|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:42:20   
katy83
aaaaaaaaaaaaaa, punce, dajte, no. Kaj je zdaj spet to? user posted image

če bi rade do 200.strani prišle, se dajmo kaj druga menit. user posted image

Ker dokaj redno berem Ljubljančanke, moram malo na njihovo stran stopit. Pa ne okol govort, ker sem čistokrvna Mariborčanka, pa še bivša Viola, tak da...user posted image
One se res full poznajo med seboj in se full zezajo. Včasih tudi na krut način, ampak take so. user posted image

Sicer pa Aglaia, če si res kombinacija Prekmurke in Prlečke, ajajajajaj. user posted image   Te so najhujše. user posted image   Aja, pa pridi še nas večkrat kaj pogledat. ja, pa pridna študentka sem, ja. user posted image

Glede Kepice pa naj rečem le to, da res da punce nekaj full ne poznam, ampak to kar sem uspela spoznat, je punca čisto ok. user posted image Da pa razmišlja tako kot razmišlja, pa so na žalost krive njene izkušnje do sedaj. Verjamem, da nobenemu noče nič slabega, le malo bolj previdna je glede marsičesa.

Na koncu vem, da bomo vse mamice lepih otročičkov. user posted image Naša mnenja pa bodo vedno itak malo drugačna. Pa morda se bomo še kdaj malo spričkale. Pa kaj. Ljudje smo različni. user posted image

Tak pa sem pristavila svoj piskrček. Nisem mogla, da ne bi. user posted image   kaka smotka sem.

Lepo mi bodite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:46:22   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

katy stvar je taka ... mene bo nekdo moral po vsej verjetnosti prit iskat za v pohorsko kavarno, ker pridem v nedeljo v MB in ne bom vzela svojega avta , bo avto ostal na gorenjskem , tak da ne bom mobilna user posted image

Komentirat se mi pa prav ne da ker ste se spet spustile v debate katerih meni ni treba ... Grem raje na kavo user posted image



Dacy, ti samo reči, jaz pridem po tebe kam češ. user posted image  Je moj očim taxist, pa so njegovi geni malo po luftu do mene prišli. user posted image  tak da tvoj prevoz je urejen. user posted image

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:46:37   
Bobek75
PUNCE, DOVOLJ KREGANJA.user posted image

HITRO VSE VADIT DIHANJE user posted image - MALO GLOBOKO, PA PO PASJE, PA SPET GLOBOKO.


VSE STE FAJN IN VSE IMATE PRAV (PO SVOJE)user posted image .

EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:48:06   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75


EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image

(odgovor članu Bobek75)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:53:10   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75

PUNCE, DOVOLJ KREGANJA.user posted image

HITRO VSE VADIT DIHANJE user posted image - MALO GLOBOKO, PA PO PASJE, PA SPET GLOBOKO.


VSE STE FAJN IN VSE IMATE PRAV (PO SVOJE)user posted image .

EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Bobek, ti si faca! Evo, jaz ze kopljem globoko jamico, da zakopljem svojo sekirico. Bomo kul punce? user posted image

Katy, ti si nadkul! Jaz bi sla takoj s tabo navijat!! Poleg tega, da imam dvojno identiteto (stajersko in ljubljansko) sem se vcasih zraven stadiona zivela in sem bla vedno v dilemi al naj grem k dragonsom al k violam. Je pa moj najboljsi kolega ful dolgo za Maribor igral, zdaj je pa k Olimpiji prisel. Ceprav tudi fuzbal ni vec to kar je bil user posted image

Ok, lepo se imejte pa se se kaj tipkamo.

(odgovor članu Bobek75)
  Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:56:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75


EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Sem vedela, da se splača user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer sem pa jaz že pri prejšnjem ˝kreganju˝ povedala, da se jaz temu kar izognemuser posted image Včasih je tako boljše, da česa ne vemuser posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:57:09   
Kepica83
Aglaia saj ti si meni tudi cool bla.. vedno. Ampak se mi zdi, da so tebe druge stavri nastrojile proti meni. Ne moje mišljenje. Se motim?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:00:41   
memole
Madona kakšna debata!

Jaz bom pa samo tako rekla ni važno iz kerega konca slovenije si in kakšna kri se meša v tvojem telesu,al je prleška al je štajerska al je istrijanska zmešana še z kero drugo,pes ki laja ne grize!

Zdej grem pa k zobarci!

Pa ne se kregat ker je brez veze!


Kepica
imaš ZS!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:01:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Sem vedela, da se splača user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:03:01   
dacy
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
dacy s katerega konca pa si? jaz sem peljem relacijo ptuj maribor in lahko pobiram na poti user posted image  sicer upam da bom imela avto, moj je danes svojega prodal pa si zdaj mojega lasti  dokler si drugega ne kupi user posted image


babyloverka jaz sem na tej glavni cesti ko prides iz Ptuja, skozi Miklavz , v MB , pa gres samo naravnost proti Qlandiji... jaz sem tam pri tagrdih plehnatih blokih ki so zadnji na desni strani pred vojasnico, za vojasnico pa je ze Qlandia ... A ti je kaj jasno ? user posted image
katy al pa ce je tebi kaj bolj jasno kje sem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75
EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE .



