|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 11:56:35   
*nivea
Puffy čestitke za Kajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 12:17:30   
tulpika

Puffy....čestitke za Kajo user posted image user posted image user posted image

maya2: jah...nič drugega nam ne preostane kot da še mal čičamo in čakamo.

Mal sta mi sumljivi Tincy in Vijolca? Mogoče sta pa že v P in se že cartajo. Upam! No, če je temu tako pol pošiljam en kup user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *nivea)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 12:37:26   
KulGirl

IZVIRNO SPOROČILO: maya2


nas je bilo pa danes 7 zamudnic tam je rekla babica, pa baje imajo na porodniškem oddelku tudi kar gužvo.... user posted image



V katero porodnišnico pa hodiš?

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 12:51:54   
taraji
Puffy - iskrene čestitke za princesko Kajo, pa veliko vsega lepega v nadaljnjem življenju ter obilico cartanja.

Kleopatra - jaz bi tud snegggg - mi je bilo včeraj tko lepo k je snežila. Danes pa nič.

Ja, tejle pdp-ji - ravno včeraj je moja ginekologinja rekla da je visok % nosečnic, ki rodijo čez pdp in da se že nekaj govori o tem, da naj bi se  baje pdp začel računati drugače glede na % rojstev po pdp.

Tako da...jah treba je počakati, ni druge.

ja, saj res kje pa je naša Tinči.
Kako pa kaj Shopgirl - a je katera v kontaktu z njo. kdaj prideta s princesko domov?


_____________________________

La vita e bella

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 13:05:46   
Zibka
Čestitke še eni mamici in še eni Kaji!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem še tudi v enem kosu: bila spet na ctg in spet grem jutri user posted image Čakamo... sem pa že dopolnila 41 tednov- 7 dni čez rok, zdravnik je rekel, da če ni posebnosti, me bodo pustili še 6 dni. Upam pa, da se mi sproži lepo samo od sebe.. Babica mi je priporočila spolne odnose (ki mi sploh ne pašejo že lep čas) in sprehode ali pa temeljito pospravljanje user posted image Je rekla, da če danes temeljito pospravim stanovanje, bom najkasneje jutri zagotovorodila user posted image Sam tole pospravljanje mi pa tut ne diši user posted image
Lep dan!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 13:13:12   
tulpika

eheheh Zibka maš pa izbiro user posted image . Jaz moram priznat, da mi pospravljanje in peka peciva bolj dišita user posted image

Taraji: kako bojo pa drugač računal pdp?...sej še mal pa bomo k sloni in bomo 2 leti noseče....o to pa bi bilo neki, a? 2 leti naokol z velikim trebuščkom user posted image

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 13:23:38   
summmer725
Puffy čestitke za malo Kajouser posted image user posted image

Uf vidim da nas je kar nekaj zamudnic.  Zibka kdaj si imela rok?? Moram pa rečti, da sem jaz v nedeljo kar veliko pospravljala, šla na sprehod, hodila po stopnicah, na koncu pa sva še imela spolni odnos, pa nič!!! Tok o tem. Jaz ne vrjamem nič več nič da kaj pomaga.
Me pa že cel dan nekaj matra, mam občutek da so to res popadki, čeprav user posted image  še veselo miga, tko da res ne vem.

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:10:18   
anaj22
ojla

Puffy čestitke user posted image user posted image user posted image  in dobrodošla Kaja

punce sej bo, vse ki ki ste čez pd želim, da kmalu cartate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja kleo na žalost so se mal krčki začel, če jih Jaka ni imel nič in je dobesedno samo jedu in spal, je Nejc neki čist druzga. Pa sej bo, itak bo oči skor cev dec. doma in razvaja na ful svoja fanta, tko da mami lahko mal zadiha.

Men tko ura uhaja, da mi ni nič jasno, sma mal se okol obrnem mal pospravim, podojim in je že čas za kosilo.

