|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:24:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Joj, jaz sploh še ne vem, kaj moram vzet v porodnišnico. Še to ne vem, v kaj bom spakirala stvari user posted image  A v nahrbtnik, potovalko, merkator vrečko .. user posted image  



user posted image user posted image Pri meni je istouser posted image Zdaj sem se odločila kar za tisto torbo, ki gre na voziček. če bom pa vse noter stlačila vam pa potem javimuser posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:29:31   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

Majas, a si to šla v MB bolnico kri dat? Meni je bilo tako mučno tam, se mi zdi, da je blo 100 ljudi tam in nobenega zraka, meni pa slabo od cukra user posted image  Takrat sem prisegla, da ne bom nobene sladkarije nikoli več pojedla. Evo, pa ravnokar marmorni kolač bašem user posted image  Kdaj pa izveš rezultate?



Amelie bila sem v Slov. Bistrici, ker imam tam tudi ginekologinjo. Počutila pa sem se isto kot ti!!! Grozno no... malo sem morala ven na zrak. Izvide pa bom verjetno videla ko grem 17.3 na pregled k G., če pa bi bilo kaj narobe pa te verjetno prej pokličejo ne user posted image

samo veš kaj... ta marmorni kolač je ziher boljši kot tista cukrana voda user posted image


< Sporočilo je popravil majas -- 4.3.2010 20:30:25 >


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:31:53   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Joj, jaz sploh še ne vem, kaj moram vzet v porodnišnico. Še to ne vem, v kaj bom spakirala stvari user posted image  A v nahrbtnik, potovalko, merkator vrečko .. user posted image  



user posted image user posted image Pri meni je istouser posted image Zdaj sem se odločila kar za tisto torbo, ki gre na voziček. če bom pa vse noter stlačila vam pa potem javimuser posted image



jaz bom verjetno kar ono špar Eko vrečko vzela zraven user posted image

Ne v eno malo potovalkico user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:32:39   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

amelie a ti tud prides v pohorsko kavarno na tortico ? user posted image



na dve user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:36:10   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: majas

Amelie bila sem v Slov. Bistrici, ker imam tam tudi ginekologinjo. Počutila pa sem se isto kot ti!!! Grozno no... malo sem morala ven na zrak. Izvide pa bom verjetno videla ko grem 17.3 na pregled k G., če pa bi bilo kaj narobe pa te verjetno prej pokličejo ne user posted image

samo veš kaj... ta marmorni kolač je ziher boljši kot tista cukrana voda user posted image



mmm, je bil dober, ja user posted image  

ja, najbrž bodo poslali ginekologinji izvide, pa te bo potem ona poklicala ali pa tudi ne, če bodo vrednosti v mejah normale.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:48:59   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: majas

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

IZVIRNO SPOROČILO: amelie
Joj, jaz sploh še ne vem, kaj moram vzet v porodnišnico. Še to ne vem, v kaj bom spakirala stvari user posted image  A v nahrbtnik, potovalko, merkator vrečko .. user posted image  



user posted image user posted image Pri meni je istouser posted image Zdaj sem se odločila kar za tisto torbo, ki gre na voziček. če bom pa vse noter stlačila vam pa potem javimuser posted image



jaz bom verjetno kar ono špar Eko vrečko vzela zraven user posted image

Ne v eno malo potovalkico user posted image



jaz bom menda mela oni tamali kufer ampak res mali, bom pa noter probala dat čimveč kar rabim, ker kolikor vidim mojega lubija zadnje dni zna bit kar raztresen in zeeelooo pozabljiv. se zna zgodit da bi kaj pomembnega doma pozabil, jaz pa iz bolnice ne morem glih v copatih in pižami, ne? user posted image  ziher je ziher

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:51:05   
majas
Ja jaz tudi mislim da je glede izvidov tak.

Torej se vidimo v torek v pohorski.. ja jaz bi tudi najraje 2 tortici user posted image

Samo jaz moram okoli 14.30 po otroka v vrtec. Kaj bo imela katera še zraven otrokecca, al ste vse prvič nosečke user posted image ?


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:52:03   
tropical
Od zjutraj sem ste se pa full načvekale, pa kregale, ampak sedaj ne bom brala za nazaj ker nimam časa. Bom pa jutri zjutraj nadoknadila,  ker me zanima za kaj segre, zakaj je nastala štala tu. user posted image user posted image user posted image
Upam ko pridem kasneje gor da ne bo spisanih nazaj 5 strani.
Joj punce grozne ste, ma prave user posted image user posted image user posted image user posted image face.


