kepica ma pa že na 5 min? se pravi... da lahko že pestva svojga user posted image in če ne jo samo matrajo.. bi lahko malo pospešli...
ja malena se prav dolgočasi in predvsem pogreša svojega user posted image upam, da bo šla lahko čim prej domov.

jaz tud pogrešam mojga možeka, pa sva sam par sto metrov narazen user posted image kaj bi dala da bi se lahko zdaj stisnila k njemu ... no ja je že bolje, da sem včeraj prišla k sestri glede na vremeske pogoje... z malo pa danes kr doma ostaneva.... mislim da se bo strinjala z mano user posted image

nč grem nazaj ležat, v upanju da zaspim... če ne druegag pa da se segrejem... pr njih nič ne kurijo čez noč user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 5:37:12   
amelie
Danes pa očitno izmenično dežuramo na RR user posted image  Jaz sem malo pred peto pokasirala tako brco v rebra, da nisem več mogla nazaj zaspat - je pa prva brca v rebra bila to, tako da zaenkrat še nisem preveč huda user posted image  Zadnje dni sem ful dobro spala, ker je moj spal v dnevni na kavču (imava ogromen kavč, je super za spat user posted image ), ker jaz ne morem več zaspat, če se zbudim, in če je on zraven, se zbudim stokrat. Včeraj pa mi je bilo že malo dolgčas brez njega, pa sem rekla, da bom žrtvovala eno noč, samo da sva skupaj. Pa sem potem skapirala, da ne bo šlo, ker s tem trebuhom se ne morem več obračat na mestu, lahko se samo kotalim iz ene na drugo stran - za kar pa rabim celo posteljo user posted image  user posted image  user posted image  Tako da bo danes moj dragi spet izseljen iz spalnice za nekaj dni, dokler ga spet ne začnem pogrešat user posted image

Uh, Primorke, danes nič ven hodit. Di_di, vem, kako je, ko samo gledaš, a bodo drevesa padla v stanovanje ali ne. Nama je lani ena smreka ves balkon razsula v nekem neurju. user posted image  Držim pesti, da bo čim manj škode v tistih koncih!
dacy, hvala za odgovor - se bom kar naročila.

(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 6:36:57   
tintin
Pri nas še nič snega....


Amelie...blazinice z lanolinom (Multimam) dobiš samo v lekarni.

Čaj za dojenje
...pila Hippovega in Mullerjevega, pa veliko baby čaja in komarčkovega čaja.

Jaz sem danes zgodnja, sem ravno odpravila moja srčka od doma (moža in sinkota), zdaj grem pa še malo spat...


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 6:45:13   
tintin
evo, že trosi sneg...user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 7:55:53   
NATAŠA35
madonca tale sneg in veter user posted image user posted image user posted image , zdaj ga imam pa čez glavo....

aja, včeraj se nisem pohvalila, da sem že dobila odločbo tako za paketek kot odločbo za porodniški dopust za tri mesece, oddala pa samo 4 dni prejuser posted image user posted image user posted image user posted image ...jih moram kar pohvalit, samo upam, da mi tudi denar nakažejo ta mesecuser posted image user posted image

primorke danes lepo doma, nič ven, pa upam, da se ne bodo kaka drevesa podiralauser posted image

kepica upam, da te ne bodo matrali preveč in ti kar sprožili porod, ker ko boš rabila moč, je pa ne boš imelauser posted image user posted image user posted image naj te ne matra preveč in da se začneš lepo odpirat...držim pesti, da se tvoja kalvarija čimprej konča...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 8:01:46   
pupa*81
hej jutro user posted image !

tle imamo pa sibirijo user posted image veter sneg veter sneg... user posted image

lepo da ste počvekale mariborčanke user posted image primorke pa le počakajte vsaj do četrtka, da vam ne bo tortic odneslo user posted image

super za preglede user posted image pa da je z bejbiji vse ok!

aglaia ja vidiš, zdej je pa vse tvoje tortice bejba pokasirala user posted image
nataša še mal noge skupej tiščat, pa bo! user posted image

sicer sem bila tudi jst danes ob 3:30 pokonc, sam mi je (nevem-kako-že) uspelo zaspat nazaj, kljub lakoti in vetru user posted image tako da mi ni bilo treba dežurat na RR user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 8:18:23   
majas
Jutro še od mene.