Jaz mam tud na sumu, da so šele punce v P. Kje pa je naša Mojca?

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:32:26   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: KulGirl


IZVIRNO SPOROČILO: maya2


nas je bilo pa danes 7 zamudnic tam je rekla babica, pa baje imajo na porodniškem oddelku tudi kar gužvo.... user posted image



V katero porodnišnico pa hodiš?


Trbovlje


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:37:35   
Tincy90
Hoj hoj.user posted image

Js še nism nikamor šla, sm še u enem kosu, na žalost. Noč mi je minila mirno, sm spala sm bl slabo. Prej ob 12ih sm mela spet popadke, enkrat na 9min, drugič na 4min, u glavnem bli so neredni. Trebuh mi otrdeva k nor in to ful pogosto, pa dol me že use tišči d tud sedet ne morm več. Upam, da me kej hmal resno zagrab kr bi šla rada rodit, če ne se mi bo zmešal direkt.user posted image

Puffy čestitke za bebico!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:38:38   
Anonimen
Anaj,me prav zanima kako bo pri nas.Meri so matrali,Tali sploh -je bla res boga,kako bo pa tretjic...fino da imas ocita doma,in nisi za vse samauser posted image Kako pa ponoci?A imata Jaka v isti sobi,ste skupaj...mene mocno zanima kako bo pri nas funkcioniral,ker se Meri za vsak premik skoraj zbudi.

Tinci je pa zgleda v porodni,ker bi se sicer sigurno kaj javila.
Taraji,pri nas ze par ur nekaj naletava,a ga ne obstane niiiiccccuser posted image Je zgleda pomesan z dezjem...pa tko bi pasala ena taka lepa snezna idila...

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:39:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tincy90

Hoj hoj.user posted image

Js še nism nikamor šla, sm še u enem kosu, na žalost. Noč mi je minila mirno, sm spala sm bl slabo. Prej ob 12ih sm mela spet popadke, enkrat na 9min, drugič na 4min, u glavnem bli so neredni. Trebuh mi otrdeva k nor in to ful pogosto, pa dol me že use tišči d tud sedet ne morm več. Upam, da me kej hmal resno zagrab kr bi šla rada rodit, če ne se mi bo zmešal direkt.user posted image

Puffy čestitke za bebico!user posted image user posted image user posted image user posted image



Kaj zdaj uletavas,ce sem napisala da si v porodniuser posted image ..user posted image

(odgovor članu Tincy90)
  Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:40:52   
blondy_81
Puffy čestitke za Kajo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:44:16   
Tincy90
Ja sori kleopatra morm se urivat d ne bom tko kt druge prehitevala po levi.user posted image user posted image

(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:53:20   
tintara
O, Tincy, jaz sem bila pa ze ziher! Smenta, moje napovedi, nisme ravno slogarica, kaj?

Res, kje je Mojca? Bom raje tiho z napovedmi, sicer boste res kot slonice nosile.user posted image

Puffy, čestitke za Kajo!
Imamo kar nekaj dvojnih imen, kajne? KAja, Tarik in še nekaj, pozabila. Mogoče Taja? Ne, ne vem,  pomoč seznama bi rabila. Bom preverila.

S Shopgirl sem včeraj govorila, sam ful na kratko (moja krivda). Spet sme neki mešetarla naokoli z grelcem za stekleničke (na vsak način bi s ega rada koristno znebila), pa ga je že imela Shopgirl od septembra, pa sme si ga nazaj sposodila za v P, pa pol še za par dni doma. Potem mi je pa še ena na misle prišla, ki sme jo spoznala na int (z dvojčki), pa sme ji nesla sterilizator (teden dni sme ga pa le uporabljala), pa sem jo spraševala (Shopgirl) če jima laufa dojenje. No, zdaj ga je dobila tista z dvojčki, ampak, če ga bo slučajno rabila Shopgirl, ga dobi ona, ker je prva na vrsti. Madonca, z mano posel delat.