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 20:55:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:55:59   
babyloverka
eh bejbe grem v pižamo pa lubija počakat, da se še malo pomenima. avto kupujema pa je revež čisto iz sebe pa vse mu gre narobe, še dobro da sem jaz trdno na tleh, ker drugače bi bila kriza user posted image

predvsem prijeten spanec vam želim user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:56:04   
moci
meni so tudi šele pred kratkim odkrili sladkorno. da bi morala še dnevnik pisat? uf, že tako imam ful dela s temi kombinacijamiuser posted image

torbo sem jaz pripravila, manjka samo moževo potrdilo in plačana pristotnost. pa pribor za odvzem popkvničine krvi bova šla najbrž takrat iskat. si ne predstavljam, kako bo to.

sicer imam pa jaz še kar nekaj opravkov preden grem rodit. user posted image



(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:00:23   
majas
Tudi jaz grem počasi v pidžamo in ležeči položaj, pred tv user posted image ta položaj zdaj najbolj paše.

Lepo spite...jutri bo lepši  dan... user posted image

Nočko***


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:06:08   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

eh bejbe grem v pižamo pa lubija počakat, da se še malo pomenima. avto kupujema pa je revež čisto iz sebe pa vse mu gre narobe, še dobro da sem jaz trdno na tleh, ker drugače bi bila kriza user posted image



ha ha ha - ful znano ... user posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:08:13   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: moci

torbo sem jaz pripravila, manjka samo moževo potrdilo in plačana pristotnost.



kje se pa to prisotnost plača? jao, jaz to nič ne vem user posted image  čeprav sploh ne vem, če bi metala denar stran, ker imam mojega na sumu, da bo prvič v nezavest padel že ko mi bo voda odtekla user posted image

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 21:08:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:08:55   
dacy
majas jaz sem prvic nosecka, bom pa tud imela otroka s sabo ampak zamaskiranega user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cojka
dacy - a si probala Fidimag+C od Fidimeda. Meni je ta ful boljši od Magnesola.
Ti ne boš mobilna, jaz pa pizdim vsak dan, ker nimam vinjete na cliotu in se moram vozit ko ena budala. kupujeva avto, tega bova pa prodala in zato nimam vinjete in moram ti rečt, da je obupno.


cojka meni pa je v bistvu cist brezveze z avtom v MB it , ker potem ko bom rodila pa bo itak moj prisel  po naju z otrokom in ce bo se moj avto tam pol se boma pa vsak za sebe nazaj vozila, pa sem rekla boljse da avto pustim na gorenjskem in pride moja sestra po mene in bom pac malo potrpela brez avta tam ... drugace pa mam eno kolegico katero lahko poklicem kdaj se mi sprdne pa bo takoj prisla in pomagala okrog prevoza ce je treba user posted image ... No, mam ve takih ampak ta se je extra javla da bo dezurala s prevozi ce bo treba ... pa moja sestra seveda user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:11:56   
krtkova
Glede na to, da rade berete Ljubljančanke, sem si tudi jaz pristna Ljubljančka (ponosna ljubljanska mestna srajca) dovolila prebrati aprilčice.

Hm hm hm...Aglaia je zakon, Neka noč tudi, Pupa isto, Živa, sploh, Cojka itak..... predvsem so pa to punce s hudo zdravim smislom za humor, z nasmehom, sproščenostjo in pikrimi besedami.

A da jih razumeš ......... ups, pardon.......da NAS razumeš, je potrebno poleg podobnega smisla za humor imeti tudi malce več inteligence. Malce več sonca v življenju. Malce več smoga. Malce več trgovskih centrov. Malce več potovanj po svetu. In malce večje ulice.

In tukaj na vašem forumu sem našla 2, ki imata s tem očitno problem.

Zakaj se vtikam??? Ker imam te naše ljubljanske babnce (pa naj bodo delno al pa v celoti naše) ZELO rada in me razkurijo mali piščančki, ki še kokodakat ne znajo pravilno, a že znajo stavke obračati v žaljivke. In naših srak se ne žali!!!!!!

Bom zmešala še jaz drek?? Če sem ga, potem nehite srat in ga bo manj po tleh!!

Bo pa kmalu pomlad, sonce in toplejši zrak. Morda takrat zgine tudi zagrenjenost.

