|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:40:32   
pupa*81
čist nezrelo in totalno butasto


se strinjam!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4326
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:42:43   
Kepica83
Babyloverka raje se ne vmešavaj, ker še boš ti označena kot krava. Si preveč vredu punca in bi bilo škoda da še tebi rogle in vime nabijejo.


(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4327
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:45:10   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Neka_noč:
Hudo, hudo.... Pa vedno ene in iste (dve) koze, pardon krave. user posted image user posted image   Aglaia, Ziva čestitke - naj se ve, da tudi druge kaj vedo.  user posted image user posted image user posted image




jaz? ne spomnim se, kdaj sem nazadnje kako žensko zmerjala s kozo, kravo ... 
user posted image  user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4328
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:45:36   
Kepica83
Pupa81 mogoče pa bi bilo vredu če bi se spustile na moj nivo, ker na mojem nivoju vsaj žaljivk ni. Ampak naj bo. Vem z kritiko okrog it. In me te žaljivke ne vržejo z tira. Bolj me boli hinavščina, ki jo ene premorete.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4329
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:46:24   
babyloverka
eh kepica83 to se pa res ne sekiram user posted image  sem zavestno pisala post vedoč da če sem istega mnenja kot ti da bom označena kot kakšna žival user posted image

life goes on... še vedno sem tu zaradi svoje dobre volje in zato ker ste mi všeč in rada vas mam ne glede na to s katerega konca slovenije ste user posted image user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4330
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:47:23   
Kepica83
Ja amelie mislim, da je na naju to z kravami letelo. Vsaj na mene definitivno user posted image . Ne amelie to samo določene osebe uporabljajo za opis so nosečk. Ti in jaz ne spadave med te osebe.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4331
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:51:10   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

eh kepica83 to se pa res ne sekiram user posted image  sem zavestno pisala post vedoč da če sem istega mnenja kot ti da bom označena kot kakšna žival user posted image

life goes on... še vedno sem tu zaradi svoje dobre volje in zato ker ste mi všeč in rada vas mam ne glede na to s katerega konca slovenije ste user posted image user posted image


Lepo napisano. Ja konci Slovenije pa res nimajo dobene veze, vsaj pri meni ne. Ampak kaj čemo... vsepovsod se ustvarjajo neki klani, tako je žal tudi tu... Sicer pa ni nič novega da so Ljubljančanke malo bolj pikre.

Meni je tudi všeč med vami, in rada poklepetam z vami. Bom pa mogla nehat pihat žez dvojo G, ker so žal ene punce narobe razumele kaj sem želela povedat. Pol pa je ratala cela štala iz tega. Muuuuuuuuuuuuuuuser posted image

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4332
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:52:53   
babyloverka
user posted image  škoda ker ni krave bi ti jo pripopala, je pa user posted image  user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4333
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:53:36   
amelie
Jah, potem sem pač koza ali krava. Ne morem pomagat ... Meni se ni nobena tako zasrala, da bi ji kaj takšnega rekla. Ne komuniciram na tak način ... Niti mi ni jasno, s čim sem/sva s kepico vse to sprožile ... Pa me niti ne zanima. Samo se mi pa zdi absurd, da se najprej na nekoga spraviš, ker se kao preveč sekira, potem pa ga zmerjaš in žališ, zraven pa razlagaš, da slaba volja škodi otroku. Jah, thanks, jaz se zdaj res blazno dobro počutim ... user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4334
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 15:57:13   
Anonimen
Oh Kepica, zdaj si me pa razpi****!!

Nobena ni kricala na pomoc na nobenem forumu. Vse smo odrasle zenske, ki se lahko normalno (bolj ali manj) pogovarjamo. Poskusaj se ti kdaj. Saj bo slo.