No pol pa tak dobro da midva z mojim lubijem se kr prakticirava to ... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:06:27   
nizy
oj,
jaz sem bila v torek pri diabetologu in smo ugotovili , da imam samo moteno toleranco  na glukozo ni pravi  nosečniški sladkoruser posted image user posted image , ampak bom mogla še zmeraj na kontrole hodit, danes sem bila pri  dietetiku in ta še bolj teži kot diabetologuser posted image ,...moram nek dnevnik pisat koliko hrane na dan pojem , koliko časa traja  sprehod pa kolikokrat na dan  itd.user posted image , pa še na vsake 2t njej nosit zapiske kazat user posted image in že gruntam kako naj jo skenslam , ker se mi zdi brezveze,....pa 6 obrokov na dan , pa ob kateri uri kaj naredim ,....

prejšnje debate pa ne bom komentirala ,...

bi pa samo glede teže : moj G na UZ naredi krog  mislim da okoli posteljice  in ga   na ta način stehta  , nič pa ne meri otrokovih okončin user posted image ,.... na boljšem UZ kot 4D, pa je zadnjič druga G samo  tisto sondo naštimala na moj trebuh, pa  eno tipko prtisnila in stehtala user posted image je bilo pa v 14dneh razlike za 400guser posted image user posted image je rekla , dauser posted image lepo pridobiva na teži,...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:06:57   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia


IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.



Pa daj Aglaia, a se je tebi čisto zmešalo? Nehaj z ustrahovanjem, to ne spada sem.


Ah ja. When the shit hits the fan .... Jaz se sama sebe ne bojim. Prej se tebe, ker imas dva psa. Pa se noces o bulmastifih meniti user posted image


kako neukusna izjava user posted image  zdaj pa res več ne vem če jaz ne razumem ali če je to res neki skrajni humor


ja, izjava je res, da te mine ... SICK ... user posted image  upam, da se kaj bolje počuti ob taki izjavi, da bo vsaj kaka korist od tega ...

nič, grem jaz zdaj po izvide h ginekologu, pol pa na trening s cuckoma, da si malo odpočijem od vse te žlehtnobe ... user posted image  



(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:14:14   
Kepica83
Amelie ne sekiraj se. A hodiš v šolo z svojima kužkoma? Kaj pa na razstave?

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 17:44:42   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka
dacy s katerega konca pa si? jaz sem peljem relacijo ptuj maribor in lahko pobiram na poti user posted image  sicer upam da bom imela avto, moj je danes svojega prodal pa si zdaj mojega lasti  dokler si drugega ne kupi user posted image


babyloverka jaz sem na tej glavni cesti ko prides iz Ptuja, skozi Miklavz , v MB , pa gres samo naravnost proti Qlandiji... jaz sem tam pri tagrdih plehnatih blokih ki so zadnji na desni strani pred vojasnico, za vojasnico pa je ze Qlandia ... A ti je kaj jasno ? user posted image
katy al pa ce je tebi kaj bolj jasno kje sem user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Bobek75
EVO, TO SO HORMONI IN POMANJANJE .



No pol pa tak dobro da midva z mojim lubijem se kr prakticirava to ... user posted image user posted image user posted image user posted image



no tudi pri meni ni pomanjkanja sexa ampak sem pač taki človek da en čas sem še tiho pol pa pridem do vrha triglava user posted image

ja približno mi je jasno, vem kje je qlandia in kje je vojašnica tak da nekak te bi že našla. nema problema se lahko zmenima

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 18:07:46   
legenda_m
aprilski hrošček kaj pa donat?

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 18:30:19   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

aprilski hrošček kaj pa donat?


Ravno sem ji mislila to napisat pa si me prehitela user posted image Magnezij zelooo pomaga proti krčem. Ali pa kako šumečo tableto vsak dan.




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 18:36:06   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

majas, sočustvujem - jaz sem šla tud kar spat po tem testu za cuker user posted image  držim pesti za dobre rezultate! jaz sem imela prvič povišano vrednost, na 100-gramskem je pa bilo potem vse okej.


Si me pomirila. Upam da bo udi pri meni vse ok. Ker slabo se sploh ne počutim. Spala pa sem cele 3ure, kak je pasalo user posted image  

So tudi mene poslali na ta pregled, ker bi se naj otrok preveč zredil v 3-tednih. Pa tam nisem bila edina. Tak da nas je veliko takih in se nočem več obremenejvati. Bo mali debelinko user posted image




_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:20:00   
Anonimen
Eno vprašanje za tiste, ki ste že mamiceuser posted image Seveda sem si že začela pokat torbo za P, pa me zanima kako je z intimnim gelom?? Se ga lahko uporablja? Ker jaz ga sedaj vsak dan uporabljam, ne vem pa kako je po porodu.