Joj ta sneg... saj še samo ta teden potrpimo potem pa upam da bo ok. Mislim pa na vas na primorskem. Tam imate res najhuje ko vidim po TV.

Jaz tudi nisem celooo noč spala. Če sem 3 ure vse skupaj je to super. Skos sem se zbujala, hodla na wc, vse me je bolelo, noben položaj mi ni pasal. Grzno no. Pa zdaj ko bi še lahko spale. Al pa me mali že pripravlja na bujenje user posted image

Komaj čakam da gre tamala popoldan spat da še jaz malo zaspim.

Zdaj pa si grem še eno kavo skuhat, da pridem k sebi. Danes že vidim ne bo nič iz mene. user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 8:50:18   
ela24
Jutro!

Ful fajn vas je bilo včeraj spoznat mariborčankeuser posted image Same fajn punce, upam, da bomo kmalu ponovile to našo sladkanjeuser posted image
Vsaj upam, danes imam pregled, da mi ni zadnji test pokazal povišanega sladkorja, te vas bom lahko samo gledala, kako se sladkateuser posted image

Pri nas je grozno, ko ven pogledaš. Zelo sneži pa piha. Že včeraj se mi je zdelo, da je pri nas nekam več snega, pa zgleda ne bo ostalo samo pri tem.

Majas, saj upamo lahko, da bo boljše..Jaz sm pogledala vremensko napoved za 15 dni in v kolikor je to točno nam napovedujejo še kar lep čas temperature pod ničlouser posted image

Če bo katera pohitela z user posted image v marec si bo morala kar kombinezon omislit za malegauser posted image

Nataša, tebi se pa res skriva. To se mi pa stalno bolj dozdeva, da bo vendarle pupa, lulček bi se že zdaj menda kaj pokazaluser posted image

Jaz pa si ne znam predstavljat, da bi dragi v dnevni spal, čeprav je njemu to tak fajnuser posted image Ker jaz morem met nekoga zravn sebeuser posted image
Imava pa res postlo 2mx2,2m tako da se res iščeva na njej. Prej sva imela 1,6m, pa je bil kar šok preklopit. Ker zdaj, ko drugi reče pridi do mene, se ti kar ne da kotat tako daleč čez celo postlouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 9:19:28   
Venera
Halo čvekice!user posted image
se pridružujem ostalim Mariborčankam, da je bilo včeraj prav lušno in, da se moramo še definitivno dobit!
Jaz ima danes zadnji UZ pregled - predvidevam, pa da vidimo, če se je naša princeska obrnila.

Snega raje ne omenjam, ker mi gre že pošteno na živce! Pa kdo ga zdaj še potrebuje. Na Pohorju je še lahko, v mestu pa ga res ni treba! Kaj bomo letos jajčka kar na saneh iskali ali kaj!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako drage moj, lepo bodite in lepo božajte svoje user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 9:24:43   
aprilski hrošček
Ojla čvekice!!

Včeraj sem vas tako težko brala ko ste se menile za tortico, meni pa so sline tekle po tipkovnici user posted image user posted image user posted image . Saj sploh ne morem vrjeti temu blesavemu vremenu, namesto da bi zvončke nabiral bomo pa spet kidali. Ej Pupa a greva na en sprehod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Nataša tale vaš user posted image  se pa res skriva. Pomojem je res punčka.

ela24 ne boš vjela ravno danes sem mojemu dragemu rekla da bi bilo pametno da za malega kupiva še kombinezon.

