|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 11:45:03   
katy83
pozdravček punce.

Na začetku bi vam rada povedala, da mi ni niti malo žal, da sem se vam pridružila. Zlate ste. Hvala vsem, ki ste mi napisale lepe želje. user posted image

Jaz se vredu počutim in očitno bom morala res počivati, le tako bo vse ok.

Nincy29 - saj mogoče si že kdaj pisala o tem, ampak kaj ti si že vso materinsko šolo dala skozi al kaj? kako to? No, sicer pa cool, nas boš lahko kaj vnaprej poučila.

Dacy - ja, saj vem približno kako to poteka, pa mislim, da se bo res dalo vse zmenit in dobit to napotnico. Moram pa počakat na ponedeljek, ker so zdaj itak prazniki, pa imam privat zdravnico, ki ne dela. Bomo že. Hvala za obrazložitev.

Amelie - ja, verjetno bi mi tudi tam na urgenci dali napotnico. Eh, na to pa sem pozabila. Tak je to, ko takrat ne razmišljaš o tem. meni je včeraj šlo samo po glavi, da bi bilo vse vredu, da bi bilo vse vredu....user posted image

Levinjica - u hčerka je že 9 let stara. Fajn. Potem pa verjamem, da se že zelo veseli sestrce. Boš pa imela že malo pomoči. user posted image

Aprilčica10 - ja, nisi edina s to zmedenostjo. user posted image  Tudi meni se dogaja, da dam cote v stroj, pa prašek, pa grem, potem pa se čudim kako to, da še ni opralo cot. Ja, če bi še kakšen gumb stisnila, bi še šlo, ne? Pa da sploh ne govorim, kolikokrat se mi je že zgodilo, da sem parkirala avto, pa sem že šla vstran, potem pa sem prišla nazaj preverit, če sem radio vgasnila, pa avto zaklenla. user posted image

Memole - tvojemu postu sem se tud smejala. Ja, res bi bilo dobro, da bi januarja dobili par napotnic različnih, pa jih kar zraven potem nosimo, če jih slučajno rabimo. No, upam in vsem vam želim, da jih ne boste/ne bomo rable nič. Razen tiste za v porodnišnico. user posted image


tako punce, zdaj pa še k praznikom. Meni osebno so ti prazniki lepi in bi rada tudi otroke vzgajala v tem vzdušju. Res pa je, da mi iz leta v leto manj pomenijo, ker je že vse tak na silo, da je joj. Fajn je, da se zbere družina, kaj rečemo, ampak ta darila, pa kaos okoli tega, to pa me kar duši. no, pa da ne pokvarim vzdušja:

user posted image
Vsem vam želim lepe božične praznike v krogu vam najdražjih. Naj bodo prazniki pravljični, mirni, predvsem pa polni radosti. Pa dajte poleg daril vsem, ki si to zaslužijo povedat, da jih imate rade in, da ste srečne ker jih imate.
user posted image


se pišemo kaj, lp, Katy

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 11:53:26   
Anonimen
Katy83: si me nasmejala s tem pralnim strojemuser posted image , sem se pa spomnila, kaj sedaj delam, pa sem vam pozabila povedat, si me ti spomnila: grem sama z avto v trgovino, nakupim kar moram, potem pa grem nazaj v avto in se vsedem na sovoznikov sedež - kreten babji!! Potem pa gledam kdo vse me je videl hahahahuser posted image user posted image

Nincy29: super za materinsko šolo, jaz imam nekje v februarju še drugi del (zdaj sem imela prvega)user posted image Mene tako motijo te dlačice, da bom znorela! Še malo pa imamo MFuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 11:56:23   
tropical
Končno s pregleda, moje slutnje so resnične. user posted image Ampak za seznam bom dala kar user posted image , Za krče in otrdevanje trebuha je krivo to da se mi hitro širi maternica. Dala mi je Buscopan tablete.
Moj user posted image je rekla da je velik, težak 670 g. Ni čudno da imam tak buši ogromen. Pridelala sem 3 kg. Rekla je da se moram od zdaj naprej pazit. Ne zaradi mene ampak za oročka tud.
Enkrat na teden moram imeti sadni dan. Meni je najljubši. Ne znam vam povedati da sem zelo vesela. Še posebno zato, ker vem kaj imam pod srčkom.
user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 11:59:40   
Anonimen
Tropical: ČESTITKE!!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 12:06:11   
gilda77
Pozdravljene user posted image !