Ne jaz, ne pupa, ne ziva in ne neka noc ni nobene izmed vas oznacila z nobenim pridevnikom in ne primerjala z nobeno zivaljo. In to, da me citiras izven konteksta je podlo in bedno. Mater, saj si hujsa kot Pahor user posted image
Torej, babyloverka, ne jemlji tega osebno. To so samo kepicini poskusi mesanja dreka. In zdaj se amelie vpletas. Đizus!! Da te ni sram. Jaz tebi (in vsem ostalim) lahko v obraz povem kar si mislim. Tudi amelie nima problemov s tem. Enkrat smo ze dale to skoz. In zdaj je ok. Ampak si ti spet nekje nekaj falila. Resno ti priporocam, da nehas mesati drek, ker bo kmalu do tebe prismrdelo. Ce se ne motim je enkrat na tem forumu okrog miniko ze. Ne vem, a si ti res tako konfliktna oseba ali si totalno alfa, da si nobena ne sme tebi nasprotovati. Uveljavljaj svojo voljo kje drugje. Naredi si svoj kult, ustanovi religijo, do whatever, ampak na normalne odrasle zenske z normalno visino IQ zal ne mores vplivati. Sori.

Jaz se ti ne bom pustila in se ti ne bom opravicevala, ker se ti nimam zakaj. Samo komentirala sem pretiran strah pred prevelikim (oziroma premajhnim) dojenckom. Tvoje nebuloze se mene ne dotaknejo in jaz tvojim napovedim ne verjamem. Ker vem, da nisi koncala medicinske fakultete in nisi specializirala iz ginekologije in porodnistva. Imas pa sposobnosti super slogarce kar se tice popadkov, odtekanja plodovnice in odpiranja. Zal ne samo pri sebi, ampak kar na dalec. Iz tega lahko naredis dobro kariero. Zelim ti veliko srece in uspeha.

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.

Pa pazi na nivo komunikacije. Saj nismo iz stale usle (no, vsaj jaz ne). Ne pa, da komuniciramo tako kot tiste krave iz biotehniskega centra. Come on, it's a joke!!!


(odgovor članu Kepica83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4335
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:03:31   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.



Pa daj Aglaia, a se je tebi čisto zmešalo? Nehaj z ustrahovanjem, to ne spada sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4336
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:04:55   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Nobena ni kricala na pomoc na nobenem forumu. Vse smo odrasle zenske, ki se lahko normalno (bolj ali manj) pogovarjamo. Poskusaj se ti kdaj. Saj bo slo.



to je iz tvojega posta bolj slabo razvidno

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4337
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:08:34   
Anonimen
Ok, zdaj ko je to urejeno (upam!) gremo na happier note.

Amelie, tudi jaz se priblizno tako pocutim ze celo nosecnost. Nisem mamasta (bodoca) mama (kot je lahko razvidno iz zgoraj napisanega). Zato se pa ne sekiraj, saj bo hitro zunaj in potem bos imela delo z malim pa s psmi pa se s cim. Btw, a imas ti tudi border collije, al ne? Ker ti so kao dobri za frizbi pa agility, a ne?

Aprilcica, kako napreduje poroka? Sem vidla, da imas blago. Bravo bravo! Jaz tudi tebe gledam na slikicah. Ful si se spremenila v nosecnosti. Lase imas pa se vedno nadnajboljse!! Ampak komaj cakam vajine porocne!! Ti pa kar glej najine. Takrat sva bla se suha. Zdaj sva pa oba noseca. No, vsaj jeva tako user posted image
Pa komaj cakam slike od sobice.

Babyloverka, niti slucajno ljubljanckanke nismo nic vec. Sploh glede na to, da nas je malo cistokrvnih. Jaz sem itak pol Prekmurka in pol Prlecka. Se vidi, a ne? user posted image

Saj ne vem kaj sem se hotela. Cist sem se razburila user posted image

Se to sem pozabila kepica. Ginekologi so pa eni boljsi eni slabsi. Zelim ti, da najdes takega po svojem okusu. Pa mislim, da to ni vec tako, da med nosecnostjo ne mores menjati. Saj se znas jeziti, daj se se tam user posted image

No, lepo se imejte. Pridem spet, nic bat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4338
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:10:21   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.



Pa daj Aglaia, a se je tebi čisto zmešalo? Nehaj z ustrahovanjem, to ne spada sem.


Ah ja. When the shit hits the fan .... Jaz se sama sebe ne bojim. Prej se tebe, ker imas dva psa. Pa se noces o bulmastifih meniti user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4339
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:12:48   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia


Amelie, tudi jaz se priblizno tako pocutim ze celo nosecnost. Nisem mamasta (bodoca) mama (kot je lahko razvidno iz zgoraj napisanega). Zato se pa ne sekiraj, saj bo hitro zunaj in potem bos imela delo z malim pa s psmi pa se s cim. Btw, a imas ti tudi border collije, al ne? Ker ti so kao dobri za frizbi pa agility, a ne?



