|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 15:16:17   
Anonimen
Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj danes...vzunaj kar mrzlo ,pa še piha zelo...
Jaz sem ponoči slabo spala,ne vem a je vreme krivo ali kaj....
Flora1983...a si mela ,danes prvič CG,a si imela prvo pregled,potem pa snemanje ctegeja...ja ne morem verjeti ,da ti je plavanje pomagalo,da se je otrok obrnil...moji kolegici pa ni pomagalo...super ,da ti je uspelo...jaz imam jutri pregled,pa  verjet
no bom začela z CG...
Pikica...10 pozdravljena med nami...
A  kepica se je kaj javila.....
Glede napotnic,če jo še nimate,pa greste rodit ,vam lahko partner prinese nadoknadno,tako ,da se ne obremenjujte s tem preveč...
In kako ste se imele štajerke na torticah   je bilo vredu,klub temu mrzlemu vremenu in snegu.....
Zanima me glede čaja za dojenje....jaz sem ga kupila v lekarni in pravijo,da zelo pomaga za proizvod mleka....ste že kaj kupvale  ta čaj....
Ja nič lepo se imejte...jaz komaj čakam ..ko imam jutri pregled...lp...

(odgovor članu flora1983)
  Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 15:52:26   
tatly
pikica-dobrodosla-ja na isti dan imava pdpuser posted image user posted image user posted image user posted image klko si pa stara ce ni skrivnost?saj ves babe radovedne

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 15:56:30   
Di_Di
hehe štajerke, štajerke prave čvekice ste user posted image no ve ste se že verjetno posladkale s torticami in vročimi čokoladami, pa načvekale tudi... nas primorke (upam da burja ne bo ovira) pa to še čaka čez dobre dve urce, ko se dobimo v kapitanijim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mmmm ... danes si tudi jaz privoščim tortico al pa eno izmed vročih čokolad sam ne vem še katero, ki majo tolko različnih okusov user posted image

nincy pri nas piha k pr norcih, vsake tolko pride kak sunek .. že mislim da bo pou hiše odneslo user posted image mrzlo je pa za pop... kaj šele dela gor na vipavskem user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa se nam lahko danes pridružiš na tortici.. slabo urco vožnje pa si pri nas user posted image
pikica seveda te sprejmemo med nas! dobrodošla user posted image user posted image user posted image

nataša user posted image user posted image user posted image fajn opravi na pregledu! držim pesti da tvoj user posted image še mal počaka. user posted image

levinjica kako si pa ti kej? vse ok? upam da ja! user posted image tudi ti fajn opravi pregled jutri, pa ne nam pozabit poročat user posted image
kar se tiče čaja... pa jaz še nč nisem kupovala.. me je pa sodelavka včeraj klicala ki je prejšnji mesec rodila in mi rekla da če slučajno ne bom imela mleka, da jim v porodnišnici rečem da hočem dojit in naj mi dajo neke tablete ki baje full pomagajo da dobiš mleko.. zdje pa ne vem. sam so pa tud neki čaji prav za dojenje.. bo treba v lekarno v teh dneh user posted image

grem mal počit, pol pa z oblanimi user posted image na čveke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image komi čakam

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 16:09:57   
flora1983


IZVIRNO SPOROČILO: levinjica

Zdravo aprilčice...
Kako ste kaj danes...vzunaj kar mrzlo ,pa še piha zelo...
Jaz sem ponoči slabo spala,ne vem a je vreme krivo ali kaj....
Flora1983...a si mela ,danes prvič CG,a si imela prvo pregled,potem pa snemanje ctegeja...ja ne morem verjeti ,da ti je plavanje pomagalo,da se je otrok obrnil...moji kolegici pa ni pomagalo...super ,da ti je uspelo...jaz imam jutri pregled,pa  verjet
no bom začela z CG...
Pikica...10 pozdravljena med nami...
A  kepica se je kaj javila.....
Glede napotnic,če jo še nimate,pa greste rodit ,vam lahko partner prinese nadoknadno,tako ,da se ne obremenjujte s tem preveč...
In kako ste se imele štajerke na torticah   je bilo vredu,klub temu mrzlemu vremenu in snegu.....
Zanima me glede čaja za dojenje....jaz sem ga kupila v lekarni in pravijo,da zelo pomaga za proizvod mleka....ste že kaj kupvale  ta čaj....
Ja nič lepo se imejte...jaz komaj čakam ..ko imam jutri pregled...lp...