Pa srečno pri pluvanju po meni......who cares!

_____________________________

Vse skrbi so zdaj odveč,
Ema z nama si,
ne boj se nič več.

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   [Brisano sporočilo]
4.3.2010 21:15:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:29:00   
Anonimen
Jaz grem tudi v horizontalo, imam jutri zjutraj še pregled. Sem si pa pred pol ure privoščila 2 pomaranči, pa očitno to moji kislini ni preveč všečuser posted image

Lepe sanjeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:34:14   
neka_noč
Za nazaj moram pokomentirati. Bom samo 1x  :

Kepica, Amelie v kolikor smatrata, da sem vaju užalila/prizadela... se vama globoko opravičujem... poimensko nisem omenjala, a če se tako počutita - ok. Sorry.

Sicer moje mnenje/razmišljanje... je moja, kakor tudi od vsakega, ustavna pravica. Kaj si kdo ob tem misli mi je prav malo mar. Namreč, mar mi je za tiste ljudi, kateri so mi blizu, ki se poznamo in tudi vedo kakšna sem v resnici, kako reagiram... na kakšen način kaj in komu povem....

V kolikor je kdo občutljiv na neke izjave... razumem... tudi sama sem bila nekajkrat tu na forumu, pa nisem vzela osebno, niti se nisem konfrutirala. Tudi tokrat se ne bom. Bom/sem povedala le svoje in baš me boli, če sta vedve vzele osebno. Nikomur ne rabim polagati računov.
V kolikor mi aprilčice sploh ne bi odgovarjale, se tudi nič ne bi javljala... Kar nekaj aprilčic je, ki so mi všeč po svojih izjavah,...

Če sta me pa že vedve toliko vlačili tukaj.... bom še jaz vama povedala.... svet se ne vrti samo okoli vaju, ni se zgodilo samo tebi vse hudo Kepica.. , tudi vsevednica nisi.... lahko izraziš svoje mnenje. Bi bilo pa "bolj higienično" če ne na vsiljiv način. In dovolj bi bilo 1x  .
Kar me moti zdaj je to, da kar veš kaj sem mislila, kako sem mislila, o kom sem mislila.... user posted image   ti vse veš. Vse o meni in mojih občutjih - pa me sploh ne poznaš .   user posted image
Človek se potemtakem vpraša  morda pa nisi krava ali neka druga žival... (pa brez zamera - ne vem več katere živali ste omenjali... zase vem), morda si čarovnica/vseznalka/jasnovidka.
Sicer ne vem ali že imaš kakšnega otroka - bi morala na seznam pogledat....
Očitno imaš veliko časa, priporočam branje knjige , npr: Rachel Harris: OTROCI SO PODOBA SVOJIH STARŠEV  ; te bo razsvetlila kakšen starš boš/si. Veš, knjige neosebno povedo direktno v obraz.... morda ne boš vzela osebno - ne bo nobenega krivca user posted image
Ko pogledam svojega otroka sem ponosna na svojo in partnerjevo vzgojo (ne vzgajava idealno, ker je nemogoče, pa tudi ni najin namen... a otrok ima .... preberi knjjigo...)

Amelie kot si napisala Aglai-ji , priporočam tudi tebi - brigaj se le in samo zase.... si enkrat že pri lj. nosečkah napisala/omenila, da nisi prišla iskat novih prijateljic, da te baš boli... Si bila cela užaljena veličina. Očitno si prišla delat zdrahe na forum. Prej sta bili na tapeti Cojka in Nax, zdaj sem jaz. Who s next?
Ne vem kaj se sploh neki vsajaš na forumu in zdrahe delaš. Kot da je to tvoje življenjsko poslanstvo...  Sem se že spraševala če si imela kot otrok premalo pozornosti user posted image Kakšna psihološka bukla bi bila ok.. Oprosti, spet žalimuser posted image Ni bil moj namen - glasno razmišljanje samo. Ne razumem te. Žal.

Torej, to je moje mnenje o vsej VELIKI zadevi. Povedala oz. napisala sem. Zame je zadeva končana/zaključena. Bojna sekira zakopana. Če misli še katera drek mešat - ji lahko pošljem kako veliko kuhalnico - mešaj pri sebi, ne tukaj.
Še glede ljubljanskega klana nosečk .... hallooo? Le kdo si je zmislil, da se imamo za kaj več user posted image   Vse smo na in v istem. Noseče pač. S takšnimi in drugačnimi hormonskimi nihanji. Je pa res, da se ene bolj poznamo kot druge,... bolj in več hecamo,... na tak in drugačen način. Ja, pa interne fore so tudi. So what?

