|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:47:14   
nizy
joj , kaj to berem same težave user posted image user posted image

kepica -upam , da ti bojo v MB kaj več povedali , pa veliko sreče ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image

za vse ostale pa tudi kupuser posted image user posted image user posted image user posted image

nataša 35-midve sva že prefrigane  koke , navajene na vse user posted image user posted image user posted image user posted image

country - se pa nič ne javi , kaj pa če ona tudi že carta user posted image , jo nič ne vidim na pregledih,.....

sm pa eno znanko srečala danes , ki ima rok 26.4. in ima iste težave kot kepica , pravi , da je nonstop v P na opazovanjuuser posted image


no jaz sem danes  s pregleda , začuda izvid od vode čista nula ,nobenih bakterij, HG 112, ....32t, teža naše user posted image 2170g, plodovnice dovolj, maternična stena bp., MV mi pa ni nič merila user posted image , v 14dneh sem se zredila za pol kg....pa še to me je kregala G , da sem pretežka , ni pa upoštevala , da sem z 90kg zanosila user posted image , mam pa zdaj preglede na 14 dni, pa vsakič UZuser posted image user posted image

nasldnji pregled 15.3, teža +7.5kg

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:50:37   
nizy
uuufff  20.3. bom jaz tudi v MB, grem  k moji sestri čez vikenduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:51:59   
amelie
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

aprilčica10 jaz bi tudi več kosov user posted image  ampak če grem z lubijom je eden baje dovolj, on tak skrbi da se ne bi preveč zredila user posted image


Midve kot da imava istega tipa user posted image  Ampak v torek ga ne bo zraven, tako da si lahko privoščimo user posted image  user posted image  

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 15:58:52   
Anonimen
Nizy: user posted image user posted image user posted image za pregleduser posted image

Babyloverka: jaz pa še prej kot na McDonalds pomislim na Ilich, imajo tudi dobre tortice za znoretuser posted image

Amelie: moj se pa sploh nič več ne trudi, da bi me odvrnil od sladkega. Je ugotovil, da je boljše, da me pusti, da se bašem, ker drugače vso mojo slabo voljo pokasira onuser posted image user posted image

(odgovor članu amelie)
  Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 16:03:40   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: amelie

IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka

aprilčica10 jaz bi tudi več kosov user posted image  ampak če grem z lubijom je eden baje dovolj, on tak skrbi da se ne bi preveč zredila user posted image


Midve kot da imava istega tipa user posted image  Ampak v torek ga ne bo zraven, tako da si lahko privoščimo user posted image  user posted image  


ja očitno sta si najina tipa ful podobna user posted image

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu amelie)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 16:20:54   
dacy
babyloverka pohorska kavarna je direkt ob cesti katera vodi pod pohorsko vzpenjaco ... ne mores zgresit ce vsaj malo poznas cesto tam user posted image

Tudi meni moj nic ne sitnari glede sladkega, razen ce on nic ne dobi vstran pol zna bit siten user posted image ... Sem dva dni nazaj kupila sladoled in ta njemu pac ni dober ker on ima rad samo cokoladnega , pa sem se mu morala danes odkupit in sem mu kupila veliko gorenjko s celimi lesniki user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 16:59:33   
ela24
Ojla!

Evo mene ravno iz Mb. Zmatrana ko user posted image .
O tortica- tudi jaz sem definitivno ZA! Sploh pa v Pohorski kavarni, ko majo same dobrote. In če bomo imele veliko srečo, bo mogoče celo sončekuser posted image Tak, da če bo bi blo fajn, da se dobimo ne preveč pozno, dokler še je fajn zunaj čičatuser posted image Samo predloguser posted image

Sm še nabavla nekaj stvari, lanolin, pa čistilne vatice, pa modrček za dojenje, pa še nekaj za stanovanje...
Uh dinarčki tak letijo ven, kot da bi reko keks. Še nekaj sm za biznis kupla pa sm spičla 500 euruser posted image Pa še ni nič kaj videt...

