|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:48:06   
dacy
No evo sem prej omenla da bom prilepla slikice in evo jih ...

Posteljica ustimana ze za spanje in komoda za otroske cunjice, ampak je tolk velika da imam na eni strani se jaz svoje stvari , gor pa je za zdaj zlozena samo moja krama user posted image

user posted image
Posteljica s previjalnim pultom ... user posted image Ze pristimana za spanje user posted image

user posted image
... Posteljica se iz druge strani user posted image

user posted image
Komoda za otroske cunjice ... in seveda nekaj moje krame gor zlozene user posted image

user posted image
... No in nekaj cunjic je ze tud noter user posted image




_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:51:07   
Anonimen
Zdravi aprilčice...
Kkak smo kaj...sem zasledila da Kepica hodi po bolnišnicah,upam ,da ne bo prej rodila,čeprav je vse možno da bi...
Hvala za odgovore na vprašanje za težo otroka v 32 tednu ,jaz sem imela 2000 brez glavčke ,ker je tako nizko ,da je ni morala zmeriti,sedaj je že verjetno v 3 tednih kaj zrasla,vidim po kg....
Zanima me če ima katera takšen problem,da jii trebuh uutrdeva sam po levi strani,sam polovico trebuha...pravijo da se otrok preteguje...je to res...imate izkušnje z tem...
Kaj pa probleme z izcedkom,jaz ga imam zadnje čase zelo veliko take romenkaste barve nič vonja,me pa včasih boli vspodaj potem pa mine...
Si je katera kupovala moderčke za dojenje v millerju...ste zadovolne...
Ja nič lepo se iimejte,se slišimo....lp..


(odgovor članu nizy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4027
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 20:52:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:55:07   
Anonimen
Dacy mi imamo podobno omaro sam ,da je barve bukev...lp...

(odgovor članu dacy)
  Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:56:59   
nizy
dacy  gre lahko že rodituser posted image ko ima zdaj tako lepo urejeno user posted image user posted image user posted image user posted image ,....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 21:06:16   
tropical
Nosam daj s Kepico vse uredu.
Jaz sem mislila da bomodanes koš spravili skupaj ma zgleda da ne bo nič.
Smo sobico spravljali pa računalnik nov montiorali tko da ni bilo časa za košek,.
Zdej dva dni ne vem kaj mi je ko je nax že rodila visim skozi tu gor  in pričakujem a bo kaj novega.user posted image
Konec meseca grem na porodniški, zdaj imam pa bolovaanje. Sem dobila odločbo.


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 21:20:48   
Wannabemommy
Kepica - upam da boš čimprej boljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 21:26:24   
Anonimen
Dacy: user posted image user posted image user posted image user posted image Super lšna je posteljica, komoda mi je tudi všečuser posted image

Jaz sem pa že res mislila, da bo Kepica cartala...

Levinjica: jaz imam modrček iz Mullerja, pa je super, pa še poceni. Moti me le to, da je zelo ˝visok˝, zato kakšne odprte majčke ne pridejo v poštev.

Zdaj grem pa z dragim še malo pred tv, jutri moram biti že ob 5ih pokonci in šibat proti Mb, domov pridem pa šele zvečeruser posted image user posted image Bom imela v sredo zjutraj spet veliko dela z branjemuser posted image

Lepo boditeuser posted image

(odgovor članu tropical)
  Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 21:36:16   
babyloverka
upam tudi jaz da bo kepica čimprej bolje.

samo kolikor je prej iz njenega posta bilo razvidno njena ginekologinja ni sumila vnetja. zdaj pa ne vem je res tako šašava ginekologinja ali kaj? ali jo je površno pregledala? mislim da bi v takem primeru res morala premislit o menjavi ginekologinje

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 21:40:56   
Wannabemommy
Dacy - luškana postlica,user posted image  komodo pa mam jaz tud tako sam v barvi bukveuser posted image , lepo sta pripravla, bom jaz jutri tud našo poslikala pa gor prilimalauser posted image

Nič punce zaj pa pičim v kopalnico pol pauser posted image  pa upam da mi tak dobro rata kot iz včeraj na danes, lep večer preostalim, pa lahko nočuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 22:29:21   
memole
Čer!

Kako kej?