Ne, imam mešanca in parsonko.
Drugač mi je pa vseeno, kolk je kdo mamast in kolk ne, se brigam samo zase ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4340
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:12:58   
živa
IZVIRNO SPOROČILO: amelie



živa


Se mi zdi pa škoda, da kdo ne uživa v nosečnosti, ker ga toliko stvari skrbi. Že itak so situacije, ko moraš res paziti in skrbeti (krvavitve, prezgodnji popadki), ni pa se treba obremenjevati s stvarmi, ki bistveno ne vplivajo na zdravje otroka ali mamice.

Lp,

živa



Jaz ne uživam niti malo v nosečnosti, pa ne zaradi otrokove teže. Sem že pred tedni, ko se je vsem zdelo, da se tu preveč paničari, povedala, da se je meni v tem času zgodilo toliko slabih stvari, kot prej v vsem življenju ne. In nisem imela na večino njih nobenega vpliva. Sem vesela za vsako, ki je prišla skozi brez pretiranega obremenjevanja. user posted image  Meni pa očitno ne preostane drugega, kot da si do konca življenja očitam, kaj vse je moralo moje dete pretrpet, če moje skrbi res toliko vplivajo na njega ... user posted image  


Amelie, meni je tudi hudo, ker imam čisto preveč stvari za speljat, tako da ne morem uživati v nosečnosti tako, kot bi lahko. Sploh ker je to moja zadnja. Pa tudi nimam vpliva na to, pač služba je služba, še dobro, da jo imam. Bi mi bilo pa še bolj žal, če bi me skrbelo tisto, kar mi res ni treba (da bi npr. dvomila v sposobnosti in skrbnost ginekologa, zdravnika ipd.). In to sem mislila s tem citatom.

Vpliv stresa na otročka - naj bi bil, ampak jaz ga pri svojem drugem (pa sem tudi delala do poroda, ne le do porodniške) ne opazim user posted image . Zato se pa res ne sekiraj.

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Saj Aglaia, pupa, živa in neka_noč lahko tu nadaljujete z žaljivkami.


kepica, nimam pojma, s čim bi te/vas užalila. Moja omemba krav se nanaša na pupin citat, ker ona in Aglaia vesta za moje povezave z Biotehniško fakulteto in kmetijskim ministrstvom. Bilo je napisano šaljivo, da ju bodo preganjale, ker bi obedve rabile malo rekreacije oz. fizičnega napora za to, da jima ne bi šle neumnosti po glavi user posted image . Bi morale biti prej onidve užaljeni kot katerakoli druga. No, upam, da nista user posted image .

In mislim tudi, da ne gre za nekakšno mestno(pokrajinsko pripadnost. Jaz se nimam za Ljubljančanko, sem priženjena, pa še to na iber vaško periferijo lj. občine user posted image . Gre za to, da se poznamo med sabo in se zato lahko drugače šalimo kot z drugimi, s katerimi se ne poznamo. Enako kot se šalijo npr. aprilčice 2009, ker se se že srečale, se spoznale, se najbrž redno dobivajo in kofetkajo. No, saj ko se boste Mariborčanke dobile, boste zagotovo imele kake interne šale, ki jih druge ne bomo razumele.

Lp,

živa

< Sporočilo je popravil živa -- 4.3.2010 16:16:34 >

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4341
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:14:37   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia


IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.



Pa daj Aglaia, a se je tebi čisto zmešalo? Nehaj z ustrahovanjem, to ne spada sem.


Ah ja. When the shit hits the fan .... Jaz se sama sebe ne bojim. Prej se tebe, ker imas dva psa. Pa se noces o bulmastifih meniti user posted image


Pliz, ne vtikuj se več vame, v moje pse ... Me lahko enostavno preskočiš, ignoriraš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4342
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:20:05   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia


IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Da te pa se enkrat slisim (preberem) da me oznacujes za hinavko, dobro (slabo) mati, vzgojeno ali nevzgojeno ali karkoli temu podobnega, ti pa ziv bog ne pomaga, da te ne najdem v Ormozu. Torej te prosim, da naslednjic prekleto dobro premislis, preden se spravljas name. Ker se bom nazaj. In verjemi, ne bo ti lepo.