Nicny29
jaz nisem nikoli posebej prala perila pa je bilo vedno vse vredu.Sem pa pri vsakem pranju pranju dodala napisan in uporabljala praške,kjer so narisani otroci torej za občutljivo kožo.Tako,da mislim,da ni panike.user posted image

Vidim,da vas je kar nekaj nosečk "kosmatih" po trebuhu,no tudi mene je to doletelo,vendar,kar je najbolj žalostno je to,da so se mi začele pojavljati dlake na bradi-katastrofa.Če gre tako naprej do aprila bom res ko medouser posted image .

Ne spomnem se kdo je pisal,da ima probleme s suho kožo,vglavnem jaz se tuširam z oljem za tuširanje od eucerin in z losjon za telo tudi od eucerina,tisti,ki ima notri 10% eureo.Full mi pomaga od kar to uporabljam se  nisem niti enkrat še popraskala.user posted image

Zdaj pa vas pozdravljam,ker grem pripravljat kosilo za mojega malega.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 12:08:42   
pupa*81
Tropical super! user posted image

aprilčica10 ta z avtom je pa dobra no user posted image sm se skor polulala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 12:41:20   
Getreal
Dobro jutro lepotičke user posted image !! Kako kaj? Uživate že kaj praznike? user posted image

Aglaia ja naslednjič zagotovo pridem, da se malo posladkam in poklepetam user posted image Ja imaš prav ta naš "oči športnik" bo prišel še prav user posted image user posted image user posted image jz sem se že naročila k njemu po porodu da me bo shujšal hihihi user posted image samo je reku da sem premalo vztrajna, nedisciplinirana in da prehitro zgubim zanimanje in voljo..jah kaj čmo..umetnica pač user posted image

ela24 čestitke za tako uspešen pregled! user posted image user posted image user posted image držim pesti da boš lahko kr doma in bo vse ok!

cojka
čestitke za user posted image user posted image luškano ime sta izbrala user posted image drugače pa ta tvoja ravnateljica je čist adijo..user posted image jz bi jo kar kam poslala s takimi izjavami..

katy83
ojoj upam da si zej ok in da je boljše..ti kar počivaj user posted image user posted image user posted image

pozdravčke tudi vsem ostalimuser posted image , zej grem pa še malo za faks delat..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 13:15:10   
Di_Di
Najprej tropical user posted image čestitke za dobro opravljen pregled in da so se tvoje slutne uresničile. Me veseli da je vse ok, upam, da te tudi krčeki čim prej minejo. user posted image

Vsem souser posted image   želim lepe Božične praznike v krogu vaših najdražjih. Mejte se radi ...


          user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 13:33:44   
nincy29
katy šla sem že zdaj ker januarja ne utegnem ker se selim.potem je že februar in nikoli neveš kaj pride vmes in prej ko se rešim prej sem fertik no..

tropical čestitam za super opravljen pregled..kolk časa si not bla??da približno vem že k imamo enako gin.

gilda hvala za odgovor!


(odgovor članu Di_Di)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 13:40:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 360
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 13:57:10   
neka_noč
Živjo user posted image ,

moram povedati, da sem danes doživela šok. V tor. na pregledu, mi je moja g dala datum za UZ, ki sem ga imela danes, da bi videli spol..  Z user posted image je vse ok.  Pridno rastemo.
Ves čas sem imela občutek, da imamo punčko, a danes smo videli pištolco. Bila sem tako šokirana, da nikakor nisem mogla priti k sebi. Moja g pa je tudi navijala za punčko in ko je na ekranu videla pištolco, je naredila tak izraz na obrazu, zraven pa rekla, da bo sestra povedala kaj je, ker se tako zelo vidi, da tudi ona sigurno takoj vidi kaj je.... in sem rekla, da ni treba nič reči, ker že vidim po njenem izrazu na obrazu kaj je - fant. Pa je le žalostno prikimala.
G je v prvi nosečnosti navijala za fanta, sedaj za punčko - da bi imeli parček, ter želela, da naredim sterilizacijo. Sedaj pa me bo (vsaj mislim, ker je tako nakazovala) želela prepričati za še enega otroka, ter, seveda, da se ne steriliziram. user posted image

Skratka, šele sedaj nekoliko prihajam k sebi.... Občutek me je prevaral (prvič v življenju!), pa tudi po kitajskem horoskopu je pokazalo na punčko user posted image .. Le tašča je imela prav. Vsi ostali smo mislili, da bo punčka. Vedno sem se videla s parčkom in kar ne dojemam da bom imela dva hlačmana. Ni kaj.
Zdaj bom šla pripravljat oblekice za user posted image - da se malo povežem s svojim fantom.