Spet ste imele fajn nabrušene prste!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bolj boga danes me noga že cel dan boli, ko vstanem rabim nekaj časa da lahko normalno stopim nanjo in se zravnam!user posted image user posted image
Je bil pa kar pester dan danes!
Najprej zjutraj mi pri zajtrku pade plombauser posted image user posted image še dobro da sem imela zobarco danes,potem sva šla z možekom v stanovanje sva znosla nekaj stvari pa mal počistla sicer bolj kuhinjo sva štimala,potem sem šla k zobarci mi je uredila tisti zob lih za silo v četrtek morem nazaj ker mi ga bo dokončno uštimala,popoldan sem pa šla spet v stanovanje in sem še dve sobi pobrisala in dnevno!
Jutri bom pa bolj malo kej štimala ker imam zjutraj G popoldan pa peljeva Laro na roj.dan!

No pa da zdej mal komentiram kar sem si uspela zapomnit!user posted image user posted image

A ti ne odpade najprej čep in potem odteče voda?
Namreč meni je najprej una sluz prišla in krvav izcedek oz čep kot mu pravijo in potem pred bolnico mi je voda odtekla!

Spolnost po porodu, do prvega pregleda nič user posted image to je nekje 6 tednov vsaj meni so tako rekli,potem je pa še zmeraj odvisno od osebe al si želi al ne al se počuti pripravljeno al ne al pa če niso kakšne druge zdravstvene težave in da je to mogoče malj dlje neizvedljivo!
Meni se je želja zmanjšala pa tudi ni blo več tako kot prej,vlažnost ni bla ista,bolečine so ble prisotne tko da je blo tega potem tudi občutno manj in je še zdej ni pa nič vplivalo na najino zvezo imam zelo razumevajočega možeka!

kepica menjaj G ker če ni vidla da imaš vnetje jo je lahko sram,to bi že sama mogla videt da imaš vnetje ne pa da te v bolnico pošilja!Če je pa površna potem še toliko prej jo menjaj!
Pa glavno da je vse ok no razen tega vnetja ki se bo tudi pozdravlo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da nisem kej pozabila komentirat!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 22:51:46   
nejanejc
ojla :)

cojka, super za materinsko solo :) Porocaj, ko bo kaj zanimivega kar se nismo komentirale tukaj :)

kepica tropical  in vse ostale s problemi z bolecinami ipd...user posted image

aprilski hroscek pravis, da bo marčevski hroscek :) sma, da bo vse ok, drzim pesti.

jst sem bal tudi danes na pregledu in sem vidla nepricakovano nase dete :) Skorej mi je povedala kaj je po spolu, pa je vseeno prej vprasala in mi ni povedala :) Tako, da ostaja presenecenje :) Nimam pa nobenga drugega podatka za naprej, napotka.... Hodim v porodnisnico v Lj v ambulanto za patolosko nosecnost... In morem potem prit se enkrat v sredo, da dobim napotnice... kolko sem se zredila, kdaj mam naslednji pregled pa se nic nevem....
no, dete je pa po izmerah tezko 2550, cist v povprecju je rekla. Se je pa spet skrivalo in blo obrnjeno proti hrbtenici... No, drugace je rekla, da se normalno razvija :) To je glavno...

levinjica, meni tud vecinokrat na desni strani bolj otrdi trebuh...

lahko noc



< Sporočilo je popravil nejanejc -- 1.3.2010 22:53:08 >

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 23:12:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejanejc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 23:17:35   
nejanejc
povod za ambulanto patološke nosečnosti j ebil ta, da sem se okuzla s herpesom med nosecnostjo in me je moja ginekologinja poslala tja, so ugotovili, da herpesa nimam, ma me niso poslali nazaj... sam tle je vse tko cudno... punce pisejo,da majo vsak teden pregled v zadnjem mescu... jst sploh nevem, ce bom tle se kej mela... pa pritiska mi niso merli niti danes, ze zadnjic kil.... kri tud nisem dala ze od decembra.... vodo sem dala celo... nevem kaj si mislit, bom v sredo res vprasala al naj grem nazaj k svoji ginekologinji, ce me ne mislijo malo spremljat....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 2:53:12   
neka_noč
IZVIRNO SPOROČILO: nejanejc

povod za ambulanto patološke nosečnosti j ebil ta, da sem se okuzla s herpesom med nosecnostjo in me je moja ginekologinja poslala tja, so ugotovili, da herpesa nimam, ma me niso poslali nazaj... sam tle je vse tko cudno... punce pisejo,da majo vsak teden pregled v zadnjem mescu... jst sploh nevem, ce bom tle se kej mela... pa pritiska mi niso merli niti danes, ze zadnjic kil.... kri tud nisem dala ze od decembra.... vodo sem dala celo... nevem kaj si mislit, bom v sredo res vprasala al naj grem nazaj k svoji ginekologinji, ce me ne mislijo malo spremljat....