Prvo mi je setra CTG posnela, pol sem mela pa pregled, ker tako mora ginekologinja pogledati posnetek CTG - ja. Zdaj mam pa naslednji torek samo CTG in tehtanje brez pregleda, razen če bo kaj posebnega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 16:24:30   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: Di_Di



nincy pri nas piha k pr norcih, vsake tolko pride kak sunek .. že mislim da bo pou hiše odneslo user posted image mrzlo je pa za pop... kaj šele dela gor na vipavskem user posted image user posted image user posted image user posted image drugače pa se nam lahko danes pridružiš na tortici.. slabo urco vožnje pa si pri nas user posted image





uf didi sej veš da bi rade volje,ampak v tem vremenu nisem niti do mame danes šla ki pa je samo 15 km odaljena.je ta burja res višek..je po cesti ful nevarno da mi kaj na cesto pade ker vse povprek odnaša.user posted image



(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 16:42:14   
babyloverka
no primorke upam da burja ne bo prehuda in da odnesete brez posledic.
če pa se vam zdi veter premočan pa raje prestavite tortico. no saj same veste kako in kaj user posted image

jaz sem bila dopoldan tak fajn, pol mi je lubi pokvaril načrte, zdaj me pa že dve uri boli glava pa rebre pa še iz službe so me klicali ker je celi šmorn user posted image  upajmo da bo bolje user posted image

vidim da mariborčanke še kar čvekajo pri torticah user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 16:46:56   
tropical
Pikica_10 dobrodošla.
user posted image

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 17:25:49   
NATAŠA35
punce evo mene iz pregleda...zgleda da se še nič ne dogaja, me je pogledala tako vaginalno kot uz in zgleda da je to od tega, ker se je obrnil na glavo user posted image user posted image user posted image user posted image in je zelo nizko...pravi, da je MV še zaprt in da se bo to še bolj stopnjevalouser posted image user posted image ...

spola spet nismo videli, ker je prevelik in se zdaj pač nič ne vidi user posted image user posted image in bova čez dva tedna ga zmerile, pa še CTG imam takrat...zredila sem se v 4 tednih za 1,7 kg - se vidi da se je vaš čvek o torticah splačal, pa sem se najedla sladkegauser posted image user posted image user posted image

torej za seznam: NP 24.03., spol še vedno user posted image , + 1,7 kg (vse skupaj 6 kg)

edino me malo je** pritisk, pa si ga moram merit, voda, kri v redu, tokso še vedno negativnauser posted image user posted image

tako da imam čas, da operem pajacke in zlikam plenice, ter da uredim sobo, pol pa lahko grem rodituser posted image user posted image

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 17:51:39   
pupa*81
nataša super user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 18:46:25   
Anonimen
Zivjo punce.

Samo na hitro javljam podatke za seznam, ce se se vedno dela (hvala tropical!)
NP 23.3., ostajamo pri puncki, jaz pa na +13 kg user posted image

Nastopim pa takrat tudi porodnisko (koncno!), ceprav me je danes G totalno prestrasil, ker mi je naredil UZ in je rekel, da je dete ze cisto lepo razvito, priblizne (!!) teze 2800 (o moj bog kaksno bajsiko imamo!!user posted image ) in da poroda zdaj ne bi niti ustavljali, ker se ga itak ne da. Pa da ne bi rabila injekcij za pljuca, ker to potrebujejo bolj majhni in nerazviti. Ampak je posteljica se na svojem mestu in vse zgleda ok, tako da res upam, da se ne grem rodit in niti ne v bolnico, ker bomo ta vikend se sobo barvali, drug teden pa komaj previjalno mizico kupovali in posteljico dobili. Kje je se vso pranje in likanje in pripravljanje torbe user posted image

Mariborcanke, upam, da ste se imele fajn na torticah in da ste se nacvekale za naprej in nazaj. Ocitno se pocasi odpravljate v porodnisnico in zato nikoli ne ves kdaj jes zadnje tortice brez slabe vesti user posted image

Za vse v porodnih sobah in bolnisnicah in ostale s tezavami pa veliko srece in predvsem mirne zivce ter dobro osebje!!! user posted image user posted image

Lepo se imejte.

