|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:50:47   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Torej tortica definitivno JA? No, čeprav meni danes bolj vroča čokolada diši user posted image  Midva sva sicer odpovedala Graz, bova pa šla najbrž popoldne, če bodo ceste okej. Zdaj grem v MB po napotnico za rodit, pol v DM-a in ob 14.00 sem pred Pohorsko. Še vedno velja, da se počakamo zunaj ali raje notri na toplem?


Meni je vseeno, lahk not lahk zunaj valda se s temi naüimi buüiji nebomo zgrešileuser posted image  

Katy a si ti slučajno rezervirala mizo? Pa če nisi bi jo, da bomo res mele plac da se nemo rable nekje stiskatuser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 10:53:40   
amelie
Jaz imam zelo velik prepoznavni znak, tako da me nobena ne more sfalit user posted image  

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:00:12   
ela24
Evo, konec moje masaže...Prav fajn je blouser posted image Čeprav noga me še vedno boli. A se je to še kateri drugi zgodlo, da jo je tako zelo krč, da jo je potem noga bolela?

Joj, tortice, take lušte mi delateuser posted image Bom probala prit. Jaz sm bolj iz smeri Slovenska Bistrica.
Saj avtocesta je menda veni? Ne vem kaj si naj obujemuser posted image Ko je sneg imam skoz malo strahu, da ne bi padla. One snežke za po sneguuser posted image user posted image user posted image

Veni verjetno ne bi blo fajn čakat v takem vremenuuser posted image Pa klop mora bit tolko umaknjena od mize, da lahko bušije spravimo mimouser posted image user posted image če se prav spominjam imajo tam separeje?user posted image

Upam, da mi bo uspelo! Zdaj ste mi dale malo motivacijeuser posted image

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:03:14   
katy83
evo, miza rezervirana. user posted image   Sem povedala, da pride okoli 7 nosečnic. user posted image


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:08:00   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

evo, miza rezervirana. user posted image   Sem povedala, da pride okoli 7 nosečnic. user posted image




super katy ti si prava asicauser posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:10:08   
Wannabemommy
Aja pa da samo omenim, sacher tortice so mojeuser posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:21:32   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Aja pa da samo omenim, sacher tortice so mojeuser posted image


Ni problema.. jaz imam raje kako drugo user posted image

Sem dala tamalo spat, da se naspančka in ne bo sitna. Pa da bo pridnaaaa. Joj mene... Saj jo bote malo zamotile da bo mami v miru tortico pojedla user posted image ve se boste malo navadile, kak bo izgledalo čez 3 leta user posted image hecam se. saj je pridna, le živa. Sploh če kam prideve bi rada vse pokazala kaj zna.


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 11:49:26   
NATAŠA35
madonca sem vam fouš, ker ne morem k vam na tortice user posted image user posted image , pa še lušte ste mi naredile, tako da moram nekaj sladkega pod nujno pojestuser posted image user posted image , pa lih dans, ko moram spet na tehnicouser posted image user posted image user posted image ...no bo pa vsaj pol kile več pokazalo, da ne bo rekla , da se premalo redim....

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:06:54   
babyloverka
hjoj jaz sem pa zdaj kar slabe volje, ker me je lubi klical in bo dlje delal. torej ne samo da ne grem na tortico tudi za avto ne greva gledat user posted image  madoniš da bi to prej vedla bi mami rekla da rabim avto. krucifiks pa moški user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:07:22   
tatly
meni ste tudi luste naredle sem si sla vroco cokolado delatuser posted image lepo se imejte pa ena naj poje kako tortico zame

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:32:46   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy
Punce jaz sem ponoči že sanjala tortice, kot pravi katy edina pozitivna stvar v tem grdem vremenu,....
Drug teden jaz nevem niti kak bo mam 17.3 pregled in če nebo vse ok- sprožijo porod, tak da bom skoz padla, neeeeeeeeeeeee


No pa gremo ... tud ce bomo samo 4 user posted image ... Jaz samo upam da nisem kuzna s tem mojim prehladom user posted image
wannabemommy torej velja kot sva dogovorjene ... preeden prides po mene me poklici in te pocakam na avtobusni postaji user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:49:47   
Venera

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

IZVIRNO SPOROČILO: Venera

Jaz tudi pridem, brez problema. Če sem v služboprišla, pridem tudi v Pohorsko!user posted image .
Če potrebuje katera prevoz na relaciji center - pohorska, jo lahko poberem, ko grem iz službe!
lp


Pa nama bo končno ratalo, ne, se dobit na kavici, oz torticiuser posted image


ja saj ne morem verjetuser posted image user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:51:47   
Venera

IZVIRNO SPOROČILO: Wannabemommy

Aja pa da samo omenim, sacher tortice so mojeuser posted image


Ni prioblema, jaz imam pohorsko rezino rezervirano!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:57:00   
nizy
ve , kar pojdite na tortice user posted image user posted image , jaz sem si pa palačinke z nutelo nardilauser posted image user posted image

(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 12:57:34   
katy83
nič, punce, pičim po Majas. Se vidimo čez 1 uro. user posted image


(odgovor članu Venera)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 13:09:57   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

nič, punce, pičim po Majas. Se vidimo čez 1 uro. user posted image




ok, se grem rihtat. pa tamalo zbudit, še lumpa vedno spančka. Komaj čakam...