Tole je pa res (meni) čudno. Sama imam rizično nosečnost, poznam ambulanto za patološko nosečnost v lj.porodn. .... sem sama tja hodila (v prvi nosečnosti).... še vedno hodim poleg na UZ..., a kolikor vem, tam ne spremljajo nosečnosti.... še vedno moraš hoditi k svoji g (jaz sem hodila v Leonišče - še vedno hodim), v to ambulanto pa le kadar je kaj narobe/patološko. Jaz sem imela v prvi nosečnosti zelo hudo obliko izpuščajev - na nosečniške hormone... in sem bila tam - potem so me itak vtaknili na dermo (v bolnico).
Mi je pa moja g rekla v začetku nosečnosti (zdajšnje), da so ambulanto za rizično nosečnost ukinili. user posted image   Vem pa, da tam piše patološka ambulanta.... Prej je bila ista ambulanta za oboje - rizično in patološko... No, meni itak ni več nič jasno. Očitno.
Skratka, vprašaj svojo g (ali pa tam v patološki) kdo naj te oz. kdo te mora spremljati naprej v nosečnosti. Nekdo te mora. In to bolj podrobno kot si pa napisala da te.  

(odgovor članu nejanejc)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 7:21:54   
nincy29
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

je pa zanimivo, sploh se večinoma ne poznamo osebno ampak jaz priznam da mi ni vseeno za vas, onidan sem štundirala na nax, danes na kepico in upam da vsaka od nas lepo, naravno, čimhitreje spravi na svet zdrave otročke.


sva že 2. zadnjjič sem celo noč mislna če slučajno nax že pestva in če je use ok..in ko sem se zbudila sem hitro letela na rač. pogledat.učiri sem bila pa za kepico v skrbeh..in glej že ob 6,30 gledam če je use ok in hvalabogu je.user posted image



sva z dragim učiri šla mal posteljnino gledat in sva v pikapolonici jo tudi kupila(pa sva sam gledat šla ker  načeloma posteljnino že mam).user posted image user posted image in sva ta kompletek kupla.pride jogi rjuha+rjuha za kovterček+kovterček+prevleka za vzglavnik+vzglavnik+obroba+baldahin..baldahina si ravno nisva želela in glej glej prideva domov in  ugotoviva da je po nesreči noter še ena rjuha za kovtrček namesto baldahinauser posted image user posted image user posted image ..sem jaz hotla  eno nevtralno barvo vzet posteljnino pa se je dragi v to modro zaljubuuser posted image


a ve boste posteljo že imela tako pripravljeno al boste potem to napravile??


user posted image



user posted image

< Sporočilo je popravil nincy29 -- 2.3.2010 7:24:57 >

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 7:25:45   
nincy29
uf dacy vse mi je ful všečuser posted image user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 7:59:13   
nikkybo
Dobro jutro...
Mene je pa danes zbudila lepa novička, da je rodila moja kolegica...Mala punčka ampak zdrava (2200g, 46cm) 35 teden.... žal jo ni na forumu...

In ste dobro spale?
Madonca, ko tole pišem moja pupica tako nori, prav trebuh se mi premika...
Koliko pred koncem že pravijo da se otrok umiri...

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 8:22:25   
Getreal
dobro jutro!!
Že dva dni pišem ta post res sem na laufu zadnje cajte... v glavnem...

IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: nincy29
pa zadnje cajte zeloo...skos bi sam ..haha...sej dragemu to fuul ugaja. ..še katero tako razganja??



ha ha ha, jaz sem tud že vso nosečnost čisto nora, sploh ne vem, kaj se dogaja    



uh se vam pridružujem user posted image user posted image user posted image   samo ok, zadn teden je tut mene malček strah...prej pa nisem niti pomislila na to da bi loh blo kaj narobe. Zej bo po moje kkšen teden, dva zatišja, da pridemo do 36 tedna, pol pa veselo naprej, pa naj se zgodi kar se hoče 

kepica wooohoooo! Samo da vse štima...še malo bo treba počakat na mikeno kepico kar se pa tiče ginekologinje, je zej isto kot da je sploh ne bi mela, tko da zamenjaj po hitrem postopku..

aprilski hrošček ja ja to sva bla midva user posted image user posted image user posted image kavni aparat + siva majčkauser posted image za vaju pa vem ja katera sta, seveda pol me je še neki časa firbcalo kam so vas poklicali hihihi user posted image   sm bla 100%, da si greste pogledat porodni blok in sm pol rekla mojmu, da jz bi tudi vidlaaaaa user posted image user posted image user posted image kako ste se odločli? boste vzeli EA?

katy83 jaz sem tudi zej v dveh dneh oprala..user posted image smo z mamo imele pralne dni, zej pa čaka še mal manj prijetno likanje..lih zej z enim očkom pogledujem tja proti kupu plenic user posted image

photo upam da bo vs ok

amelie babyloverka
včeraj je mela moja teta rojstni dan in smo šli k njej voščit in jaoooo, kok sem se najedlaaaa o šit...user posted image ful ene pršute sm pohopsala, pa peciva...ko sem na koncu vzela še krof, me je že moj lubi čudno pogledu in reku, da če ga ne bi raje vzeli domov, tega krofa, pa bi ga pojedla za zajtrk user posted image seveda ni preživel...krof to user posted image user posted image user posted image

nikkybo čestitke kolegici za user posted image




< Sporočilo je popravil Getreal -- 2.3.2010 8:24:46 >

(odgovor članu nikkybo)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 8:34:34   
NATAŠA35
dacy super si uštimala user posted image user posted image user posted image mi je všeč...

nincy tudi ti si lepo uštimala user posted image user posted image user posted image

kepica madonca kaj te bo še trofenlo, no...upam, da si ok

materinska šola tudi jaz sem bila včeraj...sem se prov smejala, kaj je patronaža vse razlagala, ker pol stvari v P ne delajo...pa videlo se je, kdo je prvič noseč user posted image user posted image , ker so postavljale take neumestna vprašanja - pa se opravičujem, ker vem da vas je veliko tu, ki ste prvič noseče, samo ve še niste tako neumnih vprašanj postavileuser posted image user posted image user posted image ...sem šla malo osvežit spominuser posted image user posted image

nizy user posted image user posted image a sva navajeni vsegauser posted image ....madonca mene panika daje, da mi ne bo uspelo vse uštimat user posted image ...

danes pospravljam naprej, med vikendi pa bom prala pajacke in nato jih likalauser posted image .... potem pa vam vse poslikam...me pa dajejo teli popadki, pa user posted image pritiska navzdol, da kar boli...


_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu nikkybo)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 8:36:50   
memole
Jutro!

Kako ste?
Kaj počnete?

Jaz sem peljala Laro v vrtec oz smo šle lepo peš ker ni grdo vreme pa se da it peš!
Noga me mal manj boli me je možek včeraj zvečer namazal sam ponoči pa sem se komaj obračala se sploh nisem mogla lepo na nogo upret in se obrnit!No po porodu bo pa vrjetno vse ok!

Zdej se morem it obrit potem pa še par stvari znosit v stanovanje in bo tik tak ura 11h ko grem h G!user posted image user posted image

Nič lepo se imejte pa se oglasim ko pridem iz pregleda!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Getreal)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 9:20:21   
ela24
Jutro!

Lepo ste poštimale te vaše posteljice!user posted image Vidim, da se vas večina odloča kar za kinderpetuser posted image No, mi bomo za začetek imeli kar zibelko (ker sma jo že ravno dobila za poročno darilo), tako, da kinderpet še pa mora ati nardituser posted image
Čeprav, ko hodima kaj iskat po otroških trgovinah ga kar mika, da bi tam enega kupiluser posted image Ampak jaz vztrajam, da ga mora nardit v kompletu z sobicouser posted image

Posteljnino za zibelko sm pa tud dobila zelo lepo, kot novo. Za kinderpet pa sma jo kupila, pa tudi dobila. Tako, da ne vem kje sploh naj skladiščim toliko posteljnineuser posted image

Ravno včeraj sm si mislila, kako še jaz fajn spim. Mislim sm se že zbudila zaradi lulanja, ampak nasplošno pa sm dobro spala.
Nocoj pauser posted image Tako me te sramne kosti bolijo da sploh nism mogla spat, obračanje je bilo grozljivkauser posted image
Ne vem kaj je to vplivalo, da me je sedaj to pričelo tako bolet. Ali je možno, da se je dojenček pričel spuščat? Ali pa sm jaz samo pretiravala včeraj z hojo...