Aja, moj user posted image   je bil ful vesel - sem kar debelo pogledala, pa je rekel, da bi za punčko tudi tako veselo vpil. user posted image

Zdaj naju čaka težka naloga glede izbire imena, ker do sedaj mi je bilo res vseeno kakšno ime bi imela za fantka - četudi bi rekel moj user posted image Frančišek - ker sem "vedela" da imamo punčko! Kakšna zmota! user posted image

Drugače pa, toliko je novih, načvekanih strani, da nisem uspela prebrati vse za nazaj.. user posted image

Naj povem le to, da mi je bilo zelo všeč na srečanju v Zvezdi! Ja, in fino bo ponoviti! Me veseli, da smo se videle v živo!

Cojka user posted image za user posted image   ! 
Morda si že, ne vem, dala sliko s srečanja "gor"? Bi te pa prosila, ali bi bilo možno, da bi mi na mail poslala slike z obeh srečanj? Ti ne bi bilo pretežko? Bi ti poslala na ZS moj mail.

Vsem želim lep božič!

Za seznam, Tropical - hvala;  naslednji pregled 19.01.2010, ter user posted image   !

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 361
   [Brisano sporočilo]
24.12.2009 14:03:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu neka_noč)
  Neposredna povezava do sporočila: 362
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 15:04:46   
tropical
nincy jaz sem bila not 20 min pri g. na pogovoru + uz pregled mela sem še vaginalnega.

neka_noč čestitke za user posted image

cojka čestitke tudi tebi za user posted image

user posted image

Vesele Božične praznike aprilčice!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 363
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 15:07:48   
Tesh
Hej lepotičke z bušiji,

da se na hitro javim in vam zaželim en lep večer, verjetno bo večina s svojimi domačimi oziroma najbljižjimi. Letos je za vse nas poseben Božič in najlepše se nam je že uresničilo.

Sem vesela za vse, ki ste po dolgem času spet videle svoje user posted image in jim pomahale.

Cojka in neka noč - madonca, a kar vse bomo imele fantičke, hehe. Super user posted image

Moj trebušček je v zdanjih parih dneh postal trebuh, tako da se že vidim kakšna bom na koncu, hehe, čist neokretna. Me moj že zdaj za hec kliče nosorogec. Hihi.

Aglaia, super za stanovanjček, zdaj pa lepo opremit z dušo, pa bo. V to sploh ne dvomim. če nekaj delaš z ljubeznijo, se vse da.

Lepo se imejte danes, lupčki za vaše user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 364
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 15:10:54   
Tesh
Aja cojka,
lepe slikce, tolk sta luštna in neskončno srečna.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tesh)
Neposredna povezava do sporočila: 365
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 15:16:32   
Anonimen
Zivjo punce.

Cist na hitro vas pozdravim, ker imava se vsa darila za zaviti, potem greva pa najprej na vecerjo k njegovim, potem pa ob 10 se k mojim. Haha, kot v filmu midva ziviva user posted image
Smo se sicer mi tudi tako zmenili, kot pri Cojki, vsako leto k enim na vecerjo in k enim na kosilo, ampak jaz skoz nekaj zmutim, da gremo potem k obojim. Njegova mama se sicer trudi, ampak ne kuha tako dobro, moj ocim pa za znoreti dobro!!! Bom pri njih cist malo jedla, da bom potem pri nas pretiravala. Pujsa sem, vem. Pa kaj user posted image

Cojka, bravo bravo za fanticka! In za materinski cut. Moj bog, punce, jaz ne vem kdaj bom jaz kaj od tega dobila. Nic ne cutim brc na ven, nimam nobenega filinga kaj bi ta otrok bil po spolu, nimam nobenih preferenc za hrano, do sopinga za otroka mi tudi se ni. Grozna (bodoca) mati sem user posted image user posted image
A bos se meni poslala kontakt od tvojega bratranca prosim? No, ti bom po praznikih tezila s tem, ni zdaj nic nujnega.

Neka noc, kako pa zdaj kar pistolca?!? Matervola, ce se nama to zgodi, se mi bo res utrgalo. Pa ne, da mi ne bi bili fantki vsec, ampak cist sem se napalila na puncko. Tako kot Getreal user posted image No, bo imel Luka druzbo, vidva pa mir. Pa ne pusti se ginekologinji pregovarjat. To je med vama z mozekom, ce bosta se probala imeti puncko al ne. Drugace pa imas zdaj ze vsaj izkusnje s fantki pa ti bo lazje. Ce bomo mi imeli puncko, ti jo bom pa z veseljem kdaj pripeljala na obisk pa bos svojo zeljo po punciki malo izzivela. Jaz bom pa fantka prisla gledat. A ime ze imata?