Pa daj Aglaia, a se je tebi čisto zmešalo? Nehaj z ustrahovanjem, to ne spada sem.


Ah ja. When the shit hits the fan .... Jaz se sama sebe ne bojim. Prej se tebe, ker imas dva psa. Pa se noces o bulmastifih meniti user posted image


kako neukusna izjava user posted image  zdaj pa res več ne vem če jaz ne razumem ali če je to res neki skrajni humor

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4343
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:24:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aglaia

Aprilcica, kako napreduje poroka? Sem vidla, da imas blago. Bravo bravo! Jaz tudi tebe gledam na slikicah. Ful si se spremenila v nosecnosti. Lase imas pa se vedno nadnajboljse!! Ampak komaj cakam vajine porocne!! Ti pa kar glej najine. Takrat sva bla se suha. Zdaj sva pa oba noseca. No, vsaj jeva tako user posted image
Pa komaj cakam slike od sobice.


Jooj, končno sem kupila blago. Sem ugotovila, da pojma nisem imela kaj je šantung svilauser posted image Me je pa kar zadelo, ko sem videla ceno, OMG! 26€ en meter, adijo pamet! No, vse skupaj me je prišlo 150€, me zanima koliko mi bo računala za delo, maturantska res ni bia draga. Svojemu user posted image sem dala še kravato v isti barvi naredit. Obleka bo pa kombinacija bela-bež.
Res sem se spremenila, če ne drugega sem 2x širšauser posted image user posted image Lase imam pa obupne. Res! Ne govorim zato, da bi jih zdaj še 1x pohvalila, ampak v primerjavi s prej so O B U P N Iuser posted image Pa tako so mi nalagali, da se lasje polepšajo, ja, ja...
Slikce bom dala na FB, ampak bo treba kar počakat. Mi je rekel fotograf, da bodo šele kakšnih 10 delovnih dni po poroki gotove.
Slikce od sobice mam pa že tako gor, ampak bolj malo jih je, jih bom še potem dodajalauser posted image



Z mojo seminarsko je pa samo sranjeuser posted image user posted image user posted image user posted image Najprej sem ugotovila, da nečesa z interneta ne morem prekopirat, ker so zaščitili stran! Potem sem se že pripravila na pretipkavanje, pa sem ugotovila, da sem imela oz. še vedno imam tisti word, ki deluje samo 30 dni aaaaaaaaaaaaaa!! In mi seveda nič ne dela, ker je 30 dni včeraj preteklo!! Potem sem se potolažila, ker imava itak še en računalnik, pa sem ravnokar ugotovila, da tam sploh nimava worda, ker so ga prejšnji teden formatirali. Sploh ne bom komentirala..........user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4344
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:30:05   
Kepica83
Aglaia: sej je offtopic, sam bom rajš tle napisala: ommmmm ommmmm ommmm... ne pomaga user posted image aglaia heeeeelp!