In nasplošno sm tako neproduktivna, da bolj malo naredim. Kar nekak se mi ne da. Saj me prime na čase tisti nagon pospravljanja, ampak premalokratuser posted image
Verjetno zato, ker še vedno upam, da se bomo pravočasno selili in pol tak brezveze, da tu nekaj poliram. Ampak res zelo upam!!!

Memole, vidim, da vi že tovorite vse skupaj. Kaj ste vzeli že kar opremljeno stanovanje, da ne rabite kaj dosti prenašat pohištva in bolj čistite?

Saj tega, ko bova midva šla ven, bova tudi oddala v nulo opremljenega, nekdo samo pride s cunjami se jaz včasih pohecam, no pa posodo bo tudi rabouser posted image

Kepica ti pa le počivaj, pa se nam kaj javi. Me smo že včeraj nestrpno pričakovale user posted image .Ampak zgleda je tvojemu user posted image prav lepo pri tebi in se je odločil, da bo še malo počakal na toplemuser posted image

Kje pa je sonček? pogrešam ga...

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 9:22:01   
ela24
Uh koliko sem napisala, zdaj sem videlauser posted image
Glede delnega otrdevanja trebuha. To tud meni ogromnokrat tako delno zelo otrdi in tišči, večinoma na desni strani. Ampak po moji laični razlagi, se to mali obrača al preteguje, ali nekaj že dela nouser posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 9:48:28   
tanika1
Hej!
Se po dilgem času spet javljam, nekak ne najdem časa za pisanje.
Najprej čestitke Nax za sinčka Taia.
Kepica, tudi jaz sem mislila, da se bo včeraj začelo tudi pri tebi. Lepo, da se še kar držiš, vnetje se bo pa tudi pozdravilo.
Vsem , ki vas kaj mučiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Danes mam pregled pri ginekologinji, tako da se grem zdaj še malo učit, potem bom pa že morala it.

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
2.3.2010 10:08:56   
amelie
36. teden user posted image user posted image user posted image
Ela, tele bolečine ponoči - to sem jaz že vse dala skozi pred meseci user posted image  No, malo pretiravam, ampak mene je zdaj vse nehalo bolet. Nič jasno ... Ful pomaga, če se obračaš tako, da imaš noge skupaj. Zahteva malo koncentracije sredi noči, ampak se splača user posted image  Aja, pa brala sem, da tiste, ki imamo streptokoke, naj ne bi user posted image , da se ne prenesejo višje in okužijo otroka. Sem včeraj ves dan po malem se izobraževala o teh streptokokih in sem prav jezna, ker sem zjutraj ravno oddala zadnji projekt in se veselila končno enega brezskrbnega meseca, saj sem imela reeees preveč vsega do zdaj, pa sem dobila novičko o teh streptokokih user posted image  Upam, da bo vse okej ...
Drugače se naše dete nič ne umirja, nasprotno, na trenutke mi že gre na jok, kaj dela z mano user posted image  Vsak dan huje je, se mi zdi. Samo naj ostane tako, bom že potrpela! Tašča mi je rekla, da se mi je trebuh že malo spustil, ampak sama tega nisem opazila. No, pritiska mi še nič ne dol ...
Jao, spet sem dobila eno tako brco, da so se mi zvezde prikazale pred očmi. Priden fant user posted image  user posted image  user posted image

Dacy, jaz sem tudi gledala te previjalne podloge za na posteljico, so mi ful fajn. Ampak potem je pa moj našel tiste mehke, ki imajo gumo spodaj, da ne drsijo, in sva vzela eno precej veliko, da bo na komodi poleg posteljice. Bom jaz tudi pofotkala, samo zbiram pogum, da dam TV dol s komode, ker bo tam previjalna, jaz pa zaenkrat še nisem skapirala, kako se zaspi brez prižganega TV-ja. user posted image
 

(odgovor članu tanika1)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?