Nic, grem pocasi. Lepo se imejte in vsem vam zelim lepe praznike!! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 366
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 17:32:47   
izgubljena_ovcka

IZVIRNO SPOROČILO: cojka

dacy - škoda. Amak maximalno uživaj v MB, se bomo že po novem letu kaj dobile. Midve sva na bolniški, izgubljena_ovčka pa tudi mislim, da je bolj fleksibilna.




Si me nasmejala, cojka, fleksibilna že dolgo nisem več ker hodim naokrog kot en hlod! user posted image Malo šale. user posted image

Joj, jaz za nedeljo še ne morem sto posto obljubit, moram taščo vprašat, če ima čas tamalega malo pomerkat, moj ima namreč delo. Sporočim takoj ko bom kaj izvedela, ok?

Sicer pa upam, da lepo praznujete in seveda lep Božič vsem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 367
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 17:42:59   
memole
Ejla!

Kako ste?
Kaj kej počnete?

Mi pripravljamo teren za postavit jelko!

Jaz sem delala do 16h!

Vreme imamo spet deževno!user posted image user posted image

Vsem čestitke za uspešne preglede in za spol!

Vam pa želim lepe praznike!
http://www.ani3.dk/jul02/jul880/CAKHEVG9.gif


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 368
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 18:36:02   
nincy29
Pupike jaz se za par dni poslavljam..

VESEL BOŽIČ VSEM!!

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 369
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 20:07:54   
dacy
Vesel bozic tudi od mene ... Zelim vam cim lepse praznike...

_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 370
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
24.12.2009 21:54:04   
BELA BUČA
Topel in prijeten božič, v novem letu pa vam želim, da bi živele svoje sanje.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 371
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 9:28:57   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image

Se javljam samo toliko, da vam povem, da je moja čarovniška stara mama rekla, da je 100% user posted image . Me res zanima, če je uganila. In seveda sem ji potem rekla: ˝Ja ne, noooo.˝ Pa me je pogledala in mi kar malo zabrusila: ˝Ja, fantka maš, pa če ti je to všeč, al pa ne. Tko je.˝ No, jaz sem skoraj jokala, ampak bo že. Sem se že umirila in po eni strani sprijaznila. Potem sem že jokala, ker sem prej jokala, ker vem, da bom imela tudi user posted image najraje na svetu in se mi je zdelo, kot, da sem ga malo izdala. V glavnem, take komedije, da crkneš.

Pridne boditeuser posted image

(odgovor članu BELA BUČA)
  Neposredna povezava do sporočila: 372
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 11:45:20   
Getreal
Vesel Božič punce!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 373
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 11:58:08   
Wannabemommy
Dobro jutro souser posted image

Prihaja božični čas.

Čas, ki budi tisto najlepše v nas.
Čas, ko si bomo ukradli trenutek le zase in za svoje drage.

Izkoristite proste praznične dni.
Ponovno najdite svoj »jaz« in se napolnite s pozitivno energijo ter notranjo harmonijo.

V čarobnem trenutku »novega rojstva«  izrecite opravičilo za vse slabo,
hvaležnost za vse dobro ter upanje na vse lepo!

Želim vam vesel in lep ,ter miren božič v krogu vaših najbližjih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 374
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
25.12.2009 14:19:09   
Marjana Simonič
Pozdravljene user posted image  !
Evo končno sem vas prebrala mi je nakaj internet crkniluser posted image  , zdaj pa sem pri tašči na linijiuser posted image . Komaj sem vas uspela prebrat za nazaj- grozne čveke ste res user posted image  Lepo,lepo !!!!
No v glavnem tistim , ki ste bolne želim res hitro okrevanjeuser posted image user posted image . Tudi meni so se začeli pojavljat hemeroidi - grozauser posted image
user posted image  vsem za preglede in ultrazvoke pa za stanovanja in vse ostalo.Čestitke tudi vsem za ugotovitve spolov user posted image  ali user posted image  - mislim, da bo več user posted image  kot user posted image , kaj čemo . Naši user posted image  so naredili kaj so in me nad tem nimamo vpliva , kaj čemo , moramo se sprijaznit, če hočemo ali pa ne user posted image  saj bo - lahko pa še vse gremo 1X v RIM user posted image - brez mene user posted image
Lepo preživite praznike,uživajte in se veselite , ker drugo leto taki čas bomo v večjem številu in ne bomo božale bušijev ampak naše user posted image   user posted image . Mejte se in se tipkamo !!!user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  13 14 [15] 16 17   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




plenice
Evica22

katere plenice uporabljate?

pampers (nemške) (35%)

pampers (avstrijske) (7%)

hoferjeve, lidlove (11%)

müllerjeve (27%)

DMove (10%)

ostalo (10%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!