V glavnem, pravi da je ful lušno, da je Kaja pridna. No, potem mi je pa mož telefon vzel, tak da ne vem nič kaj več. Aja, no pa da jima dojenje gre.

Kje pa je blondy? Da ni šla ona tudi v porodnouser posted image .

Mi smo se včeraj spet tehtali in ugotovili, da se zdaj od kar smo samo na dojenju redimo veliko več kot prej po flaši. Pa naj kdo reče, da je dojenje težko za otroke. Če imajo voljo, potem ni. Zdaj imamo že 2800g. No, kakšno s konca meseca, ki bo bolj lahkega rodila, bomo pa mogoče nesli.

Sicer je pa tudi naš že kar dosti pokonci (no kakor kakšen dan). Dudo se mi zdi, da sovraži, ne sam da je ne mara. Sam ker sme navajena jim jo dat, mu jo probam dat, ko mal pojoka, pa še ni glih čas za jest, pa potem začne fuuul jokat. Se bo treba odvadit.

Aja, Kleopatra: tudi pri nas se Nadja zbudi na vsak šum, ampak jok pa kar prespi, sma je res v drugi sobi. Ampak vrata so odprta, ker tudi ona še včasih ponoči pojoka in se zbudi.

Takole, grem kosilo skončat. Dans sem sama prvič, saj mi kar gre. No, saj ko bosta otroka doma, bo čisto nekaj drugega.

Mejte se....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:54:34   
tintara
Ja, jaz pa za Blondy, pa zgleda tud niuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:56:06   
tintara
Ja, pa je Taja tudi dvojna! No, nekaj spomina očitno še imam, sam jaz tega ne vem.

Zdaj moram pša nehat z monologi, kajne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 14:57:27   
summmer725
Maya2 tud jaz hodim v Trbovlje user posted image user posted image . Mogoče bova pa skupaj v sobiuser posted image , bi blo fino.

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:00:45   
blondy_81
Hmmmm Blondy pa zdej še neki časa ne bo šla v porodno, hehe user posted image user posted image user posted image Si bo mal pavze vzela user posted image user posted image user posted image

Naša Manca je pa začela mal izsiljevat...to že odlično obvlada...hoče bit že ful velika in vse delat kot ta veliki user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu tintara)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:00:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tintara

Ja, pa je Taja tudi dvojna! No, nekaj spomina očitno še imam, sam jaz tega ne vem.

Zdaj moram pša nehat z monologi, kajne
[/quote

jauser posted image hec..sem ravn vceraj gledala seznam in sem tudi opazila,da je par dvojnih imen.Mojega sigurno ne bo podvojenega...
Kolk je pa tvoja starejsa puncka stara?
Ce bi imeli vec prostora,bi sla moja ravn tko v svojo sobo,pa babyfon z njo,ker se zbuja,tako pa...bomo vidli.
Se mi je sanjalo,da sem rodila,pa nic bolecin,niti kasneje,trebuh prav nic bolel.Pobozne zeljeuser posted image

(odgovor članu tintara)
  Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:03:08   
Zibka
Jaz sem imela rok 8.12., po menstruaciji pa še prej (3.12.).
Je pa tudi meni danes nekam čudno: mi otrdeva trebuh, sam ne redno, pa skos mi nekaj uhaja: ne vem ali urin ali plodovnica- tako po malo. Sem si že dvakrat menjala spodnje perilo... Hmmm, kako to ločiš? Včeraj je imela Dojenčica po ultrazvoku še dovolj plodovnice. Lahko pa da mi je danes le začela odtekat, a? user posted image Sam kdaj je pa nevarno- koliko je mora odteči? Tiste, ki jim naenkratodteče voda, pravijo da je je kar veliko, tako da tole moje odtekanje (če le ni urin user posted image ), še zdaleč ni nevarno za otročka, a?
Sem se pa danes pogovarjala z babico, ki mi je delala ctg in me je tako nekako pomirila z besedami: da je tudi njo, kljub temu da je babica, bilo strah poroda in da velikost-teža otroka nista ključnega pomena za lahek-težek porod, tako da imam še vse možnosti za lep porod user posted image

(odgovor članu Tincy90)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:31:29   
Zibka
Sem klicala v P in pravijo, da naj se pridem pokazat in da mi bodo naredili test ki loči urin od plodovnice. Grem..