Kepica za tebe pa držim pesti! Upam, da ima katera njeno št. da bomo obveščene.

(odgovor članu dacy)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 17:07:07   
ela24
Katy 83, ja jaz sm včeraj gledala tisto oddajo. Kr pač nisem mogla spat, drugače pa so se mi zdele tiste izjave precej butaste! Ene so se tako grdo obnašale, da se res zamisliš no. Saj jaz verjamem, da ti včasih pride vse preko in si naveličan, sploh če si še nenaspan. Ampak da so hotli, tako negativno predstavit starševstvo..
Sploh tista, ki je pol komaj rodila. Ko je rekla, da če bo otrok alergičen na mačko ali psa, da moral otrok stranuser posted image Pa kaki odnos ej. Boljše da ne bi gledla, ker sm samo "šinfala" poleguser posted image
Jaz sm si mislila, ko sm to vidla, kaj bodo lahko rekli otroci na izjave svojih staršev, ki so tako fajn na mednarodni tv predvajane ko bodo malo zrasli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:14:38   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Katy 83, ja jaz sm včeraj gledala tisto oddajo. Kr pač nisem mogla spat, drugače pa so se mi zdele tiste izjave precej butaste! Ene so se tako grdo obnašale, da se res zamisliš no. Saj jaz verjamem, da ti včasih pride vse preko in si naveličan, sploh če si še nenaspan. Ampak da so hotli, tako negativno predstavit starševstvo..
Sploh tista, ki je pol komaj rodila. Ko je rekla, da če bo otrok alergičen na mačko ali psa, da moral otrok stranuser posted image Pa kaki odnos ej. Boljše da ne bi gledla, ker sm samo "šinfala" poleguser posted image
Jaz sm si mislila, ko sm to vidla, kaj bodo lahko rekli otroci na izjave svojih staršev, ki so tako fajn na mednarodni tv predvajane ko bodo malo zrasli.



točno to se je meni motalo po glavi. user posted image   Bogi otročki.
Eh, ona, ki pa je bila noseča, pa je itak take čudne ven metala. user posted image

(odgovor članu ela24)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:26:02   
Wannabemommy
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Dacy: ne, nisem še bila tamuser posted image user posted image Bi pa takoooo tortico zdaj, joooojuser posted image Če se boste dobile popoldne sem AT TAKOJ za, bi pa potem res prosila, da bi me ena pobrala, lahko tudi kar pred faxom. Seveda se bo pa dobila večina, tako, da izglasujte zdajuser posted image


Na keri faks hodiš? Na pedagoško tam pri fontani? Če ja pol te lahk jaz poberem kr grem iz Kamnice

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:26:13   
katy83

Zainteresirane za pijačko in tortico in sicer za torek, 09.03.2010.  user posted image    
lokacija: POHORSKA KAVARNA

user posted image Amelie                                    

user posted image Aprilčica                                 po 16.15 uri
user posted image Babyloverka
user posted image Katy                                        vseeno kdaj
user posted image  Majas
user posted image  wannabemommy
user posted image  Venera
user posted image  Dacy
user posted image  Ela24
 
 
vau, super ste!!!!!!!!
Stvar je taka, če želimo biti zunaj, bi bilo res fajn, da se dobimo prej. Ne vem, ob 14.uri. user posted image   Če pa vam je vseeno, pa je noter tudi fajn ambient, pa lahko kasneje. Ob 17.uri? Ne vem, jaz to samo predlagam. Če bomo noter, bom jaz kar mizo rezervirala kaki dan prej, ker je tam zmeraj gužva.
 
meni osebno je vseeno kdaj, tak da sem zato na seznam napisala vseeno. Ve pa povejte. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:31:06   
Anonimen
No, ok. Zame že tako veste, da ne morem pred 16.15, poleg tega imam še zadnji 2 uri predstavitev seminarske pri pedagogiki otrok z motnjami v razvoju. Ko se boste zmenile bom tudi jaz potem vedela kako in kaj. Jaz vas čisto razumem, da bi se raje sončkale, jaz bi se tudi, pa na žalost ne gre prej.