(odgovor članu pupa*81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 18:48:50   
nejanejc
ih, ta mraz :( ni glih fajn se fjakat okoli.... ma bo minilo tudi to :) Sam, da ne bo hujsga. Mama mi je pisala, da ze dolgo ni tolko brila burja... upam,d ares ne bo kake katastrofe

nataša, super za pregled, no spol pa skoda, da ni blo videt..

levinjica, fajn opravi jutri.... jst mam tudi pregled, sam se nevem kaj bo... razen za vodo me malo skrbi.... ji morem rect se za tokso in bris... za caj ti nevem povedat :(



(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 18:55:03   
nincy29
nataša čestitke za pregled in obrjeno bebikouser posted image user posted image ..uf tebe ful matrajo s tem spolom a??boš morala prav v porodnišnici izvedet kaj imaš..user posted image veš pravijo da babe ne rade pokažejo kaj imajo med nogami in glede na to da se tvoj bejbi tko skriva...
naš lepo razkazuje na UZju svoje kraljestvouser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 19:18:55   
Di_Di
babyloverka primorke smo ostale danes kr doma ... ni za it ven piha k pr norcih in mraz je za pop... Jaz ravno razmišljam al naj grem danes spat k sestri al naj grem jutri zjutraj k njej (jutri namreč moram peljat nečakinjo v vrtec, ker gre sekica za 2 dni na službeno potovanje, njen možek pa dela dopoldan) .. glede na to da zjutraj rada dolgo spim bom šla najvejretneje kr danes k njim. jutri pa ne vem če bova mi2 s tamalo šle v vrtec, pomoje bova kr pančkale pol pa se kej igrale dokler svak ne pride user posted image   ker naj bi blo jutri še bl noro vreme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nincy sej maš prav, ni za hodit ven user posted image me smo tud ostale doma na toplem user posted image

nataša user posted image za pregled



(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 19:19:37   
Anonimen
Lep pozdrav še enkrat...ste se kar napisale...
Nejanejc....v katerem tednu si že ti ...si že tudi proti koncu....
Flora1983 hvala za odgovore...
DiDi...tabletke res dobiš v bolnišnici,so zelo pripročlive,če nimate dovolj mleke pa bi rade dojile,je res to naj boljše,imajo pa tudi mamin čaj v bolnišnici...res čaj pomaga,pa prava prehrana potem ko ste že doma...
Jaz sem drugače uredu,popadki so se mi umerili,bomo videli kaj bo jutr rekla moja ginekologinja....javim jutri....
Ja nič lepo se imejte,lepuser posted image božite bušije.....user posted image user posted image user posted image
Lahko noč....user posted image

(odgovor članu Di_Di)
  Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 19:23:35   
nincy29
didi pojdi kar danes ti ker jutri napovedujejo še hujše..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:03:41   
majas
Pikica10 dobrodošlauser posted image jaz sem imela chiccovo črpalko pri prvi pa je bila kar vredu. Je pa potem skoraj nič nisem potrebovala. Je mala vse sproti spraznila user posted image

Tortica je bila super, čvek tudi. Je hitro minilo. Pa pasalo tudi, jaz sem kar dve pojedla (skoraj no) user posted image še dobro da sem imela tamalo zraven, sem imela izgovor user posted image Naslednjič pa se dobimo dopoldan user posted image saj je bila pridna, a vseeno ji je potem že malo postalo tečno, pa se še sama nisem mogla več sprostiti.

Katy83 tebi pa še enkrat hvala za prevoz. Upam res da ti ni bilo odveč.

Nataša boš imela pa presenečenje pri porodu user posted image pa me bomo neučakane user posted image

Didi ja pojdi kar danes... upam da jutri preguramo dan ki so ga danes cel dan napovedovali user posted image groza no...

najboljši čaj za dojenje pa imajo na primorskem-v njihovih lekarnah. user posted image res je dober pa pomaga super. Za tablete pa sploh nisem vedela.