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 13:10:51   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

ve , kar pojdite na tortice user posted image user posted image , jaz sem si pa palačinke z nutelo nardilauser posted image user posted image


Mmmm tudi to je super dobro. Dober tek user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 13:43:50   
Pikica_10
Pozdravljenje vse skupaj!
No moram povedat, da vas redno berem, je pa res da sem se komaj zdaj odločila, da še tudi kaj napišem user posted image ...sploh zdaj ko sem doma in imam več časa! Upam, da me boste sprejele medse. ;)
Punce, vse ki greste v Pohorsko, pojejte še kak košček tortice namesto mene. Sploh če bo katera izbrala malinino ;) No, ziher še boste kdaj šle, pa se vam takrat pridružim...čeprav takrat ne bomo več 2v1 ali pač? Jaz sem se ravnokar nabasala s čokoladnimi bonboni in imam pravo fešto v trebuhu...hehe...

Morem še povedat, da sma midve s pikico vredu...na zadnjem UZ je bila sicer v medenični legi, ampak še itak ima čas, da se obrne.

A je že bila katera na razgovoru za EA v MB? Jaz bom zdaj v kratkem poklicala in se naročila. Potem pa bomo vidli, če jo bom potrebovala... verjetno ja. user posted image

Jah nič, to bi bilo za prvo javljanje vse user posted image , pa naj slabo in mrzlo vreme ne vpliva preveč na vas...

Pa da se dodam še na seznamček

28.4.2010
  Pikica_10 (24) MB (1.user posted image ,1.user posted image )
user posted image     24.03.




(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 13:47:48   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: nizy

ve , kar pojdite na tortice user posted image user posted image , jaz sem si pa palačinke z nutelo nardilauser posted image user posted image


jaz pa čakam gobovo juho, za potem pa sem že pripravila pizzo user posted image

Pikica_10 dobrodošla med nami user posted image  seveda te bomo sprejele med nas. s katerega konca mb pa si?

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 13:58:49   
pupa*81
pikica_10 dobrodošla! user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 14:07:25   
NATAŠA35
pikica user posted image user posted image user posted image user posted image dobrodošla

me je zdaj sestra klicala, je včeraj preslišala, da imam pregled šele popoldan, pa se je tak ustrašla, če sem šla rodit...user posted image user posted image user posted image pa še sanjala me je, da sem šla, pa sem rekla, da sem še vedno 2v1user posted image user posted image user posted image user posted image

babnice pojejte malo tortic še namesto nasuser posted image user posted image user posted image , pa lepo se imejte...

mene spet grabi križ, pa trebuh, tako da nestrpno čakam pregled... grem na WC user posted image user posted image , mogoče me pa samo zvija....


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 14:29:02   
nincy29
pikica dobrodošla

nataša je še zmiri 2v1user posted image user posted image user posted image

kako pa kaj naša kepica??

uf pri nas takooo piha..kaj bo šele jutri ko so napovedane izredne razmereuser posted image user posted image .

joj mi lušte delate s temi torticamiuser posted image

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 14:58:25   
nejanejc
hejla...

nataša, drzim pesti za pregled, pa da bo vse ok, da ne bo treba obracanja...
pa vsem drugim tudi, upam, da s eotroci obrnejo z glavco naprej

chi-pita... mi tudi se nismo zbrali imena, pa pr naju se spola nevemo, mamo skoz daljsi seznam na obeh straneh, jaooo

jst sme pa iz laboratorija... neki ni glih vredu moja voda, ma bomo vidli jutri kaj rece moja dohtarca....

stajerke uzivajte na torticah!

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 15:07:48   
Pikica_10
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

Pikica_10 dobrodošla med nami user posted image  seveda te bomo sprejele med nas. s katerega konca mb pa si?


Hvala vsem! user posted image

V bistvu sem iz okolice MB...kakih 5 km iz centra! ;)

Aja pa še to...tiste ki ste že drugič nosečke... a ima katera izkušnje s Chiccovo prsno črpalko. Jaz sem jo vzela, ker je bila v Rutarju znižana na 20 eur...user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
9.3.2010 15:09:53   
nejanejc
pikica, dobrodošla :)



(odgovor članu Pikica_10)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?