Lpuser posted image



(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:33:15   
ela24
Jaz sem bolj za ob 14. uri.
Ja ta oddaja, bi ziher kerega ki je kolebal ali bi imel otroke, prepričala, da si da tam doli vse skupaj zavezatuser posted image
Po moje bi morali, če se že grejo take oddaje prikazat dejansko stanje. In težave in lepe trenutke. Ker, če bi bilo vedno cele dneve skoz taka nočna mora, pol ga ni junaka, ki bi imel še več otrok.
Verjamem pa, da je tisti, ki ima 4 otroke res celodnevna rutina in ima ogromno dela. Ampak jaz pravim naj se taki odločajo za tako velike družine, ki imajo " živce" zanje. Ki si jih lahko " privoščijo" in ki se jim tudi posvečajo. In ki potem same ne govorijo, kakšna nočna mora je to. Ja saj pa se je sama odločila zanje. Lahko bi že prej nehala če je tako hudo. Ah brezveze komentiratuser posted image
Pač moje mnenje. Poznam pa primere žensk, ki kljub temu, da imajo 3 ali več otrok še zraven furajo službo. Vsaka jim ćast!!!!user posted image

Kako pa je kepica???

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 18:42:57   
dacy
No jaz bi pa raje na soncku cicala in ne prepozno, ker v torek popoldne grem nazaj na Bled ... Ce ne drugace pa se bomo pac se enkrat dobile po 14.3. , sej nikjer ne pise da treba itna kavo samo 1x in nikoli vec user posted image

Vglavnem z dragim sma postavila posteljo za otroka ... jaz sem jo ze postimala in oblekla vse ... previjalni pult je ze na njej ... zdaj sem izkoristla 5 minutk pavze da vas preberem potem pa grem nazaj porihtat se omarco in jo nafilat s cunjicami in vse pospravit itd... Kasneje pride tud kaka slikca , da vidite kak sem bla pridna (pa moj dragi tud) user posted image Aja ... Je pa v tej postelji spal celo moj dragi kot dojencek ... tak da bi lahko rekla da imam posteljo s tradicijo user posted image , je pa kar solidno ocuvana ... mogoce bi blo fajn ce bi bila prebarvana ampak zdaj ko sem jo postimala skupaj se niti ne vidi fejst da je malo ze odsluzila svoje , zdaj cist fajn zgleda user posted image


_____________________________

Moj soncek Aleksei je prisel na svet kot moje darilo za materinski dan 25.3.2010 ob 3:47 , tezek 2635, in velik 47cm

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 18:44:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 19:59:13   
majas
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

IZVIRNO SPOROČILO: ela24

Katy 83, ja jaz sm včeraj gledala tisto oddajo. Kr pač nisem mogla spat, drugače pa so se mi zdele tiste izjave precej butaste! Ene so se tako grdo obnašale, da se res zamisliš no. Saj jaz verjamem, da ti včasih pride vse preko in si naveličan, sploh če si še nenaspan. Ampak da so hotli, tako negativno predstavit starševstvo..
Sploh tista, ki je pol komaj rodila. Ko je rekla, da če bo otrok alergičen na mačko ali psa, da moral otrok stranuser posted image Pa kaki odnos ej. Boljše da ne bi gledla, ker sm samo "šinfala" poleguser posted image
Jaz sm si mislila, ko sm to vidla, kaj bodo lahko rekli otroci na izjave svojih staršev, ki so tako fajn na mednarodni tv predvajane ko bodo malo zrasli.



točno to se je meni motalo po glavi. user posted image   Bogi otročki.
Eh, ona, ki pa je bila noseča, pa je itak take čudne ven metala. user posted image