Zdaj pa na kavč, pogledat zadnji del dr.Housa in gospodinj.user posted image



Lep večer.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   [Brisano sporočilo]
9.3.2010 20:05:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:20:53   
nejanejc
hej...

levinjica, danes sem 36 tednov... jutri a 36 in 1 dan :)

danes sem bla na posvetu za epiduralno... so mi vzeli se kri, da preverijo strjevanje ipd.... Upam, da bo ok, ce je pa ne bom rabla pa tudi prav...

stajerke lepo, da ste uzivale na toricah :) Primorke pa res boljse pr tem vremenu, da ste doma ostale... Kokr vidim, kar piha in piha...

cojka... jst razmisljam, da mam fantka, ce se tko lepo vidi... ceprav je se vedno 50:50 šans.... imena pa so misija nemogoce... ma tko enostavno je zgledalo na zacetku.... pol pa ko zacnes... nevem, sem vesela, da ni za vse tako vseeno :)

nic, jutri pa spet na pregled... upam,da ne bo prevec snezilo in bom nasla parking... to je tud misija... bo ze :)

za vse v bolnisnici drzim pesti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lep vecer vsem skupaj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:22:40   
dacy
helou tud od mene user posted image

Evo jaz sem po tortici sla se  do kolegice na kavo in na cvek, zdaj pa sedim doma pred TV-jem in malo prckam po netu ... noge drzim na blazini ker imam gleznje ze ko krompire user posted image

Vglavnem z temi nasimi mariborcankami je blo danes prav fajn cvekat ... sem se prav fajn sprostila in se cokoladno tortico sem papala user posted image njam njam user posted image ... sem pa pozabla na tiramisu tortico za domov user posted image , no bom jo pa drugic vzela , ce ne pozabim spet user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:26:00   
majas
dacy - zdaj veš da jo imajo user posted image  

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:30:21   
dacy
majas  ma ja ... morala bi pocakat da vse druge prej narocite , te bi slisala tebe in bi tud jaz narocila tiramisu tortico user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:35:38   
amelie
Danes je bil produktiven dan! Najprej sem šla dvignit napotnico za porod in sem dobila še za CTG napotnico. Pa še vedno ne vem, kaj naj s to napotnico počnem user posted image  Sem vas čist pozabla to vprašat v Pohorski.
V dm-u sem pustila premoženje, pa še vedno nimamo vsega ... Tiste blazinice z lanolinom sem iskala, pa jih nisem našla. A se to sploh dobi v dm-u? Hjoj, moram it pogledat zdaj sezname za kozmetiko za dojenčka in za mamo, da vidim, kaj mi še manjka.
V BC sva vzela tisti ringlšpil za na posteljico, je bil že namontiran, ko sem prišla iz tortice - me je končno moj malo presenetil in naredil nekaj sam od sebe user posted image  Pa otroku je kupil žogico - ga niti nisem poskusla ustavit, ker je danes prvič resno padel v ta baby shopping, ampak ko sem prišla domov, sem vidla, da sta žogico že psa posvojila user posted image  
Na torticah je bilo super, osebe s foruma so končno dobile svojo podobo user posted image  Zdaj mi je že malo žal, da sem se odločla za vročo čokolado, ker se mi že sline cedijo po torticah, tako da naslednjič ne bom ponovila te napake user posted image  Mojcas, tvoja mala pa je pravi cukrček user posted image  Res sem vesela, da smo se spoznale! Zdaj pa samo še upam, da boste v zvezi z mano sanjale malo bolj romantične sanje user posted image  user posted image  user posted image   

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:40:54   
dacy
amelie  jaz sem se morala za CTG narocit in isto kot za kontrole sem dobila datum in uro in pol sem pac sla tja z napotnico user posted image

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:45:19   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

majas  ma ja ... morala bi pocakat da vse druge prej narocite , te bi slisala tebe in bi tud jaz narocila tiramisu tortico user posted image


Hm... ja no... saj si videla da sem še jaz ostala skoraj brez nje user posted image malo mi jo je pustila.

Amelie - hvala. me je doma vprašala če bomo še šle na tortice. Je bila skoraj bol zagreta kot me potem user posted image

zdaj pa res grem na kavč - kdaj sem že rekla user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 20:47:20   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

amelie  jaz sem se morala za CTG narocit in isto kot za kontrole sem dobila datum in uro in pol sem pac sla tja z napotnico user posted image


pa se načakala tudi? Kdaj pa začnemo na ctg-je hodit. Ker jih jaz prvič nisem imela. so mi ga nardila prvič ko sem prišla z popadki v porodnišnico


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?