A to ni kričanje po pomoči??
Preberi si o dveh kravah, ki je napisala neka_noč in takrat dalje pametuj.
Citirala sem te zato, ker nočem biti napadena kot amelie da vas bere komentira pa ne. Mah da ti tudi nikoli nič ne paše.
Jaz nikogar ne vpletam, me pa zanima katera je bila mišljena kot druga krava. no to bo uspela neka_noč pojasnit.
Kdaj si kje vidla da mešam drek?? A žalim kje aprilčice na kakih drugih temah? Se delam norca iz katere aprilčice ki ima težave takšne ali drugačne? Ne draga moja. Drek mešaš ti in tebi podobne. Nočem it vsega citirat iz teme ljubljanske nosečke. Tam se vidi kak drek mešate z veliko kuhalnico.
Glde na to, da ne padam na vaše provokacije in se ne razburjam zaradi žalitev, to dokazuje da nisem konfliktna oseba. Kar se o tebi nemore trdit.
Kaj se tiče normalne ženske, z normalno višino IQ-ja... sem ti definitivno ne spadaš..ne po tvojem postu sodeč.
Hehe kar se tiče plodovnice, popadkov, odpiranja.. veliko sem bila v bolnici in marsikaj sem vidla. Veliko sem skupaj prejokala z puncami v sobah, ki so imele razne težave. Zato pa če je le možno svetujem punci, ki ima kake težave, da se naj gre raje pokazat v P. Kar se mi ne zdi nič slabega.
Ammm na tvoje grožnje se z veseljem požvižgam.. dejstvo je da si hinavka in zelo zelo slabo vzgojena.user posted image  če ne verjameš. še 1x preberi svoj post. Veš tudi sama sem bila nekoč tak agresivna in oh in sploh... Pa vsaki bi vrat zavila.. pa vsako bom našla in blabla. Draga moja odrast bo treba. Raje kot da me iščeš po Ormožu si lepo vtakni svoje grožnje nekam in se posveti sebi in svojemu osebnemu razvoju. Boš od tega imela več koristi. Mene če srečaš kje, ti kvečjemu zlomljen nos ne uideuser posted image user posted image user posted image . hehe evo ta pa je bila ena na tvojem nivoju.
Tako draga moja Aglaia. Zdaj pa prosim, da nehaš slabo voljo, grožnje in žalitve tu stresat. Me nosečke imamo druge teme za obdelat.

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4345
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:32:09   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: živa

kepica, nimam pojma, s čim bi te/vas užalila. Moja omemba krav se nanaša na pupin citat, ker ona in Aglaia vesta za moje povezave z Biotehniško fakulteto in kmetijskim ministrstvom. Bilo je napisano šaljivo, da ju bodo preganjale, ker bi obedve rabile malo rekreacije oz. fizičnega napora za to, da jima ne bi šle neumnosti po glavi user posted image . Bi morale biti prej onidve užaljeni kot katerakoli druga. No, upam, da nista user posted image .


Mislila sem post od neka_noč katerega sem tudi citirala. Ne skrbi.user posted image

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4346
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:33:27   
dacy
katy stvar je taka ... mene bo nekdo moral po vsej verjetnosti prit iskat za v pohorsko kavarno, ker pridem v nedeljo v MB in ne bom vzela svojega avta , bo avto ostal na gorenjskem , tak da ne bom mobilna user posted image

Komentirat se mi pa prav ne da ker ste se spet spustile v debate katerih meni ni treba ... Grem raje na kavo user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu pupa*81)
Neposredna povezava do sporočila: 4347
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:37:01   
Kepica83
Aglaia pol pa če imaš korenine v Prlekiji pa vem kam pes taco moli. Sploh beseda nebuloze omemba miniko.... Hehe... mislim da mi je marsikaj jasno user posted image user posted image .

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4348
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:37:35   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: dacy

katy stvar je taka ... mene bo nekdo moral po vsej verjetnosti prit iskat za v pohorsko kavarno, ker pridem v nedeljo v MB in ne bom vzela svojega avta , bo avto ostal na gorenjskem , tak da ne bom mobilna user posted image

Komentirat se mi pa prav ne da ker ste se spet spustile v debate katerih meni ni treba ... Grem raje na kavo user posted image



dacy s katerega konca pa si? jaz sem peljem relacijo ptuj maribor in lahko pobiram na poti user posted image  sicer upam da bom imela avto, moj je danes svojega prodal pa si zdaj mojega lasti  dokler si drugega ne kupi user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4349
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
4.3.2010 16:39:23   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: aprilski hrošček

memole joj joj bi pojedla banano pa ne eno na dan ampak deset pa žal nesmem zaradi sladkorne user posted image user posted image user posted image . Sem omejena samo en eno jabolko in en kivi na dan pa tone solate take in drugačne user posted image user posted image user posted image

Pupa vidim da so ti že druge odgovorile in je res v MŠ so povedali, da ostaneš s partnerjem in otročkom še cca. 3 ure v porodni.


A prav nobene niti vsaj enkrat na teden ne smeš?
Meni je tudi pri g rekla ko je vidla da sem se mal preveč zredila da samo eno banano na dan!
No zaradi sladkorne je potem spet drugo!
Upam da te krči minejo če ne pa povej zdravnici in jo vpraši kaj je še drugega kar lahko!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu aprilski hrošček)
Neposredna povezava do sporočila: 4350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 [174] 175 176   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?