Mislim jaaa... jaz sem gledala celih 5min potem pa mi je bilo kar katastrofa no... Zakaj je potem ona mela kar 4 !!!! če je taak hudo... mislim res da ti včasih znajo spiti živce, ampak da bi tako govorila... pa ni šans, ko jo imam najraje na celem svetu.. eh... postanem besna ko user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:10:06   
majas
No meni bolj paše dopoldan ko imam tamalo v vrtcu, ker je moj večinoma odsoten. Če pa bo popoldan imela katera še otrokeca zraven pa toliko boljše da se bo lahko igrala.. dogovorite se pa bomo videli... Najtežje je najti uro in se vsem prilagoditi... pa tudi jaz upam da ni prva in zadnja kavica... user posted image

Zdaj pa grem ležat ker mi spet tak trebuh utrdeva da kar groza...

Kepica..kako je s tabo, kje pa imaš drugače G?


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:14:12   
nincy29
cojka pošlješ kepici en sms kako je znjo?? jaz sem že v skrbehuser posted image

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:15:19   
Anonimen
Še jaz se javljam za seznam srečanja. user posted image user posted image Jaz sem tud za tisti "po 16.15" termin.

Kepica javi kako je s tabo in bebico.user posted image

(odgovor članu majas)
  Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:18:31   
country

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

country - se pa nič ne javi , kaj pa če ona tudi že carta user posted image , jo nič ne vidim na pregledih,.....




No, na tole pa res moram odgovorit user posted image
Še sem tu, še vedno 3 v enem, samo ve ste preveč klepetave in mi ne znese niti prebrat, kaj šele da bi uspela kaj konkretno pokomentirat. Ta teden sem se končno spravla na bolniško in je po svoje super, po drugi strani mi je pa ful čudno.
Najini pregledi se pa zgleda lih križajo, no moj naslednji je 8. marca. Glih na dan žena user posted image .
Me pa resno zanima kolko časa nameravata tamaladva zdržat v trebuhu, saj me včasih kar konkretno boli, čeprav ne vem če ni to od brcanja.

No, kakorkoli, upam da mi bo zdaj na bolovanju zneslo kaj več sodelovat v debati.

Pa če sem prav zasledila ima Nax že? Čestitkeuser posted image
Pa sem mislila, da bojo dvojčki prej... No, upam, da je vse v redu z njima.


(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:34:44   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

cojka pošlješ kepici en sms kako je znjo?? jaz sem že v skrbehuser posted image



sem ji že jaz pred kako uro pisala, pa mi še ni odgovorila. user posted image
Upam, da je ok.user posted image Mogoče pa dobimo novega aprilčka, no pri njej sumim da bo aprilčica. user posted image

(odgovor članu nincy29)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:36:20   
nizy
country- sm te le zbezala na plano user posted image user posted image user posted image , no super , da si še 3v 1user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil nizy -- 1.3.2010 20:37:02 >

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   [Brisano sporočilo]
1.3.2010 20:36:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nincy29)
  Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:40:18   
nizy
IZVIRNO SPOROČILO: cojka


IZVIRNO SPOROČILO: nincy29

cojka pošlješ kepici en sms kako je znjo?? jaz sem že v skrbehuser posted image


Sem ji poslala kake 2 uri nazaj, pa žal še nobenega odgovora. Sporočim, ko kaj izvem.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Aprilčice 2010 - 2. del
1.3.2010 20:41:27   
babyloverka
hjoj je kaj dela naša kepica? ali že pestuje malo kepico??? srčno upam da bo kmalu javila dobre novice.

je pa zanimivo, sploh se večinoma ne poznamo osebno ampak jaz priznam da mi ni vseeno za vas, onidan sem štundirala na nax, danes na kepico in upam da vsaka od nas lepo, naravno, čimhitreje spravi na svet zdrave otročke.

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?