Majas a ti svoje pupke nimaš v vrtcu jo imaš doma. Jaz se ta čas ko je mala v vrtcu prav spočijem ker naša skoz potrebuje akcijo in jo moramo skoz animirati user posted image user posted image user posted image .

No tolk na hitr se tipkamo!!!!

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 9:26:15   
Anonimen
Jutro. Se vam javljam zelo na hitro. Prebrati vas še nisem uspela, tako, da pojma nimam kaj se je dogajalo. Si bom popoldne čas uzela. Zdajle šibava na materinsko. Grozno slabe volje sem, ker mi tale sneg res tako mori, prav ne morem si pomagat, kar zjokala bi seuser posted image user posted image user posted image user posted image Še poroka bo čisto v pi... s tem bednim vremenomuser posted image user posted image user posted image Računalnik se je zdaj odločil, da ne, da mi samo cel office ne dela, še windows 7 mi je začela štrajkat (seveda nimam originalne, ker nimam 150€, da bi si jo kupila). Včeraj me bivša cimra sploh prepoznala ni, nisem mogla verjet. Sem se baje tako spremenilauser posted image user posted image Zatekam po celem telesu. Kot, da bi napihnili balon. Roke imam kar vodeneuser posted image Resnično komaj čakam, da grem v 2 dela, ker ne morem več. Do faxa sem komaj prišla, pa še vse tiste stopnice - ne morem. Jaz ne vem kaj bom delala še 1 mesec in pol. Pa sploh se ne mislim smilit sama sebi, ker mi gre to ful na živce, ampak danes me je pa kar sesulouser posted image Lahko, da ste ve kaj bolj poskočne, ampak mene kar vleče proti tlom. No, vsaj seminarsko sem predstavila včeraj, tako, da lahko junija prostopim k izpitu.

Upam, da ste ve kaj boljše volje od mene.

Lep dan.

(odgovor članu ela24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 9:36:48   
NATAŠA35
ela ja po moje bo res pupa, ker moji trije korenjaki so kaj kmalu pokazali svoje premoženje...če bo punca, bomo vsi zelo veseliuser posted image user posted image user posted image , sploh pa mami

pupa držim noge skupuser posted image user posted image , bom upoštevala tvoj nasvet...

mali mi je spet zakuhal, srednji mi je tudi bolan, tako da bom morala bit na dopustuuser posted image user posted image ...

nekaj me zanima in to glede regresa: me je šefe vprašal kdaj bom dopust izkoristila, če ga ne bom vsaj polovico, mi ne pripada regresauser posted image user posted image user posted image ...vem, da smo o tem že debatirale, samo me zanima ali nam pripada regres ali ne in če moram res polovico dopusta v tem letu izkoristit???

aja, včeraj sem dobila odločbe tako za porodniški dopust, kot za paketek-denar, vložila pa sem jih šele v petek...madonca so hitriuser posted image user posted image , upam, da bodo tudi denar nakazali tako hitrouser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 9:44:16   
NATAŠA35
madonca sem napisala cel roman pa padla ven user posted image user posted image user posted image

ela, pupa zgleda bo res pupa, ker moji trije mušketirji so svoje bogastvo pokazali kar hitrouser posted image user posted image user posted image , pupa držim noge skupajuser posted image user posted image user posted image

sem včeraj dobila odločbi za porodniški dopust in paketek-denar in sem šele v petek oddala vlogi, madonca so pohiteliuser posted image user posted image , upam, da bodo tako pohiteli tudi pri nakazilu na TRR

mene nekaj zanima in to za regres...vem, da smo o tem že razglabljale...mene je šef vprašal kdaj bom izkoristila dopust in da ga moram izkoristit polovico, da dobim regres...mene zanima ali nam pripada regres in če moram polovico dopusta izkoristituser posted image user posted image