Lp

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:24:15   
majas
Aprilčica10-seveda lahko uporabljaš intimni gel. Oz.se z drugim milom sploh nesmeš umivat ker je ta dosti bolj nežen. Saj veš ostala mila pa so preveč agresivna. Spodaj pa bo vse občutljivo.
Prvi dan po porodu pa sem se umila samo z navadno vodo, potem pa počsi z intimnim milom. sem ga imela kar zraven v porodnišnico


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:28:20   
Anonimen
Hvala majasuser posted image Sem pa ugotovila, da sem odvisna od tega intimnega mila, se mi zdi, da sem kar ˝umazana˝, če ga ne uporabimuser posted image user posted image Mi pa najbolj ustreza Chilly (hmm, upam, da sem prav napisala). No, super, je ravno v Dm-ovih bonih. Jeeej, spet bom šla lahko šopingirat hihihiuser posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:29:10   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Eno vprašanje za tiste, ki ste že mamiceuser posted image Seveda sem si že začela pokat torbo za P, pa me zanima kako je z intimnim gelom?? Se ga lahko uporablja? Ker jaz ga sedaj vsak dan uporabljam, ne vem pa kako je po porodu.

Lp



že pakiramo? pol bom jaz tudi mogla, si vsak dan govorim da še imam čas user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:36:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Eno vprašanje za tiste, ki ste že mamiceuser posted image Seveda sem si že začela pokat torbo za P, pa me zanima kako je z intimnim gelom?? Se ga lahko uporablja? Ker jaz ga sedaj vsak dan uporabljam, ne vem pa kako je po porodu.

Lp



že pakiramo? pol bom jaz tudi mogla, si vsak dan govorim da še imam čas user posted image



Jooj, ne govoriuser posted image user posted image Veš kako me je stisnilo, ko sem izvedela za Nax. Takrat mi definitivno ne bi smeli meriti pritiska in utripauser posted image

(odgovor članu babyloverka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 19:41:12   
majas
Joj saj jaz še tudi nimam čisto nič spakirano user posted image še moram najprej seznam najti, sem že pozabila kaj vse rabim zraven v P. user posted image
Pa še v Dm moram da si bone naročim.



_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:11:33   
amelie
Evo, živci ohlajeni, sem se pustila mal dežju namočit, pa marmorni kolač mi je dragi ravno narezal, tako da ni več razloga za nervozo user posted image

Kepica, ja, psa sta malo hodila na poslušnost, samo jima to ne gre najbolj - sicer mata izpite, ampak sta že vse pozabila user posted image  user posted image  Drugače pa moj precej intenzivno trenira agility in frizbi z mešancem, s parsonko pa samo agility, pa še to bolj na izi, ker je gospa v letih user posted image  Nič ne razstavljam, njo sva namreč vzela 5 let staro, je prejšnji lastnik razstavljal in vzrejal z njo, midva sva jo pa kr takoj sterilizirala in jo dala v pokoj user posted image  Ima ful težave z očmi in itak po mojem mnenju ne bi smel vzrejat z njo ... Vidva pa imata argentinca, ne? Sem na facebooku gledala fotke - krasen pes!!

Majas, a si to šla v MB bolnico kri dat? Meni je bilo tako mučno tam, se mi zdi, da je blo 100 ljudi tam in nobenega zraka, meni pa slabo od cukra user posted image  Takrat sem prisegla, da ne bom nobene sladkarije nikoli več pojedla. Evo, pa ravnokar marmorni kolač bašem user posted image  Kdaj pa izveš rezultate?

Joj, jaz sploh še ne vem, kaj moram vzet v porodnišnico. Še to ne vem, v kaj bom spakirala stvari user posted image  A v nahrbtnik, potovalko, merkator vrečko .. user posted image  V torek mam namen it DM-a oropat, pa napotnico dobim, tako da lahko grem po tortici zaradi mene kar v porodnišnico. Pa pol na naslednje srečanje že z vozičkom pridem user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 20:23:28   
dacy
babyloverka sej do torka je zdaj itak se cas ... do takrat se bomo ze dogovorili nekak ... pa me poberes ti al pa katy user posted image ... Zdaj bom prvic tak dolgo NEmobilna ... me prav zanima kak se bo to obneslo , sem cist prevec razvajena z avtom user posted image

krci v nogah - meni donat pomaga samo za kislino ... ena sumeca tabletka pa mi ni niti za kislino pomagala ... vglavnem pri meni pali edino 3 sumece tabletke na dan, da nimam ne krcev in ne povecane kisline ... Je pa treba tabletke razporedit cez cel dan, ne spit vseh ze zjutraj , ampak eno zjutraj eno recimo pri kosilu in eno proti veceru in tak vsak dan ... ce vam pomaga ze samo donat ali pa samo ena ali dve tabletke pa toliko boljse za vas user posted image

amelie a ti tud prides v pohorsko kavarno na tortico ? user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?