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:37:34   
tulpika

eh Tincy ti se pa vedno oglasiš, ko smo že vse skor prepričane, da si v P user posted image . Kolk si čez rok?

Ja Mojce tud ni že neki časa. Hmmm......no, upam da že carta.

Summer pol praviš, da nobena akcija ni pomagala user posted image . Pišuka. Če bi mal več snega zapadl bi ga lahko šle kidat...mogoče bi pa pol blo kej akcije user posted image

Anaj: user posted image da krčki čimprej minejo.

Zibka: poročaj pol kako je bilo....seveda, če prideš še dons nazaj...če ne pa sporoč čez 2 urci, da se že cartate user posted image user posted image

(odgovor članu Zibka)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 15:50:58   
blondy_81
Kaja od Shopgirl je dobila zlatenico in je šla danes pod lučko. Če bo jutrišnja kontrola ok, gresta v četrtek domov.

_____________________________

Naša pikica Manca nas je razveselila pet tednov prej: 2.11.2009 ob 23.04

(odgovor članu tulpika)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Decemberke 2009 - 2. del
15.12.2009 16:09:47   
vijolca
No, da se še jaz malo javim (ne, nismo še rodiliuser posted image )... Je bolj tak lenoben dan, pa po vsakem večjem obroku kar malo zadremam, ok no, po zajtrku pa po kosilu... user posted image . Danes imam spet nekaj več sluzi (z manj krvi), ki kar čofne v WC, zgleda da je šel čep št. 2 ?! Tako da se s takimi znaki poroda sploh ne ukvarjam več... Prebava laufa 100 na uro že od sobote, popadka pa nobenega - bi napisala, da tudi lažnega ne, ampak ne vem, kako sploh kateri izgleda. Mogoče se pa MV odpira, ker se tak z malinovim čajem nacejam? Potem rabim samo še nekaj za popadke!!! user posted image Sicer pa grem jutri spet do G, pa da vidimo, kaj bodo gospod rekli... (Stavim pa, da nekaj takega: MV se mehča, malo ste odprti, lahko je jutri ali pa čez 1 teden... bomo videli, koliko bom zgrešila.)

Na Tincy sem pa tudi jaz pomislila user posted image , da mogoče pa le pride do Rima tokrat!

Maya, tebi pa nič ne prizanašajo s pregledi, a? Upam, da se začne že prej kaj dogajat... Bi pa mislila, da bodo že vse te amnioskopije zadevo kaj pospešile...

Zibka, držimo pesti, da je danes tvoj dan! user posted image zate, pospravljanje pa tudi meni ne bi dišalo...user posted image

Ja, računanje tega PDP-ja je kr neki... Po moje hočemo preveč natančno opisat obdobje, ki mu ne moremo niti natančno določiti začetka, niti vedeti, kako dolgo bo pri posamezni ženski ali otročku.

Je pa branje tega našega foruma zdaj res tako zanimivo user posted image , ene v nizkem štartu, ene v visokem, ene pa že cartate... user posted image


(odgovor članu blondy_81)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Kdaj ste rodile?
Sadrika

Kdaj ste prvič rodile?

v 37.tednu (13%)

v 38.tednu (13%)

v 39.tednu (15%)

v 40.tednu (20%)

v 41.tednu (25%)

v 42.tednu (14%)


Število vseh glasov: 543

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!