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:18:40   
pupa*81
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček
Ej Pupa a greva na en sprehod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


ja, ajde, sam še kamne si v žepe zatlačim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aprilčica10 user posted image smo vse na istem, ne skrbi, nam ni nč prišparano user posted image dejmo punca zdržat user posted image kmal bomo mele naše bibe v naročjih! btw. jst sm poskočna sam od kavča do wcja user posted image user posted image user posted image

nataša dopusta moreš porabit 10 zaporednih delovnih dni, da se ti ostanek lahko prenese na naslednje leto. za regres pa nimam pojma user posted image

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:20:40   
Pikica_10
Hvala še enkrat vsem za dobrodošlico! user posted image
Vidim, da nas je danes veliko takih, ki smo bolj slabo spale...user posted image
Lepo, da so vam tortice teknile in glede na vreme vidim, da ste se tudi fajn načvekale...user posted image user posted image

tatly Ooo, superuser posted image user posted image ..a si ti tud iz mariborskega konca? Stara sem pa 24. Pa še NP imava na isti datum če se ne motim...user posted image

amelie tudi midva sva bila včeraj v DM-u in še nakupovala zadnje stvari...tak da imam večino že doma. Edino v lekarno še bo treba it. Moj pes je tudi čist nor na žogice, tak da sem se morala prav nasmejati ob tvoji izjavi o posvojitvi.. Pri nas bo še tud verjetno zanimivo, ko se bomo z žogicami igrali...user posted image

Aprilčica10 user posted image

Nekaj še me zanima...kakšne velikosti plenic imate...70×70 ali 80×80?
Punce, da ne pozabite... jutri bi naj bilo nakazilo za vse tiste, ki niste izbrale paketkov. Joj kak bodo fajn prišli ti dinarčki..user posted image

Jooj kak je že vse belo zunaj... Upam, da nam april prinese ne samo naše bebije, ampak tudi lepše vreme...


< Sporočilo je popravil Pikica_10 -- 10.3.2010 10:21:54 >

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:27:17   
Wannabemommy
Dobro jutro ali naj raje rečem zasneženo jutrouser posted image

Pri nas tak sneži da je za znoret, vse rožice mi bo ta sneg pobil, so mi zvončki, norice in trobentice že vsi ven prišli zaj pa ta frdamani sneg, ne morem ga več niti videtuser posted image  pa zgleda da bomo res rable kombinizone za naše user posted image  če bodo zdaj marca prišli, mislim grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image  Sej mam rada sneg ampak kar pa ga je letos že napadlo to pa mi je to much.

Nataša35 - ziher je pupa, kr lulija nebi mogli tak skrivatuser posted image user posted image user posted image

Venera - fajn porihtaj na pregledu pa javi kak je blouser posted image

Ela24 - upam da dobro opraviš na testu za sladkorno, da boš lahk tud naslednjič z nami user posted image jedla in se sladkalauser posted image

amelie - sem lih prej na fb gledala tvoje kužke, kak sta lubanauser posted image

Nič user posted image  lepo bodite, kolk se pač da bit na tak user posted image dan pa cartajte svoje bušijeuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:27:52   
pupa*81
kakšne velikosti plenic imate...70×70 ali 80×80?


mislim da jih mam vsesorte user posted image ker nekatere so ''podedovane'', nekatere nove... pa se mi je zdelo pri likanju da niso vse enake, pa sploh nism porajtala da je kaj narobe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica_10)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:29:37   
babyloverka
hej user posted image

primorke upam da vas ni odpihnilo in da bo kmalu bolje.

aprilčica10, mogoče imaš danes samo slab dan. privošči si nekaj za sebe, tortico ali pa najljubšo jed ali pa pojdi na kavico s kolegico da malo izprežeš te misli. bolje bo, verjemi user posted image

natasa35 ma to bo bejba, saj vidiš kak je trmasta user posted image  upam da bo res in da boste vsi prijetno presenečeni ob porodu.



_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
10.3.2010 10:29:44   
tatly
pikica-jaz sem iz ormožauser posted image pridi na ptuj rodit boma mogoce skupaj ce naju kaj ne prehitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?