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:35:48   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: krtkova
A da jih razumeš ......... ups, pardon.......da NAS razumeš, je potrebno poleg podobnega smisla za humor imeti tudi malce več inteligence. Malce več sonca v življenju. Malce več smoga. Malce več trgovskih centrov. Malce več potovanj po svetu. In malce večje ulice.


No, človek bi se naj na potovanjih naučil tudi odprtosti za vse, kar je drugačno ... V tem je ravno čar spoznavanja sveta.
Drugače pa za dobro počutje in vzdušje ni pomembno, da so vsi ljudje nadpovprečno inteligentni, niti ni pomembno, da so si med seboj blazno podobni v interesih. Pomembno je le medsebojno spoštovanje, dopuščanje drugim, da so, kar so. Od drugačnih se lahko veliko naučiš, pa čeprav prihajajo iz zabačenega mesteca pod Pohorjem in se jim trgovski centri upirajo.
Meni se zdi prav fajn, da ste se našle punce, ki se tako dobro zastopite med seboj. Pa kaj potem, če vas druge ne zastopijo? To za vas ničesar ne spremeni. Vse pa ne bomo nikoli po vašem okusu in najlažje bo, če se s tem sprijaznite.

(odgovor članu krtkova)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:41:58   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: cojka

Ej, vse imate že torbe pripravljene. Jaz še vem ne, kaj naj notr dam. Jaz se res obnašam ko en slon. Mislim, da bom kar dve leti nosila mojga pikcauser posted image user posted image in kar ne dojamem, da bo čez dober mesec in pol že pri meni v naročju. Se zelo veselim, ampak priznam - še nisem dojela

Lahko noč vsem, ki se že odpravljate spat. Jaz sem zdajle šele v pogon prešaltala. Imam namen še malo fato špilat.


Sem ravno danes Zivo spraševala kaj moram imeti s seboj za v porodnišnico. Sva na istem. user posted image

Aja, pa da povem... moj user posted image   je bil tako zmeden, ko sem šla rodit prvič, da je, ko sem ga poslala po ruzak v avto (tik pred Cs), vse ven zmetal. Le fotoaparat in gsm je bil notri... in ko sem se naslednji dan zbudila na intenzivni , ter želela umiti zobe.... sem to ugotovila. Si predstavljaš? Sploh ne vem kaj mu je bilo - vem da je bil živčen, a vseeno. On tudi še danes ne ve zakaj je to naredil. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:42:33   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: moci

torbo sem jaz pripravila, manjka samo moževo potrdilo in plačana pristotnost.



kje se pa to prisotnost plača? jao, jaz to nič ne vem user posted image  čeprav sploh ne vem, če bi metala denar stran, ker imam mojega na sumu, da bo prvič v nezavest padel že ko mi bo voda odtekla user posted image

pred tremi leti in pol se je na blagajni v babiški šoli, tam sem dvignila potrdilo, da je obiskoval šolo za starše in plačala prisotnost.
menda je še enakouser posted image

sicer mi je pa znanka razlagala, da njen ni imel ničesar, pa niso niti vprašali.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:45:15   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: neka_noč

Amelie kot si napisala Aglai-ji , priporočam tudi tebi - brigaj se le in samo zase.... si enkrat že pri lj. nosečkah napisala/omenila, da nisi prišla iskat novih prijateljic, da te baš boli... Si bila cela užaljena veličina. Očitno si prišla delat zdrahe na forum. Prej sta bili na tapeti Cojka in Nax, zdaj sem jaz. Who s next?
Ne vem kaj se sploh neki vsajaš na forumu in zdrahe delaš. Kot da je to tvoje življenjsko poslanstvo...  Sem se že spraševala če si imela kot otrok premalo pozornosti user posted image Kakšna psihološka bukla bi bila ok.. Oprosti, spet žalimuser posted image Ni bil moj namen - glasno razmišljanje samo. Ne razumem te. Žal.



Nisem te niti omenila ... Glej, to je že šlo ful predaleč. Če se še kateri zdi, da delam zdrahe, se lahko takoj odstranim.  


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 21:46:32   
moci
punce, ste ve že vse dobile odločbe?
jaz naslednji teden nastopim porodniško, pa še nisem nič dobila.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?